Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Kaščák = malé fašistické hovno

54
reakcií
669
prečítaní
Tému 30. júna 2019, 09:58 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
13. 10. 2020
10
23. 01. 2020
26
11. 09. 2018
1
 
 


1.
označiť príspevok

Boris muž
   30. 6. 2019, 09:58 avatar
Ten Kaščák, ktorý sa stal známy vďaka skupine Bez ladu a skladu a ich piesni "Píšťe všetci modrým perom", ktorá bola pekným znázornením uniformovaného myslenia komunistov odmieta, aby na Pohode vystupovala skupina Elán, pri tom má plnú hubu drístov o tom, že Pohoda je festival slobody.

Nuž, o čo si ty lepší, ako tí komunisti Miško?!?

O nič.... A toto je liberálna, progresívna slušnoslovač.....

http://www.youtube.com/watch?v=jLQdUJiLsy8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 10:07 avatar
Bolsevici-ako haščák, ktorí cenzuruju-sa demaskuju
Súhlasí Boris


3.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 10:08 avatar
Kascak


4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   30. 6. 2019, 10:31 avatar
Neuveriteľné parazitovanie na zavraždenom novinárovi Kuciakovi zo strany politikov, štátnych orgánov, mimovládok, tretieho sektora, ľudsko-právnych organizácií, na odpútanie pozornosti od skutočných politických a ekonomických zločinov, ako aj zločinov proti ľudskosti
Na úvod chcem zdôrazniť, že nemienim ani znevažovať ani spochybňovať písanie zavraždeného novinára Kuciaka. Aj keď som ho nepoznal osobne, pokiaľ žil, nič som si od neho neprečítal, vlastne ma na neho upozornila Danka Bobeková, ktorá ho nazvala romantikom túžiacim po pravde a spravodlivosti práve na základe toho, čo si od neho ešte počas jeho života prečítala. Za svoju osobu môžem skonštatovať, že s touto jej charakteristikou na neho som sa taktiež stotožnil, veď vlastne všetci traja sme prakticky robili to isté, len v inom množstve a iným spôsobom. Pričom si dovolím skonštatovať, pokiaľ porovnám to čo uverejnil počas života Ján Kuciak a porovnám to s tým, čo uverejnila Danka Bobeková na www.necenzurovane.net, Tento odkaz smeruje mimo DF.skktoré jediné mali odvahu toto uverejniť, lebo doposiaľ v žiadnom štáte EÚ nebolo tak podrobne zdokumentované prepojenie politikov a vysokých štátnych úradníkov so špičkami mafie rôznych druhov na vrchole pyramídy, ako to zdokumentovala ona samotná. Pri porovnaní toho všetkého a toho čo opublikoval Ján Kuciak, tak z jeho strany sa jednalo len o úbohé 2-3 percentá.

Aký to paradox, keď všetci tí, ktorých spomínam v nadpise, nenašiel sa ani jeden jediný kus z tejto čeľade, vrátane samozvaných investigatívnych novinárov, ktorý by bol Danku Bobekovú verejne podporil. Jediná podpora ktorá tu nasledovala, BOLO SPOJENIE ARCIZLOČINECKÝCH VYVRHEĽOV Z VYSOKEJ POLITIKY, ZLOČINECKÝCH MAFIÍ S GAUNERMI RIADIACIMI POLÍCIU, PROKURATÚRU A SÚDY, týchto prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe, NA EKONOMICKÚ LIKVIDÁCIU JEJ RODINY. A netreba zabudnúť na extra vyvrheľov zo zločineckej a štátno-teroristickej organizácie – SLOVENSKÁ INFORMAČNÁ SLUŽBA, lebo prioritou tejto bandy vyvrheľov bolo napr. zakrývanie trestnej činnosti gaunera, zlodeja a podvodníka Ladislava Bašternáka, ako aj prenasledovanie a vyhrážanie tým, ktorí písali o jeho trestnej činnosti. PRIČOM, PARADOXNE, PREVETRÁVAČOM POHLAVNÝCH ORGÁNOV Z MV SR A GP SR, TO NEPREKÁŽALO.

Komentár od Danky Bobekovej, ktorý je súčasťou tohto článku, nech je mementom pre všetky tie ponížené hoviadka slovenské, ktorým bolo vsugerované, že sú hrdým a svojbytným národom.
Vladimír Pavlík

KAPITÁLOTVORNÍ ZLOČINCI, KONKURZNÁ A JUSTIČNÁ MAFIA A MLČANIE ZBABELÝCH
Danka Bobekova – facebook 14. mája 2018
Našu krajinu začali rabovať vyvolení kapitálotvorní vraj, teda ZLODEJI, lebo kapitál mali len tí, čo šlohli občanom po nežnopripravenej šaráde. Tú pripravili ešte pred tým novembrom, dokumentov je dostatok a dá sa to zistiť aj na foafe a finstate, kedy zakladali firmy zo štátnych peňazí a kto ich zlikvidoval na svoje zväčša účty. Dám jeden príklad za všetky. Popísala som ho podrobne a FAKTOGRAFICKY. DONAR, toť memento pre mňa. Vladimír Mečiar označil Fedora Flašíka za parazita na jeho vláde. Ponecháme stranou otázku, prečo sa tatko národa nezbavil parazitov, keď mal pod palcom krajinu.

DONAR popísali podaktorí vraj investigatívci ako práčku štátnych peňazí. A bodka. Pritom mnohí vedeli, že DONAR nekúpil Jaromír Kopera, ale bol to nainštalovaný biely kôň insolventný. To nenapísal nikdy NIKTO. Donar čistila konkurzná mafia. V takom zložení ale pôsobila v mnohých podnikoch v KONKURZOCH, to nebola náhoda, ale know how rabovačky krajiny cez konkurzy. Doložila som dokumenty, ako bianco doklady podpísané koňom, použili bossovia. Aj čísla účtov. Doložila som aj to, ako vyšetrovatelia v začiatkoch rokov deväťdesiatych vyšetrovali túto aj podobné kauzy. Ale mnohé boli POZAMETANÉ. Doložila som aj to, akým spôsobom na vyšetrovateľov KYDALI mafiáni so svojimi koňmi, poznám aj príbuzného obete, čo sa spojil s mafošom.
A tu je pointa. Mafia nakydala na vyšetrovateľov práve tak, ako revolučné sily a infiltrovaní trollovia mafie na mňa a Vlada Pavlíka. On totiž ako jediný mal odvahu to zverejniť. Tu prebieha roky jediný boj. Proti všetkým svedkom ponovembrových zločinov. Koľkí sú tu dnes za tých sedem rokov mojej faktografie? Našťastie do desať vie rátať asi každý.

Ak chce niekto meniť krajinu, musí poznať know how, ako ju položili zradcovia na kolená. Zradcovia dnes ale majú kapitál. A veľa prisluhovačov slintajúcich za misku hrachu. Pre Slovensko je príznačná ZRADA a pre svedkov zločinov platilo a platiť bude

- A NAKONIEC MA VŠETCI ZRADILI. Slovíčko všetci je v tej vete PODSTATNÉ. Ja som až takú smolu zatiaľ nemala. To bude tým, že som sa veľmi rýchlo zbavila zvratkozradcov...

Poznámka:

Bohužiaľ nikto z tých, ktorí chcú tzv. „Slušné Slovensko“ nechce vedieť nič o know kow, ktorým zradcovia položili Slovensko na kolená, rovnako ich nezaujímajú ekonomické zločiny, ktorými bola ukradnutá budúcnosť slovenských detí. Všetci z tzv. štandardných politických strán majú jedno spoločné s Kotlebom, Harabinom a ďalšími spasiteľmi, ak ide o konkurznú a justičnú mafia – všetci zbabelo držia hubu!


5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   30. 6. 2019, 10:33 avatar
No este chvilku a uz budu vediet vsetci aka je pravda a potom zacne diskoteka . 


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 12:11 avatar
Miško Kaščak ako i jeho brat Peťo primár najlepšej pôrodnice na Slovensku .

Obaja sú super ľudia a rodinný priatelia podobne ako Rišo Rybníček s ktorým som vyrastal kedže jeho mama pochadzala hneď zo susedneho domu . Ako rodiny sme sa často navštevovali ešte keď žil Rišov oted Ferdo ktorý pracoval pre Trenčianske noviny a bol znamenitý fotograf .
Všetci samozrejme chodia i na žákovic open . Rišo si zabucha Mišo nejakú skladbu dá . Proste dobrá partia výborných ľudí ktorým fašisti kreslia židovské hviezdy po múroch ani nepotrebujú vedieť akého vierovyznania je ten či onen proste ako to robí Kasafran že Lemmyho označuje za sinfašistu a liberalneho fašistu

Veľmi správne poznamenal Michal také hovná ako je Jožo Ráž ktorý sa nechal za obrovske peniaze zneužiť pre takých eštebackokomunistickýchg hajzlov ako HZDS a SMER nemaju na festivale slobody čo robiť . Ak Jožo Ráž sníva o neslobodných stranách a krajinach nech im zahrá ak bude nahodou triezvy . V jeho chronickom alkoholizme ho už nikto neberie vážne .

Na záver POHODU robí Michal Kaščák a ten si vyberá hostí . Nie spevaci hostia pohodu .

Preto o tomto feste rozhoduje Michal a komu sa to zdá nespravodlive môže zorganizovať svoj festival s Elánov pozvať prestrihnut pasku Depardieho za 200 000 € im ju cvakne ako Mečiarovi na polodialnici .

Maximálne súhlasím s Michalom ELAN nikdy . Má uplnu pravdu
Súhlasí Lemmy


7.
označiť príspevok

Boris muž
   30. 6. 2019, 14:49 avatar
Vyberať si hostí podľa ideologického zamerania a nie podľa obľúbenosti u návštevníkov festivalu.. to je také fašistické, ale aj boľševícke zároveň..
Dobre píšeš, len nech pekne ukáže, čo je to za hovno. Pohoda určite nieje festival slobody, ale politickej agitácie.


8.
označiť príspevok

-era- muž
   30. 6. 2019, 15:01 avatar
je to mienkotvorný festival.


9.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 15:09 avatar
Je to festival politickej agitacie
Súhlasí -era-


13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   30. 6. 2019, 18:26 avatar
Dobre, ale o 1 000 percent s kvalitnejším programom ako boli za socializmu Politické piesne.
Súhlasí Osvietený


21.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 19:04 avatar
Lemmy miluje cenzúru


23.
označiť príspevok

Lemmy muž
   30. 6. 2019, 19:25 avatar
Vieš len klamať. A plakať. Veď si sprav koncerty podľa vlastnej chuti.
Súhlasí Osvietený


24.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   30. 6. 2019, 19:27 avatar
Lemmy plače že mu Dzio stúpil na otlak


25.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 19:28 avatar
Lemmy ako boľševik miluje totalitné praktiky


26.
označiť príspevok

Lemmy muž
   30. 6. 2019, 19:41 avatar
A ty ako hlupák rád sa predvádzaš ako idiot.
Súhlasí Osvietený, Scarletta


29.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 19:43 avatar
Cenzúroval by si boľševik a ešte k tomu na základe politického názoru ?


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 18:22 avatar
Boris je len na Michalovi kto bude učinkovať na pohode . Keď je to podľa teba festival politickej agitácie tak tam nechoď aby ťa nezagitoval . Plne sa stotožnujem , že Elán na pohode nemá čo robiť .
Za to , že si vyberá učinkujúcich sa nemáš prečo hnevať . Veľmi správne rozhodnutie podľa mňa .
Nuž a uvidíme koľko príde návštevníkov bez toho Elánu             


12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   30. 6. 2019, 18:24 avatar
Však Jožo Ráž z Elánu je miliónový komunista. Je bohatý, a narieka nad socializmom, že už tu nie je. Tak si zvykol na staré časy, ako ho eštebáci kontrolovali, až mu to na staré kolená chýba.
Súhlasí Osvietený


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 18:31 avatar
Jožo si prepil mozok rýchlo zabúda . Za koncert berie extrémne peniaze a počas koncertov robí politické školenia .Na koniec sa rozplače ako je bez peňazí odmietajúc povedať kam sa podeli tie miliony euro čo zarobil . To asi pohoda naozaj nepotrebuje .
Súhlasí Lemmy


17.
označiť príspevok

kesha1
   30. 6. 2019, 18:37 avatar
Pohoda nie je verejnoprávna. Môže si robiť čo chce. Skupine Elán sa nemusí nikto klaňať.
Súhlasí Lemmy, Scarletta


19.
označiť príspevok

Lemmy muž
   30. 6. 2019, 18:40 avatar
Je to ako s facebookom, nadávajú na Facebook, a pritom sú tam zaregistrovaní, a píšu, a píšu, a dávajú tie emotikony…      


20.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 19:03 avatar
Iste boľševik, boľševik Kaščák môže cenzúrovať.


14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   30. 6. 2019, 18:27 avatar
Prečo táraš? Choď tam, pracuj celý čas na ankete, že kto z návštevníkov chce na festivale nejakú komunistickú hudobnú skupinu alebo rečnícky stand-up s Ľubošom Blahom. A porovnaj si potom ten mizerný záujem s tým, čo ponúka Pohoda.
Súhlasí Osvietený


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 18:33 avatar
Ogrciavanie pohody je Borisov rituál . Raz straší mešitou potom minaretom potom Kaščáka za žida označuje neskôr za vraha a tak to ide roky . Frustrácia . A Slovensko sa zabáva !
Súhlasí Lemmy


18.
označiť príspevok

Lemmy muž
   30. 6. 2019, 18:38 avatar
Lenže frustrovaní ľudia sú pre spoločnosť nebezpeční.
Súhlasí Osvietený


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 19:42 avatar
Vypadá to tak , že Kaščák by nemal vyberať interpretov ale mal by ich vyberať súdruh Blaha s Borisom a Ardzunom  

Ale veď Mišo nikomu nebráni aby takýto festival stvoril môže i súdruh Blaha i Boris či Ardzun     a s Elánom ba i Alexandrovcov môžu prizvať ba i nepolitické slovo povedať Rostas môže nakoniec zahrá Ortel a bude fest podľa nich
Súhlasí Lemmy


30.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 19:44 avatar
Boľševik Kaščák nech cenzúruje a vyberá tých čo vyznávajú tú správnu ideológiu


34.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 19:53 avatar
Hačák ardzun

Festival slobody spája ľudí dlhé roky . Ruské dezinfoweby sa snažia polarizovať spoločnosť a pohoda je pre ních ako červené platno pre býka

Takto ogrcal pohodu v roku 2016 ruský dezinfoweb medzičas    

Komentáre sú ešte zábavnejšie pohodu riadi Izrael    

medzicas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


37.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 19:59 avatar
Preto delí tento boľševik ľudí na tých so správnym názorom a tých s nesprávnym názorom


22.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 19:05 avatar
Boľševici ako obhajujú cenzúrovanie


10.
označiť príspevok

0svietený muž
   30. 6. 2019, 16:53 avatar
Éj, éj....          Zase sme to, my osvietení präkäkäti, dodrbali.            
OPAKUJME SI: rodinní priatelia...rodinní priatelia...rodinní priatelia . Nominatív plurálu.
KONIEC OPAKOVANIA.               


27.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   30. 6. 2019, 19:42 avatar
Aj Ričo Stanke ma najebal, som pozeral fetiše socíku a ten jeho komentár................by som mu hneď piču rozbil !!!!!!!!!!    


31.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 19:44 avatar
Čo takô Riško vypotil ?


32.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   30. 6. 2019, 19:47 avatar
Samé kokotiny, mal taký komentár zhruba ako náš Eduard, proste stále jebal do tej doby z ktorej bol dokument, ani jedného pozitívneho slova nemal kokot zajebaný žuvačkársky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  


33.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   30. 6. 2019, 19:49 avatar
Oni budú asi s Edom bratia z ôsmeho koľeňa.   


35.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 19:56 avatar
Pracoval som v divadle keď tam on ako študent VŠMU v niektorej hre hral mini rolu, strašne trpel


51.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 7. 2019, 01:16 avatar
Ja som ťa videl hrať aj hlavnú úlohu Idiot, podľa románu F. M. Dostojevského napísal Miroslav Krobot.


36.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 19:57 avatar
Takto sa zatrepotal Elitot na hovnomete zem a vek nad neplatením daní z pohody    

Festival Pohoda neplatí dane. Je to hoax a dá sa ľahko overiť

Finančné dáta Pohody sa dajú overiť na Finstate

Pohoda štátu neplatí žiadne dane. Pri obrate tri a pol milióna eur má mínusový výsledok. Názor si urobte sami.

Časopis Zem a vek už niekoľko dní cez svoju webovú stránku aj facebookové konto šíri informáciu, že hudobný festival Pohoda neplatí štátu žiadne dane.

Na webovej stránke časopisu patrí tento krátky text medzi najčítanejšie, dosiaľ si ho prečítalo takmer päťtisíc ľudí. Na facebooku ho prevzalo takmer dvesto ľudí, zhruba rovnaké množstvo čitateľov mu venovalo lajky.

Informácia, že Pohoda neplatí dane, je nepravdivá. Stačí jeden pohľad na webovú stránku Finstat, ktorá spracúva verejné dáta slovenských firiem.

Čítajte viac: svet.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


38.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 20:33 avatar
A na záver jedna najdôležitejšia informácia . Festival pohoda najviac popisujú ľudia ktorí na tomto feste nikdy neboli . Preto o tomto festivale hovno vedia a preto prepisujú rozurene dezinfostrany a ich debilnosti .

Preto doporučuje navštívte pohodu a vytvorte si názor na to či je to festival slobody alebo nie je ak na to menálne máte.


39.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   30. 6. 2019, 20:34 avatar
Jebať pohodu.


41.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 20:52 avatar
Boľševik Kaščák kádruje, delí ľudí na tých správne ideologicky nastavených a na tých nesprávne ideologicky nastavených ktorí nemajú práva ako tí správne nastavení.
Je to nebezpečný blázon.


40.
označiť príspevok

Scarletta žena
   30. 6. 2019, 20:36 avatar
slovensky woodstock vraj tam chodia len fetáci (?)
Súhlasí Osvietený


43.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 21:20 avatar
Možno príde i Zuzana . Navštevovali i Havel to len na okraj.

Festival pohoda treba zažiť až potom sa dá pochopiť .


44.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 21:21 avatar
Festival politickej agitácie je pre súdruhov.


45.
označiť príspevok

Scarletta žena
   30. 6. 2019, 21:23 avatar
43. no thx honey, god bless you


42.
označiť príspevok

hokejis muž
   30. 6. 2019, 20:53 avatar
Keby bol boľševik Kaščák u moci to by tu bola tvrdá totalita


46.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   30. 6. 2019, 22:41 avatar
Na poslednej pohode ten Dementny vlastizradny protislovensky zločinec recidivista 5 x NS SR odsúdený za úžeru daňový a volebný podvodník spolceny s cudzou mocou si otváral papuľu že on ide prevziať moc a názov strany si dal výstižný Žaľudi


52.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 7. 2019, 01:26 avatar
Kiska nikdy nebol ani obžalovaný ani odsudený ani za trestný čin ani za prečin . Toľko trocha reality a pravdy .

Naopak trestného činu ohovárania si sa dopustil svojim príspevkom ty


53.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   1. 7. 2019, 06:31 avatar
ja ti hovorim ze 5 x bol ten chrapun NSSR odsudeny za uzeru


47.
označiť príspevok

humanitárny bombardér muž
   30. 6. 2019, 22:50 avatar
Elán bude slovenskou najlepšou skupinou a na tom sa nič nemení.


49.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 7. 2019, 01:08 avatar
Presne tak Elán bude stale tou istou kapelou . Čo mňa mrzí že nevystupi ani prezident Šuster tiež super spevák . Čo si ten Kaščák dovoluje je už hrôza


48.
označiť príspevok

humanitárny bombardér muž
   30. 6. 2019, 22:51 avatar
Akutality sa stávajú peknou žumpou, dnes mali rozhovor s Kaščákom.


50.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 7. 2019, 01:13 avatar
prezradím ti tajomstvo ale nikomu ho neprezraď . Aktuality .sk sú dlhoročným medialným partnerom pohody . Ale ser na nich zapni si aeronet , zem a vek , hlavnespravy , AC24 , zvedavca , protiprud či BEO a nič dobré sa tam na pohodu nedočítaš . Tam by si si mohol slzu utrieť v ruských žumpách ako stvorených pre temnôtkárov    

Keby ti bolo málo tu máš 144 dezinfowebov kde sa nič dobré o Kaščákovi ani pohode nedočítaš ser na nejake aktuality a hladaj alternatívu pravdy tam vedie tvoja cesta    

1. vigilantcitizen.com Screenshot icon 9.8
2. zvedavec.org Screenshot icon 9.8
3. protiprudu.org Screenshot icon 9.8
4. orgo-net.blogspot.sk Screenshot icon 9.7
5. aeronet.cz Screenshot icon 9.7
6. conspi.cz Screenshot icon 9.7
7. nwoo.org Screenshot icon 9.7
8. badatel.net Screenshot icon 9.6
9. czechfreepress.cz Screenshot icon 9.6
10. bnw-nwo.wz.cz Screenshot icon 9.5
11. protiprud.sk Screenshot icon 9.5
12. protiproud.cz Screenshot icon 9.5
13. zemavek.sk Screenshot icon 9.5
14. blokprotiislamizaci.cz Screenshot icon 9.5
15. afinabul.blog.cz Screenshot icon 9.5
16. prvopodstata.com Screenshot icon 9.5
17. stalo-se.cz Screenshot icon 9.5
18. slobodavockovani.sk Screenshot icon 9.5
19. magnificat.sk Screenshot icon 9.5
20. nekorektni-tv.cz Screenshot icon 9.5
21. veksvetla.cz Screenshot icon 9.5
22. sho.sk Screenshot icon 9.5
23. pravdive.eu Screenshot icon 9.4
24. bezpolitickekorektnosti.cz Screenshot icon 9.4
25. freeglobe.cz Screenshot icon 9.4
26. svobodnenoviny.eu Screenshot icon 9.3
27. vedomec.com Screenshot icon 9.3
28. anti-illuminati.wbl.sk Screenshot icon 9.3
29. leva-net.webnode.cz Screenshot icon 9.3
30. vlasteneckenoviny.cz Screenshot icon 9.3
31. novarepublika.cz Screenshot icon 9.3
32. rukojmi.cz Screenshot icon 9.3
33. rozhladna.org Screenshot icon 9.3
34. yournewswire.com Screenshot icon 9.3
35. idemvolit.sk Screenshot icon 9.2
36. tadesco.cz Screenshot icon 9.2
37. eurasia24.cz Screenshot icon 9.2
38. nemesis.sk Screenshot icon 9.2
39. euronoviny.eu Screenshot icon 9.2
40. zahadnysvet.sk Screenshot icon 9.2
41. slobodnyvysielac.sk Screenshot icon 9.2
42. dobajedu.cz Screenshot icon 9.2
43. tartaria.sk Screenshot icon 9.2
44. energieupramene.blogspot.sk Screenshot icon 9.2
45. ac24.cz Screenshot icon 9.1
46. alternativnimagazin.cz Screenshot icon 9.1
47. isstras.eu Screenshot icon 9.1
48. infokuryr.cz Screenshot icon 9.1
49. suenee.cz Screenshot icon 9
50. megazine.cz Screenshot icon 9
51. je-to-inak.livejournal.com Screenshot icon 9
52. naturalnews.com Screenshot icon 9
53. necenzurovane.net Screenshot icon 9
54. priznakytransformace.cz Screenshot icon 9
55. nadlani.org Screenshot icon 9
56. mysteria.sk Screenshot icon 9
57. freedomeurope.eu Screenshot icon 9
58. lifenews.sk Screenshot icon 9
59. eurabia.cz Screenshot icon 8.9
60. euportal.cz Screenshot icon 8.9
61. euserver.cz Screenshot icon 8.9
62. proevropu.com Screenshot icon 8.9
63. cestyksobe.cz Screenshot icon 8.9
64. ceskoaktualne.cz Screenshot icon 8.9
65. pravyprostor.cz Screenshot icon 8.9
66. karolinaloskotova.blog.cz Screenshot icon 8.8
67. nejhorsi.cz Screenshot icon 8.8
68. osud.cz Screenshot icon 8.8
69. ers.blog.cz Screenshot icon 8.8
70. infovojna.sk Screenshot icon 8.8
71. rudovasky.com Screenshot icon 8.8
72. tydenikobcanskepravo.cz Screenshot icon 8.8
73. procproto.cz Screenshot icon 8.8
74. bajecnezeny.sk Screenshot icon 8.8
75. casopis-sifra.cz Screenshot icon 8.8
76. svetkolemnas.info Screenshot icon 8.8
77. freepub.cz Screenshot icon 8.7
78. dt24.cz Screenshot icon 8.7
79. radyzdravie.sk Screenshot icon 8.6
80. skrytapravda.cz Screenshot icon 8.6
81. priezor.com Screenshot icon 8.6
82. panobcan.sk Screenshot icon 8.6
83. slobodnyvyber.sk Screenshot icon 8.6
84. stopislam.eu Screenshot icon 8.5
85. nazorobcana.sk Screenshot icon 8.5
86. cz.sputniknews.com Screenshot icon 8.4
87. southfront.org Screenshot icon 8.4
88. nejvic-info.cz Screenshot icon 8.4
89. euroasie.info Screenshot icon 8.4
90. wmmagazin.cz Screenshot icon 8.4
91. wertyzreport.cz Screenshot icon 8.4
92. e-republika.cz Screenshot icon 8.4
93. cestacloveka.sk Screenshot icon 8.3
94. mcaris.net Screenshot icon 8.3
95. paratdnes.cz Screenshot icon 8.3
96. venuska.cz Screenshot icon 8.3
97. biosferaklub.info Screenshot icon 8.3
98. medzicas.sk Screenshot icon 8.3
99. gloria.tv Screenshot icon 8.3
100. otvoroci.com Screenshot icon 8.3
101. extraplus.sk Screenshot icon 8.3
102. lajkit.cz Screenshot icon 8.3
103. bajecnezdravie.sk Screenshot icon 8.2
104. radyprezdravie.sk Screenshot icon 8.2
105. radyprezeny.sk Screenshot icon 8.2
106. breitbart.com Screenshot icon 8.1
107. drsne.sk Screenshot icon 8.1
108. slovenskeslovo.sk Screenshot icon 8
109. domacaliecba.sk Screenshot icon 8
110. themindunleashed.com Screenshot icon 8
111. hlavnespravy.sk Screenshot icon 7.9
112. radynadzlato.sk Screenshot icon 7.8
113. outsidermedia.cz Screenshot icon 7.8
114. arindrexler.com Screenshot icon 7.8
115. lucasperny.blog.pravda.sk Screenshot icon 7.8
116. ceskozdrave.cz Screenshot icon 7.8
117. eportal.cz Screenshot icon 7.7
118. dolezite.sk Screenshot icon 7.6
119. napalete.sk Screenshot icon 7.6
120. vylectese.cz Screenshot icon 7.6
121. bajecnylekar.sk Screenshot icon 7.6
122. jenona.tiscali.cz Screenshot icon 7.4
123. zpravodaj24.eu Screenshot icon 7.4
124. woman.tiscali.cz Screenshot icon 7.3
125. ipribeh.cz Screenshot icon 7.2
126. slovakexportregister.eu Screenshot icon 7.2
127. ozonyx.cz Screenshot icon 7.2
128. weeks.cz Screenshot icon 7.1
129. prvnizpravy.cz Screenshot icon 7.1
130. davdva.sk Screenshot icon 7.1
131. resso.sk Screenshot icon 6.9
132. vitalitis.cz Screenshot icon 6.8
133. stredoevropan.cz Screenshot icon 6.8
134. medicalcentrum.eu Screenshot icon 6.8
135. withform.cz Screenshot icon 6.7
136. trendweb.sk Screenshot icon 6.7
137. svobodnymonitor.cz Screenshot icon 6.6
138. bajecnylekar.cz Screenshot icon 6.6
139. parlamentne-volby-2016.sk Screenshot icon 6.6
140. farmazdravi.cz Screenshot icon 6.5
141. bajecnyzivot.sk Screenshot icon 6.4
142. dennikpolitika.sk Screenshot icon 6.3
143. prosvet.cz Screenshot icon 6.3
144. halonoviny.com Screenshot icon 6.3
www.konspiratori.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


54.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   1. 7. 2019, 06:33 avatar
konecne mam zoznam webov kde sa clovek dozvie pravdu


55.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 7. 2019, 12:52 avatar
Tak neváhaj a hybaj na ne
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:28,  V tej dobrej vode Polychlórované bifenyly a ty *13*13*13
dnes, 22:28,  No vieš, ja som kvoli nemu volila oks, ale potom ma sklamal... čo už, asi nezvážil všetky...
dnes, 22:27,  Každý nemal tatu agenta štb ako ty rodak . Teba by aj boli pustili len si všetko prepil a tak...
dnes, 22:26,  No Ferko má na to právo i odbornosť na také hodnotenie *13 Veď je psycholog . On troška...
dnes, 22:25,  Keď nemáme čisto slovenské slová, tak sme odkázaní na cudzie.
dnes, 22:24,  A si jebal do komunistov, že ťa nepustili za ostnatý drôt a je to tu zase ty kokot šag sa...
dnes, 22:23,  https://www.aktuality.sk/clanok/202023/sebej-most-hid-matovic-je-exhibicionisticky-psychopat/
dnes, 22:23,  Tomu do piče hovoríš demokracia ? *10*10*10*10
dnes, 22:22,  Rodák to si fakt myslel že nezaočkovaný budeš ťahať pedále po Slovensku ba ešte aj do...
dnes, 22:22,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/126624741_10224220722524135_6340943991551957843_o.j...
dnes, 22:21,  Inak to nepôjde . Múdremu poraď sprostého kopni . Čo sa týka očkovania je to logické...
dnes, 22:18,  Nedočítaj! Oknom...
dnes, 22:17,  Ty si skladník ve šroubárne?
dnes, 22:16,  A ja potom čo neberú a ty tam kamene hádžeš . Knihy čítam Taká hodnotná je . O...
dnes, 22:11,  73. Vergília v originále. *13*13*13
dnes, 22:11,  Takouto " dobrovoľnosťou " začínal aj Hitler !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *23*23*23*23
dnes, 22:10,  Samozrejme v rukaviciach aby Matovič nechytil od havrana svrab .
dnes, 22:10,  To je dobrá správa . Ale šťastie je , že sa budeme sústrediť na vakcínu . Už máme na...
dnes, 22:09,  Vždy sa nájde niečo na robotu počas dňa. Aspoň ti pomohla, si neostal na všetko sám. :)...
dnes, 22:07,  A nebude stále zákaz podávania rúk ? *10*10*10*10
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Aj múdry sa stane hlúpym, keď na sebe prestane pracovať.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(163 734 bytes in 1,175 seconds)