Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Čo je dovolené bohom a ruským patriotom, nie je dovolené volom a ruským občanom!!!!!!!!!!!

52
reakcií
478
prečítaní
Tému 5. júla 2019, 12:40 založil Osvietený.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 12:40 avatar
Tatiana Navka si zapózovala s chráneným ruským jeseterom, ktorého ulovil jej muž Dmitrij Peskov (Putinov hovorca s hodinkami za pol milióna dolárov) . Bežnému Rusovi za lov chráneného jesetera hrozí až 9 rokov v lágri.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Pripomenulo mi to dobu keď chodieval Fidel tatranských kamzíkov strielať z vrtuľníka . Také socialistické a enviromentálne .
Súhlasí kesha1


20.
označiť príspevok

havran
   5. 7. 2019, 20:39 avatar
Osvietený - nevieš ako to bolo a čo šlo. Bola to len nepodarená fraška, keď lákali Fiodela na našu stranu. Nebol na žiadnom vrtuľníku, ale na gaze a mal rozbité čelo, ako ho kopla puška. Novinárom ktorí ho fotili zobrali filmy z foťákov Do tána hral stolný tenis so svojím ochrankárom a nad ráhom mu vyletela raketa z ruky a rozbil niekoľko zrkuadiel v Grande St. Smokovec. Také veci sa stávajú aj dnes. Tak sa z toho neposer. Videl som v živote veľa fopa pri tých medzištatných návštevách , len sa o tom nepísalo a ty sa tu dubáčik ideš posrať z toho čo sa stalo.


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 21:08 avatar
Tých návštev bolo nikekoľko havran . Kastra nebolo potrebné si získavať na našu stranu lebo tak Kuba ako i ČSSR bola gubernia ZSSR . Je fajn že si pustil zopár periel a že ich bolo neurekom . Ano čelo rozbité mal ale nie od puškohľadu ale v opiloze     Tých strelcov chodilo na kamzíky entemitneho druhu tatrica XY spomiem len Čaučeska , Todora Živkova , ale i mnoho iných diktatorov a súdruhov . Po jednej z nevydarených poľovačiek sa šírilo mnoho správ a od tých čo sa zúčastnili sa i dnes po toľkých rokoch dozvedáme rozporuplne informácie .
Z vrtulníka urobili gaza a z na mol ožrateho Castra supersnipera . Rozbite čelo prisudili puške to sa naozaj absolutným začiatočníkom stava s tým puškohľadom ale nie poľovníkovi ktorý má za sebou veľku päťku v Afrike atd .

Každopádne štb v tom čase spustila dezinformačnu kampaň kde i v TV vysvetlovali že Castro na žiadných kamzíkov nepoloval

zurnal.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 12:51 avatar
Ako obhájiť Táňu je otázka pre ruských patriotov z DF    
Súhlasí Scarletta


4.
označiť príspevok

Scarletta žena
   5. 7. 2019, 16:27 avatar
Df trolli su všetci natlačeni največšiemu oligarchovi ruska v nemenovanej časti tela , a tipujem nejaky jeseter ich netrápi
Súhlasí kesha1, Osvietený


5.
označiť príspevok

kesha1
   5. 7. 2019, 16:34 avatar
Ich netrápi, že sú padnuti na hlavu. Ja som si istý, že keby nás rusi znovu obsadili týmto hňupom by to nevadilo.
Súhlasí Scarletta, Osvietený


6.
označiť príspevok

Scarletta žena
   5. 7. 2019, 16:38 avatar
5. to len tym najveçšîm fanatikom, ti ostatni by sa rychlo prebrali  
Súhlasí kesha1, Osvietený


7.
označiť príspevok

kesha1
   5. 7. 2019, 16:50 avatar
Možno áno. Ale, ako si všímam týchto ľudí, oni na slovo veria hovnometom. Niektorí, ako trebárs Pes sa to snažia trocha maskovať, akože objektivita a pod. Lenže koho raz zombirovali toho preberie až keď neni čo jesť.
Súhlasí Scarletta, Osvietený


11.
označiť príspevok

Scarletta žena
   5. 7. 2019, 17:25 avatar
7. jáj ale 90% sa uchyluje k tymto kvázi médiam, lebo si myslia ze sa budú mat pod rusmi lepšie . čo nehrozí
Súhlasí Osvietený


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 19:35 avatar
Sranda , že ani ardzun neprišiel Táňu zachrániť ba ani Kasafran    


15.
označiť príspevok

-era- muž
   5. 7. 2019, 20:06 avatar
Táňa nepotrebuje zachraňovať, poradí si sama.
Súhlasí Osvietený


16.
označiť príspevok

-era- muž
   5. 7. 2019, 20:07 avatar
Kvalifikovaný odhad?  
Súhlasí Osvietený


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 20:18 avatar
Tiež som si myslel  


14.
označiť príspevok

Pes124 muž
   5. 7. 2019, 19:54 avatar
Kesha. Prepáč, žiadne maskovanie sa. Píšem o svojom subjektívnom názore. Taká otázka. V KE bol bitúnok napojený na okolité PD, rovnako aj mliekareň, mlyny. Fungovalo to, ale zrazu v rokoch 90-ich to skončilo. Prečo?


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 20:16 avatar
Pes124 neporozumel som otazke pre Keshu ale asi si čítal nejakú dobrotu o likvidovaní a rozbíjaní družstiev . Skusim ti to stručne vysvetliť . V našej krajine prebehlo násilné združstevnovanie sovietskeho druhu . Aký to malo priebeh a zaostavanie za vyspelým svetom nejdem rozoberať . Nefungovalo to . I keď by sa zdalo že ano opak je pravdou . Chýbalo konkurenčné prostredie managment a motivačný faktor . Preto družstvá zamestnavali ľudí ale polovica ľudí v zime sedela bez financií doma bez jedinej koruny . Neskôr to začali riešiť tzv pridruženou výrobou čo spôsobovalo ešte väčšie zaostavanie a ekonomický prepad ale riešilo to že aspoň cez zimu sa pol družstva hralo na to že pracuje . Dôkaz o nefungovaní a kooperácii monopolov je ten že všetkeho bolo nedostatok tak múky ako i pšenice korá stala zavratných 350 kčs metrák . Rovnako bol nedostatok i mäsa ktoré bolo astronomicky drahé a tak ako všetko nedostatkové a to napriek intenzívnemu dovozu mäsa z Mongolska , Argentíny a hlavne Číny / príklad kjuracie prsia boli výhradne made in china o kvalite nemusíme ani debatovať . Napriek predaja zdochlín v núdzových výsekoch bolo mäsa nedostatok . Zohnať nejake obilie pre domáci chov si vyžadovalo kumšt a korupciu . Obdobne na tom boli mliekarenske výrobky . Napríklad v roku 1986 nebolo pol roka jogurtov a veľkého množstva výrobkov z mlieka .

Prečo a kto rozbil družstvá ?
Nuž po roku 1989 bola pôda vracaná vlastníkom . Vtedy sa niektorí vlastníci osamostatnievali čiže pôdu z družstiev vyberali čo je logicke . Družstvá prechádzali reštrukturalizáciou ale nakoniec i tak vlastne odbali vlastníkov o pôdu a odkupením podielov za maximálne 10 % hodnotu . Družstvá išli tak ako v komunizme a súkromníci taktiež nezaujímavá činnost z ekonomickeho hľadiska . Všetko sa zmenilo až v roku 2004 vstupom do europskej unie . Vtedy započali masívne dotácie a družstvá už o par rokov nadobudli najmodernejšiu techniku na svete zriadili si svoje predajne a momentalne je poľnohospodárska činnosť na Slovensku jednou z najlukratívnejších ekonomických činnosti . Tak sa to v roku 90 skončilo a tak v roku 2004 v najelitnejšm ekonomickom klube sveta znovu zrodilo . Europske poľnohospodárstvo je druhe najefektívnejšie na svete po USA kde je však poľnohospodárstvo tak ďaleko po predu vo všetkých odvetviach že jeho ani len napodobňovanie nie je realne ani po štrukturach ani inak .


21.
označiť príspevok

Pes124 muž
   5. 7. 2019, 20:48 avatar
Ja to vidím trochu inak. Už som ti písal, že nič nie je čierne alebo biele. Zaráža ma fakt, že v KE bolo všetko vybudované (teraz hovorím o potravinách resp. o lokálnom agrosektore). PD nechajme tak, nemá význam sa o tom baviť. Zvláštne je to, že podniky boli skúpené rôznymi zahraničnými konzorciami a padli (opäť hovorím o KE). Je to normálny jav, konkurencia kúpi slabšiu konkurenciu, ktorá jej prekáža. Vždy sme boli poľnohospodárska krajina, ten nedostatok mäsa a iných komodít bol zrejme spôsobený exportom do rozvojových krajín, neviem a je mi to tiež záhadou.. Včera som napr. videl v obchode zemiaky ...krajina pôvodu Egypt. Je to podľa teba normálne?


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 21:17 avatar
Pes124 načo by si kupoval slabšiu konkurenciu ???     Veď tá by zdochla sama    

Nie nikdy sme nemali dostatok ani len základných potravín a bolo to spôsobené centrálným riadením hospodárstva . Preto bol nedostatok všetkého lebo tam súdruhovia sedeli pod trúnkom a sprostí ako bačkora .

V rámci EU sme jeden trh čiže zemiak z Holandska či Poľska atd je normálne vec .
Napríklad ešte v roku 1997 nebolo zemiakov .
Ten dostatok nevznikol sam od seba . Stvoril ho trh konkurencia a hlavne členstvo v najelitnejšom a najväčšom ekonomickom klube EU .

Skúpené podniky . Nuž keď podnik vykazoval stratu je logické že nemohol dalej pokračovať preto ho kupila firma ktorá dokaže špičkovým menežmentom a najmodernejšími techologiami vyrábať konkurencie schopné mliečne výrobky . Preto napríklad Zvolenský prešiel týmto čo spomínam .
Preto sú schopne držať krok iba veľké podniky Samozrejme americke ale i Europske Britske , Francuzke a Holandské .
Do rozvojových krajin sme davali uplne omrvinky ako súčasť propagandy ZSSR že ako zachranujeme svet. A doma sme mali hovno v regáloch . Jedno dobove video
http://www.youtube.com/watch?v=T1bUFkqqqrM Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarletta


25.
označiť príspevok

Pes124 muž
   5. 7. 2019, 21:28 avatar
Aj slabšia konkurencia môže časom ohroziť. Preto je lacnejšie ju kúpiť. Tvoj posledný odstavec. Jednoducho, či boli v strate alebo v zisku, neviem, rozhodne tie firmy v druhom najväčšom meste SR po zakúpení padli. Vysvetli mi to prosím.


26.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 21:38 avatar
Pes124 tento vtip šírili komunisti od roku 1990 denodenne o kupení neschopnej konkurencie .

Samozrejme štatny podnik nikdy nebol nebude a nemôže byť konkurencie schopným čo sa dnes už so 100 % už aj vie .

Ak podnik štátny podnik vykazuje stratu je uplne najlepším spôsobom predať ho súkromníkovi ktorý má peniaze na jeho reštrukturalizáciu vie prineiť nové techologie zainvestovať a pri minimálnom zisku podnik prevádzkovať . Štát má potom dane ľudia prácu a v obchodoch máme kvalitný tovar napríklad spomenutých mliečných výrobkov , ktoré obstoja v konkurenčnom boji .

Ak bude podnik s neschopným menežmentom vykazovať stratu dopadne to ako vo Venezuele kde urobili opak všetko zoštatnili .


27.
označiť príspevok

Pes124 muž
   5. 7. 2019, 21:49 avatar
Zrejme som príliš unavený. Nemal som na mysli neschopnú konkurenciu, tá nikoho neohrozí. Len z akého dôvodu v KE nedošlo po odpredaji k žiadnej obnove a budovy chátrajú?


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 21:52 avatar
Pes124 tak to sa treba poinformovať otvor si kataster porál dohladaj vlastníkov a zistuj .

V 90 rokoch to robili tak že cez súdruha riaditela napríklad jednoty sa kupovali podniky za par korun ostatok išiel do vačku riaditelovi

Alebo sa kupil podnik založil sa cez bieleho koňa a v 10 bankach sa zobral uver ktoreho protihodnota bol ten podnik ale tento hnus je dávno minulosťou . Takto skončil napríklad motorest ranč


29.
označiť príspevok

Pes124 muž
   5. 7. 2019, 22:08 avatar
Fajn. Ale v rokoch 90-ich sme už boli predsa v inom politickom režime. Samozrejme, boli tunely. Bez debaty. Len stále nerozumiem tomu, prečo keď druhú najväčšiu veľkovýkrmňu ošípaných na Slovensku v K. Polianke kúpili nejakí Holanďania alebo Mlyny nejakí Belgičania s úmyslom podnikania a opravy zlého management-u nakoniec tie podniky padli. Je to podľa mňa o kupovaní schopnej konkurencie.


30.
označiť príspevok

Scarletta žena
   5. 7. 2019, 22:21 avatar
29. pretoze styri dekády socializmu spravili svoje . ludia boli neskuseni a lahká obet roznych špekulantov
Súhlasí Osvietený


31.
označiť príspevok

Pes124 muž
   5. 7. 2019, 22:25 avatar
Dík. Konečne nejaká normálna odpoveď.
Súhlasí Osvietený


33.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 22:54 avatar
pes 124 kde máš tých udajných Holanďanov ? www.orsr.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Čo sa týka mlynu tu máš tých čudesných Belgičanov

www.orsr.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Všetko sú to bludy čo píšeš asi si čítal hlavnespravy

Ale tam ti asi súdruhovia z HZDS nenapíšu čo sa to vlastne stalo napríklad s Gemerským mlynom.

   

Vysoké tresty politickým nominantom. Súd rozhodol v kauze Gemerský mlyn

V kauze mediálne známej ako Gemerský mlyn vo štvrtok Okresný súd Bratislava II obžalovaných Jozefa Vala a Ľubomíra Neslušana uznal za vinných. Vo väzení by si mali obaja odsedieť 12-ročné tresty.

Súd im tiež uložil ochranný dohľad na jeden rok a zákaz vykonávať verejné funkcie na päť rokov. Taktiež majú podľa rozsudku spoločne nahradiť vzniknutú škodu. Bývalí členovia Výkonného výboru Fondu národného majetku (FNM) čelili obžalobe pre porušenie povinností pri správe cudzieho majetku. Podľa prokuratúry dvojica spôsobila štátu škodu 4 770 000 eur, keď v júli 2010 v mene fondu podpísala dohodu o mimosúdnom vyrovnaní so spoločnosťou Gemerský mlyn, a to napriek tomu, že fond vyhral súdny spor so spoločnosťou na prvostupňovom súde. Prokurátor vo štvrtok v záverečnej reči upozornil, že Dozorná rada FNM v čase po parlamentných voľbách vydala uznesenie, aby fond neprijímal žiadne vážne rozhodnutia do nástupu nového vedenia. Obžalovaní podľa neho napriek tomu uprednostnili osobný záujem nad verejným a konali tak, že štátu vznikla škoda, ktorá 35-násobne prevyšovala škodu veľkého rozsahu. Súd sa stotožnil s tým, že vina oboch bola dostatočne preukázaná. Verdikt súdu nie je právoplatný, keďže obaja obžalovaní na mieste podali odvolanie.

Obaja obžalovaní od začiatku súdneho procesu tvrdili, že podpisom dohody len konali svoju povinnosť, keďže ich k podpisu zaviazalo rozhodnutie výboru ako kolektívneho orgánu. Významné rozhodnutia podľa Jozefa Vala vedenie fondu vždy konzultovalo s vládou alebo Koaličnou radou. Rozhodnutia Výkonného výboru FNM označil opakovane za politické, keďže všetci jedenásti vtedajší členovia boli politickí nominanti. Strana Smer-SD mala vtedy vo výbore šesť členov vrátane predsedu, HZDS dvoch členov a SNS troch členov vrátane oboch obžalovaných. Konečné znenie dohody so súkromnou spoločnosťou bolo podľa Jozefa Vala vypracované mimo právnej sekcie fondu, ktorej bol v tom čase šéfom. "Bol nám predložený len konečný variant dohody, a tak som ho aj mal predložiť," povedal ešte minulý rok s tým, že sumu, ktorú majú spoločnosti vyplatiť, osobne určil predseda výkonného výboru. Vo štvrtok v záverečnej reči tiež zdôraznil, že pôvodne vyšetrovateľ v jeho prípade obvinenie zrušil a trestné stíhanie sa obnovilo až po pokyne vtedajšieho ministra vnútra Daniela Lipšica. Vyšetrovateľ tiež podľa neho ignoroval dôkazy v jeho prospech. "Zakladal som dve spravodajské služby a vždy som bol na tej správnej strane zákona," povedal s tým, že obvinenie je pre neho poníženie a "strašná osobná urážka". Jozef Valo aj Ľubomír Neslušan ktorý bol v tom čase podpredsedom výkonného výboru, zároveň zdôraznili, že za rozhodnutie o mimosúdnom vyrovnaní ako členovia výkonného výboru nehlasovali.

Podľa prokuratúry obžalovaní umožnili neoprávnené vyplatenie 4,77 milióna eur spoločnosti Gemerský mlyn ako mimosúdne vyrovnanie v rámci súdneho sporu, a to napriek tomu, že fond vyhral spor so spoločnosťou na prvostupňovom súde. Spor vznikol po tom, ako FNM odstúpil od privatizačnej zmluvy podniku, ale majiteľom, ktorí spoločnosť pôvodne odkúpili v roku 1992 za 16 miliónov vtedajších korún, nevyplatil naspäť peniaze. Dôvodom bolo, že vlastníci medzitým založili podnik banke, takže fond jej musel vyplatiť ich podlžnosti. Vyplatením vyrovnania Jozef Valo a Ľubomír Neslušan podľa obžaloby spáchali trestný čin porušovania povinností pri správe cudzieho majetku. Prípad sa odohral po voľbách v roku 2010, ešte predtým, než nová vláda vymenila pôvodných nominantov vo FNM.

www.noviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


36.
označiť príspevok

Pes124 muž
   5. 7. 2019, 23:06 avatar
Nie Sečovská, ale Košická Polianka. Je naozaj strata času zaoberať sa tým. Tie podniky už nie sú. Prepáč, v K. Polianke ešte funguje hydina.


37.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 23:09 avatar
Nie je to strata času aspon vieš že mlyn gemerský sudruhovia z HZDS vytunelovali za mečiarovej spravodlivosti na ktorú dohliadal súdruh Harabin    


35.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 7. 2019, 22:57 avatar
4 dekady socializmu stacili na to aby ludia nad spekulantami nemuseli uvazovat neexistovalo aby ta nejaka financna institucia okradla coho tie zakerne spiny americke okamzite vyuzili.


32.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 22:39 avatar
Pes124 v 90 tých rokoch sme mali presne ten režim ako dnes . Čiže parlamentnú demokraciu . Ale kedže ministri Mečiarizmu boli presne takí krívaci ako minister spravodlivosti Mečiarizmu súdruh Harabín išlo to dolu vodou . Okrem iného súdruhovia z Ruska a kgb držali Mečiarovcov za gulky a tak vymysleli scestne referendum o vstupe do nato v roku 1997 kde sa proti vstupu do nato vyslovilo menej ako 1 % voličov . Referendum pre istotu zmaril další Mečiarov minister ktorého Mečiar za odmenu amnestoval . Kupovanie schopnej konkurencie je absurdnosť najväčšieho zrna . Najmä v priestore EU je to totál blud . Znie to asi tak logicky ako keby si kupil PNS stanok a zapalil ho dúfajúc že sa bude menej fajčiť .
Asi taku logiku to dáva aby prišiel niekto v priestore EU kupiť zbankrotovanú KKtinu na východnom slovensku za miliony .

Absurdne hodne konšpiračných bludných stranok


34.
označiť príspevok

Pes124 muž
   5. 7. 2019, 22:57 avatar
Mýliš sa. Kupovanie konkurencie. Napr. firma X vie, že firma Y má v ponuke konkurenčný produkt. Firma Y ten produkt má, je možno aj lepší. No a firma X, keďže vie, že Y bude predávať za nižšiu cenu a naviac má aj viac zaujímavých produktov, tak malého hráča zlikviduje kúpou. Väčšinou firmy Y nemajú dosť financií, tak sa teda predajú. Hovorím teraz o pharma biznise, v ktorom som sa pohyboval. Mečiara nechajme tak, zapadol prachom. Je už za vodou. Je hlúposť ísť do minulosti.


38.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 23:13 avatar
Pes124 farma biznis je jednou z oblubených tem konšpiračných medií a krčmových filozofov .

Mečiar nezapadol prachom existuju ešte jeho chapadla a nie len minister spravodlivosti Mečiarizmu sudruh Harabin .

Jednak si, napriek obrovskému rozsahu svojho kritického myslenia, nejako nechcú uvedomiť, že aj konšpirácie sú dobrý biznis. Gazilióny konšpiračných webov, trilióny filmových dokumentov a teratony tlačených publikácií, ktorých autori im ani sami neveria. Áno, konšpirácie normálne ľuďom zarábajú peniaze. Ale zase nemajú také zisky ako ten skurvený nenažraný farmabiznis. Preto netreba jesť drahé lieky, ale kúpiť si biorezonančné antirakovinové čípky len za 1200 éčiek alebo si dať päť procedúr organického feng-shui klystíru len po stopade. Penicilín by žrali iba neinformované ovce. A ďalej je zaujímavé, že čím dlhšie žijeme v tomto temnom orwellovskom svete otroctva a informačnej neslobody, tým ľahšie sa dá ku všetkým tým super tajným informáciám dostať. Ale to je taká malá záhada, ktorou sa konšpirátori zrejme nemajú čas zaoberať.


39.
označiť príspevok

Pes124 muž
   5. 7. 2019, 23:23 avatar
Konšpiračné médiá ma nezaujímajú, rovnako ako krčmová filozofia. Píšem len o tom, čo som zažil.


40.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 23:42 avatar
Tak buď ja neviem čo po tebe čítam alebo ty nevieš čo píšeš    

Ty pes 124 si písal že čitaš konšpiračnu rusku dezinformačnu stranku ruskej propagandy hoaxov a bludov a že si na nej našiel i dobre a pravdive članky a tak som ťa požiadal či by si mohol dať iba na jediný taký članok link .

Žiaden si však nenašiel dodnes    

A garantujem ti že ani nenájdeš     


41.
označiť príspevok

Pes124 muž
   5. 7. 2019, 23:51 avatar
Zrejme si zle čítal. Jediné, čo som napísal bolo, že aj Hlavné správy je dobré si prejsť. S ruskou propagandou naozaj nemám nič spoločné. Posúvam sem svoj subjektívny názor. To je všetko.


42.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 23:53 avatar
Pes124 objasni mi záhadu prečo je dobre prejsť si hlavne spravy ???


43.
označiť príspevok

Pes124 muž
   5. 7. 2019, 23:59 avatar
Osvietený Nie je to žiadna záhada. Porovnávanie informácií z rôznych zdrojov.


45.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 00:00 avatar
Pes124 hlavne správy majú zdroje ??? Neblázni            


46.
označiť príspevok

Pes124 muž
   6. 7. 2019, 00:08 avatar
Čítam aj to. Je to moja vec.


48.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 00:10 avatar
Presne tak čo čítaš je absolutne tvoja vec čítaj ďalej    


49.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 00:12 avatar
pes124 ja som od teba iba žiadal jediný članok ktorý si prečital a považuješ ho za niečo čo si sa dozvedel . Ale nenašiel si ho ani si nemohol lebo neexistuje    


47.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 00:08 avatar
pes124 zhrnm si tie zdroje

Hlavné správy sú internetový denník je zaradený medzi konšpiračné médiá.

Šéfredaktorom je Róbert Sopko. Hlavné správy spolupracujú s občianskym združením Slovensko-ruská spoločnosť Jána Čarnogurského. Pre Hlavné správy tiež pod pseudonymom Eugen Rusnák píše Rus Jevgenij Paľcev.

Na Slovensku ide populárne médium, ktoré kombinuje zavádzajúce informácie s reálnymi, čo čitateľov mätie ešte viac.

Hlavné správy sú kritizované za poskytovanie priestoru na šírenie konšpiračných teórií, zaujaté spravodajstvo, dezinformácie,vojnovú a prokremeľskú propagandu

V novembri 2018 sa ukázalo, že od 2015 pre Hlavné správy pod pseudonymom Eugen Rusnák píše Rus Jevgenij Paľcev, ktorý udržiava kontakty s pracovníkmi ruskej mediálnej skupiny Rossija Segodňa (Rusko dnes, kam patrí aj agentúra Sputnik), financovanej Kremľom. Návštevy Sputnika potvrdzujú fotografie Miloša Zverinu z januára 2018, podľa ktorého Paľcev „preberá články z týchto médií“. Európsky parlament pritom agentúru Sputnik označil za jeden z nástrojov, cez ktoré sa Kremeľ snaží „spochybniť demokratické hodnoty, rozdeľovať Európu, získavať domácu podporu a vytvárať dojem zlyhávajúcich štátov vo východnom susedstve EÚ“

A na koniec stručne

Fungovanie Hlavných správ, takmer žiadnu editorskú spätnú väzbu a žiadne overovanie faktov ani zdrojov .


50.
označiť príspevok

Pes124 muž
   6. 7. 2019, 00:14 avatar
Prepáč, nebaví ma diskutovať o konšpirácii. Jednoducho čítam všetko.


51.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 00:32 avatar
Celkom určite všetko nečítaš . Lebo keby si čítal vedel by si že Gemerský mlyn nekupili Belgičania ale rozkradli Mečiarovci avšak od takých zdrojovičovcov ako je súdruh Kapusta sa to nedozvieš

V rokoch 1994-1996 pôsobil na zahraničnom oddelení denníka Smena, vnútropolitickom oddelení denníka Slovenská REPUBLIKA, týždenníku Extra a opäť v Slovenskej REPUBLIKE.

Od roku 1997 šéfredaktor redakcie Ráno STV, neskôr prešiel do spravodajstva Slovenskej televízie, kde bol redaktorom a komentátorom, popri tom scenáristicky a režijne pripravoval strihovú reláciu politickej satiry Fašírka, ktorá bola kritická najmä k vtedajšej opozícii. Jej politickí reprezentanti a médiá označovali reláciu za poplatnú vtedajšiemu vládnemu zoskupeniu.

Moderoval aj reláciu o slovenskej populárnej hudbe Átrium. V roku 1998 bol obvinený z trestného činu ohovárania za televízne príspevky o komunistickej minulosti Rudolfa Schustera, policajné preverovanie ukončila prezidentská milosť, ktorú Kapustovi udelil Vladimír Mečiar, v tom čase vykonávajúci niektoré právomoci prezidenta.

na palete

             

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


52.
označiť príspevok

Pes124 muž
   6. 7. 2019, 00:47 avatar
Osvietený. Informačný šum. Myslel som košický mlyn. Tuším to bolo premenované na Gabona. Idem spať, zajtra mám zase 12 hodín v robote. Dík za diskusiu. Normálna výmena názorov. Dobrú noc.
Súhlasí Osvietený


53.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 00:57 avatar
Nie ani mlyn v Košiciach nepremenovali na gabona žiadni Belgičania .
Ale Abo Mill

Košice majú miesto duchov, aké inde na Slovensku nenájdete

Schátrané mlyny so silom sú výnimočné v rámci strednej Európy.

Zrejme najzaujímavejšie opustené miesto na Slovensku sa nachádza v priemyselnej zóne na košickom Jazere.

Obrí objekt mlyna so silom, ale aj ďalšie zdevastované budovy v areáli dnes vyzerajú tak, že ich najpravdepodobnejším osudom raz bude demolácia.

Vzhľadom na ich aktuálny stav je však ich skutočná hodnota veľmi diskutabilná.

Vlastník budov, pôvodne košická, už maďarská firma Abo Mill, je v konkurze.

www.orsr.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


44.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 23:59 avatar
Osobne sa plne stotožnujem s tým že čítať a prechadzať si take žumpy ako sú hlavnespravy hraničia z duševnou poruchou


24.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 7. 2019, 21:21 avatar
dones mi tie zemiaky, nám na pôvode nezáleží


17.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 7. 2019, 20:10 avatar
Tvoju chorú paranoidnú hlavu už obsadili


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 7. 2019, 14:20 avatar
to bol Tanin jeseter sukromny


8.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 7. 2019, 17:08 avatar
Chvala panu bohu ze tu boli Rusi a ja som mohol zazit uzasne detstvo v debe kedy Ceskoslovensko bolo naozaj slobodne. youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


9.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 7. 2019, 17:18 avatar
Takto vyzera ked spieva slovensku hymnu 60.000 slovakov . Blizi sa cas ked sa slova pravdy dostanu ku kazdemu obcanovi a narod slovensky sa prebudi. Nepotrebujeme zbrane ak sa zjednotime viete si predstavit tu silu ked Slovensku hymnu zaspievame ako narod jednohlasne ? Utecu vsetci smradi z republiky dobrovolne ani smrad tu po nich nezostane oni presne vedia kto to su. youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 7. 2019, 17:21 avatar
Balte si kufre smradi . Neuveriteľné parazitovanie na zavraždenom novinárovi Kuciakovi zo strany politikov, štátnych orgánov, mimovládok, tretieho sektora, ľudsko-právnych organizácií, na odpútanie pozornosti od skutočných politických a ekonomických zločinov, ako aj zločinov proti ľudskosti
Na úvod chcem zdôrazniť, že nemienim ani znevažovať ani spochybňovať písanie zavraždeného novinára Kuciaka. Aj keď som ho nepoznal osobne, pokiaľ žil, nič som si od neho neprečítal, vlastne ma na neho upozornila Danka Bobeková, ktorá ho nazvala romantikom túžiacim po pravde a spravodlivosti práve na základe toho, čo si od neho ešte počas jeho života prečítala. Za svoju osobu môžem skonštatovať, že s touto jej charakteristikou na neho som sa taktiež stotožnil, veď vlastne všetci traja sme prakticky robili to isté, len v inom množstve a iným spôsobom. Pričom si dovolím skonštatovať, pokiaľ porovnám to čo uverejnil počas života Ján Kuciak a porovnám to s tým, čo uverejnila Danka Bobeková na www.necenzurovane.net, Tento odkaz smeruje mimo DF.skktoré jediné mali odvahu toto uverejniť, lebo doposiaľ v žiadnom štáte EÚ nebolo tak podrobne zdokumentované prepojenie politikov a vysokých štátnych úradníkov so špičkami mafie rôznych druhov na vrchole pyramídy, ako to zdokumentovala ona samotná. Pri porovnaní toho všetkého a toho čo opublikoval Ján Kuciak, tak z jeho strany sa jednalo len o úbohé 2-3 percentá.

Aký to paradox, keď všetci tí, ktorých spomínam v nadpise, nenašiel sa ani jeden jediný kus z tejto čeľade, vrátane samozvaných investigatívnych novinárov, ktorý by bol Danku Bobekovú verejne podporil. Jediná podpora ktorá tu nasledovala, BOLO SPOJENIE ARCIZLOČINECKÝCH VYVRHEĽOV Z VYSOKEJ POLITIKY, ZLOČINECKÝCH MAFIÍ S GAUNERMI RIADIACIMI POLÍCIU, PROKURATÚRU A SÚDY, týchto prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe, NA EKONOMICKÚ LIKVIDÁCIU JEJ RODINY. A netreba zabudnúť na extra vyvrheľov zo zločineckej a štátno-teroristickej organizácie – SLOVENSKÁ INFORMAČNÁ SLUŽBA, lebo prioritou tejto bandy vyvrheľov bolo napr. zakrývanie trestnej činnosti gaunera, zlodeja a podvodníka Ladislava Bašternáka, ako aj prenasledovanie a vyhrážanie tým, ktorí písali o jeho trestnej činnosti. PRIČOM, PARADOXNE, PREVETRÁVAČOM POHLAVNÝCH ORGÁNOV Z MV SR A GP SR, TO NEPREKÁŽALO.

Komentár od Danky Bobekovej, ktorý je súčasťou tohto článku, nech je mementom pre všetky tie ponížené hoviadka slovenské, ktorým bolo vsugerované, že sú hrdým a svojbytným národom.
Vladimír Pavlík

KAPITÁLOTVORNÍ ZLOČINCI, KONKURZNÁ A JUSTIČNÁ MAFIA A MLČANIE ZBABELÝCH
Danka Bobekova – facebook 14. mája 2018
Našu krajinu začali rabovať vyvolení kapitálotvorní vraj, teda ZLODEJI, lebo kapitál mali len tí, čo šlohli občanom po nežnopripravenej šaráde. Tú pripravili ešte pred tým novembrom, dokumentov je dostatok a dá sa to zistiť aj na foafe a finstate, kedy zakladali firmy zo štátnych peňazí a kto ich zlikvidoval na svoje zväčša účty. Dám jeden príklad za všetky. Popísala som ho podrobne a FAKTOGRAFICKY. DONAR, toť memento pre mňa. Vladimír Mečiar označil Fedora Flašíka za parazita na jeho vláde. Ponecháme stranou otázku, prečo sa tatko národa nezbavil parazitov, keď mal pod palcom krajinu.

DONAR popísali podaktorí vraj investigatívci ako práčku štátnych peňazí. A bodka. Pritom mnohí vedeli, že DONAR nekúpil Jaromír Kopera, ale bol to nainštalovaný biely kôň insolventný. To nenapísal nikdy NIKTO. Donar čistila konkurzná mafia. V takom zložení ale pôsobila v mnohých podnikoch v KONKURZOCH, to nebola náhoda, ale know how rabovačky krajiny cez konkurzy. Doložila som dokumenty, ako bianco doklady podpísané koňom, použili bossovia. Aj čísla účtov. Doložila som aj to, ako vyšetrovatelia v začiatkoch rokov deväťdesiatych vyšetrovali túto aj podobné kauzy. Ale mnohé boli POZAMETANÉ. Doložila som aj to, akým spôsobom na vyšetrovateľov KYDALI mafiáni so svojimi koňmi, poznám aj príbuzného obete, čo sa spojil s mafošom.
A tu je pointa. Mafia nakydala na vyšetrovateľov práve tak, ako revolučné sily a infiltrovaní trollovia mafie na mňa a Vlada Pavlíka. On totiž ako jediný mal odvahu to zverejniť. Tu prebieha roky jediný boj. Proti všetkým svedkom ponovembrových zločinov. Koľkí sú tu dnes za tých sedem rokov mojej faktografie? Našťastie do desať vie rátať asi každý.

Ak chce niekto meniť krajinu, musí poznať know how, ako ju položili zradcovia na kolená. Zradcovia dnes ale majú kapitál. A veľa prisluhovačov slintajúcich za misku hrachu. Pre Slovensko je príznačná ZRADA a pre svedkov zločinov platilo a platiť bude

- A NAKONIEC MA VŠETCI ZRADILI. Slovíčko všetci je v tej vete PODSTATNÉ. Ja som až takú smolu zatiaľ nemala. To bude tým, že som sa veľmi rýchlo zbavila zvratkozradcov...

Poznámka:

Bohužiaľ nikto z tých, ktorí chcú tzv. „Slušné Slovensko“ nechce vedieť nič o know kow, ktorým zradcovia položili Slovensko na kolená, rovnako ich nezaujímajú ekonomické zločiny, ktorými bola ukradnutá budúcnosť slovenských detí. Všetci z tzv. štandardných politických strán majú jedno spoločné s Kotlebom, Harabinom a ďalšími spasiteľmi, ak ide o konkurznú a justičnú mafia – všetci zbabelo držia hubu!


12.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 7. 2019, 17:30 avatar
Naši politici sú prisluhovačmi Satana čím zradili svoj ľud. Preto ich treba zvrhnúť a odsúdiť pred tribunálom pre zločiny vytvoreným obyčajnými ľuďmi z nás.

My ľudia ako celok máme šťastie, že žijeme v tejto dobe. Mohlo to byť aj horšie a nemuseli sme mať vôbec žiadne práva. Nič z toho čo sa odohralo v minulosti nebolo lepšie ako teraz. Zlo nevymizlo a stále vládne. Stále sa vkráda do našich životov a rodín. Je ešte horšie a premyslenejšie. Ale jediné, čo je pozitívne na našich životoch práve v tejto dobe je to, že ľudstvo ako celok sa začína prebúdzať zo spánku. Z akého spánku? No predsa z takého keď si každý jednotlivec, začína naozaj uvedomovať ako funguje celý systém. Ak si každý začína uvedomovať vďaka komu sa trápime a trpíme.

Ak si každý kladie otázky o zmysle života, o tom prečo vôbec trpíme, na čo sme na tomto svete, aký to všetko má zmysel, aké máme poslanie, kto vlastne sme, kam kráčame, kde sme boli pred tým, kto je Boh. Tých otázok je oveľa viac. Spadajú tam nielen otázky vo všeobecnej rovine o tom čo sa deje na tomto svete ale do toho prebúdzania sa počíta aj duchovné prebúdzanie čomu sa hovorí stať sa osvieteným a znovu sa narodiť.

Čím viac ľudí sa prebúdza tým viac to vadí systému. Za tým systémom vždy stoja len tí ktorý nám vládnu a tí ktorí sú pri moci. Bežný človek, ktorý žije v nevedomosti si myslí, že nám vládnu len politici v našej krajine. Taký človek vždy verí tomu čo povedia médiá, čo povedia moderátori v televíznych novinách, čo hlási rozhlas a čo píšu v novinách. Človek ktorý takto rozmýšľa je otrokom systému a je na non úplne závislý. Takýto človek sa nedokáže a ani nechce odpojiť od systému. Kto by sa chcel zdať výhod a benefitu? Nikto by sa ich nechcel zdať pokiaľ si neuvedomuje vážnosť situácie a pokiaľ si myslí, že netrpí a je slobodný. Ilumináti, ktorý systém ovládajú urobili všetky kroky tak premyslene a rafinovane, že o tom by sa dalo napísať viac kníh za sebou. Oni vedia, že sú ľudia sprostý žijúci v nevedomosti a vedia aj o ľuďoch múdrych a výnimočných. Stále však vedia a vychádzajú z toho, že tých múdrych je menej. Preto všetko robia s tým, že si myslia, že tá malá časť múdrych a informovaných ich nezastaví. Oni síce riadia systém ale oni tým systémom nie sú. Systém je len slovo a pojem. To ľudia riadia svet, to ľudia bažia po moci a zotročovaniu nie systém. V tomto bode vôbec nie je podstatné to akým spôsobom títo chorý ľudia prichádzajú k moci. Všetci zainteresovaný vieme o ich pokrvných líniách. Vieme o ich dedičstve a moci ktorú si odovzdávajú z pokolenia na pokolenie. Ak toto pokolenie stále žije a nikto ho nezastavil do dnešnej doby nemôžeme sa čudovať čo zažívame teraz. Som milujúca a duchovne osvietená osoba, ktorá nechce mať zo zlom nič spoločné. Ale byť milujúci a veriaci v Boha neznamená byť aj zaslepený a primitívny. Neznamená to nechať sa zabiť. Nechať zabiť svoje rodiny a celý svet nechať vyhubiť. Byť dobrý a milujúci neznamená, že takýto človek nemôže bojovať o svoj život na zachovanie slobody a lásky pre všetkých ľudí na svete. Ak vidíme, že nás svet úmyselne likvidujú sociopati bez citu aj my budeme bez citu k ním. V takom prípade nám nepomôže modliť sa za svojich nepriateľov . To sa dá ale len vtedy ak ide o jednotlivcov a iné situácie. Ak ide o ľudí ktorých nič nezastaví tam sa to nedá. Ak by sme sa všetci len modlili a sklonili pred nimi hlavy tak nás bez mihnutia oka pozabíjajú. Ilumináti sú ľudia, ktorý nemajú cit. Zasvätili svoje zhnité duše plné tmy Satanovi a vyznávajú Luciferianizmus. Skrývajú sa za rôznymi slovami a pojmami. Vytvárajú umelo rôzne systémy a ideológie. Vyrábajú rôzne režimy. To oni sú zodpovedný za všetko čo existovalo. Od kapitalizmu, liberalizmu, komunizmu, socializmu, marxizmu-leninizmu, bolševizmu atd. Tak isto stáli a stoja za všetkými prevratmi a zmenami režimov.

Pýtate sa čo to znamená pre nás obyčajných ľudí? Pre nás je to záhuba nech sa to volá akokoľvek. Pozrite sa na to takto. Ak ide stále o skupinu tých istých sociopatov tak všetko čo je od nich je zlo a deštrukcia. To znamená, že všetko čo vymyslia sa snažia umelo podhodiť a vnútiť obyvateľstvu do konkrétnych častí sveta. Snažia sa to zamaskovať pod rôznymi názvami ako demokracia, socializmus ale stále ide o zlo. To zlo má vždy za úlohu len jednu vec a to zlikvidovať spoločnosť. Priniesť ju ku krachu, finančnému kolapsu, samovraždám, zvýšenej kriminalite a zločinu. Ilumináti úmyselne likvidujú štáty, hodnoty ľudí, lásku aj tradície štátov. Tak isto likvidujú úmyselne ekonomiky štátov. Ak majú pod kontrolu všetky štáty potom sa netreba čudovať aj tomu, že likvidujú celé kontinenty respektíve svetadiely. Momentálne je len veľmi málo štátov na svete, ktoré im vôbec nepodľahli alebo proti ním úplne bojujú. Najväčšou chybou je to, že akýkoľvek štát dopustí, že sa Ilumináti dostanú k úplnej kontrole nad ich centrálnou bankou. Tento krok je šach mat pre krajinu. Potom je ľahké ničiť ekonomiku toho štátu a mať páky na politikov tej či onej krajiny. Zlé je aj to, že v každom štáte sa nájdu ľudia ale aj politici, ktorý zapredajú svoju dušu diablovi a zradia svoj štát. Takto majú Ilumináti obrazne otvorené dvere do vášho domu aj vašej spálne. Presne takto ovládajú svet skrze systém ktorý vytvárajú a skrze ľudí, ktorý im slúžia. Každý jeden štát má zradcov. Tak ako ich má aj Slovensko. Títo zradcovia vedia veľmi dobre čo robia. Plným vedomím nesú zodpovednosť za stav v akom sa ich krajina aj celá spoločnosť z ľuďmi nachádza. Sú maximálne zodpovedný za destabilizáciu a ničenie svojej krajiny. Treba si položiť aj otázku či by to robili ak by z toho nič nemali a ak by boli z hľadiska finančného stále len chudákmi. Všetci zradcovia tohto štátu sú zabezpečený a majú minimálne milióny a ostatný miliardy. To znamená, že sú zabezpečený a môžem im byť jedno čo spôsobujú svojmu národu za bolesť a trápenie. Pre tento počin ktorého sa dopustili sa nedá nájsť žiadne ospravedlnenie. Existuje pre to len jediný výraz. Sú to zradcovia vlastného národa. Sú to vrahovia a zlodeji. Hnusné skazené duše posadnuté bohatstvom a kariérou. Tieto indivíduá ani nie sú ľuďmi lebo ľudia majú srdce. Tieto atrapy sú bytosti plné nenávisti, pýchy, skazenosti a egocentrizmu. Hlavne sú zaslepený a posadnutý. Posadnutý mocou a ovládaním. Najhoršie je na tom celom to, že zapredali svoje duše satanovi. Sú pomocníkmi satana a jeho prisluhovačmi. Takýchto ľudí treba konkrétne menovať, obžalovať a právo platne odsúdiť. Bez milosti a bez zľutovania. Tak ako oni nemajú zľutovania nad nami a našim utrpením. Ešte sa chcem vrátiť k Iluminátom a ich krokom. Ich kroky nikdy nemajú opodstatnenie v očiach Boha a v očiach dobrých ľudí na celom svete. Ich činy a kroky sú odsúdené aj spolu s nimi na zánik. Ich kroky aj myslenie má fatálne chyby a trhliny. Prečo? Lebo sa nepoučili z histórie. Ak sa pozrieme my všetci na históriu sveta a dejiny, ktoré sa odohrali v minulosti tak uvidíme toto. Všetky choré systémy vždy zanikli a padli. Vždy mali trhliny a vždy sa našiel niekto alebo niečo čo spustilo spúšťací mechanizmus na zánik tyranie a otroctva. Predovšetkým sa vždy zjednotili ľudia do jedného celku. Toto zjednotenie prišlo vždy až vtedy ak si ľudia uvedomili vážnosť situácie. Ak si uvedomili svoj každodenný boj o holý život. Doteraz sa dal svet z národmi manipulovať tak ako nikdy. Toto sa už nikdy neudeje lebo práve sa nachádzame v bode, ktorý je zlomom. Celé ľudstvo prišlo do bodu v ktorom sa začínajú jednotlivci prebúdzať. Toto tempo šialene rýchlo kulminuje a narastá. Sínusoida rastie len hore a dole už nepôjde nikdy. Teraz to hlavné nástroj, ktorý Ilumináti vymysleli ich aj zabije a zničí a tým nástrojom je internet. Vymysleli ho len pre jeden cieľ a to sledovať ľudí a mať ich pod kontrolou. V čase ak ho zakladali by ich ani vo sne nenapadlo, že internet ich pochová. Dnes existuje tento nástroj zvaný internet a v celej dobe nikdy pred tým neexistoval. Takto sa ľudia spájajú v celom svete a vymieňajú si informácie. Tieto informácie nie je možné zastaviť a šíria sa rýchlosťou svetla. Je to ako oheň v lese, ktorý preskakuje závratnou rýchlosťou. To čo nemohli ľudia nikdy v čase dozadu môžu ľudia dnes. Táto vzájomná spolupráca ľudí na internete vytvára tlak a napätie Iluminátov. Ich činy, ktoré boli viac menej v tme teraz vychádzajú na svetlo celému svetu. Satan sa bojí svetla a preto koná v tme aby jeho skutky nikdy neprišli na svetlo. Snažili sa ututlať, kamuflovať, schovávať sa pred svetom a nebyť videný. Teraz je len otázkou času a každého jedného dňa kedy celé ľudstvo nabehne priamo na nich a spoločne ich zničí. Zastavíme deštrukciu a oslobodíme túto krásnu planétu od zla. Táto Zem patrí nám všetkým dobrým ľudom. Im patrí peklo kam patria aj zo všetkými prisluhovačmi ich pána Satana. Náš pán je večný Boh, milostivý a milujúci. Všetci sme bratia a sestry a ak budeme držať spolu tak vyhráme tento boj. Hoj morho kto kradmou rukou siahne na slobodu Slovanov
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

včera, 23:45,  Prečo sú milovníci Putina na smiech? Na prvý pohľad je verejná diskusia medzi...
včera, 23:43,  Aha, takže len pomazaní su znovuzrodení?.....chapem to správne?.... Takže ked Ježiš...
včera, 23:43,  https://www.youtube.com/watch?v=kLr21r7_2ec&list=RDCH1sefMTj4o&index=5
včera, 23:39,  Husák vtipkarom https://www.youtube.com/watch?v=CH1sefMTj4o
včera, 23:39,  Husák o zachranení československa v roku 1968 *13*13*13*13*13*13*13*13...
včera, 23:38,  Honz je súčasný Urválek :)
včera, 23:38,  Husak mimo https://www.youtube.com/watch?v=7Ww0SThQhDg
včera, 23:37,  Husák a povalači https://www.mojevideo.sk/video/2ab0b/gustav_husak_o_povalacoch.html
včera, 23:37,  Propaganda v USA - https://en.wikipedia.org/wiki/Propaganda_in_the_United_States
včera, 23:36,  Husák o Gottovi (1971) https://www.mojevideo.sk/video/17ecf/husak_o_gottovi_(1971).html
včera, 23:35,  Spomienka na Husáka Urvalek https://www.youtube.com/watch?v=nCXVAKvwnKM
včera, 23:35,  podriadenie je princíp už od Boha....bez podriadenosti by bol chaos....Aj v Bohu je...
včera, 23:34,  https://www.youtube.com/watch?v=OIbBcXquXAU
včera, 23:34,  Ruská armáda trollů Ruská armáda trollů Veb-brigady, nebo ruské trollí farmy, v...
včera, 23:32,  Ruská propaganda Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání Za fotografií zveřejněnou...
včera, 23:30,  Shagara keď Woodrow Wilson nakazil španielskou chrípkou vyliečil sa ale v septembri 1919 po...
včera, 23:27,  https://www.youtube.com/watch?v=hYe6tibqrOQ
včera, 23:26,  tomas je katolicky rebal, a neuvedomuje si to....Niekolko krát som sa ho spýtal, či ludia v...
včera, 23:24,  No veď toto. Len do vnútra mu nikto nepozeral či sa niečo iné nepokazilo oveľa viac ako...
včera, 23:22,  Dnes sú 4 roky, čo sa Fidel Castro konečne stal dobrým komunistom....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Najprv sa musíš naučiť milovať, ak chceš byť milovaný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(211 904 bytes in 0,259 seconds)