Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Dnes má 70 rokov Jimmy Page

1
reakcií
889
prečítaní
Tému 9. januára 2015, 19:27 založil Master of Puppets ?.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
28. 12. 2014
17
06. 10. 2017
6

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:24,  Posledný z dvanástich prorokov, Malachiáš, žil podľa svojho mena, ktoré znamená „môj...
dnes, 13:23,  Americkí trolli to tu zaprasujú denno denne :)
dnes, 13:22,  z teomu bude kvalitný jehovista......to sa musí uznať......*03*03*03*04...vie sa zatnúť ako...
dnes, 13:21,  ondrej61, ako mohol v ten deň zomrieť a byť vykázaný...? Ako mohol byť vykázaný z...
dnes, 13:21,  392. Áno môžeme - ak vieme niečo z toho, čo nám Kristus vtedy ešte nepovedal.
dnes, 13:20,  nie dôležité postavenie a titul, dôležité je srdce na správnom mieste
dnes, 13:19,  “Jehovovo požehnanie – je to, čo obohacuje, a on k nemu nepridáva žiadnu bolesť.” -...
dnes, 13:17,  400. a preco sa ty do toho montujes ?? ides s ludwom na ulici ponukat straznu vezu ? hehehehe
dnes, 13:14,  “Prineste všetky desiatky do zásobárne, nech je v mojom dome potrava; a vyskúšajte ma,...
dnes, 13:12,  nie!!!!...Adam v ten den naozaj zomrel, a bol vykázaný z Božej prítomnosti......*10*10*10...v...
dnes, 13:12,  Dokáž nám to Písmom. Dokáž nám jednoznačne, že v ľudský duch spojený s dušou (to je...
dnes, 13:08,  ja sa ti snažim vysvetliť tvoj zakladný omyl......že hriešný človek na vecnosti...
dnes, 13:07,  On na teba ani nereaguje. Prečo začínaš vyvolávať hádky?
dnes, 13:05,  https://www.youtube.com/watch?v=pTunCVWzkFA
dnes, 13:04,  393. ondrej nebav sa s jehovistickym sektárom . prenechaj to fotonovi, ked príde ;) ten ho da...
dnes, 13:04,  Ale úplne sme opustili pôvodnú tému a začína sa to tu zvrhávať do nikam nevedúceho...
dnes, 13:01,  Veľký Kocúr, Psyché je starogrécka bohyňa duševnej krásy, Zeus a spravil ju nesmrteľnou,...
dnes, 13:00,  Ale prestal byť nesmrteľným a stal sa v ten deň smrteľným, takže významovo to má aspoň...
dnes, 12:58,  Ja sa pýtam nie preto žeby som nevedel. Ale pýtam sa ťa a ty sám seba usvedčuješ zo lži....
dnes, 12:57,  389/ Ze si Boha este nevidel????hahahaha Ved je vsade!!!! Hluchota slepota temnota...:)))
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Usiluj sa, aby si mal to, čo miluješ, inak budeš nútený milovať to, čo máš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(59 214 bytes in 0,463 seconds)