Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Hospodárska kríza - ako ju vidí 12 ročná Kanaďanka

21
reakcií
1787
prečítaní
Tému 10. apríla 2013, 11:24 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 4. 2013, 11:24 avatar
Súhlasí He-Man, mysoulflies

2.
označiť príspevok

He-Man
   10. 4. 2013, 11:33 avatar
...no ked to uz aj male dieta chape, ale dospelaci ohucani klamlivymi mediami a ich idolmi-politikmi nie!
Tak je to velmi smutne.
Ovsem to je svetla vynimka.. Bezni rovesnici su opat chyteni do siete showbiznisu a snivaju uz o svojich vilach, limuzinach a s prepacenim svojich kurvach...

Je to vobec nevidim dobre do buducnosti.
Súhlasí mysoulflies

3.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 4. 2013, 11:43 avatar
He-Man,
nehádž opakovane flintu do žita - objavíš capa a čo potom...?

4.
označiť príspevok

He-Man
   10. 4. 2013, 12:05 avatar
Neviem, asi uz len ten fakt, ze sa to mohlo stat ma irituje.

5.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 4. 2013, 12:14 avatar
He-Man.
nie si sám, irituje to čoraz viac ľudí... Iritácia však sama o sebe nestačí, po nej treba hľadať východiská ku kvalitatívnej systémovej zmene.

6.
označiť príspevok

He-Man
   10. 4. 2013, 12:26 avatar
To je predsa jasne, co je nutne. Je nutne odtrhnut od tela cudzopasnikov.
Ale toto politici nechcu, pretoze v tom a z toho maju oni prachy a preto budu aj volica presviedcat o tom, ako je nam dobre EU a ako su nam potrebne banky a rozne pakty, ktore nas zavazuju viac stracat, ako ziskavat..
Ved tento system je doslova tak navrhnuty, aby mohol systematicky rozkradat vsetko, co clovek vyrobi.
Deje sa to starocia, ludia zomieraju, sposobuju sa genocidy, ale vraj je to to najlepsie, co sme vymysleli. Ak je to tak, tak clovek nieje ziadny obdivuhodny tvor, ale bolo by ho treba utratit za to, ze disponuje rozumom a sprava sa horsie ako zviera.
Beztak je tiez dost mozne, ze sme to s ovlyvnenim zivotneho prostredia globalne uz davno prehnali a ze nas caka velmi neurodna a nehostinna doba vzhladom k naprave nevyvazeneho ekosystemu.

Nevedomost ludi je to jedine, co nas oddeluje od tvrdeho diktatu. Akonahle sa vacsina ludi ukaze ako uvedomeli, tak staty ktore sa tvaria ako demokraticke, iste vacsina z nich s amerikou na cele zacnu ludi zatvarat za protinazor. V amerike sa to uz citelne deje par rokov. To je v poriadku.. toto este media dokazu zahalovat.
Takze ja som zvedavy a iste za vsetko dobre a prospesne. Pridam sa do cohokolvek, co by malo vseobecnej situacii pomoct a ciastocne tomu uz aj prisposobujem vlastny zivot. Ale viac urobit neviem a nemozem. Hnusi sa mi tento system s neviditelnymi mrezami a hnusi sa mi to, co robi z ludi, pretoze v nich ja vidim aj ten opacny potencial, ale tento system ich nuti sa spravat zhovadilo o tom som presvedceny. Clovek si namysla, ze riadi svoj zivot.
Uz Platon povedal, ze dieta nevychovavaju len rodicia, ale predovsetkym cela obec!
Súhlasí Kasafran, mysoulflies

7.
označiť príspevok

Iuke85 muž
   10. 4. 2013, 13:48 avatar
Boris, myslíš, že má zmysel riešiť takéto veci keď žijeme len tých ~60 rokov? Život je príliš krátky na to, aby sme riešili celospoločenské problémy.

9.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 4. 2013, 14:04 avatar
Luke85,
hovoríš, že život je krátky... Odpovedz mi, prosím, v pomere k čomu?
Každý negatívny problém v živote, nezávisle na individuálnej dľžke života, má zmysel riešiť - ak by to tak nebolo, náš život by prestal mať zmysel. Niektorým "elitám" ide len a len o to a to až na 1. mieste...!
Súhlasí mysoulflies

13.
označiť príspevok

He-Man
   10. 4. 2013, 15:27 avatar
Lukas, v lepsom svete by som mal rodinu a staral sa o nu. Kedze mi tuto moznost system vzal, tak riesim ten system samotny. Priama umera.
Súhlasí mysoulflies

8.
označiť príspevok

dorota
   10. 4. 2013, 14:04 avatar
prestala som pocuvat ked spomenula zotrocvanie ludu.

10.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 4. 2013, 14:07 avatar
Dorota,
pre Teba sa zrejme podstatne ľahšie/lahodnejšie počúvajú nové klamstvá ako staré pravdy...
Súhlasí He-Man

12.
označiť príspevok

dorota
   10. 4. 2013, 14:19 avatar
ze to hovoris akurat ty ktory sa ukaja nad nacvicenym dialogom 12 rocneho dietata ktore nema ani paru o tom co vlatne "prednasa".  kde bola socialka? v kanade nejestvuje?

21.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 4. 2013, 21:19 avatar
(12) Dorota,
máš pravdu, mala ho nacvičený, a len preto musí byť ten jej monológ nepravdivý???
A ešte Ti môžem odporučiť, aby si bola pozornejšou pri dívaní sa a počúvaní čohokoľvek. Inak by sa Ti nemohlo stať, že to pravdivo memorujúce 12 ročné dievča tam bolo aj so svojím otcom, ktorý ju zrejme na toto vystúpenie pripravil... Čiže, čo s tým mala mať kanadská sociálka?

11.
označiť príspevok

Linda žena
   10. 4. 2013, 14:08 avatar
papier a internet znesie všetko 
Súhlasí dorota

14.
označiť príspevok

He-Man
   10. 4. 2013, 15:29 avatar
Linda, tebe vrele odporucam vsetky prednasky od Staneka, ktore na nete najdes. Z tvojich politickych nazorov mavam zavrate ale nic v zlom/ kamarati  
Súhlasí Kasafran

15.
označiť príspevok

Linda žena
   10. 4. 2013, 17:23 avatar
He-Man, myslíš tohoto pána Staněka?..tak pri tomto mala som závrate ja...
Štyri roky poradca premiéra Mečiara, a ako dopadol mečiarizmus..všetci dobre vieme...
Kariéra pána StaněKa však pokračovala, len si vymenil chlebodarcu..Mečiara za Fica,
v jeho prvej vláde..zabudol mu ovšem poradiť..ako a kedy bude sa na Slovensku
...lepšie žiť...
http://www.youtube.com/watch?v=o4YwsdshXWQ Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

16.
označiť príspevok

He-Man
   10. 4. 2013, 19:28 avatar
No vyborne, tak si este skus domysliet, preco pana Staneka nechcel nik pocuvat Asi ako aj ty teraz.
V kazdom pripade tento pan ma ekonomicky prehlad, ako len malokto na slovensku. Pekne rozobera aj to, preco tu politika uz nikdy neprinesie nic pozitivne. A preto Lindus, ti ani prazdna obalka nepomoze.
A inak informoval som sa. Ak hodis prazdnu obalku, tak tvoj hlas dostane strana, ktora ziska najviac hlasov.
Súhlasí Kasafran

17.
označiť príspevok

Linda žena
   10. 4. 2013, 19:36 avatar
asi ako ja teraz..dosť som sa ho v tom čase napočúvala...
čo sa prázdneho papiera vo volebnej obálke týka..už raz sme o tom mali debatu, tiež som sa informovala u predsedu volebnej komisie, a povedal, čo povedal..načo rozvíjať debatu, rob ako myslíš..ja tiež...
Súhlasí He-Man

18.
označiť príspevok

He-Man
   10. 4. 2013, 19:45 avatar
Predseda volebnej komisie nebol nahodou Smerak? :D

19.
označiť príspevok

Linda žena
   10. 4. 2013, 19:50 avatar
ja a Smer-ák?..si robíš srandu  

20.
označiť príspevok

He-Man
   10. 4. 2013, 20:03 avatar
Tak odkial mas tu informaciu?

22.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 4. 2013, 21:35 avatar
(16) He-Man,
s prvou časťou príspevku súhlasím, ale s tou prázdnou obálkou si dostal nesprávnu informáciu. Podľa volebného zákona je prázdna obálka len štatistickým dokladom o účasti voliča vo/pri voľbe a zvyšuje kvórum zúčasnených voličov, z ktorého sa v ypočítava percentuálny zisk pre jednotlivé strany podľa počtu získaných hlasov. Čiže - keď obálka bola bez hlasovacieho lístka, žiadny hlas z nej sa nemohol nikomu pripočítať!
Mýli Ťa zrejme to, že hlasy politických strán, ktoré nedosiahli zákonom stanovené kvórum 5 %, sa rozdelia medzi ostatné strany pomerom podľa celkového počtu získaných hlasov...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:17,  Presne ako pisu ani si neuvedomujete v akej uzasnej dobe zijete v dobe o ktorej hovoril jezis...
dnes, 01:14,  Politikom sa často nestáva, aby ich prejavy zľudoveli a pasáže z nich sa citovali ešte po...
dnes, 01:07,  Komunistický režim je totalitný politický režim v štátoch s jedinou povolenou...
dnes, 00:57,  Tú krivku hned pochopíš liter rumu za 100 kčs kilo najlacnejšej mletej kavy za 240 kčs kilo...
dnes, 00:49,  Tomáš Marný to má marný
dnes, 00:47,  Tu vstupuje do súhry chutí zelenina – nasekaná cibuľa, špeciálnou technológiou...
dnes, 00:41,  Klasická treska žilina ma zloženie Popis produktu Vlastnosti Treska slovenská, Tá...
dnes, 00:38,  Ale vôbec nie veď niekoľko vecí sa predáva i dnes v nezmenenej recepture ako špekačiky ,...
dnes, 00:37,  P.C.Roberts: Má Trump gule hnát DEEP STATE k zodpovědnosti? by tomáš marný · Published...
dnes, 00:33,  Nakoľko sa táraniny z biblie už preskúmali mnohokrát, dnes to nikoho nezaujíma. Pokiaľ...
dnes, 00:30,  “Lebo sa nehanbím za dobré posolstvo! Veď je Božou mocou na (večnú) záchranu každého,...
dnes, 00:30,  Hovorím o klasickej treske.
dnes, 00:24,  V prvom rade treska Žilina robila v komunizme tresku v majoneze a rybací šalát . Dnes je...
dnes, 00:24,  “(Pravá) Viera je isté očakávanie vecí (titul vlastníctva), v ktoré dúfame, zrejmý...
dnes, 00:13,  Nerozumiem ??? Zase si sa ožral ?
dnes, 00:11,  Možno si to dohladaš a možno ani nie . klasicka majoneza sa robí z oleja a žltka .
dnes, 00:04,  V kaufe maju celú škalu perfektných natierok . Výborná je chrenová , cesnaková s olivami a...
dnes, 00:00,  Neverím tvojim slovám.
včera, 23:59,  Bol som dnes v Kauflande, a dobre mi padlo, že som mal veľký výber. Nakoniec som si kúpil za...
včera, 23:59,  Lemmy žiadna majoneza na našom trhu nemôže byť z nesušených vajec . Nedovoluje to norma...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keď vás práca začína naozaj baviť, znamená to, že ju pravdepodobne robíte zle.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(96 737 bytes in 0,626 seconds)