Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Ja len tak - že ako bolo...

39
reakcií
2967
prečítaní
Tému 26. decembra 2009, 11:38 založil arašid.

podobné témy:1.
označiť príspevok

arašid žena
   26. 12. 2009, 11:38 avatar
dnes som sem nazrela, a jéjo, nesklamali ste - toľko nových príspevkov, ktoré pribudli za posledný deň... hm... nakusnete a hop, už aj otvárate ďalšiu, a tie ostatné sa stratia v nekonečne dlhého radu nových a nových príspevkov.
Dívam sa cez okno a je mi ľúto, že sa nemôžem obliecť a vypadnúť do prírody, veď dnešné počasie je len akoby omylom, veď sú ešte Vianoce...miesto toho navlieknutá v pyžame, pridupľovaná teplou vestou , s vreckovkou vo vrecku si hoviem v mojej izbe , odovzdane sledujúc ponuky v TV, medzitým zadriemem a znova dokola....prekliata chrípka. A poviem Vám, že tá vianočná je ešte horšia tuším ako prasačia!Celé sviatky tak nijako a ešte horšie.
A čo vy? Čo Vám dali tohtoročné sviatky? Duchovne i vecne? A čoho viac?
Mne okrem toho, že 23.l2. vypovedala pračka, čo ma teda hoooodne nahnevalo a nebolo to vôbec hnevanie "plodné", tak na druhej strane som ďakovala náhode, že nie je noc a nespíme celá rodina, pretože okolo ôsmej po štedrovečernej večeri si zmyslela predlžovačka v kúte obývačky, že skratuje. A vybrala si takú formu prejavu, že hneď ako začala syčať, blikať ako ohňostroj na nebi, rozpálila sa tak vehementne, že šľahali z nej plamene. No uznajte, neboli to naozaj šťastné a veselé sviatky? Veď sme boli šťastní a nakoniec veselí,lebo sme to spozorovali ihneď a nie až pri tom, akoby nám to bolo päty opaľovalo niekedy vprostred noci.
Tak by ma zaujímalo, komu na Štedrý večer išlo tiež o život ako u nás !!!!!!!!!!!!!!       


37.
označiť príspevok

*game* žena
   27. 12. 2009, 09:56 avatar
arasidka kedze ani sama neviem, kedy mi ide o zivot a kedy nie, tak neviem...noo...pracka sa pokazila aj mne, i ked nasilu ju pustam,kym este vyda nejaky ten zvuk... 


39.
označiť príspevok

arašid žena
   27. 12. 2009, 10:43 avatar
lenže tá moja ani nepípne, gombík na programovanie sa vrtí voľne dokola a nič nezasvieti, nezabliká, je to proste v prudelii.


2.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 12. 2009, 12:03 avatar
ahoj arašid,,správne sa na veci pozeráš, aj v tom negatívnom treba nájsť pozitívne...a netreba si nechať maličkosťami pokaziť deň ..a je dobre sa nad tým pousmiať, byť nad vecou ak nejde o život .Nezabudnem keď boli deti malé , ako sme na sviatky celá rodina mali ovčie kiahne a boli sme pobodkovaní jedna radosť. Alebo raz ráno na Silvestra celú rodinu chytila žalúdočná - viróza, kedy sme "odpadli" všetci a neboli sme schopní ničoho a nieto ešte oslavy. Dnes sa na tom smejeme.
Osobne som tieto sviatky prežila pekne, aj keď vnútorne smutne , lebo na Štedrý večer mi oznámili že v noci zomrela moja najlepšia kamarátka..ťažko sa s tým vyrovnávam..,, a na základe toho som si uvedomila, ako je veľmi dôležité pekne žiť a neubližovať si ani slovom ani skutkami, ako je dôležité si nájsť čas na seba a nič nepodceňovať, ako je dôležité vedieť pohladiť a povedať čo pekné cítime, lebo nikdy neviem kedy môže byť neskoro,..proste pokiaľ sme tu tak sa snažiť skutočne ten život žiť najlepšie a najkrajšie ako vieme. Nie je umenie robiť zlo, raniť niekoho neuvážene pod vplyvom vybičovaných emócií, ktoré prechádzajú v neomalenú nenávisť a zlobu,.. a ja od takých ľudí utekám, nedovolím aby mi niekto kazil deň.
S teba ide Arašidka toľko optimizmu, že ti len prajem aby si si ho udržala a nenechala si ho vziať. 


3.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 12. 2009, 13:34 avatar
Mne tie stale nove temy vyhovuju z technickej stranky, pretoze ak sa tema predlzi nad 100-150 prispevkov, tak cakam dlho kym sa nacita  
Inak vianocky boli tento krat bez problemov.. az sa sam cudujem  
Súhlasí Anette


10.
označiť príspevok

Anette žena
   26. 12. 2009, 16:08 avatar
Vianoce prejdú bez problémov, ak si ich ľudia neprekomplikujú. A dali by sa prežiť aj bez práčky, aj bez televízora, veď podstata vianoc netkvie v technike, ani vo finančnej hodnote darov. Dokonca je viacmenej irrelevantné aj to, či niekto napečie len jediný druh pečiva, alebo rovno 10 druhov. Ja mávam problém skorej s prejedaním sa na vianoce, zbytočne z toho bolí žalúdok aj sa zbytočne naberajú kilá.


18.
označiť príspevok

arašid žena
   26. 12. 2009, 20:51 avatar
djovka moja, dá sa s tebou súhlasiť, lenže realite neutečieš, Vianoce skončia a prať sa musí )
Súhlasí Ónya


19.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 12. 2009, 20:55 avatar
Arašídka, veď si písala, že pračka je ok, len odtok hapruje... šlauf strč do vane, a per...  


20.
označiť príspevok

arašid žena
   26. 12. 2009, 21:16 avatar
to je už dávno za nami. Deňpred sviatkami mi povolil gombík na nadstavovanie programov a je to v kýbli.


21.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 12. 2009, 21:36 avatar
No, a jak si si pochvalovala, že si málo platila za opravu...  


22.
označiť príspevok

arašid žena
   26. 12. 2009, 21:39 avatar
To bola irónia - lebo to som neplatila za opravu - ale ako to on pomenoval : "Dáte mi 12 euro za zistenie závady".Odstránila som si to po jeho odchode sama, napustila som pračku, pridala trochu octu - dľa jeho rady a zapla na 95 stupňov a potom som až začala prať prádlo.


23.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 12. 2009, 21:42 avatar
počúvaj, a rudlu máš? Ak ano, tak máš vyhrané  


24.
označiť príspevok

arašid žena
   26. 12. 2009, 21:49 avatar
Rudla bydlí v Rabakově...


25.
označiť príspevok

ruwolf muž
   26. 12. 2009, 21:59 avatar
Rudla bydlí v kopelně.  


26.
označiť príspevok

arašid žena
   26. 12. 2009, 22:14 avatar
seš na omylu,brácho, múúúúj Rudla bydlí na stadióne, kde spravuje místní fotbalové hriště!Miluje květiny a rád spívá! Jo -u Bláži při pivu, a klidně prospívá celou cestu z hospody až domú, místní psové ho znají, proto po něm cestou neštěkne ani pes !


27.
označiť príspevok

ruwolf muž
   26. 12. 2009, 22:16 avatar
helcom.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk str. 47  


28.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 12. 2009, 22:17 avatar
počúvaj, to máš fuk, kerý, hlavne že pomôže s prádlom  


29.
označiť príspevok

arašid žena
   26. 12. 2009, 22:20 avatar
ale tento je zrovna od ruky! ale neboj, Hanča si vždycky poradí, a pokým príde opravár, nejaká tá handra sa dá aj ručne vyprať!A teraz idem spať, do večera bola dcéra s rodinou u nás, dobre nám obom padla návšteva, vidieť ich všetkých štyroch pokope a u nás, to sa stáva zriedkakedy a bola som rada, že aj zaťkovi sa dobre sedelo. Precik už aj on do rokov pricháza, tak je akýsi "usadenejší" - )))))))))))))))))))))) pa pa, idem si dať ešte čosi proti chorobe a potom fuk ho tam - pod perinu.
Súhlasí Nadja


30.
označiť príspevok

Nadja žena
   26. 12. 2009, 22:29 avatar
proti chorobe, to bude polnočná  
Súhlasí arašid


40.
označiť príspevok

Kontesa žena
   27. 12. 2009, 15:43 avatar
ááhoj,diagnostika sa tomu terazky hovorí 


4.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 12. 2009, 13:40 avatar
a čo Boro chudák kaprík -chutil ? my sme mali neskutočne dobrú rybu a všetko bolo inak o.k. 


5.
označiť príspevok

arašid žena
   26. 12. 2009, 13:41 avatar
No, priznám sa ti, už sa mi o tom veselšie píše. Ale predstav si okolo stola sedíme my dvaja, náš syn a v kúte izby pod stromčekom drieme náš havo - výnimočne dovolené dočasné driemanie v obyváku. Veď sú Vianoce. Obaja chlapi pomerne dosť unavení od nezvyčajného pachtenia od rána, bo ich matka -manželka, tudiž já, lehnila v posteli. A teraz, keď už máš všetko na stole, akosi ani chuť nebola, bo obaja koštovali - odžungeri pred večerou, a hoci som sedela pri večeri s nimi, nálada vcelku bola už pokazená - tou pokazenou pračkou, tým, že som chorá, tým, že manžel 25. odcestoval hore pod Pec pod Sněžkou, a nechcel bezomňa, tým, že to všetko bolo akési rozladené už niekoľko dní a zamiešané celodňovou únavou.
Keď do toho začalo v kúte izby horieť, tak to bolo skutočne na mrtvicu, muž len letargicky sedel a díval sa, ako prenášame telku, odmontovávame primontované a do toho nám strká nos pes!!!To už bolo na kombinovanú mrtvicu aj s infarktom oboch srdcových komôr. Nakoniec sme to ako - tak zvládli, a aby som nezabudla - vonku tak intenzívne lialo a fičal vetrisko, že človek mal pocit, že prišla akási osudová noc a nie vianočná.
Fakt som cítila úžasnú úľavu, keď sme sa pobrali všetci do postele, uzavreli sme sa každý vo svojom kúte a relaxovali po svojom.Ale to už bolo krátko po jedenástej hodine nočnej, takže spánok prišiel raz - dva.
A to si hovoríme každý rok - nie nie nie ---- na Vianoce odídeme dakde do prírody, na chatu,lebo únava z každých Vianoc predčí všetko, čo nasleduje. Ale nikdy sa tak nestane!


6.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 12. 2009, 13:48 avatar
tak arašidka už o rok to predsavzatie treba zrealizovať, ..)) ono je to taká sranda, nám minulý rok na Silvestra začala horieť sedačka /ach jaj     )) asi z prskavky, a zaujímavo človek reaguje nakoľko ten materiál horel ako besný a v tej panike , prvé čo bolo tekuté a aby som oheň uhasila švihla som na to šampanské..zašumelo, zasyčalo a bolo.chvalabohu oheń sa uhasil , mno ...ešte že to bol "šampus")..no a škoda na "svete co by dub ". 


7.
označiť príspevok

arašid žena
   26. 12. 2009, 14:13 avatar
tak tak, a váááánoce ešče neskončiliiiiiiiiiii......do Nového roku sa toho ešte udeje, ajejej!!!


8.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 12. 2009, 14:21 avatar
nestraš arašidka ..radšej nič ako niečo nepríjemné....nešťastie je raz .dva") tak radšej na to nemyslieť "...teda myslieť len na pekné a príjemné veci ))) 


9.
označiť príspevok

arašid žena
   26. 12. 2009, 14:28 avatar
a veď čo idem teraz robiť, ha? Vleziem pod moju kožušinkovú deku, dám si o jednu podušku pod hlavu vyššie, pritiahnem stôl s ovocím a vianočným pečivom, a budem zízať do telky, ak si ovšem nevezmem novú knižku, čo som si kúpila a nechám sa čítaním unášať do sveta problémov iných ľudí - vraj to ukľudňuje! tak zatiaľ , čau


11.
označiť príspevok

dorota
   26. 12. 2009, 17:32 avatar
u nas je pohoda. dnes konecne aj slnko vyliezlo a vynimocne neprsalo a voda pomaly opada.
pohoda 


12.
označiť príspevok

postoy-lea
   26. 12. 2009, 17:33 avatar
Dorota a bola si dobra? Dostala si aj darceky? Alebo zato, ze si bola zla a nepocuvala ti Jezisko donieslo uhlie ci palicu? No?


13.
označiť príspevok

dorota
   26. 12. 2009, 17:35 avatar
  mno moj darcek mi sestra zabudla v blave, ja som svoje slusne oblecenie nutne na vecer zabudla na vesiaku ... mam kaz na zube a pobolieval ma ale uz je to okej   pozitivne myslenie. nemienim si nechat pokazit nicnerobenie


14.
označiť príspevok

postoy-lea
   26. 12. 2009, 17:40 avatar
Dorota ano to pozitivne myslenie nam nemozu vziat ani zabudnut v Blave - jaj toto jedine velke stastie . Inak hned v prvy pracovny den musis ist do zubara, nema cenu do oddialovat ci brat tabletky proti bolesti. Kaz sa musi cim skor vyvrtat a neboj sa. Ja sa nebojim zubara, ani vrtania - tak sa neboj ani ty.


15.
označiť príspevok

dorota
   26. 12. 2009, 17:41 avatar
ja mam pekneho a mladeho zubara,
ja sa na to vrtanie aj tesim 

ty mas ake darceky, pochval sa?


16.
označiť príspevok

postoy-lea
   26. 12. 2009, 17:45 avatar
Ano, ze vraj mlady dobre vrtaju . Ja som toho dostala vela, Jezisko sa asi pomylil - kozmetiku, nausnice strieborne, fajne tradicne teple ponozky, pulover, tielka, gatky, teple cvernove pancusky bez nozky, tricko, fajny hruby biely frote uterak, velku cokoladu a este dostanem pekny moderny zlty zupan ... Asi sa fakt pomylil Jezisko.


17.
označiť príspevok

dorota
   26. 12. 2009, 17:48 avatar
ja mam domace oblecenie, dokoca sa mi aj paci...a ese jeden darcek ale ten je zabudnuty a dostanem ho az na novy rok 
Súhlasí postoy-lea


31.
označiť príspevok

ruwolf muž
   27. 12. 2009, 01:42 avatar
( neviem, či Ti to zobrazí  )
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


32.
označiť príspevok

Ónya žena
   27. 12. 2009, 01:46 avatar
čo to má byť ruwo ?
Súhlasí grc jedovitý


33.
označiť príspevok

grc jedovitý žena
   27. 12. 2009, 01:47 avatar
Nemôžem spať... a toto je čo?  
Súhlasí Ónya


34.
označiť príspevok

ruwolf muž
   27. 12. 2009, 01:52 avatar
Jáj, toto je pošahaná stránka, som zabudóóól!


38.
označiť príspevok

arašid žena
   27. 12. 2009, 10:42 avatar
ako si to myslel - počahanáááá? Ha! Vy&svetľuj a nerob sa, že si už odišiel!


35.
označiť príspevok

ruwolf muž
   27. 12. 2009, 01:53 avatar
To malo byť Dorotke - znaky mah-jong.
Súhlasí Ónya


36.
označiť príspevok

grc jedovitý žena
   27. 12. 2009, 01:54 avatar
tak to by sa hra dobre riešila...  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:19,  Zabudnúť už navždy, lepšie bolo by. Dobrú.
dnes, 00:18,  Dobrú noc a nezabudni mať dnes sen už stý o tých ktorý ťa milujú.
dnes, 00:17,  Vyhýbať sa idem už, v cestu o dvoch neznámych.
dnes, 00:14,  Len z výšky hôr spoznáš, kto ťa chce zhodiť z výšok brál, takýmto obrom sa musíš...
dnes, 00:13,  Milujúci? Pod-obor? On ma roztrhá na kusy, a potom už iba kruto zhodí z útesu.
dnes, 00:10,  Nesmieš mu podľahnúť a odolať pokušeniu, a z obra sa stane milujúci podobor.
dnes, 00:09,  Za tebou stojí obor len, a celú ma zožerie.
dnes, 00:08,  Spomaľ, máš privysokú rýchlosť, zastav sa a obzri sa, možno šťastie stojí za tebou.
dnes, 00:06,  Všetko by som chcela pochopiť, ale nestačím s rýchlosťou svojich spomienok, hovorím dosť...
dnes, 00:06,  https://www.youtube.com/watch?v=8qLDFiQcjlY
dnes, 00:05,  Presne tak, osobu ktorá mlčí a pritom hovorí všetko.
dnes, 00:04,  Osobu, čo nedemonštruje svoje hodnotu.
dnes, 00:02,  Noc je magická ak máš pri sebe milovanú osobu.
dnes, 00:01,  Fantáziu tejto noci niekto pochopil, a snáď správne.
dnes, 00:00,  Ale nesmieme vsadiť všetko, musíme nechať kúsok aj pre našu fantáziu.
včera, 23:58,  Človekom sa stávame na kurze zvanom život, je to ukážka toho, aké jednotky do tej rovnice...
včera, 23:21,  Bez pokory a milých slov nikdy nebude človek človekom.
včera, 23:19,  Zlato za niečími očami; diaľka ľudí nerozdelí, no mlčanie áno, vraví sa.
včera, 23:14,  Mlčanie je niekedy nad zlato.
včera, 23:13,  Slová majú silu meča, ľahkosť pierka, nehu ženy, je to škoda, keď v každom nie sa...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Neplač ty dievča pre neho, nájdi si chlapca iného.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(115 656 bytes in 0,175 seconds)