Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Je lepšie byť namotaný na jednú ženu, alebo mať ich aspoň 3

6
reakcií
830
prečítaní
Tému 8. novembra 2015, 20:41 založil panoramix.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

panoramix muž
   8. 11. 2015, 20:41 avatar
Ak si namotaný na jednú ženu, tak jej venuješ príliš veľa pozornosti a ona sa potom môže cítiť ako "posledná nádej" čo ju hned odradí, zatial čo ty si sa do nej takmer zamiloval cez internet  

Ak si namotaný do najmenej troch žien, tak možeš u každej vytvoriť pocit ľahostajnosti, ignorácie, čo u nich môže vyvolať tužbu po tebe. Lebo ked sa venuješ jednej tak zatial kašleš na tie dve

Viem, že oblbovať 3 ženy naraž je hnusné, ale takto funguje príroda..........Dobro a čestne ostaneš vždy na ocot.

3.
označiť príspevok

Karola žena
   8. 11. 2015, 21:01 avatar
akosi chaoticky napísaná , to vlastná úvaha ?  ...a čo tým chcel básnik povedať ? ..inak môžeš lichotiť aj 20. tim naraz, len v tom prípade musíš mať dobrú pamäť a s tým, že zákon schválnosti určite funguje ..

a to už aj muži ostávajú na ocot ?
Súhlasí Wolfe

4.
označiť príspevok

dodo...best muž
   8. 11. 2015, 21:05 avatar
...sakris,k t0mu 0ctu...minul s0m fsetky zas0by sl0venskeh0 0ctu....((

5.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 11. 2015, 21:09 avatar
Najlepšie je moslimovi.

Výhoda moslimského muža:

Keď sa rozvedie a znova ožení, nemusí meniť fotku na pracovnom stole.

forum.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

dodo...best muž
   8. 11. 2015, 21:00 avatar
Súhlasí Karola, panoramix

6.
označiť príspevok

kesha1
   9. 11. 2015, 04:22 avatar
Panoramix )) , ty musis vychadzat zo zakladneho predpokladu , pokial nechces , aby si stratil kontrolu vo vztahu zo zenou . Tento predpoklad , hoci nemusi byt pravdivy , je , ze ona ta aj tak podvadza s niekym a hlada si niekoho tretieho ) . A teda ty musis podvadzat ju a neustale hladat dalsiu . Jedine toto je cesta , inak ta baby daju do poriadku ))

7.
označiť príspevok

kesha1
   9. 11. 2015, 04:38 avatar
Na mna sa mozes spolahnut . Mal som obdobie , ked som randil iba s vydatymi a seriozne ti poviem , ze klobuk dolu co tieto zeny dokazu . Klamat muzov vedia brilantne , jednoducho majstrovstvo .
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:24,  Už viete prečo sa o Jankovi hovorí, že je hlúpy? ;)
dnes, 12:22,  Ohováranie bolo že som klamár a podvodník ;)
dnes, 12:21,  Na teba je zbytočné reagovať, pretože len trolluješ. Snažíš sa zbytočne provokovať....
dnes, 12:19,  Tú tzv. virtuálnu realitu vytvára fašista Kasafran, ktorý drzo ohovára diskutujúcich, a na...
dnes, 12:19,  Fašisti sa mu preháňajú v hlúpej hlave ;)
dnes, 12:15,  Lemmy-zijes vo virtuálnej realite v ktorej sa prehanaju-fasisti. Súdny ľudia majú z toho srandu
dnes, 12:08,  No vidíš? ;) Z Jána Paradu len bludy vychádzajú, ako aj tento ;)
dnes, 12:07,  Dobre-nandal-amikom. Americkí-poskoci v europarlamente skoro popadali-zo stoličiek :)
dnes, 12:06,  OK, tvrdíš, že tzv. programátor Maroš Dziak je klamár a podvodník. Ak je taký v diskusii,...
dnes, 12:03,  Načo citovať? ;) všetko čo tam je sú bludy ;)
dnes, 12:02,  Ale citovať ich nevieš, pretože by sa ukázalo, aký si zákerný podvodník. A to majú...
dnes, 12:01,  Bludy sú napríklad na humanisti eská ;)
dnes, 12:00,  Pokiaľ sa týka niečo teba ohľadom rozumu, logiky, tak si žobrák. Vieš len falošne...
dnes, 11:58,  Ty tú možnosť nemáš ani teraz ;)
dnes, 11:57,  Kedysi nie traja, ale tisíce ľudí verili, že Zem nie je guľatá. Nebola to síce náhoda,...
dnes, 11:55,  Kntsz: Zatiaľ si v poznaní tak asi 30% za súčasným poznávaním. A to si ako vypočítal?
dnes, 11:52,  Ak traja povedia, že si mimo, to už nemôže byť náhoda ;)
dnes, 11:47,  Podľa teba som mimo. Podľa mňa si mimo ty, hokejkár, pretože máš klapky na očiach, a...
dnes, 11:05,  súdruh už maš nove slovko liberal . čo si zabudol
dnes, 10:52,  čiže preto ta giganticka pomoc lend al lease aby ekonomicky vykrvacali a preto vylodenie v...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Vstúpiť do manželstva neznamená vzdať sa slobody, ale vymeniť osobnú slobodu za spoločnú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(56 269 bytes in 0,561 seconds)