hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Covid-19 a Rusko

príspevkov
9
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 10.5.2020 15:40 oktavian
posledná zmena 10.5.2020 21:53
1
10.05.2020, 15:40
Pamatáte ako sa na začiatku Covid krízy Rusofili bili do pŕs že covid obchádza azbukáčovo? Lebo vraj nebojácny superman Chuck Noris Putin ten vírus odplašil? Dokonca po facebooku kolkovali obrázky ospevujúce putinov kult osobnosti o tom ako Putin pomohol Taliansku a ako im posiela pomoc pritom na tom len vytĺkal politický kapitál - ich propaganda šírila nenávisť k USA a EU. Dnes je Rusko krajina ktorá je na 5tom mieste na svete v počte nakazených a počet chorých stúpa raketovým tempom ktorým zachvíľu prekonajú aj Talianov a Španielov zato samozrejme Putin nemôže. Ale vrah Putin nemiesto toho aby sa snažil konať tak radšej pchá hlavu do piesku a nechá obetavých Ruských doktorov "samovypadnúť" z okna.

Vždycky som si kládol otázku ako si môže nejaký veľký národ nechať vládnuť šialeného diktátora.

Stále nechápem ako môže jeden psychopat položiť na kolená 140 miliónov Rusov a oni namiesto toho aby s tým niečo robili tak trpia ako takí nevolníci. Keby takéto psycho vládlo v starom Ríme alebo na dnešnom Slovensku tak by sme ho už dávno bez pardónu DALI DOLE. Žiaľ Rusko nie je Slovensko a Rusi majú iný temperament a nechali si od svojich vladárov vždy skákať po hlavách už by sa ten národ mal konečne prebudiť vschopiť a posunúť sa vpred a nie velebiť krvavých diktátorov akým bol Stalin alebo akým je dnes Putin.
👍: ondrej61
none
2

1. oktavian 10.05.2020, 15:40

Pamatáte ako sa na začiatku Covid krízy Rusofili bili do pŕs že covid obchádza azbukáčovo? Lebo vraj nebojácny superman Chuck Noris Putin ten vírus odplašil? Dokonca po facebooku kolkovali obrázky ospevujúce putinov kult osobnosti o tom ako Putin pomohol Taliansku a ako im posiela pomoc pritom na tom len vytĺkal politický kapitál - ich propaganda šírila nenávisť k USA a EU. Dnes je Rusko krajina ktorá je na 5tom mieste na svete v počte nakazených a počet chorých stúpa raketovým tempom ktorým zac...

10.05.2020, 15:44
Už to, že si napísal: "stále nechápem" o niečom svedčí.

Povedal by som, že máš svoje predsudky a tie ti následne toto chápanie znemožňujú.
none
3

2. -era- 10.05.2020, 15:44

Už to, že si napísal: "stále nechápem" o niečom svedčí.

Povedal by som, že máš svoje predsudky a tie ti následne toto chápanie znemožňujú.

10.05.2020, 16:07
era, djjaro: Ja nie som nejako extra zatažený jeho osobou je to len ďalší z rady diktátorov. V modernej dobe boli aj ďaleko horší diktátori napr Sadám Hussain ktorý počas svojej vlády rozpútal krvavé pogromy na Židov, alebo použil chemické zbrane na Kurdov a nechal povraždiť 10ky členov strany BAAS počas jedného kongresu. Putin je slabý odvar skutočného diktátora, ale udivoje ma že človek ako on dokáže vládnuť aj v 21 storočí v dobe Internetu a sfanatizovať ludí okolo seba ...pritom on sám nemá nejakú výnimočnú charizmu neni ani extra rečník neni ani dobrý taktik a ako politik stojí za ho... jediné čo ho drží pri moci je propaganda. Skutočný vladár ako Bol napr. Julius Caesar musí mať zmysel pre spravodlivosť a ľud musí cítiť že je jedným z nich, Putin neni skutočný vladár Putin je len taký podrazácky zmrdík, ktorý sa pasuje do role mužika ktorý používa mafiánske metódy.
👍: ondrej61
none
6

3. oktavian 10.05.2020, 16:07

era, djjaro: Ja nie som nejako extra zatažený jeho osobou je to len ďalší z rady diktátorov. V modernej dobe boli aj ďaleko horší diktátori napr Sadám Hussain ktorý počas svojej vlády rozpútal krvavé pogromy na Židov, alebo použil chemické zbrane na Kurdov a nechal povraždiť 10ky členov strany BAAS počas jedného kongresu. Putin je slabý odvar skutočného diktátora, ale udivoje ma že človek ako on dokáže vládnuť aj v 21 storočí v dobe Internetu a sfanatizovať ludí okolo seba ...pritom on sám nemá...

10.05.2020, 19:04
Sám si napísal, že stále nechápeš a s vysokou pravdepodobnosťou týmto spôsobom myslenia to ani nikdy nepochopíš.
none
4
10.05.2020, 18:29
putler nepotrebuje charizmu, stačí ked kritici a odporci vzdy záhadne zmiznú - navzdy
none
5

4. Bijoux 10.05.2020, 18:29

putler nepotrebuje charizmu, stačí ked kritici a odporci vzdy záhadne zmiznú - navzdy

10.05.2020, 18:50
Spadne ti sánka z toho ako sa mýliš v Putinovi, v Trumpovi. Už čoskoro sa svet zmení. Nastane raj na zemi. Satan a jeho prisluhovači už sú porazení a mimozemské civilizácie svetla nás čoskoro oficiálne navštívia. A potom si všetci uvedomíte v akej lži ste celý čas žili. V akej lži žilo ľudstvo. A to píšem s plnou vážnosťou a radosťou. Blížia sa k nám zlaté časy.
none
7

5. t-e-ó-m-a 10.05.2020, 18:50

Spadne ti sánka z toho ako sa mýliš v Putinovi, v Trumpovi. Už čoskoro sa svet zmení. Nastane raj na zemi. Satan a jeho prisluhovači už sú porazení a mimozemské civilizácie svetla nás čoskoro oficiálne navštívia. A potom si všetci uvedomíte v akej lži ste celý čas žili. V akej lži žilo ľudstvo. A to píšem s plnou vážnosťou a radosťou. Blížia sa k nám zlaté časy.

10.05.2020, 19:40
d8. teóma, ty máš dnes dobrého dílera
👍: -era-
none
8

7. Bijoux 10.05.2020, 19:40

d8. teóma, ty máš dnes dobrého dílera

10.05.2020, 19:57
Mysli si čo chceš. No ja to všetko píšem vážne.
none
9

8. t-e-ó-m-a 10.05.2020, 19:57

Mysli si čo chceš. No ja to všetko píšem vážne.

10.05.2020, 21:53
13. aj nejaké clue. kedy sa dočkáme tych bytostí svetla
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 105 761 B vygenerované za : 0.170 s unikátne zobrazenia tém : 47 695 unikátne zobrazenia blogov : 817 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Možno si sa niekedy zamýšľal, ako bude vyzerať ten Nový Jeruzalem, nebeské kráľovstvo, ktoré má zostúpiť, podľa proroctva 😉 Nuž, asi ťa sklamem trochu, ale nejedná sa o klasické mesto...

citát dňa :

Žena sa vydáva s nádejou, že manžela zmení. Ale on sa nemení.
Muž sa žení s nádejou, že sa žena nezmení. Ale ona sa mení.