Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

...Do Bratislavy dnes príde muž, ktorý avizoval príchod mimozemšťanov v roku 2012:)

15
reakcií
2834
prečítaní
Tému 7. apríla 2010, 12:10 založil jana lane.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

jana lane žena
   7. 4. 2010, 12:10 avatar
Slovensko navštívi známy autor vedecko-fantastických románov Erich von Däniken, ktorý tvrdí, že mimozemšťania by sa mali na Zemi objaviť v roku 2012....................uz sa tesim na rok 2012 
Súhlasí Ónya

9.
označiť príspevok

Petrana žena
   7. 4. 2010, 16:23 avatar
...len či sa po tom roku 2012 budeme takto rehotať, neviem! 

10.
označiť príspevok

fajer
   7. 4. 2010, 18:06 avatar
Foton spomínal,že vtedy má prísť Kristus,on je tiež spisovateľ....

16.
označiť príspevok

Lukas1 muž
   9. 4. 2010, 00:49 avatar
aj ja. Lebo mozno mu prestane verit este viac ludi, ako mu teraz uz neveri, lebo ako, to je uplny tupec..Resp... Mozno ani neni tupec. Mozno je dost mudry, kedze zaraba na tom, ze ini ludia su tupci.

2.
označiť príspevok

ruwolf muž
   7. 4. 2010, 12:36 avatar
V piatok aj v Trenčíne  
Daniken.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

megamikro muž
   7. 4. 2010, 12:40 avatar
Héj a po čo že príde ináč čital som jeho jednu knihu a príde mi ako jeden inteligentný človek ktorý vie čo hovorý.

4.
označiť príspevok

megamikro muž
   7. 4. 2010, 12:51 avatar
Aha tak už viem po čo príde prečítal som si ruwolf odkaz ale nechápem ako je možné že ked kliknem na slovo človek na mojom vyššie napísanom príspevku objavý sa tam nejaká s..rvená cirkev takže mi vulgárne slová sem písat nemôžeme ale správcovia stránok môžu robit s našími príspevkami aj takéto veci,teraz to vyzerá ako keby som ja propagoval nejakú cirkev a pritom mne sa všetky cirkvi hnusia

5.
označiť príspevok

ruwolf muž
   7. 4. 2010, 12:54 avatar
Tie zelené, dvojito podčiarknuté linky v texte sú (nová) "kontextová" reklama, vďaka ktorej môže ďalej bežať toto fórum zrejme.
Súhlasí Ónya, Martin

11.
označiť príspevok

david lane muž
   7. 4. 2010, 19:43 avatar
...zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené....

12.
označiť príspevok

david lane muž
   7. 4. 2010, 19:44 avatar
...p0dp0ra fooora....zelené.... 

14.
označiť príspevok

jana lane žena
   7. 4. 2010, 23:42 avatar
...daaavid 
Súhlasí Natalia

6.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 4. 2010, 13:03 avatar
A ja mam listky juuuu   
zajtra o 19:00 sa ponorim do Erichovho sveta... Tym, ze tohoto pana zazijem na zivo si splnim jeden z detskych snov  
Súhlasí jana lane

13.
označiť príspevok

megamikro muž
   7. 4. 2010, 20:35 avatar
A nezabudni sa potom s nami podelit o dojmy a zážitky nie že si to všetko neháš pre seba 

7.
označiť príspevok

myrai žena
   7. 4. 2010, 14:04 avatar
nikto sem nepachne,bo nielen na orbite Zeme je neporiadok ,ale aj v hlave Danikena..

8.
označiť príspevok

ranexil muž
   7. 4. 2010, 14:35 avatar
Daniken je v pohode. Mimozemstania existuju a navstevuju planetu ZEM!!!
Súhlasí jana lane

15.
označiť príspevok

david lane muž
   7. 4. 2010, 23:48 avatar
...s0m zwedaf,c0 je na k0nci___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 
Súhlasí jana lane
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:23,  No skusim trafit , Prvy strach zo smrti ,, Druhy este vacsi strach z toho ze uz nebude vlastnit...
dnes, 12:22,  Toto je dvojsečné. Rovnako to platí aj pre: Všetky konšpiračné teórie sú lož, všetko...
dnes, 12:20,  Aké dva?
dnes, 12:19,  Aky strach mas na mysli, Do uvah pridu len dva typy strachu
dnes, 12:13,  Zprávy z Řecka Pavel Pilný 23.03.2020 Na řecko-turecké hranici včera proběhly...
dnes, 12:11,  Ono problém je v tom, že takýto ľudia v prehnanej snahe dávať si pozor pred podvodmi...
dnes, 12:11,  Takých je veľmi málo.
dnes, 12:06,  ty si fakt myslíš, že Milosh nevie čo su chemikalie?......
dnes, 12:05,  A ešte do tretice, malá poznámka: Allimax neobsahuje umelé chemikálie, ako máš o5 svoju...
dnes, 11:58,  (13) Havran, ja si myslím, že na neho v našich domácich pomeroch ešte nedorástol a už ani...
dnes, 11:57,  A čo sa týka tvojho Noe a 930 rokov. Jasné, že nevieš nič o vede a svoj nedostatok si...
dnes, 11:52,  Potom never ničomu. Ani tomu, keď ti lekár predpíše antibiotikum, kde je na krabičke...
dnes, 11:50,  Podobne je to s Pestrecom mariánskym, ktorý má veľký vplyv na regeneráciu pečene. Problém...
dnes, 11:47,  Osvietený tak čo? Kde je tá studnica čistej vody?
dnes, 11:47,  Zato, že mi niekto napíše na krabičku predražených chemických tabletiek, aké sú...
dnes, 11:43,  A keď to pod kontrolou nemá, tak prichádza stres. Ale človek mieni a život mení *03
dnes, 11:43,  Celá veda o psychológii človeka je snaha o kategórizáciu ľudského správania. Jej...
dnes, 11:42,  Zaznela tiež otázka od kešu1, načo užívať Allimax keď môžem jesť cesnak? Preto,...
dnes, 11:41,  To čo "vymyslel" človek, je tiež dielom egoizmu a túžby mať všetko pod kontrolou.
dnes, 11:41,  Veď rozpíš, na to je diskusné fórum. *03
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

I v pekle dobre, keď máš strýca diabla.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(76 500 bytes in 0,368 seconds)