Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Chuť na sex

14
reakcií
6266
prečítaní
Tému 2. novembra 2009, 09:31 založil senziSenzana.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
05. 04. 2016
2
05. 12. 2009
9
 
 


1.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   2. 11. 2009, 09:31 avatar
Čo v nás vzbudzuje a čo potláča chuť na sex?

Ženské vášne zmrazuje najmä psychická pasivita partnera a mužskú túžbu odrádza fyzická apatia žien.

Ženy rozpaľuje mužská žiadostivosť, chcú však vidieť snahu o dobytie ich duše či hoci len tela. Hlavne, aby sa dobýjalo! Ak je muž slabý v tejto fáze, nemá predovšetkým u "slušných" dievčat veľa šancí a také ženy zasa veľa sexu...

Slobodomyseľné ženy sú sexi
Chlapi v dobýjaní spohodlneli a majú to na svedomí aj ženy, ktoré k sexu pristupujú liberálne a nevyžadujú od mužov okolky. Muži to potom pochopiteľne chcú bez zbytočných naťahovačiek, nefilozofovať nad tým ako na to, aké to bude a čo bude potom. Pre súčasných mužov nie sú v kurze netýkavky a ženy poväčšine "nemusia" nezdravo sebavedomých chlapov, ktorí sa o ich priazeň nejdú pretrhnúť. Štýl "Dáš, nedáš? A ak nedáš, tak čau!" – ženám prevažne nevonia. Niektorým nedovolí hrdosť pokúšať sa pomôcť chlapovi pri dobýjaní, aj v prípade, keď o neho stoja. Iné vezmú razantne do rúk situáciu a takticky ho navedú na cestu, vedúcu k ich trinástej komnate.


15.
označiť príspevok

Alibaba a 40 krátkych songov muž
   8. 11. 2009, 20:03 avatar
u mužov: minisukňa, či hlboký výstrih, úsmev či pózy.


2.
označiť príspevok

Anette žena
   2. 11. 2009, 10:26 avatar
Chuť na sex a dobíjanie sú dve veci. A myslím, že tá chuť postupne vo vzťahu ochabuje, veď keď to už robili 1000 krát, už ich to tak nevzrušuje, ani neláka, ako v počiatkoch vzťahu.


4.
označiť príspevok

Samson muž
   2. 11. 2009, 10:40 avatar
je to individualne.. poznam partnerov.. ktori boli praveze z pociatku k sebe zdrzanlivejsi a ako sa zda po rokoch su k sebe stale naruzivejsi  


7.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   2. 11. 2009, 13:05 avatar
"s jedlom rastie chuť", ako sa hovorí  


3.
označiť príspevok

Samson muž
   2. 11. 2009, 10:38 avatar
..ako si vsimam okolie, tak zeny sa stavaju naozaj radodajne..... velky preoblem (okrem toho, ze su radodajne povacsine k tym korunovanym debilom vidiacim miesto zeny jeden obrovsky pohlavny organ).. myslia si totiz, ze za svoju radodajnost dostanu lasku... opak je pravda.. chlap, ktory pride k sexu ako slepe kura k zrnu si tu zenu napokon VOBEC nevazi. Ak sa pri nej rozhodne zotrvat, tak sa k nej povacsine sprava ako ku svojmu sluhovi a podviest ju povazuje za samozrejmost..
Dokonca som pocul uz aj take nazory pri teme nevere, ze sak co... aj ona ma podvedie kedy sa jej zachce..
Vzajomna dovera u ludi je na bode mrazu. Dovera vseobecne zomrela postupom casu nastupom kapitalizmu.... niet divu v systeme v ktorom nas chce skoro kazdy nejakym sposobom oklamat a ziskat tym pre seba.....

A ze system nema vpliv na spolocnost....

niesom extremny puritan, ale aj na tomto vidim riadny kus pravdy..

Nahota – vzostup a pád!
Miera studu a telesnej hanblivosti je mierou výšky skutočnej, vnútornej hodnoty človeka. Čím ušľachtilejší je vnútorný život jednotlivca, tým intenzívnejšie je ním pociťovaná potreba adekvátneho zahalenia vlastného tela.
História našej civilizácie a jej postupné duchovné dozrievanie je v podstate históriou postupného telesného zahaľovania, ktoré presne kopírovalo mieru dosiahnutej duchovnej zrelosti.
Skôr, ako sa z tohto uhľa pohľadu pozrieme na dejiny ľudskej civilizácie treba zdôrazniť, že si pri tom nebude možné nevšimnúť rôzne odchylky a úchylky, ktorých bolo v každej dobe viac, ako dosť. Z tohto dôvodu treba mať na zreteli predovšetkým hlavný vývojový prúd, predsa len vykazujúci postupný a plynulý vzostup až zhruba do konca 19. a začiatku 20. storočia. Po ňom žiaľ nasledoval strmhlavý pád. Tento všeobecný duchovný úpadok ľudstva sa opäť primeraným spôsobom odzrkadlil v prístupe k odievaniu.
Na začiatku svojho vývoja boli teda ľudia nahí podobne, ako zvieratá. To ľudské v nich sa však veľmi rýchlo prejavilo potrebou určitého zahalenia sa, ktoré nebolo podmienené iba poveternostnými podmienkami.
I v súčasnosti sa na našej planéte nachádzajú takzvané primitívne, alebo prírodné kmene, ktoré vo svojom vývoji ustrnuli na tomto stupni. Ich duševný obzor, celkový rozhľad a chápanie sveta sú priamo úmerné ich názorom na odievanie a potrebu telesného zahaľovania. Chodia takmer nahí, alebo úplne nahí, čo je dokonalým vonkajším obrazom stupňa ich reálnej duchovnej zrelosti, totožnej s rannými štádiami vývoja ľudstva.
Vo všeobecnosti však duchovné dozrievanie kráčalo predsa len postupne dopredu a ľudia, žijúci v rôznych dávnych civilizáciách sa začali čoraz viacej zahaľovať. Honosnosť odevu bývala neraz prejavom výšky spoločenského postavenia. Napríklad v starovekom Egypte chodievali nahí iba otroci. V Ríme boli zase členovia vyšších spoločenských vrstiev odetí v bohatých tógach, niekedy až doslova umelecky riasených.
Duchovný vzostup ľudstva však nešiel takými ideálnymi cestami, akými ísť mal a to bol dôvod, prečo sa v každom historickom období nachádzali určité viac, alebo menej badateľné, nezdravé odchylky od prirodzeného a zdravého vývoja. Jednou z nich, ktorú je potrebné zvlášť spomenúť, je zobrazovanie nahého ľudského tela v mnohých sochárskych, alebo maliarskych dielach. Tieto, celkom konkrétne umelecké diela tým nesplnili svoje poslanie povznášať a zušľachťovať spoločnosť. Naopak, brzdili ju v jej duchovnom rozmachu a strhávali ju nadol i keď umenie ako celok, odhliadnuc od spomínaných výstrelkov, sa až donedávna vyvíjalo správne.
Ale vráťme sa späť ku každodennému životu a k očividnému, historicky dokazateľnému faktu potreby čoraz kultivovanejšieho odievania a teda zahaľovania ľudského tela. Svoj vrchol v tomto smere dosiahol vývoj v takzvanej viktoriánskej móde konca 19. a začiatku 20. storočia, kedy ženy chodili v šatách s dlhými sukňami a rukávmi, bez náznaku akéhokoľvek výstrihu. Takto chodievali odeté ešte naše prababičky.
Vývoj každého druhu, teda i duchovný, však môže smerovať dvomi cestami. Buď neustále nahor, k Svetlu a ušľachtilosti, alebo, bez prijatia a akceptovania určitých nových duchovných impulzov, môže zrazu dôjsť k úpadku a ceste nadol.
Žiaľ, presne toto sa prihodilo pozemskému ľudstvu, ktoré vo svojej zaujatosti iba čisto hmotnými vecami prehliadlo jeden z veľmi významných duchovných podnetov a tým prakticky odbočilo z cesty vedúcej nahor. Duchovne začalo okamžite výrazným spôsobom upadať, čo sa očividne ihneď prejavilo i vo vzťahu k potrebe kultivovaného zahaľovania vlastného tela. Od určitého bodu sme duchovne začali smerovať priam strmhlav nadol a tomu zodpovedali a zodpovedajú všetky tendencie čoraz väčšieho telesného odhaľovania.
Sukne sa začali skracovať, výstrihy prehlbovať a vo svojom duchovnom páde to ľudia považovali za niečo priam revolučné. Móda, film, reklama, časopisy a internet sú dnes plné telesnosti a nahoty, ktorej zobrazovanie je výsledkom spomínaného duchovného úpadku. Tento kult nahoty však veľmi nepriaznivým spôsobom vplýva na spoločenské vedomie a strháva ľudstvo čoraz nižšie a nižšie.
V súčasnom bahne nemravnosti sa samozrejme veľmi rýchlo vyrojili rôzne pseudofilozofie s duchovným podtextom, snažiace sa obhájiť daný stav, alebo ho bagatelizovať tézami, ako napríklad, že vraj čistému je všetko čisté, alebo že naše telo nie je samo o sebe nemravné, ale nemravnými sú iba naše myšlienky a preto ak si spravíme poriadok v myšlienkach, môžeme pokojne chodiť hoci aj nahí.
Do protikladu k tomu však postavme známe slová: „A neuveď nás do pokušenia!“. Z nich možno vyvodiť, že nakoľko na zemi žijú ľudia rôznych úrovní duchovnej zrelosti, nikto z nás nemá právo uvádzať do pokušenia iných. Nemá právo strhávať nadol a do nemravnosti ostatných a to ani vtedy, ak by on sám bol snáď natoľko čistý, že by ho vôbec neznepokojovala jeho vlastná nahota, alebo nahota druhých ľudí.
Duchovne zrelý človek, človek skutočne na výške však nikdy nebude jednať takýmto spôsobom, ale naopak, svojim správaním a spôsobom odievania poslúži iným ako vzor a dobrý príklad. Či už ako muž, alebo ako žena.

M.Š.

mam dojem, ze to pisal nabozensky orientovany clovek a dal to tam pocitit.. no suhlasim.. aspon do tej miery, ze ludia by sa mali vyzliekat aspon na miestach pre to urcenych a nie hoc kde... Skutocne v lete vidam a hlavne zeny poobliekane ako kurvy s prepacenim dobre ze im buchty netrcia...ba aj to som uz raz videl priamo na obchodnej v BA.
Prechadzky s spodnom pradle su uz akosi zauzivane....
trosku som odbocil, ale v podstate jedno aj druhe na seba nadvazuje.


5.
označiť príspevok

Natalia žena
   2. 11. 2009, 12:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.6.
označiť príspevok

Samson muž
   2. 11. 2009, 12:49 avatar
Nat, porovnavam stav z pred cca 10 rokov a dnes. Moj pohlad je vzdy iba subjektivny.
Posledne roky ozaj nieje problem vidiet na ulici bez mala holy zadok, ci vykukajuce dvorce bradaviek.. iste ma takyto pohlad pritiahne.. klamal by som ak by som povedal, ze nie.. pokladam to za prirodzene.. tesim sa z toho-tesi sa z toho vo mne to zvieratko a zaroven som pohorseny, pretoze jasne vnimam ako to utoci na moje zakladne pudy.. ked sa ludia orientuju na svoje zakladne pudy, tak su sprosti a robia zbytocne opakovane chyby, ktore tiez opakovane lutuju pripadne to zvaluju na cely zly svet.. pokladam za civilizovane ak svoje pudy clovek ovlada-vypusta ich tam, kde je to vhodne.. Tomu sa hovori aj tolerancia.. Davajme priestor aj inym aspektom zivota.. sex nieje alfa a omega naseho bytia aspon podla mna nie a podla mnoho ludi tiez nie a povedzme si uprimne, ze sex je dnes naozaj vsade kam sa clovek pozrie.. sex neodcudzujem-zboznujem ho aj ja, ale sam na sebe som poznal, ze lahkomyselny pristup privadza pocit vsednosti.. sex je jednou z najprijemnejsich zalezitosti zivota a ludia tu prijemnost otupuju vsednostou. so sexom je to ako s peniazmi.. ak ta ovladnu.. znicia ta.
.. k tvojej analize len dodam, ze je to tvoj subjektivny pohlad a je tiez plny predsudkov.. v podstate to zase nieco prezradza o tvojom zivote a prioritach... mozem sa mylit zrovna tak, ako sa v tomto mylis ty   


9.
označiť príspevok

Natalia žena
   2. 11. 2009, 13:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.10.
označiť príspevok

Samson muž
   2. 11. 2009, 13:31 avatar
pochopil som to velmi dobre.. len ty si nepochopila, ze opat hadzes vsetkych do jedneho vreca.
debilovi nevysvetlis tot pravda, ale je kopec tych balansujucich na hrane, ktorych staci usmernit. Ak im napchas do ust zradlo, tak budu uz len prezuvat..
nuz ako myslis.. nediskutuj so mnou  
Súhlasí ether


8.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   2. 11. 2009, 13:06 avatar
"sukničkárov" si netreba všímať a hneď ich chuť prejde  


11.
označiť príspevok

činčin žena
   3. 11. 2009, 16:07 avatar
ja si dovolím z historického hladiska opravit velkú chybu Mš v tomto článku, ktorá mi padla do oka. v egypte nechodili nahí len otroci....v egypte bola nahota pri polooficiálnych návštevách bežná.ked pán pokladník prišiel v čase kúpela, nikto si šourek nezakrýval....a niekolko dynastii bola ženská moda-šaty pod prsia.to znamená, že tieto kukali von. tak prosím, aby sa tieto fakty nezamlžovali tak, ako sa autorovi momentálne hodí. už len fakt, že niekto má potrebu takto manipulovat s výberom informácí hovorí sám za seba. alebo to mš nerobí naschvál...iba preto, že je polovzdelanec


12.
označiť príspevok

činčin žena
   3. 11. 2009, 16:09 avatar
rovnako antické togy boli sakramentsky priesvitné...a v renesancí si talianky ružovali bradavky, lebo bolo uplne bežné, že občas nejaká vyskočila z výstrihu


13.
označiť príspevok

činčin žena
   3. 11. 2009, 16:10 avatar
...a dovolím si odkázat na svoju tému o nahote


14.
označiť príspevok

činčin žena
   3. 11. 2009, 16:12 avatar
...kde mimochodom, zrovna boris súhlasil dvakrát s niečim, čo teraz svojim super príspevkom neguje...tak ba ma zaujímalo, čo je viac ničivé pre spoločnost.naháči, či pokrytci????

Nahota a "moralisti"
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:42,  Nie, je to naopak. Katolícka cirkev má problém s riadne registrovanými náboženskými...
dnes, 22:40,  Ten mi zase ponúkne nejakú dialektickú jednotu protikladov :)
dnes, 22:40,  František žobral pred obchodom Tesco. Ide o osobu so zdravotným postihnutím so sprievodcom....
dnes, 22:39,  Choď na " pohodu " a tam si to rozdajte odzadu naplno do posledného bičíka a až...
dnes, 22:39,  Ľudia toho narozprávajú... Tú "krátku chvíľu" počítam na pár tisícročí...
dnes, 22:37,  Ty koho chceš dodrbať vtáku jarabáku?....ved je kulturny zážitok sledovať tvoje vyživne...
dnes, 22:36,  184, .... to sa opýtaj Havrana. *39*13
dnes, 22:35,  A nielen s ním. *04
dnes, 22:35,  180, ..... Erich Fromm......./známy Nemecko.Americký psychoanalytik,sociológ/ napísal vo...
dnes, 22:35,  No s pánom bohom!!!! :)
dnes, 22:33,  Budú, ale len v noci. *38
dnes, 22:32,  A čo svetlé zajtrajšky? Nebudú? :)
dnes, 22:32,  Shagi, prednedávnom som si čítala o dávnych časoch, okolo roku 1200... to boli tak strašné...
dnes, 22:31,  A ešte aj znovuzrodený, proste si taký nepodarok bez vlastného názoru, taký dement...
dnes, 22:29,  to víš, ja som kovaný sudruh...a estebak v jednom.....
dnes, 22:29,  Ale sme, rozhodla o tom EÚ !!!!!!!
dnes, 22:28,  167, ..... na DF robím presný opak, .... aj teraz som reagoval na istý príspevky, kde...
dnes, 22:28,  Hlúposti, v žiadnom závere nie sme.
dnes, 22:27,  Nie, katolíkov vôbec nie.
dnes, 22:26,  163, ..... ignoruj JS, .... aj Bibliu, ....... ale skúmaj dnešné časy skrze to, čo sa dnes...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Je dobré, keď ľudia dokážu tolerovať tých netolerantných.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(80 267 bytes in 0,191 seconds)