Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Čo by ešte chcel ?Asi nevie , že 20 000 000 robí za tretinu

2
reakcií
463
prečítaní
Tému 20. januára 2019, 22:36 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   20. 1. 2019, 22:36 avatar
Na Červenom námestí zadržaný proanglosaský, prokapitalistický podporovateľ amerického imperzializmu!!!!

Robotník z Urala prišiel do Moskvy protestovať proti obrovským platovým rozdielom medzi Moskvou a oblasťami mimo moskovského regiónu.

Na Červenom námestí rozprestrel plagát, že ťažko pracuje ako robotník v priemyselnom závode v meste Suchoj Log a zarobí iba 25 000 rubľov! A TO JE NESPRAVODLIVÉ!

Do desiatich minút hrdá ruská polícia tohto fašistu zadržala!

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarllete

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   21. 1. 2019, 23:29 avatar
vždy je cesta, robotník má tých ciest desať

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 1. 2019, 11:14 avatar
a blázon nespočetne
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:35,  103, .... a hádaj ako to malo byť pri Ježišovom druhom príchode? Alebo si myslíš, že dnes...
dnes, 00:30,  prave naopak.....približuju sa stale viac a viac ku zborom, ktore vznilki po...
dnes, 00:08,  jehovisti sa zjavili až v niekedy v 19 storoci ako demon......nemaju žiadnu historiu...... Ine...
dnes, 00:06,  Ja by som mu už nenabila tak rýchlo. .. Však sa mu môže prispieť na iné, ako kredit....
dnes, 00:00,  18, .... tei rozdieli sú všade a aj názory na učenie. Za svoje dlhé roky skúmania som...
včera, 23:59,  95) Je tu však viacero problémov. V prvom rade "nazaretsku sektu" založil dlho...
včera, 23:52,  Jaj, ako dobre, že sa na to konečne niekto pozrel. Nový minister M. Krajčí, chce...
včera, 23:48,  šagara, ved ty si ateista, čo sa ohaňa Bohom.......*10*10*10
včera, 23:46,  idem na to *19
včera, 23:46,  boha odmietaš, tak neviem ako ti pomôžem.......
včera, 23:44,  18, .... podobenstvo o "burine a pšenici" poukazuje, že po smrti apoštolov satan...
včera, 23:44,  98. nič ta nemrzí, alebo sa dajte obaja aj s auxiliariusom niekam izolovat *21
včera, 23:42,  99. no jasné ja nie som úchyl čo šmíruje SeX zoznamky *21 vieš beznohy
včera, 23:39,  22. shagara, niekedy mám pocit , ze ten váš koniec sveta by ludstvu len prospel *39
včera, 23:35,  Auxiliarius nemôže byť ako ty, môže byť nanajvýš klientom.
včera, 23:34,  Vieš, mrzí ma to. Súvisí to s mojou diagnózou: porucha osobnosti. Mám trvalý invalidný...
včera, 23:34,  93. co vravís, ty kurva?
včera, 23:33,  ano zmenil si sa hodne a myslím, že bezdovodne si tu vynadal viacerým........hlavne...
včera, 23:29,  87) .... to je ako keby zakazovanie jesť pokrmy sa týkalo všetkého! Asi by ľudia...
včera, 23:28,  Nie, chudoba ma veľmi zmenila. Poučil som sa. Teraz trpím, triem biedu, a preto má aj...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Včera som bol chytrý, preto som chcel zmeniť svet. Dnes som múdry, preto mením sám seba.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(59 349 bytes in 0,214 seconds)