Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Hyeny pred a po 2. sv. vojne .

2
reakcií
684
prečítaní
Tému 7. augusta 2017, 08:48 založil Peťo.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Peťo muž
   7. 8. 2017, 08:48 avatar
Predvčerom dávali na STV 2 dokument s názvom : "1945 krvavý mier" .
Môžete si ho stiahnuť , alebo pozrieť napríklad na www.ulo Tento odkaz smeruje mimo DF.skto.cz .
Dokument mi doplnil informácie o špinavom charaktere fašistov počas 2.sv. vojny ale HLAVNE o špinavom až hyenistickom charaktere Čechoslovákov našich pra-otcov (či ako) po 2. sv. vojne .
Chápem ,že ľudia v Československu nenávideli Nemcov HLAVNE CIVILISTOV a snažili sa ich z krajiny dostať preč , ale oni to robili násilne .
Pochopím ak sa Čechoslováci mstili na bývalých vojakoch a kolaborantoch , ale odsudzujem vešanie,zabíjanie a mučenie Nemeckých DETÍ a ich matiek .Veď tie deti ani nevedeli aký sa vtedy písal rok a že existuje Amerika .
Bo som pobúrený hyenizmom vtedajších ľudí - Čechoslovákov .
Čechoslováci boli po vojne charakterovo takí istí ako fašisti ,pretože používali rovnaké mučiace prostriedky .

PS:
Len upozorním .
Môj starý otec bol v koncentráku v Mauthausene ,rozprával mi ako prežil koncentrák jedného letného dňa , keď som bol malý a mňa mrzí ,že som si jeho slová nemohol nahrať na magneťák ,pretože som bol malý .
Ale pamätám si jeho rozprávanie .
Mimochodom , v Banskej Bystrici v múzeu je vystavená palica ,ktorou nacisti dobyli na smrť človeka z našej rodiny ,pretože im nechcel dať informácie .
Že neuhádnete názov obce ?

2.
označiť príspevok

Peťo muž
   7. 8. 2017, 08:49 avatar
Nič nejde vytvoriť tému ani po reštarte PC .

3.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 8. 2017, 09:17 avatar
Skús po častiach teda, niekde v tom texte je tam niečo, čo bráni sa tu zjaviť
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:36,  56. Tak Jung bol tiež len ohraničený, nedokonalý človek. Ani on nebol Boh. Obmedzený...
dnes, 10:31,  Zatiaľ, zrejme, sú národy a národnosti v istej miere oprávnené, ale ľudskosť je niečo,...
dnes, 10:11,  To zrejme aj robil.
dnes, 10:10,  218. Vyčleňovanie sa, nezáujem o iných, ignoráciu, neľudskosť.
dnes, 10:09,  Mohol myslieť rozumne.
dnes, 10:08,  Aký problém potom očakávaš u majoritného obyvateľstva?
dnes, 10:08,  Nemal sa radšej vôbec zamýšľať a mal si to dať vysvetliť od materialistov. :)
dnes, 10:07,  To je tvoj názor, ktorý ti neberiem. Nemáš v tejto oblasti skúsenosti, tak to pokladáš za...
dnes, 10:06,  Vychádzal zo zle pochopenej skúsenosti.
dnes, 10:05,  134. Cigáni nie sú vyháňaní na okraj spoločnosti. Na okraj spoločnosti je vyháňaná...
dnes, 09:59,  Veď práve to, že tomu verí veľa ľudí, je dôsledok jalových rečí. Veria jalovým...
dnes, 09:58,  54. Ja osobne nie som prívrženec Junga, ale predpokladám, že on sám vychádzal hlavne z...
dnes, 09:53,  Nie sú to jalové reči, pretože najlepšia prax je taká, ktorá má ako podklad dobré...
dnes, 09:53,  51. Čítame v tom zdroji napr. aj: "Ako časť osobného nevedomia patrí tieň k ja,...
dnes, 09:46,  Všetko toto sa prejavia ako jalové reči, keď si uvedomíme, že žijeme v kapitalizme. S...
dnes, 09:43,  Ak niekto má problém s učením VZ SJ, lebo nie je v súlade s Bibliou, tak je prehlásený ako...
dnes, 09:43,  51. Kedykoľvek niečo vykonáš, teda vykonajú to tvoje ruky či nohy, alebo ústa niečo...
dnes, 09:23,  Ľudia síce majú aj nejaké obmedzenia, nedostatky, niekedy poruchy, ale môžu a majú na sebe...
dnes, 08:18,  teolog?
dnes, 06:18,  https://www.facebook.com/1403418853126583/videos/2595764080711677/
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Posielam Ti zoznam všetkého, čo by som si na Vianoce želal: Teba!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(54 717 bytes in 0,547 seconds)