Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Európa vyzvala ruských trollov na súboj. Aktívni sú aj na Slovensku

20
reakcií
579
prečítaní
Tému 4. júna 2019, 15:54 založil Scarletta.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Scarletta žena
   4. 6. 2019, 15:54 avatar


5.
označiť príspevok

havran
   4. 6. 2019, 18:08 avatar
Scarletta - že Amíci neverbujú proti Rusom čierných teroristov? Veď je to bežná prax fašistov. Kto verboval benderovcov? Si trápne dievčatko, mala by si sa venovať trochu viac sexu a rozdávať lásku, mmožno by si svet urobila lepším.
Súhlasí Kasafran


8.
označiť príspevok

Scarletta žena
   4. 6. 2019, 21:16 avatar
5. ty zhnity kokot, takto sa mozes bavit doma so svojimi , nie somnou .


9.
označiť príspevok

hokejis muž
   4. 6. 2019, 21:28 avatar
Primitívka sa prejavila.
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 6. 2019, 00:11 avatar
(8) Scarlet,
už dosť dlho intelektuálne a morálne klesáš - dokedy chceš vlastne pokračovať v takomto úpadku ženy-matky? Dáš občas svoje krčmové výlevy na vedomie aj svojmu synovi a rodičom...?


19.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 6. 2019, 01:02 avatar
Možno klesá, ale ešte nie je na tvojom dne. Je tak asi ešte 10 kilometrov nad tebou. 


20.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 6. 2019, 01:02 avatar
Kasafran, ty si už na morálnom dne Marianskej priekopy.


14.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 6. 2019, 02:54 avatar
Ja tu vidim tvoj a osvieteneho rukopis
Aj takto sa prejavujú anonymní „hrdinovia“- hajzli, úchylné retardované kreatúry zo SIS
vk.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

A nielen oni, ale aj im podobné kreatúry pôsobiace na internete a facebooku, kde si svoje komplexy menejcennosti spojenej s viacerými úchylkami kompenzujú tým najzvrhlejším a najstupidnejším osočovaním – urážkami rodičov. Pred piatimi rokmi tlupy týchto úchylných vyvrheľov, kreatúr a ľudského odpadu založili Antiobčiansky tribunál (AOT), kde si svoje zvrhlé pudy ventilovali na Danke Bobekovej a mojej osobe len preto, že sa začali zverejňovať po prvý krát v histórii Európskej únie na www.necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.skpodrobné prepojenia medzi zločineckými mafiami na vrchole pyramídy a špičkovými kreatúrami z vysokej politiky.

Že za touto stupiditou stoja jedni a tí istí zakomplexovaní retardovaní úchylaci, lebo ich rukopis je stále rovnaký, svedčí niekoľko faktov. Predkladám tu autentický dokument spred piatich rokov, kde anonym toto o mne šíril na facebooku a internete, pričom orgánom činným v trestnom konaní ako aj vedeniu facebooku to vôbec neprekážalo, pričom sa naďalej nečinne prizerali na zverejňovanie tých najzvrhlejších urážok nielen na Danku Bobekovú a moju osobu, ale aj stupidné hanobenie mojich mŕtvych rodičov.

Že prašivej siskárskej zberbe neustále prekážam, svedčí aj vyhrážanie ktoré mi adresoval jeden z nich, pod krycím menom Peter Molcan, dňa 27. 8. 2017 z mobilu 0940/777 823, že draho zaplatím za to, že som škaredo napísal na facebooku o dobrom človeku Lackovi Bašternákovi. Podrobnosti nejdem rozpisovať, sú na www.necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Začiatkom júna 2018 ma obšťastnilo ďalšie úchylné a retardované siskárske hovädo, vystupujúci pod nickom ivko, tou najhrubšou urážkou nielen o mne, ale aj mojich mŕtvych rodičov, lebo vraj urážam dobrého človeka Martina Glváča, čo tu prikladám, ako aj emailovú adresu a IP počítača, z ktorého to bolo poslané.

VY SKURVENÉ ÚCHYLNÉ KREATÚRY, KTORÉ STE SÚČASŤOU ZLOČINECKÝCH VLÁD A PARLAMENTOV, S GÉNMI NACISTICKÝCH ZLOČINCOV A MASOVÝCH VRAHOV Z POHG, KTORÍ STE TAKÝMTO ŠTÝLOM ZHANOBILI MOJICH MŔTVYCH RODIČOV, MOJA MATKA VYCHOVALA ZO MŇA NORMÁLNEHO ČLOVEKA, KTORÝ SA NIKDY NEZNÍŽIL K VAŠIM METÓDAM – A NIKDY NEVYSTUPOVAL AKO ANONYMNÉ PRASA. Preto som jej venoval na www.necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sktúto spomienku po jej smrti vo februári 2010 – www.necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

hokejis muž
   4. 6. 2019, 17:03 avatar
Americký trol zabáva propagandistickými dezinformačnými protiruskými rozprávkami. Veď sranda musí byť
Súhlasí Kasafran


3.
označiť príspevok

havran
   4. 6. 2019, 17:53 avatar
Už dve kalibrované esá Napoleon a Hitler to skúsil a nie len vyzval a ako to dopadlo? Ten ruský národ vie bojovať za svoju rodnú zem a každý kto to skúsil, horko oľutoval. Čo zase pošle západ na Rusko? Mali by sa prísť pozrieť na Slovensko a naverbovať naších mudrákov , ktorý sa hrajú na inteligentov s krvavým nožom v ruke a nenávisťou v srdci i očiach. Chlapci čítajte Sibilu a tam je to napísané. Západ EU sa bude prikrívať pod jednou plachtou a aj to bude veľa. Skúste trochu rozmýšľať. dreváci. Už dávno neplatia rozprávky dehonestujúce ruských mužíkov a terakotových čínskych vojačkoch. Nenávisť , ktorú vám naliali možno vaši rodičia a meinstrím vám bráni vidieť realitu.
Súhlasí Kasafran


4.
označiť príspevok

-era- muž
   4. 6. 2019, 18:01 avatar
Je totálne v poriadku odhaľovať klamstvá.
Ale vymyslieť ten správny spôsob, to je úloha nadmieru ťažká.
Pretože "není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu".


6.
označiť príspevok

hokejis muž
   4. 6. 2019, 18:22 avatar
Títo dnešní politruci akože bojujú proti ruskej propagande. Pripomínajú politrukov za socíku bojujúcich zasa proti imperialistickej propagande.


7.
označiť príspevok

hokejis muž
   4. 6. 2019, 18:31 avatar
To kto je tá Európa ? Platení propagandisti ?
Súhlasí Kasafran


10.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 6. 2019, 01:58 avatar
To akoze osvieteny a scarlett ma vyzvali na suboj vy nemozte so mnou bojovat nemozte ist proti sile nevinnosti je 100 x silnejsia ako zlo budete zniceny


11.
označiť príspevok

Scarletta žena
   5. 6. 2019, 02:14 avatar
prestan uz konecne zasierat temy ty choroba


12.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 6. 2019, 02:31 avatar
mna nezaujimaju vase dristy vykonstruovane o bubulakoch ale Kto stojí za vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej?
Skupina bývalého siskára odhaľuje pozadie mocenského boja oligarchie vygenerovanej zamatovým podvodom v novembri 1989.

Preberie sa konečne zbabelý a ľahostajný slovenský národ alebo tieto závažné skutočnosti odignoruje ako odignoroval svedectvo o konkurznej mafii a "vzorci" Zoroslava Kollára a ďalšie kauzy publikované už roky na necenzurovaných stránkach ?

V každom právnom a demokratickom štáte by odvysielanie týchto informácii vyvolalo politické zemetrasenie. Na Slovensku však zbabelo mlčia všetky politické strany vrátane Kotlebovej ĽS NS.

Informačná vojna 29.3.2019 Téma: Vraždy Hostia: Pavol Forish a Stanislav Žiaran
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Forisch: Za vraždou Kuciaka je šéf Penty Haščák. Cieľom bol štátny prevrat, zmarenie vyšetrovania Gorily a s podporou USA dosadenie pravicovej vlády
V relácií Informačná Vojna s Norbertom Lichtnerom, ktorú 29. marca odvysielalo internetové rádio InfoVojna, boli hosťami bývalí príslušníci tajnej služby Stanislav Žiaran a Pavol Forisch, ktorí sa počas svojho pôsobenia v SIS venovali ekonomickej kriminalite. Boli zároveň tými osobami, ktoré zavraždenému novinárovi poskytli dôležité informácie ohľadne Mariana Kočnera, kauzy Mecom a finančnej skupiny Penta. Český portál investigace.cz zverejnil 27. marca správu od Jána Kuciaka, ktorú poslal svojej kamarátke a kolegyni. Vysvetľuje v nej, že krátko po rokovaní v budove Penty, kde sídli aj firma Mecom, na začiatku septembra 2017, mu zatelefonoval Marian Kočner. Ide o známy telefonát, v ktorom sa Kočner Kuciakovi vyhrážal. Kuciak bol v Pente hovoriť o kauze Mecom, na ktorej intenzívne pracoval. Pokračovanie na www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

V relácii sa spomínajú aktéri sprisahania rozkladu štátu, Haščák, Kočner, Zoroslav Kollár, Kiska, Lipšič, Penta -Eset a ďalší, zahraničné tajné služby a mnoho ďalších. Kto stojí na čele organizovaných vrážd? Témy- daňové miiardové podvody, kunkurzná mafia, krádež nemocníc a ďalšie...
http://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran


13.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 6. 2019, 02:33 avatar
Aspon dvaja uz sice byvali S.I.S kari su cestny


15.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 6. 2019, 04:46 avatar
Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie teritória v ktorom sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU SKUPINOU OLIGARCHOV. TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ.
Súhlasí Kasafran


16.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 6. 2019, 04:48 avatar
Ktory su to ta uzka skupina oligarchov ?


17.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 6. 2019, 04:56 avatar
Zaujima ma to chcem vediet za kym mam ist a spytat sa ho ci si mysli ze moja babka ktora do 74 rokov pracovala pre tento stat seno zere ze jej daju 300 eur . ? A ci mu neebe kam si chces zobrat tie peniaze ty teplos sa pozri na ten zbedaceny a rozkradnuty narod necitil by si sa lepsie keby si vsetok svoj um schopnosti a peniaze investoval a s kamosmi do toho aby slovensko bol raj na zemi. ?


21.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 6. 2019, 08:34 avatar
(16) PartOFgod,
určite Ti je známe, že tá skupina "domácich" oligarchov je zastrešená skupinou "vyvolených" vlastniacich a riadiacich aktivity firiem PENTA a JaT, no podstatná časť oligarchov má zahraničný americký, nemecký, francúzsky i juhokórejský "vyvolený" pôvod...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Úspech v manželstve nezáleží len na tom, aby sme našli toho
pravého partnera, ale hlavne na tom, aby sme my sami boli tou pravou osobou.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(85 892 bytes in 0,244 seconds)