Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Dr. Gloria Polo - 7. časť (Osobné svedectvo ako trpia duše v očistci za potrat - nielen ženy, ale aj tí čo nahovárali)

29
reakcií
1204
prečítaní
Tému 13. októbra 2016, 09:07 založil lea_pragmaticka1.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   13. 10. 2016, 09:07 avatar
Gloria opisuje najspodnejšiu časť očisca, kde trpia duše a hlavne duše ľudí, žien, ktoré išli v živote na potrat, alebo ľudí, ktorí napomáhali alebo nahovárali na potrat. Pri počatí dieťaťa je už duša dospelá, rozpráva sa s Ježišom a má svoje talenty, úlohy, ktoré jej Boh zveril a tieto duše, ktoré tu trpia, vidia, čo by z tohto potrateného dieťatka bolo....

http://www.youtube.com/watch?v=7xR_vjKl7XI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí omega

2.
označiť príspevok

Ludwig muž
   13. 10. 2016, 10:43

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

3.
označiť príspevok

fajer
   13. 10. 2016, 11:45 avatar
Šírenie takýchto klamstiev, by malo byť trestné...
Súhlasí Lemmy

4.
označiť príspevok

asmodei muž
   13. 10. 2016, 13:54 avatar
(1.) Velmi by ma zaujimalo ake ulohy zveril tvoj boh Hitlerovi, ked sa s nim pred narodenim rozpraval a ze ci tie tvoje duse videli co bude z toho nepotrateneho cloveka. :D
Súhlasí Lemmy

5.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   13. 10. 2016, 13:59 avatar
Prečo ťa to zaujíma? Nie si rozštiepené osobnosť? Neveríš v Boha chceš vedieť čo zveril neexistujúci Boh? A inak si v poriadku prekrúcať čo bolo vo videu a v akom kontexte?

6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 10. 2016, 14:00 avatar
Nie, ty si myslíš, že existuje, tak povedz, čo si myslíš o tom, čo mohol povedať Hitlerovi.

7.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   13. 10. 2016, 14:03 avatar
Ty uznavas Adama Romana povedz co si mysli Adam Roman o tvojich nazorov co prezentujes na fore? Alebo este lepsie co si mysli o tebe ujo Darwin, ktory o tebe tvrdi, ze si z opice?
Súhlasí omega

12.
označiť príspevok

asmodei muž
   13. 10. 2016, 15:41 avatar
(5.) Zaujima tvoja pokrutena predstava o uvazovani tvojho boha.

13.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   13. 10. 2016, 15:43 avatar
Ja nepoznam uvazovanie ziveho Boha, viem o tom, co pozaduje po svojom stvoreni, po nas ludoch. To ty chces vidiet do hlavy Stvoritela, pritom ho neuznavas, ale furt o onom tocis a chces poznat myslenie neexistujecej osoby. To je take roztriestene z tvojej strany co povies? Nechcem ti davat rovno psychiatricke nalepky choroby alebo ine urazky.

14.
označiť príspevok

Milkyway
   13. 10. 2016, 15:45

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

18.
označiť príspevok

Wolfe muž
   13. 10. 2016, 17:36 avatar
To je klasika, "ateisti" chcu nadavat na Boha, preco zomieraju deti, preco su choroby, preco ludia zomieraju vo vojnach, preco su prirodne katastrofy, preco Boh zabijal ludi, ale pritom v Boha neveria

20.
označiť príspevok

J.Tull
   13. 10. 2016, 18:03 avatar
Súhlasí milky945, Wolfe

21.
označiť príspevok

milky945 muž
   13. 10. 2016, 18:29 avatar
J.Tull, jedno lepšie ako druhé, až na ten Jethro Tul  . Ale nie, srandu si robím, neboj. Ja som minule objavil tiež dobré kúsky:

http://www.youtube.com/watch?v=eCFqLPwEDU4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

http://www.youtube.com/watch?v=-y9FPioGVEg Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

22.
označiť príspevok

Wolfe muž
   13. 10. 2016, 19:58 avatar
Je mi luto, ze ma take veci ako Jethro Tull, Pink Floyd obisli..

23.
označiť príspevok

milky945 muž
   13. 10. 2016, 20:01 avatar
lepšie ako keby ťa prešli
Súhlasí Wolfe

24.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   13. 10. 2016, 20:15 avatar
Ako myslíš, že ťa obišli? Ty si nepočúval Pink Floyd?

26.
označiť príspevok

Wolfe muž
   13. 10. 2016, 21:48 avatar
24 Nie, pocul som (a pacili sa mi) len par pesniciek od deep purple, led zeppelin a tak...

http://www.youtube.com/watch?v=J-Z6Ar814t8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

http://www.youtube.com/watch?v=ZDwotNLyz10 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

8.
označiť príspevok

milky945 muž
   13. 10. 2016, 15:07 avatar
Lea, uvažuj logicky nad týmto textom, čo povedala teta:
"Pri počatí dieťaťa je už duša dospelá, rozpráva sa s Ježišom a má svoje talenty".

Tak dieťa sa ešte ani nenarodilo a duša je už dospelá? Dieťa ešte len čaká na telesné dospievanie a duša už je dospelá? To nedáva zmysel. Narodenie do tohto sveta nedáva žiadny zmysel, človek tým nič nezíska, naopak môže stratiť, môže byť zatratený v pekle, ako to učíte vašich veriacich. Čo ty nato?

9.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   13. 10. 2016, 15:15 avatar
Preco by sa to mala zhodovat s tvojou obmedzenou logikou (bez urazky). Bozia logika je nad ludsku logiku a to, ze si to chces vylozit po svojom to je tvoja vec. A zase precital si si v Biblii, ze ozaj je lepsie nenarodit sa, ano viem to a citala som to - a preto je nebezpecne si robit samovyklad Biblie, najst si nieco precitat a podla toho uvazovat a konat. Biblia sa ma chapat v suvislostiach a su overene a spravne vyklady, ktorych pravost vykladu potvrdzujem sam Boh.

10.
označiť príspevok

fajer
   13. 10. 2016, 15:26 avatar
AKo to ty môžeš vedieť, boha si nevidela, nevieš nič čo si on myslí, len si niečo náhováraš, hovoríš za neho ako ti pasuje, kedy ti tvoje teórie potvrdil boh????, tvoje tvrdenia neobstoja na žiadnom súde...tvoja logika, sa prieči ľudskej..tak preto je boh nedôveryhodný, ako tvoje tvrdenia o ňom...

11.
označiť príspevok

milky945 muž
   13. 10. 2016, 15:30 avatar
Čo je logické na tom, že duša pri počatí je už dospelá, lebo má vraj úplné chápanie / poznanie / múdrosť, má plán Boha, má talenty, rozpráva sa s Bohom, potom sa dieťa narodí a nevie o Bohu nič, kým to dieťaťu nezjavia rodičia alebo samotný Boh?

Čo je logické na tom, že duša pri počatí je už dospelá, lebo .... , potom sa dieťa narodí, zomrie a skončí v pekle? By bolo lepšie, keby sa nenarodilo, lebo tým narodením nič nezíska, naopak môže stratiť.

Nikde v 8 som necitoval Písmo / Bibliu na túto tému, ani som neuvažoval.

15.
označiť príspevok

-era- muž
   13. 10. 2016, 15:56 avatar
Logického na tom je veľa, ale rozsah súvislostí ve veľmi široký, takže to nemá zmysel tuná rozpisovať.
Súhlasí lea_pragmaticka1

17.
označiť príspevok

milky945 muž
   13. 10. 2016, 17:23 avatar
až toľko veľa, že nevieš odpovedať?

25.
označiť príspevok

-era- muž
   13. 10. 2016, 20:50 avatar
milky - napísal som "nemá to zmysel" a ty si prečítal, že "neviem". Celkom zábavné, nie?

27.
označiť príspevok

Wolfe muž
   13. 10. 2016, 21:52 avatar
Tym chcel povedat, ze tvoje "nema to zmysel" je vyhovorka, pretoze "nevies"

28.
označiť príspevok

-era- muž
   13. 10. 2016, 22:06 avatar
Aha, takže on vie a ja neviem a ešte k tomu klamem. Jasné! Že mi to nenapadlo! Vďaka.  

30.
označiť príspevok

milky945 muž
   13. 10. 2016, 22:49 avatar
era 25: nemá to zmysel = neverím tomu moc, nie som o tom moc presvedčení, preto o tom nechcem písať.

16.
označiť príspevok

fajer
   13. 10. 2016, 16:14 avatar
Preto sa každý narodí ako ateista....

29.
označiť príspevok

Shagara muž
   13. 10. 2016, 22:39 avatar
16,........to ako keby si sa pýtal,prečo som sa už nenarodil ako jadrový fyzik! Viera prichádza v dôsledku vedomého úsilia jednotlivca ,keď prijíma poznanie.
Tak aj jadrový fyzik musí získať vzdelanie,poznanie a až potom má danú odbornosť.
Mnohí sa narodia nerozumní a nerozumní aj zomierajú. To preto,že nevedia z istých faktov,poznania vyvodiť správne závery!

19.
označiť príspevok

Wolfe muž
   13. 10. 2016, 17:40 avatar
O dospelosti duse, ktora je obmedzovana detskym rozumom mi pride tak trosku ezotericke...
Súhlasí -era-
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:37,  23. sep 2019 o 22:05 TASR Prezident USA a Poľska Donald Trump a Andrzej Duda podpísali v...
dnes, 11:35,  presne...v demokratickej multikultúrnej spoločnosti, si myslim zaniká aj nenávist medzi...
dnes, 11:33,  the X on ma miluje odkedy urobil v škole ten monitor s čím sa chvalil cíti sa i na klimatologa
dnes, 11:32,  Murín konspi majster *13*13*13
dnes, 11:31,  Ano sankcie sú jediný možný spôsob nátlaku na zločinca Madura . Potom je už len vojenský...
dnes, 11:28,  Premýšlam čo robia neopice v severnej časti okrem toho že slúžia 10 rokov v armade a kapu...
dnes, 11:26,  Presne si to uhádol nemám ani jediné slovo pre konšpirátora O. Stonea . Len dúfam že mal...
dnes, 11:25,  Suverenita národných európskych štátov by mala zaniknúť. Len to zbytočne podporuje...
dnes, 11:22,  (2) Osvietený, ak nemáš ani jedno normálne slovo k prejavu O. Stonea, potom si ešte...
dnes, 11:22,  Lemmy Sú dve možnosti Buď túto fotografiu bez autorských práv ukradli alebo ju ukradli a...
dnes, 11:08,  Kvikocú a zmietajú sa v rigor mortis
dnes, 11:08,  Ministerstvu došla trpezlivosť Zdá sa však, že tentoraz vo svojom statuse o petícii,...
dnes, 11:06,  Smer sa rozpadá, ministerstvu došla trpezlivosť: Blahovho besnenia stačilo, klame a šíri...
dnes, 11:05,  A ruskí troli na Slovensku kvikaju a vzlykajú.....*13*13*13
dnes, 11:05,  Ľuboš Blaha je extrémista, preto som naňho podal trestné oznámenie Je to jednoduché: ak...
dnes, 11:04,  Lož ako pracovný nástroj je pre tohoto neomarxistického idiota povinnosť Internetom sa...
dnes, 10:59,  4. osvieteny, hento nie je para ;) ale bombardér zalozil pre borisa tento nick aby mohli na teba...
dnes, 10:56,  Ľudia zo Smeru kritizujú Blahu, nepáčia sa im nenávistné reči Šéf parlamentného...
dnes, 10:54,  Pellegrini kritizuje Blahu za jeho výroky. Väčšina poslancov vo výbore postoj...
dnes, 10:52,  Blaha robí našej krajine obrovskú ostudu nezaberá ani upozornenie smeráckých ministerstiev...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Veriť sebe samému je prvým krokom k úspechu.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(129 784 bytes in 0,383 seconds)