hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Jehovov deň na židovstvo prišiel v roku 70!

príspevkov
9
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 21.9.2018 00:07 pozorovateľ
posledná zmena 22.9.2018 12:44
1
21.09.2018, 00:07
“Nech vás nikto nijakým spôsobom nezvedie! Lebo nepríde (Jehovov deň), kým najprv nepríde odpadnutie a nebude zjavený človek nezákonnosti, syn skazy. Stavia sa na odpor a vyvyšuje sa nad každého, kto sa nazýva „boh“ alebo predmet hlbokej úcty, takže sa posadí v chráme Boha a verejne sa ukazuje, že je bohom. Nepamätáte sa, že som vám to hovorieval, kým som bol ešte s vami?…Tajomstvo tejto nezákonnosti je síce už v činnosti!” - 2. Tesaloničanom 2:3-7.
none
2
21.09.2018, 12:22
A ak niekto chce vedieť viac o tomto "dni", môže si prečítať aj dielo historika Josephusa Flávia..."Židovská vojna".
Je to z pohľadu tých ,čo odmietali vidieť "ten deň" a boli odpadlíkmi vo svojej dobe, od čistého uctievania.
----------------------------------------------------------
Pohľad z druhej strany/čo máme robiť na prežitie/ ,zas podáva Biblia a dnešní zvestovatelia záchrany!
none
3
21.09.2018, 13:59
Otázka je: kto bude odpadlíkom/odpadlíci dnes, pred rýchlo sa blížiacim dňom Jehovu Boha?
none
4

3. teolog 21.09.2018, 13:59

Otázka je: kto bude odpadlíkom/odpadlíci dnes, pred rýchlo sa blížiacim dňom Jehovu Boha?

21.09.2018, 14:04
Rýchlo sa blížiaci? V apríli si hovoril o maximálne týždňoch - počkal som do mája a nič. Teraz zasa rýchlo sa blížiaci? No veďže daj dátum, počkáme a overíme si.

Ale aj tak stále tajíš, čo sa naozaj stane v tom slávnom dni, na ktorý tak túžobne čakáš.
none
5
21.09.2018, 14:48
4,....dátumy nie sú smerodatné,a ani týždne,mesiace,roky. My dnes naozaj žijeme v závere konca. Toť celé,.......
A JS nie sú zasvätený len do nejakého dátumu,času,.....
none
6

5. Shagara 21.09.2018, 14:48

4,....dátumy nie sú smerodatné,a ani týždne,mesiace,roky. My dnes naozaj žijeme v závere konca. Toť celé,.......
A JS nie sú zasvätený len do nejakého dátumu,času,.....

21.09.2018, 14:51
Ešte že tak.
Ale teolog sa zjavne už nevie dočkať zmeny systému vecí. Fakt mi to vychádza tak, že sa mu tento systém vecí proste nepáči a dúfa v skorú zmenu - a keďže sám nie je schopný s tým systémom nič urobiť, tak iba chová nádej, že Jehova Boh to už konečne zmení - samozrejme v jeho prospech 🙂

Bohužiaľ, povedal by som, že má smolu, a že akiste zomrie skôr, než dôjde k akejkoľvek významnejšej zmene tohto systému vecí.....
none
9

6. -era- 21.09.2018, 14:51

Ešte že tak.
Ale teolog sa zjavne už nevie dočkať zmeny systému vecí. Fakt mi to vychádza tak, že sa mu tento systém vecí proste nepáči a dúfa v skorú zmenu - a keďže sám nie je schopný s tým systémom nič urobiť, tak iba chová nádej, že Jehova Boh to už konečne zmení - samozrejme v jeho prospech 🙂

Bohužiaľ, povedal by som, že má smolu, a že akiste zomrie skôr, než dôjde k akejkoľvek významnejšej zmene tohto systému vecí.....

22.09.2018, 12:44
6,....je len logické,že komu sa nepáči tento satanov svet, tak túžobne očakáva nový,kde bude vládnuť spravodlivosť a kde nebudú problémy dneška!
A môže sa niekomu,kto si hovorí "kresťan" páčiť svet v ktorom vládne satan?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Apoštol Ján vyhlásil:........ „Celý svet leží v moci toho zlého.“ — 1. Jána 5:19.
none
7
21.09.2018, 15:29
Na prelome roku raz dva
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 101 775 B vygenerované za : 0.103 s unikátne zobrazenia tém : 50 173 unikátne zobrazenia blogov : 886 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Poviem to na príklade svojom 😉 Keď píšem, že SOM bol v "pekle", tak sa tým nemyslí, že SOM vycestoval na planétu plnú ohňa, kde pobehovali čertovia s rohmi a "Satanom" ako ich šéfom ...

citát dňa :

Zdraví majú tisíc prianí, chorí iba jedno.