Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Hlasovanie poslancov za 13. dôchodok

7
reakcií
139
prečítaní
Tému 27. februára 2020, 23:25 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 2. 2020, 23:25 avatar
HLASOVANIE? ?POSLANCOV? ?za? ?13. dôchodok ?= ?460? ?eur pre každého dôchodcu

(Z -? ?poslanci hlasovali za? ?13. dôchodok,? ?0 -? ?poslanci hlasovali proti? ?13.? ?dôchodku,? ?z hlasovania vidno,? ?komu skutočne záleží na nás dôchodcoch)?

Klub SMER? ?-? ?SD
[Z?]?Andreánsky,? ?Ladisl[Z?] ?Baláž,? ?Vladimír[Z?] ?Baška,? ?Jaroslav[Z?] ?Blaha,? ?Ľuboš[Z?] ?Blanár,? ?Juraj[Z?] ?Bublavý,? ?Duša?[?0?] ?Buček,? ?Jozef?[?0?] ?Burian,? ?Jozef[Z?] ?Čaplovič,? ?Dušan[Z?] ?Ďurovčík,? ?Emil[Z?] ?Faič,? ?Vladimír[Z?] ?Federič,? ?Igor[Z?] ?Fico,? ?Robert[Z?] ?Fitz,? ?Peter[Z?] ?Gabániová,? ?Darina[Z?] ?Galis,? ?Dušan[Z?] ?Glenda,? ?Tibor[Z?] ?Glváč,? ?Martin[Z?] ?Goga,? ?Pavol[Z?] ?Hambálek,? ?Augustín[Z?] ?Choma,? ?Igor[Z?]?Janíková,? ?Mária[Z?] ?Jarjabek,? ?Dušan[Z?] ?Ježík,? ?Jozef[Z?] ?Kéry,? ?Marián[Z?] ?Kondrót,? ?Maroš[Z?] ?Krajkovič,? ?Mikuláš[Z?] ?Kubánek,? ?Stanislav[Z?] ?Kvorka,? ?Ján[Z?] ?Madej,? ?Róbert[Z?] ?Martinák,? ?Ľuboš[Z?] ?Matejička,? ?Vladimír[Z?] ?Mitterpák,? ?Marek[Z?] ?Mojš,? ?Milan[Z?] ?Muňko,? ?Dušan[Z?] ?Náhlik,? ?Peter[Z?] ?Nemky,? ?Martin?[?0?] ?Panáček,? ?Milan[Z?] ?Petrák,? ?Ľubomír[Z?] ?Podmanický,? ?Ján[Z?] ?Puci,? ?Róbert[Z?] ?Senko,? ?Ján[Z?] ?Šuca,? ?Peter[Z?] ?Tomáš,? ?Erik[Z?] ?Valocký,? ?Jozef[Z?] ?Vaľová,? ?Jana[Z?] ?Vážny,? ?Ľubomír[Z?] ?Želiezka,? ?Ľubomír

Klub SNS
[Z?] ?Antošová,? ?Eva?[?0?] ?Baláž,? ?Radovan[Z?] ?Bernaťák,? ?Tibor[Z?] ?Danko,? ?Andrej[Z?]?Farkašovský,? ?Karol[Z?] ?Hrnko,? ?Anton[Z?] ?Jančula,? ?Tibor[Z?] ?Kmec,? ?Stanislav[Z?]?Kuciaňová,? ?Magdal[Z?] ?Pamula,? ?Peter[Z?] ?Paška,? ?Jaroslav[Z?] ?Smolíková,? ?Eva[Z?] ?Soboňa,? ?Juraj[Z?] ?Tittel,? ?Dušan[Z?] ?Zelník,? ?Štefan[Z?]?Zvarová Bašistová,?

Klub SaS
?[?0?] ?Baránik,? ?Alojz?[?0?] ?Cigániková,? ?Jana?[?0?] ?Dostál,? ?Ondrej?[?0?] ?Galek,? ?Karol?[?0?] ?Gröhling,? ?Branislav?[?0?] ?Klus,? ?Martin?[?0?] ?Laurenčík,? ?Milan?[?0?] ?Osuský,? ?Peter?[?0?] ?Viskupič,? ?Marián?[?0?] ?Zemanová,? ?Anna?[?0?] ?Zimenová,? ?Zuzana

Klub ĽS Naše Slovensko
[Z?] ?Beluský,? ?Martin[Z?]?Drobný,? ?Stanisla[Z?] ?Grausová,? ?Natália[Z?] ?Chmelár,? ?Marián[Z?] ?Kecskés,? ?Ján[Z?] ?Kotleba,? ?Marian[Z?] ?Kotleba,? ?Martin[Z?] ?Krupa,? ?Peter[Z?] ?Mizík,? ?Stanislav[Z?]?Schlosár,? ?Rastisl

Klub MOST? ?-? ?HÍD
[Z?] ?Adamčík,? ?Eduard?[?0?] ?Antal,? ?Peter?[?0?] ?Balódi,? ?Ladislav?[?0?] ?Bastrnák,? ?Tibor?[?0?] ?Bugár,? ?Béla?[?0?] ?Hrnčiar,? ?Andrej?[?0?] ?Jakab,? ?Elemér?[?0?] ?Sárközy,? ?Irén?[?0?] ?Vavrek,? ?Štefan?[?0?] ?Vörös,? ?Péter

Klub OĽANO
?[?0?] ?Budaj,? ?Ján?[?0?] ?Fecko,? ?Martin?[?0?] ?Grendel,? ?Gábor?[?0?] ?Heger,? ?Eduard?[?0?] ?Krajčí,? ?Marek?[?0?] ?Marosz,? ?Ján?[?0?]? Matovič,? ?Igor?[?0?] ?Milanová,? ?Natália?[?0?] ?Shahzad,? ?Silvia?[?0?]?Sopko,? ?Miroslav

Klub SME RODINA
[Z?] ?Goga,? ?Ľudovít[Z?] ?Kollár,? ?Boris[Z?] ?Krajniak,? ?Milan[Z?] ?Krištúfková,? ?Petra[Z?] ?Lukáč,? ?Jozef[Z?]?Pčolinská,? ?Adri[Z?] ?Pčolinský,? ?Peter[Z?] ?Šebová,? ?Zuzana[Z?] ?Štarchoň,? ?Peter

Poslanci,? ?ktorí nie sú členmi poslaneckých klubov
?[?0?]? Beblavý,? ?Miroslav?[?0?]?Blahová,? ?Natáli[Z?]?Cséfalvayová,? ?Katar?[?0?]?Červeňáková,? ?Elena?[?0?] ?Dubačová,? ?Viera[Z?] ?Fedor,? ?Martin?[?0?] ?Gaborčáková,? ?Soňa?[?0?] ?Galko,? ?Ľubomír[Z?] ?Holúbek,? ?Rastislav?[?0?] ?Ivan,? ?Miroslav?[?0?] ?Janckulík,? ?Igor?[?0?] ?Kaščáková,? ?Renáta?[?0?] ?Kiššová,? ?Jana[Z?] ?Kolesár,? ?Juraj[Z?] ?Kresák,? ?Peter?[?0?] ?Maďarič,? ?Marek?[?0?]?Macháčková,? ?Katar[Z?] ?Marček,? ?Peter?[?0?] ?Mihál,? ?Jozef?[?0?] ?Mora,? ?Ján?[?0?] ?Nedoba,? ?Jakub?[?0?] ?Nehézová,? ?Jana?[?0?] ?Pavelka,? ?Radoslav?[?0?] ?Petrík,? ?Simona?[?0?] ?Poliačik,? ?Martin?[?0?] ?Rajtár,? ?Jozef?[?0?]?Remišová,? ?Veronika?[?0?] ?Simon,? ?Zsolt?[?0?] ?Sloboda,? ?Vladimír?[?0?] ?Suchánek,? ?Alan[Z?]?Šimkovičová,? ?Marti[Z?] ?Špánik,? ?Milan?[?0?] ?Vašečka,? ?Richard?[?0?] ?Verešová,? ?Anna?[?0?] ?Žarnay,? ?Oto?[?0?] ?Žitňanská,? ?Lucia

P. S:? ?Všimnite si? „?budúceho premiéra?“ ?Igora Matoviča,? ?ktorý tiež nezahlasoval za? ?13.? ?dôchodok pre dôchodcov,? ?hlavne,? ?že bliaka hodiny denne, ako mu na dôchodcoch záleží.? O?päť svojím správaním presvedčil,? ?že je to len obyčajný klamár,? ?podvodník,? ?usvedčený daňový podvodník s premlčanou dobou,? ?trnavský mafián a zlodej...

2.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 2. 2020, 10:58 avatar
Vážení priatelia,
opätovne sa ospravedlňujem za tie nešťastné otázniky - kto z vás to vie, nech ich odstráni...

3.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   28. 2. 2020, 11:05 avatar
ty sa ospravedlni za hoaxy, ktore vycapuješ.....sudruhu   
Súhlasí Lemmy

4.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 2. 2020, 11:18 avatar
(3) Veriaci,
je už skutočne načase, aby si sa opäť znovuzrodil - možno potom budeš aspoň o niečo schopnejší príslušne reagovať na diskusné príspevky...

5.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   28. 2. 2020, 11:23 avatar
veru sion fašisto, za hoaxy sa ospravedlni a nie za nejake neškodne otazniky......   ....Nakoniec tie otazniky su pre teba sudruh hoaxovovič.....   
Súhlasí Lemmy

6.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 2. 2020, 11:41 avatar
(5) Veriaci,
už Ti nepomáha ani druhé znovuzrodenie, aby si sa stal normálnejšie mysliacim človekom? Skús to ešte do tretice, možno sa Tvoj "najvyšší" nad Tebou zľutuje a obnoví/stvorí Ti aspoň zopár mysliacich buniek. Veď si hádam ešte pamätáš múdrosť našich predkov, ktorá hovorí "Do tretice všetko dobré."...?!

7.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   28. 2. 2020, 11:44 avatar
Už jednoduhšie to bohužial nejde sion fašisto.......proste nám už voľajako osprostievaš, a nechapeš jednoduchým vyjadreniam.....   
Súhlasí Lemmy

8.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 2. 2020, 12:17 avatar
(7) Veriaci,
keďže, ako vidím, nepomohlo Ti ani tretie znovuzrodenie - potom už skutočne pokoj s Tebou, pretože s Tebou sa tak môže stať len v inom "svete"...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:41,  Najlepšie je opýtať sa spolužiakov, ako to oni riešia. Alebo poradiť sa s konzultantom,...
dnes, 02:45,  uz si dokrákal ? *21
dnes, 02:21,  A znova mimo. Máš dojem, že sa snažím o nejakú revolúciu? Nie.. ja tú revolúciu žijem...
dnes, 02:15,  ty si potykaš s odporom pretoze si blbec a fejkovy revolucionár *21
dnes, 01:56,  Topíš sa vo vlastných zvratkoch. Ja som tento spôsob myslenia zavrhol. A to je to, čo sa...
dnes, 01:53,  8. ja si radšej zistím fakty, nedomyšlam si keketiny ako ty *19
dnes, 01:49,  youtube.com/watch?v=GvJIZYZDouY
dnes, 01:49,  A štandardne si nič nepochopila.. ešte že máš googla.......
dnes, 01:49,  Je to o tebe..
dnes, 01:46,  kokot sa ozval *21 https://de.m.wikipedia.org/wiki/Der_Schacht
dnes, 01:41,  Si posadnutá, alebo neviem, čo máš s rozumom... Je to o nás a o tom, že my sme...
dnes, 01:34,  je to v podstate o takych ako si ty. ;) rád praješ smrt miliarárom ale keby si sa dostal...
dnes, 01:25,  nie bobor, nie je to alegória na kapitalizmus s hierarchiou bohatych hornych a chudobnych...
dnes, 00:51,  Výborný. Je ti jasné, o čom ten film bol?
dnes, 00:15,  Že sa bude plakať a škrípať zubami ;)
dnes, 00:13,  A čo si nám chcel týmto povedať?
dnes, 00:10,  181- skarlett - dúfam, že si to ty, lebo v tvojich nickoch strácam prehľad a text vnímam...
včera, 23:55,  Krištof, ja už som to vzdal do nekonečna niekoho presviedčať o nesmrtelnosti chrústov,...
včera, 23:38,  285- čakal som, že budeš protiargumentovať a robiť zo mňa hlupáka. Preto som pokračoval...
včera, 23:25,  192- Dobre, tak sem dám originál: „Len hlupáci a mŕtvoly nemenia svoj názor.“ —...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Chceš realizovať svoje sny? Prebuď sa!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(66 444 bytes in 0,429 seconds)