Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Edna 123,pozorne si to pozri...

10
reakcií
1104
prečítaní
Tému 28. mája 2012, 14:53 založil nabzlo.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

nabzlo muž
   28. 5. 2012, 14:53 avatar
Súhlasí mysoulflies

6.
označiť príspevok

Edna123
   28. 5. 2012, 17:17 avatar
Je dolezite, ze tebe aj ateistom sa video paci.
--
PS: Mohla by som kazdu jednu vetu vysvetlit a vyvratit logicky. Viem presne ako funguje ateizmus a rec ateistov, kazdy kto je len trosku inteligentny to zisti a prekukne.Viem na com stoji ateizmus, co je jeho cielom, aj to viem, ze nikde ateista neskonci, kym sa nedocka odluky cirkvi od statu, kym sa pocet veriaci neznizi a kym nezburaju aj posledny kostol... Lenze viem aj to co vedia vsetci inteligentni ludia, ze akakolvek diskusia s ateistom nema zmysel. Tak konajte ako chcete.

7.
označiť príspevok

Edna123
   28. 5. 2012, 17:29 avatar
A este nieco nick nabzlo aj ostatni ateisti prejavila som vo svojej teme pre vas vela pochopenia aj tolerancie. Dockala som sa vsak len toho coho ste schopni, nakolko viete, ze uz nemienim s vami na temu ateizmus stracat cas, lebo ja som vysvetlila vsetko o ateizme aj vy sami o sebe svedcite aky ste - zacali ste opat s utokmi, posmeskami a silou mocou chcete slovickarit a pretlacit svoj nazor t.j. pokracovat v napadani a urazani cirkvi, nabozenstva, Boha aj veriacich. Tu plati jedno urob ateistovi dobre, zlym sa ti odvdaci. Viem, ze je to vas osud, aby ste sluzili ateizmu - tak robte ako ste sa na zaklade svojho rozumu aj vyberu rozhodli. Nebudem reagovat na vase napadanie alebo posmekarenia, hoci keby som chcela mohli by ste voci mne prist a utocit aj vsetci kludne aj 10 ateisti naraz, dokazala by som vam, ze sa mylite a videli by to aj vsetci.

9.
označiť príspevok

nabzlo muž
   28. 5. 2012, 18:43 avatar
Edna,náboženstvo je zlo,raz dospeješ a pochopíš jeho zhubnosť a nelogiku,strácaš čas pri čítaní teologických drístov,ktoré sú hlúpe a primitívne,ako celé náboženstvo....

10.
označiť príspevok

Petrana žena
   28. 5. 2012, 18:44 avatar
...a čo je lepšie? Fašizmus, terorizmus, komunizmus?

11.
označiť príspevok

nabzlo muž
   28. 5. 2012, 19:53 avatar
komunizmus nikdy nebol,fašizmus je vlastne islám a terorizmus je dôsledok náboženstva,tak že najlepší je socializmus...asi taký,ako je v škandinávskych štátoch a Nórsku....

2.
označiť príspevok

Sóley žena
   28. 5. 2012, 14:54 avatar
Si to mohol dať sem:
Nejaky troll z youtube

4.
označiť príspevok

nabzlo muž
   28. 5. 2012, 15:10 avatar
to nie je pre teba,aj tak by si to nepochopil...

3.
označiť príspevok

Sono Daxis a-Lia muž
   28. 5. 2012, 15:00 avatar
     talent výrečnosti
Súhlasí mysoulflies

5.
označiť príspevok

Sóley žena
   28. 5. 2012, 15:14 avatar
Nepochopil?

8.
označiť príspevok

Petrana žena
   28. 5. 2012, 18:38 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 06:23,  “Považujeme za šťastných tých, ktorí vytrvali. Počuli ste o Jóbovej vytrvalosti...
dnes, 01:43,  Ľuboš Blaha zasa perlí. V podstate je to známa pieseň o dvojakom metri a liberálnom...
dnes, 01:26,  Slniečka sa úpenlivo pohoršujú nad tým, že sa vysmievam ženám (Nicholsonová), ústavným...
dnes, 00:36,  stvoriteľ stvoril anjelov, potom stvoril človeka a povýšil človeka nad anjelov v nebi,...
dnes, 00:27,  a čo ak stačí nahradiť slovo pominúť slovom zastaviť sa a rozvinúť sa
dnes, 00:26,  ak človek nemá priateľa, musí stavať na opore prírody (voda, energia - potrava pre...
dnes, 00:21,  mier je potrebné nájsť čo dvomi slovami znamená mier na tomto svete a vtedy žiadne plány...
dnes, 00:18,  bohatstvo je od hriešnika, ak má 500 000 000 eur podnikateľ je hriešnik a ak zle použije...
dnes, 00:11,  foton zasa si sfetený ? :) A čo robil ten grázel ? Modlil sa ? :)
dnes, 00:05,  Nikto do nikoho neskákal paranoidný esesáčik kotlebovec. :)
dnes, 00:03,  foton akoby si zatočil s tým cigánskym grázlom ? :)
včera, 23:55,  Dnešní totaliťáci len témy zmenili o ktorých sa nesmie hovoriť ale mentálne sú takými...
včera, 23:50,  foton cigánska lúza zasa vyvádzala :) Policajti mali toho grázla, ktorý do nich skákal...
včera, 23:48,  Presne to robili komunisti.... Môžeš pochovať na všetko okrem politikov a politiky........
včera, 23:45,  Vodu kazu a víno pijú....človek musí byť fest dement keď káže o demokracii... Ale s...
včera, 23:45,  my, čo sme prežili život polovicu v socializme a polovicu v kapitalizme, môžeme povedať,...
včera, 23:44,  Najlepší spôsob je kričať to isté a ukazovať na toho s kým nesúhlasíš- toto vedia...
včera, 23:43,  Nechápem človeka ktorý súdi iného za jeho minulosť... Akoby sme boli všetci svätí....
včera, 23:42,  ...ten k0k0t f0t0n sa prenick0val...????*13*13*13
včera, 23:40,  TemnýmyseI - teda kto bol agresívny?
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Prečo majú niektorí ľudia čisté svedomie? Pretože ho nikdy nepoužili.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(73 107 bytes in 0,716 seconds)