Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Co by ste povedali priatelovi ktoreho ste nevideli 20 rokov

13
reakcií
1380
prečítaní
Tému 17. septembra 2010, 07:44 založil kengy.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

kengy žena
   17. 9. 2010, 07:44 avatar
ze sme boli mladi a pekni a teraz sme uz len pekni hahaha
Súhlasí Anastasija

14.
označiť príspevok

piskotka žena
   17. 9. 2010, 22:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

2.
označiť príspevok

Poroslav muž
   17. 9. 2010, 07:53 avatar
Cau, nevidel som ta 20 rokov.  
Súhlasí kengy

3.
označiť príspevok

kengy žena
   17. 9. 2010, 07:54 avatar
ano to beriem a inac cau  

4.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2010, 08:07 avatar
čau ../"oslovím"/ ..ale sme omladli .... 

5.
označiť príspevok

ranexil
   17. 9. 2010, 08:22 avatar
Jezis ty zijes?
Súhlasí kengy

6.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2010, 08:35 avatar
inak po 20 rokoch sa ľudia veľmi zmenia.. prechádzate okolo seba a ani netušíte, že ste sa kedysi poznali.. len pri mihnutí sa sebou si človek uvedomí, že nám je tá osoba nejako povedomá. Aj toť minule ma oslovil jeden muž menom.., no ja kukám že čo chce.a naraz sa z neho vykľul môj splužiak zo ZŠ ktorého som vážne nevidela niekoľko rokov (ešte že ja som sa tak nezmenila - že som k poznaniu  ...no a keby ma neoslovil v živote by ma nenapadlo že to môže byť on...mimoriadne sa mu zmenila fizionómia a celkový vzhľad..a to je takto s viacerými ..videla som to na stretávke..niekto vyzeral lepšie a bol k poznaniu a niekto sa zase tak výrazne zmenil až k nepoznaniu..akoby iný človek vizážou..)))

7.
označiť príspevok

Anastasija žena
   17. 9. 2010, 08:38 avatar
mali sme stretavku, tusim po 20 rokoch (kto by to ratal a bolo super, len neviem preco, zatial co ja som sa citila byt v plnom rozkvete, ostatni omielali, ze aki sme stari. Tak mna prosim z toho vynechajte  

A stretla som raz znameho cloveka. Asi 10 minutiek sme sa rozpravali, potom sme sa rozlucili .. no a niekedy poobede som si spomenula, kto to bol  
Súhlasí Ónya, jana lane

8.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2010, 08:44 avatar
ale u nás na stretávke sa mi videlo akoby tí moji spolužiaci (celkovo) opekneli...a krásne bolo ako tam vznikali "lásky" ..tak ako povedal jeden spolužiak že všetci sme sa do seba zamilovali" teda v prenesom zmysle..bo všetci sa máme moc radi a srdečnosť bola na rozdávanie..")

10.
označiť príspevok

Anastasija žena
   17. 9. 2010, 08:52 avatar
mne to tiež prišlo, že sme všetci tak skrásneli a dozreli ... predtým som mala obavy, že sa bude každý jeden cez druhého chváliť svojimi budovateľskými úspechmi, ale vôbec .. ako keby naozaj všetci už chceli hlavne žiť, vôbec hlúposti neriešili ) Veľmi rada na to spomínam )
Súhlasí Ónya

12.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2010, 18:35 avatar
nie si Aňa moja spolužiačka náhodou ..lebo aj my sme to mali také isté..no skoro ..tuším ešte lepšie  

9.
označiť príspevok

jana lane žena
   17. 9. 2010, 08:46 avatar
....ja som bohuzial nebola,lebo som sa to dozvedela az po stretavke..nemali na mna kontaktale videla som fotky...nevedela som kto je kto

11.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 9. 2010, 09:02 avatar
Dlzis mi 300 eur     

13.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 9. 2010, 18:53 avatar
a máš v tom okamihu po priateľstve 
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:11,  Ničiť iné krajiny, aby si tam mohol ťažiť ropu je akože dobro?
dnes, 07:19,  Zatiaľ čo v stredoveku sa proti islámskej expanzii postavili križiaci...
dnes, 07:02,  Oddeleni bratia su ako smutna rodina bez matky :)
dnes, 07:00,  Kto nechce stahovat http://www.kruciata.sk/intro.php?obsah=5028
dnes, 06:58,  Údený sleď. *05 Ešte raz: Dokázaný je tým, že to vidíme. *05
dnes, 06:56,  Prečo majú katolíci toľko bohov?
dnes, 06:50,  1._Pocatie (1) 2._Vtelenie 3._Prebodnutie 4._Korunovanie...
dnes, 02:16,  https://youtu.be/c4513Z3P0eY
dnes, 01:02,  Casy sa menia ludia sa prebudzaju a berieme si nasu krajinu spat. https://youtu.be/RD8rx8PIBpI
dnes, 00:57,  A nahlas to na stab ze diskuteri vam uz nechcu zrat ten bordel informacny a nepomaha ani ked im...
dnes, 00:55,  Nikto sa nebrani spolupraci ale diktovat nam uz USA urcite nic nebude. A cim nam akoze chcu byt...
dnes, 00:50,  Pozri ako vyzeraju zdravy ludia bez chorych znakov LGBTI https://youtu.be/QM1MQyqH49w
dnes, 00:48,  A co si cakala v lete mikulasa dobehla ich militantna minulost
dnes, 00:47,  Ze sankcie *11 tomu sa len smeju
dnes, 00:46,  A navyse sa z USA uz nikto vplivny ako cina a rusko uz nebavi a to je jejich koniec*11
dnes, 00:44,  Ty nevies citat ved clanok v HN to pise jasne co sa tomu cudujes krajina je tesne pred kolabsom...
dnes, 00:40,  ved začni. a začni tym, ked dostaneš zâchvat ani sa neloguj na fórum ;)
dnes, 00:38,  mainstream klame tiez - kde , v čom klame konkretne ?
dnes, 00:33,  ved to si ty ;) jaka sebareflexia *39
dnes, 00:14,  takuto kokotinu moze skopirovat len vypatlany boris . ešte aj to ilustračne foto pri članku je...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Veriť sebe samému je prvým krokom k úspechu.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(68 903 bytes in 0,504 seconds)