Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Kanadská novinárka v Bruseli o šarii

16
reakcií
349
prečítaní
Tému 15. septembra 2019, 16:44 založil hokejis.

podobné témy:1.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 9. 2019, 16:44 avatar
Kkanadská novinárka v Bruseli o dopadoch masovej migrácie.
V úvode hovorí o tom, že v Bruseli, kde sa hovorí francúzsky nepočuje žiadnu francúzštinu.
Následne sa pýta rôznych ľudí, či by súhlasili s Belgicku s právom Šária, čo je islamské právo, ktoré sa riadi islamskými zákonmi.
Šaria sa rozdeľuje na tri kategórie 1. slobodní moslimovia 2. otroci 3. inoverci. Žena je právne podriadená mužovi. Vo veciach ako sú pokrvná pomsta, svedectvo či dedičstvo je žena považovaná iba za polovicu muža. A toto sú len tie pekné časti práva Šária. Patrí tam napríklad aj tresť smrti za homosexualitu alebo ak sa žena poháda s mužom musí spať na studenej zemi atď..
Kanaďanka sa pýta aj náhodných ľudí, či je v meste kriminalita alebo boli okradnutí a miestny obchodník odpovedá, že ho okradli niekoľkokrát a v meste je obrovská kriminalita.

magazin1.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 9. 2019, 17:10 avatar
Slniečkari nech žije šaria


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 9. 2019, 17:50 avatar
magazin 1 kotlebo latrína huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a KKnadská                               


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 9. 2019, 17:52 avatar
Kotlebovský web Magazín1 šíri ďalší hoax. O násilníkovi z Číny napísal, že je migrant z Afganistanu

               

Útočník Wang z provincie Liao-ning sa pre tisíce Slovákov stal afganským migrantom v Holandsku. Web kotlebovca Mária Vidáka dezinterpretoval známe video z Číny.

Anonymný web Magazín1, ktorý propaguje Kotlebovu ĽSNS, rozšíril ďalší hoax. Ide o video z priemyselnej kamery, ktoré zachytáva brutálny útok muža na okoloidúcu ženu.

Na viac než minútu trvajúcom zábere vidieť násilníka, ako najprv päsťou zrazí na zem mladú ženu. Niekoľkokrát ju udrie a kopne do tváre. Nakoniec ju odtiahne mimo záberu kamery.

Web Magazín1 k záberom napísal, že pochádzajú z Holandska a že násilníkom je údajne migrant z Afganistanu. „Afganský migrant napadol nič netušiacu ženu. Najprv ju brutálne mlátil a potom ju znásilnil,“ napísal server v titulku. Zdroj týchto informácií v článku nijako nešpecifikoval.

Článok mal od utorka zhruba 500 zdieľaní na Facebooku, vďaka čomu ho mohli vidieť desaťtisíce Slovákov. Video v skutočnosti pochádza z Číny, čo sa dá zistiť už po krátkom „googlení“.

Podľa čínskych anglicky písaných médií je na ňom muž s menom Wang, ktorý takýmto spôsobom napadol mladú ženu, čo sa vracala v noci domov v meste Dalian.

Násilná udalosť sa stala 22. júna v provincii Liao-ning na severovýchode Číny. Sinológ Filip Šebok pre Denník N zistil, že zverejnenie týchto záberov vyvolalo v Číne ostré reakcie verejnosti. O prípade na pokračovanie informovali viaceré čínske médiá.

Polícia po niekoľkých dňoch podozrivého vypátrala a zatkla. „Poškodenú mal napadnúť pod vplyvom alkoholu po hádke s priateľkou,“ dodal Šebok, ktorý pôsobí na Stredoeurópskom inštitúte ázijských štúdií.

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí the X


5.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 9. 2019, 17:53 avatar
Brusel dopadol

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 9. 2019, 17:54 avatar
Konšpiračný magazín sa sťažuje na boj proti hoaxom

Médiá šíriace hoax a konšpirácie sa zrazu sťažujú, že proti nezmyslom bude štát bojovať.

                             

Boj proti “propagande v konšpiračných weboch” vracia Slovensko do 50. rokov.

Takýmto spôsobom nazval svoj nový článok známy konšpiračný magazín Zem a Vek. Venuje sa v ňom kritike plánovaného posilnenia Odboru počítačovej kriminality Ministerstva vnútra SR o 12 policajtov, ktorých úlohou bude sledovať dezinformačné kampane, propagandu a hoaxy šíriace sa internetom, sociálnymi sieťami a konšpiračnými webmi na Slovensku.

Text navodzuje dojem, že ide o „antidemokratické“ opatrenie, ktoré potláča slobodu prejavu a prakticky „evokuje návrat do 50. rokov 20. storočia“. Autor sa dokonca obáva, že spomínaný útvar môže byť zneužitý na „ideologické, politické, ale i geopolitické ciele stojace v protiklade so záujmami Slovenskej republiky“ a tvrdí, že opatrenie má za cieľ potlačiť možnosť občanov slobodne si vybrať geopolitickú orientáciu a zabrániť šíreniu informácií o „hierarchických najvyšších“ témach ako napríklad o údajne tajne pripravovanej vojenskej základni USA na Slovensku – tento nezmysel sme ako hoax vyvrátili TU.

Čítajte viac: domov.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 9. 2019, 17:55 avatar
Šíri sa hoax, že USA umiestnili na Slovensku jadrové zbrane

Pod vymyslenou správou je podpísaný známy konšpirátor Martin Bavolár. Hoax sa šíri ako blog na prokremeľskom webe Hlavné správy.

Desaťtisíce Slovákov už mohli na Facebooku vidieť vymyslenú správu o tom, ako Američania v tichosti umiestnili na Slovensko jadrové zbrane. Hoax bol uverejnený ako blog na prokremeľskom portáli Hlavné správy.

Titulok článku znie: „USA utajene umiestnilo na Slovensku rakety s atómovými hlavicami. Prečítajte si, čo bude nasledovať“.

Šíri sa hlavne vo facebookovej skupine „Slovenský národ, spamätaj sa“, ktorá má viac než 50-tisíc členov. Za osemnásť hodín nazbieral viac než tisíc zdieľaní a ich počet stále rastie.

(Aktualizácia: Hlavné správy po upozornení článok zmazali, na Facebooku mal dovtedy takmer 1300 zdieľaní)

„Ide o absolútne nezmysly. Žiadne rakety s atómovými hlavicami sa na území Slovenska nenachádzajú,“ reagovala hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková.

Ako autor článku je podpísaný Martin Bavolár. Tak sa volá spolupracovník Slobodného vysielača a známy šíriteľ výmyslov. Podľa aktivistu Juraja Smatanu sa Bavolár necháva označovať za „slovenského Snowdena“ – s odkazom na bývalého pracovníka americkej tajnej služby NSA, ktorý odhalil, že NSA zbierala osobné údaje o miliónoch Američanov.

„Martin Bavolár si už na Slobodnom vysielači vymyslel napríklad to, že na SIS existuje odbor pre rozvracanie alternatívnych médií. Aj o mne si povymýšľal rôzne konšpiračné stretnutia s ľuďmi, s ktorými som sa v živote nestretol,“ hovorí Smatana.

Séria hlúpostí

Jeho článok o jadrových zbraniach je taký absurdný, že vzbudzuje dojem, že vznikol ako vtip, hoci autor ho pravdepodobne myslí vážne. V úvode článku tvrdí, že jeho informácie vychádzajú z tajných dokumentov, ktoré unikli „z prostredia ministerstva obrany a vojenskej tajnej služby“.

Tieto údajné dokumenty nijak nešpecifikuje, nelinkuje na ne, ani nezverejňuje ich kópie. V podstate len tvrdí, že údajne existujú.

Má z nich vyplývať, že USA umiestnili na Slovensko jadrové zbrane predtým, ako minulý víkend skončila platnosť zmluvy o raketách krátkeho a stredného doletu. Túto zmluvu (INF Treaty) podpísali USA a Sovietsky zväz v roku 1987. Informácia o ukončení jej platnosti je ako jediná pravdivá, ostatné je už iba fantázia autora.

USA totiž ani keby chceli, by nemohli na Slovensko umiestniť rakety krátkeho a stredného doletu, pretože práve takéto rakety museli podľa zmluvy so Sovietskym zväzom zničiť.

Ďalej: umiestnenie takýchto rakiet je logisticky mimoriadne náročná operácia. Na Slovensku by museli pre ne vzniknúť podzemné silá – ak by nemali byť umiestnené na mobilné odpaľovacie zariadenia. Zároveň by u nás museli vybudovať priestory pre desiatky špecialistov, ktorí by tieto zbrane obsluhovali.

Zodpovednosť Hlavných správ

Na Facebooku sa napriek tomu našli mnohí ľudia, ktorí článku uverili. V komentároch píšu, že politici, ktorí umiestenie rakiet schválili, majú byť súdení za vlastizradu; informáciu dávajú do súvislosti s chystanou návštevou amerického ministra zahraničia Pompea, alebo nadávajú na prezidenta Kisku, pretože on je najvyšším veliteľom ozbrojených síl.

Hoci článok vznikol ako blog, za jeho obsah zodpovedá server Hlavné správy, ktorý patrí k najvplyvnejším prokremeľským médiám na Slovensku. Seriózne médium článok blogera, ktorý obsahuje zjavné výmysly, bez odkladu vymaže.


8.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 9. 2019, 17:58 avatar
Konšpirátor a dezinformátor to tu zasa zaprasuje


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 9. 2019, 18:04 avatar
Kotlebov magazin 1 huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa                                    

Magazín 1 píše na facebooku

pbs.twimg.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 9. 2019, 18:06 avatar
Keď prakokoti zdieľajú overené informácie :( Pozdravujeme AZ247.cz - víc než jen pravda

                      

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


11.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 9. 2019, 18:06 avatar
osvetielkovaný jenom lže


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 9. 2019, 18:07 avatar
Víte, že do politiky nezabrušuji, ale když už se mi na tajmlajně mihnul Okamura s Husem, musím se podělit o nevšední zážitek a zásadní odhalení, které svým fanouškům připravila slovenská Kotlebova strana.

                           

twitter.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 9. 2019, 18:08 avatar
Čo zdieľa a šíri na sociálnej sieti jedna pani učiteľka

O školstve a jeho problémoch sa toho popísalo naozaj dosť. Niet sporu o tom, že potrebuje reformu ako soľ. Kritike boli podrobení, tí ktorí ho roky riadili, či nejakým spôsobom do neho zasahovali. Písalo sa o nízkej spoločenskej prestíži učiteľov, o nízkych platoch, schátraných budovách škôl a iných neduhoch. Oprávnene. Je tu však aj druhá strana mince.

Tou druhou stranou mince sú učitelia. Medzi mojimi priateľmi je viacero vynikajúcich učiteliek a učiteľov, ktorí svoju profesiu nepovažujú iba za zamestnanie, ale za poslanie. Sú vzdelaní, rozhľadení, inovatívni aj obetaví, a neraz dávajú svojim žiakom okrem vedomostí a času naviac, aj kus svojho srdca. Svoj stav si vážia a správajú sa aj mimo školy tak, aby boli svojim žiakom príkladom. Platí to u nich aj pre virtuálny priestor. Sú si vedomí toho, že ten je v súčasnosti dôležitou zložkou života mladej generácie, a preto je potrebné správať sa aj na sociálnych sieťach zodpovedne. Že aj tu reprezentujú svoje povolanie a môžu priamo vplývať na vývoj svojich žiakov.
Očividne, nie každý pedagóg si je toho vedomý. Každý má samozrejme právo na vlastný politický názor. Lenže hoaxy a dezinformácie nie sú názor, ale iba klamstvá. A ak ich vytrvale rozširuje pedagóg, je to nazaj na zamyslenie. Jednou z takých je aj učiteľka fyziky a informatiky z jedného slovenského gymnázia. Na sociálnej sieti má pani RNDr. profil Lubica

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 9. 2019, 18:10 avatar
Magazin 1 Na pláž     

Nie je to síce správny Kriváň, ale mohol by byť. Kotlebovci si pomýlili vrchy a sú na smiech

Za Boha, za národ a za viac geografie na školách.

Čítajte viac: fici.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 9. 2019, 18:12 avatar
Kotlebovci po taliansky. Nacionalisti vytiahli písmenká, sú na smiech

Nevyšlo.

Pamätáte si ešte na júnový počin kotlebovcov, ktorí v parlamente vytiahli písmenká na Andreja Kisku?

Členovia ĽSNS počas prejavu prezidenta dvihli nad hlavu papiere s písmenkami, ktoré dokopy dávali slovo VLASTIZRADCA. Pozorným divákom neušlo, že písmeno S mali naopak.

Čítajte viac: fici.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


16.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 9. 2019, 18:14 avatar
osvetielkovaný pozri sa do zrkadla aký si debil ?


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 9. 2019, 18:16 avatar
magazin 1                           

Marian Kotleba klame, až sa naše hory červenajú.

V TA3 sa Kotleba musí cítiť komfortne, moderátor ho neruší a môže klamať koľko uzná za potrebné.

Poslanec Kotleba v TA3: 5 pravdivých, 12 nepravdivých, 3 zavádzajúce a 5 neoveriteľných výrokov. Z neprávd vyberáme: v roku 2020 vyprší prístupová zmluva SR v NATO, po roku 2020 už nečerpáme eurofondy, 30 miliónov dostali u nás neziskovky riešiace migráciu, ĽSNS nikdy nehodnotila ľudí podľa kolektívnej viny. Pozrite si všetky overené výroky na našom webe!

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:53,  Zuzka a desiatky su dosť ? Lebo u nás včera 25 umrtí čiže tiež desiatky ....
dnes, 00:40,  Katolícky preklad/Botekov/ 8 kapitola knihy ZJAVENIE :...
dnes, 00:36,  2 časť: ------------- Správa v 2Tes 2,3 hovorí .: ...... " Nech vás nikto nezvedie...
dnes, 00:35,  V Čechách desiatky mŕtvych každý deň? Naď tvrdil. =(
dnes, 00:33,  Warning.....Warning......Warning.....Warning........Warning.......Warning........Warning........W...
včera, 23:46,  https://scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/122060849_10222969843585026_8307097680507534397_o...
včera, 23:45,  UNAVENÁ, ALE HRDÁ Tisícky dobrovoľníkov, zdravotníkov, členov ozbrojených síl,...
včera, 23:43,  23.10.1956 začalo maďarské povstanie proti neslobode a útlaku z Kremľa nainštalovaného...
včera, 23:40,  Dobrú noc. *03
včera, 23:39,  Aj mne sa rozbil obľúbený hrnček na čajík... Dobjú nôcku, gabriel pb. . . . . . . . ....
včera, 23:36,  Dobré zdravé sny, Zuzanka. . ....
včera, 23:31,  Avóóój a krásne sníčky. *04
včera, 23:30,  Idem troška pospinkať. Milaníčko, paj sluníčko........ Očká malinké oriešky uš,...
včera, 23:25,  Odhalili sme tajný homosexuálny pozdrav. Znie: "Na Stráž!". Občas sa na vábenie...
včera, 23:23,  Alternatívne dejiny, ktoré vás v škole neučia - namiesto dejín cirkvi sa treba učiť...
včera, 23:23,  Viem čo myslíš. =)) Boh je múdry, Tvorca toho. .. =)) for me.
včera, 23:23,  Keď sú Arabi vlastne tiež Slovania, tak vlastne aj tí utečenci patria k nám, a teda sú u...
včera, 23:22,  Niekto tvrdí že Slovenský štát Dr.Jozefa Tisu bojoval proti Rusku? To je lož západnej...
včera, 23:22,  Ďalšia skvelá nová alternatívna teória. Neprichádzajú migranti, ale o inváziu vojakov! A...
včera, 23:21,  Starí Slováci nepotrebovali potravu - stačil im vzduch, a alkohol, a takto posilnení...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
while ( ! $success ) $try ++ ;
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(113 606 bytes in 0,215 seconds)