hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

Dnes ma teší 13

príspevkov
3
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 7.6.2021 10:11 Dušan Fajnor
posledná zmena 8.6.2021 10:35
1
07.06.2021, 10:11
Dnes ma teší 13

Ahoj

Dnes ma teší fakt, že Som zašiel za psychiatričkou a potom do lekárne pre lieky. A čuduj sa svetu, zažil Som kúsok z absolútnej slobody, (ne)závislosti... Totiž moje eCHo ma prekvapilo. Prestalo jednoducho parafrázovať (ne)pochopitelné, negatívné a málo pozitívné hlasy a slová z okolia, spoločnosti ľudí a z verejnosti. Prestalo hlásiť a šíriť o mne, o eGu do okolia (ne)zmysli.

Bola jednoducho ticho a vo mne sa otvoril priestor prázdnoty a ničoty. Toto ticho, vďaka Bohu, je výsledkom mojej duchovnej práce. I keď to bol pár minutový okamih, bolo ticho. Toto ticho sa tak prihovára k (super(anti)eCHu. Takto Som pomenoval oný stav ticha vo mne.

Je to moja túžba a prianie..., aby bolo vo mne ticho. Ticho patrí do Nirvány a je jeho súčasťou. (Super(anti)eCHo je tak môj sen. Je to stav Nirvány, stav smrti. Je to oslobodenie sa od duševnej ríše, od duševna, od telepatického skresleného, iluzórného (ne)reálného a (ne)skutočného sveta.

(Ne)viete si predstaviť, aká to bola psychická úľava pre mňa! Chcem takéto chvíle zažívať i nadalej, ba po celý deň. A o čom boli hlasy a slová v tej lekárne? Tu sú: On je hluchý, on (ne)počuje, (ne)sedia mi myšlienky! To snáď neni pravda, že to není o ňom!?

odkaz

👍: Scarlette , ninka
none
2
07.06.2021, 10:20
13-tka je teda záznam šťastia
Pondelky v sebe nesú naladenie. A človek vniká do tej slobody, to poteší.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 82 522 B vygenerované za : 0.129 s unikátne zobrazenia tém : 36 425 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...

citát dňa :

Svojich priateľov chváľ verejne, ale kritizuj medzi štyrmi očami.