hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Global Evolution Day - 12.05.2012 - Bratislava, 16:00, Nám. SNP

príspevkov
11
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 20.4.2012 00:40
posledná zmena 20.4.2012 20:31
1
20.04.2012, 00:40
Zdravím Ťa,
12. mája sa koná celosvetový protest proti problémom tejto spoločnosti, ako sú kontrola takmer celého prírodného bohatstva niekoľkými finačnými skupinami, korupcia, sociálne rozdiely, Európska Únia, NATO, OSN, manipulácia ľudí cez médiá, kontrolovanie internetu cez rôzne zákony ktoré porušujú ochranu osobných údajov a informácií a plno ďaľších problémov ktoré sa nás týkajú priamo alebo nepriamo..

To, proti čomu však bude každý z nas protestovať je na ňom, to, čo sa stane dôvodom jeho príchodu na protest je iba na ňom, nebudú to organizátori, nebudú to nejaké výhody, cieľ je pre všetkých spoločných a to je konečne zmena systému ! Skoncujme spoločne s kontrolovaním nás ! Skoncujme spoločne s ovládaním nás !

Slovensko sa pridáva k tomuto medzinárodnému protestu. Protest sa bude konať v Bratislave na Námestí SNP, začiatok protestu je o 16:00.

Doba je zlá? Je to možné - ste tu však preto, aby ste ju zmenili. (Thomas Carlyle)

Tento protest je organizovaný viacerými skupinami, nie je to akcia jednej skupiny ako tomu bolo doteraz. Ideme spoločne za rovnakým cieľom. Ak máte záujem o spoluprácu, píšte na info@povstan.sk

Kontakt na slovenský protest:
FB: odkaz
WEB: odkaz
EMAIL: info@povstan.sk
EVENT: odkaz

Oficiálny celosvetový protest:
WEB: odkaz
EVENT: odkaz

Aktuálna distribúcia hospodárskych zdrojov je taká, že len málokto uniká z chudoby, alebo dennodennej neistoty. Budúce generácie sú odsúdené na prijatie "otráveného" dedičstva v podobe DLHOV a zničeného životného prostredia.
Žiadame sociálnu spravodlivosť, nenecháme si vziať naše práva!
Naši zástupcovia sú povinní riadiť sa našimi potrebami, majú nás počúvať.

STOP KORUPCII! STOP DEZINFORMÁCII! STOP CENZÚRE!
none
3

1. 20.04.2012, 00:40

Zdravím Ťa,
12. mája sa koná celosvetový protest proti problémom tejto spoločnosti, ako sú kontrola takmer celého prírodného bohatstva niekoľkými finačnými skupinami, korupcia, sociálne rozdiely, Európska Únia, NATO, OSN, manipulácia ľudí cez médiá, kontrolovanie internetu cez rôzne zákony ktoré porušujú ochranu osobných údajov a informácií a plno ďaľších problémov ktoré sa nás týkajú priamo alebo nepriamo..

To, proti čomu však bude každý z nas protestovať je na ňom, to, čo sa stane...

20.04.2012, 04:15
Jurenko,
Aj by som sa prisiel pozriet na Vas, ale nechcem si skazit den.
Neviem si predstavit pokope sto blaznov, kde kazdy z nich strajkuje za nieco ine.
Vraj chcete zmenu systemu?
Ako to chcete dosiahnut, ked kazdy blazon ma inu predstavu o svojom najlepsom systeme?
Ak sa ludia nezmenia, ak nezmenia svoje myslenie, tak ziaden system im nepomoze.
Doporucil by som Vam sa pekne obliect, najst si dobru pracu a makat od vidim do nevidim, miesto demonstracii.
Ak uz chcete demonstrovat, tak chodte strajkovat Ficovi a Gasparovicovi pod okna.
Najlepsi bol ten sofer, co vysypal Ficovi kopu hnoja pod okna a povedal, ze sa mu pokazila hydraulika na aute.
Tomu ja hovorim demonstracia.
Videl som Vas demonstrovat vsademozne, totalny nezmysel.
Pochybujem, ze takto nieco dosiahnete i ked strovite vsetky Sorosove peniaze, ktorymi Vas zasobuje.
Docasne.
none
2
20.04.2012, 00:55
aj by som sla, ale 12.5 budem zahrabana pod knihami
none
4

2. 20.04.2012, 00:55

aj by som sla, ale 12.5 budem zahrabana pod knihami

20.04.2012, 04:28
Viluette,
Urobis lepsie, ak sa skutocne zahrabes do knih, nech je z Teba nieco, doktor, inzinier, architekt, najdi si pracu, makaj, nech je z Teba kapacita v obore, ze nebudes mat cas na nezmysly ako tieto demonstracie.
Hadaj odkial maju demonstranti peniaze na tieto akcie po celom svete?
Kto ich financuje?
Je to nejaky Soros, ktory prakticky stvoril tento zkorumpovany system a teraz hucka hlupacikov strajkovat proti vlastnemu systemu.
Otazkou je iba, preco to robi, co ma za lubom a preco?
none
5
20.04.2012, 06:13
viluette, daj si poradiť, predsa bubrlíček je úplne najmúdrejší a demonštrovať sa smie v demokracii iba proti tomu čo povie bumbrlíček, hehehehehehe. Prečo ? LEBO.......
none
6
20.04.2012, 07:45
iste, ale zmenu treba zacat od seba..
none
7
20.04.2012, 19:50
A aj tiez nepridem, v ten den som na svadbe 😉)
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 15.4.2024 5:00 ) veľkosť : 93 984 B vygenerované za : 0.136 s unikátne zobrazenia tém : 46 583 unikátne zobrazenia blogov : 752 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Ak chceš nájsť tú pravú ženu, naprv buď tým pravým mužom.