hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  šport  /  téma

Je neskoro začať s hokejom v 15-16tich?

príspevkov
8
zobrazení
8
tému vytvoril(a) 7.10.2021 06:59 AnCell090
posledná zmena 7.10.2021 11:22
1
07.10.2021, 06:59
Zdar, nemám sa s kým poradiť tak píšem tu🙂 Mám 15. Momentálne hrávam hokejbal za mesto už nejaký ten mesiac. S hokejbalove som začal už v základnej škole a tam tiež som hrával 2 roky za školu, no žiaľ ten posledný rok to nebolo nič extra (kvôli pandémií) V hokejbale nie som najlepši ale tvrdo trénujem, chodievam na tréningy a aj sám si potrénujem. Viete, je to nepríjemný pocit, keď hráte za mesto a spoluhráči hrajú hokejbal už od 6-7mich a ja som možno začal v 13-14tich. Mojim snom je hrať hokej na ľade. Na korčuliach som nikdy nestál ale zase na kolieskových veľmi často-asi 4roky celé leto neustále🙂 viem, že to je iné ale tak určite by tam nejaký ten základ mohol byť. Je možnosť nejak začať hrať na ľade? Nejaké inviduálne tréningy, alebo sa nejak dostať do klubu ako začiatočník? Možno nejaká hokejová akadémia, kde sa venujú začiatočníkom?
none
6

1. AnCell090 07.10.2021, 06:59

Zdar, nemám sa s kým poradiť tak píšem tu🙂 Mám 15. Momentálne hrávam hokejbal za mesto už nejaký ten mesiac. S hokejbalove som začal už v základnej škole a tam tiež som hrával 2 roky za školu, no žiaľ ten posledný rok to nebolo nič extra (kvôli pandémií) V hokejbale nie som najlepši ale tvrdo trénujem, chodievam na tréningy a aj sám si potrénujem. Viete, je to nepríjemný pocit, keď hráte za mesto a spoluhráči hrajú hokejbal už od 6-7mich a ja som možno začal v 13-14tich. Mojim snom je hrať hoke...

07.10.2021, 08:28
Tu ti sotva niekto pomôže, tu sa prevažne len tára. Ak sa hokejom chceš živiť, tak áno, je to pomerne neskoro, ale nie nemožné, usilovnosťou a talentom sa dá veľa dohnať. Ak sa hokejom chceš baviť, tak neskoro nie je.
👍: -era-
none
8

1. AnCell090 07.10.2021, 06:59

Zdar, nemám sa s kým poradiť tak píšem tu🙂 Mám 15. Momentálne hrávam hokejbal za mesto už nejaký ten mesiac. S hokejbalove som začal už v základnej škole a tam tiež som hrával 2 roky za školu, no žiaľ ten posledný rok to nebolo nič extra (kvôli pandémií) V hokejbale nie som najlepši ale tvrdo trénujem, chodievam na tréningy a aj sám si potrénujem. Viete, je to nepríjemný pocit, keď hráte za mesto a spoluhráči hrajú hokejbal už od 6-7mich a ja som možno začal v 13-14tich. Mojim snom je hrať hoke...

07.10.2021, 11:22
Na to, že si ešte ani na korčuliach nestál, si dosť zameškal. Vrcholový hoki asi sťažka, ale veď nič nie je stratené! Ak ťa niečo baví, rob to s celým svojím nasadením a energiou!
Len chuť a odvahu!
S rodičmi si sa o tom bavil? Nech ťa nasmerujú, iste radi pomôžu.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 86 324 B vygenerované za : 0.116 s unikátne zobrazenia tém : 47 393 unikátne zobrazenia blogov : 779 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Aj múdry sa stane hlúpym, keď na sebe prestane pracovať.