hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  šport  /  téma

Detský bicykel pre dievča - 8 rokov.

príspevkov
3
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 4.6.2019 10:44 pekarcikova
posledná zmena 1.8.2019 19:41
1
04.06.2019, 10:44
zdravím vážení diskutujúci!
keďže leto pomaly prichádza, tak nás naša dcéra poprosila o bicykel k narodeninám. zamýšľame ho kúpit dlhšiu dobu, predsa len nech v lete nesedí na zadku 🙂 ... v miestnom cykle (malé mestečko) nie je nič moc ponuka, preto chceme kúpiť online. rozpočet máme do 250 eu, predsa len bude treba kúpiť ešte aj nejakú tu prilbu atd

páči sa nám tento: odkaz

viete prípadne ešte odporučiť značku / typ / model, s ktorým je vaše dieťa spokojne?
dakujem
none
2

1. pekarcikova 04.06.2019, 10:44

zdravím vážení diskutujúci!
keďže leto pomaly prichádza, tak nás naša dcéra poprosila o bicykel k narodeninám. zamýšľame ho kúpit dlhšiu dobu, predsa len nech v lete nesedí na zadku 🙂 ... v miestnom cykle (malé mestečko) nie je nič moc ponuka, preto chceme kúpiť online. rozpočet máme do 250 eu, predsa len bude treba kúpiť ešte aj nejakú tu prilbu atd

páči sa nám tento: https://www.slovakiabike.sk/p/3255/mayo-20-basic-sf-6spd-bieloruzovy

viete prípadne ešte odporučiť znač...

04.06.2019, 12:07
Presne ten bycikel sme kúpili našej vnučke.
Vnučke sa raz počas vychádzky zachcelo ísť na potrebu. Tento super bycikel si odložila medzi lopúchmi, kde sa bola vysrať. Urobila to tak nešťastne, že sme ho už nenašli.
none
3

1. pekarcikova 04.06.2019, 10:44

zdravím vážení diskutujúci!
keďže leto pomaly prichádza, tak nás naša dcéra poprosila o bicykel k narodeninám. zamýšľame ho kúpit dlhšiu dobu, predsa len nech v lete nesedí na zadku 🙂 ... v miestnom cykle (malé mestečko) nie je nič moc ponuka, preto chceme kúpiť online. rozpočet máme do 250 eu, predsa len bude treba kúpiť ešte aj nejakú tu prilbu atd

páči sa nám tento: https://www.slovakiabike.sk/p/3255/mayo-20-basic-sf-6spd-bieloruzovy

viete prípadne ešte odporučiť znač...

01.08.2019, 19:41
My sme kúpili v Decathlone ešte na Vianoce. Ceny aj výber sú fajn. Bolo to pre 10 ročného chlapca a vyšiel nás na 160. Sme spokojní. odkaz
Ak chceš ušetriť, dobré je prezrieť si pred nákupom aktuálne zľavy. To sa ti do tej sumy zmestí aj prilba aj ešte niečo potom 🙂 Dobrá stránka, kde sú aj zľavové kupóny Decathlon je táto:
odkaz
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 95 088 B vygenerované za : 0.071 s unikátne zobrazenia tém : 47 779 unikátne zobrazenia blogov : 818 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Ahojte som tu noví a volám sa vlado mam 33 rokov a stala sa mi nečakaná udalosť s ktorou si neviem poradiť a potreboval by som od ľudí súrne potrebujem pomôcť☹️ chcel by som sa opýtať či sa tu nenájde dobrý človek ktorý by mi vedel pomôcť do výplaty...

citát dňa :

Ženy si vždy vyberajú mužov a muži do toho nemajú čo hovoriť.
Problém je v tom, že svojou technikou to vedia tak zakamuflovať, aby sme si mysleli, že si ich vyberáme my.