hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Cigánsky problém 2

príspevkov
2
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 21.1.2014 14:09
posledná zmena 21.1.2014 15:14
1
21.01.2014, 14:09
Ahojte

U nás začína byť bežné že cigáni niekoho zmlátia / zabijú a majú slabé tresty. Keď ich potom chcú vyhnať tak cigáni sa snažia podviesť ľudí, že sa to podobá na holokaust, že sú neonacisti a pod. Keď si pozriem na internete správy, všade robia zle ich sebe vlastným spôsobom a obviňujú cudzích ľudí z rasizmu.

Stále majú podľa všetkého výhody právne, sociálne a rôzne iné. Emigrujú do bohatších krajín a tam robia tiež zle.

Čo si o tom myslíte ? Budú ľudia chodiť v strachu po ulici a budú sa zamykať ? Veď takto to nemôže ísť večne.

Nie som neonacista ani nič podobné takže zákeráci odchod.
none
2
21.01.2014, 15:14
mojmirko456 je tu éra kedy je biely človek rasovo diskriminovaný čo je absolútne neprípustné . Bezmocnosť postihnutých ukázali volby do VUC kde sa stal župan Kotleba i ked okrem drístov na úkor ciganov nemá žiadnu víziu . Nuž drísty sme tu už mali od Slotu a mnoho iných . Riešenie problému kedy prerastá rasová diskriminácia je v absolutnom bludnom kruhu je v nedohladne . Ono ani nejde o spor bielej či čiernej . Je to ignorácia zakona zo strany menšiny a vykorisťovanie tých čo niečo maju kradežami . vraždami atd . Čiže nejde o nejake bludne nenávidenie bielych . Naopak majú ich radi ako komár človeka v plavkách . Odsudiť však romsku menšinu ako celok nie je košér . Obdobne však nie je košér odsúdiť bielu väčšinu na trpenie , ktoré je naozaj katastrofálne . Aby musel človek byť obozretný ako svišť a trpieť ukradnutie úrody , vlamania a sústavný tlak je neprípustné . Kruh je však začarovaný a niekedy mám pocit , že diskriminácia bielych nepozná konca . Osobne som tolerantný voči všetkým rasám sveta .Ak ma však jedna rasa ohrozuje na majetku a živote som rasista ja alebo tá rasa ???
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 82 759 B vygenerované za : 0.098 s unikátne zobrazenia tém : 47 280 unikátne zobrazenia blogov : 778 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Navždy dokonalý skrze Ježišovo dokonalé dielo Ale tento priniesol obeť za hriechy a navždy sa posadil po pravici Boha. ...Lebo jednou obetou navždy zdokonalil tých, čo sú posväcovaní. Hebrejom 10:12,14 Boli ste niekedy ako kresťan sužovaní myšlienk...

citát dňa :

O práci iba v práci. O škole iba v škole.