hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  filozofia  /  téma

Idea 9

príspevkov
268
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 19.8.2015 16:18
posledná zmena 12.2.2016 11:57
1
19.08.2015, 16:18
Vzhľadom na zasratú tému o ideách zakladám novú.

Idea 9: aktualne.atlas.sk: odkaz Prečo server aktualne.sk píše proti bielej rase? Je nepriateľ bielej rasy. Pozicovanie a téma článku je proti-biela.
none
7

1. 19.08.2015, 16:18

Vzhľadom na zasratú tému o ideách zakladám novú.

Idea 9: aktualne.atlas.sk: http://postimg.org/image/e0swy3z9b/ Prečo server aktualne.sk píše proti bielej rase? Je nepriateľ bielej rasy. Pozicovanie a téma článku je proti-biela.

20.08.2015, 01:29
Je to skutočne vrchol idiotizmu, čo sú schopní naši novinári napísať:

odkaz
"V Británii súdia Slovákov za obchodovanie s Rómkami."

Ako v debate pod článkom čitatelia uvádzajú, správny názov by mal byť:
"Vo Veľkej Británii súdia Rómsky gang zo Slovenska za obchodovanie s Rómkami."
none
9

1. 19.08.2015, 16:18

Vzhľadom na zasratú tému o ideách zakladám novú.

Idea 9: aktualne.atlas.sk: http://postimg.org/image/e0swy3z9b/ Prečo server aktualne.sk píše proti bielej rase? Je nepriateľ bielej rasy. Pozicovanie a téma článku je proti-biela.

20.08.2015, 09:26
hádam svoji svojich...ale treba napísať, že občania SK, lebo cigán sa už nesmie asi, podľa ich chorých hláv!
none
33

1. 19.08.2015, 16:18

Vzhľadom na zasratú tému o ideách zakladám novú.

Idea 9: aktualne.atlas.sk: http://postimg.org/image/e0swy3z9b/ Prečo server aktualne.sk píše proti bielej rase? Je nepriateľ bielej rasy. Pozicovanie a téma článku je proti-biela.

24.08.2015, 19:31
Idiot, ved ty si neger. Co tu otravujes? smrad sprosty
none
2
19.08.2015, 16:23
Idea 10: Prečo aktualne.sk píše proti nám zas? To je ako keď ští proti nám. Jediný článok o Rusku na titulke je odkaz . "EÚ vyzvala Rusko, aby okamžite prepustilo estónskeho agenta" => Čiže EU je nejak v morálnom práve nad Ruskom, že sa odvažuje ho až vyzývať? Fotka Putina v tom článku hovorí: "Hráš sa na svätého". Čiže ďalšia urážka našej strany, ďalší ťah proti nám. Elitám ***e, že bojujú proti ľuďom??
none
3
19.08.2015, 16:29
Note 11. Stejná titulka, článok "Skúma moslimské komunity v Európe: Na moslimoch ma fascinuje, že sú ako my". Každý vie, že v dnešnom stave rozbitej Európy Európa musí dávať sily na to, aby sa sama udržala. Pridávať sem menejcenných (aj geneticky) moslimov je veľká chyba. Samozrejme, len pokiaľ sa na to pozeráme z pohľadu, že chceme prežiť. Pokiaľ chceme chcípnuť, ako naše elity nás chcú mať mŕtvych, tak je dovážanie moslimov skvelý ťah. Treba poznamenať pre nedoučených, že moslimovia sú geneticky odlišný a nezdieľajú morálne chovanie: sú to hovädá, zvieratá. To potvrdí každý, kto s nimi prišiel do styku. Samozrejme, najsprostejšia vec (ale opäť len z nášho pohľadu) je kŕmiť ich na sociálnom systéme, keď väčšina našich bielych ľudí žije v chudobe. Čiže jasne je vidno, že elity hrajú proti nám - proti bielej rase (a z dlhodobého hľadiska proti všetkým rasám). Naše ovce - lebo iba ovca by si toto nechala "líbit" - nič proti tomu nerobia. PS: demonštrácie neporiešia nič, porieši len odstránenie elít. To dá rozum a každý s IQ nad 50 to chápe.
none
4
19.08.2015, 16:42
Idea 12 k idee 11: Aj blisty sa v tom vezú a hája dodávanie černochov do našich krajín, aby tu robili na plantážach a potom "prešukali" našu rasu. Len tak zvrchu: odkaz
👍: Scarlet666
none
5
19.08.2015, 21:17
musim uznat ze ti riabne hrabe xD
none
6
20.08.2015, 00:51
none
8
20.08.2015, 09:23
Idea 13: AKCIA PROTI ŠTÁTU

Teraz by sme všetci mali spáchať akciu proti štátu takú, že prestaneme platiť dane. Tak jednoduché... Žiadny gruppen odpor, ale každý sám, individuálne, bez nároku na slávu za odpor proti štátu 🙂).
none
10

8. 20.08.2015, 09:23

Idea 13: AKCIA PROTI ŠTÁTU

Teraz by sme všetci mali spáchať akciu proti štátu takú, že prestaneme platiť dane. Tak jednoduché... Žiadny gruppen odpor, ale každý sám, individuálne, bez nároku na slávu za odpor proti štátu 🙂).

20.08.2015, 09:28
chce to veľký odpor z našej strany, veď aj politik ešte včera obyčajný občan...vlastne stále, ale keď mlčíme, odpor nie je...no čo už....tých tristo by sa aj tu teraz zišlo!!!
none
11
20.08.2015, 14:47
Idea 14: Je správne trestať deti za neposlušnoť rodičom a trestať rodičov za neposlušnosť štátu? Ak áno, aké tresty preferujete?
none
12
20.08.2015, 14:56
Idea 15: 75% tohoto národa klidně konvertuje k islámu, jen aby nemuselo bojovat. Takže není proč se děsit, budeme se mít vždy jen tak, jak chceme. Že nechceme? No kdybychom nechtěli, tak bychom s tím něco dělali. Ale neděláme, nadáváme a hledíme jak se politikové nadnášejí na tezích humanismu a podobných bludů a zatím co se situace vyhrocuje. Máme to, co chceme. Nechceme si bránit svoje svobody, tak je mít prostě nebudeme. Není nic mezi tím. Nemáme schopnou ani policii, ani armádu. Máme i tady jen to, co dlouhodobě chceme a jsme ochotni si zaplatit. Budovat tyto složky není o tom, že před rokem začali do mé země proudit davy muslimů a na Ukrajině se to tradičně řeže, takže názor české nic neznající společnosti okamžitě obrátil a chce silnou armádu a už dnes večer by už mělo být všechno OK. Nechceme mít děti ale kariéru, takže nejenže nás nebude mít kdo živit v důchodu, ale ani bránit. My jsme tak neuvěřitelně chytří…. My snad na tu svoji chytrost zahyneme.
none
13

12. 20.08.2015, 14:56

Idea 15: 75% tohoto národa klidně konvertuje k islámu, jen aby nemuselo bojovat. Takže není proč se děsit, budeme se mít vždy jen tak, jak chceme. Že nechceme? No kdybychom nechtěli, tak bychom s tím něco dělali. Ale neděláme, nadáváme a hledíme jak se politikové nadnášejí na tezích humanismu a podobných bludů a zatím co se situace vyhrocuje. Máme to, co chceme. Nechceme si bránit svoje svobody, tak je mít prostě nebudeme. Není nic mezi tím. Nemáme schopnou ani policii, ani armádu. Máme i tady ...

20.08.2015, 14:59
H (ako humor): 75% tohoto národa klidně konvertuje k islámu

O ktorom národe je reč?
none
14
20.08.2015, 19:24
Idea 16: Diskusie nejak utíchli. Teda ak počítam len účastníkov, ktorých sledujem. Nejak je tu fakt ticho: Boris, scarlet, oleandra, ardzun: kde ste? Nechcete samostatné fórum bez zvyšku osadenstva? Tam by sme sa mohli po pleci potľapkávať a nebolo by tam veľa oponentských hlasov, lebo my pravdu už aj tak poznáme. A keď aj nie, tak sa nebudeme sproste trollovať. Hm? Kde ste sa zašili?
none
15

14. 20.08.2015, 19:24

Idea 16: Diskusie nejak utíchli. Teda ak počítam len účastníkov, ktorých sledujem. Nejak je tu fakt ticho: Boris, scarlet, oleandra, ardzun: kde ste? Nechcete samostatné fórum bez zvyšku osadenstva? Tam by sme sa mohli po pleci potľapkávať a nebolo by tam veľa oponentských hlasov, lebo my pravdu už aj tak poznáme. A keď aj nie, tak sa nebudeme sproste trollovať. Hm? Kde ste sa zašili?

20.08.2015, 19:26
Dodatok k idee 16: po nejakom čase spoločného "paření" na fóre by sme mohli spraviť stretávku. Ale naskôr treba vyčištiť náš kruh od donášačov 🙂 a tzv. "vnútorných nepriateľov".
none
16

15. 20.08.2015, 19:26

Dodatok k idee 16: po nejakom čase spoločného "paření" na fóre by sme mohli spraviť stretávku. Ale naskôr treba vyčištiť náš kruh od donášačov 🙂 a tzv. "vnútorných nepriateľov".

20.08.2015, 19:34
Ty si čistič, tak rob.
none
17

16. Lemmy 20.08.2015, 19:34

Ty si čistič, tak rob.

20.08.2015, 19:35
Heh, hus zagágala 🙂.
none
19

17. 20.08.2015, 19:35

Heh, hus zagágala 🙂.

20.08.2015, 19:38
Truľo, a vraj ma máš na Ignore. Si idiot, nie programátor.
none
22

19. Lemmy 20.08.2015, 19:38

Truľo, a vraj ma máš na Ignore. Si idiot, nie programátor.

21.08.2015, 20:08
O to možno ma naprogramované , ale nakukuje. Nemoze odpovedať bo by bol za hlupaka, ale tak mu treba somarovi. A niekedy sa pozabudne ako trebars teraz.....huhu hura ty si cvok a hanbim sa za takych ako ty na tomto fore .....
none
23

22. 21.08.2015, 20:08

O to možno ma naprogramované , ale nakukuje. Nemoze odpovedať bo by bol za hlupaka, ale tak mu treba somarovi. A niekedy sa pozabudne ako trebars teraz.....huhu hura ty si cvok a hanbim sa za takych ako ty na tomto fore .....

21.08.2015, 20:10
23...tak potom dúfaj,že aj ty si "ignore"...
none
24

23. 21.08.2015, 20:10

23...tak potom dúfaj,že aj ty si "ignore"...

21.08.2015, 20:13
dufam že som....s idiotami sa nepotrebujem baviť mne staci ked nakukuju ako kukucky na moje príspevky....a nemozu odpovedať....
none
27

14. 20.08.2015, 19:24

Idea 16: Diskusie nejak utíchli. Teda ak počítam len účastníkov, ktorých sledujem. Nejak je tu fakt ticho: Boris, scarlet, oleandra, ardzun: kde ste? Nechcete samostatné fórum bez zvyšku osadenstva? Tam by sme sa mohli po pleci potľapkávať a nebolo by tam veľa oponentských hlasov, lebo my pravdu už aj tak poznáme. A keď aj nie, tak sa nebudeme sproste trollovať. Hm? Kde ste sa zašili?

22.08.2015, 16:00
huranato, boris potrebuje pauzu, ked sa "naserie" :D skarleta poväčšine len v noci, apropo, teraz tu bola 🙂
ja musim este docitat dve knihy, som si dala zavazok 🙂 poobjednávam a potom mam len starosti, kedy to precitam :D inac, práve som docitala Bezáka - Vyznanie..akoze nie je to moj stýl... dostala som ju grátis k mojej objednávke...a odporucam precitat...ozaj Bezák ma prekvapil..ako poukazuje na cirkev..hoc je sám cirkevným hodnostárom...
a vidis, aby som nezabudla, pozdravuje ta Enigmma .) ze ta cita a javis sa jej, ze uz je ti fajn .)
none
28

27. 22.08.2015, 16:00

huranato, boris potrebuje pauzu, ked sa "naserie" :D skarleta poväčšine len v noci, apropo, teraz tu bola 🙂
ja musim este docitat dve knihy, som si dala zavazok 🙂 poobjednávam a potom mam len starosti, kedy to precitam :D inac, práve som docitala Bezáka - Vyznanie..akoze nie je to moj stýl... dostala som ju grátis k mojej objednávke...a odporucam precitat...ozaj Bezák ma prekvapil..ako poukazuje na cirkev..hoc je sám cirkevným hodnostárom...
a vidis, aby som nezabudla, pozdravuje ta En...

22.08.2015, 17:59
Aj mne došli nejaké dobré knihy až z Ameriky, tuším 5 ks. Idem radšej čítať. Odkáž Enigme že dík za tú informáciu o budúcej prestrelke s policajtami, ona vie čo myslím. Tým u mňa stúpla z lvl 3 na lvl 7 🙂. Pozdravujem späť.
none
18
20.08.2015, 19:37
Idea 17: More ideí nám nejak vyschlo. Nemyslím moje idei, ale tie vaše. Svetovláde dochádzajú nápady, a väčšina z nich sa ukázala aj tak ako celkom trapné a detinské.
none
20

18. 20.08.2015, 19:37

Idea 17: More ideí nám nejak vyschlo. Nemyslím moje idei, ale tie vaše. Svetovláde dochádzajú nápady, a väčšina z nich sa ukázala aj tak ako celkom trapné a detinské.

20.08.2015, 19:38
Prakticky každý je dnes otrávený rôznymi gramatickými hračkami svetovlády. Strelivo je vystrieľané a nové kolo nebude. Ovečky nemožno viac ľahko ovládať kameňmi.
none
21
21.08.2015, 17:09
No čo, došli nápady? Aha, vy ste nikdy žiadne nemali.
none
26
21.08.2015, 23:28
velka britania by bola v pohode pokial by tam boli len cigani okrem bielych. Ale v tej pristahovaleckej havedi su intelektualnou s****ou hned po anglanoch. lol.
none
29
24.08.2015, 18:29
Idea 18: Najťažšia vec na svete je byť politický vojak.
none
30
24.08.2015, 19:07
Idea 19: Človek by sa chcel porozprávať s _inteligentnými_ ľuďmi o politike. Avšak inteligentní ľudia robia niečo iné a politiku riešia samí magori. PTB sa podarilo dostať všetkých inteligentných ľudí z vedenia. Je to len na nás.
none
31

30. 24.08.2015, 19:07

Idea 19: Človek by sa chcel porozprávať s _inteligentnými_ ľuďmi o politike. Avšak inteligentní ľudia robia niečo iné a politiku riešia samí magori. PTB sa podarilo dostať všetkých inteligentných ľudí z vedenia. Je to len na nás.

24.08.2015, 19:22
Ilustrácia: odkaz
none
32
24.08.2015, 19:24
Idea 20: "Stratili sme sa v bolesti. Stratili sme čas."
none
34

32. 24.08.2015, 19:24

Idea 20: "Stratili sme sa v bolesti. Stratili sme čas."

24.08.2015, 21:36
Bolesti je malo. (moj momentalny hlavny problem)

inac huranato, co by ste robili styria ludia na fore? ked sa ludia nekritizuju pre svoje chyby, musia na niecom spolupracovat, ti co maju rovnake nazory, nemaju o com diskutovat, mozu niekam ist spolu🙂
none
35

34. omega 24.08.2015, 21:36

Bolesti je malo. (moj momentalny hlavny problem)

inac huranato, co by ste robili styria ludia na fore? ked sa ludia nekritizuju pre svoje chyby, musia na niecom spolupracovat, ti co maju rovnake nazory, nemaju o com diskutovat, mozu niekam ist spolu🙂

25.08.2015, 09:16
Mohli by sme niekam ísť spolu. Ako kedysi. Ja som si dokonca zašiel až do Bratislavy na stretávku a výlet do Rakúska.
none
36
25.08.2015, 11:39
Idea 21: moja diskusia s Jiří Kinkorom na inom portáli:

wisestar:
Sebeobetovanie má dva významy: obetovanie sa pre systéme a obetovanie sa proti systému. Dúfam, že nepotierate to druhé. Libertariáni či objektivisti majú takmer-povinnosť obetovať sa *proti* systému, inak sú to morálne nuly a lepmle. Aj vy sa obetujete, keď vytvárate články, ale obetovanie sa je to vcelku chabé. Vždy však lepšie než u priemerného libertariána spred 5 rokov.

Vôbec, systém máte preto, že sa nenašlo dosť ľudí ochotných obetovať sa proti nemu. Pokiaľ obetovanie sa proti systému vyraďujete z teórie, ostane vám len to prisprostaté "sluníčko" a "pohoda" - a krutovláda. Čiže štát či superštát je dobrý pre ovce, aby ich naučil sa obetovať sa v boji proti nemu. Nebyť svetovlády, čo by sme tu na Zemi robili? Žili si "len tak". Lenivo, zbabelo a sproste.

kinkor:
Uz dlouho jsem necetl tak nesmylny a zcestny prispevek, jako ten vas, a nemate zrejme vubec poneti co je obetovani a sebeobetovani.

wisestar:
Predpokladám, že narážate na to, že sebaobetovanie sa je oxymoron v slovníku objektivizmu. Ale treba rozlišovať hľadanie osobného prospechu morálne a nemorálne. V amorálnom systéme, teda v systéme postavenom na hlavu, tj. v systéme, kde existuje štát, je hľadanie osobného prospechu amorálne. Hľadanie osobného prospechu je morálne len v morálnom systéme. A tu vstupuje do hry charakter indivídua: či si vyberie morálnu alebo amorálnu cestu, pretože občas v tomto amorálnom systéme má možnosť si vybrať amorálnu cestu. To považujeme za amorálny egoizmus, ktorého opak som v amorálnom systéme pomenoval "sebaobetovaním". Toto slovo som teda použil s iným významom. Je morálna povinnosť nechovať sa amorálne egoisticky aj v amorálnom systéme. Túto povinnosť libertarianizmus a jemu predchádzajúci objektivizmus úplne zamieta, čo sa do reálneho konania potom premietne takto: z egoistického hľadiska je najvýhodnejšie zapredať sa svetovláde (resp. štátu), a preto to urobím.

--
Uvidíme, ako sa diskusia ďalej vyvinie. Budem ju repostovať do tohto podvlákna.
none
37
25.08.2015, 12:16
"Hľadanie osobného prospechu je morálne len v morálnom systéme. A tu vstupuje do hry charakter indivídua: či si vyberie morálnu alebo amorálnu cestu, pretože občas v tomto amorálnom systéme má možnosť si vybrať amorálnu cestu. "

Odporuje si sám sebe, lebo píše, že je v morálnom systéme hladanie os. prospechu morálne, a potom zasa že môže byť aj amorálne... Napr. kradnutie je amorálne aj v morálnom systéme, ale poctivá práca morálna aj v amorálnom.
none
38

37. Nadja 25.08.2015, 12:16

"Hľadanie osobného prospechu je morálne len v morálnom systéme. A tu vstupuje do hry charakter indivídua: či si vyberie morálnu alebo amorálnu cestu, pretože občas v tomto amorálnom systéme má možnosť si vybrať amorálnu cestu. "

Odporuje si sám sebe, lebo píše, že je v morálnom systéme hladanie os. prospechu morálne, a potom zasa že môže byť aj amorálne... Napr. kradnutie je amorálne aj v morálnom systéme, ale poctivá práca morálna aj v amorálnom.

25.08.2015, 12:30
Nie, zle si to pochopila. V morálnom systéme je akékoľvek chovanie morálne, pretože nemorálne chovanie tam je veľmi rýchlo potrestané, čiže nie je výhodné, preto sa prakticky nevyskytuje. Hľadanie osobného prospechu bez prihliadania k morálke je amorálne len v amorálnom systéme. Kradnutie v morálnom systéme je síce amorálne, ale aj nevýhodné, pretože morálka systému tlačí na kradnúceho tak, že má tendenciu minifikovať kradnutie. Tzv. "poctivá práca" môže v amorálnom systéme byť kľudne amorálna - človek môže poctivo vyrábať tanky pre svetovládu. Práve tu vstupuje do hry jeho rozhodnutie, napr. vo forme "nebudem pracovať pre svetovládu", tzn. nebudem vyrábať tanky, radšej budem strihať parky 🙂.
none
39

38. 25.08.2015, 12:30

Nie, zle si to pochopila. V morálnom systéme je akékoľvek chovanie morálne, pretože nemorálne chovanie tam je veľmi rýchlo potrestané, čiže nie je výhodné, preto sa prakticky nevyskytuje. Hľadanie osobného prospechu bez prihliadania k morálke je amorálne len v amorálnom systéme. Kradnutie v morálnom systéme je síce amorálne, ale aj nevýhodné, pretože morálka systému tlačí na kradnúceho tak, že má tendenciu minifikovať kradnutie. Tzv. "poctivá práca" môže v amorálnom systéme byť kľudne amorálna -...

25.08.2015, 12:43
Tak sa zle vyjadruješ, lebo akékoľvek je aj to, čo je neskôr potrestané... záleží len na šikovnosti, aby nebolo odhalené čo najdlhšie. Vždy sa nájde ten, kto systém zneužije. Dôelžité je skôr to, aby ho nezneužívali hlavne tí najvyššie postavení, loebo tak to u nás funguje - najhorší sú cigáni, ktorí kradnú sliepky... tí, čo vykrádajú štát vo veľkom, sú veľavážení politici a podnikatelia.
Ja sa neviíem ani rozhodnúť, či je amorálne hľadanie osobného prospechu, alebo nie... v akomkoľvek systéme.
none
40

39. Nadja 25.08.2015, 12:43

Tak sa zle vyjadruješ, lebo akékoľvek je aj to, čo je neskôr potrestané... záleží len na šikovnosti, aby nebolo odhalené čo najdlhšie. Vždy sa nájde ten, kto systém zneužije. Dôelžité je skôr to, aby ho nezneužívali hlavne tí najvyššie postavení, loebo tak to u nás funguje - najhorší sú cigáni, ktorí kradnú sliepky... tí, čo vykrádajú štát vo veľkom, sú veľavážení politici a podnikatelia.
Ja sa neviíem ani rozhodnúť, či je amorálne hľadanie osobného prospechu, alebo nie... v akomkoľvek systé...

25.08.2015, 12:51
Jasné, ja uznávam, že som tomu verbálnemu prejavu veľa nedal. Mám syndróm profesora, ktorý používa tak málo slov a príákladov ako je možné, lebo jemu je už všetko jasné a myslí si, že inak to ani nemôže byť, a preto pochopenie a vyjasnenie prenecháva na svojich čitateľov. Tu však nie som na prednáške, takže budem vysvetľovať čokoľvek je nejasné.

>> "záleží len na šikovnosti, aby nebolo odhalené čo najdlhšie"

Ide o všeobecnú tendenciu zdravého systému minifikovať amorálne chovanie svojich jednateľov. Uveďme príklad: lekár začne pridávať jedy do svojich liekov. Čoskoro mu na to prídu, a má doživotne pokazenú reputáciu. Žiadna reputácia => žiadni zákazníci => môže umrieť hladom. Čiže negatívna spätná väzba drží na uzde aj ničomníkov, nie len slušných ľudí. Podporuje morálne chovanie a potláča amorálne.

>> "Vždy sa nájde ten, kto systém zneužije."

Uveď príklad zneužitia na nohy postaveného systému, nech to prediskutujeme lepšie.

>> "Dôelžité je skôr to, aby ho nezneužívali hlavne tí najvyššie postavení"

V systéme postavenom na nohy nie sú najvyššie postavení tak vysoko, aby im prešlo amorálne chovanie (resp. zneužívanie systému, ale neviem čo si pod týmto pojmom predstavuješ).

>> "tí, čo vykrádajú štát vo veľkom, sú veľavážení politici a podnikatelia"

Čiže nemáte ich ako potrestať, resp. neexistuje pre nich negatívna spätná väzba. Buď sú osobnosti a chovajú sa morálne v akýchkoľvek podmienkach, alebo sú to obyčajní ľudia, ktorých nič nedrží na uzde. Chyba je v nastavení systému ako aj v nedostatočnej autonómnej morálke dotyčných konateľov (zlodejov).

>> "Ja sa neviíem ani rozhodnúť, či je amorálne hľadanie osobného prospechu, alebo nie... v akomkoľvek systéme."

Ide o to, či je hľadanie osobného prospechu spravodlivé. Amorálny systém umožňuje, aby bol osobný prospech nájdený aj nespravodlivým spôsobom, morálny systém to neumožňuje, resp. inhibuje takéto chovanie.
none
41

40. 25.08.2015, 12:51

Jasné, ja uznávam, že som tomu verbálnemu prejavu veľa nedal. Mám syndróm profesora, ktorý používa tak málo slov a príákladov ako je možné, lebo jemu je už všetko jasné a myslí si, že inak to ani nemôže byť, a preto pochopenie a vyjasnenie prenecháva na svojich čitateľov. Tu však nie som na prednáške, takže budem vysvetľovať čokoľvek je nejasné.

>> "záleží len na šikovnosti, aby nebolo odhalené čo najdlhšie"

Ide o všeobecnú tendenciu zdravého systému minifikovať amorálne chovan...

25.08.2015, 12:59
V podstate, všetko to má jedno spoločné: vymožiteľnosť práva.
Už viac krát som tu písala, že máme zákony, ktorých interpretácia závisí od šikovnosti právnikov. Prečo nemáme jasné a stručné zákony, ktorým rozumie normálny priemerný človek so stredoškolským povedzme vzdelaním?
Máme aj stovky výnimiek, každá vláda si tam dosadí to, čo sa jej zrovna hodí, ďalšia to opraví, a tak sa v tom už ani boh nevyzná, a nie je tu ani snaha o zlepšenie.
Takže, právny štát = morálna spoločnosť, nič viac a nič menej.
none
42

41. Nadja 25.08.2015, 12:59

V podstate, všetko to má jedno spoločné: vymožiteľnosť práva.
Už viac krát som tu písala, že máme zákony, ktorých interpretácia závisí od šikovnosti právnikov. Prečo nemáme jasné a stručné zákony, ktorým rozumie normálny priemerný človek so stredoškolským povedzme vzdelaním?
Máme aj stovky výnimiek, každá vláda si tam dosadí to, čo sa jej zrovna hodí, ďalšia to opraví, a tak sa v tom už ani boh nevyzná, a nie je tu ani snaha o zlepšenie.
Takže, právny štát = morálna spoločnosť, ni...

25.08.2015, 13:04
Právny štát neznamená morálnu spoločnosť. Za prvé, právo vôbec nemusí zodpovedať morálke. Dnešné právo je napr. vysoko amorálne. Do takej miery, že už nemá s morálkou nič spoločné. Pričom vymožiteľnosť práva nás zaujíma iba v morálnom systéme. Do akej miery je možné vymáhať nespravodlivé právo nie je až také relevantné. Čo je spravodlivé a čo nie vychádza z konceptu vlastníctva, čiže rozhodovacej autority.
none
44

42. 25.08.2015, 13:04

Právny štát neznamená morálnu spoločnosť. Za prvé, právo vôbec nemusí zodpovedať morálke. Dnešné právo je napr. vysoko amorálne. Do takej miery, že už nemá s morálkou nič spoločné. Pričom vymožiteľnosť práva nás zaujíma iba v morálnom systéme. Do akej miery je možné vymáhať nespravodlivé právo nie je až také relevantné. Čo je spravodlivé a čo nie vychádza z konceptu vlastníctva, čiže rozhodovacej autority.

25.08.2015, 13:14
To máš pravdu, ale jedným zo znakov právneho štátu je aj kontrola moci, ktorá by mala neželané odchýlky upravovať...
none
46

44. Nadja 25.08.2015, 13:14

To máš pravdu, ale jedným zo znakov právneho štátu je aj kontrola moci, ktorá by mala neželané odchýlky upravovať...

25.08.2015, 13:16
Štát svojou policajnou mašinou výrazne upravuje chovanie ľudí. Diskusia je o tom, akým pravidlám treba chovanie ostatných podriadiť.
none
47
25.08.2015, 16:43
Idea 22: pan Orwell: “The choice for mankind lies between freedom and happiness and for the great bulk of mankind, happiness is better.”
none
48
26.08.2015, 10:12
Idea 23: The bitterest enemy of Asuras.
none
49

48. 26.08.2015, 10:12

Idea 23: The bitterest enemy of Asuras.

26.08.2015, 16:41
Idea 24: Keď ste si ma načali, tak si ma aj zjedzte.
none
50
26.08.2015, 21:01
Idea 25: Break me once, shame on you. Break me twice, shame on me.
none
51
27.08.2015, 11:42
Idea 26: Istý "Navajamm", čo možno pochopiť, akože nám chce dať na vaja mm, napísal na jednom portáli:

No asi poznáte starý indiánsky príbeh: Jedného dňa sa vybral mladý indián Wichi so starým indiánom Wokabu na malú prechádzku a rozprával mu o bitke, ktorá prebieha vo vnútri každého človeka. Povedal mu: „Synu, v každom z nás sa bijú dvaja vlci. Jeden je zlý. Je to hnev, závisť, žiarlivosť, nenávisť, pýcha, sebeckosť, hrubosť, namyslenosť, lenivosť a lakomstvo. Ten druhý je dobrý. Je to viera, radosť, pokoj, láska, nádej, trpezlivosť, skromnosť, štedrosť, čistota, súcit, vernosť a dôvera.“

Wichi sa zamyslel a spýtal sa: „Ktorý vlk vyhrá?“
Wokabu povedal: „Ten, ktorého viac kŕmiš!“

--
Je to samozrejme hovadina. V súboji vlkov vyhrá ten, ktorý je viac kŕmený. Lenže na kŕmenie sú potrební dvaja. A tak sú obete, ktoré kŕmia dobrých vlkov, a také, ktoré kŕmia zlých. A dobro a zlo na Zemi závisí v rovnakej miere od dedikácie vlkov bojovať, ako aj od dedikácie obetí ich kŕmiť. Takže nezjednodušujte to. Niektoré veci sú už príliš jednoduché na to, aby sa dali zjednodušiť ešte viac, a trápne pokusy svetovlády nahradovať minimálnu zložitosť hlúpou pre-jednoduchosťou padnú u mňa vždy na neúrodnú pôdu. Dúfam že aj u ostatných.
none
55

51. 27.08.2015, 11:42

Idea 26: Istý "Navajamm", čo možno pochopiť, akože nám chce dať na vaja mm, napísal na jednom portáli:

No asi poznáte starý indiánsky príbeh: Jedného dňa sa vybral mladý indián Wichi so starým indiánom Wokabu na malú prechádzku a rozprával mu o bitke, ktorá prebieha vo vnútri každého človeka. Povedal mu: „Synu, v každom z nás sa bijú dvaja vlci. Jeden je zlý. Je to hnev, závisť, žiarlivosť, nenávisť, pýcha, sebeckosť, hrubosť, namyslenosť, lenivosť a lakomstvo. Ten druhý je dobrý. Je...

28.08.2015, 10:40
Kinkor nereagoval, asi je debil, ale ja som ešte pridal jeden príspevok.

Ešte dodatok k zbabelosti oviec. Objektivizmus sa pokúsil ovce donútiť k tomu, aby prestali platiť dane tým, že im povie, že obetovať sa platením daní netreba. Treba si však uvedomiť, že išiel na to extrémne blbo, pretože ovce sa mali obetovať v boji proti systému a nie platením daní. Platenie daní je totiž práve vyhýbanie sa sebaobetovaniu, ktoré by nastalo v prípade, že by sa ovca odvážila prestať platiť dane. Čiže ovce sa nikdy skutočne neobetovávali tým, že platia dane, ale naopak: platením daní sa snažili vyhnúť tomu, aby boli obet(d)ované. Také trápne sú ovce.

Práve preto riešením je nie bojovať proti sebaobetovaniu, ale podporovať ho v jeho správnej podobe. Ovce by mali zomierať po tisícoch samé a dobrovoľne v svätej vojne proti vlkom (lovcom, svetovláde). Ak nechcú byť za menejcenné voči svetovláde. Pretože taká ovca, to ti vie len bečať a nič viac.
none
52
27.08.2015, 14:54
Idea 28: Mamma. Oni sa pokúšajú robiť variácie pravdy 🙂.

>> "That fan base can be highly eclectic, comprising gays and lesbians tired of the perpetually offended LGBT lobby, transgender individuals horrified by the finger-wagging habits of their own self-appointed representatives in the media, fans of populist political movements such as Occupy Wall Street, UKIP and the Tea Party, gamers, hackers, sci-fi fans, free speech activists, students, comedians, authors, classical liberals and of course traditional economic libertarians."

"... and of course traditional economic libertarians" ==> Tá veta dostane každého 🙂.
none
53

52. 27.08.2015, 14:54

Idea 28: Mamma. Oni sa pokúšajú robiť variácie pravdy 🙂.

>> "That fan base can be highly eclectic, comprising gays and lesbians tired of the perpetually offended LGBT lobby, transgender individuals horrified by the finger-wagging habits of their own self-appointed representatives in the media, fans of populist political movements such as Occupy Wall Street, UKIP and the Tea Party, gamers, hackers, sci-fi fans, free speech activists, students, comedians, authors, classical liberals and ...

27.08.2015, 14:57
Verbálne vajatanie v čase odkaz ukazuje prudký nárast koncom minulého roka.
none
56
28.08.2015, 14:57
Občas to vím, tak jako ocelot. Že jenom kázeň, ..., a tohua 🙂.
none
57
28.08.2015, 17:19
Inak je to tu celkom nuda. Neni sa s kým porozprávať, tieto ovečky ešte nemajú vyvinuté kauzálne myslenie.
none
58
31.08.2015, 18:07
Idea 30: Koho pán boh miluje, toho krížom navštevuje. Alebo žeby skôr koho diabol nenávidí, toho krížom navštevuje?
none
59

58. 31.08.2015, 18:07

Idea 30: Koho pán boh miluje, toho krížom navštevuje. Alebo žeby skôr koho diabol nenávidí, toho krížom navštevuje?

31.08.2015, 18:09
nech kľudne príde aj s krížom..klince mám
none
60

58. 31.08.2015, 18:07

Idea 30: Koho pán boh miluje, toho krížom navštevuje. Alebo žeby skôr koho diabol nenávidí, toho krížom navštevuje?

31.08.2015, 18:23
Kto sa modlí ,aby ho Pán Boh krížom navštívil,? Všetci sa modlia len "Bože daj......."
👍: ranexil
none
61

60. havran 31.08.2015, 18:23

Kto sa modlí ,aby ho Pán Boh krížom navštívil,? Všetci sa modlia len "Bože daj......."

31.08.2015, 18:26
kriz je oblast chrbta. Kazdemu znama. To je cely kriz a tam bol aj dotycny pan ukrizovany.
none
62

61. ranexil 31.08.2015, 18:26

kriz je oblast chrbta. Kazdemu znama. To je cely kriz a tam bol aj dotycny pan ukrizovany.

31.08.2015, 18:36
Pekne si ma poučil, teda teraz je to naozaj každému známe. Problém je však v tom, účel kríža a jeho tvar si každý vykladá po svojom.
none
63

62. havran 31.08.2015, 18:36

Pekne si ma poučil, teda teraz je to naozaj každému známe. Problém je však v tom, účel kríža a jeho tvar si každý vykladá po svojom.

31.08.2015, 18:38
Mudry clvoek podla sprostych nejde, aj ked je ich nazor vsade pritomny..
none
64
31.08.2015, 18:42
Veriaci sa vlastne vystavujú podceňovaniu v kategorii inteligencia preto, lebo je tu stret viery a rozumu. A to sú dve rozdielne kategorie.
none
66

64. havran 31.08.2015, 18:42

Veriaci sa vlastne vystavujú podceňovaniu v kategorii inteligencia preto, lebo je tu stret viery a rozumu. A to sú dve rozdielne kategorie.

31.08.2015, 18:50
ale ziaden stret. Boh je realnou zalezitostou sveta, avsak nie ten, ktory sa sam prehlasil za Boha.
To bol aj Kadafi, ci ten idiot zo severnej Korei. Skape a zabudne sa na neho, pokial nevyda megaknihu, prespekulovanejsiu nez biblia, aby hlupi nerozumeli co citaju.
none
65
31.08.2015, 18:46
Veriť môžeš bez dôvodu v čokoľvek , ale realitu poznania treba vysvetliť faktami , ktoré sú často skryté za formou, ktorou sa podsstata iba javí.
👍: ranexil
none
67

65. havran 31.08.2015, 18:46

Veriť môžeš bez dôvodu v čokoľvek , ale realitu poznania treba vysvetliť faktami , ktoré sú často skryté za formou, ktorou sa podsstata iba javí.

31.08.2015, 18:53
nik to neberie ani tebe. Nemusis vobec verit, ale ked raz zomries, mozes byt konfrontovany s tym, ze je tu nejaky Boh. Uvedomis si, ze si bol na scesti.
Kto ma rozum zacne skutocne verit, az ked ziska danosti, ktore iní nemaju. A ver mi, ze niektori ich maju.
none
68
31.08.2015, 18:57
inac, skutocni veriaci v Krista su komunisti. Nie socialisti, co tu bolo za byvaleho ceskoslovenska. Aj ked dnes ich oznacuju ako komunistov tieto opice menej inteligentne.
none
69
31.08.2015, 19:45
ranexil poznám ťa už niekoľko rokov a žasnem ako sa "rozvíjaš". Ak príjmeš priateľské slovo, rád ti ho poviem. Rád by som ti z odstupom nezainteresovaného čosi povedal. Nie je v tom žiadna zlomysľnosť , ale myslím ,že by si sa mal trochu vrátiť do obdobia z pred troch rokov.
👍: ranexil
none
71

69. havran 31.08.2015, 19:45

ranexil poznám ťa už niekoľko rokov a žasnem ako sa "rozvíjaš". Ak príjmeš priateľské slovo, rád ti ho poviem. Rád by som ti z odstupom nezainteresovaného čosi povedal. Nie je v tom žiadna zlomysľnosť , ale myslím ,že by si sa mal trochu vrátiť do obdobia z pred troch rokov.

31.08.2015, 19:52
havran🙂))) nemusis mat obavy o moje bytie. Ja som presne pred tromi rokmi prisiel nato, ze niet zmyslu v tom, aby som bol niekym kto je tym, kym naozaj je.
Ale mozem sa selektivne bavit s tebou inak a este so zopar ludmi inak, ako to aj bolo, pokial som nezistil ze virim iba vodu v mori a som mala rybka, co s tym celym neurobi nic.
heh, videl som tak strasne vela, ze mi malokto ma co povedat, aby ma aspon trochu oslovil.
none
70
31.08.2015, 19:49
Samozrejme ty môžeš mne povedať to isté, ale ja už som dosť starý, no vy mladší môžete pokračovať bez prerušenej piesne.Najbližších 30 rokov to bude len horšie pod taktovkou zmagoreného západu.
none
72
31.08.2015, 20:05
havran a nechapes tendencie sveta. Veci vnimaj komplexne, je to cosi ako ten tzv. trh. Nic nejde len ze zly zapad.. heh to veru nie.
none
73
31.08.2015, 20:16
ranexil tat tak komplexne a dialektický. Veci sú naozaj hlbšie ako je západ. Je v tom zákon kapitálu. Svet ďalej nedozrel.
none
74

73. havran 31.08.2015, 20:16

ranexil tat tak komplexne a dialektický. Veci sú naozaj hlbšie ako je západ. Je v tom zákon kapitálu. Svet ďalej nedozrel.

31.08.2015, 20:39
nemam IQ500, aby som to zvladal odsledovat. Ale vidim pnutia, skor nez iní.
none
75
01.09.2015, 11:58
Idea 31. Kontext. Boris. "Vy nieste zeny... vy ste deti.. Takto mi to uz vela starych ludi hovorilo a teraz to zacinam chapat. Zastavili mentalny vyvoj. Ste duchovne slabe a citovo labilne deti.. Eliminovali vo vas schopnost sa postavit "skaredemu bubakovi".. ktoreho ma kazde dieta v istom momente svojho zivota prekonat, kedy sa stava z dietata dospely jedinec. To nieje o veku tela, to je o zrelosti duse cloveka. Len tak je mozne, ze vas nalakali na bliskave vecicky.. lebo len deti idu bez rozmyslu tam, kde ich to vabi... To samozrejme plati aj na "chlapov"..."

huranato: "... alebo ako ja hovorím, duše niektorých ľudí museli stvoriť včera... a žijú asi svoj prvý život 🙂)."

kamarat: "vacsina ludi ani nepochopi o com tu pises, ale budu sa tvarit , ze vedia"

huranato: "No... to som nenapisal ja, ale ciastocne suhlasim. Teda tak na 80%. Dospele chovanie je rarita. Kazdy sa len hra, nikto vazne nic neriesi."

huranato (idea 31): "Ihrajkáme sa, detičky, ihrajkáme. Že?"
none
76
01.09.2015, 18:32
Idea 32: Patrilo by to asi na iný portál, ale tam nemám svoje vlákno ideí, tak tu: molyneux je príliš hyped. Detektor praví, že je zapredaný už dávno, ale dlho sa tváril, že nie.
none
77
02.09.2015, 11:48
Idea 33, 34: odkaz odkaz
none
80

77. 02.09.2015, 11:48

Idea 33, 34: http://postimg.org/image/467jz9jr5/ http://postimg.org/image/bapd8ar0h/

02.09.2015, 18:35
Idea 36: Asi sa môj árijský gén dostal do konfliktu so svetovládou.
none
78
02.09.2015, 17:46
Idea 35: S.W.A.T. je zásahová jednotka v anglických zemiach, zásahové komando, ktoré má okamžite "plesknúť" neposlušný hmyz 🙂 . S.W.A.T. --> SWAT --> swat = To strike or hit with a sharp blow = udreť.
none
79

78. 02.09.2015, 17:46

Idea 35: S.W.A.T. je zásahová jednotka v anglických zemiach, zásahové komando, ktoré má okamžite "plesknúť" neposlušný hmyz 🙂 . S.W.A.T. --> SWAT --> swat = To strike or hit with a sharp blow = udreť.

02.09.2015, 17:46
* údernícka jednotka
none
81

78. 02.09.2015, 17:46

Idea 35: S.W.A.T. je zásahová jednotka v anglických zemiach, zásahové komando, ktoré má okamžite "plesknúť" neposlušný hmyz 🙂 . S.W.A.T. --> SWAT --> swat = To strike or hit with a sharp blow = udreť.

02.09.2015, 22:09
ja som zvedavy co si budes mysliet o 2 roky, lebo kazde 2 roky komplet otacas nazory, mal by si byt konzistentnejsi.
none
82

81. omega 02.09.2015, 22:09

ja som zvedavy co si budes mysliet o 2 roky, lebo kazde 2 roky komplet otacas nazory, mal by si byt konzistentnejsi.

03.09.2015, 09:21
Ale, no, no 🙂. Asi to bude pravda, skrytá alfa maskujúca sa za omegu s klobúkom 🙂 rovnako ako števka. Ja viem kto ste.
none
87

82. 03.09.2015, 09:21

Ale, no, no 🙂. Asi to bude pravda, skrytá alfa maskujúca sa za omegu s klobúkom 🙂 rovnako ako števka. Ja viem kto ste.

03.09.2015, 17:38
ale no, staci, kritika a uz spekulujes ze to bude niekto kto ta nahodou kritizoval inokedy?🙂

vidis, ze si ako ostatni - tiez si myslia, ze ked ich viaceri kritizuju za to iste, ze to bude jedna osoba, ludia tazko nesu ze ich chyby vidia presne viaceri a nemusi to byt len 1 sooba 🙂
none
89

87. omega 03.09.2015, 17:38

ale no, staci, kritika a uz spekulujes ze to bude niekto kto ta nahodou kritizoval inokedy?🙂

vidis, ze si ako ostatni - tiez si myslia, ze ked ich viaceri kritizuju za to iste, ze to bude jedna osoba, ludia tazko nesu ze ich chyby vidia presne viaceri a nemusi to byt len 1 sooba 🙂

03.09.2015, 17:47
Vôbec som nereagoval na kritiku. Vy dvaja - števka a omega - ste nasadení experti. Nič v zlom: ja o vás viem. Predomnou sa neskryjete. Môžte hrať svoju hru ďalej, ale pokiaľ lovíte mňa, ste na špatnej adrese.
none
91

89. 03.09.2015, 17:47

Vôbec som nereagoval na kritiku. Vy dvaja - števka a omega - ste nasadení experti. Nič v zlom: ja o vás viem. Predomnou sa neskryjete. Môžte hrať svoju hru ďalej, ale pokiaľ lovíte mňa, ste na špatnej adrese.

03.09.2015, 18:00
ale no
none
92

91. omega 03.09.2015, 18:00

ale no

03.09.2015, 18:14
mas pravdu, ze ja som zly

ale ty vidis aj v lepsich len zlo (niekedy dokonca ich dobro nazyvas zlom🙂), a tak dale a tak dale
none
93

92. omega 03.09.2015, 18:14

mas pravdu, ze ja som zly

ale ty vidis aj v lepsich len zlo (niekedy dokonca ich dobro nazyvas zlom🙂), a tak dale a tak dale

03.09.2015, 18:19
Buď zlý, sekne ti to.
none
94

93. 03.09.2015, 18:19

Buď zlý, sekne ti to.

03.09.2015, 21:16
no isto🙂
none
90

87. omega 03.09.2015, 17:38

ale no, staci, kritika a uz spekulujes ze to bude niekto kto ta nahodou kritizoval inokedy?🙂

vidis, ze si ako ostatni - tiez si myslia, ze ked ich viaceri kritizuju za to iste, ze to bude jedna osoba, ludia tazko nesu ze ich chyby vidia presne viaceri a nemusi to byt len 1 sooba 🙂

03.09.2015, 17:53
ta ciarka tam nemala byt, "staci kritika a uz"
none
83

81. omega 02.09.2015, 22:09

ja som zvedavy co si budes mysliet o 2 roky, lebo kazde 2 roky komplet otacas nazory, mal by si byt konzistentnejsi.

03.09.2015, 09:25
Človek každé 2 roky postupuje na vyšší level, ak to robí správne, resp. sa zaoberá inými vecami. Všetci ostatní ostávajú na mieste stáť, len ja idem dopredu.
none
88

83. 03.09.2015, 09:25

Človek každé 2 roky postupuje na vyšší level, ak to robí správne, resp. sa zaoberá inými vecami. Všetci ostatní ostávajú na mieste stáť, len ja idem dopredu.

03.09.2015, 17:45
som zvedavy, kde budes o 2 roky
none
95
04.09.2015, 18:41
Ovce, idea 38: Je tu nový diel HAC: odkaz
none
96

95. 04.09.2015, 18:41

Ovce, idea 38: Je tu nový diel HAC: http://qedstar.no-ip.info/pub/hac-2.html

05.09.2015, 01:23
To je co za jazyk?
none
98

96. omega 05.09.2015, 01:23

To je co za jazyk?

07.09.2015, 09:44
Tzv. direktívny.
none
97
07.09.2015, 09:44
No... uvidíme, čo ste tu zasa cez víkend nadiskutovali. Bol som offline a musím prebrať vaše príspevky 🙂.
none
99
07.09.2015, 11:43
Idea 39: Na tejto Zemi je to strašná ponáhľačka. Už sa teším na nebo, kde budem len tak existovať a celý deň odpočívať...
none
100
07.09.2015, 13:58
Idea 40: Svetovláda ma vykopla na obežnú dráhu, a odvtedy mám možno trochu príliš veľký nadhľad.
none
101
07.09.2015, 17:25
Idea 41, resp. skôr otázka: bije sa tu niekto s pudmi? Pudom myslím teraz tie divoké zvieratá v neviditeľnom svete, ktoré som zvykol nazývať temný hrachor.
none
102

101. 07.09.2015, 17:25

Idea 41, resp. skôr otázka: bije sa tu niekto s pudmi? Pudom myslím teraz tie divoké zvieratá v neviditeľnom svete, ktoré som zvykol nazývať temný hrachor.

07.09.2015, 17:27
Snažil som sa tomu nájsť alternatívny názov, a "pud" je to navhodnejšie, čo ma napadlo. Všetci vieme, samozrejme, že vaše pudy sú v skutočnosti živé tvory v neviditeľnom svete, ktoré vás tlačia do toho, aby ste šukali (a do iných vecí). Takže keď budem odteraz hovoriť o pudoch, budem mať na mysli tieto (drzé) živé bytosti paralelného sveta.
none
103

102. 07.09.2015, 17:27

Snažil som sa tomu nájsť alternatívny názov, a "pud" je to navhodnejšie, čo ma napadlo. Všetci vieme, samozrejme, že vaše pudy sú v skutočnosti živé tvory v neviditeľnom svete, ktoré vás tlačia do toho, aby ste šukali (a do iných vecí). Takže keď budem odteraz hovoriť o pudoch, budem mať na mysli tieto (drzé) živé bytosti paralelného sveta.

07.09.2015, 17:34
Pud sa nad vami snaží vždy zvíťaziť a spraviť si z vás otroka. Pud musí byť nad vami vždy v pozícii autority, inak mu preskočí a strašne besní, až kým sa nedostane nad vás. Pudy to myslia smrteľne vážne. Z každého chcú spraviť podriadenú ovcu.
none
105

101. 07.09.2015, 17:25

Idea 41, resp. skôr otázka: bije sa tu niekto s pudmi? Pudom myslím teraz tie divoké zvieratá v neviditeľnom svete, ktoré som zvykol nazývať temný hrachor.

07.09.2015, 18:24
... a pud útočí ...
v každom storočí.
Nechce zmierenie,
nikdy neskončí 🙂.
none
104
07.09.2015, 17:56
Idea 42. Načo je človeku inteligencia, keď nemá moc podľa nej konať. Teoretici už dávno rozriešili, ako má byť ľudská spoločnosť riadená, ale nikto sa tomu nechce podriadiť. Načo je teda rozum? Aby som dobre chápal, aký som otrok?
none
106
08.09.2015, 12:21
Idea 43: Svojho času som si myslel, že som good guy, ale potom som sa stal bad guy. Avšak nikdy som nebol dosť drsný. Dnes viem, prečo. Pretože ja som the worst guy.
none
107
08.09.2015, 15:04
Idea 44: Svetovláda si vytvorila chlapca, ktorého nedokáže udvihnúť. (Len nechápem, prečo sa o to stále pokúša - je to proti prírodným zákonom.)
none
108
08.09.2015, 15:36
Idea 45. Prečo existuje prokastrinácia, čiže odkladanie vecí, ktoré "treba urobiť teraz" do budúcnosti? Pretože podvedomie človeka tuší, a to veľmi správne, že tieto veci, ktoré odkladáme, sú v skutočnosti úplne zbytočné, pretože nikam nevedú. Väčšina ľudí nie je dosť múdrych, aby toto chápala vedome, ale podvedome to cítia. Lebo cesta ekonomiky má jeden cieľ: aby sme už nepracovali. Všetko je podriadené tomuto cieľu. Čiže moja práca má asi takúto podmienku: budem pracovať (ako otrok), ok, ale za podmienky, že budem pracovať pre cieľ, a tým cieľom je, že už nebudem pracovať. Keďže však svetovláda veci zariadila tak, aby sme pracovali NAPRÁZDNO, tak naša práca nevedie k tomuto cieľu, ale vedie k inému cieľu: že po odpracovaní si X rokov budeme pracovať ďalších X rokov, a tak do nekonečna. No a tu sa už hlási podvedomie, ktoré si veľmi dobre spočítalo, že Z TOHTO nič mať nebude, a preto sa človeku pracovať zrazu "nechce". Je to veľmi jednoduché: komu by sa chcelo nosiť vagón tehlál z miesta A na miesto B, a potom zasa z miesta B na miesto A, a tak dokola? No nikomu, kto má v hlave aspoň zbytok rozumu.
none
109

108. 08.09.2015, 15:36

Idea 45. Prečo existuje prokastrinácia, čiže odkladanie vecí, ktoré "treba urobiť teraz" do budúcnosti? Pretože podvedomie človeka tuší, a to veľmi správne, že tieto veci, ktoré odkladáme, sú v skutočnosti úplne zbytočné, pretože nikam nevedú. Väčšina ľudí nie je dosť múdrych, aby toto chápala vedome, ale podvedome to cítia. Lebo cesta ekonomiky má jeden cieľ: aby sme už nepracovali. Všetko je podriadené tomuto cieľu. Čiže moja práca má asi takúto podmienku: budem pracovať (ako otrok), ok, ale z...

08.09.2015, 15:43
To na margo toho, že "svetovládu netreba riešiť, mňa sa netýka". Ak sa vás netýka, že pracujete nadarmo, budiž.
none
110

109. 08.09.2015, 15:43

To na margo toho, že "svetovládu netreba riešiť, mňa sa netýka". Ak sa vás netýka, že pracujete nadarmo, budiž.

08.09.2015, 15:51
Buď pracujete pre to, aby ste nepracovali, alebo pracujete na vládnúcu triedu, čiže práca sa vám stáva cieľom samým pre seba; pracujete pre to, aby ste pracovali.
none
111
08.09.2015, 18:31
Idea 46. Všimli ste si, že dnes tak ako pri pive, tak ani na internete (diskusie) nikto nechce riešiť nič VÁŽNE? Všetci sa premenili na malé deti, ktoré vedia iba nezmyselne tliachať. Už len do ruky hrkálku a môžu robiť ti-ti-ti. Vážnosť sa z oviec vytráca, keď nedostatočne trpia. Vtedy sú ľahké, úsmevné, ***avé a ja neviem čo všetko ešte. Riešením je: KRÍZA. Kríza pre ovce. Aby sa s nimi zas dalo raz rozprávať ako s ľuďmi, a nie ako s podľuďmi.
none
113

111. 08.09.2015, 18:31

Idea 46. Všimli ste si, že dnes tak ako pri pive, tak ani na internete (diskusie) nikto nechce riešiť nič VÁŽNE? Všetci sa premenili na malé deti, ktoré vedia iba nezmyselne tliachať. Už len do ruky hrkálku a môžu robiť ti-ti-ti. Vážnosť sa z oviec vytráca, keď nedostatočne trpia. Vtedy sú ľahké, úsmevné, ***avé a ja neviem čo všetko ešte. Riešením je: KRÍZA. Kríza pre ovce. Aby sa s nimi zas dalo raz rozprávať ako s ľuďmi, a nie ako s podľuďmi.

08.09.2015, 20:13
Na to si prisiel teraz?

Vedel by si to davno, keby citas Bibliu.🙂
none
114

113. omega 08.09.2015, 20:13

Na to si prisiel teraz?

Vedel by si to davno, keby citas Bibliu.🙂

08.09.2015, 20:37
Omega, on nato neprisiel. Tliacha najviac zo vsetkych.
none
112
08.09.2015, 19:03
Idea 47. /Na rozlúčku na dnes.) Vidíte, ako všetci prestali diskutovať za pravdu v posledných rokoch/roku? Tí, ktorí prestali diskutovať, to nikdy s pravdou vážne nemysleli.
none
115
09.09.2015, 09:56
Idea 48.

"Je ale třeba se ptát všech lídrů Evropské unie a Spojených států – proč vlastně vznikl tak obrovský uprchlický exodus. Pokud pravdivě tuto otázku nezodpoví, tak se krize s ilegálními běženci nevyřeší."

No, prečo hrať vždy len na emócie (ako sa píše v článku vyššie)? Mňa zaujíma slovo rozumu. A to neni počuť. A rozum, ako prvé, zistí, že nemáme spoľahlivé informácie o tom, PREČO sem tí uprchlíci vlastne chodia. Je tu podozrenie, že to naša vláda, ktorá teraz tak hrá na náš súcit, zorganizovala sama. Takže TO treba riešiť, a nie hrať na emócie. Na emócie sa môže začať hrať až potom, keď vyriešime logickú záhadu, faktický problém. Kto to robí v opačnom poradí, je luhár 🙂.

... ktorý sa snaží obísť váš rozum. Čo je to, čo svetovláda robí prakticky nonstop. Každý, kto sa k vám snaží dostať inou cestou než cestou rozumu, je klamár alebo zlý človek. Rozum je tá tesná brána. Emócie tá široká.
none
116
09.09.2015, 10:04
Idea 49.

"Musíme mít nesilnější vojenskou sílu na světě a musíme, příležitostně, zkroutit ruce zemím, které by nedělaly to, co potřebujeme, aby dělaly."

"and we've got to have the strongest military in the world, and we occasionally have to twist the arms of countries that wouldn't do what we need them to do"

~ Obama -- Kedy nastolia konečne tú otvorenú diktatúru a prestanú sa pretvarovať?? :D
none
117
10.09.2015, 17:16
Idea 40. Diskutuje sa tu čoraz menej a menej. Toto fórum umiera. To je veľmi dobrý signál. Znamená to, že diskutujúci pomaly umierajú. A to ich duchovne rozhýbe. Budú - po svojej dávke umierania - stáť viac za to, menej trepať a menej budú z h*.
none
118

117. 10.09.2015, 17:16

Idea 40. Diskutuje sa tu čoraz menej a menej. Toto fórum umiera. To je veľmi dobrý signál. Znamená to, že diskutujúci pomaly umierajú. A to ich duchovne rozhýbe. Budú - po svojej dávke umierania - stáť viac za to, menej trepať a menej budú z h*.

10.09.2015, 17:16
ops, 50
none
119
14.09.2015, 19:46
Idea 51. Vzhľadom na prakticky nulový záujem o pravdu to dávam sem: ďalšie dve eseje od HAC, ktoré som vyhodnotil ako dobré.

odkaz
odkaz
none
120
15.09.2015, 10:04
Idea 52. Jeden za všetkých, všetci (serú) na jedného. Ja tu žijem pre druhých a všetci ostatní len pre seba 🙂).
none
121
16.09.2015, 09:22
Idea 53.

"Zaujíma ťa čo chcú obyvatelia krymu či donbasu?"

Prečo niekoho stále zaujíma, čo ovce chcú/nechcú? Ovce nemajú žiadny hlas. Slabučký hlások ovečiek nie je počuť až ku korune. Nikdy sa neprihliadalo na to, čo chcú ovce, bača hľadí len na seba, lebo je to zlý bača. Ovce nikdy nič nepresadia a NEVADÍ im to, pretože sú ovce. Má to milión chýb, tak ostáva VÁM len bečať.
none
122
16.09.2015, 09:26
Idea 54. Ovce majú jednu zásadnú chybu: keď vidia, že sociéta je úplne na sračky, tak sa ďalej množia. Čím potvrdzujú, že majú v **** osud svojich detí, rovnako ako ich rodičia mali v **** ich osud. Sú to ovce - myslia len na seba. Akonáhle príde myslieť na to, aby sa ich deti mali dobre, každá ovca škrobí len pre seba. Také sú to ****á tie ovce.

Normálny človek zabanuje rozmnožovanie až spoločenský problém nebude vyriešený.
none
123
16.09.2015, 10:45
Idea 55. Some guys just don't wanna FUCKING PAY!
none
124
16.09.2015, 16:20
Idea 56: "Názor nic neznamená". Presne tak. Názor ovce nič neznamená.
none
125
16.09.2015, 16:30
Idea 57.

"Tato čísla jasně ukazují, co se s námi v nejbližším desetiletí stane. Budeme v závěrečné fázi Velké výměny. Procentuálně to dělá 20,8% přistěhovalců, to znamená, že každý pátý obyvatel je přistěhovalec nebo dítě přistěhovalců. V mladších věkových skupinách je toto číslo ještě větší. Demografická většinová majorita se skládá z důchodců. Oni už nebudou mít děti, žádné projekty a ani politické ambice. Oni chtějí jen zasloužený klid a mír."

Aha. Takže ovce, ktoré nebojovali, chcú "zaslúžený" kľud a mier. Priposraté ovce si nezaslúžia ani jedno z toho. Kto chce mier, musí najskôr bojovať. Ovce budú mať zaslúžené peklo (nepokoj a vojnu).
none
129
16.09.2015, 17:40
Idea 59.

Regarding work: "Man without a higher duty to spiritual principle is no more than a Jew." ~ HAC

Čiže, čo sa odvahy týka, žiadnu nemáte. A čo sa práceschopnosti týka, ste úplne leniví. Do tretice, tá najNEpodstatnejšia vec: čo sa rozumu týka, ste úplne hlúpi. Klasická ovečka 🙂. Nechcete to zmeniť? Začnite konečne makať.
none
130
16.09.2015, 17:41
Idea 60.

"To be a National Socialist entails the courage to determine that this society is sick beyond saving, and that mercy itself requires its swift extinction." ~ HAC
none
131
16.09.2015, 17:44
Idea 61.

"One of the first things that struck me at Chapel Hill High, when I began to observe racial reality at first hand, was how afraid the White students and teachers were of everything. They were afraid of the niggers physically, but more than that they were afraid of becoming involved, of making moral decisions based on what was right as opposed to what was expedient, afraid of taking a stand in the face of the liberal power structure against the blacks’ Violence and drugs and their destruction of the learning environment. For the first time I ran into a phenomenon I was to encounter again and again in my adult life: everyone around me knew perfectly well that I was right about the blacks, but no one dared to stand at my side and battle with me against institutional wrongdoing."

Čiže ovce sa boja negrov. Fyzicky. Čiže sú to typické zbabelé ovečky. Necítite sa trápne? Platilo to už v amerike cca 1960. Ovečka žije svoj život tak, že sa bojí 🙂. Ovečka prežíva strach od rána do večera 🙂. Nechcete to zmeniť?
none
132
16.09.2015, 17:55
Idea 62: Ako to vypadá s bielou rasou:

"Few White men, no matter how sunk in the fleshpots of Jewish materialism, are so dull as not to understand in at least some part of their consciousness that the crisis exists. It is in fact a total crisis - political, moral, intellectual, religious, social and economic. Nothing more or less is at stake than the continued existence on this earth of people with White skins. You know this, and some day you will join me. This is inevitable, although I make no secret of my hope that it will be sooner rather than later." ~ HAC
none
133
16.09.2015, 18:01
Idea 63: Ako by to malo dopadnúť... a prečo.

"I have already met some of this new generation and I hope to meet more of them some day, to give them the benefit of my experience and to let them know that they are heirs to the glorious legacy of Hitler and Rockwell. That legacy will come to fruition in the 21st century, and this will happen because a small band of us willingly gave up our places at the great consumer trough, our chances for what Politically Correct society calls happiness, in order to answer the call of our racial duty. It is we who will vindicate our people before the bar of history, we small band of brothers and sisters who gave it all up to do what was right instead of what was convenient or what was socially acceptable. I would not resign my membership in this tiny elite for any price."
none
134
17.09.2015, 11:56
Idea 64. Povzdych. Spravil som si mašinu na automatické renderovanie tohto fóra, aby pracovala za mňa, ale zdá sa, že sa budem musieť nadrapovať sám. A to preto, že to tu s tou pravdou vôbec neodsýpa, ako som si myslel. Vlastné fórum by bolo OK, ale pokiaľ mi ho majú zaplniť obsahom exoti ako tu, tak radšej žiadne.
none
135
17.09.2015, 18:23
Idea 65. Vlastne je to dobre, že už diskusia vysychá - pre nás dobre, nie pre nepriateľa. Pozerám... 25 príspevkov za 4 hodiny. To tempo pridávania ****vín sa oproti minulajšku niekoľkonásobne spomalilo, i keď kvalita nestúpla. Možno po páde devil-systému kvalita diskusií stúpne. Dovtedy v to neverím.
none
136

135. 17.09.2015, 18:23

Idea 65. Vlastne je to dobre, že už diskusia vysychá - pre nás dobre, nie pre nepriateľa. Pozerám... 25 príspevkov za 4 hodiny. To tempo pridávania ****vín sa oproti minulajšku niekoľkonásobne spomalilo, i keď kvalita nestúpla. Možno po páde devil-systému kvalita diskusií stúpne. Dovtedy v to neverím.

17.09.2015, 18:25
Toľko k "voľnej diskusii". Je tu tak dusno a tak hustá atmosféra, všetci sú už tak zastrašení, že už nikto radšej nepíše. Svetovláda ukázala svoju škaredú hlavu a nebola ju schopná dostatočne zamaskovať. Všetci už vedia, kto je boh a kto je otrok. A otroci sa boja, majú strach. Lebo bohovia súú tááákííí veľkííí a my sme len malé bezbranné ovečky na rozmliažďovanie... Nikto si netrúfne vyzvať bohov na súboj, lebo každý vie (aj keď si to neprizná), že duel môže prežiť len jeden...
none
137
22.09.2015, 09:13
Idea 66. Základný dôvod, prečo ovce nič nezmenia a nekonajú, je ten, že sú šťastné. Základné riešenie je aby ovce neboli šťastné. Správny politik by preto mal nasľubovať ovciam životné problémy, a tie by potom začali riešiť samé.
none
140
22.09.2015, 11:41
Idea 68. Nový idiom: brať niečo kryštálovo vážne. (S tvrdým Y, čiže sa myslí minerál, nie priezračnosť).
none
141
22.09.2015, 16:04
Idea 69. Už som si spomenul na správnu reakciu na vety "Ako sa máš? Ako to ide?", a podobné. Mal som to vymyslené, ale zabudol som to. Tá správna odpoveď znie: "Ako obvykle: BORGUJEM.".
none
142
22.09.2015, 17:33
Idea 70. Ľudia chcú viac písať ako čítať. Ovce už nechcú čítať, lebo sú tak namyslené, že si myslia, že nemusia. Nijaká ovca mi nevenuje pozornosť, alebo napr. takému HAC-ovi alebo aspoň Fredovi. Tak trtnuté ovce sa nám tu vyvinuli pod vplyvom svetovlády. Každý by chcel len hovoriť a písať, ale nikto už nevie počúvať. Proste ****á s veľkým H všetci.

Načo. Načo budem pre ****á skenovať ďalší diel HAC? Kto ho číta okrem SISky? Nikto. Naše pri***ané ovce už nechcú POČUŤ pravdu. Ovca je fakt menej než zviera.
none
143
23.09.2015, 08:22
Idea 71. Jedne z ďalších nepremyslených nápadov, ktoré neschválil nejaký wizard: odkaz . Vidno, že ovce sú úplne zvedené bez vedenia. Pozrime sa napr. na LOTR: Gandalf je prirodzene v hierarchii "nad". Takže hierarchia existuje. Hierarchia je určená tak, aký pecking order by sa štatisticky ustanovil, keby sa odstránila morálka a bojovali by všetci proti všetkým. Rozhodne nie všetci majú rovnaké schopnosti na sociálnu dominanciu. Týmto je daná hierarchia, ako na Zemi, tak aj v nebi.

Riešiť treba niečo iné: riešiť treba tých, ktorí túto morálku už odstránili a hrajú túto hierarchickú hru o status naostro. Tí sú problémom. Nie hierarchia samotná. Lebo "Koniec Hierarchie" v kontexte na facebooku vyznie skôr ako "koniec nerovnosti", a to už vieme, kam tým svetovláda pri zakladaní tejto skupiny mierila. A ovečky sa chytia, lebo sú v hierarchii nízko, a teda nie sú schopné prehliadnuť hierarchický boj mocných o to, aby sa udržali.
none
144
23.09.2015, 13:17
Idea 72. "Všimněme si, jak urputně a zuřivě politici řeší totální zákaz kouření v restauracích."

Nikto si ale nevšimol, že spoločnosť sa posúva smerom k profesionálnosti a čistote vyšších tried, a preto je nemoderné dnes fajčiť. Ruling class nefajčí, a názor peasantov nikoho nezaujíma, hoci tí fajčia, pretože majú často zmrdaný život... 🙂. Ide o to, že keď nejaký boss niekam ide, tak chce vojsť do random hospody a nájsť ju nezafajčenú, lebo boss nebude predsa pobehovať z jednej hospody do druhej a hľadať, kde sa nefajčí.

Je to analógia toho ako sa všade nachádza predaj kokakoly. Je jasné, že je to jedno veľké impérium a orifielská štandardizácia udrela už dávno. Pokiaľ chcete mať fajčiarsku hospodu, musí to byť úplný pajzel, kam vyššia trieda ani nemrkne. Pokiaľ chcete mať "in" hospodu, aby vám aj trocha vynášala, musíte sa prispôsobiť impériu, uff.
none
145

144. 23.09.2015, 13:17

Idea 72. "Všimněme si, jak urputně a zuřivě politici řeší totální zákaz kouření v restauracích."

Nikto si ale nevšimol, že spoločnosť sa posúva smerom k profesionálnosti a čistote vyšších tried, a preto je nemoderné dnes fajčiť. Ruling class nefajčí, a názor peasantov nikoho nezaujíma, hoci tí fajčia, pretože majú často zmrdaný život... 🙂. Ide o to, že keď nejaký boss niekam ide, tak chce vojsť do random hospody a nájsť ju nezafajčenú, lebo boss nebude predsa pobehovať z jednej hospody...

23.09.2015, 13:19
Vašu zištnosť (= chcete, aby vám to vynášalo) je možné jedine uspokojiť tak, že skloníte svoju pyšnú hlavu pred imériom. 🙂
none
146
24.09.2015, 08:48
"V neposlední řadě pak je problémem trestního práva cosi, co lze nazvat státním monopolem na násilí. Pokud si dnes jedinec či skupina jedinců sjedná spravedlnost po svém a svého milého gaunera si chytí, uvězní, odsoudí a pověsí skupina jedinců sama, budou, podaří-li se jim toto jednání prokázat, postižena právě tato skupina jedinců a to víceméně jen za to, že suplovala veřejnou moc v situaci, kdy tato veřejná moc samotná zásadním způsobem selhala. Jistě, existuje zde ustanovení čl. 23 Listiny základních práv a svobod, které dává občanům možnost vzít práva do svých rukou, nicméně situace, kdy tak mohou učinit, je tam natolik zúžena, že praktická aplikace tohoto ustanovení je připadá v úvahu jen ve zlomku situací, které by si takové řešení zasloužily."

Nuž, komu nie je dovolené vziať spravodlivosť do vlastných rúk, tak ten je teda pekná ovca... 🙂.
none
147
24.09.2015, 09:54
"Jenomže i když se o tom nemluví a bagatelizuje se to, tak to existuje. Ženy v německých uprchlických táborech a dost často i mimo ně, jsou znásilňovány, nuceny k prostituci a sexuálně napadány. Těchto případů jsou již desítky a německá média, stejně jako další evropská to ignorují. Nehodí se to do obrazu euforie a radostné nálady z příchodu „nešťastných“ uprchlíků. Nehodí se ani to, když o tom mluví lidé, kteří mají informace nejen z první ruky, ale byli i svědky těchto odporných činů."

Jakých odporných činov? Nechať sa znásilniť je oveľa odpornejší čin! A ženy si to zaslúžia. Pre jednu jedinú vec: že sa nevedia brániť. Taká žena, ktorá sa neobráni, tú by mali znásilňovať sto rokov každý deň, aby si dobre zapamätala, že sa treba brániť. Ach jaj, tá stupidita :D.
none
148
25.09.2015, 13:52
Idea. Ako sa stať z nuly bohom? Cesta je paradoxná, ale jedná sa o prekonávanie sexuality. Čím viac máte prekonanú sexualitu, tým viac ste bohom. To je aj návod pre ovečky, ako sa dostať z ovečkového stavu.
none
149

148. 25.09.2015, 13:52

Idea. Ako sa stať z nuly bohom? Cesta je paradoxná, ale jedná sa o prekonávanie sexuality. Čím viac máte prekonanú sexualitu, tým viac ste bohom. To je aj návod pre ovečky, ako sa dostať z ovečkového stavu.

25.09.2015, 13:57
teda mam trtkat viac alebo menej?
none
150

149. dorota 25.09.2015, 13:57

teda mam trtkat viac alebo menej?

25.09.2015, 16:45
Chápeš to... 🙂
none
151
01.10.2015, 10:16
Idea. Robiť v živote to, čo ťa nebaví, je naprosto OK. Život nie je sloboda, život je otroctvo. Stále to ľuďom opakujem, nech si na to zvyknú. Ak sú schopní otrocky platiť dane, tak sa podriadia aj vo všetkých ostatných aspektoch života.
none
152

151. 01.10.2015, 10:16

Idea. Robiť v živote to, čo ťa nebaví, je naprosto OK. Život nie je sloboda, život je otroctvo. Stále to ľuďom opakujem, nech si na to zvyknú. Ak sú schopní otrocky platiť dane, tak sa podriadia aj vo všetkých ostatných aspektoch života.

01.10.2015, 10:22
A čo sa mňa týka, tak ja tu na tejto Zemi nebudem "len tak do počtu", ako ďalšia otrokovca pracujúca na plné brucho nového svetového rádu. Ja som zo života nič nemal, naopak, život dlží mne, takže ja nedávať, ja len brať. Že pracujem, no je nóbl bonus splus, ktorý nemusel vôbec nastať. Ale neviem, ako sa na svoje zotročenie dívajú ostatní - asi im je to jedno.
none
153
01.10.2015, 14:54
Idea. Ach jaj, tie ovce. Každá z nich si myslí, že vie najlepšie, ale žiadna si to nejde odskúšať na realite.
none
154

153. 01.10.2015, 14:54

Idea. Ach jaj, tie ovce. Každá z nich si myslí, že vie najlepšie, ale žiadna si to nejde odskúšať na realite.

01.10.2015, 14:55
samoukové ovce sú na tom horšie, jedna čihi druhá hota a každá osve vo svojej kutici
none
156

154. 01.10.2015, 14:55

samoukové ovce sú na tom horšie, jedna čihi druhá hota a každá osve vo svojej kutici

01.10.2015, 15:11
Samouci sú najlepší, ešte potom učni, ktorí majú jedného/pár súkromných učiteľov. Hromadné vzdelávanie je k ničomu.
none
158

156. 01.10.2015, 15:11

Samouci sú najlepší, ešte potom učni, ktorí majú jedného/pár súkromných učiteľov. Hromadné vzdelávanie je k ničomu.

01.10.2015, 15:12
no veď to vidno aj na tebe aj na df niektorých - samy výkvet a múdrosť
none
155

153. 01.10.2015, 14:54

Idea. Ach jaj, tie ovce. Každá z nich si myslí, že vie najlepšie, ale žiadna si to nejde odskúšať na realite.

01.10.2015, 14:58
niektoré samoukové ovce žijú v izolácií a dajú si aj ostatných ľudí do filtru, aby nevideli ich príspevky - tak si píšu same so sebou
none
157

155. 01.10.2015, 14:58

niektoré samoukové ovce žijú v izolácií a dajú si aj ostatných ľudí do filtru, aby nevideli ich príspevky - tak si píšu same so sebou

01.10.2015, 15:12
To niečo vypovedá o hromadných ovciach, ktoré sú len variantou lži.
none
160

157. 01.10.2015, 15:12

To niečo vypovedá o hromadných ovciach, ktoré sú len variantou lži.

01.10.2015, 15:14
samorasty/samouci pravda - väčšina ľudí lož, je ťažké žiť v takom svete, však?
none
161

160. 01.10.2015, 15:14

samorasty/samouci pravda - väčšina ľudí lož, je ťažké žiť v takom svete, však?

01.10.2015, 15:14
Jasné, že to je ťažké.
none
159

155. 01.10.2015, 14:58

niektoré samoukové ovce žijú v izolácií a dajú si aj ostatných ľudí do filtru, aby nevideli ich príspevky - tak si píšu same so sebou

01.10.2015, 15:13
Ideovo: Každý má svoju lož a bráni si ju ako oko v hlave 🙂.
none
162

159. 01.10.2015, 15:13

Ideovo: Každý má svoju lož a bráni si ju ako oko v hlave 🙂.

01.10.2015, 15:15
Huranato ľudia majú svoju pravdu a obhajujú ju, ty máš svoju lož a brániš si ju. Bráň silno.
none
163

162. 01.10.2015, 15:15

Huranato ľudia majú svoju pravdu a obhajujú ju, ty máš svoju lož a brániš si ju. Bráň silno.

01.10.2015, 15:16
Pravda je len jedna a je neosobná, nemôže niekto mať "svoju pravdu". Lží je veľa a každý "má" inú a kruto si ju bráni 🙂). Sranda to pozerať.
none
164

162. 01.10.2015, 15:15

Huranato ľudia majú svoju pravdu a obhajujú ju, ty máš svoju lož a brániš si ju. Bráň silno.

01.10.2015, 15:17
Ak budeš aj ďalej diskutovať takto inteligentne, vyhodím si ťa z ignore listu, nech sa mám s kým hádať 🙂.
none
165
01.10.2015, 19:11
Nový rekord: akurát som dosiahol 80 ignorovaných.
none
166
02.10.2015, 18:47
Fakt neskutočne pri***ané diskusie. Tu. Presne podľa protokolov "naučených" starcov zo Sionu.
none
167
05.10.2015, 12:43
Čítam toto fórum, a všetkým drblo.
none
168

167. 05.10.2015, 12:43

Čítam toto fórum, a všetkým drblo.

05.10.2015, 13:09
Je tak, všetci sme lietadlo, len ty si normálny.
none
169

168. Lemmy 05.10.2015, 13:09

Je tak, všetci sme lietadlo, len ty si normálny.

05.10.2015, 14:37
Presne tak.
none
170
06.10.2015, 13:59
Nezávidím ľuďom, ktorí sa čo i len v jednom aspekte života intelektuálne opierajú o systém...
none
171
07.10.2015, 17:40
Na vašej ceste životom vás všetci chcú len pomýliť 🙂.
none
172
09.10.2015, 10:22
Už viem, prečo mnísi holdovali samote. Chceli sa izolovať pred všetkými debilmi, menejcennými ****ami populácie.
none
173
09.10.2015, 15:45
Chlapci, ak niečo so mnou chcete, tak v takomto poradí: najskôr musím poraziť neviditeľný svet, potom všetko ostatné. Hej? Skôr, než vyhrám nad neviditeľnom, veľa zo mňa nedostanete. Hneď po svojom víťazstve sa dohodneme.
none
174
13.10.2015, 10:16
Všetci kĺžu po povrchu, okrem mňa 🙂.
none
175
13.10.2015, 12:21
Mohli ste si žiť svoju lož. Ak nie ste na hlavu, ako predstierate na fóre, existuje kauzalita. A kauzalita hovorí, že len za podmienky, že by vaša lož nedo***ala mňa, čo sa stalo, a preto svoju lož žiť nebudete. Vsádzam svoju dušu, že to tak bude.
none
176
14.10.2015, 16:15
Hm, ovečky myslia všetko nevážne. Tu na fóre samá ovca iba mecheche. Kedy príde druhý diel, a ovce sa budú cítiť konečne zle?
none
177
14.10.2015, 16:29
Pre všetky tie vaše mindráky riešenia spoločnosti sa vráťme k starej téme: základom všetkých problémov spoločnosti je TVOJ charakter.
none
178

177. 14.10.2015, 16:29

Pre všetky tie vaše mindráky riešenia spoločnosti sa vráťme k starej téme: základom všetkých problémov spoločnosti je TVOJ charakter.

14.10.2015, 16:32
Čiže odvodíme: ak chceš zmenu spoločnosti, môžeš zmeniť najviac tak svoj charakter... Wow.
none
179

178. 14.10.2015, 16:32

Čiže odvodíme: ak chceš zmenu spoločnosti, môžeš zmeniť najviac tak svoj charakter... Wow.

14.10.2015, 16:34
To, o čo sa svetovláda primárne pokúša, je zmeniť charakter ľudí z dobrého na zlý.
none
180
15.10.2015, 16:17
Všetci temní hrachori budú umučení, aby zaplatili svoje dlhy. Mne.
none
181
20.10.2015, 10:56
Diskusie na tomto fóre (aj filtrovaných uživateľov) jasne ukazujú na lenivosť ovcí. Ovce nevedia diskutovať vážne, čiže nikdy nepracovali, sú lenivé až ***nuté, a preto trepú len samé ****viny. Bolo by dobre zakázať diskusie.
none
182
20.10.2015, 10:59
Najväčším symptómom ovce je, že nevie debatovať vážne; že si robí vždy zo všetkéh srandu; že vždy odľahčuje tému. Na vážny argument odpovedá ťaľafatkovaním.
none
183
26.10.2015, 07:36
Štát je len iná forma Gulagu.
none
184
26.10.2015, 15:13
Štát chce mať proste absolútnu moc, a to je všetko. Celá tá Game of Thrones na Zemi je len preťahovačka o moc. Ozaj, načo by komu bola taká obrovská moc? Zamyslel sa niekto?
none
185
26.10.2015, 17:36
Dôležitejší než slobodný trh je slobodná výroba. Uvedomte si, že kto ovláda výrobu, priemysel, ten vládne svetu. A presne to svetovláda robí - rozhodnúť môže presne kde čo kedy ako sa bude vyrábať...
none
186
29.10.2015, 09:25
Nepriama cenzúra floodovaním je na tomto fóre silnejšia než na smetiarni.
none
187
30.10.2015, 18:13
Tak čo, ovečky, kedy začnete konať? Ok, chápem, až keď vám bude tiecť do topánok. Ovca rieši problémy najviac do vzdialenosti 20m. Ďalej nedovidí.
none
188

187. 30.10.2015, 18:13

Tak čo, ovečky, kedy začnete konať? Ok, chápem, až keď vám bude tiecť do topánok. Ovca rieši problémy najviac do vzdialenosti 20m. Ďalej nedovidí.

30.10.2015, 19:05
In the long run we are all dead.

Ako daleko sa pozeras ty?
none
189

188. 30.10.2015, 19:05

In the long run we are all dead.

Ako daleko sa pozeras ty?

30.10.2015, 19:06
In the long run we are all dead. (ekonom Jano M. Keynes)
none
190

189. 30.10.2015, 19:06

In the long run we are all dead. (ekonom Jano M. Keynes)

01.11.2015, 13:03
Velachceš, to je dosť pesimistické, negativistické a deidealizované, až ateistické.
none
191
05.11.2015, 10:00
MBR:

- Master Boot Record
- Morgul Blade Runner
none
192
05.11.2015, 17:35
No, zas mi niečo došlo, ale to sem nebudem písať. Týka sa to ale všeobecnej presexualizovanosti ... ehm ... istej skupiny ľudí.
none
193
06.11.2015, 17:27
Môj dlhodobý ignore list, tj. taký, z ktorého uživateľov len tak ľahko nevyhadzujem, práve dosiahol dĺžku 100. Môžte si to overiť tu: odkaz
none
195
16.11.2015, 23:22
Som rád, že karma funguje. Aspoň v mojom prípade áno. Lebo každému sa všetko vráti, čo mi urobil. Keďže toho bolo dosť a boli to veľmi významné bytosti, trvalo to dlho, ale karma začala pred nejakým tým rokom poriadne odsýpať. Ja som tu každému zrkadlom.
none
196

195. 16.11.2015, 23:22

Som rád, že karma funguje. Aspoň v mojom prípade áno. Lebo každému sa všetko vráti, čo mi urobil. Keďže toho bolo dosť a boli to veľmi významné bytosti, trvalo to dlho, ale karma začala pred nejakým tým rokom poriadne odsýpať. Ja som tu každému zrkadlom.

16.11.2015, 23:24
Každý, kto sa mi postaví do cesty, a nestojí na strane pravdy, skončí rozomletý na kúsky. A ak stojí na strane pravdy, nemôže mi stáť v ceste.
none
197

196. 16.11.2015, 23:24

Každý, kto sa mi postaví do cesty, a nestojí na strane pravdy, skončí rozomletý na kúsky. A ak stojí na strane pravdy, nemôže mi stáť v ceste.

16.11.2015, 23:27
a ty uz nedavas do ignore listu?
none
198

197. 16.11.2015, 23:27

a ty uz nedavas do ignore listu?

16.11.2015, 23:29
To nesúvisí s týmto fórom ani v najmenšom.
none
199

198. 16.11.2015, 23:29

To nesúvisí s týmto fórom ani v najmenšom.

16.11.2015, 23:30
nemam chut vyhladavat tvoje prispevky...
none
200
18.11.2015, 18:49
Diskusné fóra už nie sú to, čo boli. Zmenili sa na nástroj ovládania más.
none
201

200. 18.11.2015, 18:49

Diskusné fóra už nie sú to, čo boli. Zmenili sa na nástroj ovládania más.

18.11.2015, 19:09
A ty si tomu na vine.
none
202

201. Lemmy 18.11.2015, 19:09

A ty si tomu na vine.

18.11.2015, 19:43
Ehe, asi hej.
none
203
24.11.2015, 10:56
Chcelo by to možno samostatnú tému, ale napíšem to len sem. Už viac nepoužívam ignore list. Používam už len allowed list. Čiže koho si tam nepridám, toho nevidím. Dôvodom bolo, že tu vznikal v priemere jeden užívateľ za deň a ja som sa stále musel srať s pridávaním do ignore listu. Takto je to ešte viac secure a ignore než pôvodný ignore list. Wow. K+ pre mňa. Hodina a pol práce to všetko prehodiť.
none
204
24.11.2015, 20:12
ping test
none
205

204. 24.11.2015, 20:12

ping test

25.11.2015, 08:57
ping2
none
206

205. 25.11.2015, 08:57

ping2

25.11.2015, 12:34
ping3
none
207
25.11.2015, 13:09
ping44
none
208
25.11.2015, 13:30
ppp
none
209
25.11.2015, 13:31
rrrr
none
210
25.11.2015, 13:57
ddddd
none
211
25.11.2015, 13:59
aaaa
none
212
25.11.2015, 14:01
bbbb
none
213
25.11.2015, 14:03
cccc
none
214
25.11.2015, 14:33
dddd, pokracujeme... nevsimajte si
none
215
25.11.2015, 17:04
ping, snad posledny
none
216
25.11.2015, 17:11
ping99
none
217
25.11.2015, 17:14
ffffff
none
218
25.11.2015, 18:12
xxxx
none
219
26.11.2015, 17:59
ping
none
221
03.12.2015, 10:25
Ten divný pocit, keď vaše názory urážajú pravdu.
none
222
03.12.2015, 11:46
Info: za posledný týždeň sme zaregistrovali okolo 70 aktívnych užívateľov. Teda užívateľov, ktorí napísali aspoň jeden príspevok:

adelcia, aranjes, ardzun, asmodei, astax1, bazen, bombolo, bystrik, clear1, cojavjem, darkb2266, darla, dodo-best, dorota, elemir, fajer, fialka3, fitipaldi, fotooon, grofik-srobik, havran, huranato, christiano-ronaldo, iesus-z-nazaretu, kaies, kaja-00, karola, kasafran, kesha1, kisac, klein, korund, lahoda, lea-pragmaticka1, lemmy, lux-aeterna, majko1, mamaleone, mary16, master-of-puppets, megamikro, mierotvorca, mil-nicko, milicano, milky945, mirec125, miroko26, nadja, panoramix, patrick91, paulstevens, peto, ranexil, righteousfred, romankoooooo, rose-madder, ruwolf-5, salbea, savras, scarlet666, shagara, slusny-clovek, sonar, sta2rky, velasquez, veriaci-4, vespertine, wolfe, youlove, zoozoo, zufaly

Týchto som nemonitoroval: ardzun, dodo-best, dorota, grofik-srobik, huranato, mamaleone, nadja, righteousfred, rossvolk, ruwolf-5, savras, scarlet666, scirocco
none
223

222. 03.12.2015, 11:46

Info: za posledný týždeň sme zaregistrovali okolo 70 aktívnych užívateľov. Teda užívateľov, ktorí napísali aspoň jeden príspevok:

adelcia, aranjes, ardzun, asmodei, astax1, bazen, bombolo, bystrik, clear1, cojavjem, darkb2266, darla, dodo-best, dorota, elemir, fajer, fialka3, fitipaldi, fotooon, grofik-srobik, havran, huranato, christiano-ronaldo, iesus-z-nazaretu, kaies, kaja-00, karola, kasafran, kesha1, kisac, klein, korund, lahoda, lea-pragmaticka1, lemmy, lux-aeterna, majko1, mamal...

03.12.2015, 11:47
Oprava: sekcia "týchto som nemonitoroval" neplatí. Monitoroval som všetkých a je ich presne 71 🙂.
none
224
03.12.2015, 13:54
Najhoršie je sledovať z diaľky, ako sa ovce nevyvíjajú k pravde.
none
225
03.12.2015, 13:55
Iste, veru! Sledujeme, ako sa ty ako tá najtupejšia ovca nevyvíjaš k pravde. Veď načo? Keď si len slepou vetvou evolúcie.
none
226

225. Lemmy 03.12.2015, 13:55

Iste, veru! Sledujeme, ako sa ty ako tá najtupejšia ovca nevyvíjaš k pravde. Veď načo? Keď si len slepou vetvou evolúcie.

03.12.2015, 15:31
Lemmy, o moju osobu sa vôbec nemusíš starať.
none
227

226. 03.12.2015, 15:31

Lemmy, o moju osobu sa vôbec nemusíš starať.

03.12.2015, 15:32
Musíš, lebo trepeš nezmysly. Čím menej idiotov na svete, tým viac mieru. To si nevedel?
none
228

227. Lemmy 03.12.2015, 15:32

Musíš, lebo trepeš nezmysly. Čím menej idiotov na svete, tým viac mieru. To si nevedel?

03.12.2015, 15:37
Lemmy- máš pravdu, ale keď nebude idiotov, nebudú ani cirki. Vieš s kým sa dostávaš do konfliktu?
none
229

228. havran 03.12.2015, 15:37

Lemmy- máš pravdu, ale keď nebude idiotov, nebudú ani cirki. Vieš s kým sa dostávaš do konfliktu?

03.12.2015, 15:39
Kedysi Sumeri verili v rôznych bohov, a dnes nikto. Nebude žiaden konflikt, keď nebudú idioti. Len sa bude lepšie žiť.
none
230

227. Lemmy 03.12.2015, 15:32

Musíš, lebo trepeš nezmysly. Čím menej idiotov na svete, tým viac mieru. To si nevedel?

03.12.2015, 15:45
Lemmy, prečital som tvoj prvý aj druhý prsípevok len dotiaľ, dokiaľ si sa nezačal zaoberať mojou OSOBOU. Nenašiel som tam DOTIAĽ nič, na čo by som mohol reagovať. Ďalej než po osobné útoky u nedovolených užívateľov nečítam.
none
231
03.12.2015, 16:40
"Irán bol plný ľudí, čo nás obdivovali a túžili sa pozápadniť. Sami sme sa im znechutili svojou
skrivodlivou, násilnou chamtivosťou a postrčili sme ich naspäť do náručia fundamentalizmu.
Pokryteckí západní demokrati sú neviditeľným prameňom fundamentalizmu v oriente. Toto sú skryté
zákonitosti dejín: jednostranné a z celku vytrhnuté princípy tajne živia a splodia svoj vlastný protiklad."

Je to trochu inak. Ono je to navrhnuté (zhora) tak, že na jednom mieste sa vytvára jeden extrém, a na inom druhý, ktorý ho "doplňuje". Vyextrémuj a panuj.
none
232
03.12.2015, 16:48
"Pre jednotlivca i národy platí hlavný zákon: prameňom integrujúcich síl je cieľ, ktorý nás presahuje a leží v budúcnosti."
none
233
03.12.2015, 16:51
"Vedomie o nás samých, kto sme, odkiaľ prichádzame a kam smerujeme, voláme identitou. Tieto identity sa kedysi nazývali anjelskými kniežatami, duchmi národov; skrze vzťah k nim národy povstávajú a opäť sa rozplývajú do ničoty."

To je tým, že archaj sú ochotní (teda niekedy) a schopní ZAPLATIŤ jednotnosť ľudí na Zemi, resp. nejakého subcelku.
none
234

233. 03.12.2015, 16:51

"Vedomie o nás samých, kto sme, odkiaľ prichádzame a kam smerujeme, voláme identitou. Tieto identity sa kedysi nazývali anjelskými kniežatami, duchmi národov; skrze vzťah k nim národy povstávajú a opäť sa rozplývajú do ničoty."

To je tým, že archaj sú ochotní (teda niekedy) a schopní ZAPLATIŤ jednotnosť ľudí na Zemi, resp. nejakého subcelku.

03.12.2015, 16:52
Keď chcete u oviec jednotnosť, vždy im to musíte zacálovať, lebo žiadna len tak hocijaká ovca si nebude platiť to, aby bola súčasťou jednotného celku. Ale keď ovečka v tom vidí zisk, tak je rada súčasťou celku.
none
235
03.12.2015, 16:59
"Azyl ďalej vôbec nesúvisí s občianstvom, lebo jedno a druhé má celkom iné dôvody. Za
občana Vás môže a nemusí prijať komunita, ak sa jej páčite a zdieľate jej hodnoty. Je to česť, nesúvisí
to s tým, či potrebujete pomoc."
none
236
03.12.2015, 17:03
" Identity v dejinách vznikajú tým, že pojmeme lásku k niečomu vyššiemu, než sme my sami, skrze lásku sa tušené zjasní do poznania a to spečatíme činom, obeťou. Z toho, čo sme obetovali, povstáva duch spoločenstva, ktorý ho zväzuje dohromady."

Presne tak, vážení. Toto spoločenstvo je len tak sociálne pevné, koľko ľudí sa nájde ochotných sa zaňho obetovať.
none
237
04.12.2015, 12:09
Archivujem príspevok odkaz od RighteousFred:

Zeny... su hold hlupe a preto, ze si to nechcu priznat, pachaju skodu... ako sebe, tak druhym. Zena caka vo veciach vztahov na pudove vzrusenie, ktore jej ma akoze povedat, ze to je ten pravy... Zena v tychto dobach pretlaca nazor, ze laska nieje o rozume, ale len o pocitoch.. Dnesna zena si vobec neuvedomuje a ani nechce uvedomit, ze ak by sa mal takto spravat muz, tak sa akoze zamiluje aspon 15 krat za den... Zeny... na moje pocudovanie, kedze sa vseobecne tvaria ako romanticky o laske ABSOLUTNE nic nevedia. Zeny dnes za lasku povazuju ciry pud rozmnozovania, ktory z pravidla upada velmi rychlo.. mozeme sa bavit o dnoch, maximalne roku, dvoch.. co je uz extrem. A potom sa cuduju, ze kam sa ta laska stratila.. a uz utekaju za dalsim chlapom, pri ktorom ich "zasvrbi"... Pri tom laska, to je vedome rozhodnutie niekoho milovat a stat pri nom nech sa deje cokolvek. Skutocna laska je koktejl citov a rozumu. Ak v tom rozum nezohrava ziadnu rolu, tak tu lasku nedrzi nic pohromade... Nieje to hlboke presvedcenie, ale len hra pudov, cize hormonov, ktore su divoke a nesputane, nepoznaju sucit, nepoznaju spolupatricnost, nepoznaju doveru, ochranu... hormony nepoznaju nic z toho, co vytvara hlboky, laskyplny a trvaly vztah. Nevravim, ze to muzi dnes robia zrovna spravne, nie.. no zeny sa dnes spravaju extremne chladno... Rozchadzaju sa jedna radost, stracaju zaujem o svojich patrnerov, vymienaju ich ako spodne pradlo a to znamena, ze tam laska nikdy ani nenastala.. ze to sa jedna v prevaznej vacsine len o tie podnety pudov, ktore su orientovane vylucne na sex a nejake telesne blizko, ale suzvuk dusi tam nenastal. Prirodzene, ze nenastal, pretozte tento faktor sa dnes akosi uplne prehliada. Ak ide o lasku, tak je to nieco, co presahuje vsetko materialne.. Laska prehliada vzhlad, prehliada majetky, prehliada rodinnych clenov, prehliada vsetko, co je tam vonku a sustredi sa na vnutro cloveka.. Ak raz najdeme cloveka, v ktorom vidime vnutorne kvality, ktore obdivujeme, tam sa moze rodit laska... Absolutnie nie na peknej ritke, velkych ramenach, umelych kozach, plnej penazenke, drahom aute, ci dome, kulte osobnosti a podobne ****viny... Preco prezivaju vztahy primarne tych menej telesne atraktivnych? Prave preto, co som tu popisal... su zalozene na vnutornych kvalitach a tie nevidi srdce (pudy), ale rozum... A hlupane si mozu skusat napravat peknych, zlych chlapcov
none
238
08.12.2015, 18:59
Mi dnes nefičal server na kontrolu dát z tohto fóra, takže som nezaznamenával žiadne nové príspevky. Ach, to bol pokoj. Zisťujem, že bez vás je mi lepšie.
none
239

238. 08.12.2015, 18:59

Mi dnes nefičal server na kontrolu dát z tohto fóra, takže som nezaznamenával žiadne nové príspevky. Ach, to bol pokoj. Zisťujem, že bez vás je mi lepšie.

08.12.2015, 19:02
Takže tento príspevok je vyslovene mučednícka obeta.
none
240

239. Nadja 08.12.2015, 19:02

Takže tento príspevok je vyslovene mučednícka obeta.

08.12.2015, 19:21
Vôbec to nechápeš. Ja rád píšem, ale iba keď ma ovečky počúvajú. Keď ma nepočúvajú, nič z nich nemám. A rád čítam, ale iba texty vyššie postavených ľudí než som ja sám. Inak ma tie texty nudia - nič mi nedávajú, nič z nich nemám. Na tomto fóre nerád píšem a nerád čítam. Z toho vyplýva len jedno.
none
241
16.12.2015, 19:08
Typickým znakom tohto fóra je, že nadhadzuje príliš veľa tém a v žiadnej nejde do hĺbky 🙂). Čiže vytvára len také pozlátko modernosti.... :(. Načo je to dobré, čo sa z toho naučíme?
none
242

241. 16.12.2015, 19:08

Typickým znakom tohto fóra je, že nadhadzuje príliš veľa tém a v žiadnej nejde do hĺbky 🙂). Čiže vytvára len také pozlátko modernosti.... :(. Načo je to dobré, čo sa z toho naučíme?

16.12.2015, 19:22
Možno to bude tým, že sa sem ľudia niechodia niečomu učiť ale skôr sa odreagovať.
none
243

242. 16.12.2015, 19:22

Možno to bude tým, že sa sem ľudia niechodia niečomu učiť ale skôr sa odreagovať.

17.12.2015, 09:47
Ja viem, ale efektom pozlátkovosti som implicitne odpudzovaný, nič z tým nenarobím. Mňa vždy zaujímal ten interiér, nie exteriér 🙂.
none
244

243. 17.12.2015, 09:47

Ja viem, ale efektom pozlátkovosti som implicitne odpudzovaný, nič z tým nenarobím. Mňa vždy zaujímal ten interiér, nie exteriér 🙂.

17.12.2015, 10:09
A prečo teda netvoríš témy, ktoré by šli do hĺbky 🙂? Alebo choď na nejaké iné stranky, kde má viacero ľudí podobný záujem a schopnosti, napr. nejaké vedecké 🙂?
none
245

244. 17.12.2015, 10:09

A prečo teda netvoríš témy, ktoré by šli do hĺbky 🙂? Alebo choď na nejaké iné stranky, kde má viacero ľudí podobný záujem a schopnosti, napr. nejaké vedecké 🙂?

17.12.2015, 10:19
Ale rád študujem druhých. Napr. vespertine: Vespertine is a term used in the life sciences to indicate something of, relating to, or occurring in the evening. In botany, a vespertine flower is one that opens or blooms in the evening. Čiže je jasne vidieť, že si zo shadowlandu 🙂).
none
246

245. 17.12.2015, 10:19

Ale rád študujem druhých. Napr. vespertine: Vespertine is a term used in the life sciences to indicate something of, relating to, or occurring in the evening. In botany, a vespertine flower is one that opens or blooms in the evening. Čiže je jasne vidieť, že si zo shadowlandu 🙂).

17.12.2015, 10:32
🙂) správne, ale aj:,,Vespertine is the fifth studio album by Icelandic musician Björk.....(it) was widely acclaimed by critics. Praise centred on its erotic, intimate mood and sonic experimentation.,, 🙂)
none
247

246. 17.12.2015, 10:32

🙂) správne, ale aj:,,Vespertine is the fifth studio album by Icelandic musician Björk.....(it) was widely acclaimed by critics. Praise centred on its erotic, intimate mood and sonic experimentation.,, 🙂)

17.12.2015, 12:04
Treba si ale uvedomiť, že Björk nepomenovala svoj album Vespertine náhodou 🙂.
none
248

247. 17.12.2015, 12:04

Treba si ale uvedomiť, že Björk nepomenovala svoj album Vespertine náhodou 🙂.

17.12.2015, 12:21
Nerozumiem, čo tým chceš povedať...Veď ani ja som si nedala taký nick náhodou 🙂.
none
249

248. 17.12.2015, 12:21

Nerozumiem, čo tým chceš povedať...Veď ani ja som si nedala taký nick náhodou 🙂.

17.12.2015, 12:32
Bjork aj ty máš nick Vespertine preto a len preto, že to znamená "stmievanie".
none
250

249. 17.12.2015, 12:32

Bjork aj ty máš nick Vespertine preto a len preto, že to znamená "stmievanie".

17.12.2015, 12:37
Ja viem najlepšie, prečo mám taký nick 🙂.
none
251

250. 17.12.2015, 12:37

Ja viem najlepšie, prečo mám taký nick 🙂.

17.12.2015, 14:11
To si myslíš 🙂. Ja to viem lepšejšie 🙂.
none
252

251. 17.12.2015, 14:11

To si myslíš 🙂. Ja to viem lepšejšie 🙂.

17.12.2015, 14:34
Ty vieš prd...
none
253

252. 17.12.2015, 14:34

Ty vieš prd...

17.12.2015, 15:02
Ja každý rok pravidelne vyhrávam súťaž o najlepšieho z antimanipulačnej ligy. Väčšinu vašich techník viem dokonca napodobiť aj sám 🙂.
none
254

253. 17.12.2015, 15:02

Ja každý rok pravidelne vyhrávam súťaž o najlepšieho z antimanipulačnej ligy. Väčšinu vašich techník viem dokonca napodobiť aj sám 🙂.

17.12.2015, 15:09
Obávam sa, že nechápem...koho ,,vašich,, ?
none
255

254. 17.12.2015, 15:09

Obávam sa, že nechápem...koho ,,vašich,, ?

17.12.2015, 15:12
Však vlkov, predsa.
none
256

255. 17.12.2015, 15:12

Však vlkov, predsa.

17.12.2015, 15:19
Hm, zaujímavé 🙂)
none
257

256. 17.12.2015, 15:19

Hm, zaujímavé 🙂)

17.12.2015, 15:23
Hej, hej. Zaujímavé. Ale pozri: prečo nevečeriate radšej na ovečkách a snažíte sa uloviť mňa? Veď to neni šanca, ja som tak kovaný ako ani kukluxklanci nie. Ovečky sú ľahká korisť. Ja som nedostupná. Kľudne sa zamerajte na tých, ktorí odmietli ochranu mojich wizard-rád 🙂).
none
258

257. 17.12.2015, 15:23

Hej, hej. Zaujímavé. Ale pozri: prečo nevečeriate radšej na ovečkách a snažíte sa uloviť mňa? Veď to neni šanca, ja som tak kovaný ako ani kukluxklanci nie. Ovečky sú ľahká korisť. Ja som nedostupná. Kľudne sa zamerajte na tých, ktorí odmietli ochranu mojich wizard-rád 🙂).

17.12.2015, 15:29
Hurhaj na to!, vieš čo to inými slovami znamená? Hm, zaujímavé 🙂)

Že trepeš nezmysly. Ale v asertívnom podaní.
none
259

258. Lemmy 17.12.2015, 15:29

Hurhaj na to!, vieš čo to inými slovami znamená? Hm, zaujímavé 🙂)

Že trepeš nezmysly. Ale v asertívnom podaní.

17.12.2015, 15:43
Hm... osobný útok až v tretej vete. To je progress.
none
260

259. 17.12.2015, 15:43

Hm... osobný útok až v tretej vete. To je progress.

17.12.2015, 15:53
Nie, ja som to myslela vážne, že zaujímavé 🙂, predstavujem si, čo sa tak asi človeku na opačnej strane honí hlavou, keď píše takéto srandy 🙂) či sa len na mne baví, abo to má aj nejaký iný zmysel 🙂)
none
261

260. 17.12.2015, 15:53

Nie, ja som to myslela vážne, že zaujímavé 🙂, predstavujem si, čo sa tak asi človeku na opačnej strane honí hlavou, keď píše takéto srandy 🙂) či sa len na mne baví, abo to má aj nejaký iný zmysel 🙂)

17.12.2015, 16:18
"Honí hlavou".. no, ja honím skôr rukou 🙂. Ale každý má svoj štýl 🙂. No, vieš, keď si niekto dá do avatara bieleho židovského vlka a k tomu podľa landovej pesničky sa pomenuje ako "tieň", tak to hovorí jedným zmyslom. Tu nie je o čom diskutovať 🙂. ("vlci jsou hladoví", "když tě jednou polkne stín" - oboje v jednej pesničke)
none
262

261. 17.12.2015, 16:18

"Honí hlavou".. no, ja honím skôr rukou 🙂. Ale každý má svoj štýl 🙂. No, vieš, keď si niekto dá do avatara bieleho židovského vlka a k tomu podľa landovej pesničky sa pomenuje ako "tieň", tak to hovorí jedným zmyslom. Tu nie je o čom diskutovať 🙂. ("vlci jsou hladoví", "když tě jednou polkne stín" - oboje v jednej pesničke)

17.12.2015, 16:20
Inak vlkov je tu viac: ru-wolf, wolf-e, ... Mnoho z nich sa nevolá "wolf", napr. "lifca" (všimni si ten úsmev - čistý joker), a pod. Vaše avatary o vás vypovedajú všetko 🙂. Svetovláda (vlci) vôbec klamú len textom, ale nie obrázkami, lebo si myslia, že obrázky nikto neberie vážne. Preto v obrázkoch hovoríte pravdu, ktorú ja prečítam ako písaný text. I keď v poslednej dobe som si všimol, že aj obrázky sú trochu obfuskované, ale nemusíte sa báť: bežný občan obrázky zásadne neprečíta (kuki? 🙂, naivní umění za miliony, král bramborových lidí, atď, atď).
none
263

262. 17.12.2015, 16:20

Inak vlkov je tu viac: ru-wolf, wolf-e, ... Mnoho z nich sa nevolá "wolf", napr. "lifca" (všimni si ten úsmev - čistý joker), a pod. Vaše avatary o vás vypovedajú všetko 🙂. Svetovláda (vlci) vôbec klamú len textom, ale nie obrázkami, lebo si myslia, že obrázky nikto neberie vážne. Preto v obrázkoch hovoríte pravdu, ktorú ja prečítam ako písaný text. I keď v poslednej dobe som si všimol, že aj obrázky sú trochu obfuskované, ale nemusíte sa báť: bežný občan obrázky zásadne neprečíta (kuki? 🙂, na...

17.12.2015, 17:03
české slovo ,,honit,, - naháňať 😉

Zaujímavá analýza teda 🙂) uhádol si, že ani avatára nemám náhodou, ale to je biela vlčica 🙂) ale je plachá, nevidíš, ako sa obzerá? Ona nechce ovládnut svet
none
264

263. 17.12.2015, 17:03

české slovo ,,honit,, - naháňať 😉

Zaujímavá analýza teda 🙂) uhádol si, že ani avatára nemám náhodou, ale to je biela vlčica 🙂) ale je plachá, nevidíš, ako sa obzerá? Ona nechce ovládnut svet

17.12.2015, 17:33
Ale má taký nebezpečný výraz 🙂. Na to si potrpíte 🙂.
none
265
29.12.2015, 13:06
Bože, to tu vyzerá. Tá rýchlosť úpadku je viditeľná aj v časovom rozmedzí 10 dní.
none
266
03.01.2016, 17:47
+Phillip Kahle The problem is it's not Jews, it's the Devil. Even Gandalf sang it in LOTR. Below devil are jews, Vatican and many others. Basically, all humanity is joined together in it's own destruction, everybody is "doing his part". And that's the way it should be 🙂. Who does not oppose everybody, does not have the whole truth 🙂. It's also true, that Vatican is UNDER Jews, not the other way around. What do you want to know more from The Oracle (me)?
none
267
14.01.2016, 17:38
Keby toto vlákno ešte niekto náhodou sledoval, tak som prestal podporovať plugin na toto fórum a presunul som ho do Tampermonkey.
none
268
12.02.2016, 11:57
testik
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 642 603 B vygenerované za : 0.196 s unikátne zobrazenia tém : 49 724 unikátne zobrazenia blogov : 878 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Možno si myslíš, že programovanie je náročná činnosť a vyžaduje si nejaké špeciálne zručnosti... Ale nie je to celkom tak... Snáď každý z nás denno-denne programuje a ani si to neuvedomuje... Chceš ...

citát dňa :

Láska je ako poleva - prvá lyžica horúca, posledná studená.