Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Edita Sipeky († 51)

70
reakcií
1997
prečítaní
Tému 3. decembra 2010, 00:19 založil clear1.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
26. 09. 2011
0
08. 09. 2013
5
06. 10. 2010
22
08. 07. 2015
5

1.
označiť príspevok

clear1 muž
   3. 12. 2010, 00:19 avatar
Paradox - propagátorka zdravého životného štýlu podľahla rakovine...
www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Nadja žena
   3. 12. 2010, 00:22 avatar
Čo je na tom paradoxné?

4.
označiť príspevok

clear1 muž
   3. 12. 2010, 00:26 avatar
Ahoj Nadjenka  
Zdravý životný štýl by logicky mal viesť k zdraviu, nie k chorobe...
Súhlasí Faith_No_More

5.
označiť príspevok

Nadja žena
   3. 12. 2010, 00:31 avatar
Ahoj, clear
K chorobe žiaľ nevedie iba nezdravý životný štýl, ale aj životné prostredie, genetické predispozície a pod.

7.
označiť príspevok

clear1 muž
   3. 12. 2010, 00:51 avatar
Životné prostredie viacmenej zdieľame spoločne, na to sa vyhovárať nedá. Genetická predispozícia je tiež celkom slušne ovplyvniteľná. Ak sa napr. narodím so slabšími obličkami, čo by časom mohlo viesť k rakovine kvôli pomalšiemu odchodu toxínov z tela, potom by som asi mal urobiť v živote opatrenia, aby som do tela nedával zbytočne veľa toxínov... (napr. u fajčiarov sa v obličkách nachádza cca 10 násobok kadmia oproti nefajčiarom. Že kadmium výrazne spomaľuje funkciu obličiek asi nemusím vysvetľovať. Ďalší problém s kadmiom - polčas vylúčenia kadmia z tela je 30 (!!!) rokov, čo znamená, že je to kumulatívny toxín... U kadmia bolo preukázané, že dokáže spomaľovať, až zastaviť imunitný systém. Čo to znamená ? No napr. to, že keď vznikne rakovinová bunka, nemá ju čo zlikvidovať. Po nejakom čase jej bunečná stena zhrubne, takže ak nieje zlikvidovaná okamžite, potom už aj keby sme nejakým spôsobom aktivovali imunitný systém, nebude v jeho silách dostať sa do bunky a zlikvidovať ju... Jaj to je nadlho, sorry  
Aj slabšie obličky môžu pracovať normálne, stačí im len trošku pomôcť. Rovnako je to aj s ostatnými orgánmi.

Záver: Propagátorka zdravého životného štýlu nežila zdravo. (ja viem, o mŕtvych len dobre.. )
Súhlasí Petrana

32.
označiť príspevok

Petrana žena
   3. 12. 2010, 12:12 avatar
...súhlasím, kvalita života sa určite zlepšiť dá zdravým životným štýlom, prevenciou...ibaže ma v tejto súvoslisti napadlo, ani neviem prečo, a ešte si ani neviem spomenúť na meno toho lekára, ktorý ho propagoval v telke myslím na TA3, išiel na sympózium na Floridu, a tam sa utopil, zrejme mu zlyhalo srdce...asi tri roky dozadu je to. Tiež kuriozita. 

15.
označiť príspevok

ruwolf muž
   3. 12. 2010, 10:59 avatar
Pokiaľ viem, propagovala len chudnutie, nie zdravý životný štýl.
Mala totálne prefajčený hlas: Pluska.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Petrana

3.
označiť príspevok

carybdeida
   3. 12. 2010, 00:24 avatar
slovné spojenie zákerná choroba na označenie rakoviny je už neuveriteľné otrepané, asi nejaký druh poverčivosti.
Súhlasí ruwolf, clear1

59.
označiť príspevok

clear1 muž
   8. 12. 2010, 19:30 avatar
Rakovina nieje zákerná. Rakovina je len logickým dôsledkom nášho životného štýlu

60.
označiť príspevok

carybdeida
   8. 12. 2010, 19:55 avatar
čiastočne

61.
označiť príspevok

clear1 muž
   8. 12. 2010, 20:09 avatar
Dovolím si tvrdiť, že totálne. Poznám zopár ľudí, ktorý sa po zmene životného štýlu zbavili rakoviny, niektorí mali dokonca štvrté, čiže posledné štádium. Rakovina nieje vecou osudu  
Súhlasí Ónya

62.
označiť príspevok

Faith_No_More
   8. 12. 2010, 20:20 avatar
No veď práve dneska som sa dočítala, že Fedor Flašík sa záhadne vyliečil z rakoviny len s pomocou pozitívneho myslenia. No na druhej strane nám môže byť len ľúto tých, čo svoj boj s rakovinou prehrali.

63.
označiť príspevok

carybdeida
   8. 12. 2010, 20:30 avatar
OMGWTFBBQ, Nobel Prize for you.

64.
označiť príspevok

clear1 muž
   8. 12. 2010, 20:43 avatar
Ďakujem, ďakujem. Cením si toho  

65.
označiť príspevok

ruwolf muž
   8. 12. 2010, 20:59 avatar
Čo si človek cení, z toho sa, myslím, bežne nesmeje.

66.
označiť príspevok

clear1 muž
   8. 12. 2010, 21:06 avatar
Čítaj aj medzi riadkami..  

67.
označiť príspevok

ruwolf muž
   8. 12. 2010, 21:08 avatar
"Čítanie medzi riadkami" sú len moje špekulácie, moje osobné dojmy a podobné blbosti, takže z toho človek nemôže odvodiť nič.

68.
označiť príspevok

clear1 muž
   8. 12. 2010, 21:10 avatar
Ok, dám Ti to priamo: www.mediafire.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Môže byť ?  

69.
označiť príspevok

ruwolf muž
   8. 12. 2010, 21:20 avatar
Kraviny sa tu vyskytujú bežne - no vždy je otázne, či im ich zástancovia ozaj veria - napr. pri ľuďoch ako Fotón človek nikdy nevie, či je sú mozgovo-vymytí, abo len takí brutálni ironici.
Súhlasí clear1

70.
označiť príspevok

clear1 muž
   8. 12. 2010, 21:23 avatar
Ale som rád, že si to nezobral osobne

71.
označiť príspevok

ruwolf muž
   8. 12. 2010, 21:27 avatar
V pohode, však to bolo jasne na srandu, zo smejkom.  

6.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 00:40 avatar
Tá správa ma dostala, bola to žena plná energie a rozdávala radosť a učila ženy chudnúť a cvičiť. Česť jej pamiatke.
Súhlasí arašid, Ónya, Kontesa

8.
označiť príspevok

Ónya žena
   3. 12. 2010, 08:09 avatar
Veľmi ma prekvapila táto správa o jej úmrtí..naviac že bola v najlepších rokoch..,, neznamená to však , že ten kto vedie zdravý životný štýl, že má aj zdravú dušu..je mi z toho tak divne smutno ,,,..(( rakovina sa na 50 - 60 % privolá práve nevyrovnanou psychikou ..psychika má vplyv na naše zdravie, zasahuje orgány a celkovo organizmus pomaly ale iste a tak vznikajú naše choroby a bolesti,, ..všetko máme v hlave, ..tak ako myslíme , tak sa cítime aj zdravotne..preto je dôležité mať v sebe silu vedieť odpúšťať aj nepriateľovi , mať urovnané vzťahy celkovo a mať v sebe kus lásky...zaručene sa taký človek cíti lepšie psychicky aj zdravotne ,, ..ale to neznamená , že dobrý musí byť aj sprostý.
Rakovina je natoľko zákerná a nevyspytateľná ..že nechápem, prečo veda nevynašla doteraz nejakého dobrého "likvidátora" tejto pliagy.
Súhlasí blueevil, Faith_No_More

9.
označiť príspevok

Anastasija žena
   3. 12. 2010, 08:27 avatar
mi už preletelo hlavou, keď každý večer hlásia toľko nehôd, že prvé Vianoce bez blízkeho človeka bývajú poksrtené slzami a smútkom ... no čo už
Súhlasí achesa

10.
označiť príspevok

lionela
   3. 12. 2010, 08:41 avatar
skoda. bola mlada a plna energie...

11.
označiť príspevok

maya...
   3. 12. 2010, 10:06 avatar
taká mladá, strašné. Rakovina je svinstvo, nevyberá si, či žiješ zdravo alebo nie. Všetky naše zaužívané praktiky, ako byť zdravý, sú nám inými slovami na nič. Tak mi napadá: osud?
Súhlasí postoy-lea

12.
označiť príspevok

lionela
   3. 12. 2010, 10:41 avatar
11 maya, nie geneticka predispozicia. bunke staci hoci i zamienka na to, aby sa zvrhla.

14.
označiť príspevok

maya...
   3. 12. 2010, 10:52 avatar
12 ahoj lionela, nepíšem o genetickej predispozícii, skôr si myslím, že čo je komu dané, toho neminie. Aj keď to je svojím spôsobom tiež také strašne definitívne...
Súhlasí postoy-lea

16.
označiť príspevok

rains
   3. 12. 2010, 11:02 avatar
hahaa, tak to mam s bunkou velmi vela spolocneho :D:D:D
valstne, ved som zhluk buniek, dokladne usperiadany do komplexnej struktury :D

17.
označiť príspevok

Anastasija žena
   3. 12. 2010, 11:04 avatar
len som sem klikla, ze kto sa zobudil taky vysmiaty ... no kto asi ... nas rainsko )))))

18.
označiť príspevok

rains
   3. 12. 2010, 11:09 avatar
17. hahahaha....nastaaaaaaaaaaaaaaaa )))))))))))))))))))) ja som uz davno hore...uz mam aj co to porobene...jedno vysetrovanie na dnes uzavrete, idem robit dalsie :D

19.
označiť príspevok

Anastasija žena
   3. 12. 2010, 11:16 avatar
jaaaj, a ja že prečo máš takú dobrú náladu a on sa od rána hrá na doktora  

P.S. kde sa dá zohnať taká kukaň presklená, že ty vidíš do druhej izby, ale teba nevidí nikto? volakde by sa to dalo použiť aj normálne  

20.
označiť príspevok

Kontesa žena
   3. 12. 2010, 11:20 avatar
musí to byť zrkadlo,skla mávajú fólie ...no,keď zasvietiš v podvečer prestanú fólie plniť funkciu anonymity
Súhlasí Anastasija

21.
označiť príspevok

rains
   3. 12. 2010, 11:21 avatar
19. joj, bodaj by ) najsamradsej na gynekologa ))))))))))
ale nie je tomu tak...je to obdoba vystrovatela..zbieras dokazy, dokumentujes, analyzujes a vyhodnocujes..proste veda. bleeeeee

to je normalne sklo, potiahnute reflexnou foliu, priehladnou z jednej strany...lepi sa bezne na vyklady administrativnych budov. )) anezabudni mat potmo na svojej strane tmu a na druhej strane rozsvietene ))
Súhlasí Anastasija

22.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 11:24 avatar
Rains, ktoré o bezpečnostné organizácie sú viac technicky a technologicky vpred? Štátne či súkromné? Ktoré sa lepšie postarajú o svojho člena, myslím finančné a iné benefity? Ktoré veci z army shopov a podobne sa oplatí využívať aj pre ženy civilky?

23.
označiť príspevok

rains
   3. 12. 2010, 11:27 avatar
lea,
ako ktore..niekde sukromne, niekde statne..ale bezpe3cnsotne agentury sa vsetky staraju dobre o svojich clenov.
a co konkretne chces z armyshopu?

26.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 11:37 avatar
Rains vždy som chcela byť vojačkou, ako malá som si vyrábala zbrane, šifrovala text a podobne bolo to len také detské, ale vždy ma to tam ťahá. Za ďalšie, chcem sa mať materiálne lepšie, no áno prebudila sa vo mne mamonárka. Viem, že armáda je dobre dotovaná, že sú tam napr. lieky a liečivá, o ktorým sa bežnej populácií ani nesníva, že sú tam technológie veľmi popredu. A zase pokiaľ som žena-civil, rada by som využila výdobytky armadného odvetvia - viem, že super je oblečenie, kvalitné a pritom pomerne lacné. Zbrane ma už nezaujímajú.

36.
označiť príspevok

rains
   3. 12. 2010, 12:25 avatar
lea,
neviem co je na tom mamonarke, ked sa chces mat lepsie...nenechaj si nabulikat kokotiny od niekoho druheho do hlavy. Zit v srackach, len aby niekto na teba neukazal prstom ze si mamonarka, lebo nedajboze sa mas lepsie ako on. Proste na toto sa vyjeb a zi tak, aby si sama bola so svojim zivotom a so sebou spokojna. na taketo debilne dristy sa vyser z vysoka. nechaj uboziakov nech sa chlacholia tymito kokotinami.
neviem o akej armade hovoris,a le ak o slovenskej, tak tomu tak nie je...mozno ti, co sluzi na zahranicnych misiach sa maju dobre. plus samozrejme vysluhoev dochodky, byty a ine vyhody..to beriem. Kludne mozes ako civilny zamestnanec pracovat v silovych zlozkach..nik ti nebrani.
tak oblecenie..citaj fora a tam sa dozvies o obleceni a vystroji. ktora je dobra a kde sa da zohnat.

37.
označiť príspevok

maya...
   3. 12. 2010, 12:27 avatar
Mamonárske je na tom to, že v našej spoločnosti je predstava zámožného človeka spojená so zlom. Choré, ale je to tak.
Súhlasí rains, postoy-lea

39.
označiť príspevok

rains
   3. 12. 2010, 12:32 avatar
co uz,, slovakia...
mamonar je tu aj ten, co si tie peniaze zarobi poctivou a slusnou pracou. Co uz, nevdacna a zavisliva banda tento skurveny narod.

42.
označiť príspevok

maya...
   3. 12. 2010, 12:36 avatar
Je to aj inde, nie len na Slovensku, nie?
Súhlasí postoy-lea

47.
označiť príspevok

rains
   3. 12. 2010, 12:51 avatar
42, inde som sa s tym nestretol. Skor som sa stretol s pozitivynm ohlasom na to co som dokazal a odkial pochadzam..skor mi ludia blahozelali, nez aby mi povedali ze som mamonar a neviem co..to len sloak zapoti taku chujinu..zavislivy prizemny, malicky ubohy, zakomplexovany slovacik.

43.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 12:38 avatar
Rains, dokážem žiť aj z mála, ale zase uvažujem, že keď sa môžem mať lepšie, prečo to neurobiť? Zase určite nebudem bohatá a mocná ako kráľovna zo Sáby, ale chcem sa mať lepšie než teraz. Načítala som si nejaké vecí z ekonomiky, Lionela tu stále spomína Samuelsona, síce nie jeho som čítala, ale som čítala o inej oblasti, ktorá ma zaujíma a jedno je fakt, ekonomická stránka sa týky všetkého aj súkromného aj pracovného života aj každého oboru. Vždy je to o človeku a o tom, aký úmysel má, mať viac zdrojov, znamená, ak človek chce poskytnúť aj väčšiu a účinnejšiu pomoc, než len písať na fóra, aj keď ani to nie je zlé a osveta je potrebná. Rozmýšľala som aj o tom, že nikto nikomu napr. svojmu dieťaťu neželá, že buď chudobný a čestný, skromný človek, každý želá buď šťastný, spokojný a nech sa ti splnia tvoje sny. Ja si myslím, že je dobré byť súčasťou veľkej a dobre fungujúcej organizácie, lebo aj, keď budeš tam hieraricky na najnižšej priečke ako zamestnanec, tak tá odrobinka čo dostaneš bude väčšia než odrobinka, tam, kde sa nedarí a žije len popri palci. Ja som totiž stále bolá taká akokeby neprebratá z éry, v ktorej som vyrastala a akokeby nevidela pre svoje ideály, fantázie a predstavy realitu. A myslím si, že človek, ktorá má charakter, sociálne cítenie a empatiu, nepadne hneď dolu do bahna, keď zarobí viac ako je minimálna mzda. Tie shopy i fóra si pozriem.

45.
označiť príspevok

rains
   3. 12. 2010, 12:49 avatar
lea,
neviem, ci Samuelson sa nezaobera makroekonomiou, ako mikroekonomiou..urcite jeho terorie, tebe ako radovemu zamestnancovi pramalo pomozu. Z toho platu co dostanes, isto nebudes moct robit ohromne investicie. ked sa chces mat lepsie, najlepsim kapitalom je vzdelanie a vedomosti..byt spickou a odpbornikom vo svojom obore, potom ti budu dvere do celeho sveta otvorene. A nazabudaj na jazyky.
"Rozmýšľala som aj o tom, že nikto nikomu napr. svojmu dieťaťu neželá, že buď chudobný a čestný, skromný človek, každý želá buď šťastný, spokojný a nech sa ti splnia tvoje sny" - take cosi nezela ziaden sudny clovek, to len samozvany spasitelia sveta a mudrlanti, co v realnom zivote su len sede mysi, nedokazu sa v tom velkom stroji zvanom firma presadit a realizovat, maju potm potrebu sa realizovat na verejnych forach. Pretoze oni sa maju na chuja, tak budu aj inych presviedcat aby zili ich ubohy zivot. A nedokazu sa tesit z uspechu ineho. Pokym oni nie su spokojni, tak nesmie byt nikto.
Súhlasí blueevil

46.
označiť príspevok

rains
   3. 12. 2010, 12:49 avatar
P.S. ja si idem buduci rok kupit kompletne novu takticku vystroj. tiez pozeram, co a ako a kde to kupit...potom ti dam vediet, keby si nieco potrebovala.
Súhlasí postoy-lea

48.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 12:57 avatar
Rains tak čierno by som to nevidela, aj sama som si myslela, že boháči sú zlí, lebo tí nepoctiví takí aj sú, ale určité materiálne zabezpečenie, ktoré človek nadobudol vlastnou drinou a úsilím je aj spravodlivou odmenou za namáhanie a vynaloženú energiu. A zase ešte si myslím, že tí čo propagajú skromnosť to nemyslia zlé a je do dobrá škola aj pre majetnejších aj pre menej bohatých, pretože v živote je človek raz hore a raz dole. A vždy je dobré, keď človek, keď sa mu prestane dariť, ochorie, dostane sa do problémov, že sa hneď nezrúti nervovo, ale že sa dokáže popasovať s nepriazňou osudu a prežiť aj menej úspešné obdobie. A zase sa zastanem propagátarom skromnosti a čestnosti, pretože ozaj pokoj na duši, a spokojné svedomie je nad všetky bohatstvá, peniaze, moc, kariéru.

50.
označiť príspevok

rains
   3. 12. 2010, 13:11 avatar
lea, ked niekto zije bohemskym zivotom a ked ma peniaze tak ich utraca a ekd nema tak zobre..preco mu vnucovat inu ideologiu? pokym sam na to nedojde, ze by bolo vhodne si budovat aj financne rezervy na horsie casy, tak co? Saudek je peknym prikladom tohoto..mal vsetko a teraz nema nic. a dycha a zije, neskace z mosta
Súhlasí Faith_No_More

51.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 13:14 avatar
Rains ja to neberiem ako vnucovanie, ale skôr ako varovnie ako výstrahu, mnohé vecí, keby človek vedel, tak by neurobil. Zase uznávam aj na mňa to platí, že tiež často sama musím skúsiť, popáliť sa, aby som uverila. Osveta a prevencia má svoje nezastupiteľné miesto, to je neodškriepiteľný fakt.
--
Tak rada by som tu ešte bola, musím teraz off, lebo odkladám povinností.

52.
označiť príspevok

rains
   3. 12. 2010, 13:20 avatar
51, lea,
v mnohm priapde je to vnucovanie..ked ti neikto pakovane stel to iste tlaci do hlavy tak je to co? varovanie by bolo trikrat a dost. povie ti co sa stane, ak to spravis co spravis, ake to ma nasledky...a aj varovanie sa da podat prijatelnou formou.
a pokial ma niekto obciansky, teda je sposobily na pravne ukony a ma vaic ako 18, tak preco ho stale vychovavat? potom len z ludi robia nemysliace telce, co musia len slepo posluchat vodcov a otcov naroda.
Súhlasí Faith_No_More

53.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 13:24 avatar
Rains sú ľudia čo to majú v krvi a majú veľkú potrebu varovať a zachraňovať - a ja mám sem tam také potreby. Zase si zober, že musia taký ľudia žiť a starať sa o iných, až by zavládol čistý nezáujem o druhých a len zameranie do seba, pre seba, to tiež nie je správne.

54.
označiť príspevok

rains
   3. 12. 2010, 13:27 avatar
53, lea,
a preco nie? ved akzdy je slobodny a zodpovedny..tak potom, ked sa stara kazdy do kazdeho kde je ta zodpovednost a sloboda? nikde. kazdy s tebou do smrti jedna ak s nesvojpravonou a malym deckom zaroven
Súhlasí Faith_No_More

55.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 13:31 avatar
Ja viem rains, ale každému dobre padne, ak nie je inému človeku ľahostajný. Hocijako môže byť človek nad vecou, slobodný, zodpovedný, vzdelaný a neviem čo.

56.
označiť príspevok

rains
   3. 12. 2010, 13:34 avatar
55. neviem ako ty lea, ale ja pod staranim sa druhemu do zivota neviedim pojem: nie je mi lahostany..
pojem nie je mi lahostajny, mozem miesto starania sa do jeho zivota, mozem sa ho radsej oyptat ako sa mu dari, ci nepotrebuje pomoct, povtipkovat, alebo len tak pokvakat o pocasi.
Súhlasí Faith_No_More

57.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 13:37 avatar
V poriadku.

24.
označiť príspevok

Anastasija žena
   3. 12. 2010, 11:29 avatar
Lea, kamarátka si do ármy shopu chodila kupovat paralyzacny spray (neviem inac, kde to vzdy vyminala  )
Uz sa nastastie vydala  

Tricka tam maju uplne nafigu - prikratke a neobsahuju elastan, takze nesedia pekne obopnute okolo tela. Ale ja som si tam kupila fajn nozik s asi 6-imi cepeliami. Najcastejsie pouzivam vyvrtku, nozik na odieranie zveri- odierala som nim zajace a dlhy nozik - zrezavam nim slamky v napojoch pre dceru, ked sme v restavracii, lebo ma slamku vyse nosa a nedociahne na vrch...nozik je fajn
Súhlasí postoy-lea

25.
označiť príspevok

Anastasija žena
   3. 12. 2010, 11:33 avatar
inac predavac sa ma pytal, ze pre koho to chcem ..ako keby som vyzerala, ze by som sa s nozmi este nemala hrat   .. no jasne, ze som sa doma hned porezala  

27.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 11:42 avatar
Anastázia ty si taká ako ja v tomto. Kým si ženy väčšinou kúpia nejakú voňavku či rúž. Ja si tiež radšej kúpim napr. kvalitný vreckový nožík, v kabelke nosím kvalitnú baterku, keď som od mladosti chodila do nemocníc maródovať, tak som tiež myslela prakticky a pribalila som si špagát a kolíky na prádlo. Ako malá som hrávala a bojovala s chlapcami, stavala bunkre zo slamenných balov a z kukurice. No hrať sa na vojaka asi v mojom veku nepatrí, ale dnes sa tomu po modernom hovorí zálesak či skaut? Hej a ešte som ako mala čítala ako sa robia rôzne uzly, ako sa zakladajú ohne, lekárnička prvej pomoci ,skôr ma zujímav počítač, programy, internet, mobily a také vecí. Totálne som ako typická žena - šaty, maľovatka, koketéria v keli.

28.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 11:56 avatar
Jéj super toto som si našla o skautingu " Posláním hnutí je podporovat rozvoj osobnosti dětí a mladých lidí, jejich duchovních, mravních, intelektuálních, sociálních a tělesných schopností. Cílem je připravenost jedince plnit povinnosti k sobě samým, bližním, vlasti, přírodě a celému lidskému společenství". Toto je super, lebo je tam aj duchovná zložka, vidíš sama som si našla odpoveď, človek asi niečo musí najprv vysloviť a napísať, aby prišiel na to, čo ho láka a aké sú v súčasnosti možností. Síce rozprávam sa tu sama so sebou, ale mne to nevadí, aspoň si nájdem odpovede. Čaute.
Súhlasí Anastasija

29.
označiť príspevok

Anastasija žena
   3. 12. 2010, 12:01 avatar
to ja len občas tak ulietam ...Ale prezradím Ti, že ako puberťáčka som chalanom závidela, že sú silní. Zdalo sa mi, že netrpia, dokonale ovládajú svoje emócie a majú všetko pod palcom. No už som v tomto dávno dozrela. Ja si Lei naopak užívam to, že som žena a už viem, že aj muži majú svoje dni a vedia plakať
No máš pravdu, že radšej ako čajový večierok a nákupy s kamarátkami, idem niekam na túru, alebo do prírody.
Ale milujem pekné oblečenie a parfémov mám doma niekoľko. I keď je pravda, že väčšinu darovaných )

Tie praktické veci okolo zálesáctva sú fajn, keď vieš ... dosť z toho ma naučil muž. Je to fajn záľuba a ako sa hovorí, nikdy nevieš kedy sa Ti čo zíde .... teraz treba byť holka, či kluk do voza aj do koča ..koľko chalanov ostáva na materskej miesto maminy )

Ináč minule som s kamoškou sedela v kaviarni a prišiel tam mladý tatino s krásnym tetovaním na ruke, doviezol si bugynu s bábätkom, objednal si kávu (šak nekojí, že? :D) a bábätku dával výživu ... môžeš si predstaviť, že sme z neho s kamoškou boli paf, aký bol chutný ... katastrofa s babami, skoro sme ho uriekli

Súhlasí postoy-lea

30.
označiť príspevok

Anastasija žena
   3. 12. 2010, 12:01 avatar
a ma neser s tou netrpezlivosťou furt  
Súhlasí postoy-lea

31.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 12:06 avatar
Anastázia ja som taká, že daj Bože, ale takoj (hneď po východňarsky). 
Súhlasí Anastasija

33.
označiť príspevok

Anastasija žena
   3. 12. 2010, 12:13 avatar
malé decko, prisááám fakt )))
Súhlasí postoy-lea

35.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 12:22 avatar
no a zabijem sa, keď som taká   

34.
označiť príspevok

postoy-lea
   3. 12. 2010, 12:19 avatar
Anastázia ja som ako dieťa chlapcom nezávidela, bola som jedným z nich, súťažila som s nimi a často som bola aj v bitke aj v športe lepšia ako oni, čo ma nesmierne tešilo, ale neskôr, keď sa mi začalo viac vyvíjať ženské telo, už som nebola uspôsobená s nimi rovnocenne súperiť. Už som nemohla s nimi fyzicky súperiť - boj, šport, prenieslo sa to do roviny rozumkárenia, slovných súbojov. No a prebehla som si teraz na internete skauting, a niektoré veci sa mi tam nepáčia, takže skautka nebudem, zase ostanem zasedeným domasedom pri počítači, kým nedostanem nejakú novú inšpiráciu. No veď, aj mne sa veľmi páčia muži na prechádzke, keď kočíkujú alebo idú s dieťaťom nakúpovať hoci len do Lídlu to je zážitok, inak je super, že muži dneška už sa tak vedia postarať o dieťa aj o domácnosť, pred 30 rokmi tomu tak nebolo vo veľkom rozsahu ako je to teraz. Hm, tiež som rada, že som žena, hoci taká netypická a snažím sa byť muž aj žena v jednom ako tá káva dva v jednom - taký univerzálnym človek. Aj ja mám väčšinou kozmetiku či krajšie ženské vecí, len vtedy, keď ma nahovoria kamarátky a usúdia, že by som mala viac si také veci kupovať.
Súhlasí Anastasija

13.
označiť príspevok

achesa žena
   3. 12. 2010, 10:48 avatar
zblaznia sa bunky v tele, najhorsie ze to moze postihnut necakane kohokolvek.

38.
označiť príspevok

blueevil
   3. 12. 2010, 12:28 avatar
kohokolvek kto stratil chut žit

58.
označiť príspevok

winry žena
   3. 12. 2010, 22:15 avatar
achesa..)
svet vo vnutri.. sa len nadherne zrkadli...ci?
( neprezvonila si ma, ked si nasadala do lietadla...chcela som ti zamavat... )

40.
označiť príspevok

Petrana žena
   3. 12. 2010, 12:33 avatar
...ále, veď na niečo umrieť musíme...dlhovekosť v súčasnom systéme? Demencia - altzheimer, mozgové bunky odumierajú, základné funkcie zlyhávajú...tkanivo sa prestáva regenerovať, rozpadá sa...radšej odísť v plnej paráde, ako uslintaný po...... a po...... dement!

41.
označiť príspevok

maya...
   3. 12. 2010, 12:35 avatar
Petrana, ten, kto má rakovinu, určite neodíde v plnej paráde. A keď raz umriem, je mi jedno, či to bude v plnej paráde alebo totálne zúbožená. Práveže v tom druhom prípade má človek zrejme možnosť nejako sa so smrťou zmieriť.

44.
označiť príspevok

Petrana žena
   3. 12. 2010, 12:39 avatar
...myslím, že na zmierenie sa so smrťou je už vtedy neskoro. Treba sa zharmonizovať skôr. 

49.
označiť príspevok

blueevil
   3. 12. 2010, 13:00 avatar
k zdravemu životnemu štylu:vitaminove doplnky sa tiež podielaju na rakovine !! kde sa nachadza vitamin A su nebezpečne hlavne s kombinaciou fajčenia ! je lepšie uživat provitamin A, asi aj B10 čiže kyselina listova, samozrejme to plati ked jedinec uživa vitamin A dlhodobo
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:30,  milujte svojich nepriateľov a ochraňujte svojich blížnych
dnes, 00:25,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:24,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:22,  dobrú noc všetkým
dnes, 00:21,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:05,  50. ved si o tom zaloz topic :)
dnes, 00:04,  Jasné že nie. Veď Porošenko bol vtedy big kamoš s mastným vlasom Kiskom. *21
včera, 23:59,  Keď ruská diplomacia kritizovala ukrajinu za uctievanie fašistov tak to americkí trolovia...
včera, 23:59,  Čiže si si vedomá že Kiska sa kamarátil s fašistom Porošenkom. ok.
včera, 23:58,  slováci ziadny strach :) http://diskusie.slovakforum.net/t381-topic
včera, 23:58,  47. tak teraz ti spomínam *39
včera, 23:55,  No keď rusko označilo tak Porošenka, kamoša mastného vlasa Kisku, tak to ste nikdy...
včera, 23:49,  Zrazu pre americkú trolku je ruská hláška písmom svätým :)
včera, 23:48,  Rusko okupuje tak najvýš dementnú Edovu hlavu :)
včera, 23:48,  13. to je rana pod pás, ked kotlebu ešte aj Rusko označí za extrémistov *39*39*39*39*39*39
včera, 23:47,  Edo vidí zasa všade LS NS už nie Rusov :)
včera, 23:46,  Edo je trolík :)
včera, 23:46,  Tvoj mastný vlas Kiska pozval fašistu Porošenka do prezidenstkého paláca. Tu nie je o čom...
včera, 23:46,  236- neviem na koho a na čo reaguješ, alebo len tak pre seba, aby reč nestála???
včera, 23:43,  To tu bolo kolotočárov čo tu písali ako treba zatočiť s vycuciavačmi štátu asocialmi a...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Žiadny učený z neba nespadol, ale hlupákov akoby zhadzovali.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(196 206 bytes in 0,359 seconds)