Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Dnes na zem a veku sa konečne na 10235 pokus zase zadaril pád dolára . Borat ideš !!!

0
reakcií
397
prečítaní
Tému 17. júna 2020, 21:42 založil ardun.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

ardun muž
   17. 6. 2020, 21:42 avatar
Najkrajšia bytosť medzi slovenskými hovnometníkmi Igor Jurečka - "doláru hrozí bezprostredný pád"!!!!!!!!!!!!!

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:54,  "Keď kráčaš po zemi ako po guli, nejdeš do žiadneho kopca." Ok, tak sem daj...
dnes, 17:51,  "Na povrchu veľkej gule ktorá ťa vždy priťahuje smerom do stredu nič neuvidíš, len...
dnes, 17:15,  Jeho zmýšľanie vyplýva z presvedčenia, že zem je plochá. Teda keď uvádza príklad, ako...
dnes, 17:07,  Miešaš hrušky s jablkami. Samozrejme, že keď kráčaš do kopca, musíš ísť šikmo ku...
dnes, 17:04,  Lebo používaš nesprávne priamú úmernosť a nie priebeh funkcie sínus. Na povrchu...
dnes, 16:53,  Písal si že pri 10 kilometrov sa výška zvýši len o 1,57 metra, a to je to čo som ti...
dnes, 16:49,  Kráčas podla toho akú krivku ma terén. Nie je možné na šikmom teréne kráčať rovno......
dnes, 16:47,  Všetky hodnoty funkcie sínus ti vygeneruje grafická kalkulačka. Jednotkovej kružnice. Už...
dnes, 16:37,  "Funkcia sínus nemá nič spoločné s priamou úmernosťou. Je to funkcia kružnice....
dnes, 16:30,  Čo sa týka tvojho tvrdenia v príspevku 8, že na každý 1km musíš vystúpiť do výšky 680...
dnes, 16:21,  .......a okrem toho, keď cestuješ po obvode kružnice tak klesáš, nie stúpaš.
dnes, 16:18,  To sú veľmi malé výšky s ohľadom na veľkosť zemegule. 10km výška, to je, akoby si mal...
dnes, 16:13,  Funkcia sínus nemá nič spoločné s priamou úmernosťou. Je to funkcia kružnice. Funkcia...
dnes, 15:56,  "Na 1 km je výškové prevýšenie 6371 km * sínus (1/6371) = 0.0001569 km = 0.1559...
dnes, 15:09,  Od rovníka na pól je to pí/2 radiánov, čiže 1,57...(atď). To znamená výškové...
dnes, 13:32,  Používaš nejaké čudné výpočty. Polomer Zeme je 6371 km. Ak by si sa chcel z rovníka...
dnes, 12:26,  Jeden radián je uhol, ktorý vytína na obvode kružnice oblúk dĺžky rovnajúcej sa jej...
dnes, 11:09,  Prečo si ticho ? Trucuješ ?
dnes, 11:08,  Na Ukrajine je 100 tisíc ruských vojakov, ak by si sa ich spýtala na názor, kto je za...
dnes, 11:05,  Ondrej si tu ?
neprehliadnite
vyhľadávanie

Deti nie sú zlé, ani neslušné. Deti sú iba odrazom spoločnosti, v ktorej vyrastajú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(57 364 bytes in 0,201 seconds)