Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Japonsky parlament vedie diskusie o pravdivosti oficialnej verzie 9/11

2
reakcií
2316
prečítaní
Tému 30. januára 2008, 21:02 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
10. 12. 2008
32
11. 09. 2011
6
16. 12. 2008
54
12. 09. 2013
3

1.
označiť príspevok

Boris muž
   30. 1. 2008, 21:02 avatar
Tato sprava mna osobne velmi potesila  
Tema 9/11 nijako nezostarla ba prave naopak ! Minuly rok sa odvazila rakuska televizna stanica ORF1 odvisielat dokument 9/11 Mysteries, nasa STV2 sama spracovala dokument o manipulacii medii kde boli spomenute aj niektore skutocnosti z 9/11 a v Japonskom parlamente diskutuju o tom, ci je oficialna verzia doverihodna, ci by Japonska vlada nemala nastartovat vlastne vysetrovanie kedze vo WTC boli aj Japonsky obcania a dokonca   ci by nebolo spravne zadrzat G.W. Busha ako podozriveho zo spachania trestneho cinu !!!

Viac sa docitate (ak vas to samozrejme zaujima) na:

911blog.yweb.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Najdete tam samozrejme aj linky k originalnym zaznamom tohoto zasadania Japonskej vlady a preklad.

Vsetko chce svoj cas  

2.
označiť príspevok

apollo20
   30. 1. 2008, 22:15 avatar
Konečne sa ľady záčínajú hýbať. A stránka 911.yweb.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk je najlepšia slovenská stránka na túto tému.Cez vianočné sviatky som TV nepozeral, lebo program bol o ničom, samé reprízy, takže som bol rád, keď som narazil na túto stránku.Sú tam ozaj filmy, ktoré nútia každého rozumne rozmýšlajúceho človeka aspoň trochu sa zamyslieť nad niektorými faktami.Dohromady 10hodín filmov - a čo je hlavné - s SK príp. CZ titulkami! To na STV mi uniklo. Mimochodom, STV má šancu zakonkurovať Markíze aj JOJke, pokiaľ by tieto filmy v určitom poradí uviedla na Jednotke a v hlavnom vysielacom čase, s vopred vys. upútavkami, príp. rekl. v tlači.Autori týchto filmov totiž súhlasia s ich distribúciou, takže isto by súhlasili s ich uverejnením v TV zadarmo, prípadne s veľmi malým poplatkom.A náklady za hovorený komentár / titulky pri týchto filmoch nie sú práve vhodné, pretože treba vnímať pozorne, čo sa deje v záberoch/, sú minimálne, oproti dabingu nejakej uplakanej telenovele.

3.
označiť príspevok

Boris muž
   31. 1. 2008, 01:46 avatar
Ano clovek potrebuje sledovat obraz, takze je to s titulkami trochu obtiaznejsie. ORF1 si dali zalezat a 9/11 Mysteries nadabovali, no co ma potesilo najviac bolo, ze pred dokumentom a ani po nom neboli ziadne upozornenia druhu: za obsah filmu nezodpovedame, skutocnosti mozu byt vymyslene, alebo od danej temy sa distancujeme   Poznam ludi, ktori by tam iste nacapili ODVYSIELANE UVAHY SU CISTO KONSPIRACNEHO CHARAKTERU !     .

Niet divu, ved kto si tie materialy prezrie (a ma zakladne vedomosti + stipku logiky) musi minimalne uznat, ze oficialna verzia je proste TUPOST. A to bohate staci, ved chceme len, aby sa seriozne objasnilo co sa tam skutocne stalo.. zatial.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:06,  toto nepocuješ ani od jehovistov, akurát od skutocných kresťanov........ZNOVURODENIE JE ALFA...
dnes, 21:02,  aby bolo jasné.....slovo znovuzrodenie by si nikdy mepočul od tradicných...
dnes, 20:59,  nie nadarmo sa všade kričalo....."BEZ NASILIA"......a to bolo spravne
dnes, 20:57,  (28) Veriaci, ľudia obyčajne od "znovuzrodených" kresťanov očakávajú, že budú...
dnes, 20:55,  Bratislava - Kontroverzní slovenský podnikatel Marian Kočner se před čtyřmi lety chlubil...
dnes, 20:46,  Miloš Jakeš znovu potvrdzuje, že Nežná revolúcia je dielom ŠtB. Havel a spol. by také...
dnes, 20:45,  Miloš Jakeš patrí ku kľúčovým politikom z čias pred novembrom 89. V rokoch 1987 – 1989...
dnes, 20:44,  Kua a je to vonku, hneváš sa na ženu ? *39*39*39
dnes, 20:43,  Neviem dokedy, asi do konca roku a potom si dám záväzok, že budem zase Kacír. *13*13
dnes, 20:42,  Andrej Kiska - konečná, vystupovať... InfoVojna https://youtu.be/wTLUfvuQqqE
dnes, 20:36,  ondrej61- radšej pozeraj dopredu, aby si nebol prekvapený a sklamaný. Ty somár, keby v ČSSR...
dnes, 20:34,  To je zase o hmotnej zodpovednosti, ktorá stále zúfalo chýba. Avšak tvorenie zisku...
dnes, 20:31,  komunistickí smradi, sa môžu akurát priživovať.......*11*11*11
dnes, 20:29,  ondrej61- ... a ty sa tu skveješ ?
dnes, 20:28,  Kacír- vysvetlí mu jasne, že nie viesť, ale zviesť*39- do kedy budeš Kacír?
dnes, 20:26,  na toto može len bezmocne súhlasiť, naš glupták na motorke......*13
dnes, 20:25,  Kacír - fantastický záber. To si fotil z môjho okna? *39*39*39 Hovoril som žene , nechťa...
dnes, 20:23,  bingo......*14*14*14
dnes, 20:22,  ondrej61- už si povýšený na svetielkujúceho hovorcu? To on ti povedal, že je perfektný?...
dnes, 20:21,  Ak do mňa skočí, tak skočím. *03
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Kľud je najlepší spôsob prevencie proti chorobe.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(56 805 bytes in 0,627 seconds)