Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Cely svet potrebuje takehoto predsedu vlady !

30
reakcií
2290
prečítaní
Tému 8. septembra 2009, 11:07 založil A-čko.

podobné témy:1.
označiť príspevok

A-čko muž
   8. 9. 2009, 11:07 avatar
Celý svet potrebuje takého predsedu vlády !
Predseda vlády Austrálie - Kevin Rudd
Moslimovia, ktorí chcú žiť podľa islamského práva Sharia, boli v stredu vyzvaní, aby opustili Austráliu, čím sa vláda zamerala na radikálov v snahe odvrátiť možné teroristické útoky.
Rudd sám potom rozhneval niektorých austrálskych moslimov prehlásením, že podporoval špionážne agentúry v sledovaní národnostných menšín. Citujem:
„Prisťahovalci, ne Austrálčania, sa musia prispôsobiť. Prijmite to, alebo odíďte. Som unavený obavami tohto národa u toho, či nie sme ohrození nejakými jedincami či ich kultúrou. Od teroristického útoku na Bali sme u väčšiny Austrálčanov zaznamenali nárast vlastenectva.“
Naša kultúra sa vyvíjala behom viac než dvoch storočí bojov, pokúšania a víťazstva miliónov mužov a žien, ktorí sa usilovali o slobodu. Hovoríme prevažne anglicky, nie španielsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, alebo akokoľvek ináč. Teda, pokiaľ sa chcete stať súčasťou našej spoločnosti, naučte sa jazyk!
Väčšina Austrálčanov verí v Boha. Nie je to žiadny politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, lebo práve kresťanskí muži a ženy založili tento štát na kresťanských princípoch, čo je jasne zdokumentované. A je iste vhodné, aby to bolo vyobrazené na stenách našich škôl. Pokiaľ vás Boh obťažuje, navrhujem vám, aby ste uvažovali o inej časti sveta ako svojom domove, lebo Boh je súčasťou našej kultúry.
Vašu vieru môžeme akceptovať, a nebudeme sa pýtať prečo. Všetko, čo žiadame, je aby ste vy akceptovali tu našu a žili s nami v súlade a pokojnom súžití.
Toto je naša zem, naše pôda a náš spôsob života a dáme vám všetku príležitosť k tomu, aby ste toho všetko mohli užívať. Ale ako náhle ste si začali sťažovať, nariekať a reptať o našej vlajke, našich záväzkoch, našej kresťanskej viere alebo našom spôsobe života, veľmi Vám odporúčam využiť ďalšiu prednosť našej skvelej austrálskej slobody - právo odísť. Pokiaľ ste nešťastní, odíďte. Nenútili sme vás sem prísť. Požiadali ste, aby ste tu mohli byť. Tak prijmite zem, ktorá prijala vás.“


29.
označiť príspevok

genius muž
   10. 9. 2009, 09:40 avatar
Tento článok je skopírovný s diskusie na portáli SME, ku článku ktorý opisuje výrok jedného starostu z Maďarska, ktorý si neželá, aby cez jeho obec prechádzal Fico. Ide teda o plagiát, čiže ukradnutý článok.


2.
označiť príspevok

dorota
   8. 9. 2009, 11:10 avatar
hohoo..klobuk dole. dobra rec.  
t(ak by to mali vsetci spravit...koniec jednania v rukavickach)


3.
označiť príspevok

A-čko muž
   8. 9. 2009, 11:11 avatar
To je fakt, poziadaju o obcianstvo nejakej krajiny a vzapatí začnu mat poziadavky pre seba, privilegia atp. To je podobne ako keby sa k vam do prenajmu nastahoval nejaký clovek a zacal vam diktovat co chce na obed , co musíte varit , lebo jemu vase zradlo nechutí!!! Tak nech ide do tej matere z ktorej vyliezol ! - A nech mu ta navarí co chce, ale asi im nevarí co chcu, kde sa rozliezaju aj v Europe nielen v Australii.
Súhlasí kyvadlo


4.
označiť príspevok

dorota
   8. 9. 2009, 11:30 avatar
treba ich vyhodit skor ako zacnu volat po demokratickych principoch a vole vacsiny.  


5.
označiť príspevok

salbea žena
   8. 9. 2009, 11:34 avatar
už aj Australia je zamorená a vraj najbezpečnejšie miesto na svete


6.
označiť príspevok

kyvadlo žena
   8. 9. 2009, 12:36 avatar
Ahojte, ja Vám ponúkam článok Richarda Sulíka z Hospodárskych novín.
Z približne 400-tisíc Rómov žijúcich ns Slovensku je asi 250-tisíc viac-menej integrovaných do majoritnej spoločnosti a nepredstavujú nejaký dramatický spoločenský problém. Ten predstavuje zvyšných 150-tisíc Rómov žijúcich v približne 620 osadách izolovaných komunitách. Tam žijú ľudia ako v stredoveku, dve-tri generácie nepracujú a krádež je bežný zdroj príjmov. Tu treba začať riešiť. V terajšom stave je úplne jedno, či ide o pozitívnu diskrimináciu, represiu, alebo prevenciu, jednoducho každé riešenie, ktoré môže zlepšiť existujúci stav, je dobré. Určite k nim patrí 300 policajtov navyše, ale aj sociál. pracovníci. Zásadne by som vylúčil argument, o odlišnej kultúre. Keď raz podľa našich zákonov je dospelému človeku zakázane súložiť so 14-ročnými dievčatami, tak je to skrátka zakázané. Keď Rómovia nemajú problém s našou "kultúrou" sociálnych dávok a prijímajú ich, nesmú mať ani problém s našou "kultúrou" vzdelávania detí, t.j. s povinnou školskou dochádzkou. Nemá zmysel strčiť Róma z osady do basy, keď jeho dieťa nechodí do školy., lebo oproti osade je basa hotel. Ale má zmysel dôsledne škrtať všetky sociálne dávky. Dnes to zákon umožňuje, ale nerobí to dôsledne. Keby obyvateľ osady vedel, že nedostane ani cent, keď jeho 5 školopovinných detí bude mať spolu, povedzme, 15 dní za mesiac neospravedlnených, tak by zrejme jeho deti do školy chodili. Samozrejme, u drtí z osád by bolo akceptované len potvrdenie od lekára.
Tiež by som vylúčil hotovostný styk. Každá rodina žijúca v osade by dostala debet. kartu k podúčtu, kt. by len pre túto rodinu zriadil na svoje náklady úrad sociál. vecí. Karta yb sa dala použiť len na výber z bankomatu a denný limit by bol jedna tridsatina mesač. dávok plus dovtedy nevyčerpaná suma. Úžerník by musel celý mesiac čakať a kto by chcel veľa peňazí naraz prepiť, by si musel najprv našetriť.
Samozrejme, že tieto 2 návrhy nevyriešia všetky problémy, ale predsa len, sú to 2 konkrétne návrhy, ktoré nie sú drahé, nie sú viazané na žiadne siahodlhé koncepcie a dajú sa aplikovať prakticky ihneď.


7.
označiť príspevok

kyvadlo žena
   8. 9. 2009, 12:51 avatar
Ahoj, M.D.C, ako sa máš? Už sa veci trochu utriasli? Kedy Ti začína škola?


9.
označiť príspevok

Marquis.De.Carabas
   8. 9. 2009, 13:07 avatar
mŕtvy bod...28.


10.
označiť príspevok

kyvadlo žena
   8. 9. 2009, 13:13 avatar
Neboj, bude lepšie... Všetci prechádzame rôznymi krízami.


11.
označiť príspevok

Marquis.De.Carabas
   8. 9. 2009, 13:28 avatar
pas de drame


8.
označiť príspevok

senziSenzana žena
   8. 9. 2009, 12:52 avatar
v Maďarsku vraj cigáni úmyselne poškodzujú svoje ešte nenarodené deti, lebo za postihnuté dostanú viac peňazí  


12.
označiť príspevok

starec muž
   8. 9. 2009, 15:53 avatar
V Austrálii sa zbadali,že je neskoro aj keď vypustili zajace,preto sú takí alergický na všetko cudzie,lebo všetko cudzie im prinieslo veľké problémy,ktoré dovtedy nemali.


13.
označiť príspevok

A-čko muž
   8. 9. 2009, 15:57 avatar
Starec poviem ti to tak ako si to najuprimnejsie myslím..Problemom su belosy v australii, nech odtial vypadnu do svojej anglickej matere, a aj z ameriky . Prave australcania by mali drzat tie odporne papule, pretoze povodnym obyvatelom zobrali cely kontinent a nicia celu planetu , podobne aj americania.Takto to je . To uz nevidia , ze oni sami nie su nic ine len okupantsky kolonizatory , ktorí sa teraz vyvysuju nad moslimov. Co povies na takyto nazor?
Súhlasí Petrana


14.
označiť príspevok

činčin žena
   8. 9. 2009, 16:01 avatar
a neopominajme fakt, že to povodné kolonizátorské jadro bolo tvorené loosermi, prostitútkami, šmelinármi a obzvlášt a špeciálne v austrálií zločincami. Táto lůza sa tu pechorila a kolonizátorské mocnosti ich tam nechali likvidovat seba a povodných obyvatelov a prznit šecko, čo im príde pod ruku, aby sa súbežne mohlo hladat a tažit a odvážat to, čo mocnost chcela do svojej pokladničky.
Súhlasí A-čko, ruwolf


17.
označiť príspevok

Vlado muž
   8. 9. 2009, 16:05 avatar
Činčin, veď to považujeme už za samozrejmé, čo spomínaš: ...kolonizátorské jadro bolo tvorené loosermi, prostitútkami, šmelinármi a obzvlášt a špeciálne v austrálií zločincami. Táto lůza sa tu pechorila...

Veď to aj sám predseda vlády Austrálie - Kevin Rudd tvrdí: ...ale prostý fakt, lebo práve kresťanskí muži a ženy založili tento štát na kresťanských princípoch, čo je jasne zdokumentované.


18.
označiť príspevok

činčin žena
   8. 9. 2009, 16:07 avatar
standing ovation

dost sa smejem, vlado je bystrý chlapec...počkaj, ked dojde ježiškár...
Súhlasí Vlado


20.
označiť príspevok

A-čko muž
   8. 9. 2009, 16:17 avatar
No ved Vlado , potvrdzuje to aj písmo jezis ajeho MM(čupka- po slovensky) alebo to , ze sa daval dokopy len s tzv. hroiesnikmi slusne povedane . ALe co teda kvaka cirkev o Jezisovi ze je s nimi , ked oni su bez hriechu ? 


15.
označiť príspevok

Vlado muž
   8. 9. 2009, 16:02 avatar
A vieš, že tentoraz s tebou, A-čko, plne súhlasím? Áno, je to presne tak! ...pretože pôvodným obyvateľom zobrali kontinent... to si málokto uvedomuje... a aj keby áno, tak si to nepriznajú.


24.
označiť príspevok

Petrana žena
   8. 9. 2009, 16:51 avatar
Obávam sa, že Aborigénov čaká podobný osud ako Indiánov...už teraz sú iba atrakciou pre turistov.


25.
označiť príspevok

dorota
   8. 9. 2009, 16:58 avatar
a ako to riesi problem neprisposobivych moslimov?  


26.
označiť príspevok

A-čko muž
   8. 9. 2009, 17:10 avatar
Tak , ze australcania ci americania nemaju moralne pravo chciet po nich cokolvek.


27.
označiť príspevok

dorota
   8. 9. 2009, 17:23 avatar
ale nehovor. sa uz len mate s tym moralnym pravom, a tym kto ho ma a kto nie.  
ale docela dobry slogan ak sa chces dostat do slepej ulicky.


16.
označiť príspevok

starec muž
   8. 9. 2009, 16:04 avatar
To by bolo spravodlivé,keby si každý doma vládol sám a cudzí by sa museli prispôsobiť. 


19.
označiť príspevok

činčin žena
   8. 9. 2009, 16:09 avatar
mysliš, že aboriginci by kuli pikle ako šlohnút američanom patent na rozum a ohrozovali by ich svatu demokraciu fukacimi trubičkami?


21.
označiť príspevok

starec muž
   8. 9. 2009, 16:22 avatar
Domorodci by mali byť doma páni a nie,aby ich niekto cudzí zatváral do rezervácií a rozkazoval,ako rečou majú hovoriť.
Súhlasí A-čko


22.
označiť príspevok

A-čko muž
   8. 9. 2009, 16:29 avatar
Pozri si faraonske mravce. To je ta chamrad co kocuje po svete aj s ich systemom a kralovnou. Presvedcia domace obyvatelstvo, ze oni su cudzincami vo vlastnej krajine a ze ich boh je ten Boh co im tu zem zaslubil skor nez oni sami- povodní obyvatelia existovali a auz mas aj to preco tak vyhovuje belochom krestanstvo - ale nie vsetkym.


23.
označiť príspevok

starec muž
   8. 9. 2009, 16:41 avatar
Všetko sa snaží dostať do rovnováhy.Každá sila vyvoláva protireakciu,kým sa všetko znova neustáli.


28.
označiť príspevok

genius muž
   10. 9. 2009, 09:38 avatar
Tento článok je skopírovný s diskusie na portáli SME, k článku ktorý opisuje výrok jedného starostu z Maďarska, ktorý si neželá aby cez jeho obec prechádzal Fico. Ide teda o plagiát, čiže ukradnutý článok.


30.
označiť príspevok

dorota
   10. 9. 2009, 09:45 avatar
ty si taky genitalny. kam sa my tu hrabeme.  


31.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 9. 2013, 10:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 07:28,  Roxorový king. Môže tak akurát s pilníkom brúsiť roxorovú tyč na mrežiach v Leopoldove.
dnes, 07:27,  Dúfajme, že spoločnosť už nebude obťažovať svojimi exkrementmi.
dnes, 07:25,  Áno, hneď po tomto fiktívnom videu, hoaxe, sa spustilo video so zločincom Martinom Daňom,...
dnes, 04:10,  kontrafakt - Pockaj tam na nas hore
dnes, 02:32,  https://youtu.be/s9ILUiyvHyo Shri Mataji Nirmala Devi
dnes, 02:31,  to je loz ja vam to poviem 5. maja 1970 SHRI MATAJI NIRMALA DEVI matka o ktorej hovoril jezis ze...
dnes, 02:08,  SUPER PESNICKA DAJTE ODBER A LIKE Se?orita slovensky klklklklklklklkllklklklklkllklklklklkk
dnes, 02:08,  Skutok sa stal dokazy su jasne a nevyvratitelne pachatel bude tak ako kazdy obcan cestne a...
dnes, 01:58,  Proste vsetko niekdezacina a niekde konci a vase bezbrehe rozkradacky mojej vlasti koncia...
dnes, 01:46,  cele roky kazdy den aby sme riesili len vase kauzy tak na to hned zabudnite v NRSR nebude nikto...
dnes, 01:46,  Už toľko netrep osmijamko náš....zabrusil si kdesi do politiky ako taký nevyzretý...
dnes, 01:39,  aktualny dlh statu 1.645 648 515 EUR 8273 na obcana https://cenastatu.sme.sk/
dnes, 01:27,  tiež dobrý príspevok.....kntsz , ak sa smiem opýtať.....ty si čo vlastne....citis sa ako...
dnes, 01:24,  scarlet ako vždy nesklamala.....tvoje rozlišenie je neuveriťeľné
dnes, 00:33,  https://www.youtube.com/watch?v=ShA1yC4HkNI
dnes, 00:30,  Ja som Žákovic nie Žákovič
dnes, 00:05,  asta la vista baby
včera, 23:58,  Prečo nepíšeš po slovensky ??? " diamantové paláca," chceš ma zase vytočiť do...
včera, 23:57,  starosta pôjde do diamantové paláca, lebo starostlivo všetkým starostoval, môžte ho...
včera, 23:54,  Kráľovi Žákovičovi ? *44*44*44
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Tvoj úsmev je tvoje logo, tvoja osobnosť je tvoja vizitka, aké pocity zanecháš v druhých po tom, čo mali s tebou skúsenosť je tvoja obchodná značka.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(100 083 bytes in 0,438 seconds)