Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Druhý list Korinťanom - kapitola 6

81
reakcií
1068
prečítaní
Tému 7. júna 2012, 22:11 založil Lea Smeja.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   7. 6. 2012, 22:11 avatar
14 Neťahajte jarmo s neveriacimi! Veď akú účasť má spravodlivosť na neprávosti?! Alebo čo má spoločné svetlo s tmou?!

80.
označiť príspevok

mather muž
   9. 6. 2012, 01:08 avatar
to moze byt aj netahajte jarmo s krestanmi...

82.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   9. 6. 2012, 18:31 avatar
V tvojej hlave co vsetko zamerne prekruca a zle interpretuje iste ano. Ked ty jes na obed kuracie maso bez hanby ateistovi vlastnej povies, ze si obedoval rybu.

2.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   7. 6. 2012, 22:14 avatar
tomu porozumeju len veriaci, ateisti vy sa k tomu neozyvajte

3.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   7. 6. 2012, 22:21 avatar
jasne, rozbite im drzky, dovlecte na hranice a spalte ich hriesne tela!!!!
konflikt, rozbroje, nadradenost.... debilita.

4.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   7. 6. 2012, 22:26 avatar
Presne tak rozmyslas ty aj ateisti.

5.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   7. 6. 2012, 22:38 avatar
Kdeze, presne tak sa spravas ty ... a nabozenstva cele tisicrocia.
Súhlasí nabzlo

6.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 6. 2012, 22:47 avatar
Všetko súvisí so všetkým... izolácia je vyhlásením spôsobu boja, je zjavná skrytá militantnosť, to aj nepriateľa káže JK milovať, ale neveriacich kopne Pavol do pekla bez súdu, preventívne

7.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   7. 6. 2012, 22:51 avatar
Ten Jezis co neexistoval? A do toho pekla co neexistuje?

8.
označiť príspevok

Nadja žena
   7. 6. 2012, 22:54 avatar
Podľa teba Ježíš neexistoval?

9.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   7. 6. 2012, 22:56 avatar
Podla ateistov. Inak ty si sa raz vyjadrila tusim v tom vyzname, ze si nikdy nelutovatala, ze si veriaca alebo, ze veris v Boha,nieco v tom zmysle. Zrazu si vsak zmenila nazor, lebo ta obalamutili mladsi pseudomdrlanti mladi ateisti, ktorych je to ako nasrate s prepacenim.

11.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 17:44 avatar
Lea, v současné době je vědecký konsensus na tom, že Ježíš existoval. Existují poměrně okrajové názory, že neexistoval a stejně tak okrajové názory, že je dokázáno, že konal zázraky. Některý z nich má možná pravdu.
Súhlasí enemy unknown

12.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 17:45 avatar
Slavek Jezis neexistoval a nebude nikdy existovat.

14.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 17:47 avatar
samozrejme, ze pre ateistov

32.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 18:08 avatar
ještě že tak, už jsem se lekl, že věříš, že existoval

34.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:11 avatar
Slavek ja budem prekvapena, az ked ty pochopis co je ateizmus, lebo nevies co je.

40.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 18:16 avatar
To máš pravdu, proto jsem tě už jednou prosil, abys nám to přijela vysvětlit. Když jsem teď tak v balíku, jak mi ti hloupí ateisté posílají peníze, tak ti klidně uhradím i cestu do Brna a do Prahy.

45.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:22 avatar
Vysvetlujem len tym co maju oci co vidia, usi co pocuju a rozum, ktory rozmysla.

38.
označiť príspevok

enemy unknown
   8. 6. 2012, 18:15 avatar
Lea, kedy prestaneš byť extrémistka? Také vety ako Ježiš neexistoval a nebude nikdy existovať (pre ateistov) je povrchné prehlásenie, nemyslíš? Tak ako hovorí Slávek, bolo dokázané, že existoval nejaký Ježiš z mnohých Ježišov, ktorí vtedy žili (vtedy to bolo dosť bežné meno ako Jozef či Jano). Ale je pravda, že ateisti prijímajú existenciu Ježiša ako existenciu človeka, nie syna božieho. To je ten hlavný rozdiel.

44.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:20 avatar
Enemy mne vadi, ked sa tu uz roky vozia po chrbtoch veriaci ch ateisti a nadavaju a urazaju vieru, Boha, Bibliu...v ramci slobody a demokracie. Az ja som zacala to robit na ateistov, uz je ohen na streche. Enemy ateizmus je fakt len hlupe tararanie, ktore pristane mlademu cloveku, ktori hlada vysvetlenie sveta ...Ale v nadavani a vysmievani nenajde odpovede na otazky zivota.

51.
označiť príspevok

enemy unknown
   8. 6. 2012, 18:28 avatar
no ja neviem, ale kto z tých ateistov tu na df sa vysmieva? Ja som si všimol iba nabzlo, občas Vlada (ale on má asi taký zmysel pre humor, neviem) a keď tu bol kedysi scirocco. Inak ruwolf bojuje iba proti fundamentalizmu a fanatikom, nevysmieva sa viere, ani veriacim, ani biblii, ani bohu. Takže pozor na to. A ak chceš byť objektívnejšia, všimni si, že keď sem začali chodiť niektorí letničiari ako Mill44, veriaci a neviem ešte kto všetko, tak hneď založili také témy, ktoré sa niesli v duchu, že "prečo neveríte v Pána" a pod. A v tých témach vyhrážky typu "kto neuverí a neprijíme Krista do srdca, ten je mŕtvy".
No ja neviem, ale našťastie tu je dosť veriacich, ktorí nie sú takí násilní. Ďakujem im. Nebudem menovať.
Súhlasí Slávek Černý

55.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:31 avatar
Enemy nieco na tom bude pravdy.

58.
označiť príspevok

enemy unknown
   8. 6. 2012, 18:33 avatar
no niečo určite. Chyby robia obidve strany, raz menej, inokedy viac, ale rozumní ľudia akéhokoľvek vyznania či svetonázoru spolu vedia vychádzať. Nemyslíš?
Súhlasí Lea Smeja

57.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 18:32 avatar
Jo tak Mil44, je fakt případ. Je pravda, jak píše nakonec i Lea, že lidi moji slušnost považují za slabost. On když si uvědomil, že to tak není, tak z toho celkem vytekl a hned mi začal vyhrožovat. Já se snažím věřící respektovat. jak už jsem psal: to že se někdo mýlí neznamená že je hloupej nebo špatnej. Nakonec mýlit se mohu i já.

10.
označiť príspevok

orsyy žena
   8. 6. 2012, 11:12 avatar
1Kor 13
Ak hovorím ľudskými a anjelskými jazykmi, ale nemám lásku, stal som sa zvučiacim (kusom) mosadze alebo zuniacim činelom. 2 A ak mám dar prorokovania a som oboznámený so všetkými svätými tajomstvami a všetkým poznaním a ak mám všetku vieru, aby som premiestňoval vrchy, ale nemám lásku, nie som nič.

13.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 17:46 avatar
Orši ja lasku mam, davam aj prijmam. A ty?

18.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 17:55 avatar
Všimli jsme si :-)

24.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:00 avatar
Ty? Co popries aj nos medzi ocami? Ty si nebudes isty ani vlastnou tvarou co vidis v zrkadle, ved si ateista a ten musi pochybovat az do zblaznenia.

15.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 17:52 avatar
2. Korintským 5
17 Kdo je v Kristu, je nové stvoření. Co je staré, pominulo, hle, je tu nové!
18To všecko je z Boha, který nás smířil sám se sebou skrze Krista a pověřil nás, abychom sloužili tomuto smíření.
19 Neboť v Kristu Bůh usmířil svět se sebou. Nepočítá lidem jejich provinění a nám uložil zvěstovat toto smíření.

17.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
Je vrcholne trapne, ked ateista tu dava citaty z Biblie, pretoze somar nemoze byt levom, len navzdy ostane zanovitym somarom.

20.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
Lea, když mě se líbí, jak se cítíš být levom.

22.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 17:57 avatar
Jo jo a mne libi jak si tady delas nabor do te sve organizace ateistu co ti budu platit prachy za dristani.

27.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 18:02 avatar
už se těším :-) Kolik bych podle tebe měl brát? 20 tisíc měsíčně jako kněží? nebo padesátku se služebnictvem jako biskupové? Půjdeš mi dělat jeptišku?

28.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:03 avatar
Je ti mozem prist maximalne jednu prijebat.

30.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 18:06 avatar
přijď, jsi vítána #sadomaso

31.
označiť príspevok

clear1 muž
   8. 6. 2012, 18:07 avatar
Lea hanbi sa, Slávek s Tebou debatuje slušne. To že má na vec iný názor ako Ty ešte neznamená že je to zlý človek a že mu treba jednu prij..ať. Chceš aby si bola rešpektovaná ? Tak rešpektuj.
Súhlasí Slávek Černý

33.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:10 avatar
Clear ty hovoris o hanbe co si mal avatar co zosmiesnuje Jezisa - uraz vieru veriacich a ich Boha? Slavek ukazuje aky je, ked nemal problem kliknut na primitivny havranom prispevok, kde sa snazi moju inteligenciu porovnavat s inteligenciou sliepky co serie na jeho ateistickom dvore.
Súhlasí Slávek Černý, rastos

36.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 18:14 avatar
Lea, jsem jen člověk a občas už to prostě nejde vydržet. Asi by mě celkem bavilo se s tebou chvíli štěkat a urážet. na druhou stranu vím, že v nitru si hodná holka, která má jen nějaké velké trápení, tak tě nechci shazovat. Ale jak jsem psal, jsem jen člověk a občas mám chuť lvíčka trochu podtáždit :-) Omlouvám se za ten like u Havrana.

39.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:16 avatar
Nehraj sa na baranka a slusneho, lebo nie si.
Súhlasí Slávek Černý

41.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 18:17 avatar
Taky pravda.
Súhlasí Lea Smeja

42.
označiť príspevok

clear1 muž
   8. 6. 2012, 18:18 avatar
To Ty nie si slušná, inak by si nemala potrebu za hocijakú hlúposť niekomu prij..ať  
Súhlasí Slávek Černý

48.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:26 avatar
Clear to nie je hocijaka hlupost. Slavek je vsetkymi mastami mazany a hra tu formu, pritom je zataty ako somar a ma jasno, v tom, ze nema jasno, a furt si bude mysliet, ze pochybovanie rovna sa myslenie...
Súhlasí Slávek Černý

52.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 18:29 avatar
pravda

56.
označiť príspevok

clear1 muž
   8. 6. 2012, 18:31 avatar
Leuš ale pochybovanie má naozaj bližšie k mysleniu ako slepá viera, s tým nič nenarobíš..

49.
označiť príspevok

clear1 muž
Leuš a tento avatar je už v pohode ?  
Súhlasí Lea Smeja

53.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:29 avatar
Pre ateistu v pohode a aj vtipne. Tak sa zasmej nad svojou hlupostou a ubohostou spolu s ostatnymi ateistami.

60.
označiť príspevok

clear1 muž
   8. 6. 2012, 18:34 avatar
Leuš, ale priznaj si, že ten avatar zase nieje až tak mimo tému. Videla si boha ?

63.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 20:14 avatar
Videl si na vlastne oci svoj zdravy rozum?

66.
označiť príspevok

clear1 muž
   8. 6. 2012, 20:21 avatar
Neodpovedaj mi otázkou. Odpovedz ako sa na slušného človeka patrí.

68.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 20:28 avatar
odpovedala som primerane otazke

73.
označiť príspevok

clear1 muž
   8. 6. 2012, 20:32 avatar
Neodpovedala. Keby som chcel byť na Teba zlý, tak by som povedal, že si odpovedala primerane k svojej inteligencii. Ale nechcem byť hrubý, tak to nepoviem. A ani si to nemyslím, viem že si inteligentná, akurát zbytočne bojuješ  

75.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 20:34 avatar
niekolko ateistov tu na fore poznam, a kedze sa ukazali, ze su dobri ludia tak mi nevadia, ze su ateisti - aj ty si mi pomohol, tak nerypme do seba
Súhlasí clear1, Slávek Černý

81.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   9. 6. 2012, 08:44 avatar
Tak to jsi mě Lea mile překvapila. Fakt.

16.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 17:54 avatar
2. Korintským 6

3 Nikomu nedáváme v ničem příležitost k pohoršení, aby tato služba nebyla uvedena v potupu,
4 ale ve všem se prokazujeme jako Boží služebníci, v mnohé vytrvalosti, v souženích, tísni, úzkostech,
5 pod ranami, v žalářích, nepokojích, vyčerpanosti, v bezesných nocích, v hladovění;
6 prokazujeme se bezúhonností, poznáním, trpělivostí, dobrotivostí, Duchem svatým, nepředstíranou láskou,
7 slovem pravdy, mocí Boží.

19.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
Je vrcholne trapne, ked ateista tu dava citaty z Biblie, pretoze somar nemoze byt levom, len navzdy ostane zanovitym somarom.

21.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 17:56 avatar
pokoj s tebou

23.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 17:58 avatar
nepokoj ateisticky s tebou

25.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 18:00 avatar
Mimochodem, ten druhý list korinťanom je skutečně nádherný. Čte se to jak poezie, kdy Pavel, ač sám v nesnázích dodává odvahy členům církve, kterou v Korintu založil. Dá skutečně hodně práce z toho listu vytrhnou citát, který bude sám o sobě tak nenávistný a tak vytržený z kontextu.

26.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:01 avatar

29.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 18:05 avatar
(Mt 10:33 - 39) "Ale toho, kto mňa zaprie pred ľ uďmi; aj ja zapriem pred svojím Otcom, ktorý je na nebesiach.
Nemyslite si, že som priniesol pokoj na zem: Nie pokoj som priniesol, ale meč.
Prišiel som postaviť syna proti jeho otcovi, dcéru proti matke, nevestu proti svokre.
A vlastní domáci budú človeku nepriateľmi.
Kto miluje otca alebo matku viac ako mňa, nie je ma hoden.
A kto miluje syna alebo dcéru viac ako mňa, nie je ma hoden.
Kto neberie svoj kríž a nenasleduje ma, nie je ma hoden.
Kto nájde svoj život, stratí ho, a kto stratí svoj život pre mňa, nájde ho."

35.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:14 avatar
Slavek super. Kopirovat vies.

37.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 18:15 avatar
Lea, udělala jsi asi chybu a nenapsala:
"Je vrcholne trapne, ked ateista tu dava citaty z Biblie, pretoze somar nemoze byt levom, len navzdy ostane zanovitym somarom."
Súhlasí Lea Smeja

43.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 18:20 avatar
Lea, mám taký dotaz: máš chlapa?

46.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:24 avatar
Som vydata. Preco? Mas o mna zaujem? Lebo ja nie. Este sa opytaj kolkrat za tyzden mam s nim sex a ci nemam kramy. Typicke otazky muzov ateistov na veriace zeny.

47.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   8. 6. 2012, 18:25 avatar
neklam..

50.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
Pokud se tě tak lidi ptají, zkus se zamyslet, jestli nebude příčina jinde, než v tom, že jsi věřící.

54.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 18:30 avatar
A ty si dnes uz vyhonil vtaka?

59.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 18:33 avatar
Ne, ale hned to napravím. Doporučíš mi nějaký dobrý stránky. U čeho si ji honíš ty?

61.
označiť príspevok

Donna žena
   8. 6. 2012, 18:51 avatar
Lea Smeja a ty si veriaca?

64.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 20:16 avatar
Donna som veriaca, ktora sa s ateistami rozprava ich ateistickym stylom.

62.
označiť príspevok

Slávek Černý muž
   8. 6. 2012, 19:02 avatar
Lea, myslím, že máš velmi dobré intuitivní myšlení. připravil jsem si pro tebe takový malý test. Pokud chceš, tak napiš odpovědi a já ti je potvrdím.

1) Propiska a náplň stojí dohromady 11 Euro. Propiska stojí o 1 Euro víc než náplň. Kolik stojí náplň?
2) 10 kombajnů poseká za 10 minut 10 lánů obilí. Za jak dlouho poseká 100 kombajnů 100 lánů?
3) Na krajíci chleba je flíček plísně, který každý den zdvojnásobí svou velikost. Když za 28 dnů zaroste plísní celý krajíc, jak dlouho by trvalo pokrytí jeho poloviny?

65.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 20:18 avatar
Slavek ja si myslim, ze si prudko inteligentny, vzdelany a slusny, a preto skus mi odpovedat na tieto velmi tazke otazky, pripadne nerozhodnosti a pochybovania co isto budes pochybovat do zblaznenia sa porad s nebratmi ateistami, mame tu aj matematikarov.
1. Kolko jedna plus dva?
2. Kolko dva plus jedna?
3. A pozor najtazsia otazka, kde budes vela pochybovat, kolko je jedna plus jedna.

Dakujem za odpovede.

67.
označiť príspevok

Lajon
   8. 6. 2012, 20:26 avatar
A my vieme, ze si jedna zakomplexovana, zlostna piča. Bez stipky rozumu, ako opakovaci papagaj. Chod sa dat liecit. Krava

69.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 20:29 avatar
Lajon ty chod k lajnam tam patris.

70.
označiť príspevok

Lajon
   8. 6. 2012, 20:30 avatar
Chod radsej rodit deti a nie tu o pičovinach vykecavat. Feministka reznuta nabozenstvom. Najhorsia kombinacia. Ozaj, tebe nevadi, ze Jezis bol muz?

72.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
Lajon pred chvilou si si tu zalozil nick a uz sa ukazujes. Je mi luto, ja nie som feministka, ani o femnizme nepisem a nevenovala som sa mu. Splietol si si ma s niekym. A teba vadi, ze bol Jezis muz?

76.
označiť príspevok

Lajon
   8. 6. 2012, 20:36 avatar
Hej splietol. S takou jebnutou ako ty. Volala sa Postoy Lea. Tej postal rozum. Teraz sa prrezliekla z Leu Smeju. Neskryjes sa. S tym rozumom to mate obe.

77.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   8. 6. 2012, 20:38 avatar
Ty len veris, ze som postoy-lea, pritom nemas dokazy. Mal by si pochybovat ci som postoy-lea, tak bude udajne vedecky rozmyslat - xixixix.

78.
označiť príspevok

Lajon
   8. 6. 2012, 20:41 avatar
Jebe ti dievcatko. Ty si ta Johanka z parku. V biblii pisali

71.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   8. 6. 2012, 20:31 avatar
Ale no, si mohol aj sam za seba napisat, nie za ostatnych
Hlupost je vraj taka zvlastna choroba, ktorou netrpi chory, ale vsetci okolo neho

74.
označiť príspevok

Lajon
My Lajon, ked uz.

79.
označiť príspevok

Malvínka žena
   8. 6. 2012, 20:43 avatar
Pane Ježišu, Kriste Pane, Bože náš, zmiluj sa nad nami. Amen.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:44,  SSfoton vieme ,že si fašista :)
dnes, 15:44,  Kotlebov okresný chasník ze Záhorá Rozprávanie o tom, ako sa človiečik – milión,...
dnes, 15:44,  Edo tak tak vy fašisti ste aj na Myjave... :)
dnes, 15:43,  Esesák hákojiSS sa zastáva iného agresívneho esesáka. Ako vždy. :)
dnes, 15:43,  V Trenčíne fašisti chceli zakázať zhromaždenie, ale im to nevyšlo
dnes, 15:42,  Podobne privítanie čakalo fašistov v Starej Turej ale i Myjave a iných mestách
dnes, 15:42,  40Ale nooo skajka ,,, skus sa koncentrovat ,,,
dnes, 15:41,  A zdá sa, že ešte aj bývalý estébák, lebo máš toho plnú hlavu. *05 *13*13*13
dnes, 15:41,  V Trenčíne oprávnene zrušili fašistické vajatanie Súd rozhodol inak . Tak sme sa...
dnes, 15:40,  Už si v delíriu. Len výgrcky, nič iné nepoznáš. Typický nácko. *19
dnes, 15:38,  ...pisu,c0 s0m dal...k0mplet v uk pracuje podľa SMC 18,9% moslimov vo veku 16 až 74
dnes, 15:37,  Bijjou očividne máš psychické problémy
dnes, 15:37,  A potom mňa chudáka môžeš zabiť a na náhrobok napísať: padol preto, lebo odsudzoval...
dnes, 15:37,  Tak tak foton fašisti v Trenčíne chceli zakázať zhromaždenie LS NS :)
dnes, 15:36,  Skor sa citim ako kazatel a job v jednom , Ja nemam mudrost od Boha ,,, Bojim sa mudrosti lebo...
dnes, 15:36,  Veď prídi, teším sa. Už dávno som sa nerozcvičil. *29
dnes, 15:35,  39. úchyl prestan tu zasierat a odtiahi na psychiatriu . nech ta izolujú od normálnych ludí ....
dnes, 15:34,  ...Teplymysel,zapametaj si,najdem ta ,syn zvrateneh0 k0munistu a registr0vany radi0amater v STB...
dnes, 15:33,  Necítiš sa skôr niekdy ako Jób? Inak ten tiež až ku koncu prišiel k poznaniu. Múdrosť v...
dnes, 15:33,  185. nereaguj na mna lebo nahlásim za obtazovanie
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Falošný priateľ je horší ako nepriateľ, pretože nepriateľovi sa vyhýbaš a priateľovi veríš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(180 540 bytes in 0,475 seconds)