hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  počítače  /  téma

Internet explorer..8(je to shit?)

príspevkov
21
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 5.6.2009 16:36
posledná zmena 1.9.2009 18:11
1
05.06.2009, 16:36
Včera sa mi to nainštalovalo, že vraj je lepsí a jednoduchší, ale ta svna mi už nechce zobrazovat podokna -a to som použil všetky dostupné veci a sposoby , ktoré ma napadli . Napíše mi , že na stranke sa vyskytuju chyby a ignoruje to.Predosla verzia(sedmička) pritom otvorila aj ked boli chyby . Robí mi to aj tu na DF-pri klikaní na odkazy youtube . Je tam treba niečo aktivovat ci ho odstranim a nadobro sa vyseriem na vsetky novinky od mikrosoftu..(ešte si nepamatam, žeby niečo od nich išlo, tak ako malo-nechapem ako taky somari môžu ovladat trh ,žeby iba boli dobrí obchodníci predavajuci ****á?)
none
7

1. 05.06.2009, 16:36

Včera sa mi to nainštalovalo, že vraj je lepsí a jednoduchší, ale ta svna mi už nechce zobrazovat podokna -a to som použil všetky dostupné veci a sposoby , ktoré ma napadli . Napíše mi , že na stranke sa vyskytuju chyby a ignoruje to.Predosla verzia(sedmička) pritom otvorila aj ked boli chyby . Robí mi to aj tu na DF-pri klikaní na odkazy youtube . Je tam treba niečo aktivovat ci ho odstranim a nadobro sa vyseriem na vsetky novinky od mikrosoftu..(ešte si nepamatam, žeby niečo od nich išlo, tak ...

05.06.2009, 17:03
A-čko, čo máš proti E-8- čke ? Mám už vyšše týždňa a som veľmí spokojná. Po nainštalovaní urobil si.. Reštartovanie a hneď za tým defragmentáciu PC ? Ak ano, tak nechápem.... keby nie, tak vypni počítač a skús urobiť, ako som tu uviedla...
none
11

1. 05.06.2009, 16:36

Včera sa mi to nainštalovalo, že vraj je lepsí a jednoduchší, ale ta svna mi už nechce zobrazovat podokna -a to som použil všetky dostupné veci a sposoby , ktoré ma napadli . Napíše mi , že na stranke sa vyskytuju chyby a ignoruje to.Predosla verzia(sedmička) pritom otvorila aj ked boli chyby . Robí mi to aj tu na DF-pri klikaní na odkazy youtube . Je tam treba niečo aktivovat ci ho odstranim a nadobro sa vyseriem na vsetky novinky od mikrosoftu..(ešte si nepamatam, žeby niečo od nich išlo, tak ...

05.06.2009, 18:38
Samozrejme.
Willie nie je (ni nikdy nebol) ziadny programatorksy genius, ale vylucne marketingovy genius - presne ako vravis: dobry obchodnik predavaju ci ****a
none
20

1. 05.06.2009, 16:36

Včera sa mi to nainštalovalo, že vraj je lepsí a jednoduchší, ale ta svna mi už nechce zobrazovat podokna -a to som použil všetky dostupné veci a sposoby , ktoré ma napadli . Napíše mi , že na stranke sa vyskytuju chyby a ignoruje to.Predosla verzia(sedmička) pritom otvorila aj ked boli chyby . Robí mi to aj tu na DF-pri klikaní na odkazy youtube . Je tam treba niečo aktivovat ci ho odstranim a nadobro sa vyseriem na vsetky novinky od mikrosoftu..(ešte si nepamatam, žeby niečo od nich išlo, tak ...

01.09.2009, 18:10
IE je najhoršie čo môže byť. Používaj Mozillu
none
2
05.06.2009, 16:39
ble, prejdi na firefox. IE má veľký podiel len preto, lebo je nainštalovaný už ako súčasť Windowsov...a Windowsy majú veľký podiel viac-menej zo zvyku.
none
3
05.06.2009, 16:44
Mozillu som mal ,ale dal som ju nakoniec preč, tá ma zas srala pri sťahovaní veci z rizikovejsích lokalít . Ja už chcem niečo čo bude mat dva gombíky -ano nie, aked dam ano tak nech je to ano ,aj keby mi to malo zavírit pocitac aj mikrovlnku v kuchyni.Taky nepoznáš ?
none
4

3. 05.06.2009, 16:44

Mozillu som mal ,ale dal som ju nakoniec preč, tá ma zas srala pri sťahovaní veci z rizikovejsích lokalít . Ja už chcem niečo čo bude mat dva gombíky -ano nie, aked dam ano tak nech je to ano ,aj keby mi to malo zavírit pocitac aj mikrovlnku v kuchyni.Taky nepoznáš ?

05.06.2009, 16:47
hmm, šak vo firefoxe sa myslím dá nastaviť či chceš zobraziť rizikovú lokalitu alebo zablokovať alebo čo atď. inak chrome? ale s tým som sa ešte nehral
none
6

4. 05.06.2009, 16:47

hmm, šak vo firefoxe sa myslím dá nastaviť či chceš zobraziť rizikovú lokalitu alebo zablokovať alebo čo atď. inak chrome? ale s tým som sa ešte nehral

05.06.2009, 16:56
Maš pravdu skusim chrome, už ho mam ,len som ho ešte nenainstaloval ..teoreticky by mal byt najrychlejší, kedze google je nalezeny vkazdej prdely ,skusim , potom sa pochvalim.
none
5
05.06.2009, 16:53
Ked jednoduchy a sikovny prehliadac, tak jednoznacne Google Chrome.
none
8
05.06.2009, 18:01
Opera rulez
none
10
05.06.2009, 18:25
každý cigán si svojho koňa schváli
none
12
05.06.2009, 19:07
Skusam ten chrom, asi si je treba len zvyknut ..
none
13
07.06.2009, 10:17
No ten chrom, je daleko rychlejší naž explorer-vlastne sa nedaju porovnávať .
👍: Martin
none
14

13. 07.06.2009, 10:17

No ten chrom, je daleko rychlejší naž explorer-vlastne sa nedaju porovnávať .

25.06.2009, 15:40
hej.. ja som si ten chrome nainštalovala.. a odvtedy mi explorer nejde nijak spustit.. neviem, či to má niečo s tým spoločné.. ale jednoducho nejde....
none
15

14. 25.06.2009, 15:40

hej.. ja som si ten chrome nainštalovala.. a odvtedy mi explorer nejde nijak spustit.. neviem, či to má niečo s tým spoločné.. ale jednoducho nejde....

25.06.2009, 15:58
Predpokladam, ze to nema skoro nic spolocne. Maximalne to mohlo ovplyvnit nastavenia prednastaveneho prehliadaca, inak skoro nic.
none
16
25.06.2009, 18:26
V praci potrebujem pouzivat viacero prehliadacov, tak som si nedavno upgradol IE 7.0 na IE 8.0. Rad by som vedel ci sa tam vobec da vypnut (asi neda) anti-XSS (cross site scripting) filter. Kedze ten filter mi vadil z istych dovodov, tak som si odinstaloval IE 8.0 na IE 7.0.
none
17

16. 25.06.2009, 18:26

V praci potrebujem pouzivat viacero prehliadacov, tak som si nedavno upgradol IE 7.0 na IE 8.0. Rad by som vedel ci sa tam vobec da vypnut (asi neda) anti-XSS (cross site scripting) filter. Kedze ten filter mi vadil z istych dovodov, tak som si odinstaloval IE 8.0 na IE 7.0.

25.06.2009, 18:58
Potrebujes pouzivat a pritom nevies pouzivat?

odkaz
Web developers may wish to disable the filter for their content. They can do so by setting a HTTP header:
X-XSS-Protection: 0

odkaz
The XSS Filter can be enabled/disabled per-zone. For the Beta 2 release the XSS Filter will be enabled for the Internet and Restricted Sites zones, but not the Local Intranet zone. Administrators can choose to enable or disable the XSS Filter for any zone via group policy.
none
18

17. ruwolf 25.06.2009, 18:58

Potrebujes pouzivat a pritom nevies pouzivat?

http://blogs.msdn.com/ie/archive/2008/07/02/ie8-security-part-iv-the-xss-filter.aspx
Web developers may wish to disable the filter for their content. They can do so by setting a HTTP header:
X-XSS-Protection: 0

http://blogs.technet.com/srd/archive/2008/08/18/ie-8-xss-filter-architecture-implementation.aspx
The XSS Filter can be enabled/disabled per-zone. For the Beta 2 release the XSS Filter will be enabled for the I...

25.06.2009, 19:00
Nechcelo sa mi hladat, ked tu mam na to dobreho guglica. Zajtra to mozno vyskusam, ak budem mat na to cas.
none
19
25.06.2009, 20:27
Ale ozaj s odstupom času ma zaujíma ci osmicka niečím očarila ,alebo je to len trojsky kon vo vasom počítači ? A co sa mi nestalo ? Po roku som zistil , že mi nejde web-cam , verili by ste tomu, že ju tam len naimitovali ?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 121 721 B vygenerované za : 0.102 s unikátne zobrazenia tém : 47 418 unikátne zobrazenia blogov : 779 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Pretože si v mojich očiach vzácny a cenný a pretože ťa milujem .... Iz 43,4 Súhlasíte so mnou, že viac kresťanov dnes pozná Desatoro ako novú zmluvu o nezaslúženej Božej milosti? Keby ste sa prešli po Times Square v New Yorku, alebo pod Manderlou a...

citát dňa :

Neplač ty dievča pre neho, nájdi si chlapca iného.