Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  kultúra  téma
kategórie:  

Denník SME propaguje pedofíliu!

58
reakcií
879
prečítaní
Tému 8. júla 2019, 20:57 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 20:57 avatar
Denník SME propaguje pedofíliu! Ľuboš Blaha vyzýva k bojkotu denníka SME
8. júla 2019

Neuveríte, čo je hlavná téma dnešného SME - obhajoba pedofilov. Dúfam, že ste ešte neraňajkovali, lebo to proste v sebe neudržíte.

LIBERÁLI SA UŽ DOČISTA ZBLÁZNILI: V SME DNES OBHAJUJÚ PEDOFILOV!!!
Prepáčte, ale tu už končí všetka sranda. V priamom prenose sledujeme logické vyústenie bezuzdného liberalizmu, ktorý na Slovensku hlásajú politici ako Čaputová či Truban.
Nie, nevciťujme sa do seniorov, ktorých urážajú nevychovaní pubertiaci! Nie, nevciťujme sa do pracujúcich ľudí, ktorých v práci vykorisťujú! Nie!
Vciťujme sa do pedofilov! Oni si zaslúžia našu ochranu! Nech žije liberalizmus! Nech žije SME!
Mne je z toho regulárne nevoľno.

ĽUDSKÉ PRÁVA ÚCHYLÁKOV!
SME o tom nenapísali jeden izolovaný nenápadný článoček. Oni z toho robia koncentrovanú kampaň – kampaň za pedofilov! Hneď tri články na hlavnej webovej stránke. V pondelok ráno. To je škandál!
Jeden článok hlása, že vraj pedofili nie sú zločinci. Ježiš, áno, sú to tie najväčšie chúdence, poďme sa do nich vciťovať, poďme za nich zorganizovať pochod. A na bannery si dajme: Pedofili nie sú zločinci!
A poďme bojovať za ich ľudské práva! Nie za ľudské práva obetí! Nebojujme za tých, čo celý život trpia psychickými traumami preto, že ich v detstve zneuživali nejaké úchylné prasatá. Tých neriešme.
Poďme pomáhať tým, čo majú chúťky znásilňovať deti! Lebo to je priorita našej spoločnosti - úchyláci! Prepánakráľa, toto je už aj na SME príliš. Toto je to povestné dno!

PERVERZNÁ LOGIKA LIBERÁLOV: OBETE NIE SÚ DETI, ALE PEDOFILI
Druhý článok na SME rozoberá, že aj pedofil má právo na život bez predsudkov a odsudzovania.
Jasné, však vlastne aj masoví vrahovia, psychopati so sadistickými sklonmi a nacisti, čo chcú vykántriť celé národy - tých všetkých poďme ľutovať a robiť všetko pre to, aby voči nim náhodou niekto nepovedal niečo politicky nekorektné.
Však oni sú vlastne obete! Utláčaní pedofili - slza sa mi tisne do očí, keď si predstavím, ako veľmi musia trpieť! Proletári 21. storočia! Obete!
Nie deti! Tie nie sú obete! Tie sa predsa obliekajú veľmi vyzývavo! Za všetko môžu tie arogantné decká!
Oni v tom SME na kompletku zošaleli. Ale na kompletku!

PEDOFILNÁ ROMANCA V DENNÍKU SME
V treťom článku SME prináša srdcervúci príbeh o tom, ako pedofil čakal, kým dievčaťu vyznal lásku. No úplná romantika. Di Caprio lieta s Winsletovou, Titanic sa plaví šírim oceánom, do toho hrá My Heart Will Go On, všetci sme dojatí!
Ach - aké kruté, že pedofil musel čakať, kým malému dievčatku vyzná lásku - povedzte, aj vás pichlo pri srdiečku! Ostáva len dúfať, že ho dievčatko neodmietlo - inak by to bolo porušenie ľudských práv!

Ako, nič v zlom, ale toto je normálne, že reklama na pedofíliu. A mne sa chce vracať. Zo SME, z Penty, z týchto perverzných liberálov, ktorí obhajujú sexuálnych úchylákov!

DENNÍK SME JE ČISTÝ EXTRÉMIZMUS!
Milí šialenci zo SME. Mám pre vás malý odkaz. A verím, že hovorím za každého normálneho človeka na Slovensku.
Nie, nebudem sa vciťovať do úchylákov! Nebudem sa vciťovať do zločincov! Nebudem sa vciťovať do ľudí, ktorí môžu ublížiť mojim deťom!
Budem sa vciťovať do detí, ktoré zneužili! Budem sa snažiť pomáhať rodinám, ktoré rozvrátili!
Budem hovoriť o pracujúcich ľuďoch, ktorí celé dni drú a všetci na nich kašľú, kým liberálne monštrá riešia v tlači, ako pomáhať pedofilom!
Budem chrániť spoločnosť pred zločincami a úchylákmi! A pred liberálmi typu SME, Denník N či Progresívne Slovensko, ktorí im chcú pomáhať.
Toto budem robiť. Lebo nie som šialený ako vy!

BOJKOT SME
Ľudia, zastavme to, kým je čas. Toto je extrém. Čistý extrém. Liberálny extrém.
„Tak si predstavte, že vediete normálny život a v puberte zistíte, že ste pedofil. Nič s tým neviete robiť - proste je to tak.“ Takto sa snaží vzbudiť súcit voči pedofilom redaktorka SME Hanzelová, známa tiež ako „bakalárka“.

HANZELOVEJ DEMAGÓGIA ROZZÚRILA SLOVENSKO
A ešte sa Hanzelová utvrdzuje v tom, že vlastne každý, kto nesúhlasí s pedofilmi, je konzervatívny či kotlebovec. Toto je už úplne choré. Ale dočista. Ja nemám slov.
Akože ešte sa máme cítiť hrozne nemoderne, ak sa nám z pedofilov dvíha žalúdok… Viete,čo pani Hanzelová!? Že sa nehanbíte! To, čo páchate, je kolosálna drzosť!
Odpor voči pedofílii nie je otázkou toho, či je niekto konzervatívny, preboha! Rovnako ako nie je doménou konzervatívcov odpor voči násilníkom, úchylákom a vrahom. Taký je postoj každého normálneho človeka.
A Hanzelovej to ľudia dávajú pocítiť. Všetci.

NEZAUJÍMAJÚ MA PEDOFILI ANI VRAHOVIA, ZAUJÍMAJÚ MA DETI A NEVINNÉ OBETE
Ak niekto znásilňuje deti, tak je hovädo. A je jedno, že na to došiel v puberte a nevedel s tým nič robiť. Mohol sa sterilizovať, nechať sa zavrieť, hanbiť sa za seba a nevyliezať von. Mňa to nezaujíma.
Rovnako ako ma nezaujímajú psychopati, ktorí vraždia ľudí - nezaujímajú ma ich práva, nezaujímajú ma ako ľudia… A to isté platí pre úchylákov, čo ubližujú deťom.
Je choré, že denník SME obhajuje pedofilov. Zajtra sa môžno začne vciťovať do zoofilov, potom do nekrofilov a nakoniec si vypočujeme, že aj masoví vrahovia dakedy v puberte došli na to, že majú neodolateľnú chuť vraždiť a naša milá Zuzanka nás bude poučovať, že sa do nich máme vedieť vžiť a všetci z toho budeme „benefitovať“.

TAK SI PREDSTAV, ŽE TI DIEŤA ZNÁSILNÍ NEJAKÝ ÚCHYĽ, ZUZANKA!
Mám pre Teba iný príbeh, Zuzanka. Tak si predstav, že vedieš normálny život a jedného dňa sa ti narodí dieťatko. Dennodenne na ňom visíš, prežívaš s ním prvý krôčik, vedieš ho za rúčku do škôlky, smejete sa spolu, bláznite sa spolu, plne ti dôveruje a ty by si preňho aj zomrela.
A jedného dňa ho znásilní nejaké úchylné prasa a ty si prečítaš v SME, že však maj porozumenie, lebo on za to vlastne nemôže, on na to došiel v puberte a snažme sa ho pochopiť.
Toto si predstav, dievča zlaté a možno pochopíš, že si vedľa ako tá jedľa!

PEDOFILI SÚ HÁVEĎ A DO HÁVEDE SA NEVŽÍVA
Každý, kto má deti, veľmi ťažko predýchava Tvoje arogantné slová. A ver, že je jedno, či si ľavičiar, pravičiar, socialista či konzervatívec, to, čo dnes vyviedol denník SME - z toho došlo zle úplne všetkým. Pretože ak je niečo „sväté“ v každej normálnej spoločnosti, potom je to ochrana detí.
A úchyláci, čo im ubližujú, sú háveď. Nič iné, než háveď. A do tejto hávede sa nevciťuje, nesnažíme sa ju pochopiť, nesnažíme sa súcitiť. Snažíme sa pred ňou chrániť naše deti, našu spoločnosť, naše rodiny.

S DENNÍKOM SME SOM NADOBRO SKONČIL
Viete, priatelia, keď denník SME obhajoval americké vojny, mal som sto chutí začať ho bojkotovať. Lebo obhajobu vojny nepovažujem za politický názor, ale za nemorálny extrém.
Keď denník SME ovládla Penta, chcel som to urobiť takisto. Pretože ak takáto odpudivá finančná skupina ovplyvňuje politiku, je to čistý kanál.
Ale vždy som si nakoniec povedal - majú iný názor, musíš to tolerovať. Takto sa boje nevyhrávajú.
Ale viete čo - toto jednoducho tolerovať nemusím. Toto už nie. Toto je hranica, ktorú neprekročím.
Tie liberálne monštrá obhajujú pedofíliu. A ja to nebudem tolerovať. Odteraz budem denník SME bojkotovať. Pretože toto už nie je otázkou chorých politických názorov, toto je prachsprostý kriminálny akt, ak niekto obhajuje pedofilov.

POZREL SOM SA NA MALÚ A ZLOMILO SA TO VO MNE
Dnes som dostal od denníka SME niekoľko štandardných otázok ohľadom mojej budúcnosti v Smere a minulosti v KSS a tak. Už som mal rozpísanú odpoveď, keď mi zrazu kamarát poslal tie nechutnosti, čo vypisuje Hanzelová o pedofílii. Pozrel som sa na svoju malú… A zlomilo sa to vo mne.
Nie - dosť! So SME som skončil. Navždy. Ak niekto hľadá cestu k porozumeniu s pedofilmi, je pre mňa morálny netvor. Nebudem im odpovedať na nič. Koniec. Bodka. Stačilo.
Vyžeňme ich do karantény, priatelia. SME je odpad. Po dnešku sa ich žiaden normálny človek nesmie dotknúť. Musíme ich vytesniť ako ten najodpornejší extrém.

BOJKOTUJ DENNÍK SME!
Vyhlasujem bojkot denníka SME a prosím vás o spoluprácu. Slovensko sa musí brániť. Ich nezničia žaloby, súdy, hnev či kritika. Naopak - ryžujú z toho. Na tej dnešnej nechutnosti ešte zarobia.
Ich zničí len to, že ich prestaneme čítať, otvárať si ich stránky, odpovedať, zdraviť ich - toto je jediná cesta.
Na otázky denníka SME som nedopovedal. A už nikdy neodpoviem. Kto obhajuje úchylákov, je takisto úchylák.
Denník SME je denník úchylákov. A kto ho číta, schvaľuje to. Pre mňa oddnes denník SME neexistuje.
Ak si proti pedofilom, bojkotuj SME! A šír to ďalej! Tento zápas s liberálmi musíme vyhrať. Ide o všetko!

#bojkotujsme
Súhlasí Milanôčko


2.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 20:58 avatar
A čo sa dá čakať od tých buzerantov a lezieb na čele s Pičaputovou !!!!!!!!!!!
Súhlasí Kasafran


43.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 03:19 avatar
Denník SME nepropaguje pedofíliu, len upozorňuje na idiotov a homofóbov ako je komunista Kasafran, ktorí majú falošné predsudky. Práve Kasafran je živý príklad človeka, ktorý má až až príliš veľa predsudkov voči ľuďom, ktorí sú iní ako on, eštebák. Nie každý je eštebák, ale Kasafran je eštebácka sviňa. Niektorí hovoria, že je eštebácke prasa, nehádam sa.


47.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 03:33 avatar
Odkaz je tu: komentare.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

#bojkotujblaha

#bojkotujkasafrana


59.
označiť príspevok

Krištof
   9. 7. 2019, 12:34 avatar
Čo sa týka osôb, tak tie treba rešpektovať. Ale čo sa týka pedofílie, tú aj Svetová zdravotnícka organizácia považuje za chorobu, v Medzinárodnej klasifikácii chorôb je zaradená k duševným poruchám a poruchám správania. Takže zjavne treba rozlišovať: človeka - aj trpiaceho touto chorobou, treba rešpektovať, ale tú chorobu treba odmietať a hodnotiť ako zlú vec. Predovšetkým ju neslobodno praktizovať. Došlo by tým okrem iného k poškodzovaniu detí a mládeže. Chorý by sa mal liečiť z toho primeraným spôsobom. Ak je veriaci, mal by sa modliť za svoje uzdravenie resp. za oslobodenie. Lebo aj pápež František v tejto súvislosti hovorí, že je tam vplyv zlého ducha, Satana:

"Na záver svätej omše pápež František uzavrel štvordňové stretnutie rozsiahlym príhovorom, v ktorom vyjadril neochvejný postoj celej Cirkvi bojovať proti zločinom pedofílie, a to nielen v Cirkvi, ale spolu so všetkými osobami dobrej vôle aj v celej spoločnosti. Poukázal na podstatu zločinného fenoménu a programovo vyjadril angažovanosť Cirkvi v boji proti pedofílii v ôsmich konkrétnych oblastiach, a to ako v Cirkvi, tak i mimo nej.
V polhodinovej reči Svätý Otec jasnými slovami pomenoval obludnosť zneužívania maloletých vo všetkých jeho formách, ktoré sa týkajú každej oblasti života, v prostredí rodín, škôl, športu a inde. Podľa oficiálnych štatistík medzinárodných organizácií, ktoré citoval, stávajú obeťami násilia stovky miliónov detí a bezbranných osôb. Pápež upozornil, že štatistiky zďaleka nevyjadrujú skutočnú mieru tejto zločinnosti, keďže mnohé prípady zostávajú nenahlásené. ...
„Ťažko pochopíme fenomén sexuálnych zneužívaní mladistvých, ak nezoberieme do úvahy moc, keďže tieto sú vždy následkom zneužitia moci, využitia podriadeného postavenia bezbrannej zneužitej osoby, čo umožňuje manipuláciu s jej svedomím a jej psychickou i fyzickou krehkosťou. Zneužitie moci je prítomné aj v iných formách zneužívania, ktorých obeťami je takmer 85 miliónov detí, na ktoré všetci zabúdajú: detskí vojaci, prostituujúci mladiství, podvýživené deti, unesené deti ako časté obete príšerného obchodovania s ľudskými orgánmi alebo ako premenené na otrokov, deti-obete vojen, detskí utečenci, abortované deti a pod.
Zoči-voči toľkej krutosti, toľkým modloslužobným žertvám detí bôžikom moci, peňazí, pýchy, arogancie, nepostačujú čisto empirické vysvetlenia; tieto neumožňujú pochopiť šírku a hĺbku tejto tragédie. Pozitivistická hermeneutika tu opäť ukazuje svoje limity. Poskytuje nám pravdivé vysvetlenia, ktoré nám pomôže prijať nevyhnutné opatrenia, no nie je schopná ozrejmiť zmysel (pozn. prekl.: význam, signifikát, t.j. čo to znamená). A my dnes potrebujeme vysvetlenia aj zmysel. Vysvetlenia nám veľmi pomôžu v operatívnej oblasti, ale nechajú nás na pol ceste.
Čím je teda existenciálny „význam“ tohto kriminálneho javu? Vzhľadom na jeho ľudskú šírku a hĺbku, nie je dnes ničím iným ako konkrétnym prejavom ducha zla. Ak si túto dimenziu neuvedomíme, zostaneme vzdialení od pravdy a bez skutočných riešení.
Bratia a sestry, dnes stojíme pred prejavom bezočivého, agresívneho a ničivého zla. Za týmto všetkým i vo vnútri toho je ukrytý duch zla, ktorý sa vo svojej pýche a arogancii cíti byť pánom sveta a myslí si, že zvíťazil. A toto vám chcem povedať s autoritou brata a otca, isteže malého a hriešneho, ktorý je ale pastierom Cirkvi, ktorá predsedá v láske: v týchto bolestivých prípadoch zneužívania vidím ruku zla, ktorá nešetrí ani nevinnosť maličkých. To ma privádza k myšlienke na prípad Herodesa, ktorý hnaný strachom zo straty svojej moci nariadil vyvraždenie všetkých detí v Betleheme. Za týmto je Satan.”
www.vaticannews.va Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 7. 2019, 21:01 avatar
Ja si myslím že tvoji rodičia urobili niekde zasadnú chybu Milan . Ale nič to


4.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:04 avatar
Aj tvoji, a nebola to zásadná, bola to veľmi hrubá chyba !!!!!!!!!!!!!!


5.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   8. 7. 2019, 21:04 avatar


6.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:06 avatar
Je to tak, ja nikdy nezačínam, ale potom je to po piči !!!!!!!!!!!!!!!!


7.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:06 avatar
A terazky pritvrdím aj Edovi do piče, nech si užije !!!!!!!!!!!!!!


11.
označiť príspevok

megamikro muž
   8. 7. 2019, 21:11 avatar
Milan sa ti čudujem že sa nevysereš na toto forum iba čo si zdravie ničíš ,pokial tu budú písat také skurvené svine ako je edo nemá význam tu chodit a admin je asi mimozemšťan ked tej svine edovi tu dovolí písat
Súhlasí Milanôčko


13.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:13 avatar
Máš pravdu, asi sa na to vyserem, lebo to už nemá úroveň, jebem na to, ale dnes si ešte Eduarda vychutnám ak dovolíš.   


16.
označiť príspevok

megamikro muž
   8. 7. 2019, 21:20 avatar
ved hej ale máš dost rokov a dobre vieš že hádat sa s touto svinou nemá význam
Súhlasí Milanôčko


17.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 21:20 avatar
(13) Mil@níčko,
to nerob, zostaň tu - veď Ty náš Orol tatranský vieš vzlietnuť nad všetky vrcholy úpadku Osvieteného gangu...!
Súhlasí Milanôčko


18.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:22 avatar
Ale veď zostávam, kľud chlapci, to som len špásoval tak na okraj.   
Súhlasí Kasafran


24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 7. 2019, 21:28 avatar
je to znalec prírody ktorý nepozná kozu od kamzíka . Ukradne fotku z Talianska píše že fotil kamzíkov . To je umelec ako ZSSR vývojar . Orla v živote nevidel lebo ho nemá šancu ani poznať od myšiaka


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 7. 2019, 21:23 avatar
megamikro tvoj tato a mama sem chodia tiež ??? Daj im z fekala napiť bolševíku


22.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:25 avatar
Daj im ty z penisovej džury !!!!!!


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 7. 2019, 21:26 avatar
Nemôžem lebo je podozrenie že majú tú komunisticku nemoc zvanú syfilis


50.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 04:54 avatar
a ty buzerantske skorumpovane ovno tebe nevadi ze na SME propaguju pedofiliu? no nevadi ty kckct poebany mojho syna si tiez bral do tej smradlavej papule pedofilny buzerant osvieteny.


51.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 08:05 avatar
na SME NEpropaguju pedofiliu


28.
označiť príspevok

megamikro muž
   8. 7. 2019, 21:37 avatar
lutujem ta ty chudák
Súhlasí Milanôčko, Kasafran


30.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:39 avatar
Už nevie ako by podjebal, ale nechaj ho, aspoň je prča.   


31.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 7. 2019, 21:41 avatar
aj ja teba súdruh


32.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:41 avatar
Poplačméééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé        


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 7. 2019, 21:08 avatar
pičagondova


9.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:09 avatar
Pičazakovicova.


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 7. 2019, 21:10 avatar
pritvrdím súdružka Gondová


12.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:11 avatar
No skús to a uvidíš, čo sa bude diať, poď do toho ak máš gule.   


14.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 21:13 avatar
(3) Osvietený,
ako si možno prečítať v Tvojej (nevedomej?) reakcii, Tvoja mamička si zrejme doteraz neuvedomuje, aké nielen pastafariánske, ale aj homosexuálne monštrum na svojich prsiach chovala...
"Nevedomej s otáznikom" píšem preto, že si ten Blahov článok zrejme ani nestihol prečítať a takto bedársky "veľavravne" reaguješ...


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 7. 2019, 21:15 avatar
To máš pravdu súdruh Blahove články naozaj nečítam .


19.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 7. 2019, 21:23 avatar
SME je žumpa v ktorej sa s obľubou kúpe osvetielkovaný
Súhlasí Kasafran, Milanôčko


21.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:24 avatar
A pritom má vírivku, asi sa tam vysemenil a je to zasraté.   
Súhlasí Kasafran


25.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 7. 2019, 21:30 avatar
Luboš Blaha by v normalnom štate dávno sedel v base a v zvieracej kazajke . Ale dočká sa


27.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:35 avatar
Aj Kiska sa dočká !!!


35.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 7. 2019, 21:48 avatar
Aj osvetielkovaný


36.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:49 avatar
On nie, on zdrhne za veľkú mláku ku svojim.   


26.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 21:31 avatar
(15) Osvietený,
.nečítaš ich "nikdy", ale vždy na ne dokážeš takto retardovane reagovať...?
Nechápem začo Ťa ten Tvoj riadiaci dôstojník/kaco honoruje, keď len málokedy dokážeš napísať pár vlastných myšlienok k meritu článku/príspevku/reakcii...!


29.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 21:39 avatar
(25) Osvietený,
predpokladáš, že sa z tej svojej zvieracej kazajky máš šancu niekedy dostať/vyslobodiť...?
Ja som presvedčený, že ak, potom až vtedy, keď sa dostaneš na pezinskú skládku - ale to užb ude totálne neskoro...!


33.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 7. 2019, 21:42 avatar
Sa ti o tých riadiacich dôstojnikoch dodnes sníva eštebak    


34.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 21:43 avatar
Smejmééééééééééééééééé síííááááááááááááááááááá        
Súhlasí Kasafran


37.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 21:57 avatar
(33! Osvietený,
ja dôvodne predpokladám, že Tvoj kaco (riadiaci dôstojník Mossadu) už s čím ďalej-tým menším záujmom sleduje a vyhodnocuje zmätočné výstupy zastaralého biorobotického programu, ktorým Ťa vybavil pred vyše piatimi rokmi...


38.
označiť príspevok

Havranie muž
   8. 7. 2019, 22:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   8. 7. 2019, 22:15 avatar
Terazky robíš pre Pičaputovej Síájéj ?


40.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 7. 2019, 22:32 avatar
(38) Osvietený,
ak máš ešte čím, potom určite neodôvodnene predpokladáš, že gény Tvojich rodičov sa prejavili až s takým veľkým časovým/historickým predstihom...!
Nuž, ale čo už - čo si myslíš, a na čom si zakladáš, je skutočne Tvojou "výsostnou" IQ vlastnosťou...


48.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 03:48 avatar
Kto pozná tvár, ksicht, Kasafrana, môže si ľahko predstaviť, že žid brojí proti židom. Ide o chorobu z potomstva, z fikcie, že je tiež židom, a trpí tým.


49.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 04:51 avatar
mna by zaujimal tvoj ksicht ty buzerantske ovno tebe neprekaza ze na SME propaguju verejne pedofiliu?


52.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 08:06 avatar
na SME NEpropaguju pedofiliu


53.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 08:09 avatar
a co to malo byt? ked tomu venovali hlavnu temu dna?


54.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 08:14 avatar
Je to len názor Jakuba Fila. A je to dôkaz, že na SME nie je cenzúra. Jeho názor je o tom, že nie každý človek je zločinec. Pokiaľ PartOFgod ešte nikoho nezavraždil, tak zatiaľ nie je vrahom.


55.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 08:16 avatar
Bola by to propagácia, keby Jakub Filo propagoval pedofíliu, ale nič také nerobí. On len hovorí, že kým človek nespácha zločin, je potrebné ho brať ako nevinného, ako ostatných ľudí.


56.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 7. 2019, 08:29 avatar
to je kazdemu jasne naco okolo toho 3 strany a pribehy pedofilkov. A ked je niekto pedofil aj ked este nic nespachal je podla teba spravne aby mu boli dane do opatery a na vychovu nase deti? to je take liberalne


41.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 7. 2019, 00:59 avatar
(33) Osvietený,
priznám sa Ti - pri každom prižmúrení očí vidím Tvojho kaca (riadiaceho dôstojníka Mossadu) ako bedlivo sleduje/kontroluje výkony svojho biorobota


42.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   9. 7. 2019, 01:03 avatar
Je to robot z Haluzíc, samé haluze dáva.   


44.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 03:20 avatar
Krysafran, sledujem, že si sa z choroby ešte stále nevyliečil.


45.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 03:22 avatar
Fašista Krysafran, vieš prečo choroby? Lebo tvoja diagnóza nie je komunistická. Čudujem sa komunistom, že ťa ako čiernu fašistickú ovcu držia medzi sebou v komunistickom košiari.


46.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 03:31 avatar
Čo mohli spraviť občania? Odstavili od moci exotov ako je komunista Kasafran. Zrejme to tejto komunistickej kryse nevadí, a bude naďalej propagovať fašistickú ideológiu.


57.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 7. 2019, 11:35 avatar
Lemmy,
veď až natoľko a až takým exemplárnym spôsobom nestrhávaj zo seba roky "pripravovanú a modernizovanú" masku sionistického "humanistu"...!
Nože sa aspoň chvíľu zamysli nad tým, či Ti ešte aspoň trošku slúži ten Tvoj sionistický pud sebazáchovy...!
Ja som sa už dávnejšie na tomto DF vyjadril, že keby som bol Židom, tak by som bol rovnako hrdý ako teraz, keď som už vyše trištvrte storočia bielym Slovákom...
Sionisti sú ľudia Tvojho typu, pôvodu a charakteru, ktorí dokážu v prospech svojich plánov a cieľov obetovať aj milióny svojich súkmeňovcov - viď prípravu a priebeh holocaustu pred a počas II. svetovej vojny...!


58.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 7. 2019, 11:55 avatar
Prepáč, nestíham sa ti venovať, mám aj iných pacientov. Postav sa do radu! A čakaj.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 18:59,  189, ..... komunikoval, ale skrze anjelov, poslov!!!*54*54*54*54 Ale ty si tvrdil , že...
dnes, 18:58,  Ruská armáda nacvičovala invazi a jaderný útok na Polsko Poláky pobouřila zpráva o...
dnes, 18:57,  Toto sa na čo nacvičuje ???????????????????????????????
dnes, 18:56,  Také kurvy ako vždy sú i dnes i všetci vlastizradcovia ktorí s ruskom pracujú propagandou...
dnes, 18:53,  Nepohybujem sa v ich kruhoch . Ak by som ich chcel zorganizovať , určite sa zomknu okolo...
dnes, 18:52,  Lemmy Eda pravda nezaujíma, jeho prácou je šíriť propagandu
dnes, 18:52,  Nie, to ty naivne brániš tieto zločiny, najmä ten, o ktorom je téma, a to, že nás napadlo...
dnes, 18:51,  Tvrdiť, že Sovieti napadli Poľsko, vás v Rusku vyjde draho. Presne 200-tisíc rubľov Súd...
dnes, 18:51,  Nie je to naše fórum, sme tu hostia, takže musíme vydržať elfa a trolla v jednom:...
dnes, 18:50,  Buď vzorom, začni.
dnes, 18:50,  Poľsko zaútočilo na Československo po podpise zmluvy s Nemeckom
dnes, 18:50,  Hokejis, tunajší idiot osvietený dnes dostal mentálnu nakladačku, tak teraz bude spamovať...
dnes, 18:49,  Lemmy Ešte ma napadlo , že možno byť stálo za pokus , nejak bezdomovcov v tvojom meste...
dnes, 18:49,  Najväčší spojenec Hitlera sa nenechal zahanbiť: Sovieti zahájili brutálny útok na...
dnes, 18:49,  Fašistický trole zabávaj :)
dnes, 18:48,  Osvietený, nepresvedčuj ma, že si naivný hlupák. Dokazuješ to čím ďalej, tým viac.
dnes, 18:47,  Máš vážny problém, pretože nechceš uznať, že boh sa s mnohými ľuďmi v biblii...
dnes, 18:47,  Ty kurva jedna bolševicko fašistická hakovo krížová SS
dnes, 18:47,  Pakt o neútočení medzi Poľskom a Nemeckom bol spojenectvom diabla s diablom ?
dnes, 18:46,  Pakt o neútočení bol spojenectvom diabla s diablom V prípade nacisticko-sovietskeho...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Človek mieni a človek aj mení.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(167 249 bytes in 0,250 seconds)