hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Informačná vojna 22. 11. 2017

príspevkov
17
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 27.11.2017 20:01 nrbatas
posledná zmena 27.11.2017 23:04
1
27.11.2017, 20:01
Informačná vojna je hlavnou reláciou rádia InfoVojna, pred vznikom tohto rádia bola vysielaná na rádiu Slobodný vysielač. Ide o komentovanie udalostí z domoba i zo sveta. Komentuje Norbert Lichtner a Ľubo Huďo, správy sú z rôznych zdrojov a potom do relácie zasahujú aj poslucháči.

Veľmi vydarená relácia z 22. 11., najskôr zazneli zaujímavosti z domácej politickej, hovorilo sa aj o tendenčnom informovaní zo strany médií hlavného prúdu a mnohom inom. Jednou z hlavných tém bol pravdepodobne najväčší podvod 21. storočia - udalosti na Kyjevskom Majdane a reč bola aj o rozhodnutiach Haagského tribunálu.

Odporúčam vypočuť si:
odkaz
none
3
27.11.2017, 20:23
Chýba im tam elita súdnictva Ha rabín

odkaz


none
5

3. Osvietený 27.11.2017, 20:23

Chýba im tam elita súdnictva Ha rabín

https://dennikn.sk/blog/norbert-lichtner-suveren-ci-suteren-slobodneho-vysielaca/


27.11.2017, 20:29
Aj Harabín je tam spomínaný.
none
4
27.11.2017, 20:26
Mimochodom nájde sa tam i moje meno a vyjadrenie pre isté západné mediou

odkaz


Eduard Žákovic: "Kto by nepoznal Alexa Jonesa a Infowars. Teda chcem povedať Norberta Lichtnera a Informačnú vojnu. Čože, vy ste si mysleli, že vysierač nie je kopírka? Nechajte ma hádať - mysleli ste si, že celá slovenská konšpiračná scéna nie je bohapustou kopírkou? Vedzte, že tinfoil hats fičali v Emerike už pred desaťročiami. Slobodný vysierač nie je medium ale Ruskom platená propaganda . Nič viac ani menej." Facebook, 20.9.2014, ide o citáciu z Dailymale (tu).

Peter Osuský: "Jediným šťastím je to, že telesné a mentálne subnormy v osobe Lichtnera a jeho poslucháčov boli sú a aj budú bezvýznamné, stratené existencie, ktorých dopad na spoločenské dianie sa tým pádom bude vždy limitne blížiť k nule". Facebook, 14.12.2014

Martin Fedor: "Prostriedkami propagandy sú najmä tzv. nové alebo alternatívne médiá. U nás sa činí hlavne internetové rádio, cynicky nazvané Slobodný vysielač." SME, 3.3.2015

Michal Hvorecký v humorne ladenom príspevku o námetoch vhodných pre tvorbu našich spisovateľov navrhol aj túto tému: "Úspechy ľudí s rôznymi typmi postihnutia - napínavý triler zo zákulisia vzniku obnoveného Slobodného vysielača." Denník N, 10.3.2015
none
6

4. Osvietený 27.11.2017, 20:26

Mimochodom nájde sa tam i moje meno a vyjadrenie pre isté západné mediou

https://dennikn.sk/blog/norbert-lichtner-suveren-ci-suteren-slobodneho-vysielaca/


Eduard Žákovic: "Kto by nepoznal Alexa Jonesa a Infowars. Teda chcem povedať Norberta Lichtnera a Informačnú vojnu. Čože, vy ste si mysleli, že vysierač nie je kopírka? Nechajte ma hádať - mysleli ste si, že celá slovenská konšpiračná scéna nie je bohapustou kopírkou? Vedzte, že tinfoil hats fičali v Emerike už pred des...

27.11.2017, 20:43
Nuž, od médií ako Denník N, SME a od ľudí, ako Ján Benčík, Martin Fedor, Peter Osuský a Michal Hvorecký nečakám pozitívny názor na alternatívne médiá. Ale zo strany alternatívnych médií nie je pozitívny názor na nich. Takže je to vzájomné...
none
7
27.11.2017, 20:49
nrbatas je to vzájomné . Len Ján Benčík, Martin Fedor, Peter Osuský a Michal Hvorecký sú ovce a tak nevedia to čo Lichner , húďo či rostas napríklad netušia že je zem plochá , mesiac je hologram , putin kupil mistral za dolár , rusko zavádza zlatý rubeľ , nasa nam tají dve slnka a ine uplne bežne pardon utajene veci ako liek na rakovinu
none
10

7. Osvietený 27.11.2017, 20:49

nrbatas je to vzájomné . Len Ján Benčík, Martin Fedor, Peter Osuský a Michal Hvorecký sú ovce a tak nevedia to čo Lichner , húďo či rostas napríklad netušia že je zem plochá , mesiac je hologram , putin kupil mistral za dolár , rusko zavádza zlatý rubeľ , nasa nam tají dve slnka a ine uplne bežne pardon utajene veci ako liek na rakovinu

27.11.2017, 22:07
Tak práve pre takých som to sem dal. Môžeš v tejto relácií o tom hľadať zmienky...
none
11

10. nrbatas 27.11.2017, 22:07

Tak práve pre takých som to sem dal. Môžeš v tejto relácií o tom hľadať zmienky...

27.11.2017, 22:10
nrbatas to si naozaj myslíš že som taký mentalny mrzak aby som si takýchto dezinfo idiotov ešte aj z yotube púštal ?
none
12

11. Osvietený 27.11.2017, 22:10

nrbatas to si naozaj myslíš že som taký mentalny mrzak aby som si takýchto dezinfo idiotov ešte aj z yotube púštal ?

27.11.2017, 22:44
Osvietený, Ty nie. Lebo ak by si si to vypočul, musel by si priznať, že Ty tu dezinformuješ. Pretože v relácii by si počul normálne komentovanie domácich a zahraničných udalostí videných z iného uhla pohľadu.
Ja som to sem dal pre takých, ako Ty. Nie pre Teba. Lebo To, čo tu píšeš, nie sú tvoje názory. Ty máš nejaké postoje, ktoré sa bojíš zmeniť a jediné čo hľadáš, je potvrdzovanie svojich postojov.

To, čo robí Lichtner s Huďom, je pre ľudí s kritickým myslením, pre ľudí, ktorí nad vecami premýšľajú a hľadajú odpovede. Ty odpovede nehľadáš, Ty ich už máš.
none
13

12. nrbatas 27.11.2017, 22:44

Osvietený, Ty nie. Lebo ak by si si to vypočul, musel by si priznať, že Ty tu dezinformuješ. Pretože v relácii by si počul normálne komentovanie domácich a zahraničných udalostí videných z iného uhla pohľadu.
Ja som to sem dal pre takých, ako Ty. Nie pre Teba. Lebo To, čo tu píšeš, nie sú tvoje názory. Ty máš nejaké postoje, ktoré sa bojíš zmeniť a jediné čo hľadáš, je potvrdzovanie svojich postojov.

To, čo robí Lichtner s Huďom, je pre ľudí s kritickým myslením, pre ľudí, ktorí nad...

27.11.2017, 22:46
nrbatas ak mi tu daš do placu jedinu moju dezinformáciu ktorú som na df napísal uverím ti .
none
15

13. Osvietený 27.11.2017, 22:46

nrbatas ak mi tu daš do placu jedinu moju dezinformáciu ktorú som na df napísal uverím ti .

27.11.2017, 22:57
Napríklad to, čo si tu doteraz písal o alternatívnych médiách.
none
8
27.11.2017, 20:54
Je logické že guľatá zem má alternatívnu plochú zem
Je logické že meisac má svoj alternatívny holografický mesiac
Je logické že putin si kupil loď mistral samozrejme alternatívne za 1 dolár
Je logické že mame ešte jedno alternatívne slnko
Je logické že vedci vyvíjali liek na rakovinu aby nám ho mohli tajiť
Každopádne najsuprovejšie sú prísne tajne zakazane vidá válcujúce internet


Všetko má svoju alternatívu aj bezmozgovo je alternatíva mozgu
none
14

8. Osvietený 27.11.2017, 20:54

Je logické že guľatá zem má alternatívnu plochú zem
Je logické že meisac má svoj alternatívny holografický mesiac
Je logické že putin si kupil loď mistral samozrejme alternatívne za 1 dolár
Je logické že mame ešte jedno alternatívne slnko
Je logické že vedci vyvíjali liek na rakovinu aby nám ho mohli tajiť
Každopádne najsuprovejšie sú prísne tajne zakazane vidá válcujúce internet


Všetk...

27.11.2017, 22:50
Osvietený, ja viem, čoho sa bojíš. Ty sa bojíš toho, že niektorí, čo doteraz tvrdili to čo Ty, sa Ťa spýtajú: Kde sú tie dezinformácie? Kde je plochá Zem? Kde sú dve slnká? Dvaja diskutujúci ľudia hľadajúci pravdu sú pre Teba konšpirátori?

A Ty sa nezmôžeš na odpoveď, pocítiš horko v ústach a hanbu...
none
16

8. Osvietený 27.11.2017, 20:54

Je logické že guľatá zem má alternatívnu plochú zem
Je logické že meisac má svoj alternatívny holografický mesiac
Je logické že putin si kupil loď mistral samozrejme alternatívne za 1 dolár
Je logické že mame ešte jedno alternatívne slnko
Je logické že vedci vyvíjali liek na rakovinu aby nám ho mohli tajiť
Každopádne najsuprovejšie sú prísne tajne zakazane vidá válcujúce internet


Všetk...

27.11.2017, 23:01
Ty si vyberáš z tej alternatívy tie "najlepšie" hrozienka ,ale tak ako informácie ,tak aj alternatívu treba rozlišovať ..ale to Ty dobre vieš,takže poukazovaním na tú "praštenú" alternatívu ,zakrývaš tú potencionálne reálnu alternatívu
👍: nrbatas , Kaies
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 127 410 B vygenerované za : 0.087 s unikátne zobrazenia tém : 47 555 unikátne zobrazenia blogov : 793 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Ďakujem ti náš Stvoriteľ, chcem byť s Tebou večný priateľ, ty's život si nám podaroval, potom si sa kdesi schoval. Milujem Ťa milý Bože, nechcem s Tebou byť na nože. Moja vôľa snáď pom...

citát dňa :

Som vegetarián, ale na mäso sa pozerať môžem.