Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Jehovovi svedkovia - pokuta $4,000 / den

3
reakcií
1501
prečítaní
Tému 21. júla 2016, 15:56 založil Pastor Russell.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Pastor Russell
   21. 7. 2016, 15:56 avatar
sprava z juna:
www.sandiegoreader.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

noviny San Diego Reader uvadzaju, ze sudca dal 4000 dolarovu pokutu Jehovovym svedkom za kazdy den ked budu zdrziavat poskytnutie dokumentacie v pripade zneuzivania deti
svedkovia odmietaju poskytnut sudu instrukcie pre pripady pedofilie, ktore poslala centrala do zborov v roku 1997
...............
je smutne, ze sa peniaze ktore im ludia davaju do kasy pouzivaju takymto sposobom..... a preco radsej zaplatia, ako by posytli ten dokument? svedkovia by sa nad tym mali zamysliet
Súhlasí lea_pragmaticka1

2.
označiť príspevok

Karola žena
   21. 7. 2016, 18:14 avatar
všetko sa dá kúpiť , hra na cnosť a morálku je iba pro forma,.. vždy je to o peniazoch, na peniazoch, cez peniaze, k peniazom..no kde ich stále berú by ma zaujímalo..však na stromoch nerastú  

3.
označiť príspevok

Johny Pravda muž
   22. 7. 2016, 08:24 avatar
www.straznavez.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Oficiální dopisy Náboženské společnosti svědkové Jehovovi v ČR (NSSJ v ČR) starším týkající se obtěžování dětí
Súhlasí lea_pragmaticka1

4.
označiť príspevok

Wolfe muž
   22. 7. 2016, 09:34 avatar
"11.5.2007: 16 případů zneužívání dětí vedených proti svědkům Jehovovým ukončeno mimosoudním vyrovnáním
- Odhadem 50 až 60 milionů dolarů zaplatilo americké ústředí svědků Jehovových 16 obětem, které byly zneužity staršími ve sborech svědků Jehovových. Jak informovala agentura Associated Press bylo tak ukončeno soudní stíhání trvající několik let. To vyústilo na podzim roku 2006 v rozsudek, který požadoval, aby ústředí svědků poskytlo soudům údaje ze své brooklynské databáze vedené o případech sexuálního zneužívání."

Mimosudne vyrovnanie za peniaze? = Deti na dobierku...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Nehovor hop, ani keď preskočíš. Najprv sa pozri, do čoho si skočil.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(48 902 bytes in 0,543 seconds)