Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  šport  téma
kategórie:  

Detský bicykel pre dievča - 8 rokov.

4
reakcií
119
prečítaní
Tému 4. júna 2019, 10:44 založil pekarcikova.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

pekarcikova
   4. 6. 2019, 10:44 avatar
zdravím vážení diskutujúci!
keďže leto pomaly prichádza, tak nás naša dcéra poprosila o bicykel k narodeninám. zamýšľame ho kúpit dlhšiu dobu, predsa len nech v lete nesedí na zadku ... v miestnom cykle (malé mestečko) nie je nič moc ponuka, preto chceme kúpiť online. rozpočet máme do 250 eu, predsa len bude treba kúpiť ešte aj nejakú tu prilbu atd

páči sa nám tento: www.slovakiabike.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

viete prípadne ešte odporučiť značku / typ / model, s ktorým je vaše dieťa spokojne?
dakujem
Súhlasí kesha1

2.
označiť príspevok

kesha1
   4. 6. 2019, 12:07 avatar
Presne ten bycikel sme kúpili našej vnučke.
Vnučke sa raz počas vychádzky zachcelo ísť na potrebu. Tento super bycikel si odložila medzi lopúchmi, kde sa bola vysrať. Urobila to tak nešťastne, že sme ho už nenašli.

4.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   4. 6. 2019, 18:04 avatar
Ty kokot, chceš na kokot ?

5.
označiť príspevok

0svietený muž
   4. 6. 2019, 21:38 avatar
Truľo, opakuj si....bicykel, bicykel, bicykel......          
Keď to už nevieš napísať z vlastnej hlavy, aspoň čítaj názov témy a opíš správne. Jáááááj, ty nevieš ani písať, ani čítať.               

3.
označiť príspevok

gabriel pb
   4. 6. 2019, 13:26 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:24,  poprosím fotona nech ta vyhodi z jeho fóra , ty si fakt chory človek
dnes, 01:22,  osvieteny, teraz budem trochu drzá. ale zaujímalo by ma prečo USA nezasiahne. tak ako do inych...
dnes, 01:22,  Zanedlho príde a šeckých zachráni pred hordami imigrantov! Len teraz chvíľu nemôže...
dnes, 01:20,  7. vlastni ho nevytahaju za nič. ti uz od školky dostávaju tazky brainwashing, a ked ani to...
dnes, 01:01,  To tazko Lubos pomenuva veci naozaj pravymi menami neverte progresivcom neverte Caputovej ma...
dnes, 00:46,  ale mam dobru spravu....ardzuni a ftaci jarabaci raz vykapu.......
dnes, 00:43,  a ludia este aj na Slovensku budu obhajovať totalitu ........tento svet sa načisto...
dnes, 00:39,  je toto vôbec normálne?.....to neni sila zničiť tie prasatá v Severnej Korei?.......tisice...
dnes, 00:31,  Vravel som ti zlatko, že to nebude ľahké ;)
dnes, 00:27,  Kim je vyžrate prasa...a vedie totalitný režim......nech mu je zem ľahká.....mal fantasticku...
dnes, 00:24,  94. toto prasa vobec nemá ziadne vyčitky svedomia
dnes, 00:21,  ešteže je tam dosť toho oleja....kto nemaže ten nejede....vivat súdruhovia.....krajsie...
dnes, 00:20,  Súdruh Kim a jeho zlatý socík KĽDR žiada o pomoc, potravinová kríza ohrozí životy...
dnes, 00:20,  Dohráme to zajtra, idem už hajať ;)
dnes, 00:19,  92. toto nie je hra ty odpad. ideš sa rehotat aj na hrob jeho syna ty potkan ?
dnes, 00:18,  hlavna vec ze Kim ma miliardy , okrem ineho zaraba aj na tom ze posiela pracovat svojich...
dnes, 00:18,  Konečne si to pochopil ;) Táto hra sa volá kto z koho ;)
dnes, 00:17,  vy dvaja ste ako moj s moju*03*03*03*03
dnes, 00:16,  Presne tak Ondrej a nie len Severná Korea a Venezuela si užíva svoj zlatý socík ale i Kuba...
dnes, 00:16,  Ty moc nie keď sa mi nevieš ospravedlniť ;)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

I v pekle dobre, keď máš strýca diabla.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(56 306 bytes in 0,384 seconds)