Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Exhibicionisti Matovič a Lipšic alebo O narušených osobnostiach v politike

4
reakcií
1336
prečítaní
Tému 29. marca 2016, 10:32 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 3. 2016, 10:32 avatar
Komentáre Jakuba Abraháma

Odborníci potvrdili, čo sme už dávno tušili. Igor Matovič je narušená osobnosť. A to je pre občanov stelesnené bezpečnostné riziko. Ani to nebránilo Danielovi Lipšicovi, aby s týmto klbkom disharmonických nervov uzavrel politický pakt.
Nie nadarmo už staré mamy našich starých mám vravievali, že vrana k vrane sadá. Osobnosti Igora Matoviča a Daniela Lipšica sú totiž podľa všetkých príznakov veľmi podobné. Narušené.
Psychopat s príznakmi schizofrénie
Málokedy môžeme za niečo pochváliť bulvár, ale to, čo sa podarilo odhaliť portálu Topky.sk, by malo byť nominované na novinársku cenu roka. Redaktori tohto média získali kompletnú správu o previerke predsedu OĽaNO na detektore lži (polygrafe). Z analýzy Matovičových odpovedí vyplynulo, že trnavský podnikateľ, ktorý už takmer šesť rokov fušuje do politiky, je psychopatická osobnosť s príznakmi schizofrénie.
Pozor! Matovič nie je duševne chorý, nemá schizofréniu. On je narušená osobnosť so schizofrenickými prejavmi. Z toho vyplýva, že jeho problémy nie sú zdravotného rázu, aj keď niektoré jeho prejavy môžu pripomínať duševné ochorenie. Igor Matovič má problémy s charakterom, nie s mozgom. Predseda OĽaNO je emocionálne plochý, nemá takmer žiadne zábrany a nemrzí ho, že klame a podvádza, ale iba to, ak bol pri lžiach prichytený. Pre šéfa takzvaných obyčajných ľudí neexistuje niečo také, čo psychologická veda nazýva vyššie morálne city. V jeho duchovnom svete je prvoradý egoistický záujem presadiť sa.
Zlý charakter je neliečiteľný
Namiesto autentického dobra si vystačí len s predstieraním morálky a ušľachtilých citov, aby ich dokázal mediálne predať. A to je psychopatia ako vyšitá. Preto o Igorovi Matovičovi môžeme na základe správy uverejnenej na stránke Topky.sk bez pochybností konštatovať, že je narušená osobnosť.
Duševné choroby sa dajú liečiť. Ak nie úplne, tak ich prejavy možno liekmi do veľkej miery eliminovať a postihnutí jedinci sa dokážu neraz plnohodnotne zaradiť do života. Charakter sa však vyliečiť nedá. Ten je buď v poriadku, alebo je nenapraviteľne pokazený. A presne to je prípad Igora Matoviča.
Čo z toho vyplýva pre politiku, verejný život a záujmy občanov? Nič dobré. Narušené osobnosti sa v kruhu svojich rodín uchyľujú napríklad k domácemu násiliu. Narušené osobnosti v politike zase môžu napáchať iné škody. Slovensko je našťastie demokratickým štátom, pretože psychopat na čele diktatúry by mohol rozpútať hotové peklo. Od ekonomickej katastrofy, cez obmedzovanie občianskych a ľudských práv, až po politické prenasledovanie, zinscenované procesy a justičné vraždy. Neznamená to však, že ak nemá Matovič k dispozícii aparát diktatúry, žiadne zásadnejšie nebezpečenstvo nám nehrozí.
Maskovaný psychopat
Psychopati sa dokážu veľmi dobre maskovať. Málokto si v roku 2010 uvedomil, že údajný žartík o úplatku 20 miliónov euro nebola nešikovnosť neskúseného, začínajúceho politika Igora Matoviča, ale túžba narušenej osobnosti za každú cenu zaujať. Rovnako média nebili na poplach, keď predseda OĽaNO zaparkoval na priechode pre chodcov, aby takýmto exhibicionistickým spôsobom poukázal na nespravodlivosť poslaneckej imunity. Takmer žiaden novinár si verejne nepoložil otázku, čo je to zahistrónskeho šaša, ktorý každého ženie na detektor lži a dovoľuje si akoby z moci pápežského stolca rozhodovať o tom, kto je a kto nie je zlodej či podvodník. Úplným zlyhaním mediálnych a intelektuálnych elít pri posudzovaní Igora Matoviča bola kauza nahrávky rozhovoru s Radoslavom Procházkom. Nejde teraz o to, ako veľmi nemorálne sa zachoval, keď si potajomky nahrával kolegu poslanca. Ide o to, že klamal, že s únikom nahrávky do médií nemal nič spoločné. Takto koná patologický klamár. A namiesto toho, aby na to médiá a analytici upozorňovali, vyžívali sa v politickej pornografii samotnej nahrávky.
Aj z tohto krátkeho a zďaleka nie úplného prehľadu prejavov narušenej osobnosti Igora Matoviča je jasné, že postrehnúť a verejne odhaliť patologické črty správania sa politika, ktorý má každodenný prístup do médií, nie je vôbec jednoduché a redakcii Topky.sk môže byť slovenská verejnosť vďačná, že našla odvahu zverejniť analýzu výkonu, ktorý predviedol predseda OĽaNO na detektore lži.
Lipšic si konečne našiel seberovného
Nemáme k dispozícii žiaden podobný diagnostický materiál, ktorý by popisoval osobnosť Daniela Lipšica, ale je evidentné, že s Igorom Matovičom ho spájajú nielen mocenské chúťky, ale aj viaceré charakterové vlastnosti. Napríklad neukojiteľná, až patologická túžba zaujať. Aj preto sa obaja vyžívajú v teatrálnych tlačovkách (s histrónskymi prejavmi). Aj preto obaja sprevádzajú každé vystúpenie v pléne parlamentu alebo na tlačovej besede neprirodzenými afektmi, prehnanými gestami a neadekvátnou mimikou. Mnohým tieto nezdravé prejavy zrejme unikajú, pretože sa nechajú strhnúť prázdnou akože protikorupčnou rétorikou týchto nadaných manipulátorov.
Autor týchto riadkov by stavil celý mesačný plat na to, že psychologický posudok Daniela Lipšica by sa veľmi podobal na diagnostiku Igora Matoviča. Preto je zaručené, že skôr či neskôr sa tieto dve nevyrovnané osobnosti stretnú v krutom boji o moc a o pozornosť médií. Zatiaľ však ťahajú za jeden koniec povrazu a je iba v našich rukách, či dopustíme, aby nás v parlamente či nebodaj vo vláde zastupovali ľudia, ktorí namiesto pobytu na výslní verejného života potrebujú odbornú psychoterapeutickú pomoc.
Súhlasí Mierotvorca


2.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   29. 3. 2016, 10:45 avatar
Vrana k vrane, to sedí, aj tu ti vidíme, na tomto fóre, že ako sa spolčujú tí, ktorí sú presnou vzorkou psychopata, ktorí sa skrývajú za svoju vieru alebo nejakú pomýlenú, až devastujúcu ideológiu!


3.
označiť príspevok

Lemmy muž
   29. 3. 2016, 10:48 avatar
K: Z analýzy Matovičových odpovedí vyplynulo, že trnavský podnikateľ, ktorý už takmer šesť rokov fušuje do politiky, je psychopatická osobnosť s príznakmi schizofrénie.

Kasafran, ty si ešte stále nevyrástol zo svojej eštebáckej minulosti? Akurát čítam článok o takých dementoch, ktorí v suteréne SIS (spravodajských služieb) vyrábajú podobné hanopisy, ako to robíš aj ty.

www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí dorota, brumo


4.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 3. 2016, 14:36 avatar
(3) Lemmy,
chlapče, ach chlapče - Ty si sa skutočne ešte nevymanil, a zrejme sa už ani nevymaníš z pazúrov goebbelsovskej propagandy po II. svetovej vojne pretransformovanej na sionistickú...
Už pred pár rokmi, po Tvojich úboho opakovaných obviňovaniach mojej osoby z eštebáckej minulosti, som Ti odpovedal približne takto: "Príslušníkom, ani spolupracovníkom ŠtB som nikdy nebol, ale keby som ním bol, hrdo by som sa k tomu prihlásil, pretože by som aj tam slúžil ochrane oprávnených záujmov väčšiny svojich spoluobčanov..."!!!
Nielen pre Teba, ale aj pre ostatných účastníkov tohto DF (mojich priaznivcov i oponentov) uvádzam, že ja som totiž celý svoj pracovný život prežil v telekomunikáciách - od prvého nástupu do zamestnania až do odchodu do dôchodku v mojej šesťdesiatke v roku 2003. Za ten čas som prirodzene prešiel viacerými funkciami na rôznych úrovniach riadenia. V roku 1976 som prešiel na Ústredné riaditeľstvo spojov Bratislava, kde som do roku 1986 vykonával funkciu vedúceho odborného referenta-špecialistu na útvare obrany. Pred nástupom do tejto funkcie som musel byť, samozrejme zo zákona, preverený ŠtB pre styk so štátnym tajomstvom všetkých stupňov - T, TM, PT, PTM a PTZD. Ako pracovník obrany som sa stal aj členom Štátnej spojovej služby (organizácie spojov za brannej pohotovosti štátu a za vojny), ktorú som zastupoval aj v Rade obrany SSR na rôznych bezpečnostných cvičeniach...
Tebe a Tebe podobným súčasným "fízlom" démonkracie sa zrejme dostali do rúk materiály z mojich spomínaných preverovačiek ŠtB pre styk s uvedenými druhmi štátneho tajomstva, na základe skreslenia ktorých ma opakovane obviňuješ z toho, čo si možno sám robil a aj teraz robíš pre Mossad a/alebo CIA, SIS...
Budem rád, keď na tomto DF zverejníš a odcituješ zopár mojich "spravodajských produktov" písaných pre bývalú ŠtB s udaním konkrétneho zdroja a dátumu - veď predsa pre Teba to nemôže byť žiadny problém. Keď tak nespravíš, potom od Teba, ak si skutočný humanista, čakám ospravedlnenie!!!


5.
označiť príspevok

brumo muž
   29. 3. 2016, 20:35 avatar
viacej takychto Matovičov, aby vládnuci politici a SIS-ka nemohli kľudne spať...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 06:05,  13:17 zjavenie.... Ale mame uz Aj kreditky....*21*39
dnes, 04:12,  Čiže ani jeden - a len si klamal. *04
dnes, 02:57,  Ty bhuzerantsky pedofilny protislovensky S.I.S karsky kckct oziareny voda sa uz aj na teba vari...
dnes, 02:53,  co je vy kckcti S.I.S karsky protislovensky nakazeny zvrateny buzerantsky pedofilny
dnes, 01:05,  Stúpa vám na otlak....troli nevídan?*03 Ale kľudne sa navzájom pofukavajte......a môžte...
dnes, 00:05,  Tak este je tu ten hokejis, ten ho bude krmit stale, ale cim menej ludi tychto trollov krmi, tym...
dnes, 00:03,  Dobrú noc ti želám. *04
dnes, 00:02,  Je to tak, netreba ho kŕmiť a on prestane spammovať, či ?
dnes, 00:00,  Kacir pravdu si mal, ze toho obertrolla Osvieteneho treba ignorovat, nezozieraj sa s nim, je to...
včera, 23:58,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/39468298_10212100745943286_8184530000410574848_n.jp...
včera, 23:44,  www.youtube.com/watch?v=xUBRjua1XJI
včera, 23:44,  www.youtube.com/watch?v=xUBRjua1XJI
včera, 23:43,  www.youtube.com/watch?v=xUBRjua1XJI
včera, 23:39,  https://magazin1.sk/velky-prejav-talianskej-politicky-ked-vam-vadi-kriz-chodte-do-islamskych-kraj...
včera, 23:39,  kup jej nove teplaky
včera, 23:33,  Ne veď hovorím, piča zo západu, odjebok, potrat američanov.
včera, 23:32,  No veď vypadá ako mulica ale s rodakom to nemala lahke . Mohla menej chlastať ale zase menej...
včera, 23:32,  Ako keby som teba videl, svaly, pupok a mozog kolibríka.
včera, 23:31,  už to vieme...
včera, 23:31,  Rekapitulácia...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Medzi mužmi a ženami nie je rozdiel. Rozdiel je len medzi dobrými a zlými ľudmi.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(60 220 bytes in 0,378 seconds)