Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Humorná inteligencia (HQ)

123
reakcií
1482
prečítaní
Tému 8. novembra 2012, 14:04 založil Krištof.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
02. 12. 2012
21
22. 05. 2010
12
19. 11. 2018
2
 
 


1.
označiť príspevok

Krištof
   8. 11. 2012, 14:04 avatar
Iné známe označenia pre vtip: haluška, haluz.

Keď pivo miluješ, nie je čo riešiť. Len piť.

- Kde bývaš?
- V meste.
- V ktorom meste?
- Bratislava a okolie
- Ok. A psa máš?
- Troška.

Hodnotenie fotky ženy v prírode.
- Ten strom, pri ktorom stojíš, ti pristane.
- Hm, ďakujem, to mi ešte nikto nepovedal.
- Uhm, aj tie skaly v okolí ti pristanú. Len škoda, že si ich nemôžeš brať všade so sebou. Vyzerala by si jedinečne.

Niektorí ľudia si píšu denník, niektorí pamätník a ja si píšem aspoň debilník.

Rozdelenie ľudí z hľadiska sexuálnej orientácie podľa stupňa teploty:
Heterosexuáli - studení.
Bisexuáli - prihriati, resp. pomerne teplí.
Homosexuáli - teplí.
Transgenderi - horúci.

Existujú vraj rôzne typy inteligencie: matematická, verbálna, priestorová atď. Nebolo by však odveci, keby k tomu pribudla aj humorná inteligencia (HQ), teda chápanie vtipov a podobne. Ak chápete vtipy, dokazuje to, že máte istú inteligenciu, je to zároveň taký svojský test. Tí, ktorí by mali vysokú humornú inteligenciu, mohli by byť napríklad vhodnými divákmi a poslucháčmi rôznych zábavných programov, ba mohli by aj tvoriť také programy. Táto inteligencia súvisí so zmyslom pre humor, no je to schopnosť porozumieť aj zložitejším humorným situáciám. Ibaže teraz neviem, či je toto len vtip, alebo to myslím vážne.
Súhlasí Ónya


2.
označiť príspevok

Krištof
   8. 11. 2012, 14:05 avatar
Včera popoludní som sa akosi nudil a tak som začal vymýšľať "vtipy", ktoré tu vidíte. Hneď bolo veselšie. Vy keď sa nudíte, čo robíte (ak je to slušné)? ;-)


4.
označiť príspevok

ruwolf muž
   8. 11. 2012, 14:18 avatar
Inteligentní ľudia sa vraj nikdy nenudia. :-)


14.
označiť príspevok

Krištof
   8. 11. 2012, 14:30 avatar
inteligentní ľudia vraj nie sú sarkastickí, s výnimkou keď niekomu niečo vracajú :-P


19.
označiť príspevok

ruwolf muž
   8. 11. 2012, 14:44 avatar
Sarkazmus nemá nič s (ne)inteligenciou.
Len človek nie ješitný, teda pokorný (na čo nestačí vysoká inteligencia), sa dokáže zasmiať aj na tom, keď si niekto robí srandu z neho.
Ješitný (samoľúby, namyslený, márnomyseľný) človek nedokáže pochopiť ani jemný humor na jeho účet.
Súhlasí rose.madder, Ónya, Sinaja


23.
označiť príspevok

Krištof
   8. 11. 2012, 14:51 avatar
to čo som napísal v 14., bolo myslené skôr humorne. sarkazmus je kvázi druh humoru, len je to skôr výsmech, je ostrý a pod. inak aj to v 4. nie je podľa mňa celkom pravda. človek sa môže nudiť aj vtedy, ak sa musí venovať niečomu, čo ho nebaví, alebo sa nemôže venovať tomu, čo ho baví, teda v určitom čase. môže byť pritom inteligentný aj kreatívny. ale inak počul som, že nuda je opakom tvorivosti. ty sa vieš zasmiať na tom, keď si niekto robí z teba srandu? :-)


57.
označiť príspevok

ruwolf muž
   9. 11. 2012, 16:34 avatar
Aj ostrý humor je humor, a je vysoko cenný, ak sa vysmieva z nebezpečnej veci - ako napr. fundamentalistické náboženstvo.
Áno, viem, len musí to byť sranda s mojich skutočných vlastností, nie z že, dotyčný premieta na mňa jeho zlé vlastnosti. 


60.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 16:50 avatar
Samotný sakrazmus je skôr "je uštipačný, bezohľadný výsmech sprevádzaný cynickým autoritatívnym postojom." sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Môže byť motivovaný aj napríklad závisťou, nenávisťou alebo inými negatívnymi emocionálnymi stavmi toho, kto ho používa. Záleží aj na tom, aké sú vzťahy medzi tým, kto je sarkastický a tým voči komu je taký. Ak sú tie vzťahy skôr negatívne, ten sarkazmus môže súvisieť s tým.
Niečo iné je satira: "Satira je označení pro umělecký, zejména literární žánr, využívající komičnosti, výsměchu, karikatury a ironie ke kritice nedostatků a záporných jevů. Využívá se zejména v aforismech, epigramech, parodiích, pamfletech, komediích a fraškách." cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Pozri aj humor sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


62.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 16:52 avatar
samozrejme nie sakrazmus, lež sarkazmus ;-)


66.
označiť príspevok

ruwolf muž
   9. 11. 2012, 16:57 avatar
"môže byť aj napríklad" nerovná sa "je vždy"
Súhlasí Krištof


67.
označiť príspevok

ruwolf muž
   9. 11. 2012, 16:58 avatar
Opakujem:
Z nebezpečných vecí je správne robiť si bezohľadný výsmech.
Súhlasí mysoulflies


72.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 17:12 avatar
Pokiaľ ide o "bezohľadný výsmech z nebezpečných vecí", na to je potrebná príslušná situácia, téma a pod. Nebezpečné veci treba skôr kritizovať, samozrejme kto je schopný satiry, môže ju tam použiť. Čo sa týka - citujem ťa - "fundamentalistického náboženstva", tak aby tu nebola nejaká "teofóbia" alebo "kresťanofóbia", čo uvádzam aj v súvislosti s témou zo včera o "ateofóbii", v ktorej sa píše, že ateisti nie sú proti náboženstvu a pod. Citujem: "Drvivá väčšina ateistov nemá problém s existovaním náboženstva... Zjednodušene povedané, je to voľba medzi vzájomným ničením alebo vzájomnou úctou."


76.
označiť príspevok

ruwolf muž
   9. 11. 2012, 17:19 avatar
To, že s fundamentalistov sa stávajú fanatici je psychiatrami dobre preskúmaná vec.

Pre pripomenutie, definícia fanatizmu od Günter-a Hole-ho(psychiater, neurológ, profesor na univerzite v Ulme, bol aj riaditeľom psychiatrickej kliniku), z knižky "Fanatismus", ktorú do češtiny preložila Simona Hoskovcová:

"Fanatismus je osobnostní strukturou spoluurčené, na OMEZENÉ obsahy a hodnoty vztažené osobní přesvědčení s vysokým stupněm identifikace, které je udržováno nebo sledováno se značnou intenzitou, stálostí a důsledností. Trvá neschopnost dialogu a kompromisu s jinými systémy a lidmi, se kterými se BOJUJE jako s vnějším nepřítelem nasazením VŠECH PROSTŘEDKŮ a v souladu s vlastním svědomím."
Súhlasí mysoulflies


84.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 17:39 avatar
Poukazuješ na určitý extrém. Môžeme sa baviť o tom, či aj ateisti v niektorých prípadoch nemôžu byť fanatickými zástancami svojho názoru a odporcami iného názoru, teda tzv. antiteisti alebo militantní ateisti. Veriaci ľudia môžu byť aj hodnotnými a v spoločnosti platnými ľuďmi. Pozri tu kresťanské hodnoty a zdravie, správanie a pod., podľa výskumov. Dám sem niektoré pasáže a odkaz na zdroj.

"...Sú empirické dôkazy o tom, že religiozita – kladný vzťah človeka k náboženstvu, najmä účasť v náboženských spoločnostiach má silný vzťah k zdraviu (Koening, 1997; Larson, Swyers a McCullough, 1997; George et all, 2000). Tento účinok viery potvrdzujú výskumy vo viacerých vedných odboroch – sociológii, psychológii zdravia, psychiatrii, gerontológii a sociálnej epidemiológii. Prehľad literatúry o duševnom zdraví a užívaní drog ukazuje, že kladný vzťah k náboženstvu je sprevádzaný zníženým výskytom anxiety, depresie, alkoholovej a drogovej závislosti (Koenig, 1997; Miller, 1998; George, et al., 2000). Podobné zistenia jestvujú pre správanie adolescentov – hlboko veriaci adolescenti majú sklon používať menej nepovolených drog, menej fajčia a menej sa zapájajú do riskantných pohlavných stykov než ich menej veriaci rovesníci (Wallace & Forman 1998).
Vzťah medzi náboženstvom a užívaním alkoholu u vysokoškolských študentov zisťovali prinajmenšom štyri výskumy. V oblasti používania nelegálnych drog zistili Bell a spol. na vzorke viac ako 17000 vysokoškolských študentov, častejšie používanie marihuany u študentov, ktorí považovali vieru za nedôležitú (Bell, Wechsler, a Johnston, 1997).
Patock-Peckham, Hutchinson, Cheong, & Nagoshi (1998) zistili že študenti bez vierovyznania uvádzali pitie alkoholických nápojov a opilosť častejšie než veriaci študenti. Templin a Martin (1999) zistili silný záporný vzťah medzi používaním alkoholu a religiozitou u vysokoškolačiek – katoličiek no nie u vysokoškolákov - katolíkov. Čo sa týka iných psychosociálnych charakteristík, Kirkpatrick a kol. (Kirkpatrick, Shillito, a Kellas, 1999) skúmali na vzorke vysokoškolských študentov vzťah medzi náboženskou vierou a osamelosťou. Ich výsledky ukázali, že náboženská viera korelovala s nižšou osamelosťou u žien ale nie u mužov.
Hammermeister a kol. skúmali vzťah medzi náboženskou vierou a ôsmimi psychosociálnymi charakteristikami a charakteristikami týkajúcimi sa duševného zdravia. Výskum overoval hypotézu, že viera v Boha súvisí s duševným zdravím. Účastníkmi bolo 462 vysokoškolských študentov. Výsledky ukázali, že študenti skórujúci vysoko na škále religiozity skórovali nízko v ukazovateľoch ako osamelosť a beznádej, a vyššie na škále sebavedomia. Vysoko a nízko veriaci sa tiež líšili v používaní alkoholu a drog. ...
U celej vzorky sme zistili štatistický významný záporný vzťah medzi zvnútornenou religiozitou a frustrovanosťou. To znamená, že študentky skórujúce vysoko v dimenzii zvnútornenej orientácie skórovali nízko v hodnotách frustrovanosti.
Študentky skórujúce vysoko v dimenzii vonkajšej religiozity t. z. tie, ktoré používajú kresťanské náboženstvo na dosiahnutie iných, nenáboženských cieľov, napr. na dosiahnutie pocitu bezpečia, neintegrujú náboženstvo do svojho života, podriaďujú ho iným hodnotám, voči náboženskej doktríne sú výberové, boli oproti študentkám so zvnútornenou religiozitou významne viac frustrované a so životnými okolnosťami spokojné menej. Študentky bez vierovyznania skórovali so všetkých troch skupín najnižšie v dimenzii spokojnosti a najvyššie v dimenzii frustrovanosti. ...
Keďže sa – na základe výskumov - ukazuje, že fajčenie, pitie alkoholických nápojov a používanie nelegálnych drog je u veriacich a neveriacich skupín odlišné, poukazuje to na skutočnosť, že náboženská viera môže byť ochranným faktorom proti alkoholu, nepovoleným drogám, ako aj iným sociálne-patologickým javom."
www.pulib.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Alebo Prof. PhDr. Damián Kováč, DrSc. (2003):
"Preukázalo sa, že religiózni (náboženskí) jedinci sa v porovnaní s neveriacimi vyznačujú nielen lepšími ukazovateľmi imunitného systému, optimálnymi fyziologickými ukazovateľmi (napr. tlak krvi), ale sa aj dožívajú vyššieho veku, sú menej anxiózni, depresívni, stravujú sa striedmo, menej, resp. regulovane používajú alkoholické nápoje, žijú usporiadaným sexuálnym životom, ich rodinný život je súladný atď. (podrobnejšie J. Gartner et al., 1991)."


96.
označiť príspevok

ruwolf muž
   9. 11. 2012, 18:04 avatar
„Skutočnosť, že veriaci je šťastnejší než skeptik, nemá väčší argumentačný význam než to, že opitý človek je šťastnejší než triezvy. Šťastie ľahkovernosti je lacnou a nebezpečnou vlastnosťou šťastia a v žiadnom prípade nie je nutné pre život.“
-- George Bernard SHAW (1925)


101.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 18:17 avatar
"Skutočnosť, že veriaci je šťastnejší než skeptik..."

Pre zaťatých skeptikov sú tieto výroky:
"Keď sa niekto považuje za skeptika, urobí dobre, ak občas zapochybuje aj o svojej skepse." FREUD Sigmund
"Skeptik sa obrní proti všetkému, aj proti šťastiu." DUHAMEL Georges
"Len malý rozum a ničotný duch pýšia sa skepticizmom, ako módnym oblekom a honosia sa ním, ako záslužným činom." BELINSKIJ Vissarion Grigorievič
"Ľudia sú veľmi skeptickí - neveria ničomu s výnimkou ohovárania." CHESTERTON Gilbert Keith
"Nedostatok ilúzie, snaha znižovať a skepticizmus vedú k rovnako závažným chybám v hodnotení ako prílišnej ilúzii, nadšenia a viery." DUTOURD Jean Gwenaél
"Rada skeptikom: byť skeptický voči vlastnej skepse!" BECHER Robert J.
"Skepticizmus je pomalá samovražda." EMERSON Ralph Waldo
"Skepticizmus neznamená len duchovnú pochybovačnosť, ale nedostatok mravného presvedčenia, neúprimnosť a ochromenie ducha." CARLYLE Thomas
"Skeptikoch nazývame tých, ktorí nezdieľajú naše ilúzie, a pritom nedbáme, že oni snáď majú iné." FRANCE Anatole


103.
označiť príspevok

ruwolf muž
   9. 11. 2012, 18:25 avatar
WTF "zaťatý skeptik"?

1 Skutočný skeptik pochybuje o všetkom, teda aj o skepticizme, takže toto na mňa neplatí.
2 je vysvetlená v pôvodnom SHAWovom výroku: lepšie byť triezvy zdravý a živý ako pod vplyvom nejakej omamnej látky prísť o život.
3 Ja sa skepticizmom nechválim, pretože ho považujem za normálny stav dospelých ľudí - mimo.
4 Neohováram, takže zase mimo.
5 Nepodložené tvrdenie.
6 Viď 1
7 Viď 2
8 Viď 2
9 Iný význam slova, čiže zase od veci.
---
Zhrnutie - všetko mimo.  


110.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 18:43 avatar
Všetci dotyční sú mimo, len ty si in? :-P
"Skepticizmus môže byť úplná, bezmedzná pochybovačnosť." sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
"pochybovanie o všetkom, pochybovačnosť, nedôvera... o všetkom pochybujúci, nedôverčivý človek..." slovnik.azet.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

"Skutočný skeptik pochybuje o všetkom, teda aj o skepticizme, takže toto na mňa neplatí."

Skutočný skeptik, to je aký? Lebo skeptik pochybuje o všetkom s výnimkou svojej skepsy. Tej sa drží. No možno ty máš na mysli nie skeptika, ale "skutočného skeptika" :-P Samozrejme, do určitej miery je "pochybovanie" v poriadku.

"je vysvetlená v pôvodnom SHAWovom výroku: lepšie byť triezvy zdravý a živý ako pod vplyvom nejakej omamnej látky prísť o život."

To je v 84., že veriaci menej chľastajú, menej užívajú drogy než neveriaci, majú súladnejší život a pod.


113.
označiť príspevok

ruwolf muž
   9. 11. 2012, 18:50 avatar
Nie všetci, len tí a len v tých výrokoch, ktoré si sem dal.  

Skutočný je taký, ktorý pozerá, na to, aký svet je, a nie na to, aký by svet chcel.

To bolo obrazné pomenovanie.


114.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 19:00 avatar
Veď tých všetkých som mal na mysli. Ty si uviedol, že "Zhrnutie - všetko mimo."

Aha, to je asi nová definícia skeptika: "taký, ktorý pozerá, na to, aký svet je, a nie na to, aký by svet chcel." A samozrejme, že aj vie, aký svet je, a vie aj to, že kto má iné poznanie alebo chápanie, ten sa určite mýli?

Skeptický neznamená triezvy, ale pochybujúci, nedôverčivý. Skeptik je - obrazne - omámený večnými pochybnosťami, skepticizmom. :-)


116.
označiť príspevok

ruwolf muž
   9. 11. 2012, 19:10 avatar
Vie zo skúsenosti, že všetci majú rovnaké postavenie, čo sa týka poznávania (všetko cez neisté) zmysly.

Byť omámený = zbavený zmyslov, jasného vedomia, opojený, otupený - to je stav, napr. keď verím rozprávkam a nevidím krutú skutočnosť - to nie je skepticizmus.


117.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 19:25 avatar
V princípe majú ľudia rovnaké možnosti poznania, no líšia sa v názoroch, prístupoch a pod. Líšia sa aj v samotnom poznaní, informáciách. Pozri napr. niekdajšie smery ako empirizmus, racionalizmus, agnosticizmus, teistické a ateistické názory... Človek má ohraničené možnosti poznania. Preto sa niekedy poukazuje na význam zjavených informácií. Hoci niektorí poukazujú aj na možnosti rozumového poznania nejakých vyšších poriadkov sveta.

Skepticizmus: "Je to filozofická koncepcia, ktorá pochybuje o možnosti poznania skutočnosti." sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Tak aké reálne poznanie sveta, keď sa pochybuje o možnosti poznania skutočnosti? To má kvázi agnostickú povahu.

Buddhizmus aj kresťanstvo hovoria o utrpení sveta - to je tiež krutá realita, nie? Ale to nie je celá pravda, je aj veľa dobrých a pekných vecí a možností. Rozprávka môže byť aj to, čo tvrdí skeptik a agnostik.


118.
označiť príspevok

ruwolf muž
   9. 11. 2012, 19:36 avatar
Napr. dieťa od malička umierajúce od hladu nemá žiadne možnosti poznania, len poznať krutú bolesť a utrpenie.

WTF "zjavené informácie"?
Prečo si niektorí kokoti myslia, (skôr z mojich skúseností sú to ober-kokoti), že práve oni sú tými vyvolenými, ktorí boli vybraný (bohom, či inými vyššími bytosťami)

Inak, keďže sa snažím byť skeptik, som agnostik.

Rozprávka je príbeh s dobrým koncom. Pekné veci nedokážu zmazať kruté veci, pretože sa minulosť podľa všetkého (aj podľa kresťanstva) nedá vrátiť. Aj keď, presnejšie povedané, skutočnosť je k ľuďom ľahostajná.
Na skepticizme nie je nič prikrášľujúce.


119.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 19:57 avatar
Nežijeme v raji, je tu dobro i zlo. Možno preto aj Kristov kríž. Ján Pavol II. v istom apoštolskom liste píše, že "v Kristovom kríži sa prostredníctvom utrpenia nielen zavŕšilo vykúpenie, ale bolo vykúpené aj samo ľudské utrpenie. Kristus - bez akejkoľvek viny - vzal na seba "všetku zlobu hriechu"... Každý človek má svoj podiel na vykúpení. Každý človek je pozvaný zúčastniť sa aj na tom utrpení, ktorého výsledkom je vykúpenie... Tým, že Kristus uskutočnil vykúpenie prostredníctvom utrpenia, dal ľudskému utrpeniu výkupnú hodnotu. Teda každý človek sa môže svojím utrpením zúčastniť na Kristovom vykupiteľskom utrpení."
To dieťa sa však môže dostať do nebeského raja.

Prečo si niektorí skeptici a agnostici myslia, že majú pravdu a iní sa mýlia? Napr. na df.sk bola nedávno vytvorená téma o rozhovore s istou osobou o Bohu a pod. Dotyčný uviedol: "...Boh.V rôznych časoch sa rôznym spôsobom prihovára ľuďom, preto existujú rôzne náboženské prejavy. Ale v jednej dobe sa prihovoril skrze svojho Syna."

Tak rozprávka nie - skôr výmysel, iluzórny názor, ktorý zastávajú agnostici a skeptici. To môže byť naplnené aj pesimizmom, beznádejou a pod. Ten pesimizmus to nerobí reálnejším


120.
označiť príspevok

ruwolf muž
   9. 11. 2012, 20:01 avatar
Vykúpené nerovná sa odstránené či zrušené.

Skeptik si nemyslí, že určite má pravdu.  

Čo vychádza zo skutočnosti, nie je výmysel či ilúzia.


121.
označiť príspevok

ruwolf muž
   9. 11. 2012, 20:04 avatar
Kto si myslí, že ďalším utrpením niekoho iného možno odstrániť(či nejako ospravedlniť) už prežité utrpenie (alebo iné v budúcnosti), je buď masochistické hovädo, debil alebo kombinácia týchto 2 vecí.  


122.
označiť príspevok

ruwolf muž
   9. 11. 2012, 20:06 avatar
Korekcia: skôr "sado-masochistické hovädo" sa tam hodí.


123.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 20:24 avatar
Tým vykúpením sa duša zmieruje a zjednocuje s Bohom. A že to bolo uskutočnené krížom, dáva ľudskému utrpeniu zmysel, že nie je márne. Väčšinou ľudia nekritizujú utrpenie, ale žijú si tak, ako sa dá, majú svoje radosti a starosti. Tento svet je taký, aký je, nie je to raj, pozná dobro i zlo a pod. Keď to berieme z kresťanského hľadiska, tak človek môže okrem pozemských dobier zažiť aj nebeský raj, blaženosť. V raji zrejme nebude nikto vyplakávať nad "prežitým utrpením", lež skôr bude prežívať tú harmóniu :-)


124.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 20:30 avatar
Peter J. Kreeft: "Je na zamyslenie, keď si všimneme, že väčšina námietok proti existencii Boha kvôli problému utrpenia pochádza od vonkajších pozorovateľov, ktorí žijú celkom pohodlne, kým tí, ktorí naozaj trpia, sa v dôsledku toho veľmi často ešte posilnia vo viere."
James S. Stewart: "Kritici a odporcovia viery sa ozývajú z radov tých, ktorí stoja vonku, diváci, ktorí sa tragédii iba prizerajú; nie sú to tí, ktorí zápasia v aréne a ktorí utrpenie poznajú zvnútra."


24.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 11. 2012, 15:00 avatar
..ukážka inteligentného sarkazmu bez potreby mstiť sa ...len z potreby ...zabaviť a zabávať : )
http://www.youtube.com/watch?v=yA_ZyQiZbpY Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Krištof


27.
označiť príspevok

Krištof
   8. 11. 2012, 15:25 avatar
Krausa veľmi nesledujem, ale čo som to párkrát videl, bola to sranda :-)

mne poslal nedávno kamarát túto scénku zo starej talianskej komédie Nástrahy veľkomesta, čo sme dva dni predtým preberali pri pive v rámci kecania o komédiách

http://www.youtube.com/watch?v=r_wpnUYhyB4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí rose.madder


28.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 11. 2012, 15:35 avatar
...ja mám ešte rada Mr.Beana, niektorým ľudom sa zdá nechutný, ale ja sa na ňom vždy schuti zasmejem : ))
http://www.youtube.com/watch?v=RyDY0hiMZy8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Krištof, ruwolf


30.
označiť príspevok

Krištof
   8. 11. 2012, 15:44 avatar
S Rowanom Atkinsonom alias Mr. Beanom sa mi páčil Johny English 1 aj 2, čo je ako paródia na slávneho agenta Jamesa Bonda :-)

http://www.youtube.com/watch?v=Czg9TEtV7T4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí rose.madder


31.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 11. 2012, 15:45 avatar
...ja veľmi komédie až tak neobľubujem, ale mám pár výnimiek a Johnny English patrí medzi nich, v kine som sa na dvojke tak smiala, že som spadla pod stoličku : ))))
Súhlasí Krištof


32.
označiť príspevok

Krištof
   8. 11. 2012, 15:47 avatar
veru, to bola asi už dvojka, išla v kine asi pred rokom :-)
Súhlasí rose.madder


33.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 11. 2012, 15:48 avatar
...najviac ma udivuje, že Rowan Atkinson je v realite solídny a vážny človek, inteligentný právnik ... vraj skôr taký suchár : ) ..a ako to vie zahrať ...
Súhlasí Krištof, Sinaja


53.
označiť príspevok

Ónya žena
   8. 11. 2012, 16:43 avatar
bývajú sarakstickí v dobrom .


26.
označiť príspevok

Ónya žena
   8. 11. 2012, 15:16 avatar
vtip týždňa:
Päť chlapov vo veku 20, 30, 40, 50 a 60 rokov sa kúpu v jezere, keď uvidia skupinku krásnych mladých slečien na druhom brehu, ako nahé šantia vo vode.
20ročný: "Poďte, doplaveme tam a všetky je pretiahneme!"
30ročný: "Tak teda dobre, doplaveme tam, ale budem si vyberať!"
40ročný: "Sa mi nechce, počkáme, až doplavu ony sem,
50ročný: "Bacha, bacha, už sem plavu!"
60ročný: "Do riti, robte, že ste mrtví!"

 
Súhlasí Krištof


3.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 11. 2012, 14:17 avatar
Predsatv si, ze neandertalci vtipom nerozumeli..teda pokial sa pametam


5.
označiť príspevok

Krištof
   8. 11. 2012, 14:22 avatar
Hmm to by bolo možno zaujímavé, zamerať výskum tým smerom, či neandrtalci mali zmysel pre humor alebo nejaký HQ. Teda nielen to, čo jedli a kde bývali, ale či si aj občas zavtipkovali ;-)
Súhlasí dorota


6.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 11. 2012, 14:23 avatar
Netreba, ved som ti napísal, ze si pametam))


7.
označiť príspevok

Krištof
   8. 11. 2012, 14:25 avatar
takže s nimi bola pomerne nuda, nie? alebo ty si sa na nich bavil tak či tak? ;-)


9.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 11. 2012, 14:26 avatar
Nebavil, smrdeli viac nez ja))


8.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 11. 2012, 14:25 avatar
Videl som dokumentarny film, venovany vyvoju inteligencie a tam to jasne poznamenali, že rozdiel medzi sapiensom a nenadertalcom bol hlavne v tom, ze nerozumeli vtipom. Im tento sposob myslenia chybal..


54.
označiť príspevok

majomajo muž
   8. 11. 2012, 16:45 avatar
No veď preto aj vyhynuli....... 


10.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 11. 2012, 14:28 avatar
...človek, ak stále nad niečim premýšľa, tak sa nikdy nenudí ...ozaj, ako sa vypína myseľ? ..nech ochutnám tú nudu : )
Súhlasí Sinaja


15.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 11. 2012, 14:30 avatar
Tak ako mas na avatare..len pre istotu pouzi gumenne kladivo)
Súhlasí rose.madder


22.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 11. 2012, 14:47 avatar
...na avatare mám Kingovu Carrie : )
Súhlasí Ranexill


34.
označiť príspevok

Sóley žena
   8. 11. 2012, 15:51 avatar
Jej, to je Carrie? Mne ten obrazok strasne pripominal toto:
www.impawards.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


35.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 11. 2012, 15:54 avatar
si to pokazila: 


36.
označiť príspevok

Sóley žena
   8. 11. 2012, 15:57 avatar
Odpust.


37.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 11. 2012, 15:58 avatar
tri otcenase! a nakolenach!


38.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 11. 2012, 16:01 avatar
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk!/photo.php?fbid=10152245702830296&set=a.259991295295.300314.69761195295&type=1&theater

..a čo bolo na tej foto, čo nevyšlo, soley?


40.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 11. 2012, 16:01 avatar
..ani mne sa dnes nedarí : )))))


42.
označiť príspevok

Sóley žena
   8. 11. 2012, 16:05 avatar
Co co nevyslo? Nejde Ti otvorit obrazok? Lebo mne to ide. Je to poster z filmu Let Me In.


43.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 11. 2012, 16:08 avatar
..nie, neotvorilo mi to ...pozriem inde : )


46.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 11. 2012, 16:13 avatar
...videla si Let Me In? ..akurát na to pozerám, ja som videla len pôvodnú, švédsku verziu toho filmu ... skvelá vec ...


48.
označiť príspevok

Sóley žena
   8. 11. 2012, 16:15 avatar
Ja som videla zase len ten remake, az teraz som zistila, ze je aj nejaka svedska verzia, kurnik. :/


50.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 11. 2012, 16:18 avatar
...svetoví filmári strašne veľa vecí kopírujú od Európy, dajú na to ligotavú pompéznu reklamu a je to :-)
...to dievčatko vo švédskej verzii filmu ...úžasné ...záverečnú scénu som na plavárni som už videla asi 10 krát : )


51.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 11. 2012, 16:22 avatar
www.google.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

švédsky párik : )


39.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 11. 2012, 16:01 avatar
toto som zabudol, sorry  


41.
označiť príspevok

Sóley žena
   8. 11. 2012, 16:01 avatar
Ale houno. Este mam traumu z mojej prvej a zaroven poslednej spovede, ked som sa od stresu zabudla modlit.


44.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 11. 2012, 16:09 avatar
Nejde otvorit obrazok..ta toho nakecas
Súhlasí Mojka


45.
označiť príspevok

Sóley žena
   8. 11. 2012, 16:11 avatar
A preco to mne ide? :-o


47.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 11. 2012, 16:13 avatar
acces forbidden
Súhlasí rose.madder


49.
označiť príspevok

Sóley žena
   8. 11. 2012, 16:15 avatar
Tak si tutok totok kukaj: www.bloodsprayer.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí rose.madder, Mojka


52.
označiť príspevok

Mojka žena
   8. 11. 2012, 16:23 avatar
 a tak si tutok totok kukam...
Súhlasí Ranexill


17.
označiť príspevok

Krištof
   8. 11. 2012, 14:41 avatar
človek sa môže nudiť aj vtedy, ak sa musí venovať niečomu, čo ho nebaví, alebo sa nemôže venovať tomu, čo ho baví, teda v určitom čase. keď sa začnem nudiť, začnem si niečo vymýšľať, premýšľať a pod. :-) myslenie sa kvázi vypína pri meditácii alebo spánku :-)


21.
označiť príspevok

rose.madder žena
   8. 11. 2012, 14:45 avatar
..aha ..tak ja sa vždy strašne nudím, ked sa bavím s niekym, kto sa chce hádať ; ))


11.
označiť príspevok

Krištof
   8. 11. 2012, 14:28 avatar
8. aha, taký výskum už bol... takže nemali tú "iskru" humoru...

9. tak to potom museli smrdieť ozaj veľmi :-P
Súhlasí Ranexill


12.
označiť príspevok

regulus muž
   8. 11. 2012, 14:29 avatar
Volakedy som sa pokusal pochopit strukturu vtipu. Dospel som k nazoru, ze pochopit vtip je pochopit absurdnost. V kazdom pripade vsak o teme humoru musite mat nejaku predstavu, lebo cim viac odbocuje dej od vasej predstavy, tym lepsie si vychutnate humor. Inteligencia vsak moze prerast v schopnost, kde nie ste predpojati, v tom pripade je "vsetko" mozne. To ten konflikt vyvolava ten smiech.
Súhlasí Ónya


20.
označiť príspevok

Krištof
   8. 11. 2012, 14:45 avatar
Mne sa pozdáva toto: "Zmysel pre humor je založený na juxtapozícii nezlúčiteľného. Mať zmysel pre humor znamená brať život menej ponúrne a viac vážne. Ako to výstižne napísal Walter O'Connell: "Humor vyplýva z rozpoznania ľudských paradoxov." Každý ľudský paradox má dva extrémy. Znovuzjednocovaním týchto extrémov získame energiu a nádej. To sú plody nášho humoru, ktorý nám taktiež poskytuje rovnováhu a perspektívu. Dovoľuje nám smiať sa tak našim prebujnelým egám, ako našim chybám." J. Bradshaw


55.
označiť príspevok

Ónya žena
   8. 11. 2012, 16:52 avatar
záleží aj od podania vtipu, ...a stalo sa mi asi 2 - 3x v živote, že v spoločnosti viacerých ľudí,.. si jedna konkrétna osoba vysvetlila vtip vzťahovačne a urazila sa do bezvedomia,..kdežto ostatní padali od smiechu, ..potom prišla tá osoba za mnou..že aby som jej yvsvetlila, ako som ten vtip myslela ..omg   ..vysvitlo, že celý okrem iného problém bol aj v tom, že počas "podania" vtipu som sa pozerala viac na ňu ako na osoatných. 
nešťastní takí ľudia..  


56.
označiť príspevok

Ónya žena
   8. 11. 2012, 16:56 avatar
ale aj tón v hlase..ak niekto niekomu niečo chce povedať tak, abY to v yznelo vtipne, ..nemal byť tam byť cítiť ironický podtón, potom..potom to naberie iný význam ..)


13.
označiť príspevok

dorota
   8. 11. 2012, 14:29 avatar
tak neviem, ked chapem vtipom mam istu inteligenciu, abo inteligenciu istu... 
Súhlasí clear1


18.
označiť príspevok

Krištof
   8. 11. 2012, 14:41 avatar
asi jedno aj druhé, isté IQ aj "HQ" :-)


16.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 11. 2012, 14:37 avatar
Vtipom rozumie kazdy podla urovne svojho zmyslania. Pre dieta je nezabudnutelny vtip aj zvuk prdu. To sa narehocu do sýtosti, ze im len zavidiet mozeme)
Súhlasí Sóley, Ónya, clear1


25.
označiť príspevok

Ónya žena
   8. 11. 2012, 15:12 avatar
len s človekom bez zmyslu pre humor sa nedá porozprávať
Súhlasí Krištof


29.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 11. 2012, 15:35 avatar
hehe, a ze preco vtipy z policajtov?
http://www.youtube.com/watch?v=G2ndpXLFsr4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí rose.madder


58.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 16:41 avatar
Najsmiesnejsi byvaju ti najsprostejsi, tak si z toho vyvodte zaver  


65.
označiť príspevok

clear1 muž
   9. 11. 2012, 16:54 avatar
To sa mi nezdá..  


68.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 17:00 avatar
co sa ti nezda?  


71.
označiť príspevok

clear1 muž
   9. 11. 2012, 17:09 avatar
To čo si napísal. Jasné, čím väčšiu blbosť človek urobí, tým viac sa na tom dá zasmiať (ak sa mu nič vážne nestane). Ale aj veľmi inteligentný človek dokáže urobiť takú blbosť že sám potom nechápe ako sa k tomu dostal. A vyrobiť/zahrať niečo na čom sa dá zasmiať dokážu obaja - somár, aj inteligent. V tomto sme si všetci rovní:

Pesimista­ vidí tmu v tuneli, optimista­ vidí svetlo na konci tunela, realista­ vidí svetlá vlaku, a rušňovodič­ vidí troch debilov na koľajnicia­ch
Súhlasí Ranexill


74.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 17:18 avatar
clear, ja som fanusik Comedy.. najradsej mam nemeckych komikov, ale aj zopar americkych, ci britskych sa najde, ktorych neodmietnem. Vsimol som si za tie roky jednu zasadnu vec... Ludia sa najlepsie smeju na skutocnosti. Cize ak komik povie nejaku smutnu skutocnost, ktora je totalne absurdna, ludi to rozosmeje ... na tomto fenomene sa cuduju aj samotni komici no a jedine logicke vysvetlenie je, ze cim blbsi clovek, tym je nachylnejsi k zabave na totalnych absurdnostiach.
Odporucam si vypocut, alebo precitat rozhovory s Georgom Carlinom, jednym z absolutnych es americkej comedy.. ten to krasne rozviedol.. on sam sa na svojich vtipoch nezabava.


87.
označiť príspevok

clear1 muž
   9. 11. 2012, 17:43 avatar
Ja môžem starý český humor, ale uvedomujem si že sme asi z poslednej generácie ktorá tomu humoru rozumie. Vidím to aj napr. na trilógii Slnko seno... Je tam kopa scénok na ktorých sa smejem len preto, že odrážajú skutočnosť ako to vtedy bolo, ale samé o sebe bez tých vedomostí nie sú smiešne a nič sa tam v podstate nedeje a nehovorí. My starší sa na nich smejeme, a mladí po nás nechápavo pozerajú že wo co gou.. Jo a Vlasta Burian, to je eso
http://www.youtube.com/watch?v=YWdZnEtabW8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
 
Súhlasí Krištof, Ranexill


93.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 18:01 avatar
jo, slunce seno mozem tiez, to je take autenticke, a celkovo stare ceske komedie maju srdce, ale to je z nasej produkcie tak vsetko.. po 89 je to uz len gic.
Súhlasí clear1


105.
označiť príspevok

trin i ty muž
   9. 11. 2012, 18:34 avatar
nahodou, kurvahosi od polifku su uplne bombastik!
Súhlasí clear1


107.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 18:38 avatar
mne sa ten film vobec nepaci.
Súhlasí trin i ty


108.
označiť príspevok

trin i ty muž
   9. 11. 2012, 18:40 avatar
Boris

film ako taky sa nepaci ani mne, ale forky jednotlivo, ako parodia na ludsku blbost.. asi to je o komediach, ze nemaju extra dej na pacenie
Súhlasí Boris_I., clear1


112.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 18:45 avatar
ako pribeh ten film beriem, v tom zmysle ma naozaj velku vypovednu hodnotu a ludskej obmedzenosti.. Najlepsi je koniec " ted si vas koupim vsechny " smutna realita pri com sa opat dostavame k tomu, co som pisal aj clearovi, ze ludia sa vskutku smeju na tych najtragickejsich skutocnostiach o nich samotnych a ja to proste nechapem.-
Súhlasí trin i ty


59.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 16:46 avatar
je umenie dokázať sa povzniesť a pobaviť sa aj na vážnej veci-..občas


61.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 16:52 avatar
ze by bola skodoradost umenim??    


63.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 16:53 avatar
čo ak myslím, povzniesť sa na svojej vážnej veci , nie cudziej ??  


69.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 17:03 avatar
myslis, ze je to skutocny humor? alebo len snaha o sebautechu?  


64.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 16:54 avatar
cudzej *


70.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 17:09 avatar
tak rozhodne humor uprednostňujem prirodzený a od srdca...ale nepohrdnem aj tým občas umelým...
smiech a úsmev je vždy lepší ako agresivita, beznádej a zúfalstvo...nemyslíš?


73.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 17:16 avatar
Sinaja, pekný avatar máš :-)
Súhlasí Sinaja


78.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 17:22 avatar
nemyslim... ja mam rad prirodzenost.


79.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 17:27 avatar
všimla som si...
Súhlasí Boris_I.


80.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 17:29 avatar
takze nakoniec predsa.


81.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 17:30 avatar
ale nie, len som z teba smutná...


82.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 17:31 avatar
to ma mrzi, ale nieje v mojej moci na tom nieco zmenit. osud?! .....


83.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 17:32 avatar
:0))) dobre vieš na čo narážam..tak nehraj...


86.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 17:42 avatar
ja vazne neviem ked mne tie veci, ktore bezne ludia povazuju za smiesne za smiesne nepokladam.. to ale neznamena, ze sa neviem s chuti zasmiat :(((( to bude tym znamenim.. vodnar je proste naopak..


88.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 17:48 avatar
som smutná z toho, že nevieš na čo narážam.....
to čo si tu predviedol v posledných dňoch..katastrofa...ale nechaj tak..nechcem sa k tomu vracať..len sa zamysli..alebo ako chceš..
apropo, vodnár je good znamenie.. 


94.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 18:03 avatar
Co som tu predviedol predvediem znova a kedykolvek.
ak s tym mas problem, mozes mnou zacat pohrdat ako ostatni, ignorovat ma, alebo napadat.. je mi to jedno
Súhlasí trin i ty


97.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 18:05 avatar
pekne...že je ti to jedno...ááá Boris


98.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 18:10 avatar
viem, ze by bolo prijemnejsie, ak by som posluchal ako psik..
aj mne by sa to pacilo, ak by ma kazdy pocuval, ako sa ma spravat.. to by bolo fajn, ale tak to nieje, tak to nefunguje.
Súhlasí trin i ty


99.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 18:13 avatar
sám vidíš, že takto to nejde...
som vždy za kompromis...a držím sa sloganu "pravda je vždy niekde UPROSTRED " vždy sa mi to potvrdilo...


100.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 18:15 avatar
pravda v com a o com? ze su ludia jebnuti jak taligy?


102.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 18:23 avatar
sorry,
ale celkom dobre svojim vyjadrovaním medzi nich zapadáš...nechcem sa s tebou hádať Boris, tak má neprovokuj...
Súhlasí Boris_I.


104.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 18:26 avatar
a sme opat pri prispevku cislo 80,
"takze nakoniec predsa."
ale ja som ta varoval od samotneho zaciatku, ty si nechcela pocuvat..


106.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 18:35 avatar
bože, aj ja občas hrešímm..a občas dosť!!...klamala som, ak som písala že nie...
ale ty si sopka...ty doslova chrlíš...keby si sa vedel aspoň ospravedlniť...ale kdeže...
ježíš, však si prečítaj, ako si ženám nadával...toto Boris snád nie..:(ved nie si surovec, tak prečo takýto hrubý prejav?!..


109.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 18:42 avatar
pre jebnutych s jebnutymi recami mam aj ja uz len jebnute reci... nemienim vecne ustupovat kokotom a piciam, ktori sa nevedia zmestit do koze, nemaju stipku sebareflexie a drzost si zamienaju s humorom.. nasrat, je mi luto.


111.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 18:45 avatar
čakala som to,
sklamanie Boris..


115.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 11. 2012, 19:02 avatar
sklamanie je irelevantne.. bez ocakavani sa neda sklamat.


75.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 17:18 avatar
dakujem Kristof, aj ten tvoj je upokojujúci
Súhlasí Krištof


77.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 17:19 avatar
óoo ako by som brala jar, alebo leto


85.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 17:42 avatar
ďakujem. a nemá každé "season" svoje čaro, aj jeseň? ;-)


89.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 17:49 avatar
asi áno len ja nerada obliekanie tričko a suknička mi celkom vyhovuje


90.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 17:57 avatar
uhm, ale kvôli čaru jesene a zimi sa obetuješ a pekne oblečieš, nie? :-)


91.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 17:58 avatar
jeseň je krásne vdaka svojej pestrosti..žiadne iné obdobie nehýri toľkými farbami...v tom je čarovná,
i ked sychravosť a daždivosť jej veľmi nepristane
Súhlasí Krištof


92.
označiť príspevok

Krištof
   9. 11. 2012, 17:59 avatar
áno. záleží na tom, či je pekný jesenný deň alebo skôr zamračený, upršaný a pod.
Súhlasí Sinaja


95.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 18:03 avatar
v poslednom čase slnečné lúče, ktoré si hned z rána razia cestu cez žalúzie do izby, mi takýmto spôsobom zlepšujú ranné vstávanie a tým aj celý deň asi som senzibilná..
Súhlasí Krištof
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:30,  KAZATEĽ 1,4 ....... " Pokolenie odchádza a druhé prichádza, ale zem stojí...
dnes, 02:26,  17,....to čo uvádzaš nie je pravda. Tak ako tie drahé prstene a hodinky. A nijako to...
dnes, 02:15,  22, 23....... Čo sa teda myslí tým, keď sa v Biblii píše, že nebo a zem ‚sa pominú‘?...
dnes, 02:04,  21,....problém bude ten, že nerozumieš obraznej reči Písma, a ignoruješ väčšiu časť...
dnes, 00:24,  havran ja sa vytešujem a budem spokojný s každou vladou ktorú si slovaci zvolia . Každý...
dnes, 00:23,  Tak 1609 Galileo Galilei uskutočnil prvé astronomické pozorovanie pomocou ďalekohľadu
dnes, 00:21,  Končí ale až v roku 2004*13*13*13*13
dnes, 00:20,  havran veď ty píšeš že tvoj tatko bol najbohatší kulak v dedine . Tak neviem či si...
dnes, 00:19,  Škoda su tu ďalej baviť s vami dvoma choďte si prečistiť hlavu a polepšíte sa!
dnes, 00:17,  ty vole, ved Fico sam povedal, že koncí v politike....
dnes, 00:16,  Osvietený- si fakt negramotný a neprečítal si že som hovoril o starých rodičov a roku...
dnes, 00:13,  Osvietený- pamätaj moje slová: Bude to celkom inakšie ako sa vytešuješ a sleduj nové 4...
dnes, 00:11,  konečne dobrá správa "Bratislava, 11. decembra 2019 – Podpredseda Občianskej...
dnes, 00:11,  Osvietený- čítaj poriadne, ten tatko bol môj starý tatko a tie doláre nakoniec spolykali...
dnes, 00:09,  To máš pravdu Dankov návrh bol naozaj mišuge . Takto sa dôchodky naozaj nevypočítavaju ....
dnes, 00:07,  Len neviem prečo si tie grče dolarov išiel zarobiť tatko havrana do USA a nie do Ruska tam by...
dnes, 00:04,  zla amerika......
dnes, 00:03,  Osvietený rehoceš sa sám sebe, lebo nechápeš. Ten dôchodok na Slovensku si si kde...
dnes, 00:03,  PRE PAMÄTNÍKOV! https://www.youtube.com/watch?v=AhNRz6FC27w&feature=youtu.be
dnes, 00:00,  Havran nevedel som že tatko bol amerikán človek čo v amerike zarobil peniaze a vratil sa ....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Láska je ako poleva - prvá lyžica horúca, posledná studená.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(290 549 bytes in 0,418 seconds)