Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  kultúra  téma
kategórie:  

K 56-tym narodeninám Perryho Farrella

0
reakcií
638
prečítaní
Tému 29. marca 2015, 16:23 založil Master of Puppets ?.

podobné témy:

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:19,  Starý chren keby chcel aby vedeli dobre slovensky tak by chcel to čo je v Madarsku kde všetky...
dnes, 11:17,  3. jep, sú sklamaní z politikov. ale aj tak, slušny človek by nemal len tak lahko odfiltrovat...
dnes, 11:15,  Ja som to pochopil.
dnes, 11:15,  Bijjou ved sama píšeš že slovenský jazyk v madarsku je vyučovaný ako cudzí jazyk, nie...
dnes, 11:14,  Ja nefantazirujem. Ja viem, čo tým myslel a ako to myslel. Chcel, aby maďarské deti lepšie...
dnes, 11:13,  109. stary chren, je to len námatkovy článok. neviem ako to madari riešia .
dnes, 11:12,  5. ty perverzné hovado, prestan ma obtazovat so svojimi exkrementami . chod si ventilovat svoje...
dnes, 11:12,  Bijjou je tu dôkaz čo za človeka je Kiska, kamoš mafiánov. :)
dnes, 11:10,  Starý chren si napísal - Nie je ani tak dôležité, čo povedal, ale čo tým myslel. To...
dnes, 11:08,  Samozrejme že nie, madari sú veľkí šovinisti.
dnes, 11:03,  Buď si celkom vygumovaná, alebo to robíš vedome naschvál.
dnes, 11:01,  BijjouPrečo odvádzaš od podtaty o autorovi? Tak to robí i Kiska. To ťa vôbec nezaujíma...
dnes, 10:56,  Na Slovensku je to naopak. Všetky predmety okrem Slovenského jazyka sa vyučujú v Maďarskom...
dnes, 10:52,  Čo je to té er pé?
dnes, 10:51,  Nie je ani tak dôležité, čo povedal, ale čo tým myslel.
dnes, 10:47,  94. áno ako cudzí jazyk. Podotkla, že úloha zachovania slovenského jazyka pripadla...
dnes, 10:42,  Tak nás tu pekne krásne trp. :)
dnes, 10:41,  3. Kiska podáva dalšie TO. :) ide o to, ten kto vypúšta tieto videjká tesne pred volbami,...
dnes, 10:39,  Kde vidíš obhajovanie? Povedal tu niekto z nás, že s jeho slovami súhlasíme?
dnes, 10:38,  To neviem. Preto som sa ťa na to pýtal. Ale si mi neodpovedal.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Prečo majú niektorí ľudia čisté svedomie? Pretože ho nikdy nepoužili.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(58 529 bytes in 0,961 seconds)