Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nfsmnt/hosting2_1/c/5/c5100a80-8890-421f-9b06-247f190ba25b/diskusneforum.sk/web/data/content/tema/code.inc on line 151
 Hrnko naložil bábkoherečke Veronike Remišovej
Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Hrnko naložil bábkoherečke Veronike Remišovej

11
reakcií
168
prečítaní
Tému 19. februára 2020, 22:00 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   19. 2. 2020, 22:00 avatar
Hrnko naložil bábkoherečke Veronike Remišovej

Asi týmto latinským porekadlom (Keby si bol býval mlčal, bol by si filozofom) sa dá ohodnotiť výrok bábkoherečky a podporovateľky skorumpovaných politikov Verroniky Remišovej.
Vraj sme národ, "ktorý nemá dlhú históriu a ani veľa veľkých osobností".
Nuž, milá Veronika, keď nič neviete o slovenskej histórii, nemali by ste svoju hlúpu, ignorantskú nevedomosť dávať ostentatívne na vedomie celému slovenskému publiku!

Čo sa týka dĺžky našej histórie z hľadiska etnicity, je to asi 1500 rokov. Či je to dlhá alebo krátka história, nechám posúdiť čitateľom.
Avšak z hľadiska následnosti sme dedičmi minimálne všetkých civilizácií na našom území od mladšej doby kamennej. Žiadna sa z nášho územia celkom nevyparila. Každá z týchto civilizácii tu zanechala po sebe nolen materiálnu kultúru, na ktorú nadviazali tie nasledujúce,
ale aj značný genetický materiál. Takže tým sa naša história posúva cca o 6000 rokov dozadu. Slovania - Sloveni - Slováci sú dedičmi týchto kultúr a ich pokračovateľmi. Ale to vám asi nič nehovorí.
Dôležitejšia je azda podpora úžerníkov, daňových podvodníkov a pozemkových špekulantov!

A žeby sme v histórii nemali osobnosti? To hádam nemyslíte vážne! Veď už Pribina sa zapísal do európskych análov a to nehovorím o Svätoplukovi, ktorého pápež Ján VIII. uznal za rovnocenného panovníka s carihradským a západným cisárom (dilecto filio). Ale pravdepodobne vám ani meno Gorazd, Kliment Ochridský, Angelár a Sáva nič nehovoria.
Oni totiž z nášho územia preniesli kresťanstvo k Bulharom a sprostredkovane aj Rusom.

Ale nemusíme chodiť až tak ďaleko. Keby som chcel vymenovať všetky vynikajúce osobnosti slovenského pôvodu, ktoré sa zapísali nielen do slovenskej, resp. uhorskej histórie, musel by som písať od rána do večera. To, že vy o nich nič neviete, neznamená, že neboli. Ale len tak námatkovo: Uhorský štát pomohli založiť sv. Štefanovi slovenskí veľmoži Hunt a Poznan. Celá plejáda mien zo stredovekej histórie Uhorského kráľovstva boli Slováci alebo pochádzali zo Slovenska.
Dokonca takí významní uhorskí panovníci ako Belo I. alebo sv. Ladislav boli predtým Nitrianskymi kniežatami. Je len zaujímavé, že známa ladislavovská legenda je v množstve slovenských stredovekých kostoloch, ale zdá sa mi, že ani v jednom maďarskom!

Nebudem tu menovať ďalšie osobnosti, len tak povrchne, Matúš Čák Trenčiansky, Hedviga Zápoľská, matka Jána Zápoľského, Juraj Turzo, autor prvého vymedzenia slovenského územia (Žilinská a Spišská synoda), Matej Bel, veľká ozdoba Uhorska, Samuel Timon, zakladateľ kritickej historiografie v Uhorskom kráľovstve, Adam František Kollár, autor reformy školstva za Márie Terézie, ktorá pretrvala až do roku 1947, Andrej Hadík, maršál, prvý minister vojny v Rakúsku, jeden z mála tých, ktorým sa podarilo s husárskym plukom dobyť Berlín (odvtedy je známy husársky kúsok), Pavol Jozef Šafárik, zakladateľ svetovej
slavistiky, Ján Kollár, zakladateľ kultúrnej slovanskej vzájomnosti, Ján Hollý, jeden z najväčších zjavov európskej poézie klasicizmu a mnoho, mno ďalších!

Veronika, poradil by som vám, radšej hamovať ako banovať!

A toto nám chce na Slovensku vládnuť. Nevie to o Slovensku nič, iba to, že sa dá zbohatnúť na úžere, že sa tu dá ľahko prísť k pozemkom a že klamať v daňových veciach je v poriadku!

Boh ochraňuj Slovensko pred spúšťou vlády týchto ľudí! Lebo my všetci Slováci sme kontroverzní, iba neoliberáli (Kiska, Truban, Sulík a Hlina) sú konfortní.
Ja pridávam ešte jednu otázku. Čo o našej histórii učia v našich školách na všetkých stupňoch, keď takéto tupelo môže otvoriť hubu. Vraj politička a chce byť ministerkou vnútra!!!
Súhlasí Boris


4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   19. 2. 2020, 23:39 avatar
Kasafran, čo sa to deje s komunistami? Veď vy prežívate politický marazmus! Tu propaguješ nacionalistu Hrnka, a tvoj kolega Peter Zajac-Vanka, marxista a leninista, komunista, je na kandidátnej listine u fašistov kotlebovcov. Komunisti, vy ste už rozum potratili.


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 2. 2020, 23:46 avatar
U fašistov na kandidatke je to prehustene komunistami .

Čo tento tvor ?

Marián Tkáč

Postupne pracoval na Mestskej finančnej správe Bratislava (1972 – 1974), na Ministerstve financií

Plagiátorstvo
Od školského roka 2002/2003 externe prednášal dejiny hospodárstva a dejiny peňazí na Ekonomickej univerzite v Bratislave (EU). Autor blogu Radostná veda na blog.etrend.sk si v zápisnici vedenia EU všimol informáciu rektora o liste prof. Ing. Václava Průchu, CSc., z Vysokej školy ekonomickej v Prahe. Prof. Průcha informoval rektora o Tkáčovom plagiátorstve skrípt, ktoré vydal s dvoma spoluautormi

Podľa informácií z archívu Ústavu pamäti národa mal Tkáč byť od októbra 1987 kandidátom spolupráce pod krycím menom Ríman a od októbra 1988 agentom ŠtB pod krycím menom Krajan. ŠtB ho mala získať na základe fotografie s vtedajším pápežom v Ríme, ktorá bola nájdená na fare zavraždeného kňaza Štefana Poláka. Tkáč bol v tom čase vysokým úradníkom na ministerstve financií. Zdrojom SME bol aj Milan Žitný, ktorý pracoval v nezávislej komisii pri Federálnom ministerstve vnútra a ktorý sa Tkáčovmu prípadu venoval aj novinársky. Podľa spisu bol Tkáč od roku 1979 členom KSČ a „od roku 1983 členom výboru ZO KSS na MF“. Podľa Žitného bolo praxou do ŠtB neverbovať členov KSČ. „Evidentne to súviselo s tým, že bol pre nich spravodajsky zaujímavý ako zdroj informácií z ministerstva financií, ako aj z prostredia slovenských katolíkov a duchovenstva, kde sa Tkáč pohyboval," ozrejmil Žitný.

Tkáčov spis obsahoval jeho informovanie o dianí na ministerstve financií vrátane tvorby štátneho rozpočtu, ale aj rodinkárstvu medzi zamestnancami.

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Štefan Polák
Bol členom prokomunistického združenia Pacem in terris a spolupracoval so Štátnou bezpečnosťou. Po stretnutí s pápežom Jánom Pavlom II. chcel spoluprácu zanechať a členstva v Pacem in terris sa vzdal.

V októbri 1987 bol brutálne zavraždený. Skutočný páchateľ vraždy nebol nikdy odhalený. Podľa niektorých zdrojov stála za jeho smrťou Štátna bezpečnosť
sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 2. 2020, 10:22 avatar
Je tu ešte jedna moznosť Lemmy.
Že si totálne vygumovaný a ničomu nerozumieš.
Súhlasí havran, Kasafran


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 2. 2020, 23:51 avatar
Prelomový rozsudok: Dvaja bývalí ministri národniarov idú do väzenia

Marian Janušek a Igor Štefanov si odsedia tresty za nástenkový tender z éry, keď SNS šéfoval Ján Slota.

V roku 2007 robili machinácie pri obstarávaní poradenstva a právnych služieb pre už neexistujúce ministerstvo výstavby, z ktorého profitovali firmy blízke Jánovi Slotovi. Stomiliónovú zákazku získal jediný uchádzač.

Po rokoch pôjdu exministri SNS do väzenia – Marian Janušek si odsedí 11 rokov v base, jeho nástupca Igor Štefanov strávi za mrežami 9 rokov. Toho však nesúdili za obdobie, keď bol minister, ale ako riaditeľa ministerskej agentúry.

Obaja zaplatia aj pokutu 30-tisíc eur. Janušek má vyšší trest, keďže ho odsúdili aj za zneužívanie právomocí verejného činiteľa.

Odvolací Najvyšší súd mu však dnes mierne znížil trest oproti pôvodnému rozsudku, ktorý vyriekol vlani v októbri Špecializovaný trestný súd. Vtedy dostal Janušek 12 rokov basy. Štefanov dostal rovnaký trest aj vlani.

Ani jeden exminister dnes na verejné zasadnutie súdu osobne neprišiel. V prípade odsúdenia im hrozilo, že ich rovno odvedú do väzenia.

Senátu nie je jasné, prečo nebolo vznesené obvinenie ďalším osobám z bývalého ministerstva a víťazného konzorcia. „Všetci cítime, kto je koncovým užívateľom výhod, ale vždy sa zastavíme na polceste,“ tvrdí senát.

„Tento tender dlhodobo traumatizoval spoločnosť, posilňoval v nej presvedčenie, že funkcionári si pod politickým krytím môžu robiť čokoľvek,v priamom prenose. Vzhľadom na to považoval odvolací súd za potrebné uložiť obžalovaným taký trest, ktorý bude mať aj odstaršujúci účinok,“ uviedol predseda senátu.

Prokurátorka vyhlásila, že v kauze nie sú stíhané ďalšie osoby. „Nevyskytoval sa dôvod, prečo by mal Ján Slota vypovedať,“ uviedla.

Michal Feik z rezortu pôdohospodárstva avizoval, že ministerstvo si bude uplatňovať škodu, ktorú odsúdení spôsobili.

Dvom vtedajším členom komisie na výber dodávateľa služieb Radoslavovi Behúlovi a Tomášovi Labayavi potvrdili oslobodzujúci rozsudok. Podľa súdu - aj keď mohli mať o tendri podozrenie, keďže sa prihlásil len jeden uchádzač - Štefanov ich stále ubezpečoval, že je všetko v poriadku. Súd si myslí, že v ich prípade išlo o fatálne neúmyselné zlyhanie, ktoré sa nedá postihnúť. Predseda senátu konštatoval, že v tejto časti išlo o ťažké rozhodovanie.

Situácia sa dnes zmenila pre ďalšiu obžalovanú, teda odbornú garantku tendra Zdenku Kudláčovú. Tú pôvodne prvostupňový súd oslobodil, dnes jej prípad Najvyšší súd vrátil na opätovné prerokovanie.

Kudláčovej našli v služobnom počítači súbory, ktoré bol zmazané a súviseli s nástenkovým tendrom. Napriek výmazu sa ich podarilo obnoviť. Podľa súdu je možné, že vedela, že išlo o zmanipulovaný tender.

Odsúdení spôsobili škodu vyše 3,5 milióna eur, čo zodpovedá zisku konzorcia zo zákazky. Podľa senátu táto škoda nie je škodou štátu, ale škodou potenciálnych uchádzačov o zákazku, ktorí z nej mohli mať takýto zisk.

Celkovo sa z obrovskej zákazky vyčerpalo 383,6 milióna korún, teda 12 miliónov eur, potom zmluvu predčasne ukončili.

Nástenkový tender

Bolo to už pred 11 rokmi, čo sa na nástenke uzavretej chodby ministerstva výstavby mal objaviť oznam o súťaži na poradenské a právne služby pri čerpaní eurofondov. Vraj tam visel „až“ štyri dni. Súd dnes povedal, že súťaž nezverejnili vôbec.

Tender vyhralo konzorcium firiem Zamedia a Avocat, blízkych vtedajšiemu lídrovi národniarov Jánovi Slotovi. Práve SNS v tom čase rezort ovládala, riadil ho Marián Janušek.

Médiá po roku odhalili, že v kauze nejde o fazuľky: hodnota zákazky bola 120 miliónov eur – vtedy 3,6 miliardy korún.
Slotov duch

Spoločnosť Zamedia založil Slotov kamarát Viktor Tretina, s ktorým sa poznal minimálne pätnásť rokov. Slota mal dokonca na Tretinu a jeho firmu taký vplyv, že zariadil, aby z nej po medializácii kauzy odišiel.

Firmu Avocat vlastnili Juraj Hatvany a Juraj Mravčák. Prvý bol Slotovým právnikom a nominantom SNS v dozornej rade Slovenskej pošty. Druhý sedel v správnej rade ŽSR. Nástenkový tender spochybnili Úrad pre verejné obstarávanie, Najvyšší kontrolný úrad aj Európska komisia.

Premiér Robert Fico napokon ministra Janušeka odvolal z funkcie. Za jeho nástupcu však vymenoval Igora Štefanova, ktorý bol predsedom výberovej komisie a podpisoval predražené faktúry pre Zamediu a Avocat.

Nominant SNS Štefanov spornú zmluvu s firmami, ktoré mali blízko k Slotovi, zrušil. Ministerstvo výstavby im však vyplatilo vyše 12 miliónov eur. Krátko pred voľbami v roku 2010 odvolal Fico aj Štefanova.
Na lavici obžalovaných dvaja exministri

Po dlhých rokoch sa vo februári minulého roku rozbehol súdny proces, v ktorom čelili obžalobe Janušek so Štefanovom, dvaja bývalí zamestnanci ministerstva, a žena, ktorá mala byť garantkou tendra.

O rozruch sa hneď v úvode postaral Radoslav Behúl, ktorý chcel uzavrieť s prokuratúrou dohodu o vine a treste. Behúl bol vysokým úradníkom ministerstva výstavby, pôsobil ako šéf odboru realizácie programov regionálneho rozvoja.

Pre Denník N v rozhovore priznal, že polícii nehovoril pravdu.

„Keď vám všetci hovoria, že je to všetko v poriadku, a že celé je to len poľovačka, tak som tomu jednoducho uveril a na polícii som povedal, že som zabezpečoval kontakt s Kudláčovou, a že som na nástenku vyvesil ten oznam o tendri, hoci to nebola pravda,“ uviedol pre Denník N.
Zneužitý podpis?

V závere prvostupňového súdu prehovorila spoluobžalovaná Zdenka Kudláčová. Vyhlásila, že ju v tendri zneužila jej bývalá kamarátka a vtedajšia zamestnankyňa Úradu pre verejné obstarávanie Marta Budišová a Róbert Lenčéš z advokátskej kancelárie Avocat.

Podľa Kudláčovej predstieral, že je zamestnancom ministerstva výstavby, ale v skutočnosti to bol budúci víťaz zákazky. Upozornil na to Denník N.

Kudláčová v tendri vystupovala ako odborne spôsobilá osoba, ale podľa vlastných slov ňou vlastne nebola. Nemala s ministerstvom žiadnu zmluvu.

„Iba som poskytla odborné rady Marte Budišovej, s ktorou som mala kamarátsky vzťah. Vzájomne sme konzultovali odborné otázky a na základe odborných skúseností sme konfrontovali svoje názory, vždy na dobrovoľnej a bezplatnej báze,“ vyhlásila na súde.

Po obvinení s Budišovou prerušila kontakt, lebo je presvedčená o tom, že bývalá kamarátka ju využila a zatiahla do tejto situácie.

Kudláčová na súde vyhlásila, že jej podpisy, ktoré sú aj na dokumentoch z tendra, nečestne vylákali Budišová a Lenčéš.

www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


11.
označiť príspevok

havran
   20. 2. 2020, 10:27 avatar
Takých ministrov maju aj v tej úžasnej západnej civilizácii. Nič o tom nevieš?
Súhlasí Kasafran


2.
označiť príspevok

gabriel pb
   19. 2. 2020, 22:14 avatar
Aneta Langerová - Tráva (oficiální video)


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 2. 2020, 23:34 avatar
Na Slovensku sme nemali politika kalibru ako je Remišová . Najvýdatnejšia bojovníčka proti korupcii.

Ha rozdiel od Hrnka vysokého funkcionára KSČ odchovanom na marxleninizme , figurku symbolu korupcie ktorou je SNS ktorej minister sedí za korupciu v base a ex šef Slota ukradol dve miliardy šmahom ruky že Počiatkovy z toho až zabehlo .

V roku 2017 bol Inštitútom ľudských práv (IĽP) zvolený za Homofóba roka.

   

Ja si kupujem do roka 6 oblekov a jeden stojí 600 eur." - Anton Hrnko o zmrazovaní platov

"Dvojbodka má symbolizovať mňa ako platiteľa koncesionárskeho poplatku, mňa ako jedného radového príslušníka slovenského národa. A ja sa necítim ako dvojbodka." - Anton Hrnko o logu RTVS    

Obyčajný hajzel si, lebo rozprávaš drísty."- Anton Hrnko k protestujúcemu mužovi

Nástenkový tender -- "Takzvaný nástenkový tender spĺňal všetky náležitosti," povedal o jednej z najväčších káuz SNS po jej prepuknutí Ján Slota. Polícia pritom len nedávno obvinila bývalého ministra výstavby za SNS Igora Štefanova (na snímke) z trestného činu machinácie pre takzvaný nástenkový tender. V prípade dokázania viny mu hrozí väzenie na sedem až 12 rokov. Spolu so Štefanovom sú obvinené ďalšie osoby, vrátane ďalšieho exministra Mariána Janušeka. Bez riadnej súťaže uzavreli zmluvu na poskytovanie služieb za viac ako 97 miliónov eur s konzorciom, v ktorom boli Slotovi blízke firmy Zamedia a Avocat. Oznam o verejnom obstarávaní visel na nástenke ministerstva za zatvorenými dverami.

Predaj emisií -- Ministerstvo životného prostredia pod taktovkou SNS predalo pod cenu emisné kvóty neznámej garážovej firme Interblue Group (na snímke) so sídlom v USA. Slovensko malo pri predaji prísť o viac než 66 miliónov eur (dve miliardy korún). Pre škandál padli dvaja ministri za SNS -- Ján Chrbet, ktorý exkluzívnu zmluvu s Interblue podpísal, a Viliam Turský, ktorý ju nedokázal zrušiť. Prípad stále vyšetruje polícia. "Vás nezaujíma, čo chystajú Maďari proti nám, vás zaujímajú emisie," hneval sa Slota na novinárov, keď sa ho pýtali na zodpovednosť SNS.

Kauza popolček
Tender na odvoz a likvidáciu popolčeka a škvary z troch slovenských teplární za 83 miliónov eur vyhrala firma Esco Krupina. Zmluva s Esco Krupina bola jedným z dôvodov odvolania ministra životného prostredia z SNS Jána Slotu. Zastupujúci šéf envirorezortu Dušan Čaplovič, ktorý nastúpil po ňom, označil zmluvu za nevýhodnú, pretože iné firmy ponúkali tie isté služby o 27 miliónov eur lacnejšie. "Popolček, to bol absolútne čistý tender," vyhlasoval Slota.

Xiland
V roku 2008, kedy SNS ovládala ministerstvo životného prostredia štátna spoločnosť Vodohospodárska výstavba prenajala na 99 rokov Jarovské rameno spoločnosti Xiland. Tá za 300-hektárové lukratívneho územie platila symbolickú sumu 50 halierov za štvorcový meter na rok. Vláda dala z úlohu ministrovi Viliamovi Turskému (na snímke) zmluvu vypovedať. V polovici septembra 2009 vtedajší vicepremiér Dušan Čaplovič odvolal generálneho riaditeľa vodohospodárskej spoločnosti Romana Straku, lebo so spoločnosťou Xiland odmietol zrušiť zmluvu. Podľa Čaploviča ohrozoval "uplatňovanie verejného záujmu a dobrého úmyslu konať pozitívne pri vyriešení tejto kauzy."
Súhlasí Lemmy


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 2. 2020, 23:39 avatar
Ktorého skorumpovaného politika obhajovala niekedy Remišová netuším . Pomôž mi Kasafran
Súhlasí Lemmy


9.
označiť príspevok

havran
   20. 2. 2020, 10:25 avatar
SDnažte sa chlapci, máte ešte pár dní na to, aby ste čierne premaľovali na biele Naozaj si myslíte, že ten Slovenský národ je taký hlúpy m že všetko zožerie podľa vášho želania? Hlavne nemiešajte domácu politiku s imperialistickými záujmami. Keď to teraz dosiahnete, tento národ vám to kruto oplatí.
Mimochodom, prečo nespali pod Sitnom, ale v parlamente tí demokrati?
Súhlasí Kasafran


10.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 2. 2020, 10:25 avatar
Remišová ťava preliezla od Matoviča ku kriminálnikovi Kiskovi. Riadne sa prerátala, pretože Matovič evidentne získa viac, ako kriminálnik Kiska.. Reči sa vravia a chlieb sa je.
Súhlasí Kasafran


12.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 2. 2020, 12:16 avatar
(10) Boris,
myslíš si, že súčasní bábkoherci musia byť vzdelaní aj v rátaní? No, pravdu povedané, niekdajší a tí starší, tí veru takými boli a sú...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:05,  Marian Žákovic 30874220 91307 Trenčianske Bohuslavice 248 Aktuálny Úplný
dnes, 23:05,  nuz TO nájdes si tu vskutku inteligentné reakcie . to je tak ked niekomu prdne v bedni *39
dnes, 23:04,  Veru tak, reťaz nie je sranda, je to pohyblivý orgán činný v činnosti. *06*06
dnes, 23:03,  Myslím Šokovú terapiu ;) https://www.youtube.com/watch?v=tN0wUu-P7_U ;)
dnes, 23:02,  Šokom?? Myslíš na Šoka Tabačeka???*03*03*03*03 https://www.youtube.com/watch?v=1nuWSrPc1Ss
dnes, 22:59,  Rozdiel je iba v tom, že TO je pravý fašista!!!
dnes, 22:59,  Aj my v Haluziciach pasieme iba hore brehom. Na pasenie dole brehom nemame licenciu. *13*13*13*13*13
dnes, 22:58,  Budem ťa liečiť šokom ;)
dnes, 22:57,  Vlekár vie, že vždy smerom hore, do kopca je jediný správny postup. *03*03*03*03
dnes, 22:56,  Po mojich rukách?? Reťazou?? Ou, ou, ou, ou.*15*15*15*15*15
dnes, 22:56,  Edo má nejaký penzión? *21 Ak myslíš toto: https://zakovic.sk/ Trenčianske...
dnes, 22:55,  -A čo rýpe takto do nášho kamoša Lemmyho?? *42*42*42*42 Že sa Lemmy občas do mňa...
dnes, 22:54,  JA SOM tu lekár, JA určím postup ;)
dnes, 22:53,  Neverím, skús a ti natiahnem tvoje ruky cez moju reťaz bajku, bude to reťazová reakcia...
dnes, 22:52,  Dám ti jednu veriť????*03*03*03*03
dnes, 22:51,  Neútoč a buď pokorný ku každému človeku o to ťa prosím !!!!!!!!!!!!!!
dnes, 22:51,  Hádam by sme mali začať dysgrafiou. *27*27*27*27*27*27
dnes, 22:49,  Ty fašista jeden, ešte mi napíš, to je čo za funkciu- splnomocnenec vlády pre otázky...
dnes, 22:46,  Daj mi jednu v riť. *39*39*39
dnes, 22:46,  Aj teba vyliečim ty dislektik ;)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nevadí mi názor iných ľudí, ale to, že mi ho chcú nanútiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(81 273 bytes in 1,097 seconds)