Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Je Diabol všemohúci ?

59
reakcií
596
prečítaní
Tému 26. marca 2020, 04:00 založil kesha1.

podobné témy:1.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 04:00 avatar
Asi každý človek, bez rozdielu uzná, že v týchto dňoch je možné, nakaziť sa koronavírusom.
A zrejme aj drvivá väčšina, pripustí, že sa to môže stať hoci prijatím eucharistie.
Ako je také niečo možné, pri dodržaní všetkých náboženských pravidiel a zvyklostí ? Vari to znamená, že Diabol je všemohúci a dovolí si aj takúto nehoráznosť ?
Určite nie, iba to ukazuje, že vírus je Božím dielom. Jedine tak sa dá vysvetliť, že je možné ochorieť skrz prijatie eucharistie.


2.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 04:10 avatar
Takže je určite správne, vrúcne sa modliť k Bohu, ohľadom ochrany pred vírusom, či ?


3.
označiť príspevok

Bijjou žena
   26. 3. 2020, 04:23 avatar
vymysel rkc?  
Súhlasí kesha1


8.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 05:27 avatar
Jediné, ako tak dôstojné východisko pre cirkev dnes, je to staré známe : Cesty Pána sú nevyspytateľné... bla bla bla.
Jediné rozumné je priznať : O Bohu nevieme nič...


17.
označiť príspevok

Krištof
   26. 3. 2020, 08:38 avatar
Zdá sa byť toto "preventívne opatrenie" - povolenie prijímať Eucharistiu na ruku ako značne citlivé ("možnosť podávania svätého prijímania na ruku". Každopádne rešpektujem ho. Aby sa tým snáď na minimum obmedzilo riziko možného prenosu vírusu z kňaza (keby bol nevedome jeho nosičom) na veriaceho. "Veľmi často sa stáva, že kňaz pri podávaní Eucharistie sa môže dotknúť nechcene prstami jazyka veriaceho, keďže mnohí dodnes nevedia správne pristupovať k svätému prijímaniu. Aby sa riziko prenosu vírusu cez podávanie Eucharistie obmedzilo na minimum, udelil ad hoc, teda nateraz, otec arcibiskup toto povolenie. Treba poznamenať, že sa ešte nestalo, aby mohol ktokoľvek konštatovať, že sa akákoľvek nákaza šírila podávaním svätého prijímania do úst, a to môžeme poukázať aj na rozdielnosť podávania prijímania u gréckokatolíkov, keď veriaci prijímajú Eucharistiu lyžičkou." bit.ly Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Mt 4,7: "Ježiš mu povedal: „Ale je aj napísané: »Nebudeš pokúšať Pána, svojho Boha.«“
Človek je len človek, nie je správne zbytočne riskovať zdravie, život, a tým "pokúšať Boha" - s myšlienkou, že "môžeme aj zbytočne riskovať, veď Boh nás aj tak uchráni". Hoci v tomto prípade je riziko minimálne, nie však vylúčené. Zodpovednosť je zodpovednosť


20.
označiť príspevok

Krištof
   26. 3. 2020, 08:47 avatar
O tom, čo môže byť pôvodne za tým koronavírom, sa píše napr. v tomto článku: hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

"Umelého" pôvodu z laboratória to podľa vedeckej štúdie nie je: tech.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


21.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 08:48 avatar
Krištof  
Teda, ak tvoju úvahu dovediem , ad absurdum do konca......
Tak kňaz môže bez obáv podávať veriacim prijímať aj posvetené žiletky a všetko je v poriadku......


4.
označiť príspevok

Bijjou žena
   26. 3. 2020, 04:55 avatar
ja len pre info, málokto rozumie, ze lucifer vedie [ v mytológii] večnú vojnu proti diablovi . enlil a enki boli povodne sumerskí bohovia, nevlastní bratia . alebo uctivaní ako bohovia . kedysi ludia stále zomierali na rozne choroby. pretoze boli velmi slabí a nemali ziadnu imunitu . a enki chcel spravit ludí odolnejších proti chorobám . [ traduje sa o nom ze bol geneticky inzinier " Enki genetickými manipuláciami a machináciami zrodil a zhromaždil armádu hybridov - /anjelov a démonov/ - ]

detto o enlilovi sa traduje ako o bohu ktory posielal na ludí mor [ morová epidémia] . a ked sa enki zlutoval nad človekom a pomohol mu, človek sa mu ale nepekne odvdačil , enki musel utiect do exilu a tam zalozil tkz "bratstvo hada"
had obtočeny okolo aronovej palice , vid symbol lekární  
ethnologist.info Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


5.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 3. 2020, 05:14 avatar
Toto je hlúposť, spájať (dávať do súvislosti) Lucifera a diabla s Enlilom a Enkim. Nemajú totiž nič spoločné.


7.
označiť príspevok

Bijjou žena
   26. 3. 2020, 05:17 avatar
5. tvoj názor mi je ukradnuty


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 3. 2020, 05:31 avatar
Nevadí, aj tak si napísala hlúposť.


11.
označiť príspevok

Bijjou žena
   26. 3. 2020, 05:35 avatar
10. lemmy, ked si vypatlany nie je moj problem www.pinterest.de Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Sumerian Tablet - Enki the Great Satan and God of the Abyse. It shows the Sumerian God equivalent of Satan called Enki getting out of what appears to be the sea. Underneath him there is a horned creature, horned beasts are symbolic of Satan.


6.
označiť príspevok

Bijjou žena
   26. 3. 2020, 05:16 avatar
  trochu konšpirácií [ trochu moc ]

Bratstvo hada sa zaväzuje zachovávať„ tajomstvá generácií “a uznávať Lucifera ako jediného Boha.“ Ten istý Lucifer, padlý cherubín, ktorý sa vzbúril proti svojmu Bohu, bol vylúčený z neba a stal sa satanom. Jadrom Rádu Iluminátov je teda okultizmus a služba temným silám.
V. Cooper v súvislosti s touto spoločnosťou uviedol: „Bratstvo hada sa zaväzuje zachovávať„ ... Sumerské spisy hovoria o Anuovi, ktorý bol vládcom Anunaki, ao Ea (Enki), ktorej ekvivalent je Satan.

Termín „illuminati“ v preklade z latinčiny znamená „osvietený“. V tomto prípade je meno odvodené od mena satana pred jeho zvrhnutím z neba: Lucifer (v ruskej Biblii sa používa slovo Dennitsa - „luminiferous“)  

Hlavnou výzvou, ktorú si Ilumináti stanovili, je Nový svetový poriadok. Znamená to zjednotenie všetkých štátov pod vedením jedinej svetovej vlády. Mal by byť ovládaný celou planétou s úplným zrušením národných, štátnych, hospodárskych, kultúrnych, morálnych a náboženských hraníc. Základom Nového svetového poriadku by mal byť jednotný bezhotovostný elektronický peňažný systém riadený svetovou vládou prostredníctvom siete superpočítačov s umelou inteligenciou. Táto koncepcia obsahuje nasledujúcu povinnú klauzulu: každá osoba spoločnosti by mala byť zjednotená a predstavovať úplne kontrolovaný objekt. Kontrola sa má vykonať identifikáciou pomocou implantovateľného mikročipu. Dôležitou súčasťou tejto doktríny je koncept Golden Billion, podľa ktorého by sa svetová populácia mala rôznymi spôsobmi znižovať na kontrolované minimum jednej miliardy ľudí. Na tomto svete budú existovať iba dve kategórie ľudí: vládnuca elita a plne ovládaná osoba slúžiaca elite. Všetci, ktorí nesúhlasia, budú zakázaní ...

nechcelo sa mi dočítat do konca , tu je zdroj, kto má záujem   moscsp.ru Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


9.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 05:29 avatar
Takže takto vznikli Ilumináti, pozrime že.
Je to plácanie sa ryby na suchu, všetko.....


12.
označiť príspevok

Bijjou žena
   26. 3. 2020, 05:36 avatar
9. mna najviac pobavil ten "osvieteny"  


13.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 05:40 avatar
Osvietený, si určite nezvolil svoj nick na počesť Iluminátov.
Ale dala si tým do rúk ďalšie zbrane, jeho nepriateľov  
Súhlasí Bijjou


14.
označiť príspevok

Bijjou žena
   26. 3. 2020, 06:05 avatar
13. ludom drbe, čo uz  
Súhlasí kesha1


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 3. 2020, 07:41 avatar
Ale veď to bolo normálne že naši predchodcovia sa stretali v slobodomurarských ložách veď sa tak stretajú dodnes .

Slobodomurári sú nadnárodné neverejné združenie, ktoré vznikalo ako aristokraticko-meštianske, neskôr ako elitné buržoázne výrazne kozmopolitné kluby sociálno-etického a humanitárneho charakteru, venujúce sa filantropickej a filozofickej činnosti.

Najväčšou slovenskou organizáciou Slobodných murárov je Veľká lóža Slovenska.

Najstaršou je lóža Humanizmus

Na Slovensku existuje aj zmiešané slobodomurárstvo, v jeho rámci v Lóžach pracujú spoločne ženy aj muži. Túto vetvu na Slovensku reprezentuje Lóža Phoenix (R:. L:. Phoenix Or:. Bratislava). Lóža ma číslo 1962 a pracuje v rámci medzinárodného zmiešaného rádu Le Droit humain, ktorého prvá Lóža vznikla na území dnešného Československa už v roku 1913.

Slobodomurárstvo je obľúbený námet rôznych konšpiračných teórií a antisemiti ho často označovali ako „židomurárske“.

Slobodomurári boli zakázaní vo fašistickom Nemecku aj v komunistických štátoch - s výnimkou Kuby. Dnes sú legálni takmer všade, vrátane katolíckych krajín.

Stále tie iste rozprávky ešte aj slobodomurarov za židov vyhlasiť to sú už ako top KKOtiny .

Tak len námatkovo

Prezidenti Beneš , Masaryk ale i Štefánik aj keď Beneš sa tam iba votrel do žiadnej lože ho však neprijali .

Na začiatku „hnedej“ totality na Slovensku 14. októbra 1938 vyšlo úradné nariadenie o rozpustení spolkov slobodných murárov. Ľudácka propaganda ho zdôvodnila slovami: „Podzemná činnosť židovským duchom naplnených slobodomurárskych lóží otravovala a otrávila celý verejný život v našom štáte, lebo jej podliehali aj najvyšší funkcionári a predstavitelia republiky.“ Pripomeňme si, že Slovensko bolo v tom čase ešte súčasťou Československej republiky – aj keď čerstvo okyptenej o Sudety a Petržalku na základe Mníchovskej dohody západných mocností – malo však už svoju autonómnu vládu na čele s Jozefom Tisom.

Karvaš vstúpil do Philantropie (sídlila na Panenskej ulici v Bratislave) až v roku 1933 a zrejme ho pre túto lóžu získal ďalší významný predvojnový politik a slobodomurár Vavro Šrobár. Karvaš však zostal v Syrového vláde aj po 14. októbri 1938. No nielen to – v marci 1939, hneď po vyhlásení samostatného Slovenského štátu sa stal prvým guvernérom jeho centrálnej banky. Okolnosti, za ktorých sa to udialo, stoja za osobitnú zmienku.

Čo však potom znamenala ľudácka kampaň proti slobodomurárom v jeseni 1938, vrátane manifestačného zatvárania ich lóží? Že Bratislava sa aj v tomto smere chcela zapáčiť Berlínu a nacistom, ktorí prenasledovali slobodomurárov? Že jednotlivý slobodomurár bol pre Tisa a spol. prijateľný, odmietali iba ich spolky, v ktorých sa spolčovali so Židmi a rôznymi liberálmi? Že „umiernení“ a „radikáli“ v ľudovej strane mali aj na túto otázku rozdielne názory?

Dosť na tom, že činnosť spolkov slobodomurárov zakázali na vtedajšom Slovensku hneď po zákaze komunistickej strany. Aj v ľudáckej propagande stavali „fertuškárov“ (nazývali ich tak podľa záster, ktoré používali pri svojich obradoch) do jedného radu so „židoboľševikmi“. Po zhabaní záznamov o členstve v slobodomurárskych lóžach v Bratislave ľudácka propaganda tvrdila, že až na 70 percent ho tvorili Židia.

Aktívnych politikov bolo medzi nimi ako šafránu. Prevažovali lekári, právnici (napr. Emil Stodola), architekti (Christian Ludwig) a stavitelia (Václav Klimeš), podnikatelia (Rudolf Manderla), spisovatelia (Janko Jesenský), vedci a pedagógovia (Václav Chalupecký) – všetko známe osobnosti.

SNP? Sprisahanie slobodomurárov!

Situácia sa zopakovala takmer o šesť rokov neskôr, keď vypuklo Slovenské národné povstanie. Jeho odporcovia dodnes pripisujú jeho prípravu podvratnej činnosti slobodomurárov. Aj podľa Podolského, ktorý nedávno vydal o „Povstaní roku 1944“ osobitnú publikáciu, celý občiansky odboj na Slovensku viedli vlastne členovia zakázaných slobodomurárskych lóží v spojení s vtedy exilovým československým prezidentom – slobodomurárom Benešom. Autor menuje na prvom mieste Šrobára, „spolupredsedu samozvanej Slovenskej rady“, a hneď za ním Karvaša, ktorého si „zbožný kňaz“ Tiso vážil „a dúfal, že svoje schopnosti uplatní v prospech obyvateľov Slovenska“, on ich však použil na finančnú a materiálnu prípravu Povstania. Čiže SNP ako sprisahanie temných síl proti prvému samostatnému štátu Slovákov…
Súhlasí kesha1


18.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 3. 2020, 08:45 avatar
Ty si členom ktorej lóže?


24.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 08:54 avatar
Poľovníckej lóže  
Osvietený má dobre nastavené myslenie, o toho sa nebojím.
Súhlasí Osvietený


35.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 3. 2020, 09:16 avatar
Tej istej ako bol František Lotrinský
Súhlasí kesha1, -era-


16.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 08:25 avatar
Diabol nieje všemohúci, ale to v spojení s ludskou volou nieje ani boh. Toľko plynie z biblických textov.

Diabol málentakú moc nad človekom, akú mu človek dá skrze svoje hriechy.

Boh dal človeku slobodu voľby.

Teda ak sa diabol zmocňuje ľudského sveta, je to len preto, že človek sa správa ako hajzel.

Modlenie sa ani podla biblie nemá nijaký extra význam, smerodajné, primárne je, ako sa človek správa, aké hodnoty a priority nasleduje a aké na základe toho robí rozhodnutia vo svojom živote.

Nepochopil som ani odpušťanie hriechov farármi, to nemá podľa biblie žiadny dosah, nič odpustené nieje a človek si bude napriek tomu znášať následky svojho amorálneho správania.

Boh je spravodlivý a jeho múdrosť je nezmerná.


19.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 08:45 avatar
Boris, teda to, že v Taliansku už zomrelo cca 30 lekárov, pomahajucich pacientom znamená čo ?
Znamená, že Diabol tu víťazí nad Bohom ?


25.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 08:57 avatar
Znamená to, že sa nakazili a ich imunita bola príliš slabá na to, aby sa s virom vysporiadali.
Otázkaznie, prečo bola ich imunita príliš slabá. Vela slopali alkoholu? Viedli spôsob života, ktorý im znižoval odolnosť?
Prečo sa niektorí, aj starí ľudia vyliečia?


26.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 09:01 avatar
Ty si laik, takže tvoje vysvetlenie musím prijať, ako štandardný diskusný príspevok. Problém s tým mám, keď rôzne na túto tému špekulujú teológovia. Namiesto aby priznali férovo, že vedia o Bohu veľké H.


27.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 3. 2020, 09:04 avatar
Niektorí si to nemôžeme férovo priznať, lebo klamať sa nesmie
Súhlasí Osvietený


28.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 09:07 avatar
Era, vysvetli mi teda, ako mohol Boh postaviť úprimne veriaceho, pred takúto nezmyselnú voľbu, ako je prijímanie v čase pandémie ?


30.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 09:08 avatar
A to ani nespomínam časy, keď ľudia chodili na prijímanie bez obáv, lebo o baciloch ani netušili....
Absurdné !!!!!!!!!!


33.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 3. 2020, 09:12 avatar
Pýtaš sa vážne, alebo len si potrebuješ ventilovať svoje negativity?


34.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 09:16 avatar
Era, veď uvidíme tie dlhočizné šóry na prijímanie, hneď po otvorení kostolov. To bude ukážka sily viery  


37.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 3. 2020, 09:18 avatar
Takže nie vážne. Myslel som si to.

Potrebuješ zrejme len vyliať svoju negativitu na nás, tvojich blížnych


43.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 09:26 avatar
Hneď, ako prestanú cirkvi štvať proti potratom a ďalším ľudský právam , končím  


29.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 09:07 avatar
Viera znamená tvrdé domýšlanie si toho, čo mne, alebo niekomu inému pasuje. Aj preto sa kresťanstvo v čase rozbilo na toľko rôznych smerov.
Ja som za tvrdú logiku.
Súhlasí kesha1


31.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 09:09 avatar
Rozumný názor. Lebo si neuvedomujú význam slova VERIŤ.
Súhlasí Osvietený


32.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 09:11 avatar
To isté u mňa však platí aj čo sa týka informácii a takzvaných konšpirácii.
Súhlasí kesha1


36.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 09:17 avatar
  Boris, veď náboženstvo, je tiež iba klasická konšpirácia. Veriaci = Konšpirátor
Súhlasí Boris


38.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 09:20 avatar
To isté platí pre nekritických čitateľov hlavnoprúdových informácii. Len veria.  


40.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 09:24 avatar
Boris, hlavnoprud tiež píše veľa krát voloviny.
Rozdiel, ten zásadný, je, že to nerobí cielene.
Súhlasí Osvietený


42.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 09:26 avatar
Nuž, ako sa potom ty odlišuješ od veriaceho?
Súhlasí kesha1


45.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 09:32 avatar
Tým, že sa zaujímam o dejepis, pamätám si komunizmus a tak podobne. Z vlastných skúseností.
Súhlasí Čeka


48.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 09:36 avatar
To znamená len, že žiješ v minulosti, nie v prítomnosti.
Lebo ak by si tento model aplikoval všeobecne, tak musíš nemca stále považovať za nacistu, rusa za bolševika, američana, či brita za otrokára.  


50.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 09:39 avatar
Tak ja napríklad presne viem, kto bol a je agresorom na UA, z vlastnej skúsenosti. Nie z médií.
Súhlasí Čeka


53.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 09:40 avatar
Nevieš.


44.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 3. 2020, 09:30 avatar
kesha 1 a hlavne normálne media majú svojich žurnalistov čo alternatíva pravdy nemá .

Preto je alternatíva pravdy vždy len lož .

Ono to vôbec nie je zložité prísť na to či niekto číta hovnomet ako sú hlavne správy

overiť sa to dá jedným klikom
www.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

To nie sú tajomstvá to je iba fakt .

Podobne ako hovnomet ktorý ako nezavislé medium v zaujme Ruska otvaral Sergej Lavrov napalete

www.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Mňa prekvapuje že sa stale nájdu idioti ktorým stale nestačí robiť zo seba volov a dokola . Ich vytrvalosť je nekonečná .
Súhlasí kesha1


46.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 09:34 avatar
Osvietený   si neúnavný.


51.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 09:39 avatar
Žurnalisti chodia na tlačové konferencie. Gro spravodajstva je dnes exrahované zo spravodajských agentúr, ktoré nepodliehajú žiadnej externej kontrole.


55.
označiť príspevok

Čeka muž
   26. 3. 2020, 09:43 avatar
Borat zase píšeš debilnosti .

Fungovanie Hlavných správ, nemá žiadnu editorskú spätnú väzbu a žiadne overovanie faktov !!!

Spravodajská agentúra (iné názvy: tlačová a informačná agentúra, informačná agentúra, tlačová agentúra, tlačová kancelária, telegrafná agentúra) je inštitúcia zabezpečujúca redakciám tlače, rozhlasu a televízie, ale aj iným záujemcom platený informačný servis.

Spravodajské agentúry môžu byť:

komerčné a informácie predávajú (napr. Reuters)
družstvá, ktoré si informácie navzájom vymieňajú (napr. AP) a predávajú ich nečlenom

Môžu ale aj byť kontrolované autoritatívnym či totalitným štátom, ako napr. v Číne, alebo ZSSR, jeho satelitoch a v niektorých z ich nástupníckych štátov. Spravidla potom ale neslúžia na spravodajstvo a informácie ale na propagandu štátnych režimov.

Spravodajské agentúry pripravujú informácie „tvrdého faktu“ tak, aby boli k dispozícii ostatným médiám bez nutnosti ďalších (väčších) úprav.

V profesionálnych organizáciách je obvyklé predplatné týchto služieb. Ale aj jednotlivci, väčšinou profesionáli, využívajú služby predplatného, spravidla tematicky vybraného spravodajstva.
Súhlasí Boris


56.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 09:46 avatar
Len si potvrdil, čo som písal.


59.
označiť príspevok

Čeka muž
   26. 3. 2020, 10:06 avatar
Borat u nás to platí pre dve take velke TASR a SITA ale i menšie pre obe som fotil podľa zadania .

Znamená to napríklad SITA chcela fotky z Jazz festu aby ich mohla dalej distribuovať . Zadanie bolo fotky v realnom čase počet fotiek sformatovaných do štvorca a počet do 3:2 tieto fotky museli byť o 3.00 rano vo fotobanke vybrusene sformátované .

Keby dali správu hlavnespravy nekupia si fotky ale ich ukradnu alebo ak kupia mnohorokov stare z nejakej trapnej shutterstock alebo fotolie .

Ale čo robia pravidelne daju fotky k situacii v Nemecku ktoré sa odhrávaju v Afrike alebo inde na svete . Podobne to robia i pri videach okrem upravovania .

echo24.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

To si samozrejme seriozne media nemôžu dovoliť lebo by čelili velkým pokutám .

Preto si otvoríš napríklad pravdu.sk

A vypadá takto

www.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Darmo budeš hladať dezinformačný članok lebo ho nenajdeš .

Alebo si otvoríš protiprudu a dozvieš sa toto. www.protiprudu.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Manipulácie fabulacie hoaxy a dezinformácie .

Vlastne to iste v podobných obmenách sa dozvieš na všetkých 160 ruských dezinfoweboch žumpach žurnalistiky .


60.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 10:14 avatar
Práve z oficiálnych medií vyšli tiež manipulácie, kedy sa snažili fotky z iných miest a časov prezentovať ako súčasnosť, hlavne s tématikou migrantov.
Napriek tomu, že na to boli tie médiá upozorňované a boli im doložené dôkazy, tak to odignorovali.
Preto OSRAŤ oficiálne médiá. Ty si ver, čomu len chceš.
Napriek tomu netvrdím, že sa tak občas nezachová aj alternatíva!
A preto sledujem oboje a snažím sa triediť logikou, ako aj porovnávaním.


57.
označiť príspevok

Čeka muž
   26. 3. 2020, 09:47 avatar
Asociácia na ochranu novinárskej etiky si volila nové vedenie

V stredu zasadlo Valné zhromaždenie Asociácie na ochranu novinárskej etiky v SR (AONE), ktorej výkonným orgánom je Tlačovo-digitálna rada (TR SR) - pôsobiaca od roku 2001 v oblasti etickej samoregulácie novinárov.

Za predsedu asociácie opätovne zvolili Mariana Zimu (CEO Športpressu). Podpredsedníčkou zostáva zástupkyňa Slovenského syndikátu novinárov Klára Grossmannová,.

V posledných troch rokoch agenda posudzovania sťažností na porušenie novinárskej etiky rozšírila aj o digitálne médiá. Zásluhu na tom má aj najnovší člen IAB Slovakia - najväčšie združenie pôsobiace na slovenskom digitálnom trhu.

Asociácia a jej výkonný orgán Tlačovo?digitálna rada Slovenskej republiky (TR SR), predtým Tlačová rada pôsobia už osemnásty rok v oblasti etickej samoregulácie novinárov.

Rovnako ako v iných krajinách sveta, TR SR reiši podnety upozorňujúce na porušovanie novinárskej etiky ako aj podnety, ktoré sa týkajú bránenia novinárom v prístupe k informáciám.

Najvyšším orgánom AONE je Zbor zástupcov, na čele s predsedom. Zbor zástupcov menuje 9 členov TR SR. Sú to významné osobnosti verejného, kultúrneho a spoločenského života, ktoré nepracujú ako aktívni vydavatelia alebo novinári a nezastupujú žiadnu politickú stranu.

AONE je občianske združenie, ktorého zakladaciu zmluvu podpísali 2.októbra 2001 predstavitelia Slovenského syndikátu novinárov (SSN) a Združenia vydavateľov periodickej tlače Slovenska (ZVPTS), ktoré neskôr zmenilo názov na Asociácia vydavateľov tlače (AVT).

V polovici februára 2017 vstúpilo najväčšie združenie pôsobiace na slovenskom digitálnom trhu IAB Slovakia, čím začal proces transformácie Tlačovej rady na Tlačovo-digitálnu radu Slovenskej republiky (TR SR).
Súhlasí Boris


58.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 09:51 avatar
"samoregulácie novinárov."

Len si potvrdil, čo som písal.


49.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 3. 2020, 09:38 avatar
Každý, kto dokáže hlbšie pozorovať logické uzávery v sebe samom, príde na to, že do konečného rozsudku vstupuje jemné cítenie - tzv. cit pre pravdu.
Súhlasí Seraf


39.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 3. 2020, 09:22 avatar
BORAT Otázkaznie je prečo si už dávno nenavštívil psychiatra . Odpoveďou je , že nemáš základné zdravotné poistenie a asocialov neberie .


41.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 09:25 avatar
Zaujímavé, že ja o tom neviem  


52.
označiť príspevok

Čeka muž
   26. 3. 2020, 09:40 avatar
Ty toho ešte veľa nevieš . Lebo nemáš čím .


54.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 3. 2020, 09:41 avatar
To už ty vieš.  


22.
označiť príspevok

Čeka muž
   26. 3. 2020, 08:48 avatar
Borat má špeci boha takého hajlujuceho čo na straž vykrikuje v Číne


23.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 08:50 avatar
Máš pravdu Osvietený, že on je v zajatí konšpiračnych zdroj, ktoré už konzumuje nekriticky. Ale verím v jeho prebudenie.
Súhlasí Osvietený


47.
označiť príspevok

kesha1
   26. 3. 2020, 09:36 avatar
Neviem, či počas morovej epidémie v Európe, nejako obmedzovali omše, alebo rituály . Ak vtedy prijímanie robili bez obmedzení, tak...........
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:49,  https://jehovajekralom.com/ti-ktori-si-vymyslaju-svoje-vlastne-proroctva/
dnes, 02:46,  V minulosti sa v našich publikáciách často hovorilo o predobrazoch a protiobrazoch, ale v...
dnes, 02:44,  https://wol.jw.org/sk/wol/d/r38/lp-v/2015204?q=protiobrazy&p=par
dnes, 01:03,  https://www.youtube.com/watch?v=BZFsUJ9dXyE
dnes, 01:01,  https://www.youtube.com/watch?v=3Iq9t701kEs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1yRtQxGdGpDEt3hR52iW6kpzi...
dnes, 00:55,  Moje slovo vždy platilo . Na jar to tam vyriešime
dnes, 00:50,  18, .... a poznáš vôbec dejiny pápežov? Asi nie, lebo boli aj horší a hlavne...
dnes, 00:34,  10, .... nie, ....na 24.02.2042 .... teraz je to OK! Zrkadlový obraz!*13*39
dnes, 00:30,  43, ... píšem to preto, ... že mnohí si myslia, že Michaela, ... zákaz krvi, .... jediného...
dnes, 00:29,  Puťo chodí bez rúška, narozdiel od teba, ktorý ho má ešte aj na penisovej dierke, lebo...
dnes, 00:28,  44, ....... dal som tie výroky iných na JS a tam sa tvrdí presný opak!*10 JS pomáhajú po...
dnes, 00:28,  Tak ja hlavne nie som v sekte a mám vlastný názor na rozdiel od tvojej roztrojenej osobnosti.
dnes, 00:27,  ano je zašitý..a chrani sa pred nakazou....zaujimave je že už maju vakcinu tí sudruhovia zlatí
dnes, 00:26,  asi bude lepšie, ked uverí takým ľudom ak si ty.......
dnes, 00:24,  Choré je to tvoje kamarátstvo so žuvačkármi, jaký bunker má Putin ? , zase si si jebol...
dnes, 00:22,  Ludia ako ty takto reaguju ak niekto negatívne reaguje na Putina.....Ved to je chore, žiješ v...
dnes, 00:21,  36, ...... -----------------------------------------------------------------------------...
dnes, 00:19,  To bude asi tým že som Slovan a nie ako ty pojebaný američaň !!!!!!! *23*23*23*23*23
dnes, 00:18,  ty mas v pysku žuvačkarov....nie je to samé?
dnes, 00:18,  Slovania budú vždy držať spolu, ale žuvačkári ťa potopia aj v malej mláčke to si...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
I v pekle dobre, keď máš strýca diabla.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(162 166 bytes in 0,386 seconds)