hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

Jesť či nejesť po 5 hodine? Vysadiť chlieb?

príspevkov
16
zobrazení
3
tému vytvoril(a) 9.10.2013 18:18 mata091
posledná zmena 10.10.2013 19:27
1
09.10.2013, 18:18
Máte niekto skúsenosti s nejedením po 17:00 hodine? Schudli ste? Prípadne ak ste obmedzili konzumáciu chlebu, pomohlo to? Chcela by som dať dole nejakých 6 kilečiek. Bývam na dedine, takže nejaké nevštevovanie fitiek je dosť nereálne. Ďakujem za rady 🙂
none
2

1. mata091 09.10.2013, 18:18

Máte niekto skúsenosti s nejedením po 17:00 hodine? Schudli ste? Prípadne ak ste obmedzili konzumáciu chlebu, pomohlo to? Chcela by som dať dole nejakých 6 kilečiek. Bývam na dedine, takže nejaké nevštevovanie fitiek je dosť nereálne. Ďakujem za rady 🙂

09.10.2013, 18:35
Mata, ja mám s tým skúsenosti, Nejedávam po 17:00 hodine, ale jedávam až po 18:00 , niekedy až po 19:00 hodine. A schudol som , ale u mňa je to skôr dôsledoch chronickej choroby, ako nejedenia.
none
3
09.10.2013, 18:36
tmavý chlebík môžeš, je hlúposť prestať úplne jesť chlieb. na raňajky v pohode jeden tenký krajec, ale bez masla, syra, len so zeleninou, ak ješ mäso, tak s jedným plátkom kvalitnej šunky. úplne vysad skôr biele pečivo a nátierky. syr len tofu alebo cottage.
6 kíl? to zmákneš :-)
none
4
09.10.2013, 19:55
Tak idem na to... zatial som dala dole len kilečko, lebo je ťažke chudnuť ked robím v reštaurácii kde su pečené kolienka, rebierka
... mám 162 cm, takže ked budem mať tých 52 kg by mi to zatial stačilo 🙂
none
5
09.10.2013, 20:38
cvicit sa da doma do fitka chodit nemusis a mala zoe ti dobre napisala upravit stravu to je zaklad ale pohyb treba tiez napr. ja mam posilovnu doma takze do fitka nemusim ale mne nejde len o chudnutie a ked som sa chcel zbavit tuku stacilo mi svihadlo to je proste hra s telom
none
6
09.10.2013, 21:19
ze na ranajky 1 tenky krajec chleba - vsak by som umrel od hladu. ak mas malo rokov, to ta akurat dovedie k anorexii

je uplne jedno ci jes biely ci tmavy chlieb... chlieb, cestoviny su vseobecne najvyvazenejsie potraviny, mozes jest len vodu a suchy chlieb

na chudnutie nie je "fitko" a posilovne, ale cyklistika, chodza

chudnutie je skoro vzdy len o psychike. vela zien priberie, aby si udrzali odstup od muzov. alebo "nechce sa im" pohybovat
ked mas dovody, schudnes skoro okamzite a velmi lahko
none
8

6. 09.10.2013, 21:19

ze na ranajky 1 tenky krajec chleba - vsak by som umrel od hladu. ak mas malo rokov, to ta akurat dovedie k anorexii

je uplne jedno ci jes biely ci tmavy chlieb... chlieb, cestoviny su vseobecne najvyvazenejsie potraviny, mozes jest len vodu a suchy chlieb

na chudnutie nie je "fitko" a posilovne, ale cyklistika, chodza

chudnutie je skoro vzdy len o psychike. vela zien priberie, aby si udrzali odstup od muzov. alebo "nechce sa im" pohybovat
ked mas dovody, schudnes ...

09.10.2013, 21:28
že tmavý chlieb v skutočnosti nie je tmavý chlieb ale dofarbený potravinárskym farbivom, len niektorý výrobca vyrobí pravý tmavý inak podvodík na zákazníka.
none
10

8. 09.10.2013, 21:28

že tmavý chlieb v skutočnosti nie je tmavý chlieb ale dofarbený potravinárskym farbivom, len niektorý výrobca vyrobí pravý tmavý inak podvodík na zákazníka.

09.10.2013, 21:40
ja jem iba raz denne-od 7:00 do 19:00---
ináč ani cigáni nie sú tmaví ...iba jedia tmavý dofarbovaný chlieb...
none
12

10. 09.10.2013, 21:40

ja jem iba raz denne-od 7:00 do 19:00---
ináč ani cigáni nie sú tmaví ...iba jedia tmavý dofarbovaný chlieb...

09.10.2013, 21:44
ja ti poviem, za veľa pigmentu sa nemusí hneď robiť cigáíňom
none
9

6. 09.10.2013, 21:19

ze na ranajky 1 tenky krajec chleba - vsak by som umrel od hladu. ak mas malo rokov, to ta akurat dovedie k anorexii

je uplne jedno ci jes biely ci tmavy chlieb... chlieb, cestoviny su vseobecne najvyvazenejsie potraviny, mozes jest len vodu a suchy chlieb

na chudnutie nie je "fitko" a posilovne, ale cyklistika, chodza

chudnutie je skoro vzdy len o psychike. vela zien priberie, aby si udrzali odstup od muzov. alebo "nechce sa im" pohybovat
ked mas dovody, schudnes ...

09.10.2013, 21:31
nepreháňaj :-) a okrem toho, ak by jedla 5 krát denne v menších množstvách, tak akáže anorexia. ved som nepísala, že má jesť len raňajky. a už pracuje, ak si si nevšimol, takže dieťa vo vývine to už asi nebude .-)
none
7
09.10.2013, 21:24
jaj a este k otazke - samozrejme, po 17.00 nejest je uplne v pohode
ludia co vecer vela jedia nie su rano hladni. je velmi zdrave vecer nejest a rano sa najest
none
11
09.10.2013, 21:43
aj ja som citala, ze je to jedno o kolkej..ale dolezite co..

a hlavne jedávaj v malých porciach viackrát denne, najskor sa pribera od nepravidelneho stravovania..
none
13
09.10.2013, 21:47
ja som zase čítala, že ak sa aj najeme v noci a ráno neraňajkujeme, tak sa nič nestane.
Niekto priberie aj z vody, darmo sú rady, na to príde sama podľa toho aký má metabolizmus.Večer po 18 sa jesť nemalo by.
okrem toho sú aj ťažké sny.
none
15
10.10.2013, 11:57
Prílohy už som vynechala, dávam si iba zeleninovú oblohu tak uvidím či to pomože ... ale tak bežne som zjedla pri telke pol balíčka čipsov, zapila som to džusom a potom niečo sladké... takže ak vynechám takýto sposob dokrmovania tak 2 kilá schudnem aj vďaka tomu nemaškrteniu ( pažravosti ) ... dufam :D ale už teraz sa cítim lepšie 🙂
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 106 934 B vygenerované za : 0.106 s unikátne zobrazenia tém : 36 414 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Ďakujem ti náš Stvoriteľ, chcem byť s Tebou večný priateľ, ty's život si nám podaroval, potom si sa kdesi schoval. Milujem Ťa milý Bože, nechcem s Tebou byť na nože. Moja vôľa snáď pom...

citát dňa :

Snívaš o niečom? Nezačneš - nedokončíš!