Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Ja nič, ja muzikant......

27
reakcií
2314
prečítaní
Tému 21. novembra 2019, 12:27 založil majko1.

podobné témy:1.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 12:27 avatar
Sulík bol síce x kát na stretnutí s Kočnerom a bavili sa o superdôležitých štátnych záležitostiach, ale ON bol obeť ....  Matovič sa hodiny bavil s Kočnerom- asi o počasí, tiež je iba nevinný baránok, Nagy je obeť pomsty a NAKA si vymyslela celú kauzu     chudáci baránkovia všetci v opozícii, ale to neva, oni chcú moc a vládnuť a bohatnúť, tak prečo im to nedoprajete......         
Súhlasí  ×


2.
označiť príspevok

-era- muž
   21. 11. 2019, 12:29 avatar
Súčasťou politiky je aj verejné divadlo pre občanov
Súhlasí majko1,  ×


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 12:43 avatar
majko začnem odzadu nie NAGY ake Naď .

Naď sa informoval prečo Slovensko ako jediná krajina nato a eu nezaujala žiaden názor ani spolupatričnosť k útoku ZHN v UK na Skripaľa ? Čo bolo stupením na otlak infiltrovaným agentom ruska . Druha otazka bola koľko ľudí praxuje v SIS .
Na obe stačila odpoveď že je to tajná informácia ale reakcia bola iná .
Nechám sa prekvapiť ako situacia bude pokračovať

Čo sa týka Sulíka stavajúceho sa do ulohy obete . Nemyslím si , že bol obeť čo zo Sasasanky jasne dokazuje .
K Matovičovovi mám veľa výhrad . Tá najhoršia je že tú kultúru ktorá je v SNR priniesol práve Igor . Čo preberal na mnoho stretnutiach s Kočnerom netuším ale viem si domyslieť čo sa s Kočnerom dalo preberať .

Čiže čo chcem vlastne povedať , že padni komu padni . Očista musí byť kompletná tak politická ako i pri hnojisku súdnictva , ktoré je od bolšana bez zmeny stále tie iste osoby .

Ano samozrejme každá politická strana ide do volieb so svojim programom a každá chce vládnuť . O tom ktoré strany budú v SNR a , ktoré vládnuť budú však rozhodnú voliči .

Preto má každá krajina takú vládu akú si zaslúži .


3.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 12:30 avatar
Nebodaj som ešte zabudol na nejakého herca....... 
Súhlasí  ×


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 12:46 avatar
Ešte k tomu Naďovi . Majko počkaj si na rozuzlenie . Uvidíš , že ťa slušne zaskočí .  


6.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 12:49 avatar
Už sa teším aký baránok z neho bude......a čo ostatní čo som spomenul, nič ?   


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 12:54 avatar
Majo je to také čudné že už máš v ruke rozsudok nad Naďom .

O tom ostatnom som sa vyjadril . Ľudia ktorí sa stretávali s Kočnerom by mali mať takú kultúru , že by mali odísť .

Myslím tým zámerným a účelovým stretávaním sa s Kočnerom a to opätovne .

Nie nejake pozdravenie sa na ranajkách na dovolenke , alebo plese a podobne.

Ale účelové stretávanie sa s touto osobou umyselne dohodnuté .


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 12:56 avatar
Ak si tomu neporozumel rozmením na drobné i Matovič i Sulík by mali odísť čo sa týka stretávania sa Kočnerom .
Určite nie Bela Bugar skrz nejake dobre rano niekde na dovolenke v debate ako dobre .


9.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 13:26 avatar
Nezvyknem ti odpovedať lebo to nemá význam, ale ja žiaden rozsudok na Naďom som nevyniesol a je úplne smiešne že to spomínaš práve ty ktorý tu vynáša rozsudky nad všetkými čo sa nehodia do krámu.......


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 14:49 avatar
Majko

príspevok 1

" Nagy je obeť pomsty a NAKA si vymyslela celú kauzu chudáci baránkovia"

príspevok 7

"Už sa teším aký baránok z neho bude......a čo ostatní čo som spomenul, nič ? "

Rozudok je jasný NAĎ je vinný z tvojej strany . Ja si počkám . Skús to a uvidíš


11.
označiť príspevok

havran
   21. 11. 2019, 14:56 avatar
Osvietený- tak NAKA si vymýšľa a čo ty? Ty tu suverénne táraš hovadiny. Kedy budeš vo vláde s tým tvojím rozumom ?


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 15:10 avatar
havran ja neviem či si naka vymýšla presnejšie alebo súdruh poľnohospodár Generál Ing. Ján Balciar .

Nechám sa prekvapiť

A uvidíš aké prekvapenie ťa bude čakať .

Jednu vec ti zodpovedne však zodpoviem .

Všetky ruske hovnomety ktoré opisovali naku ako teroristicke komando budú od dnes tvrdit v prípade NAĎ aká je naka neomylná a súdruh Balciar tiež


13.
označiť príspevok

havran
   21. 11. 2019, 15:24 avatar
Osvietený - ja tiež neviem, či si vymýšľa , no na rozdiel od teba sa nenechám ideologický zmanipulovať. Ty však hovoríš, že nevieš či si vymýšľa, ale na druhej strane už vlastne vieš. Všimol si si , že si tu "najmúdrejší a všetko vieš lepšie ako iní?"


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 11. 2019, 14:01 avatar
Havran všetko samozrejme neviem

O Balciarovi som však toho už dosť čítal a počul a dosť k tomu prispel sám NAĎ

Napríklad

Balciar obhajoval majetky. Poslancov ale prekvapila výška jeho platu

Šéf vojenskej tajnej služby vysvetľoval pôvod svojho majetku, na ktorý upozornil portál Aktuality.sk. Generál Ján Balciar sa dostavil na osobitný kontrolný výbor. Pred poslancami sa obhajoval a zdokladoval svoje početné nehnuteľnosti. Podľa ministra si na to zarobil. Opozíciu však celkom prekvapil jeho vysoký plat.

Generál Balciar má s manželkou vlastniť neuveriteľných 23 nehnuteľností. Medzi ne patrí napríklad apartmán v Chorvátsku, byt v bratislavskom Ružinove, dva byty a rodinný dom v Rimavskej Sobote, ale aj nehnuteľnosti na Horehroní, 15 apartmánov na Táloch, chatu v neďalekej Jarabej, nehnuteľnosť v Bystrej, či rodinný dom vo Valaskej. Poslanci na výbore rokovali utajene, teda bez prítomnosti novinárov. Generál vysvetľoval nadobudnutie svojho rozsiahleho majetku približne hodinu a pol. Pred kamery vysvetliť to aj médiám sa už ale nepostavil. Má však plnú podporu ministra obrany. "Aj na základe toho, že má previerku najvyššieho stupňa ochrany utajovaných skutočností NATO a EÚ, má maximálnu moju dôveru," uviedol Peter Gajdoš, minister obrany SR.

Podľa opozičných poslancov šéf vojenskej tajnej služby svoje argumenty podložil aj písomnými dokladmi, medzi ktorými boli aj darovacie zmluvy. "Dokumentácia bola veľmi rozsiahla, takže sme na to nemali dostatok času. Potrebovali by sme mesiace, aby sme to všetko podrobne prezreli," povedal Eduard Heger, poslanec NR SR za OĽaNO. "Reálne priznal presne všetko, čo bolo medializované. Aj apartmány, aj domy, aj tie byty," dodal Ľubomír Galko, bývalý minister obrany.

Podľa ministra obrany generál výbor presvedčil. "Pretože také detailné priznanie hovorí jednoznačne o tom, že jeho príjmy sa rovnajú výdavkom. A nadobudnutý majetok skutočne zodpovedá jeho príjmom a príjmom jeho rodiny," informoval Peter Gajdoš. A práve na generálov mesačný plat v čistom poukazuje aj opozícia. "Mňa osobne dosť prekvapil príjem pána Balciara. Je veľmi, veľmi vysoký. Hovoríme o státisícoch, o veľmi vysokých príjmoch," povedal Ľubomír Galko.

Služobná kariéra generála Balciara v armáde je 33 rokov a je štátnym zamestnancom. Podľa ministra obrany majetkové priznanie podáva vždy riadne a načas. To je ale utajené, kedže jeho funkcia je neverejná. Aj Peter Gajdoš tvrdí, že pôvod svojho majetku chce generál verejnosti vysvetliť sám. "On určite je pripravený zodpovedať tieto detaily," dodal. Kedy sa tak stane už ale minister neprezradil.

www.noviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


17.
označiť príspevok

havran
   22. 11. 2019, 14:17 avatar
Osvietený- Je zaujímavé, že sa divíš, čo všetko sa dá legálne nahonobiť v kapitalistickom tržnom systéme. Lebo ťa žerie, že sa to nedá povedať o tebe. Poznám príklad z prvej ruky. Mám brata, ktorý dokázal odkúpiť a predať obratom ruky s pomocou bankových úverov mnohomilionový majetok , dokonca zaplatil aj obrovské dane. Nezávidím mu, využil len možnosti tejto skurvenej demokracie, tak, že zarobil cca 30 mikliónov. Na nehnuteľnostiach sa dali zarábať obrovské peniaze, Kiska by ti to mohol vysvetliť podrobne, len on dane zabudol platiť a nniektorým sa vyhol. Takže tu netrep hovadiny, keď tomu nerozumieš.


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 11. 2019, 14:04 avatar
Šéf vojenských tajných vlastní ďalšie lukratívne pozemky. Chatu si stavia priamo v národnom parku
Ján Balciar pritom už raz vysvetľoval pôvod svojho majetku, keď sa na verejnosť prevalila informácia, že má pri svojom mene v katastri napísaných viac ako 20 nehnuteľností.

   

Šéf Vojenského spravodajstva Ján Balciar vlastní ďalšie zaujímavé pozemky. V národnom parku na vrchu Lenivá v Nízkych Tatrách si stavia chatu, píšu Aktuality.sk. Portál informuje, že štátny majetok v národnom parku sa cez prostredníka spojeného s mafiou dostal až k šéfovi vojenskej tajnej služby.

Ján Balciar pritom už raz vysvetľoval pôvod svojho majetku, keď sa na verejnosť prevalila informácia, že má pri svojom mene v katastri napísaných viac ako 20 nehnuteľností.

Na Balciarových pozemkoch donedávna stála drevená chatka. Na jej mieste sú už vybetónované nové základy na väčšiu stavbu.

Povolenie na výstavbu chaty dostal Balciar od stavebného úradu v Beňuši, pod ktorý spadá aj obec Jarabá. Šéf tohto úradu Emil Caban podľa portálu nevidí žiadny dôvod na to, aby sa stavbou chaty na úrade zaoberali. Ani rozliaty betón priamo na turistickom chodníku podľa neho nie je dôvod na to, aby urobili stavebný dozor.
Stavba nie je označená ani oplotená

Stavenisko však zjavne porušuje stavebný zákon, keďže stavba nie je označená a oplotená, dodávajú Aktuality. Balciar tvrdí, že je všetko v poriadku. Novú rekreačnú chatu s názvom Barborka začal stavať po získaní všetkých potrebných povolení, povedal pre portál.

Správa NAPANT však stavbu preverí. Výstavbu Balciarovej chaty podmienila tým, že bude stáť na pôvodných základoch pôvodnej chaty Barbora. Ako uvádzajú Aktuality.sk, z fotografií je ale zrejmé, že výstavba novej chaty prebieha na oveľa väčšom pôdoryse ako pôvodná chata.

www.tvnoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 11. 2019, 14:05 avatar
ŠOKUJÚCE ODHALENIE majetku generála Balciara: Ako to vysvetlil výboru?

Šéf vojenského spravodajstva Ján Balciar sa dnes postavil pred členov parlamentného výboru pre kontrolu obranného spravodajstva, informovali Aktuality.sk. Spolu s manželkou vlastní vyše 20 nehnuteľností, čo bolo dôvodom toho, že sa dnes postavil pred poslancov na výbore. Obrovské množstvo nehnuteľností odhalil práve investigatívny tím z Aktuality.sk.
27. marec 20:02

Generál Balciar médiám však žiadne stanovisko neposkytol. Po rokovaní výboru totiž odišiel bočným východom, vďaka čomu sa novinárom vyhol. Minister obrany Peter Gajdoš sa riaditeľa vojenského spravodajstva zastal. „Pán riaditeľ ako profesionálny vojak v zmysle zákona každý rok predkladá majetkové priznanie,“ povedal Gajdoš a priznal, že on osobne tieto priznania vyhodnocuje.

Diskusiu o majetku viedol výbor s Balciarom 1,5 hodiny. Dôvodom bolo, že Balciar so sebou priniesol množstvo dokumentov.Podľa šéfa výboru a poslanca opozičného OĽaNO Eduarda Hegera by na ich detailné naštudovanie potrebovali mesiace.

Nehnuteľnosti Balciarovcov : Apartmán v Chorvátsku, byt v Bratislave (Ružinov), 2 byty v Rimavskej Sobote, rodinný dom v Rimavskej Sobote, 15 apartmánov na Táľoch, chata v Jarabej, nehnuteľnosť v Bystrej, rodinný dom vo Valaskej.

Balciar sa počas zasadnutia výboru snažil poslancom vysvetliť bližšie súvislosti ohľadom nehnuteľností, ktoré vlastní. „Je to ako keby rodinný majetok,“dodal Heger. Ľubomír Galko (SaS) preto Balciarovi navrhol, aby tieto dokumenty dal k dispozícii aj novinárom, ktorí by tak získali možnosť na ich naštudovanie. „Myslím si, že jeho vysvetlenie mohlo byť dostatočne pre nás, ktorí sme boli na výbore, ale nebude to stačiť verejnosti,“vyhlásil Galko.

www1.pluska.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


18.
označiť príspevok

majko1 muž
   1. 12. 2019, 16:38 avatar
osvietený, ak NAKA začne trestné stíhanie niekoho zo Smeru tak je to už dôkaz že skutok sa stal ? Ak je to ale niekto z opozície tak je maximálne obetný baránok, takto nejako uvažuješ ty a tebe podobní ? Počul si už niekedy o význame slova objektívne posudzovanie, objektívne spravodajstvo a podobne ? Veď z neobjektívnych vyjadrení je zrejmé iba to že "informátorom" nejde o objektívnu informáciu ale o manipulovanie . Aj preto značnej časti opozície dnes bežný občan neverí že chcú byť spravodlivejší, objektívnejší a inakší ako terajší vládcovia. Z toho vyplýva aj to, že ľudia takúto "zmenu" ťažko podporia, lebo to bude to isté, sociálne ešte možno horšie, takže nevidia dôvod na takú zmenu. Môj prvý príspevok je o tomto, nie o nejakom jedincovi..........
Súhlasí  ×


19.
označiť príspevok

Higgs muž
   1. 12. 2019, 16:41 avatar
Objektívne nie je možné dokázať ani to, že máš svoju stoličku pod zadkom - alebo, či nejaký majko1 nie je len výtvor nejakého hackera. Proste robot, ktorý posiela prednastavené odpovede.


20.
označiť príspevok

majko1 muž
   1. 12. 2019, 16:45 avatar
Objektívne sa dá dokázať iba existencia ľudskej hlúposti....... 


23.
označiť príspevok

Higgs muž
   1. 12. 2019, 17:00 avatar
Keby si sa tomu rozumel vedel by si, že objektívny dôkaz existuje iba v matermatike a jediné s čím si môžeš byť istý je, že existuje tvoje JA. Všetko ostatné podlieha epistemologickému solipsizmu.


24.
označiť príspevok

Higgs muž
   1. 12. 2019, 17:02 avatar
Týchto dvoch faktov s výhodou zneužívajú rôzni obhajcovia mafiánov.


25.
označiť príspevok

majko1 muž
   1. 12. 2019, 17:04 avatar
Fíha a čo používajú obhajcovia nemafiánov ? 


26.
označiť príspevok

Higgs muž
   1. 12. 2019, 17:06 avatar
Spochybnia aj to, že si príspevok 30 písal ty.  


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 12. 2019, 16:45 avatar
Dosť nechápem ako môže naka trestne stíhať ?


22.
označiť príspevok

majko1 muž
   1. 12. 2019, 16:48 avatar
26. iste, môžeme sa baviť o slovíčkach , čo tam po podstate.......
Súhlasí  ×


27.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 12. 2019, 18:20 avatar
Majo to nie sú slovíčka . Naka môže niečo vyšetrovať . A mala by vyšetrovať uplne všetko čo spadá pod jej pôsobnosť .

A preto sa mi nepozdáva ak mala firma KTAG nesprávne zaučtovaných 6000€ kde firme nadelil danový urad pokutu 27000€ ktoré firma zaplatila čím sa všetko skončilo lebo pokuta a daň bola uhradená načo sa mal tento príbeh otvárať tri krát a hladať dôvod ako politicky degradovať Kisku .

Skutok sa nestal je slávny výrok pre stranu smer .

U Kisku sa síce skutok nestal ale pán ex premier Fico oslovuje Kisku ako danoveho podvodníka a užerníka ignorujúc prezumpciu neviny . Potom sa čuduje že sa mu bumerang vracia .

Lebo musíš uznať už sa toho v smere udialo veľmi vela .

Aby takúto koninu vyšetrovala dlhé roky naka je len zrkadlo a hnus chobotnice .


28.
označiť príspevok

majko1 muž
   2. 12. 2019, 07:32 avatar
osvietený, nemá žiaden zmysel s tebou sa o hocičom baviť, lieč si svoje ego s niekým iným....lebo ak niekomu uniká zmysel debaty tak nie je o čom. Je to velmi jednoduché niekto má rozdielny meter na "svojich" a rozdielny na iných, to je všetko- záver je tiež jednoduchý- ten človek nie je objektívny a neuznáva spravodlivosť a rovnosť posudzovania. Je tendenčný a pracuje iba pre svoje záujmy .
Súhlasí  ×
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:20,  2( Lemmy Podľa teba, je rozpínanie mysle, pokrokom ?
dnes, 11:18,  tomino, vsak to je vasa filozofia, hlasate evanjelium prosperity....kto je chudobny, tak toho Boh...
dnes, 11:02,  nájdi 10 rozdielov....
dnes, 11:01,  Aha Titi, Pozri...
dnes, 11:00,  Aj ten obyčajný kostol na dedine je luxusný a jeho stavba drahá... a to nehovorím o...
dnes, 10:52,  to pocujem prvykrat....asi si nebol v kostol po beznych dedinkach.....a bol si vobec dnes na omsi...
dnes, 10:49,  RKC sa topí v luxuse, takže nemože byť cirkvou kristovou.... to vie každý kto vstúpi do...
dnes, 10:46,  iba truhlik vystupi z RKC a ide k znovuzrodenym......to si kludne mohol ist aj k jehovistom *57
dnes, 10:44,  rozpravka je to len u hlupych ateistov......miliardy ludi nasleduje Jezisa Krista, je to osobny...
dnes, 10:43,  Už rok a pol som protestantom. Kebyže nie si prilepený na stoličke, tiež by si prestal...
dnes, 10:42,  tomas.....tento mesiac si znovuzrodeny, buduci budes co ? rastafarian ? hinduista ??? opat...
dnes, 10:40,  co mu nerozumies ? ze ti povedal, ze ta odviedol satan ????
dnes, 10:38,  Aj keby to neolutoval, aj tak by si mu mal odpustiť.... KAZDEMU ! A nielen kajúcnikom... Ale...
dnes, 08:47,  Ako je možne, ked som mal vyhrady voci katolickemu uceniu a ten kňaz ma aj tak zaradil medzi...
dnes, 08:13,  Boh je fikcia, ale nevravme to nahlas....
dnes, 08:05,  Rozprávka o Kristovi je vhodná len pre dospelé deti. To je pre takých ako si ty. Vek máš...
dnes, 07:59,  Nielen o mne klameš, ale aj ignoruješ 14. Tebe to asi nikdy do konca života neťukne, na čo...
dnes, 07:57,  Nič také predsa netvrdím, neklam o mne. Použil som slovovymýšľať. Vidím, že výmysly o...
dnes, 07:50,  odviedol ta satan *53*53*53*53*53
dnes, 07:50,  takže zrazu je uz Kristus reálny......velmi rychlo sa ucis lemmy !!!! Vyborne ! Zacina mi...
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Život je ako diamant - tvrdý, ale krásny.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(103 492 bytes in 0,184 seconds)