Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Hrdý volič sa nezabudol pochváliť: "Aj ked podnapity ale hrdy volic :D treba volot cislo 6

0
reakcií
494
prečítaní
Tému 17. marca 2019, 10:43 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 3. 2019, 10:43 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:12,  57. Rozumiem ti veľmi presne. Ty hovoríš, že nič seriózne nevieme, dokonca tvrdíš, že...
dnes, 14:08,  Paradoxne som skutocne bohabojny veriaci ja . Ja si nedovolujem , uvedomujuc si majestat Tvorcu...
dnes, 14:05,  Vyhlásenie českého motroka sionizmu: Prezidentské volby v Bělorusku nepovažuji ani za...
dnes, 14:05,  42 , Era Vsetky tie protirecenia vo vierouke a v Bibli su prave dokazy o nevierohodnosi...
dnes, 13:57,  Neklamem, Ježiško je mŕtvy, zmier sa s tým ;)
dnes, 13:55,  Podľa mňa vôbec nejde o to, utopiť sa v špekuláciách tam, kde nevieme, čo ako a prečo sa...
dnes, 13:42,  klameš, ale aj tak Ťa mám rada. *21 prečo to tak musí byť. .. *03 *04
dnes, 13:38,  klamešš.
dnes, 13:16,  DF padne bez tvojej zachrany
dnes, 13:15,  Ninka , prosiiiiiiim ta , nevzdavaj sa tronu *03
dnes, 13:14,  Zuzi , mozes byt dvornou garde damou . Beries ?
dnes, 13:12,  Možno akási hybná sila vesmíru, niečo nás dáva do pohybu a my sme na tej ceste aj tak...
dnes, 13:06,  Zaujímavé na tom je to, že pri výchove vždy existuje niekto, kto vychováva a niekto, kto je...
dnes, 12:58,  Zložitý proces, tiahne sa až kam? K sebarozvoju aj rozkladu. Jedno bez druhého nemôže...
dnes, 12:54,  Prepánakráľa, chvíľu vás tu nechám samých, a kukajme sa, čo ste to zase vyparatili? Ja a...
dnes, 12:53,  Výchova človeka je asi to najzložitejšie, čo na svete môže existovať. Sebavýchova je...
dnes, 12:51,  Ja mám niekedy dojem, že sa autovychovávam. Od malička, zatvorená so svojej izbičke v...
dnes, 12:46,  Ľadové kráľovstvo predsa nie je o črievičke. .. To je o kráľovnej, jej sestre a o Olafovi...
dnes, 12:44,  Život nie je rozprávka ;) Keď o polnoci stratíš sandálku, tak nie si princezná, len...
dnes, 12:43,  Poznáte rozprávku Ľadové kráľovstvo, kesha a EnaXnaY? *21
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Skúsenosť je niečo, čo človek získa až po tom, keď to už nepotrebuje.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(46 565 bytes in 0,519 seconds)