Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Je toto antisemitizmus?

39
reakcií
13688
prečítaní
Tému 18. mája 2010, 21:48 založil Boris.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Boris muž
   18. 5. 2010, 21:48 avatar
Nasledujúce citáty pochádzajú z rôznych storočí, rozdielnych spoločenských systémov a zriadení, od rôznych ľudí - štátnikov, cisárov, filozofov, kráľov, pápežov, vedcov, vojakov, diplomatov, spisovateľov...
Predstavujú len malý zlomok všetkých citátov knihy. Vzhľadom k tomu, že sú len negatívne, nepredstavujú komplexný pohľad na židovský národ a židov, sústreďujú sa prevažne na jeho zápory s čím nemôžeme súhlasiť ...
Objasňujú však príčiny a dôsledky antisemitizmu, ktorý je dnes prezentovaný nie ako reakcia národov na židovské správanie ale neraz ako duševná choroba. Druhá časť predstavuje citáty, ktoré povedali o židoch židia samotní. Posúďte sami...
:: redakcia

Neviditeľná ruka, ktorá vládne davu.
Markíz de Lafayette, 24. júla 1789

Žid, ako každý dobre vie, si udržuje svojho boha pre seba. Bez zámeru nechceme mať s nimi nič spoločné. Miešanie mu vôbec neubližuje. Mieša sa s rôznymi rasami a stále ostáva židom. Jeho inštinkt je blízko akejkoľvek ideológie. Je to plastický démon úpadku ľudskosti...
Richard Wagner, nemecký skladateľ

Židovský národ sa netají nezmieriteľnou nenávisťou voči všetkým národom a búri sa proti nim a ich vládcom...
Voltaire, Essai sur les Moeurs

Aký význam má, že sme bohatá krajina, ak všetko toto bohatstvo majú v rukách židia?
W. Hughes, austrálsky premiér

Pracujú proti nám efektívnejšie ako cudzie armády. Sú stokrát nebezpečnejší našim slobodám...
George Washington v knihe Maxims of Geroge Washington od A.A. Appleton and Co.

Židia majú vzácnu schopnosť podnietiť medzi nežidmi nezhody. Vedia presne ako vyvolať zmätok a nepokoje.
Rev. Gerald B. Winrod, The Jewish Assault on Christianity, str. 20-21

Židia na celom svete ničia vlastenectvo a zdravé základy spoločnosti.
Gróf Nobutsune Okuma, japonský štátnik

Radšej by som videl vo svojej krajine mohamedánov alebo nevercov ako židov. Sú to podvodníci a zlodeji. Nedostanú dovolenie aby podnikali. Napriek mojim zákazom sa to pokúšajú robiť a podplácajú úradníkov, aby im to dovolili.
Peter Veľký, ruský cár

Nemôžete urobiť nič horšie ako prijať medzi seba židov... Rozhodol som sa ich vylepšiť, nechcem ich však mať viac vo svojom kráľovstve. V skutočnosti opovrhujem týmto najodpornejším národom na zemi.
Napoleon Bonaparte, francúzsky cisár v liste svojmu bratovi Jerome-ovi, kráľovi Westfálska, publikovaný v Letters od Napoleon, Lesestre, List č. 237, 6. marca 1808

Títo škodliví ľudia nazhromaždili ohromný vplyv, vládnu, diktujú zákony nám - víťazom.
Lucius Annaneus Seneca, rímsky filozof

Židia patria k tmavej, odpornej sile. Človek vie aká početná je táto partia, ako spolu drží a akú moc má cez ich zväzky.
Marcus Tullius Cicero, rímsky orátor

Pohľad, ktorý nám budúce storočie ponúka je rozhodnutie ohľadom židov. Je zrejmé, že hodili kockou a jediná vec, ktorú musia urobiť je prekročiť Rubikon, to jest buď sa stať pánmi Európy alebo ju stratiť ako pred storočiami stratili Egypt, keď boli konfrontovaní s podobnými možnosťami. ...Európa jeden deň padne do ich rúk ako zrelé ovocie ak ho nestisnú príliš dychtivo.
Friedrich Wilhelm Nietzsche, The Dawn of Day

Bol vrahom od počiatku a neprebýval v pravde, pretože žiadna pravda v ňom nebola. Keď klame, klame sám keďže je klamárom a otcom lži.
Ježiš Kristus, v príhovore židom, Sv. Ján VIII:44

Poháňaní ohromnou nenávisťou voči členom Krista pokračujú v plánovaní hrozných zločinov proti kresťanskému náboženstvu s denno-denne sa zvyšujúcou intenzitou.
Pápež Gregor XIII v roku 1581

...Židia priamo alebo nepriamo spôsobili starosti a revolúcie. Spôsobili skazu a trápenie ostatným ľudským stvoreniam. Spôsobili opovrhnutie voči ich lžiam v charaktere samotného judaizmu...
Newdigate, britská Dolná snemovňa, 22. marec 1858

Ako čas šiel, povstali títo chazarskí ľudia rôzneho neruského pôvodu, ktorí nenávideli Rusov a žili na základe babylonského talmudského práva a v západnom svete sa stali známymi, vďaka mieste ich pobytu ako ruskí židia.
John Beaty, The Iron Curtain over America, str. 20

Iluminátstvo (ako bolo koncipované Weishauptom) bolo konšpiráciou namierenou proti trónom a oltárom. Prvé údery boli namierené na Francúzsko a po jeho páde má nasledovať Rím.
Louis Blanc, Historie de la Revolution Francase

V Rusku v roku 1929 každý slobodomurár, ktorý nebol židom bol zabitý spolu s o svojou rodinou.
Alexej Jefimov, Who are the Rulers of Russia, str. 1

Za všetkými starosťami v Európe, Ázii a Amerike existujú isté skryté tlaky.
poľný maršál J.C. Smuts

Skutočnou hrozbou republiky ne neviditeľná vláda, ktorá ako obrovská chobotnica rozťahuje svoje klzké chápadlá nad našim mestom, štátom a národom. Na vrchole tejto chobotnice je malá skupina bankových domov, ktorým sa všeobecne hovorí "medzinárodní bankári". Táto malá skupina silných medzinárodných bánk vedie našu vládu pre svoje vlastné sebecké ciele.
John F. Hylan, starosta mesta New York City, v prejave 26. marca 1922

Paul M. Warburg, narodený v Nemecku, prakticky kontroluje finančnú politiku Wilsonovej vlády... Odkedy zomrel pán J.P. Morgan, židovskí bankári kontrolujú USA.
Britský ambasádor Spring-Rice, 13. novembra 1914, citovaný v knihe Roberta Edmontona I testify, str. 193

Wilsonov najlepší priateľ bol Bernard Baruch, ktorý ho spolu s ďalšími 117 židmi sprevádzali na jeho ceste na "mierovú" konferenciu do Versailles.
Alfred Rosenberg, píal z Mníchova, november 1921, citovaný v E.M. Sanctuary Are these Things So?, str. 360

Židovská otázka je vskutku najvážnejším z našich problémov.
Henry Adams (potomok prezidenta Johna Adamsa) v liste Johnovi Hayovi, 4. októbra 1895

Židia vedia zničiť impériá prostredníctvom peňazí. Židia sú medzinárodní. Kontrolujú dlh krajiny, ktorá nie je v rukách Angličanov ale židov. Toto sa stalo najväčším nebezpečenstvom Britského impéria akému kedy čelilo.
Walter Crick, britský továrnik v North Hamptom

Alexander II. dal židom všetky výsady. Každý žid, ktorý pracoval v poľnohospodárstve alebo slúžil v armáde získal všetky práva občana impéria. Židia sa však pridali k anarchistom pokúsili sa podkopať základy štátu.
P. Mignot, Le probleme Juif, str. 51

Áno. Za všetkými revolúciami sú židia.
Gróf Cherep-Spiridovich, The Secret World Government, str. 118

Žid je dizajnér, tvorca a hlavný inžinier revolúcií.
Gougenot de Mosseaux, Le Juif le Judaisme at la Judaisation des Peuples Chretiens,, str. 25

Ktokoľvek, kto nie je úplne slepý nemôže nepochopiť, že od samého začiatku bol boľševizmus čisto židovským podnikom. Bez najmenšieho váhania zapália požiar v ktorejkoľvek krajine, v ktorej majú dostatočný počet členov ochotných si osvojiť boľševizmus a vytvoriť podporu židovskú moc.
Alfred Rosenberg, Mníchov 1921, citovaný v E.M. Sanctuary, Are these Things So?, str. 369

Je zrejme nerozumné povedať to v Spojených štátoch nahlas, avšak boľševické hnutie je a bolo od svojho začiatku vedené a kontrolované židmi...
Kapitán Montgomery Scuyler, americké expedičné jednotky na Sibíri vo vojenskej správe z 1. marca 1919 plukovníkovi Barrowsovi vo Vladivostoku

"Ak by sa toto nepriateľstvo, tento odpor vyskytol proti Židom len raz, len v jednej krajine, bolo by ľahké nájsť lokálne príčiny antisemitizmu. Táto rasa však bola objektom nenávisti všetkých národov, medzi ktorými sa Židia usadili. Keďže nepriatelia Židov patria do iných rás... všeobecná príčina antisemitizmu musela teda stále prebývať v Izraeli samotnom a nie v tých, ktorí mu odporujú."
Bernard Lazare, populárny židovský intelektuál vo Francúzsku v 19. storočí, L'Antisemetisme.

Smrť Lincolna bola katastrofou pre kresťanstvo. Sotva sa mu ktosi vyrovná. A Izrael znova schmatol bohatstvo sveta. Bojím sa židovských bánk, ktoré svojimi trikmi úplne kontrolujú bohatstvo Ameriky a používajú ho na systematické korumpovanie modernej civilizácie. Židia neváhajú, aby zavliekli celé kresťanstvo do vojen a chaosu, aby sa „zem stala dedičstvom Izraela.“
Princ Otto von Bismarck, 1876

To, že Lincolnov vrah /John Wilkes Booth/ bol Žid nebolo nikdy spomenuté.
Major, generál Count Cherep-Spiridovich,The secret World Goverment ,p .183

Ich cieľ je navádzať k neporiadku na Zemi. Nerozumiem prečo ľudia už dávno nevyhnali tieto smrť-dýchajúce beštie. Nezabije človek okamžite beštiu, ktorá ho ničí, aj keď má ľudskú úpodobu? Sú títo Židia iní ako ľudské beštie? Ktokoľvek, kto je priateľom Žida, patrí k nim, stáva sa jedným z nich, Boh nemôže tolerovať týchto zákerných ľudí. Židia sa zatúlali od božského náboženstva. Sú to uchvatitelia. Nesmieš upustiť od svojej práce, ktorá odhalí židovký podvod.
Mohamed, v Koráne

Európske noviny spomínajú antisemitizmus v Palestíne. To je predsa nonsens. My sami patríme k semitskej rase. Obraciame sa proti Židom nie preto že sú Židia, ale preto, že ohrozujú našu samotnú existenciu.
Husseini, arabský národný vodca, v New York Times 21.jún 1936

Židia považujú svoju rasu za nadradenú a tešia sa nie na jej konečné spojenie s inými rasami, ale na jej konečný triumf nad inými rasami a konečným príchodom Mesiáša.
Goldwin Smith, profesor moderrnej histórie na Oxfordskej univerzite, 1881

V Židoch nájdete ignorantských, barbarských ľudí, ktorí po dlhý čas sa spájali v najhoršom lakomstve a najnenávistnejšej povere a nenávisti ku všetkým ľuďom, ktorí ich tolerujú a obohacujú.
Voltaire

Stretávame Židov v každom nepriateľskom tábore k nám, kresťanom. Akonáhle sa objaví oplzlá kniha alebo časopis, ktorý nás šokuje, nachádzame za ním Žida.
Cardinal Merry del Val, pápežský sekretár, citovaný v Ritual Crime, Jewish Treason

Cez svoje medzinárodné spravodajské agentúry modelujú naše mysle a ukazujú nám svet nie taký akým je, ale ako chcú oni, aby sme ho videli. Cez ich kiná sú vychovávateľmi mladých a jedným dvojhodinovým filmom môžu vygumovať detskú myseľ z toho,čo sa naučilo za 6 mesiacov doma, v kostole alebo škole.
Adrien Arcand, kanadský vlastenec

Plne súhlasím s generálom Washingtonom - musíme chrániť túto mladú krajinu od zlovestného vplyvu a penetrácie. Nebezpečie, priatelia je Žid. V ktorejkoľvek krajine sa Židia usadili vo veľkých množstvách, znížili jej morálny tón, znehodnotili komerčnú integritu, oddelili sa a nikdy neasimilovali, posmievali a podkopávali kresťanstvo, vybudovali štát v štáte a keď boli utláčaní, pokúsili sa uškrtiť krajinu k finančnej smrti, ako to bolo v Španielsku a Portugalsku. Vyše 1700 rokov Židia nariekali nad svojou smutnou vierou a tým, že boli vyhnaní z domoviny, ako volajú Palestínu. Priatelia, nedal im ale svet možnosť sa vrátiť? Prečo sa tak nestalo? Pretože sú upíri a upíri sa neživia druhými upírmi. Nemôžu žiť len medzi sebou. Musia sa živiť na kresťanstve a iných národoch inej rasy. Ak ich nevyženiete , za menej ako 200 rokov naši potomkovia budú obrábať ich polia, kým oni si budú mädliť ruky. Varujem vás, páni, ak nevyženiete Židov raz a navždy, vaše deti vás budú v hroboch preklínať. Židia sú ázijci a kdekoľvek sa narodili navždy nimi ostanú. Ich idey sa nezhodujú s americkými a nikdy sa nebudú aj keby žili medzi nami desiatky generácií. Leopard nemôže zmeniť svoje škvrny. Židia sú ázijci a sú prekliatím tejto krajiny a mali by byť konštitúciou vylúčení.
Benjamin Franklin, v jeho príhovore na Constitutional Convention vo Philadelphii v 1787

Liberalizmus v prípade Židov znamená internacioanalizmus. Ak počúvate alebo diskutujete so Židmi, zistíte, že sú zameraní na peniaze. Židom chýba integrita, ktorá je aspoň do určitej miery podporovaná a nasledovaná inými národmi. Žid bol v Nemecku vyše tisíc rokov a stále je Žid. V Amerike bol vyše 200 rokov a nikdy nesplynul s Američanmi a nikdy nasplynie.
Theodore Dreiser, americký spisovateľ vo svojom liste, The Nation 17. Apríl 1935

Židia nie sú len rozdielna náboženská komunita - a to je najdôležiteší faktor - sú etnicky a celkovo rozdielna rasa. Európania inštinktívne cítia, že Židia sú cudzinci, ktorí imigrovali z Ázie. Tzv. predsudok je prirodzený sentiment. Civilizácia prekoná nesympatiu voči Izrealitom uznávajúcim iné náboženstvo, ale sotva voči rasovo rozdielnemu Židovi. Vo východnej Európe je Žid rakovina pomaly zožierajúca iné národy. Vydieranie ľudí je ich jediný cieľ. Lakomosť a nedostatok osobnej odvahy sú ich hlavnými charakteristikami. Sebaobetovanie a vlastenectvo sú im úplne cudzie.
Ernest Renan, francúzky historik

Hnaní nevýslovnou nenávisťou Krista, pokračujú v plánovaní hrozných zločinov voči kresťanskému náboženstvu s denne rastúcou trúfalosťou.
Pápež Gregor XII. v roku 1158

Pod zámienkou boja za pokrok ľudstva a na zakrytie pokroku, židia nasledujú svoju zvyknutú súdržnosť, aby dovŕšili deštrukciu, na ktorú sa dali. Stali sa nezmieriteľnými a hlavnými nepriateľmi kresťanov, mysliac len na zničenie ich viery, korumpujúc ich morálku a cicajúc ich krv až kým nie sú odsúdení k biede. Tak im môžu ľahšie dominovať a urobiť z nich légie svojich otrokov. Stalo sa tak pod pokrývkou socialistického hnutia. Srdce krváca nad pohľadom na túto ohromnú lož.
F.Trocase, Jewish Austria

Ak existuje v dejinách spojenie, je to Žid. V tejto krajine, ktorá sa k nemu chovala priateľsky, konšpiroval, kul úklady, podkopával, prostituoval a korumpoval a odvážil sa vymyslieť schému smrti každého kresťanského princípu, ktorý ho ochraňoval.
Rev.Wiliam S. Mitchell of Philadelphia, citovaný v Count Cherep-Spiridovich's The Secret World Geverment, strana 194

Judaizmus bol v Nemecku horký útočník kresťanstva, korozívny nepriateľ verejnej a politickej morálky.
Dr. Soedergen z Upsala, Švédsko

Židia sformovali živnú pôdu pre všetky proti - kresťanské akcie.
Quintas Septimus Florens Terullian/160-230 p.n.l./ latinský farár

Židia sú za všetkými prenasledovaniami kresťanov. Putujú krajinami nenávidiac a podkopávajúc kresťanskú vieru.
Justin Martyr, 116 n.l.

Talmud obsahuje každý druh ohavnosti a rúhania proti katolíckej pravde.
Pápež Gregor IX, 1242

Židia majú vzácnu schopnosť vyprovokovať medzi nežidmi hádku. Vedia presne ako vytvoriť zmätok a nepokoj. Vedia dohnať dav k škrekotu ako žaby.
rev.gerald B.Winrod,The jewish Assault on Christianity,pages 20-21

Anglicko už nie je kontrolované Britmi. Tvoríme neviditeľní židovský diktát – diktát, ktorý je možné cítiť v každej sfére života.
Nesta Webster, Germany and England

Od najskorších časov sú Židia známi medzi všetkými rasami a susedmi ako vykorisťovatelia. navyše sa ukázali ako ustavične nevdační...Židia vždy tvorili rebelujúci element v každom štáte.
Nesta Webster,World Revolution ,the Plot against civilization, p.163

Nemýľte si to s nejakým druhom dažďa, ktorý sa pominie keď sa zlepší počasie. Ostane tu...Vo Francúzsku je známy ako komunizmus, v Nemecku ako socializmus, v Rusku ako boľševizmus. je to doktrína, ktorá má spoločného vlastníka.
Lloyd George ,in a speach delivered in Westminster hall,March 18,1920

Ak by cár popravil 300 zločineckých Židov, zachránil by 30 000 000 nevinných ruských životov.
Urbain Gohier, francúzsky vlastenec

Nahliadol som do pekla - Rusko kontrolujú Židia.
Sir Percival phillips ,London Dailly mail

Skutočným hnacím motorom za boľševizmom sú Židia...
Denis Fahey,The rulers of Russia,p.25

Komunisti sú Židia a Rusko je nimi spravované celé. Sú v každej vládnej kancelárii, novinách a úrade. Vyháňajú Rusov a sú zodpovední za antisemitské cítenie, ktoré sú na vzostupe.
Mrs.Clare Sheridan,Traveler lecturer and Friend of trotsky in new York World,December 15,1923

Komunizmus je judaizmus. Židovská revolúcia v Rusku sa konala v roku 1917.
H.H.Beamish,N.Y.speech ,1937

.
Boľševizmus je židovský útok na civilizáciu.
The Brittons in Manifesto

Frankeštejn komunizmu je produkt židovskej mysle, ktorý sa na svet odtrhol od syna rabína Karola Marxa v nádeji na zničenie kresťanskej civilizácie, ako i ostatných. Svedectvo vyjadrené pre senátom Spojených štátov amerických, ktoré čerpalo z množstva strán Ovemanovej správy odhaľuje bez akejkoľvek pochybnosti akú úlohu hrali v ruskej revolúcii Židia.
Rev.Keneth Goff,Still 'tis our accient Foe,p.99

Rothshildovci môžu začať alebo zabrániť vojnám. Ich slovo môže vytvoriť alebo zničiť impériá.
Chicago Evening American,December3,1923

Väčšina židov je komunistov. Prečo bolo stretnutie komunistickej strany 2. júna 1934 v Madison Square Garden podporované Sovietmi a sponzorované 100 židovskými organizáciami?
Robert E. Edmondson, I testify, str. 44

Boľševizmus je židovský útok na kresťanstvo.
The Britons - Patriotic Society of Great Britain, v ich Menifeste

Komunizmus nie je doktrína, súbor princípov. Je to zločinný, vulgárny plán. Komunizmus je zločin proti bohu a ľudstvu a ako u všetkých iných zločinov, musíme sa spýtať: Kto z tohto zločinu profituje? Žid.
Nie je tolen hazard, ktorý vynašli židia a ich proroci: Karol Marx, Engels, Ferdinand Lasalle, Liebnecht atď. Nie je to len hazard, že kedykoľvek sa marxizmus dostane k moci, židia sa dostanú k moci. V sovietskom Rusku z 550 vysokých predstaviteľov bolo 88% židov.
V Mexiku sme videli Hubermanna, AArona Saenza, v Španielsku Azana a Rosenberga, v Maďarsku Bélu Kuna, Szamuellyho, Agostona a desiatky ďalších židov, v Bavorsku Kurta Eisnera, v Belgicku priiesli marxistickí socialisti k moci Vandervelda alias Epsteina a Pula Hymansa, vo Francúzsku Leona Bluma, Mandelu, Zyromského, Denaina a celú ich skupinu, v Taliansku sme videli židov ako Nathana a Claudia Trevesových...
Adrien Arcand, v jeho prejave v New Yorku, 30. októbra 1937

Som pripravený dokázať, že bolševizmus (čo je moderným slovom pre judaizmus), zákerné burzové manipulácie a všeobecný svetový nepokoj je možné zhrnúť dvoma slovami: židovské financie.
H.H. Beamish, citovaný v grófovej Čerep-Spiridovičovej knihe The Secret Government, str. 27

Kombináciou Veľkého kapitálu a boľševizmu je judaizmus pripravený ovládnuť svet.
Deutsche Tageszeitung

Vojny, komunizmus, zrada, revolúcia, anarchia, národné a medzinárodné problémy na svete sú príčinou židov. Nikto nedokáže opak. Ak osoba s priemernou dávkou inteligencie bude hľadať pravdu v pokuse vyvrátiť toto tvrdenie, jediné čo dokáže je jeho potvrdenie.
Reverend Gordon Winrod, The Key to Christian Understandind, str. 9

Keď som bo naposledy v Anglicku, boli sme na pokraji vojny (Rusko-pruská vojna, 1877), ktorá by pohltila celé impérium... Židovské záujmy v celej Európe a židovská tlač vo Viedni ako ich hlavný orgán robila maximum, aby nás do vojny zatiahla.
Goldwin Smith, Modern History in Oxford in Nineteenth Century, Október 1881

Zmocnite sa 50 najbohatších židovských finančníkov, ktorí robia vojny pre svoj vlastný zisk. Kontrolujte ich a zastavíte tak vojny všetky.
Henry Ford v Cleveland News, 20. septembra 1923

Boli to židia samotní, ktorí ma presvedčili o vzťahu medzi medzinárodným židovstvom a vojnou, v skutočnosti vydali na toto presvedčenie mnoho úsilia.
Pamätáte sa na našu snahu upútať pozornosť na loď s názvom Peace Ship (loď Mieru) v roku 1915. Na tejto lodi boli dvaja veľmi prominentní židia. Boli sme 200 míľ od brehu , keď mi začali rozprávať o moci židovskej rasy, ako kontrolujú svet pomocou zlata a že židia a nikto iný len židia môžu zastaviť vojnu.
Nechcel som tomu veľmi veriť a tak išli do detailov, aby mi povedali o spôsoboch pomocou ktorých kontrolovali vojnu - ako mali peniaze, ako sa zmocnili všetkých základných materiálov potrebných na vojnu a hovorili tak dlho, až ma nakoniec presvedčili. Povedali, že veria, že židia začali vojnu a budú v nej pokračovať pokiaľ si to len budú želať a pokiaľ sa oni nerozhodnú, vojna neskončí.
Henry Ford, v interview ktoré bolo neskôr uverejnené v Jewish World, 5. januára 1922

Žid nikdy nebol skutočným Američanom. V tejto vojne Centrálne mocnosti boli financované židovskými peniazmi z Ameriky a tieto peniaze sa použili na boj proti našej vlasti.
Rev. D.J. Brouse, kňaz kostola Grace Episcopal Church, citovaný v Jewish World, 13. júla 1921

Stretol som Emu Goldmanovú na Čerenom stretnutí v New Yorku a spýtal som sa jej kto organizoval revolúciu v 1917 a či židia boli za revolúciou v Španielsku. Odpovedala, že židia boli prenasledovaní v Španielsku a sú dnes za revolúciou. Spýtal som sa: "Ste boľševistka?" Odpovedala: "Som anarchistka." Také sú teda kroky: socializmus, boľševizmus a anarchizmus.
H.H. Beamish v prejave New Yorku, 30. októbra 1937

Je otázka zdravého rozumu, že židia sú príčinou ruinovania, ničenia zvyšku komunity.
Biskup mesta Meinz v petícii roku 1740

Za všeobecné zničenie roľníctva v týchto provinciách môžu židia... svojimi praktikami ničia populáciu. Sú všade - obchodníci, kontraktori, krčmári, mlynári, prepravcovia, remeselníci atď. a sú tak šikovní vo vyžmýkaní a okrádaní bežných ľudí so zľavami na úrodu skôr ako sa poseje. Sú to pijavice, ktoré sa prisajú na všetko a úplne vyčerpajú provincie.
Mikuláš I. , ruský cár (1795-1855)

Vládcovia musia dohliadať na židov a zabrániť ich zasahovaniu do obchodu, kontrolovať rast populácie a zriecť ich možnosti hľadať útočisko keď spáchajú nečestné veci, keďže nič nie je horšie pre obchod ako nedovolený zisk židov.
Frederik Veľký, pruský cár (1712-1786)

Je to zhubná rasa, utláčajúca všetkých svojim úžerníctvom a zbojstvom. Ak dajú princovi alebo magistrátu 1000 florinov, navydierajú späť 2000. Musíme sa pred nimi mať na pozore.
Martin Luther, Table Talk of Martin Luther, peklad William Hazlet, str. 43

Dáv vám príklad, ktorý je príkladom celých dejín vzťahov medzi kresťanmi a židmi. Poznám okres, kde sú roľníci, ktorí nevlastnia nič, ani kúsok zeme. Od postele až po ich pec- všetko patrí židom. Dobytok v ich stajni, zrno na ich poliach, dokonca aj ich farmy - všetko patrí židom. Napriek tomu farmár platí za všetko prenájom. A žid predáva chlieb, sadí kukuricu pre dobytok a roľníka svojim mäsiarskym spôsobom. Nikdy som o podobných úžerských praktikách vo svojom živote nepočul.
Oto von Bismark

Celý svet trpí úžerou židov, ich monopolmi a podvodmi. Mnoho nešťastníkov priviedli k chudobe, najmä farmárov, pracujúci ľud a chudobu.
Pápež Klement VIII.

Som proti tomu, aby sme vpustili židov, pretože požičiavajú peniaze a nestarajú sa či podporujú zlo alebo dobro. Následok toho je ten, že národy sveta sa hrbia pod tvrdým systémom daní a národného dlhu. Vždy boli najväčšími nepriateľmi slobody.
Lord Harrington, v prejave v Hornej snemovni, 12. júla 1858

Naďalej sa nevpustí žiadny žid bez ohľadu pod akým menom by tak chcel urobiť bez písomného súhlasu. Nepoznám žiadnych iných, tak problematických škodcov v štáte než je táto rasa, ktorá ožobračuje národ podvodmi, úžerou a požičiavaním peňazí a pácha skutky, ktorých sa čestný muž stráni. Následne musia byť odstránení odtiaľto čo najskôr.
Mária Tereza, kráľovná (1717-1789)

Židia sú stále v rôznych častiach Ruska. Títo nenávistníci Krista nemôžu očakávať nič dobré. Vzhľadom k týmto okolnostiam vydávam toto nariadenie: Všetci židia, muži i ženy bez ohľadu na och postavenie a majetok musia okamžite odísť...
Alžbeta Petrovna, ruská cárovná (1709-1762)

Ten deň príde, kedy sa všetky národy, v ktorých prebývajú židia, budú musieť spýtať otázku ohľadom ich vyhostenia - čo je otázka života a smrti, zdravia a chronickej choroby, mierového spolunažívania alebo večnej spoločenskej horúčky.
Franz Liszt, citovaný v E.N. Sanctuary: Are These Things So?, str. 278

Boli to židia, ktorí zaviedli do USA slobodomurárstvo a židia mali vždy najväčší vplyv v amerických slobodomurárskych organizáciách.
E. Jouin, Les Fideles de la Contre-Englise Macon, na str. 37 až 45 je o tom viac

Citáty, ktoré povedali židia o židoch

Aký je základ judaizmu? Praktická vášeň a chamtivosť za peniazmi. Aký je jeho skutočný boh? Hotovosť.
Karl Marx, citovaný v Guardian, júl-august 1924

Revolúcia nás opäť a znova presviedča o dôležitosti židovskej otázky, keďže židia sú hnacou silou revolúcie.
Mortiz Rappaport o revolúcii v Nemecku v roku 1918

Keď prehráme, staneme sa revolučným proletariátom, komisármi všetkých revolučných strán a keď vyhráme, povstane naša hrozná moc peňaženky.
Theodor Herzl, The Jewish State, str. 91

Svetová revolúcia, ktorá nás čaká bude exkluzívne našou záležitosťou a bude spočívať na nás. Táto revolúcia upevní židovskú nadvládu nad všetkými ostatnými národmi.
Le Peuple Juif, 8. februára 1919

Nenávisť cárizmu proti židom bola pochopiteľná, keďže od 60-tich rokov vo všetkých revolučných stranách, s ktorými sa musela vláda zaoberať, boli židia najaktívnejší členovia.
Reffes, z Russian State papers, 1925

Ruska revolúcia bola stvorená židmi. Vytvorili sme tajné spoločnosti, naplánovali režim teroru. Revolúcia zvíťazila vďaka našej presvedčivej propagande a masovému vraždeniu za účelom vytvorenia vlády, ktorá bude skutočne naša.
M. Hermalin v prejave v New Yorku, 1971

Nemecká revolúcia je výtvorom židov: liberálne demokratické strany majú vysoké počty židovských vodcov a židia dnes hrajú dominantnú úlohu vo vysokých vládnych funkciách.
Jewich Tribune, 5. júla 1922

Sme stále tu, nepovedali sme svoje posledné slovo, nevykonali svoj posledný čin a nestvorili svoju poslednú revolúciu.
Dr. Oskar Levy v predslove ku knihe The World Significance of The Russian Revolution

Židovský štát sa stane Haagom, na ktorý sa upriami pozornosť celého sveta a ktorého myšlienky budú vládnuť svetu. Mnohí z nás mnoho rokov to v hebrejských zákonoch videli, elementy sociálnej regenerácie sveta...
A.A. Berle ml., The Significance of Jewish State

Ten čas prišiel – aby sme ukázali kto sme – národ medzi národmi – princovia peňazí, princovia inteligencie. Znak bude viditeľný na celej zemi a armády sa budú triasť a budú počúvať múdrosť židovskú. Kto nevie, čo šľachy znamenajú pre ľudské telo? Dnes, v modernej komunite národov sa židia pod vlastnou ochranou usadili na šľachách. Tieto šľachy sú – burzy, banky, duschovenstvo, denníky...
Louis Levy, preklad z jeho básne

V tejto novej organizácii ľudstva sa synovia Izraela rozšíria po celom svete, kde sa bez priamej opozície stanú riadiacim elementom, najmä po tom, čo získajú kontrolu nad pracujúcimi triedami. Vlády národov vytvoria univerzálnu republiku, ktorá padne bez námahy do rúk židom pod zámienkou Víťazstva proletariátu. Súkromné vlastníctvo bude odstránené vládcami židovskej rasy, ktorí bude všade kontrolovať verené financie. Takýmto spôsobom bude realizovaný prísľub Talmudu – že keď príde čas, Mesiáš príde na zem a židia získajú kontrolu nad celým svetom.
Karol Marx, v korešpondencii

Principiálny koniec sveta, v ktorom bude vládnuť hebrejský svet, ešte neprišiel. Príde však skôr ako si masy v tzv. kresťanských národoch vedia predstaviť. Ruský cárizmus, nemecké impérium a militarizmus sú zvrhnuté a všetci ľudia nahnaní na pokraj. To je moment, kedy skutočná vláda židovstva príde.
Judas Schuldbuch, The Wise Meno of Zion

Protikresťanská kampaň Sovietov nesmie byť obmedzená len na Rusko. Musí byť vykonaná na celom svete.
Stefanov, citovaný v J. Creagh Scottovej knihe Hidden Government

Skončili sme s pozemskými cármi, na rade sú cári nebeskí.
Bezbožnik (Moskva), január 1923

Aj najsilnejší podporovatelia judaizmu nemôžu poprieť, že judaizmus je antikresťanský.
Jewish World, 15. marca 1924

Rím je najväčší nepriateľ boľševizmu
Alfred Mind, v článku The World Battle of the Jews

Pokiaľ medzi gójimami ostane akákoľvek morálna koncepcia spoločenského poriadku a kým všetky náboženstvá, vlastenectvo a česť sú vykorenené, naša vláda nad svetom nenastane.
Časť svojej práce sme už splnili, avšak nemôžeme tvrdiť, že všetka práca je hotová. Máme pred sebou stále dlhú cestu, kým sa nám podarí zdolať najväčšieho nepriateľa: katolícke náboženstvo.
Vždy musíme pamätať na to, že katolícke náboženstvo je jediná inštitúcia, ktorá stále stála a stojí nám v ceste. Katolícke náboženstvo s jeho metodickou prácou a morálnym učením bude vždy svoje deti udržiavať v takom stave mysle, aby boli príliš sebarešpektujúci na to, aby sa vzdali pred našou vládou a sklonili pred budúcim kráľom Izraela.
Preto sa pokúšame vymyslieť tie najlepšie spôsoby ako otriasť katolíckym náboženstvom a jeho samotnými základmi. Rozšírili sme ducha revolty a falošného liberalizmu medzi národy gojimov, aby sa odklonili od viery a hanbili sa za jej uctievanie a dodržiavanie desatora. Mnohých z nich sme presvedčili a dnes sa pýšia svojim ateizmom... Dali sme im nové teórie, nemožné realizácie, ako napríklad komunizmus, anarchizmus a socializmu, ktoré slúžia našim princípom.
Hlúpi gojimovia ich akceptovali s tým najväčším entuziazmom bez toho, aby si uvedomili, že tieto teórie sú naše a obrátili proti sebe náš najsilnejší nástroj.
Očiernili sme katolícku cirkev tými najnečestnejšími ohováraniami, poškvrnili jej dejiny a potupili jej najvznešenejšie aktivity. Obvinili sme ju z krívd jej nepriateľov a týchto sme takto preniesli na svoju stranu. A tak sme dnes, k nášmu veľkému uspokojeniu, svedkami rebélie proti cirkvi v mnohých krajinách. Duchovenstvo sme urobili predmetom nenávisti, zosmiešňovania a pohŕdania. Spôsobili sme, že praktiky katolíckeho náboženstva sa zdajú byť zastarané a čistou stratou času.
A gojimovia sa ukázali byť hlúpejší ako sme si mysleli. Človek by očakával viac inteligencie a zdravého rozumu, nie sú však lepší ako stádo oviec. Nech sa stádo vypasie, kým bude dosť tučné na to, aby mohlo byť obetované budúcemu Kráľovi sveta.
Založili sme množstvo tajných organizácií, ktoré pracujú za naše záujmy, pod našimi príkazmi a v našom smere. Pre gojimov sme urobili cťou možnosť pridať sa k našim organizáciám, ktorým sa dnes, vďaka nášmu zlatu, darí viac ako kedykoľvek predtým. Napriek tomu ostáva našim tajomstvom, že tí gojimovia, ktorí zradia vlastných a pridajú sa k našim organizáciám, sa nikdy nedozvedia, že tieto spravujeme my a slúžia našim záujmom.
Jedným z mnohých tromfov slobodomurárstva je, že gojimovia, ktorí sa stanú členmi našich lóží nikdy nesmú podozrievať, že ch používame, aby si postavili svoje vlastné väzenia, na ktorých terasách postavíme trón Univerzálneho kráľa Izraela...
Dovoľte teraz vysvetliť ako sme vo svojej práci urýchlili ukončenie katolíckeho náboženstva a dostali sa do jej najužších kruhov a dokonca prinútili niektorých duchovných, aby sa stali podporovateľmi nášho cieľa.
Niektoré naše deti sme primäli, aby sa pridali k cirkvi s jasným poučením, že majú ešte usilovnejšie pracovať na zničení katolicizmu tým, že v ňom vytvoria škandály. Takto sme nasledovali rady nášho Princa židov, ktorý povedal: „Nech sa vaše deti stanú kňazmi, aby tak mohli zničiť cirkev.“ Bohužiaľ nie všetci konvertovaní židia sa ukázali byť našej misii užitoční. Mnohí nás zradili. Iní však sľub dodržali.
Sme otcovia všetkých revolúcií – dokonca aj tých, ktoré sa obrátili proti nám. Sme strojcami vojny a mieru. Môžeme sa chváliť tým, že sme strojcami reformácie. Kalvin bol našim dieťaťom, bol splnomocnený židovskou autoritou so židovskými financiami, aby vypracoval návrh reformácie.
Martin Luther sa podal vplyvu svojich židovských priateľov a židovskej autority a so židovskými peniazmi bol jeho plán úspechom.
Vďaka našej propagande našim teóriám liberalizmu a dezinterpretácii slobody boli mysle mnohých gojimov pripravené prijať reformáciu. Oddelili sa od cirkvi a tak padli do našej pasce. Tým bola cirkev značne oslabená a jej moc nad kráľmi bola zredukovaná na takmer nulu.
Sme vďační protestantom za ich lojalitu našim želaniam – napriek tomu, že mnohí z nich, vo svoje úprimnej viere, nevedia o svojej lojalite voči nám. Sme im vďační, že nám pomáhajú bojovať proti kresťanskej civilizácii a v príprave na udalosť nášho príchodu a víťazstva nad svetom.
Doposiaľ sa nám podarilo zvrhnúť väčšinu trónov v Európe. Zvyšok bude v blízkej budúcnosti nasledovať. Rusko sa už klania našej vláde. Francúzsko s jeho slobodomurárskou vládou máme pod palcom. Anglicko v jeho závislosti na našich financiách máme pod kontrolou a v jeho protestantizme je naša nádej na zničenie katolíckeho náboženstva. Španielsko a Mexiko máme v rukách a mnoho ďalších krajín, včítane USA. ...
Zo série prejavov na konferencii B´nai B´rith v Paríži, publikované krátko zatým v londýnskej Catholic Gazette vo februári 1936, magazín Catholic Gazette po publikovaní tohto článku bol donútený k bankrotu

Žid je nevyhnutne antikresťanom z podstaty definície, práve tak ako je antimohamedm, práve tak ako je proti princípoch, ktoré nie sú jeho vlastné.
Teraz, keď sa žid začlenil do spoločnosti, musí sa stať zdrojom nepokoja a práve tak ako moľa musí podkopať základy na ktorých stojí kresťanský štát. ...Svojou samotnou prítomnosťou židia fungujú ako rozpúšťadlá, vytvárajú nepokoje, ničia, prinášajú tie najhoršie katastrofy. Vstup žida do národ sa ukázal byť pre ne smrteľným...
Bernard Lazare, Antisemitism, Its History and Causes, str. 318-320 a 328

Zničili sme vlastníkov pôdy v Rusku. To isté urobíme v Európe a Amerike.
Zinovjev (Apfelbaum) na kongrese tretej internacionály, americký kongresový záznam, 13. december 1923

Bez zveličovania je možné povedať, že veľká sociálna ruská revolúcia bola vskutku uskutočnená rukou židov. Dokázali by utláčané masy zhodiť jarmo buržoázie sami? Nie, bol to žid, ktorý viedol ruský prleteriát...
M. Cohen v časopise The Communist, 12. apríla 1918

Veľký ideál judaizmu neznamená že židia sa raz budú môcť spolčovať ako stádo...ale to, že celý svet sa bude učiť židovské učenie a že vznikne Univerzálne bratstvo národov – v skutočnosti Veľký judaizmus – a všetky rozdielne rasy sa spoja a všetky náboženstvá budú odstránené.
Londýnsky Jewish World, 9. februára 1883

Najpozoruhodnejším a najzraniteľnejším dôsledkom Veľkej vojny bol vytvorenie nového nacionalizmu a zároveň zastavenie starého. Nacionalizmus je nebezpečenstvo pre židovských ľudí. Dnes, práve tak ako kedykoľvek v dejinách sa ukázalo, že židia nemôžu žiť v štátoch, kde sa vyvinula silná národná kultúra.
The Jewish Sentinel (Chicago), 24. septembra 1936

Čo nám stojí v ceste všade na svete je nacionalizmus. Ten je našim hlavným nepriateľom. Sme na strane liberalizmu proti nacionalizmu. Tam je naše bezpečie.
Dr. Solomon B. Freehof, Race, Nation or Religion

Detská slabosť je názov, ktorým by som nazval lásku k nejakej krajine.
Rabín Bernard Fiscer, Talmudic Chrestomatia, str. 230

Židia a nežidia – to sú dva svety, medzi ktorými je nepremosti teľný most. Sú to dve životné sily na svete, židia a nežidia.. Neverím, že tento primárny rozdiel medi nežidom a židom je zmieriteľný... Môžete povedať: „Nuž, existujem vedľa seba a tolerujme sa navzájom. My nebudeme napádať vašu morálku a vy našu.“ Avšak je nešťastím, že títo dvaja nie sú len rozdielni, stoja proti sebe ako nepriatelia....
Maurice Samuel, You Gentiles, str. 9, 19, 23, 30 a 95

Detskou slabosťou ohromných rozmerov by bolo meno, ktoré by som pridelil láske k nejakej krajine.
Bernard Baruch, Chicago Tribune, 25. septembra 1936

Asimilácia je nemožná. Je nemožná, pretože žid nemôže zmeniť národný charakter... nech robí čokoľvek, vždy ostane židom.
Ludwig Lewisoh, z jeho tvorby

Viem, že asimilácia je strata identity. Je to asimilácia, ktorej sa bojím viac ako pogromov.
J.H. Hertz, hlavný rabín Anglicka v The Book of Jewish Thought

Nemôžeme byť anglickými židmi. Sme rasa a ako rasa sa zachránime. Naša mentalita je hebrejská a líši sa od anglickej. Dosť trikov, povedzme nahlas, že sme Medzinárodní židia.
Gerald Soman, vedúci organizácie Wold Jewish Fellowship v jeho oficiálnom manifeste 1. januára 1935

Nie som americký občan židovskej viery. Som žid. Som Američan. Som Američanom 63/64 svojho života, ale židom som 4000 rokov...
Rabín Stephen S. Wise, Herald Tribune, 13. január 1938

Uznajme, že židia sú samostatnou národnosťou, ktorej každý žid, z ktorejkoľvek krajiny je nevyhnutne jej členom. Musíme sa organizovať. Organizovať, to predovšetkým, aby svet mal dôkaz o rozsahu našej túžby po slobode. Organizovať, aby sa naše zdroje stali známymi...
Organizovať, organizovať, organizovať, kým každý žid povstane a bude započítaný – spolu s nami...
Louis Brandeis, Najvyšší americký súd, Zionism, str. 113-114

Len židovské zákony riadia náš život. Formujeme ich v sebe, v silnej spolupráci. Silné steny nás oddeľujú od ľudí krajín, v ktorých žijeme – a za tu stenou je židovský štát.
Sionistický vodca Klatzkin, Der Jude

Žid nemôže byť súčasne skutočným Američanom a čestným stúpencom sionistického hnutia.
Jacob H. Schiff, 8. septembra 1907

Anglické (francúzske alebo americké) vlastenectvo je len oblek, ktorý si žid oblieka, aby potešil ľudí tej krajiny.,
The Jewish World, 8. decembra 1911

Žid stále ostane židom aj keď zmení svoju vieru. Kresťan, ktorý si osvojí židovské náboženstvo sa nestane židom, pretože kvalita žida nie je v náboženstve ale v rase. Slobodomyseľný alebo ateistický žid stále ostáva židom.
The Jewish World, 14. decembra 1922

Rada ľudových komisárov vydala nariadenie všetkým sovietskym úradom, aby podnikli nekompromisné kroky proti antisemitizmu.
V. I. Lenin, v jeho nariadení Rade ľudových komisárov, 9. augusta 1918, citované z Lenin on the Jewish Question, str. 23

Muži, ktorí kontrolujú Rusko nie sú Rusmi. Členovia židovskej rasy z celého sveta tu dominujú.
James Abbe, autor I photographed Russia z The New Masses, 29. októbra 1935

V Sovietskom zväze je každý tretí žid zamestnaný v štátnej správe.
Jewish Chronicles, 6. januára 1933

Židia sú duchovnými otcami demokracie a teda plutokracie. Židovské elementy sú hnacou silou ako za komunizmom, tak aj kapitalizmom.
Dr. Oscar Levy v úvode ku knihe The World Significance of the Russian Revolution, strany vii a ix

My, ako židia sme si istí, že judaizmus a demokracia sú neoddeliteľné.
Rabín Israel M. Goldman v American Hebrew Weekly, 3. novembra 1939

Mnohé z princípov New Deal vo vláde a ekonomike boli založené pred tisíckami rokov v talmudských zákonoch.
Starosta Fiorello LaGuardia v prejave na Národnej konvencii Nezávislého poriadku Abrahama v New Yorku, citát z New York American, 8. júna 1937

Marxizmus je moderná forma židovskej predpovede.
Prof. Reinhld Niebur pred Jewish Institute of Religion, New York, 3. októbra 1934

Niet pochýb o tom, že podľa skromných odhadov je 9 desatín židov v Amerike sionistami.
Neworský sudca Julian Mack v jeho prezidentskom príhovore Sionistickej konvencii v r. 1919, citát z knihy Jessie Samptera – Modern Palestine, str. 57

Vojny sú židovkou úrodou.
Werner Sombart, Jews and Modern Capitalism (niektorí tvrdia, že Sombart bol len prožidovský)

Všimnite si, že všetky veľké intelektuálne hnutia v Európe sú značne zastúpené židmi. Prví jezuitu boli židia, záhadná ruská diplomacia, ktorú západná Európa nechápe bola organizovaná židmi, revolúcia, ktorá sa teraz pripravuje v Nemecku a ktorá bude v skutočnosti druhou veľkou Reformáciou a o ktorej sa vie tak málo je plnne pod kontrolou židov...
Benjamin Disraeli, Coningsby, str. 231-232

Koná sa povstanie proti tradíciám a aristokracii, proti náboženstvu a majetku...
Prirodzená rovnosť ľudí a zrušenie súkromného vlastníctva hlásajú tajné spoločnosti, ktoré formujú dočasné vlády a ľudia židovskej rasy sú v čele každej z nich. Ľudia boha spolupracujú s ateistami, najšikovnejší zhromaždovatelia majetku sa spájajú s komunistami, zvláštna a vyvolená rasa má ruku nad všetkým a to všetko preto, lebo si želá zničiť nevďačné kresťanstvo, ktoré jej dokonca vďačí za meno a ktorého tyraniu už nemôže ďalej vydržať.
...
Benjamin Disraeli, Lord George Bentick, str. 357

Sionisti splnili svoju úlohu a zavliekli Ameriku do vojny. Balfourská deklarácia nebolo len dobrovoľné gesto, bola to zmluva medzi britskou vládou a židovským ľudom.
H.M.V. Temperly, History of the Peace Conference in Paris, Volume 1920, str. 173

Liga národov je židovská koncepcia.
Israel Zangwill, v Jewish Guardian, 11. júna 1920

Druhá svetová vojna sa bojuje za obranu základov judaizmu.
Chicago Jewish Sentinel, 8. októbra 1942

Ideál OSN je židovským ideálom.
David Ben-Gurion v Time, 16. augusta 1948

V 18. storočí bol francúzsky obchod úplne v ich rukách. Židia južného Francúzska praktizovali všetky vonkajšie formy katolicizmu: ich narodenia, svadby, úmrtia ...
Prof. Werner Sombar, Jews and Modern Capitalism

Prezident urobí presne to, čo mu poviem.
Loeb, sekretár prezidenta Theodora Roosevelta, citovaný v The Secret World Government, str. 133

Po svetovej vojne Bernard M. Baruch svedčil pred Kongresovým výborom o tom, že mal doslova úplnú kontrolu nad zdrojmi Ameriky počas vojny: „Mal som zrejme viac moci ako ktorýkoľvek iný muž vo vojne.“
Americký kongresový záznam, Volume 78, str. 13080, 27. júna 1934

Je šialenstvo nazdávať sa, že na svete existuje niekto, kto nám zabráni vykonať náš ideál.
Alfred Mond po návrate z Palestíny, citovaný v Hector Bolitovej First Lord Melchett

Zdá sa, že židia sú dnes skutočnými vládcami sveta. Impériá ako Rusko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko vedú židia, židia vedú národy. Čoskoro budú nasledovať aj iné národy a židia vztýčia nad svetom svoju červenú zástavu.
Z telegramov Grand Republic Coadjutor of Jerusalem

Židia pokazili krv všetkých rás v Európe. Všetko je dnes židofikované. Naše idey vládnu všetkému. Sme pánmi...nech nás gojimovia nenávidia, nech nás vyženú, nech sa naši nepriatelia smejú nad našou fyzickou slabosťou. Už nás totiž vyhnať nemôžu, zahryzli sme sa do ich národov, pokazili rasy Európy, zlomili ich moc a všetky ich idey učinili zhnitými, rozkladajúcimi.
Dr. Kurt Munzer, The Way to Zion

Židia ovládli nežidovskú tlač do takej miery, že dnes sa americké noviny stránia povedať čokoľvek nepekné o židoch.
Bernard J. Brown, chicagský právnik, From Paroah fo Hitler

Dajte mi moc a kontrolu nad vydávaním peňazí a je mi jedno kto robí zákony.
Anselm Rotchschild, citovaný v The Federal Reserve Conspiracy

Otvorte si Talmud a zistíte, že židia urobili z požičiavania peňazí umenie. Učili ich to od ranného detstva, že hlavné šťastie je vlastníctvo peňazí. Vynašli všetky tajomstvá peňazí a stali sa Pánmi peňazí a Pánmi sveta.
Profesor Werner Sombart, Jews and Modern Capitalism

Verejné školy musia byť oslobodené od vianočnej propagandy a kolied. Chceme aby kresťanská propaganda bola zastavená. Masy židovských ľudí v Amerike majú právo žiadať od amerického vzdelávacieho systému, aby vynechal Vianoce z verejných škôl.
Jewish national day, New York, 14. december 1935

Účasť židov na celom svete v bielom otroctve je jedna z najpochabejších škvŕn našich ľudí.
Jewish World, 18. marca 1914

Dnešné židovské náboženstvo nachádza svoje korene bez prestávky počas storočí vo farizejoch. Ich myšlienky a metódy je možné nájsť v ohromnom množstve literatúry. Talmud je najväčším reprezentantom tejto literatúry....
The Universal Jewish Encyclopedia (1943), pod hlavičkou „pharisees“

Talmud je do dnešného dňa kolujúcou krvou židovského náboženstva. Akákoľvek zákony, zvyky vyznávame, či sme ortodoxní, konzervatívni, reformní – nasledujeme Talmud. Je to náš spoločný zákon.
Herman Wouk, This in My God

Židia boli najviditeľnejším spojivom so slobodomurárstvom vo Francúzsku od revolúcie.
The Jewish Encyclopedia, Volume V, pod „freemasonry“

Slobodomurárstvo je vlastne judaizmus. Oddeľte učenie judaizmu od slobodomurárksheo rituálu a čo ostane?
Jewish Tribune, New York, 28. októbra 1927

Technický jazyk, symbolika, rituály slobodomurárstva sú plné židovských myšlienok a termínov.
The Jewish Encyclopedia, Volume IV, str. 503

Každá lóža je a musí byť symbolom židovského chrámu, každý majster je reprezentantom židovského kráľa a každý slobodomurár je personifikáciou židovského robotníka.
An Encyclopedia of European Freemasonry, Philadephia 1906

Môžem vás ubezpečiť páni, že tí, ktorí vládnu musia počítať s novým elementom. Musíme sa zaoberať nielen s vládami a cisármi. Musíme brať do úvahy tajné organizácie, ktoré sú schopné na poslednú chvíľu zrušiť akékoľvek opatrenie, ktoré majú všade agentov, odhodlaných mužov, povzbudzujúc vraždy a byť schopní privolať kedykoľvek masaker.
Benjamin Disraeli v prejave v Aylesbury, Anglicko, 20. septembra 1873

Aj americkí židia musia pochopiť súčasný antisemitizmus. Musíme naplniť naše väznice antisemitskými gangstrami, musíme naplniť naše ústavy antisemitskými šialencami, musíme prenasledovať a odsúdiť tých, čo nenávidia židov až k extrémnym možnostiam zákonov, musíme ponížiť a zahanbiť antisemitských násilníkov do takej miery, že nikto sa nebude chcieť s nimi porovnávať.
Rabín Leon Spitz, Glorious Purim Formula v American Hebrew, 1. marca 1946

Žalovanie za urážku o milióny dolárov, až k bankrotu sa ukázalo byť efektívnym spôsobom umlčania....
Rabín Samuel Horowitz, v Jewish Spectator, apríl 1939

vybrané z knihy Judaism in Action, Aspion1992
Vratko
Súhlasí Natalia


2.
označiť príspevok

Boris muž
   18. 5. 2010, 21:51 avatar
Keď som bo naposledy v Anglicku, boli sme na pokraji vojny (Rusko-pruská vojna, 1877), ktorá by pohltila celé impérium... Židovské záujmy v celej Európe a židovská tlač vo Viedni ako ich hlavný orgán robila maximum, aby nás do vojny zatiahla.
Goldwin Smith, Modern History in Oxford in Nineteenth Century, Október 1881

Zmocnite sa 50 najbohatších židovských finančníkov, ktorí robia vojny pre svoj vlastný zisk. Kontrolujte ich a zastavíte tak vojny všetky.
Henry Ford v Cleveland News, 20. septembra 1923

Boli to židia samotní, ktorí ma presvedčili o vzťahu medzi medzinárodným židovstvom a vojnou, v skutočnosti vydali na toto presvedčenie mnoho úsilia.
Pamätáte sa na našu snahu upútať pozornosť na loď s názvom Peace Ship (loď Mieru) v roku 1915. Na tejto lodi boli dvaja veľmi prominentní židia. Boli sme 200 míľ od brehu , keď mi začali rozprávať o moci židovskej rasy, ako kontrolujú svet pomocou zlata a že židia a nikto iný len židia môžu zastaviť vojnu.
Nechcel som tomu veľmi veriť a tak išli do detailov, aby mi povedali o spôsoboch pomocou ktorých kontrolovali vojnu - ako mali peniaze, ako sa zmocnili všetkých základných materiálov potrebných na vojnu a hovorili tak dlho, až ma nakoniec presvedčili. Povedali, že veria, že židia začali vojnu a budú v nej pokračovať pokiaľ si to len budú želať a pokiaľ sa oni nerozhodnú, vojna neskončí.
Henry Ford, v interview ktoré bolo neskôr uverejnené v Jewish World, 5. januára 1922

Žid nikdy nebol skutočným Američanom. V tejto vojne Centrálne mocnosti boli financované židovskými peniazmi z Ameriky a tieto peniaze sa použili na boj proti našej vlasti.
Rev. D.J. Brouse, kňaz kostola Grace Episcopal Church, citovaný v Jewish World, 13. júla 1921

Stretol som Emu Goldmanovú na Čerenom stretnutí v New Yorku a spýtal som sa jej kto organizoval revolúciu v 1917 a či židia boli za revolúciou v Španielsku. Odpovedala, že židia boli prenasledovaní v Španielsku a sú dnes za revolúciou. Spýtal som sa: "Ste boľševistka?" Odpovedala: "Som anarchistka." Také sú teda kroky: socializmus, boľševizmus a anarchizmus.
H.H. Beamish v prejave New Yorku, 30. októbra 1937

Je otázka zdravého rozumu, že židia sú príčinou ruinovania, ničenia zvyšku komunity.
Biskup mesta Meinz v petícii roku 1740

Za všeobecné zničenie roľníctva v týchto provinciách môžu židia... svojimi praktikami ničia populáciu. Sú všade - obchodníci, kontraktori, krčmári, mlynári, prepravcovia, remeselníci atď. a sú tak šikovní vo vyžmýkaní a okrádaní bežných ľudí so zľavami na úrodu skôr ako sa poseje. Sú to pijavice, ktoré sa prisajú na všetko a úplne vyčerpajú provincie.
Mikuláš I. , ruský cár (1795-1855)

Vládcovia musia dohliadať na židov a zabrániť ich zasahovaniu do obchodu, kontrolovať rast populácie a zriecť ich možnosti hľadať útočisko keď spáchajú nečestné veci, keďže nič nie je horšie pre obchod ako nedovolený zisk židov.
Frederik Veľký, pruský cár (1712-1786)

Je to zhubná rasa, utláčajúca všetkých svojim úžerníctvom a zbojstvom. Ak dajú princovi alebo magistrátu 1000 florinov, navydierajú späť 2000. Musíme sa pred nimi mať na pozore.
Martin Luther, Table Talk of Martin Luther, peklad William Hazlet, str. 43

Dáv vám príklad, ktorý je príkladom celých dejín vzťahov medzi kresťanmi a židmi. Poznám okres, kde sú roľníci, ktorí nevlastnia nič, ani kúsok zeme. Od postele až po ich pec- všetko patrí židom. Dobytok v ich stajni, zrno na ich poliach, dokonca aj ich farmy - všetko patrí židom. Napriek tomu farmár platí za všetko prenájom. A žid predáva chlieb, sadí kukuricu pre dobytok a roľníka svojim mäsiarskym spôsobom. Nikdy som o podobných úžerských praktikách vo svojom živote nepočul.
Oto von Bismark

Celý svet trpí úžerou židov, ich monopolmi a podvodmi. Mnoho nešťastníkov priviedli k chudobe, najmä farmárov, pracujúci ľud a chudobu.
Pápež Klement VIII.

Som proti tomu, aby sme vpustili židov, pretože požičiavajú peniaze a nestarajú sa či podporujú zlo alebo dobro. Následok toho je ten, že národy sveta sa hrbia pod tvrdým systémom daní a národného dlhu. Vždy boli najväčšími nepriateľmi slobody.
Lord Harrington, v prejave v Hornej snemovni, 12. júla 1858

Naďalej sa nevpustí žiadny žid bez ohľadu pod akým menom by tak chcel urobiť bez písomného súhlasu. Nepoznám žiadnych iných, tak problematických škodcov v štáte než je táto rasa, ktorá ožobračuje národ podvodmi, úžerou a požičiavaním peňazí a pácha skutky, ktorých sa čestný muž stráni. Následne musia byť odstránení odtiaľto čo najskôr.
Mária Tereza, kráľovná (1717-1789)

Židia sú stále v rôznych častiach Ruska. Títo nenávistníci Krista nemôžu očakávať nič dobré. Vzhľadom k týmto okolnostiam vydávam toto nariadenie: Všetci židia, muži i ženy bez ohľadu na och postavenie a majetok musia okamžite odísť...
Alžbeta Petrovna, ruská cárovná (1709-1762)

Ten deň príde, kedy sa všetky národy, v ktorých prebývajú židia, budú musieť spýtať otázku ohľadom ich vyhostenia - čo je otázka života a smrti, zdravia a chronickej choroby, mierového spolunažívania alebo večnej spoločenskej horúčky.
Franz Liszt, citovaný v E.N. Sanctuary: Are These Things So?, str. 278

Boli to židia, ktorí zaviedli do USA slobodomurárstvo a židia mali vždy najväčší vplyv v amerických slobodomurárskych organizáciách.
E. Jouin, Les Fideles de la Contre-Englise Macon, na str. 37 až 45 je o tom viac

Citáty, ktoré povedali židia o židoch

Aký je základ judaizmu? Praktická vášeň a chamtivosť za peniazmi. Aký je jeho skutočný boh? Hotovosť.
Karl Marx, citovaný v Guardian, júl-august 1924

Revolúcia nás opäť a znova presviedča o dôležitosti židovskej otázky, keďže židia sú hnacou silou revolúcie.
Mortiz Rappaport o revolúcii v Nemecku v roku 1918

Keď prehráme, staneme sa revolučným proletariátom, komisármi všetkých revolučných strán a keď vyhráme, povstane naša hrozná moc peňaženky.
Theodor Herzl, The Jewish State, str. 91

Svetová revolúcia, ktorá nás čaká bude exkluzívne našou záležitosťou a bude spočívať na nás. Táto revolúcia upevní židovskú nadvládu nad všetkými ostatnými národmi.
Le Peuple Juif, 8. februára 1919

Nenávisť cárizmu proti židom bola pochopiteľná, keďže od 60-tich rokov vo všetkých revolučných stranách, s ktorými sa musela vláda zaoberať, boli židia najaktívnejší členovia.
Reffes, z Russian State papers, 1925

Ruska revolúcia bola stvorená židmi. Vytvorili sme tajné spoločnosti, naplánovali režim teroru. Revolúcia zvíťazila vďaka našej presvedčivej propagande a masovému vraždeniu za účelom vytvorenia vlády, ktorá bude skutočne naša.
M. Hermalin v prejave v New Yorku, 1971

Nemecká revolúcia je výtvorom židov: liberálne demokratické strany majú vysoké počty židovských vodcov a židia dnes hrajú dominantnú úlohu vo vysokých vládnych funkciách.
Jewich Tribune, 5. júla 1922

Sme stále tu, nepovedali sme svoje posledné slovo, nevykonali svoj posledný čin a nestvorili svoju poslednú revolúciu.
Dr. Oskar Levy v predslove ku knihe The World Significance of The Russian Revolution

Židovský štát sa stane Haagom, na ktorý sa upriami pozornosť celého sveta a ktorého myšlienky budú vládnuť svetu. Mnohí z nás mnoho rokov to v hebrejských zákonoch videli, elementy sociálnej regenerácie sveta...
A.A. Berle ml., The Significance of Jewish State

Ten čas prišiel – aby sme ukázali kto sme – národ medzi národmi – princovia peňazí, princovia inteligencie. Znak bude viditeľný na celej zemi a armády sa budú triasť a budú počúvať múdrosť židovskú. Kto nevie, čo šľachy znamenajú pre ľudské telo? Dnes, v modernej komunite národov sa židia pod vlastnou ochranou usadili na šľachách. Tieto šľachy sú – burzy, banky, duschovenstvo, denníky...
Louis Levy, preklad z jeho básne

V tejto novej organizácii ľudstva sa synovia Izraela rozšíria po celom svete, kde sa bez priamej opozície stanú riadiacim elementom, najmä po tom, čo získajú kontrolu nad pracujúcimi triedami. Vlády národov vytvoria univerzálnu republiku, ktorá padne bez námahy do rúk židom pod zámienkou Víťazstva proletariátu. Súkromné vlastníctvo bude odstránené vládcami židovskej rasy, ktorí bude všade kontrolovať verené financie. Takýmto spôsobom bude realizovaný prísľub Talmudu – že keď príde čas, Mesiáš príde na zem a židia získajú kontrolu nad celým svetom.
Karol Marx, v korešpondencii

Principiálny koniec sveta, v ktorom bude vládnuť hebrejský svet, ešte neprišiel. Príde však skôr ako si masy v tzv. kresťanských národoch vedia predstaviť. Ruský cárizmus, nemecké impérium a militarizmus sú zvrhnuté a všetci ľudia nahnaní na pokraj. To je moment, kedy skutočná vláda židovstva príde.
Judas Schuldbuch, The Wise Meno of Zion

Protikresťanská kampaň Sovietov nesmie byť obmedzená len na Rusko. Musí byť vykonaná na celom svete.
Stefanov, citovaný v J. Creagh Scottovej knihe Hidden Government

Skončili sme s pozemskými cármi, na rade sú cári nebeskí.
Bezbožnik (Moskva), január 1923

Aj najsilnejší podporovatelia judaizmu nemôžu poprieť, že judaizmus je antikresťanský.
Jewish World, 15. marca 1924

Rím je najväčší nepriateľ boľševizmu
Alfred Mind, v článku The World Battle of the Jews

Pokiaľ medzi gójimami ostane akákoľvek morálna koncepcia spoločenského poriadku a kým všetky náboženstvá, vlastenectvo a česť sú vykorenené, naša vláda nad svetom nenastane.
Časť svojej práce sme už splnili, avšak nemôžeme tvrdiť, že všetka práca je hotová. Máme pred sebou stále dlhú cestu, kým sa nám podarí zdolať najväčšieho nepriateľa: katolícke náboženstvo.
Vždy musíme pamätať na to, že katolícke náboženstvo je jediná inštitúcia, ktorá stále stála a stojí nám v ceste. Katolícke náboženstvo s jeho metodickou prácou a morálnym učením bude vždy svoje deti udržiavať v takom stave mysle, aby boli príliš sebarešpektujúci na to, aby sa vzdali pred našou vládou a sklonili pred budúcim kráľom Izraela.
Preto sa pokúšame vymyslieť tie najlepšie spôsoby ako otriasť katolíckym náboženstvom a jeho samotnými základmi. Rozšírili sme ducha revolty a falošného liberalizmu medzi národy gojimov, aby sa odklonili od viery a hanbili sa za jej uctievanie a dodržiavanie desatora. Mnohých z nich sme presvedčili a dnes sa pýšia svojim ateizmom... Dali sme im nové teórie, nemožné realizácie, ako napríklad komunizmus, anarchizmus a socializmu, ktoré slúžia našim princípom.
Hlúpi gojimovia ich akceptovali s tým najväčším entuziazmom bez toho, aby si uvedomili, že tieto teórie sú naše a obrátili proti sebe náš najsilnejší nástroj.
Očiernili sme katolícku cirkev tými najnečestnejšími ohováraniami, poškvrnili jej dejiny a potupili jej najvznešenejšie aktivity. Obvinili sme ju z krívd jej nepriateľov a týchto sme takto preniesli na svoju stranu. A tak sme dnes, k nášmu veľkému uspokojeniu, svedkami rebélie proti cirkvi v mnohých krajinách. Duchovenstvo sme urobili predmetom nenávisti, zosmiešňovania a pohŕdania. Spôsobili sme, že praktiky katolíckeho náboženstva sa zdajú byť zastarané a čistou stratou času.
A gojimovia sa ukázali byť hlúpejší ako sme si mysleli. Človek by očakával viac inteligencie a zdravého rozumu, nie sú však lepší ako stádo oviec. Nech sa stádo vypasie, kým bude dosť tučné na to, aby mohlo byť obetované budúcemu Kráľovi sveta.
Založili sme množstvo tajných organizácií, ktoré pracujú za naše záujmy, pod našimi príkazmi a v našom smere. Pre gojimov sme urobili cťou možnosť pridať sa k našim organizáciám, ktorým sa dnes, vďaka nášmu zlatu, darí viac ako kedykoľvek predtým. Napriek tomu ostáva našim tajomstvom, že tí gojimovia, ktorí zradia vlastných a pridajú sa k našim organizáciám, sa nikdy nedozvedia, že tieto spravujeme my a slúžia našim záujmom.
Jedným z mnohých tromfov slobodomurárstva je, že gojimovia, ktorí sa stanú členmi našich lóží nikdy nesmú podozrievať, že ch používame, aby si postavili svoje vlastné väzenia, na ktorých terasách postavíme trón Univerzálneho kráľa Izraela...
Dovoľte teraz vysvetliť ako sme vo svojej práci urýchlili ukončenie katolíckeho náboženstva a dostali sa do jej najužších kruhov a dokonca prinútili niektorých duchovných, aby sa stali podporovateľmi nášho cieľa.
Niektoré naše deti sme primäli, aby sa pridali k cirkvi s jasným poučením, že majú ešte usilovnejšie pracovať na zničení katolicizmu tým, že v ňom vytvoria škandály. Takto sme nasledovali rady nášho Princa židov, ktorý povedal: „Nech sa vaše deti stanú kňazmi, aby tak mohli zničiť cirkev.“ Bohužiaľ nie všetci konvertovaní židia sa ukázali byť našej misii užitoční. Mnohí nás zradili. Iní však sľub dodržali.
Sme otcovia všetkých revolúcií – dokonca aj tých, ktoré sa obrátili proti nám. Sme strojcami vojny a mieru. Môžeme sa chváliť tým, že sme strojcami reformácie. Kalvin bol našim dieťaťom, bol splnomocnený židovskou autoritou so židovskými financiami, aby vypracoval návrh reformácie.
Martin Luther sa podal vplyvu svojich židovských priateľov a židovskej autority a so židovskými peniazmi bol jeho plán úspechom.
Vďaka našej propagande našim teóriám liberalizmu a dezinterpretácii slobody boli mysle mnohých gojimov pripravené prijať reformáciu. Oddelili sa od cirkvi a tak padli do našej pasce. Tým bola cirkev značne oslabená a jej moc nad kráľmi bola zredukovaná na takmer nulu.
Sme vďační protestantom za ich lojalitu našim želaniam – napriek tomu, že mnohí z nich, vo svoje úprimnej viere, nevedia o svojej lojalite voči nám. Sme im vďační, že nám pomáhajú bojovať proti kresťanskej civilizácii a v príprave na udalosť nášho príchodu a víťazstva nad svetom.
Doposiaľ sa nám podarilo zvrhnúť väčšinu trónov v Európe. Zvyšok bude v blízkej budúcnosti nasledovať. Rusko sa už klania našej vláde. Francúzsko s jeho slobodomurárskou vládou máme pod palcom. Anglicko v jeho závislosti na našich financiách máme pod kontrolou a v jeho protestantizme je naša nádej na zničenie katolíckeho náboženstva. Španielsko a Mexiko máme v rukách a mnoho ďalších krajín, včítane USA. ...
Zo série prejavov na konferencii B´nai B´rith v Paríži, publikované krátko zatým v londýnskej Catholic Gazette vo februári 1936, magazín Catholic Gazette po publikovaní tohto článku bol donútený k bankrotu

Žid je nevyhnutne antikresťanom z podstaty definície, práve tak ako je antimohamedm, práve tak ako je proti princípoch, ktoré nie sú jeho vlastné.
Teraz, keď sa žid začlenil do spoločnosti, musí sa stať zdrojom nepokoja a práve tak ako moľa musí podkopať základy na ktorých stojí kresťanský štát. ...Svojou samotnou prítomnosťou židia fungujú ako rozpúšťadlá, vytvárajú nepokoje, ničia, prinášajú tie najhoršie katastrofy. Vstup žida do národ sa ukázal byť pre ne smrteľným...
Bernard Lazare, Antisemitism, Its History and Causes, str. 318-320 a 328

Zničili sme vlastníkov pôdy v Rusku. To isté urobíme v Európe a Amerike.
Zinovjev (Apfelbaum) na kongrese tretej internacionály, americký kongresový záznam, 13. december 1923

Bez zveličovania je možné povedať, že veľká sociálna ruská revolúcia bola vskutku uskutočnená rukou židov. Dokázali by utláčané masy zhodiť jarmo buržoázie sami? Nie, bol to žid, ktorý viedol ruský prleteriát...
M. Cohen v časopise The Communist, 12. apríla 1918

Veľký ideál judaizmu neznamená že židia sa raz budú môcť spolčovať ako stádo...ale to, že celý svet sa bude učiť židovské učenie a že vznikne Univerzálne bratstvo národov – v skutočnosti Veľký judaizmus – a všetky rozdielne rasy sa spoja a všetky náboženstvá budú odstránené.
Londýnsky Jewish World, 9. februára 1883

Najpozoruhodnejším a najzraniteľnejším dôsledkom Veľkej vojny bol vytvorenie nového nacionalizmu a zároveň zastavenie starého. Nacionalizmus je nebezpečenstvo pre židovských ľudí. Dnes, práve tak ako kedykoľvek v dejinách sa ukázalo, že židia nemôžu žiť v štátoch, kde sa vyvinula silná národná kultúra.
The Jewish Sentinel (Chicago), 24. septembra 1936

Čo nám stojí v ceste všade na svete je nacionalizmus. Ten je našim hlavným nepriateľom. Sme na strane liberalizmu proti nacionalizmu. Tam je naše bezpečie.
Dr. Solomon B. Freehof, Race, Nation or Religion

Detská slabosť je názov, ktorým by som nazval lásku k nejakej krajine.
Rabín Bernard Fiscer, Talmudic Chrestomatia, str. 230

Židia a nežidia – to sú dva svety, medzi ktorými je nepremosti teľný most. Sú to dve životné sily na svete, židia a nežidia.. Neverím, že tento primárny rozdiel medi nežidom a židom je zmieriteľný... Môžete povedať: „Nuž, existujem vedľa seba a tolerujme sa navzájom. My nebudeme napádať vašu morálku a vy našu.“ Avšak je nešťastím, že títo dvaja nie sú len rozdielni, stoja proti sebe ako nepriatelia....
Maurice Samuel, You Gentiles, str. 9, 19, 23, 30 a 95

Detskou slabosťou ohromných rozmerov by bolo meno, ktoré by som pridelil láske k nejakej krajine.
Bernard Baruch, Chicago Tribune, 25. septembra 1936

Asimilácia je nemožná. Je nemožná, pretože žid nemôže zmeniť národný charakter... nech robí čokoľvek, vždy ostane židom.
Ludwig Lewisoh, z jeho tvorby

Viem, že asimilácia je strata identity. Je to asimilácia, ktorej sa bojím viac ako pogromov.
J.H. Hertz, hlavný rabín Anglicka v The Book of Jewish Thought

Nemôžeme byť anglickými židmi. Sme rasa a ako rasa sa zachránime. Naša mentalita je hebrejská a líši sa od anglickej. Dosť trikov, povedzme nahlas, že sme Medzinárodní židia.
Gerald Soman, vedúci organizácie Wold Jewish Fellowship v jeho oficiálnom manifeste 1. januára 1935

Nie som americký občan židovskej viery. Som žid. Som Američan. Som Američanom 63/64 svojho života, ale židom som 4000 rokov...
Rabín Stephen S. Wise, Herald Tribune, 13. január 1938

Uznajme, že židia sú samostatnou národnosťou, ktorej každý žid, z ktorejkoľvek krajiny je nevyhnutne jej členom. Musíme sa organizovať. Organizovať, to predovšetkým, aby svet mal dôkaz o rozsahu našej túžby po slobode. Organizovať, aby sa naše zdroje stali známymi...
Organizovať, organizovať, organizovať, kým každý žid povstane a bude započítaný – spolu s nami...
Louis Brandeis, Najvyšší americký súd, Zionism, str. 113-114

Len židovské zákony riadia náš život. Formujeme ich v sebe, v silnej spolupráci. Silné steny nás oddeľujú od ľudí krajín, v ktorých žijeme – a za tu stenou je židovský štát.
Sionistický vodca Klatzkin, Der Jude

Žid nemôže byť súčasne skutočným Američanom a čestným stúpencom sionistického hnutia.
Jacob H. Schiff, 8. septembra 1907

Anglické (francúzske alebo americké) vlastenectvo je len oblek, ktorý si žid oblieka, aby potešil ľudí tej krajiny.,
The Jewish World, 8. decembra 1911

Žid stále ostane židom aj keď zmení svoju vieru. Kresťan, ktorý si osvojí židovské náboženstvo sa nestane židom, pretože kvalita žida nie je v náboženstve ale v rase. Slobodomyseľný alebo ateistický žid stále ostáva židom.
The Jewish World, 14. decembra 1922

Rada ľudových komisárov vydala nariadenie všetkým sovietskym úradom, aby podnikli nekompromisné kroky proti antisemitizmu.
V. I. Lenin, v jeho nariadení Rade ľudových komisárov, 9. augusta 1918, citované z Lenin on the Jewish Question, str. 23

Muži, ktorí kontrolujú Rusko nie sú Rusmi. Členovia židovskej rasy z celého sveta tu dominujú.
James Abbe, autor I photographed Russia z The New Masses, 29. októbra 1935

V Sovietskom zväze je každý tretí žid zamestnaný v štátnej správe.
Jewish Chronicles, 6. januára 1933

Židia sú duchovnými otcami demokracie a teda plutokracie. Židovské elementy sú hnacou silou ako za komunizmom, tak aj kapitalizmom.
Dr. Oscar Levy v úvode ku knihe The World Significance of the Russian Revolution, strany vii a ix

My, ako židia sme si istí, že judaizmus a demokracia sú neoddeliteľné.
Rabín Israel M. Goldman v American Hebrew Weekly, 3. novembra 1939

Mnohé z princípov New Deal vo vláde a ekonomike boli založené pred tisíckami rokov v talmudských zákonoch.
Starosta Fiorello LaGuardia v prejave na Národnej konvencii Nezávislého poriadku Abrahama v New Yorku, citát z New York American, 8. júna 1937

Marxizmus je moderná forma židovskej predpovede.
Prof. Reinhld Niebur pred Jewish Institute of Religion, New York, 3. októbra 1934

Niet pochýb o tom, že podľa skromných odhadov je 9 desatín židov v Amerike sionistami.
Neworský sudca Julian Mack v jeho prezidentskom príhovore Sionistickej konvencii v r. 1919, citát z knihy Jessie Samptera – Modern Palestine, str. 57

Vojny sú židovkou úrodou.
Werner Sombart, Jews and Modern Capitalism (niektorí tvrdia, že Sombart bol len prožidovský)

Všimnite si, že všetky veľké intelektuálne hnutia v Európe sú značne zastúpené židmi. Prví jezuitu boli židia, záhadná ruská diplomacia, ktorú západná Európa nechápe bola organizovaná židmi, revolúcia, ktorá sa teraz pripravuje v Nemecku a ktorá bude v skutočnosti druhou veľkou Reformáciou a o ktorej sa vie tak málo je plnne pod kontrolou židov...
Benjamin Disraeli, Coningsby, str. 231-232

Koná sa povstanie proti tradíciám a aristokracii, proti náboženstvu a majetku...
Prirodzená rovnosť ľudí a zrušenie súkromného vlastníctva hlásajú tajné spoločnosti, ktoré formujú dočasné vlády a ľudia židovskej rasy sú v čele každej z nich. Ľudia boha spolupracujú s ateistami, najšikovnejší zhromaždovatelia majetku sa spájajú s komunistami, zvláštna a vyvolená rasa má ruku nad všetkým a to všetko preto, lebo si želá zničiť nevďačné kresťanstvo, ktoré jej dokonca vďačí za meno a ktorého tyraniu už nemôže ďalej vydržať.
...
Benjamin Disraeli, Lord George Bentick, str. 357

Sionisti splnili svoju úlohu a zavliekli Ameriku do vojny. Balfourská deklarácia nebolo len dobrovoľné gesto, bola to zmluva medzi britskou vládou a židovským ľudom.
H.M.V. Temperly, History of the Peace Conference in Paris, Volume 1920, str. 173

Liga národov je židovská koncepcia.
Israel Zangwill, v Jewish Guardian, 11. júna 1920

Druhá svetová vojna sa bojuje za obranu základov judaizmu.
Chicago Jewish Sentinel, 8. októbra 1942

Ideál OSN je židovským ideálom.
David Ben-Gurion v Time, 16. augusta 1948

V 18. storočí bol francúzsky obchod úplne v ich rukách. Židia južného Francúzska praktizovali všetky vonkajšie formy katolicizmu: ich narodenia, svadby, úmrtia ...
Prof. Werner Sombar, Jews and Modern Capitalism

Prezident urobí presne to, čo mu poviem.
Loeb, sekretár prezidenta Theodora Roosevelta, citovaný v The Secret World Government, str. 133

Po svetovej vojne Bernard M. Baruch svedčil pred Kongresovým výborom o tom, že mal doslova úplnú kontrolu nad zdrojmi Ameriky počas vojny: „Mal som zrejme viac moci ako ktorýkoľvek iný muž vo vojne.“
Americký kongresový záznam, Volume 78, str. 13080, 27. júna 1934

Je šialenstvo nazdávať sa, že na svete existuje niekto, kto nám zabráni vykonať náš ideál.
Alfred Mond po návrate z Palestíny, citovaný v Hector Bolitovej First Lord Melchett

Zdá sa, že židia sú dnes skutočnými vládcami sveta. Impériá ako Rusko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko vedú židia, židia vedú národy. Čoskoro budú nasledovať aj iné národy a židia vztýčia nad svetom svoju červenú zástavu.
Z telegramov Grand Republic Coadjutor of Jerusalem

Židia pokazili krv všetkých rás v Európe. Všetko je dnes židofikované. Naše idey vládnu všetkému. Sme pánmi...nech nás gojimovia nenávidia, nech nás vyženú, nech sa naši nepriatelia smejú nad našou fyzickou slabosťou. Už nás totiž vyhnať nemôžu, zahryzli sme sa do ich národov, pokazili rasy Európy, zlomili ich moc a všetky ich idey učinili zhnitými, rozkladajúcimi.
Dr. Kurt Munzer, The Way to Zion

Židia ovládli nežidovskú tlač do takej miery, že dnes sa americké noviny stránia povedať čokoľvek nepekné o židoch.
Bernard J. Brown, chicagský právnik, From Paroah fo Hitler

Dajte mi moc a kontrolu nad vydávaním peňazí a je mi jedno kto robí zákony.
Anselm Rotchschild, citovaný v The Federal Reserve Conspiracy

Otvorte si Talmud a zistíte, že židia urobili z požičiavania peňazí umenie. Učili ich to od ranného detstva, že hlavné šťastie je vlastníctvo peňazí. Vynašli všetky tajomstvá peňazí a stali sa Pánmi peňazí a Pánmi sveta.
Profesor Werner Sombart, Jews and Modern Capitalism

Verejné školy musia byť oslobodené od vianočnej propagandy a kolied. Chceme aby kresťanská propaganda bola zastavená. Masy židovských ľudí v Amerike majú právo žiadať od amerického vzdelávacieho systému, aby vynechal Vianoce z verejných škôl.
Jewish national day, New York, 14. december 1935

Účasť židov na celom svete v bielom otroctve je jedna z najpochabejších škvŕn našich ľudí.
Jewish World, 18. marca 1914

Dnešné židovské náboženstvo nachádza svoje korene bez prestávky počas storočí vo farizejoch. Ich myšlienky a metódy je možné nájsť v ohromnom množstve literatúry. Talmud je najväčším reprezentantom tejto literatúry....
The Universal Jewish Encyclopedia (1943), pod hlavičkou „pharisees“

Talmud je do dnešného dňa kolujúcou krvou židovského náboženstva. Akákoľvek zákony, zvyky vyznávame, či sme ortodoxní, konzervatívni, reformní – nasledujeme Talmud. Je to náš spoločný zákon.
Herman Wouk, This in My God

Židia boli najviditeľnejším spojivom so slobodomurárstvom vo Francúzsku od revolúcie.
The Jewish Encyclopedia, Volume V, pod „freemasonry“

Slobodomurárstvo je vlastne judaizmus. Oddeľte učenie judaizmu od slobodomurárksheo rituálu a čo ostane?
Jewish Tribune, New York, 28. októbra 1927

Technický jazyk, symbolika, rituály slobodomurárstva sú plné židovských myšlienok a termínov.
The Jewish Encyclopedia, Volume IV, str. 503

Každá lóža je a musí byť symbolom židovského chrámu, každý majster je reprezentantom židovského kráľa a každý slobodomurár je personifikáciou židovského robotníka.
An Encyclopedia of European Freemasonry, Philadephia 1906

Môžem vás ubezpečiť páni, že tí, ktorí vládnu musia počítať s novým elementom. Musíme sa zaoberať nielen s vládami a cisármi. Musíme brať do úvahy tajné organizácie, ktoré sú schopné na poslednú chvíľu zrušiť akékoľvek opatrenie, ktoré majú všade agentov, odhodlaných mužov, povzbudzujúc vraždy a byť schopní privolať kedykoľvek masaker.
Benjamin Disraeli v prejave v Aylesbury, Anglicko, 20. septembra 1873

Aj americkí židia musia pochopiť súčasný antisemitizmus. Musíme naplniť naše väznice antisemitskými gangstrami, musíme naplniť naše ústavy antisemitskými šialencami, musíme prenasledovať a odsúdiť tých, čo nenávidia židov až k extrémnym možnostiam zákonov, musíme ponížiť a zahanbiť antisemitských násilníkov do takej miery, že nikto sa nebude chcieť s nimi porovnávať.
Rabín Leon Spitz, Glorious Purim Formula v American Hebrew, 1. marca 1946

Žalovanie za urážku o milióny dolárov, až k bankrotu sa ukázalo byť efektívnym spôsobom umlčania....
Rabín Samuel Horowitz, v Jewish Spectator, apríl 1939

vybrané z knihy Judaism in Action, Aspion1992
Vratko
Súhlasí Natalia


9.
označiť príspevok

Gombuľa žena
   18. 5. 2010, 23:41 avatar
jaj bóžinku..maj boha v srdci a ktože má toto všetko čítať???..stručne a múdro niečo povedať..by Boris nešlo?  
Súhlasí marska, Soňa


10.
označiť príspevok

Boris muž
   18. 5. 2010, 23:45 avatar
pre uplnost je dobre si to precitat vsetko.. ide o rozne vyroky roznych ludi na jednu temu.
ak mam pridat svoj osobny pohlad, tak som mal vo svojom zivote skusenost iba s troma zidmi.. dvaja chlapi a jedna zena.. vsetky tri skusenosti hodnotim ako negativne.
..samozrejme iba ak ta to skutocne zaujima.


15.
označiť príspevok

Gombuľa žena
   19. 5. 2010, 10:36 avatar
Boris, nemôžem si pomôcť..ale mám inú skúsenosť s židmi.. Až pri obliadke židovského cintorína v našom meste, dozvedela som sa pri hroboch..koľko dobrých kolegyň a kolegov mala som a už nie sú..aj kamienok položila na ich hrob ( u nich zvyk..miesto kvetov kamienky )..nuž a pri veľkom pomníku holokaustu aj dlhšiu chvíľu postala a zamyslela sa, aké to asi trašne a neľudské mohlo byť..nehadžem žiadného žida, dokonca ani cigana do jedného vreca, však aj medzi nami najdú sa dobrí, ale aj podvodníci prvého rangu, ktorí sa nezastavia pred ničím ( viď v telke..Čuňo a spol. )..a pritom ten mnou menovaný bol viceprimator nášho mesta..ostatné kauzy zbytočne, však sú ich plné večerné správy....


3.
označiť príspevok

Boris muž
   18. 5. 2010, 21:52 avatar
Žid nemôže byť súčasne skutočným Američanom a čestným stúpencom sionistického hnutia.
Jacob H. Schiff, 8. septembra 1907

Anglické (francúzske alebo americké) vlastenectvo je len oblek, ktorý si žid oblieka, aby potešil ľudí tej krajiny.,
The Jewish World, 8. decembra 1911

Žid stále ostane židom aj keď zmení svoju vieru. Kresťan, ktorý si osvojí židovské náboženstvo sa nestane židom, pretože kvalita žida nie je v náboženstve ale v rase. Slobodomyseľný alebo ateistický žid stále ostáva židom.
The Jewish World, 14. decembra 1922

Rada ľudových komisárov vydala nariadenie všetkým sovietskym úradom, aby podnikli nekompromisné kroky proti antisemitizmu.
V. I. Lenin, v jeho nariadení Rade ľudových komisárov, 9. augusta 1918, citované z Lenin on the Jewish Question, str. 23

Muži, ktorí kontrolujú Rusko nie sú Rusmi. Členovia židovskej rasy z celého sveta tu dominujú.
James Abbe, autor I photographed Russia z The New Masses, 29. októbra 1935

V Sovietskom zväze je každý tretí žid zamestnaný v štátnej správe.
Jewish Chronicles, 6. januára 1933

Židia sú duchovnými otcami demokracie a teda plutokracie. Židovské elementy sú hnacou silou ako za komunizmom, tak aj kapitalizmom.
Dr. Oscar Levy v úvode ku knihe The World Significance of the Russian Revolution, strany vii a ix

My, ako židia sme si istí, že judaizmus a demokracia sú neoddeliteľné.
Rabín Israel M. Goldman v American Hebrew Weekly, 3. novembra 1939

Mnohé z princípov New Deal vo vláde a ekonomike boli založené pred tisíckami rokov v talmudských zákonoch.
Starosta Fiorello LaGuardia v prejave na Národnej konvencii Nezávislého poriadku Abrahama v New Yorku, citát z New York American, 8. júna 1937

Marxizmus je moderná forma židovskej predpovede.
Prof. Reinhld Niebur pred Jewish Institute of Religion, New York, 3. októbra 1934

Niet pochýb o tom, že podľa skromných odhadov je 9 desatín židov v Amerike sionistami.
Neworský sudca Julian Mack v jeho prezidentskom príhovore Sionistickej konvencii v r. 1919, citát z knihy Jessie Samptera – Modern Palestine, str. 57

Vojny sú židovkou úrodou.
Werner Sombart, Jews and Modern Capitalism (niektorí tvrdia, že Sombart bol len prožidovský)

Všimnite si, že všetky veľké intelektuálne hnutia v Európe sú značne zastúpené židmi. Prví jezuitu boli židia, záhadná ruská diplomacia, ktorú západná Európa nechápe bola organizovaná židmi, revolúcia, ktorá sa teraz pripravuje v Nemecku a ktorá bude v skutočnosti druhou veľkou Reformáciou a o ktorej sa vie tak málo je plnne pod kontrolou židov...
Benjamin Disraeli, Coningsby, str. 231-232

Koná sa povstanie proti tradíciám a aristokracii, proti náboženstvu a majetku...
Prirodzená rovnosť ľudí a zrušenie súkromného vlastníctva hlásajú tajné spoločnosti, ktoré formujú dočasné vlády a ľudia židovskej rasy sú v čele každej z nich. Ľudia boha spolupracujú s ateistami, najšikovnejší zhromaždovatelia majetku sa spájajú s komunistami, zvláštna a vyvolená rasa má ruku nad všetkým a to všetko preto, lebo si želá zničiť nevďačné kresťanstvo, ktoré jej dokonca vďačí za meno a ktorého tyraniu už nemôže ďalej vydržať.
...
Benjamin Disraeli, Lord George Bentick, str. 357

Sionisti splnili svoju úlohu a zavliekli Ameriku do vojny. Balfourská deklarácia nebolo len dobrovoľné gesto, bola to zmluva medzi britskou vládou a židovským ľudom.
H.M.V. Temperly, History of the Peace Conference in Paris, Volume 1920, str. 173

Liga národov je židovská koncepcia.
Israel Zangwill, v Jewish Guardian, 11. júna 1920

Druhá svetová vojna sa bojuje za obranu základov judaizmu.
Chicago Jewish Sentinel, 8. októbra 1942

Ideál OSN je židovským ideálom.
David Ben-Gurion v Time, 16. augusta 1948

V 18. storočí bol francúzsky obchod úplne v ich rukách. Židia južného Francúzska praktizovali všetky vonkajšie formy katolicizmu: ich narodenia, svadby, úmrtia ...
Prof. Werner Sombar, Jews and Modern Capitalism

Prezident urobí presne to, čo mu poviem.
Loeb, sekretár prezidenta Theodora Roosevelta, citovaný v The Secret World Government, str. 133

Po svetovej vojne Bernard M. Baruch svedčil pred Kongresovým výborom o tom, že mal doslova úplnú kontrolu nad zdrojmi Ameriky počas vojny: „Mal som zrejme viac moci ako ktorýkoľvek iný muž vo vojne.“
Americký kongresový záznam, Volume 78, str. 13080, 27. júna 1934

Je šialenstvo nazdávať sa, že na svete existuje niekto, kto nám zabráni vykonať náš ideál.
Alfred Mond po návrate z Palestíny, citovaný v Hector Bolitovej First Lord Melchett

Zdá sa, že židia sú dnes skutočnými vládcami sveta. Impériá ako Rusko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko vedú židia, židia vedú národy. Čoskoro budú nasledovať aj iné národy a židia vztýčia nad svetom svoju červenú zástavu.
Z telegramov Grand Republic Coadjutor of Jerusalem

Židia pokazili krv všetkých rás v Európe. Všetko je dnes židofikované. Naše idey vládnu všetkému. Sme pánmi...nech nás gojimovia nenávidia, nech nás vyženú, nech sa naši nepriatelia smejú nad našou fyzickou slabosťou. Už nás totiž vyhnať nemôžu, zahryzli sme sa do ich národov, pokazili rasy Európy, zlomili ich moc a všetky ich idey učinili zhnitými, rozkladajúcimi.
Dr. Kurt Munzer, The Way to Zion

Židia ovládli nežidovskú tlač do takej miery, že dnes sa americké noviny stránia povedať čokoľvek nepekné o židoch.
Bernard J. Brown, chicagský právnik, From Paroah fo Hitler

Dajte mi moc a kontrolu nad vydávaním peňazí a je mi jedno kto robí zákony.
Anselm Rotchschild, citovaný v The Federal Reserve Conspiracy

Otvorte si Talmud a zistíte, že židia urobili z požičiavania peňazí umenie. Učili ich to od ranného detstva, že hlavné šťastie je vlastníctvo peňazí. Vynašli všetky tajomstvá peňazí a stali sa Pánmi peňazí a Pánmi sveta.
Profesor Werner Sombart, Jews and Modern Capitalism

Verejné školy musia byť oslobodené od vianočnej propagandy a kolied. Chceme aby kresťanská propaganda bola zastavená. Masy židovských ľudí v Amerike majú právo žiadať od amerického vzdelávacieho systému, aby vynechal Vianoce z verejných škôl.
Jewish national day, New York, 14. december 1935

Účasť židov na celom svete v bielom otroctve je jedna z najpochabejších škvŕn našich ľudí.
Jewish World, 18. marca 1914

Dnešné židovské náboženstvo nachádza svoje korene bez prestávky počas storočí vo farizejoch. Ich myšlienky a metódy je možné nájsť v ohromnom množstve literatúry. Talmud je najväčším reprezentantom tejto literatúry....
The Universal Jewish Encyclopedia (1943), pod hlavičkou „pharisees“

Talmud je do dnešného dňa kolujúcou krvou židovského náboženstva. Akákoľvek zákony, zvyky vyznávame, či sme ortodoxní, konzervatívni, reformní – nasledujeme Talmud. Je to náš spoločný zákon.
Herman Wouk, This in My God

Židia boli najviditeľnejším spojivom so slobodomurárstvom vo Francúzsku od revolúcie.
The Jewish Encyclopedia, Volume V, pod „freemasonry“

Slobodomurárstvo je vlastne judaizmus. Oddeľte učenie judaizmu od slobodomurárksheo rituálu a čo ostane?
Jewish Tribune, New York, 28. októbra 1927

Technický jazyk, symbolika, rituály slobodomurárstva sú plné židovských myšlienok a termínov.
The Jewish Encyclopedia, Volume IV, str. 503

Každá lóža je a musí byť symbolom židovského chrámu, každý majster je reprezentantom židovského kráľa a každý slobodomurár je personifikáciou židovského robotníka.
An Encyclopedia of European Freemasonry, Philadephia 1906

Môžem vás ubezpečiť páni, že tí, ktorí vládnu musia počítať s novým elementom. Musíme sa zaoberať nielen s vládami a cisármi. Musíme brať do úvahy tajné organizácie, ktoré sú schopné na poslednú chvíľu zrušiť akékoľvek opatrenie, ktoré majú všade agentov, odhodlaných mužov, povzbudzujúc vraždy a byť schopní privolať kedykoľvek masaker.
Benjamin Disraeli v prejave v Aylesbury, Anglicko, 20. septembra 1873

Aj americkí židia musia pochopiť súčasný antisemitizmus. Musíme naplniť naše väznice antisemitskými gangstrami, musíme naplniť naše ústavy antisemitskými šialencami, musíme prenasledovať a odsúdiť tých, čo nenávidia židov až k extrémnym možnostiam zákonov, musíme ponížiť a zahanbiť antisemitských násilníkov do takej miery, že nikto sa nebude chcieť s nimi porovnávať.
Rabín Leon Spitz, Glorious Purim Formula v American Hebrew, 1. marca 1946

Žalovanie za urážku o milióny dolárov, až k bankrotu sa ukázalo byť efektívnym spôsobom umlčania....
Rabín Samuel Horowitz, v Jewish Spectator, apríl 1939

vybrané z knihy Judaism in Action, Aspion1992
Vratko


4.
označiť príspevok

dnes_flamujem muž
   18. 5. 2010, 21:56 avatar
Boro , takto večer neprečítam ani titulky z novín a ty tu dávaš úvahy ako na poludnie )
Súhlasí Ónya, Gombuľa


11.
označiť príspevok

Gombuľa žena
   18. 5. 2010, 23:45 avatar
ani som nezbadala, že má to aj pokračovanie..nuž čo je veľa, to je veľa..dlhé čítanie a viem si domyslieť asi o čom  


5.
označiť príspevok

Ónya žena
   18. 5. 2010, 22:12 avatar
Nedá sa inak Boro ako nesúhlasiť ....mám s nimi svoje "skúsenosti"...takže sa mám z časti pred nimi na "pozore..,, smola že za normálnych okolností sa im vyhnúť nedá..sú neuveriteľne mazaní a ..od začiatku vedia za akým účelom niečo robia a s kým
sa kontaktujú a prečo....kým sa "nežid" spamätá je často neskoro ,,je to ich taká zvláštna " šikovnosť ",,...a inak ako je to s položidmi ?


12.
označiť príspevok

Gombuľa žena
   18. 5. 2010, 23:48 avatar
nechci Oňa povedať, že si všetko toto čítala ..ak ano, tak si časový miliónar..nože prihraj nejakýcj stotisíc..budem rada  


6.
označiť príspevok

Boris muž
   18. 5. 2010, 22:31 avatar
Oplatia sa precitat tie hlasky od zidov od polovice dole.. su to psychopati.. neschopni sucitu.. baziaci len po nadvlade a moci.
Onya neviem ako je to s polozidmi, ale hadam je to na tom kazdom zidovi osobitne, ci sa mieni tou ich chorou ideologiou vyvoleneho naroda..


7.
označiť príspevok

justsayozzy muž
   18. 5. 2010, 23:08 avatar
Ok, dám sa obrezať a budem čítať Tóru. Snáď aj mne dovolia potom vládnuť nad svetom  
A hej, je to antisemitizmus.
Súhlasí Soňa


8.
označiť príspevok

Boris muž
   18. 5. 2010, 23:10 avatar
tak podla teba je to antisemitizmus.. a ako by si teda charakterizoval tie vyroky zidov?


14.
označiť príspevok

Vlado muž
   19. 5. 2010, 09:07 avatar
Boris, magoríš, že ti sánka z huby neodpadne, ale nech: Minule si čosi bľabotal o tom, že si komunista, inokedy trepeš hlava nehlava o tom, aký si veriaci v akéhosi boha, hádam nie toho kresťanského, akcia pre slaboduchých typu Tri v jednom, ale nech... teraz si si obul fašistické čižmy... ty si taký odporný hybrid... strach ide z takýchto vygumovaných ľudí, ako si sa teraz prejavil. Máš také vlohy, že možno raz sa prejavíš aj ako výborný mccartista. Vieš, semiti sú aj Arabi, mimochodom. Takže antisemita je aj ten, čo neznáša Arabov. Kedysi semiti boli aj Akkadi, a jeden je dosť známy ako Sargon Akkadský.

Vždy sa mi potvrdzuje, že tento druh ľudí, ktorý takto uvažuje, robí najviac škody v revíre... ukázalo sa to dobre aj po vojne, keď z gardistu sa zrazu stal vzorný eštebák, a komunista jak repa. Dnes hajlovať, zajtra chváliť Stalina, a v nedeľu za kostolom pofajčievať dobrý tabak. Poznáme sa, poznáme... škodná v revíre... mňa nepresvedčíš, ale ja sa viem dištancovať od takýchto debilov... a toto si teraz pekne tu predviedol, patrí ti odo mňa hanba... prepadol si, môžeš opakovať nočník.
Súhlasí marska, kqietok28


26.
označiť príspevok

marska
   19. 5. 2010, 15:52 avatar
prichádza asi čas súhlasiť...


27.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 5. 2010, 15:57 avatar
Zidovskych rabinov zapletenych do predaja organov deti NESUDIA... Tolko k tej vasej obmedzenosti...
vobec nechapete hru, ktora sa hra na zaklade tych stupidnych slovicok ako je antisemitizmus, ci rasizmus.. vobec nechapete ako sikovno sa tieto slovicka pouzivaju.. aby sa ti, co pachaju tlo videli ako obete.. Druha svetova je dovno prec, ale mnoho ludi stale sniva ocividne ten isty stary neaktualny sen...


28.
označiť príspevok

marska
   19. 5. 2010, 16:05 avatar
obmedzenosť je tvoja, zase si jednostranný...


29.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 5. 2010, 16:17 avatar
obmedzenost je vsetkych tych, ktori si nechavaju prelepovat oci paskou /antisemitizmus/
Uy som sa nie raz vyjadril tak, ze proti cloveku nic nemam.. ako aj proti americanom ako takym ludom, tak aj proti zidom ako beznym ludom.. vzdy som niekde spomenul to, ze su to v prvom rade ludia....... ale ak sa niekto zacne za tu svoju nalepku skryvat a konat zlo pod zamienkou, sak ja som ten AMERICAN, alebo ved ja som ten ZID a mozem si to dovolit, tak tu u mna ludskost konci.. a ako amerikanizmus, ktory bezodladne nici ekologiu aj zdravy rozum cloveka (a chap to prosim nie ako oznacenie americana ako cloveka, ale ich cely sposob, ich prejav, ich podstata pod ktoru sa vsetci dokopy radia a oslavuju svojim chorym patriotizmom) tak aj zidovstvo predstavuje iste nemenne hodnoty, ktorych sa drzia nehladiac na dopady pre ostatnych ludi.... bud to chap take, ake to je, alebo ma dalej oznacuj za magora.. No moj nazor sa nezmeni len preto, ze niekto si o mne mysli, aky som bezcitny a zahladeny jednym smerom.. ja vidim velmi dobre vsetky smery, ale zameriavam sa na tie, ktore akosi pretrcaju..
Ortodoxne zidovstvo je nebezpecne a vies preco? stare zname kde sa dvaja biju treti vyhrava poznas nie? a takto operuju zidia.. vyvolaju konflikt v nejakej komunite a z toho sa da naramne dobre tazit..
ale tazko sa bavit o takejto teme so spisovatelom, ktory lieta vo svojich predstavach, alebo pseudohumanistom, ktory nechape, co vlastne humanizmus je... na to treba citat svetove dianie.. hrabat sa v politike a hlavne v menach.. kto je za cim atd.. takze nazdravie.. prajem prijemny posmech na moj ucet aj nadalej..


13.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 5. 2010, 05:13 avatar
Romský chlapec se ptá otce: "Tati, co je to DEMOKRACIE?"
"Demokracie je, synu, že dostáváme od státu podporu,
.... prostě peníze!"
"Aha, rozumím! Ale když je potom za dva dny utratíme,
tak potom co?"
"No, pak si od bílých vezmeme, co chceme."
"A nezlobí se za to na nás?"
"Ale jo, to víš, že jo. Ale tomu už se říká RASISMUS!"

takto nejako to funguje aj so zidmi....


16.
označiť príspevok

Gombuľa žena
   19. 5. 2010, 11:55 avatar
Boris, možno dobrý vtip pre niekoho, ale pre mňa trapny..a heď poviem aj prečo..
Práve som vybrala z poštovej schránky..Zoznam registrovaných kanditátov..k 12.júna 2010..prečítala som si zatial len stranu č.3 ..Strana rómskej koalíce.. a hadaj..
1. Gejza Adam 59 r. vysokoškolský pedagóg Košice;
2. Maximilián Estočák 63 r. vysokoškolský pedagóg Prešov;
3. Jozef Ravasz 60 r. vysokoškolský pedagóg Dunajská Streda;
ďalšieho v poradí prečítaj si sám..neviem, či sú cigáni, alebo bieli..ak bieli, tak pochopili, že nie je cigán, ako cigán...
Súhlasí marska, Soňa


25.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 5. 2010, 15:48 avatar
Poviem ti k comu je to dobre Gombula.. Cigani sa stanu silnou politickou stranou, pretoze budu volit svojich.. vedenie ich strany bude zaujimave pre korupcne skupiny.. presne tak isto ako to, co sa momentalne deje v anglicku.. na vlas rovnako sa to u nas rozbieha ako vsade inde.. na to, aby si tieto hlasi udrzali budu ciganom nadakej rozdavat az nie zvysovat socialne davky namiesto toho, aby sa vzdelavali a pracovali....


37.
označiť príspevok

Gombuľa žena
   20. 5. 2010, 13:06 avatar
joj tak to som Boris ani netušila..a ja že..apoň jeden z ních dostane sa do parlamentu a najde spôsob..ako získať financie z eurofondov pre podnikanie a tak vytvoriť pracovné miesta aj pre ciganov, aby sme nekrmili tých, ktorí "nechcu" pracovať...
a Angicko nie je až tak náš problém..nie sú v eurozóne..nech si riešia po svojom, ako im vyhovuje...


17.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 5. 2010, 12:44 avatar
Jednoducho si myslim, ze ich ludia len nedokazu chapat.(myslim tým židov) Mnohí títo štatnici si lamali hlavu nad tým, čo chcu byť zač, ked sa im vzdy podarí akumulovat bohatstvo, nech sa kamkolvek dostanú ..
A dokazali vzdy ze nase vlastne ohranicenie sa rasovou príslusnostou je slabsie nez su židia, kedze vzdy to dopadne tak, ako to dopadne. A to si zaroven neuvedomuju, ze ani boj s nimi zvítazit nemozu, pokial budu stale skucat nad podlostou židov všeobecne(čo je pekna sprostost) . Ja napr. som až pricasto pocul nadavanie na juhošov, prave preto, že vedia obchodovat, to iste na turkov. Europania sa hraju na nejakych obchodníkov , ale su slabí!!! Nechapem ako sme sa mohli dostat tam kde sme -pravdepodobne len preto, že zidia pozdvihli krajiny kde boli aj ked sami nahromadili majetky. Takže ja to beriem len tak, že už sama podstata obchodu je kradez a podvod takze ked stoja ekonomiky na tom tak by mali vsetci tí, co sa nalepkuju slovkami česť držat zobaky- a voči židom tiež.
Súhlasí marska, Soňa, kqietok28


19.
označiť príspevok

Natalia žena
   19. 5. 2010, 14:21

Príspevok bol vymazaný administrátorom.20.
označiť príspevok

Ónya žena
   19. 5. 2010, 14:42 avatar
nepoznám, žida , ktorý by ťa neokradol..ale tak šikovno "..on ti 2 x dá ..veľkodušne a tretí krát ťa ošmekne ani nevieš ako a všetko čo ti dal sa mu vráti. Žid nič nedĺži a pamätá si ,profituje len pre seba.., nenadarmo sa hovorí že sú lakomí, že za korunu by si nechali vyvŕtať dieru do kolena..je na tom kus pravdy.. milujú peniaze a vždy sú tam kde sa robí s peniazmi vo veľkom. Majú zvláštnu "mazanú" politiku, obrazne poviem..všetci pri tej "politike " chudobnejú, len žid bohatne. Je to ich mentalita..žid nemá priateľa z ktorého nemá "osoh".


21.
označiť príspevok

Natalia žena
   19. 5. 2010, 14:58

Príspevok bol vymazaný administrátorom.22.
označiť príspevok

marska
   19. 5. 2010, 15:03 avatar
hehe, všetci gréci nie sú blbci, ale židia áno


24.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 5. 2010, 15:44 avatar
to mas pravdu ranexil... nechapali, preco maju ziadia potrebu rozvracat cele staty a narody, preco zidia pluli po cudzich kulturach, preco obchoduju ruka v ruke s klamstvom a podvodom.. veru na tom niet co chapat..


18.
označiť príspevok

tatko muž
   19. 5. 2010, 13:29 avatar
..ano je to antisemitizmus,a ako vacsina anti- a vsetky -izmy je na pi- !  
Súhlasí Soňa


23.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 5. 2010, 15:36 avatar
Vidim, ze problematiku zidactva tu chapu AZ dvaja ludia    
takze ten chytrejsi cloviecik sa nenecha strasit nejakym anti/oligo/semitizmom, ale uvedomi si fakty..
Zidactvo pacha zlo od nepameti.. Niesu to zidia ako ludia - samostatne ludske jednotky narodene v nejakej zidovskej rodine, ale je to zidovstvo ako celok.,. ako ich viera, ich odovzdavana vychova z pokolenia na pokolenie, pristup k inym ludom, inym narodnostiam.. Zarucujem, ze vacsieho antisemitu, ako praveho zida nenajdete..
ale opat sa len potvrdzuje ludska hlupost, ktora je schopna nevidiet problem len kvoli tomu, aby si clovek nemusel namahat mozgove zavity a nebodaj priviest svoj maly rozum do nepohody, kedze svoje emocie nema pod kontrolou..
Je viac ako dost dokazov z minulosti, ako aj zo sucasnosi o tom, ze zid je sikovny jedine v tom, ze nema chrbtovu kost, nema svedomie, nema ziadnu uctu k nezidovi.. to je VSETOK JEHO UM PRINASAJUCI MU TEN OBROVSKY USPECH S KTORYM SA MU DARI ROZSIEVAT KONFLIKTY PO CELOM SVETE....
Pre hlupakov ala Vladko.. ani na sekundu sa nedokazes bez predsudkov zamysliet nad problemom takym, aky skutocne je.. miesas do neho emocie, ktore tam proste nepatria.. tie si nechaj na vecer pre priatelku ked nejaku mas, alebo sprav radost mame... Nikdy by som nepristupil k rieseniu, ake predviedol Hitler.. to si moze domyslat len hlupak ako ty Vlado. Jedine, co by som sa snazil dosiahnut , co sa zidovskej otazky tyka, aby boli trestani a obvinovani za svoje zlociny ako kazdy iny clovek, co sa zial nedeje, ale to ty nevidis, pretoze nemas patricny rozhlad.. hlavne ze kodkodakas a odsudzujes cloveka ani nevies preco..


30.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 5. 2010, 17:00 avatar
Ale ja som mal priatelku židovku, kde na tie kokotiny chodíte? Nic mi nevzala!! o nič ma neosklbala, bola vcelku milá a hlavne nebola hlupa...a vedela sa skvele boskávať. 
Súhlasí Boris, marska


31.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 5. 2010, 17:09 avatar
ranexil ved to je v poriadku a velmi pekny priklad.. asi nebola tak choro viazana na tu dogmaticku predstavu o nadradenom narode. teda videla v sebe viac cloveka ako zida.. ak sa vobec ako zidovka vnimala..


32.
označiť príspevok

Ónya žena
   19. 5. 2010, 17:29 avatar
čo povieš Boro na toto ?

www.hojko.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


34.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 5. 2010, 17:48 avatar
Onya ano uz som cital o tom.. ostatne najdes to aj v tych vyrokoch hore.
je to celkom mozne az pravdepodobne povedal by som..
ale treba sa drzat faktu.. komunizmus je len ideologia.. tak ako kapitalizmus. je rozdiel co takato ideologia predstavuje a ako sa da pouzit clovekom. vieme, ze komunizmus nikdy nikde nenastal je stale len nenaplnenym snom idealnej spolocnosti, ktorej sa vzdalujeme.
je jedno ake meno bude niest system, ci zriadenie v ktorom spolocnost zije.. v konecnom dosledku je dolezite vzdy to, kto ho riadi a ako on premysla.


33.
označiť príspevok

Ónya žena
   19. 5. 2010, 17:42 avatar
Nie kazdy zid si je istý ze je zid. Existuje " Cervena nit genov ", ktora ide cez matku. Ak je matka zidovka, jej potomkovia su povazovani za zidov. Ak je zidom otec, ale matka nie, potomkovia maju urcity statut zidovstva, ale ortodoxnymi zidmi nie su povazovani za zidov. Okolo toho existuje vela zmatkov, nedorozumeni najma ak nejde o ortodoxne zidovske nabozenstvo.Teoreticky napr. zidovka " ako bic" ma deti s nezidom.Ma dceru a syna. Ak jej dcera si ma potomkov so zidom , tito nie su zidi. Ak ale syn ma potomkov s inou zidovkou " ako bic" ich deti su zidia. Cize stari rodicia mozu mat vnucence aj zidov i nezidov. Keby sme teoretizovali dalej ( az po 1000 rokoch pride k zmene genov) mozu existovat zidia svetlovlasi, modrooki , zlti, cierni a podobne - ale " cervena nit zidovskych genov " tam existuje...Ale takto to je u pravovernych ortodoxnych zidov. ( Ako zistili geneticke vyskumy z pred desiatich rokov, geneticky existuje na svete asi 42 milionov ludi ( odhad), ktori maju geneticky " cosi spolocne so zidmi).

..................
Aký je rozdiel medzi Angličanom, Francúzom, Židom a Slovákom?
- Angličan má ženu a milenku. Ľúbi ženu.
- Francúz má ženu a milenku. Ľúbi milenku.
- Žid má ženu a milenku. Ľúbi matku.
- Slovák má ženu a milenku. Ľúbi si vypiť.

 


35.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 5. 2010, 21:15 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=I6cLa4xoRo8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


ani z tychto ludi nebol nik zadrzany a vypocuvany, podozrievany z antisemitizmu.. mam dojem, ze ma niekto zaujem pestovat pocit viny len v bielych slusnych ludoch...


36.
označiť príspevok

tatko muž
   20. 5. 2010, 12:35 avatar
Ak by autor temy nahradil v tych uvodnych basnickach slovo zid-zidia inym slovom,napr. madari,komunisti,farebny,americania,mohamedani...atd. snad by sa ani nic moc nezmenilo,ze.
Tiez by,so svojou tolko ospevovanou absenciou emocii,dokazal vyhladat bezpocetne mnozstvo dokazov svojich tvrdeni.
A v nekonecnom rade slov a k nim naleziacich dokazov by,ak by bol dosledny,dospel az k poslednemu - ja!
A tam by mal zacat,lebo tam to vsetko zacina.To o com tak sofistikovane uvazuje totiz nieje skrz naskrz nic ine,len cira emocia! STRACH! Strach prijat vlastnu zodpovednost za svoj zivot,ktoru prekryva xenofobnym hladanim vinnika svojej neschopnosti!Toto nemienim ako prispevok,ktory chce urazit autora!To vsak nevylucuje emocionalne hnutie v nom,co je v konecnom dosledku pozitivny impulz.... 
Súhlasí marska


38.
označiť príspevok

Natalia žena
   20. 5. 2010, 14:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

Natalia žena
   20. 5. 2010, 14:43

Príspevok bol vymazaný administrátorom.40.
označiť príspevok

starec muž
   20. 5. 2010, 16:02 avatar
V Izraeli boli nútení vybudovať zatiaľ 400 km múru,ktorý má výšku 8 m a oddeľuje ich od Palestínčanov.Ďalších 300 km plánujú vybudovať v najbližšom čase.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nikdy neopúšťaj niekoho, koho miluješ, pre niekoho,
kto sa ti páči, pretože ten, kto sa ti páči, ťa opustí pre niekoho, koho miluje.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(212 381 bytes in 1,044 seconds)