Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Global Evolution Day - 12.05.2012 - Bratislava, 16:00, Nám. SNP

17
reakcií
1158
prečítaní
Tému 20. apríla 2012, 00:40 založil jurenko.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

jurenko muž
   20. 4. 2012, 00:40 avatar
Zdravím Ťa,
12. mája sa koná celosvetový protest proti problémom tejto spoločnosti, ako sú kontrola takmer celého prírodného bohatstva niekoľkými finačnými skupinami, korupcia, sociálne rozdiely, Európska Únia, NATO, OSN, manipulácia ľudí cez médiá, kontrolovanie internetu cez rôzne zákony ktoré porušujú ochranu osobných údajov a informácií a plno ďaľších problémov ktoré sa nás týkajú priamo alebo nepriamo..

To, proti čomu však bude každý z nas protestovať je na ňom, to, čo sa stane dôvodom jeho príchodu na protest je iba na ňom, nebudú to organizátori, nebudú to nejaké výhody, cieľ je pre všetkých spoločných a to je konečne zmena systému ! Skoncujme spoločne s kontrolovaním nás ! Skoncujme spoločne s ovládaním nás !

Slovensko sa pridáva k tomuto medzinárodnému protestu. Protest sa bude konať v Bratislave na Námestí SNP, začiatok protestu je o 16:00.

Doba je zlá? Je to možné - ste tu však preto, aby ste ju zmenili. (Thomas Carlyle)

Tento protest je organizovaný viacerými skupinami, nie je to akcia jednej skupiny ako tomu bolo doteraz. Ideme spoločne za rovnakým cieľom. Ak máte záujem o spoluprácu, píšte na info@povstan.sk

Kontakt na slovenský protest:
FB: www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
WEB: www.PovStaN.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
EMAIL: info@povstan.sk
EVENT: www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Oficiálny celosvetový protest:
WEB: www.may12.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
EVENT: www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Aktuálna distribúcia hospodárskych zdrojov je taká, že len málokto uniká z chudoby, alebo dennodennej neistoty. Budúce generácie sú odsúdené na prijatie "otráveného" dedičstva v podobe DLHOV a zničeného životného prostredia.
Žiadame sociálnu spravodlivosť, nenecháme si vziať naše práva!
Naši zástupcovia sú povinní riadiť sa našimi potrebami, majú nás počúvať.

STOP KORUPCII! STOP DEZINFORMÁCII! STOP CENZÚRE!

3.
označiť príspevok

BUMBRLICEK muž
   20. 4. 2012, 04:15 avatar
Jurenko,
Aj by som sa prisiel pozriet na Vas, ale nechcem si skazit den.
Neviem si predstavit pokope sto blaznov, kde kazdy z nich strajkuje za nieco ine.
Vraj chcete zmenu systemu?
Ako to chcete dosiahnut, ked kazdy blazon ma inu predstavu o svojom najlepsom systeme?
Ak sa ludia nezmenia, ak nezmenia svoje myslenie, tak ziaden system im nepomoze.
Doporucil by som Vam sa pekne obliect, najst si dobru pracu a makat od vidim do nevidim, miesto demonstracii.
Ak uz chcete demonstrovat, tak chodte strajkovat Ficovi a Gasparovicovi pod okna.
Najlepsi bol ten sofer, co vysypal Ficovi kopu hnoja pod okna a povedal, ze sa mu pokazila hydraulika na aute.
Tomu ja hovorim demonstracia.
Videl som Vas demonstrovat vsademozne, totalny nezmysel.
Pochybujem, ze takto nieco dosiahnete i ked strovite vsetky Sorosove peniaze, ktorymi Vas zasobuje.
Docasne.

2.
označiť príspevok

viluette muž
   20. 4. 2012, 00:55

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

4.
označiť príspevok

BUMBRLICEK muž
   20. 4. 2012, 04:28 avatar
Viluette,
Urobis lepsie, ak sa skutocne zahrabes do knih, nech je z Teba nieco, doktor, inzinier, architekt, najdi si pracu, makaj, nech je z Teba kapacita v obore, ze nebudes mat cas na nezmysly ako tieto demonstracie.
Hadaj odkial maju demonstranti peniaze na tieto akcie po celom svete?
Kto ich financuje?
Je to nejaky Soros, ktory prakticky stvoril tento zkorumpovany system a teraz hucka hlupacikov strajkovat proti vlastnemu systemu.
Otazkou je iba, preco to robi, co ma za lubom a preco?

9.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   20. 4. 2012, 19:54 avatar
...a ty neklam..ty si zahrabana tu...)   

5.
označiť príspevok

majomajo muž
   20. 4. 2012, 06:13 avatar
viluette, daj si poradiť, predsa bubrlíček je úplne najmúdrejší a demonštrovať sa smie v demokracii iba proti tomu čo povie bumbrlíček, hehehehehehe. Prečo ? LEBO.......     

6.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   20. 4. 2012, 07:45 avatar
iste, ale zmenu treba zacat od seba..

7.
označiť príspevok

winry žena
   20. 4. 2012, 19:50 avatar
A aj tiez nepridem, v ten den som na svadbe )

10.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   20. 4. 2012, 19:55 avatar
...s0m si zistil...12.5. sa ziadne svadby nek0naju...)))

11.
označiť príspevok

winry žena
   20. 4. 2012, 19:57 avatar
a konaju  

12.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   20. 4. 2012, 19:59 avatar
...si nevesta...???neniii,tak dem0nstr0vat hybaj...)))

13.
označiť príspevok

winry žena
   20. 4. 2012, 20:03 avatar
Ved sa mi zeni moj jediny brat, ziadna demonstracia v ten den nebude, rusim ju
A inak by som ta velmi sokovala, ak by som bola nevestou ja? 

14.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   20. 4. 2012, 20:04 avatar
...an0,mal by s0m s0k...xcel s0m ta ja...)

15.
označiť príspevok

winry žena
   20. 4. 2012, 20:08 avatar
dodo je hladny

16.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   20. 4. 2012, 20:09 avatar
...nieee,s0m jed0l...)))

17.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   20. 4. 2012, 20:23 avatar
...mal s0m z0stat hladny...

18.
označiť príspevok

winry žena
   20. 4. 2012, 20:31 avatar
Ale nie..hladnym sa zle spi..
Si myslim..
Len si ma zaskocil, dost..
Prepac

8.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   20. 4. 2012, 19:53 avatar
...ani ja...s0m v UK...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:25,  Celá operácia mala prebehnúť v deň volieb do kongresu Spojených štátov v novembri 2018....
dnes, 11:24,  Pri vydaní knihy spolupracuje s médiami Extra plus a Hlavné správy. Predseda...
dnes, 11:22,  Dezinformačné médiá v kampani najviac podporovali Štefana Harabina. Najnegatívnejšie...
dnes, 11:22,  Myslím si to. Lebo voliči Harabina a Kotlebu podporia Ševčoviča. Záleží, ako sa zachová...
dnes, 11:20,  Keď si pomyslím napr. na prezidentov ČSSR........... Politbyro starcov......... A teraz toto,...
dnes, 11:18,  Keby Čaputova neuspela v prezidentských voľbách čo je dnes už nemožné . Bola by...
dnes, 11:17,  Čaputová na hrad .
dnes, 11:14,  Milaničko by to mal nechať na nás slniečkárov *13*13*13
dnes, 11:05,  Ak nepôjde Milanicko, tak nechoď ani ty majko. Takto sa anulujete v pohodlí domova *39
dnes, 11:04,  Len neviem, ako Milanicko, či vôbec pôjde ku voľbám ?
dnes, 11:02,  V skupine "Volím Harabina" vládne revolučná nálada *13*13*13...
dnes, 10:58,  Vrana k vrane
dnes, 10:56,  salbea máš v tej hlave tralala
dnes, 10:55,  majko1 ano 70 % voličov odovzdá hlas Čaputovej čím anuluje 30 % Ševčoviča .
dnes, 10:54,  Mladá a šarmantná prezidenta leží v žalúdku krypto komunistom, neonacistom ,...
dnes, 10:54,  Minimálne manipulatívne verejne klame a pomáha si kopčením dezinfowebov .
dnes, 10:53,  Krištof tvoje extrémistické vyjadrenie k láske k blížnemu je naozaj dosť drsné ....
dnes, 10:45,  "Hurá na nich, anulujme ich hlasy" hovorí kesha1 o tajnej volbe, hehehehehehe to je...
dnes, 10:39,  realita je ta, ze sa z dovodu bliziacej sa prirodnej katastrofy na uzemi Zem v tomto danom case...
dnes, 10:38,  Lemmy Čaputovej na víťazstvo v druhom kole stačí ak by z obrovského balíka voličov ktorí...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Hoci temperament velí zahrešiť z plných pľúc, intelekt káže zachovať chladnú hlavu a argumentovať triezvo.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(83 409 bytes in 0,393 seconds)