Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Ja len

18
reakcií
501
prečítaní
Tému 19. mája 2020, 20:30 založil t-e-ó-m-a.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
02. 04. 2011
50
27. 11. 2012
19
11. 01. 2012
9
02. 04. 2015
12
 
 


1.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   19. 5. 2020, 20:30 avatar
Že som hrdý že som Slovan. 
http://www.youtube.com/watch?v=_x7A-l3TfhU Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

-era- muž
   20. 5. 2020, 09:49 avatar
V minulom živote si bol napríklad hrdý arab, teraz môžeš byť hrdý Slovan. No problemo

Ale hrdosť nie je to, čo je podstatné.
Podstatné je vlastným spôsobom života vyťažiť z tej špecifickosti, ktorú človek telesne má, to, čo je v nej najlepšie a najprospešnejšie pre celok ľudstva ako takého.
Súhlasí djjaro, gabriel pb


2.
označiť príspevok

gabriel pb
   19. 5. 2020, 20:34 avatar
mrazničku ste už rozmontovali


3.
označiť príspevok

Bijoux žena
   19. 5. 2020, 22:09 avatar
z genetické hladiska je ale tazko hovorit o "Slovanoch .
Súhlasí -era-, gabriel pb


4.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 5. 2020, 23:49 avatar
Ide aj o následovanie kultúry.


5.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 5. 2020, 23:59 avatar
Slovania nie su dokonalí, ale sú v skutku obdivuhodní.
Sme horkokrvní, je v nás vášeň, česť a sláva, obeta.
Červená je farba tepla.

Modrá je farba chladu.

Som hrdý na to, že si hrdý Slovan.

http://www.youtube.com/watch?v=KpAmagSCw_k Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

Bijoux žena
   20. 5. 2020, 00:17 avatar
bobor, boa ti, tak toto je uz posledné štádium zúfalstva  


7.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   20. 5. 2020, 05:30 avatar
Súhlasí Boris, gabriel pb


9.
označiť príspevok

elemír muž
   20. 5. 2020, 10:03 avatar
Každého potešia takéto pekné zábery na svoj národ, a každý národ aj slováci toho máme natočené hoja ďunďa, aleprečo tí vojaci a tie zbrane ?
Zbrane sú na to, aby ničili takéto krásy a krásne pocity a u mňa zničili aj tento klip. možno sú to pocity neveriacích ľudí, ale boh nenávidí ľudí, ktorí ženú iných do vojny. Ja verím, že každá kvapka krvi bude zúčtovaná a každá slza zotretá.
Milujte túto krásu, ktorá tu bola ukázaná a pestujme si ju a rozmnožujme, ale bez zbraní
Vo svete je velmi veľa zla a autori určite mysleli na to, aby sme si krásu nielen pestovali, ale vedeli ju aj ochrániť.
Z toho máme všetci strach o svoje rodiny, o svojich blízkych, ale zo svojej skúsenosti viem, že to zlo tu bude stále a zažili sme situácie s vojakmi na uliciach a ten strach budeme mať tiež všetci stále,ale prosím vás, aspom bez tých vojakov na uliciach a bez tých zbraní v klipoch, kde chceme ukázať podobnú krásu.
Ak sa spolahneme na boha ochráni nás proti každej zbrani a každému zlu,
ale musí byť veriacich viacej, musí byť tých, čo sa spoliehajú na bohy viac, ako tých, čo cítia ochranu v zbrani.
Zbraň je klamlivá záruka bezpečnosti a blázon, kto si myslí,. že mu stačí na ochranu jedna zbraň a nábojov, koľko kto unesie . Takto sa môže ubrániť proti tým, čo nenosia pri sebe zbraň, ibaže tí, čo nenosia pri sebe zbraň, neutočia, ale tí, čo to nosia roky zbytočne , nakoniec predsa lem to budú chcieť využiť, lebo zlo vždy ponúkne príležitosť.
Aký chcel mať boh s týmto svetom zámer, ak prvorodený syn adama bol hneď bratovrah. Prečo ak on to nechcel ?
Lebo tu je niekto , kto má podiel na každom jeho čine, od stvorenia sveta a my veriaci podceňujeme jeho úlohu pri spasení a teda bez zbrane to n tomto svete nejde. Keď mali prísť zajať ježiša, aj on sa opátal: má tu niekto nejakú zbraň ? A mal a dokonca aj odťal ucho jednému, ale nič to nezmenilo na celkovom priebehu situácie.
Už zomrela vizionárka, ktorej sa ukázalo zjavenie, ktoré o sebe tvrdilo: Ja som tá, ktorú volali panna mária, ale nie som, som matkou a poocnicou všetkých národov, aj vo fatime na priamu otázku? Kto si, zjavenie odpovedalo , som z neba a deti ju oslovovali: naša pani. Takže bývala panna mária ???

Ak áno, tak potom, .....bože na nebesiach........ odpusť nám naše viny, lebo nevieme čo robíme.


13.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 5. 2020, 11:35 avatar
Aj zver má zbrane. Ostré zuby a drápy. Zbrane niesu len na účel napadnutia, ale aj na účel obrany.
Súhlasí Kasafran, gabriel pb


10.
označiť príspevok

elemír muž
   20. 5. 2020, 10:09 avatar
A ešte niečo, dajte si pozor, aby ste na súdny deň
nemali pri sebe zbraň.


11.
označiť príspevok

-era- muž
   20. 5. 2020, 10:26 avatar
To je pekné. Zjavenie, zdá sa, nikdy nepoužíva pre seba označenie, že by bola Mária. Raz povie: Som z neba, inokedy: Nepoškvrnené počatie. Veľmi zaujímavé
Súhlasí Kasafran, gabriel pb


12.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   20. 5. 2020, 11:13 avatar
Mňa zas držia ľudia, ktorí umreli pre národ, aby som nemyslela o štáte len zlé.
Súhlasí Boris, gabriel pb


14.
označiť príspevok

elemír muž
   21. 5. 2020, 01:04 avatar
11 era
naozaj veľmi zaujímavé,ale nepoškvrnené počatie tam určite nebolo, miesto toho tam bolo nepoškvrnené srdce, ako sa to neskôr ukázalo vo fatime.


15.
označiť príspevok

elemír muž
   21. 5. 2020, 01:07 avatar
11 era
naozaj veľmi zaujímavé,ale nepoškvrnené počatie tam určite nebolo, miesto toho tam bolo nepoškvrnené srdce, ako sa to neskôr ukázalo vo fatime.


16.
označiť príspevok

-era- muž
   21. 5. 2020, 07:05 avatar
Ja som počul, že vraj zjavenie v Lurdoch povedalo, že sa volá Nepoškrvnené Počatie.


17.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 5. 2020, 11:17 avatar
Elemír,
môžeš sa vyjadriť, či veríš alebo si presvedčený o nepoškvrnenom, alebo o poškvrnenom počatí panny Márie?
Čím ten Duch svätý vstúpil do "panenského" lona Jozefovej manželky Márie - svojím duchovným pohlavným údom, alebo celým svojím duchovným telom? Mária zostala pannou nielen po pôrode svojho syna Ježiša, ale aj po zrodení ďalších jeho súrodencov splodených manželom Jozefom? Atď, atď,...


18.
označiť príspevok

elemír muž
   21. 5. 2020, 13:04 avatar
Treba si to nájsť a prečítať a ani mne sa to teraz nechce hľadať, ale čo si pamätám, je že zjvenie sa zjavovalo malej bernadete a bol tam nejaký kňaz, ktorý to asi kontroloval, či zapisoval ? Proste bol tam kňaz a ten jej povedal, aby sa opýtala zjavenia, že kto je. Keď sa po zjavení vrátila, nevedela mu to slovo zopakovať. Nepoškvrnené vbedela , ale počatie, to nemala odkial vedieť a tak kňaz vynaložil všetko usilie, on sa to snažila viackrát opakovať a nakoniec z toho kňazovi vyšlo, že nepoškvrnené počatie. Ale historia a budúcnosť sú najkrutejší sudcovia všetkých vyjadrení a čim to chcel niekto zvrátiť na jednu, alebo druhú stranu viacej, tým mu budúcnosť dokáže väčší idiotizmus.
Veď neskôr vo fatime bola jasne povedané, že sa jedná o nepoškvrnené srdce, ležýe nesprávnemu sa uverilo a správne, kruto dokázané, že je správne sa zavrhlo. Takže zase opak a potvrdenie mojich predpokladov,že ak ovláda človeka zlý duch, robí všetko naopak, proti kristovi. A tak si človek s pohodou hovie, že je kristov, ale v skutočnosti podľa týchto znakov je vlastne antikrist. A ak si uvedomíme, že toto číslo môže ísť u katolíkopv až do 80 až 90 % je to neskutočná katastrofa, ale zároveň poda toho aj tak funguje tento svet.
Čo sa týka statusu matky márie verte len to, čo je napísané v evanjeliu, lebo evanjelium je ježiš a on uznal, čo je za vhodné, že potrebujeme, aby sme boli spasení. Ani dnes nie je problém, aby žena počala a porodila a zostala pannou. Jednoducho, duch svätý jej zatienil rozum a ona počala a porodila a zostala pannou. Čo bolo ďalej nie je v evanjeliu a mňa nezaujíma a hnusí sa mi o tom diskutovať, ale ak je tam napísané, že ježiš mal bratov a sestry, tak verím, lebo verím celému evanjeliu a nie ako učeníci, ktorým povedal, že kto chce byť spasený musí jesť moje telo a moju krv a oni povedali , ako ti môžeme jesť tvoje telo a piť tvoju krv, to sa nehnevaj, to je tvrdá reč a odišli, lebo mu neuverili. a kolko ľudí dodnes si myslia, že sú svätí a toto mu dodnes neuverili a považujú hostiu z modlu.
A opakujem už neviem po kolký raz,čo nám nechal ježiš v evanjeliu, to považoval za potrebné, aby sme o tom vedeli a čo nie je v evanjeliu, toho sa nedotýkajme.
Samozrejme, že v dogmách, v učení svätých otcov a možno aj v katechizmuse môže byť veľa dobrých vecí, ale aj satanových podsunutých, ktorý práve tieto dobré veci mohol zneužiť a nasáčkoval do cirkvi svoje vecí ako sväté.
Ale ak ježiš povedal, v mojom evanjeliu nie je všetko, ale aj tak vám musí stačiť na spasenie, ak budete podľa toho žiť tak prosím vás, neriskujte pre pár dobrých vecí svoje spasenie. Veď cirkev nechce nikomu zlé a bez cirkvi to nejde, vyznávajte len evanjelium, ako nám ho tu zanechal jeiš.
Možno niekto bude pripomínať, že evnjelium vybrali zase len ľudia ale aj tu máme potvrdenie, že sa na konci 90 -tych rokov našli zvitky s evanjeliom,, ktoré je presne podľa dnešného, alebo naopak.Dnešné je podľa toho.
Samozrejme dalo by sa na základe týchto informácii natočiť perfektný film a podomýšľať si hovadiny ako do pornofilmu, ale kto má naozaj ježišovú svätosť, jeho ducha v sebe,tomu sa určite hnusí o týchto veciach diskutovať.
A zároveň sa objavuje aj ďalšie znamenie na rozlíšenie ľudí, kto má obrátený rebrík naopúak kto skutočne patrí ježišovi.Toto sú ale súdy, ktoré nevynášame zo svojho vnútra a počkajme si, až na príhodný okamžik.

Takže čo sa týka márie matky ježišovej, len tolko, čo je v evanjeliu, nič viac, neriskujme zbytočne ježišovo dielo a úsilie, ktoré vynakladá na naše spasenie.


19.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 5. 2020, 14:14 avatar
(18) Elemír,
ja rešpektujem Tvoje presvedčenie, aj keď s ním nesúhlasím. Veď už aj naši predkovia dospeli k prísloviu "Proti gustu žiaden dišputát", ktoré vyjadruje tolerantný názor, že každý človek má iný prístup, vkus , názor , proti čomu nemožno namietať a treba to rešpektovať...]
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:59,  Shaga =), Osvleteného som myslela,jeho som oslovovala, .... ale sa pekne vyspi dneskaa. =))
dnes, 00:58,  Tá ...."PREKÁŽKA" sa opisuje tu: ...... " Roháčkov preklad 2Tes 2,6 .........
dnes, 00:51,  "Predovšetkým ďakujeme rodu verným Slovákom, ktorí nielen rozhodli o smerovaní...
dnes, 00:51,  3, ...... "Keď sa to dopočuli jeho príbuzní,/Ježiša/ prišli, aby ho odviedli, lebo...
dnes, 00:46,  39,....... nie je to paradox? Ak si dáš okolo pásu výbušniny a odpáliš sa v autobuse, tak...
dnes, 00:40,  Nebolí ma chrbtica =), som pozerala Da vinciho kod, nikdy som ho nekukla celý, a potom ešte aj...
dnes, 00:39,  Aj keď ktovie kto by prišiel po Putinovi, ale dúfajme, že niekto podobný
dnes, 00:38,  Rusko je budúcnosť.
dnes, 00:35,  lol... shagarovi uz uplne preskocilo
dnes, 00:15,  1, ....... už ked spomenul "Pannu" a tú "prekážku", tak je zrejme, .........
včera, 23:57,  2, ........ takto "posledný súd" nefunguje, .... a určite nie pri klinickej smrti!...
včera, 23:54,  1, .... nato aby som pochopil že "SAMOVÝKLAD" je nesprávny, nebiblický .........
včera, 23:36,  (1) Mil@níčko, a na tú tretiu "príbrežnú" si nedovidel...?
včera, 22:40,  K 28. výročiu ústavného zákona o rozdelení Č-S federácie Suverenita, ako zvrchované...
včera, 22:32,  1- dal som ti súhlas, ale nie úplne so všetkým súhlasím. Ja som dospel s poznaním ako...
včera, 22:20,  64, .... myslíš mňa? Ak áno, tak smelo môžeš!*58
včera, 22:18,  79, ..... PRAVDA je jednoduchá ako facka. Pretože to, kto dnes koná Božiu vôľu je úplne...
včera, 22:14,  Uuuuf, priznám sa, ked som bol protestantom bol som tak strašne zmätený čomu vlastne...
včera, 22:12,  15- neboj, sledujem. Sem tam dám súhlas a ak by bolo možné dávať aj nesúhlas, tak by som...
včera, 22:10,  (11) Hokejis, nečuduj sa mu, Dosvietený sa uspokojí/ukojí aj s pohľadom obyčajnej ženy z...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Ponúkať priateľstvo tomu, kto túži po láske, je ako umierajúcemu od smädu dávať chlieb.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(100 274 bytes in 0,193 seconds)