Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

čas je krátky !

26
reakcií
1807
prečítaní
Tému 27. októbra 2011, 12:06 založil Princess.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Princess žena
   27. 10. 2011, 12:06 avatar
V poslednej dobe stále rastie počet ľudí, ktorí si uvedomujú, že príchod nášho Spasiteľa Ježiša Krista je veľmi blízko. Ľudia si myslia, študovať proroctvo a snaží sa rozlišovať rôzne značky, či biblické alebo nebiblické.

Na Olivovej hore Kristus hovoril o svojom druhom príchode. Poukázal na to, špeciálne znaky, ktoré bude predchádzať jeho príchodu. Prikázal svojim učeníkom sledovať a pripraviť. Ukázal, čo to znamená čakať na jeho príchod. Čas je nutné vyplniť tvrdej práci, a nie čakať nečinný. Ale tiež zdôraznil, že jeho príchodom, budú pripravení na nečakané ľudí, a ten deň ani hodinu jeho príchode, nemôžeme vopred určiť.

Matúš 25,13 - "Z tohto dôvodu hodinky, neviete dňa ani hodiny."

Matúš 24,36 - deň a hodinu nikto nevie - ani anjeli v nebi, ani Syn - iba sám môj otec.

Matúš 24,42-44 - Prečo sledovať, lebo neviete, v okamihu, kedy váš Pán príde. Zvážte - ak je prenajímateľ vedel, v tej dobe v noci zlodej príde, on by sa dívali, a nedovolil mu preniknúť do jeho domu. Preto aj vy buďte pripravení, lebo Syn človeka príde v nečakanú chvíľu.

Matúš 24,33-34 - rovnakým spôsobom, keď vidíte všetky tie veci, vedzte, že sa blíži, už je za dverami! Veru, hovorím vám, že nepominie toto pokolenie, ako to všetko deje.

Prečo sa toľko ľudí stále nevidíte tieto silné slová o Ježišovi, a vypočítať presný dátum konca sveta? My predchodcu podľa znamenia vedieť, že sa priblížil čas príchodu. Môžeme sa len dohadovať, že sú dosť blízko, že písomná, musí táto generácia nepominie. Presný čas, ale nikto nebude vedieť! Určenie presný dátum, len vedie k falošné nádeje a stratí srdce. Že odvádza z reálneho dôležité prípravy na príchod Ježiša Krista. A príprava je - žiť každý deň s Kristom a aby ozajstného pokánia. Je tiež dôležité pre štúdium prorockých kníh v Biblii, sme sa podvedení. Ježiš Kristus povedal: "Čiňte pokánie, lebo sa priblížilo nebeské kráľovstvo." A John v prorockej knihe Zjavenie hovorí:

Zj 22,7 - "Hľa, ja sa vrátim Blahoslavený, kto zachováva prorocké slová tejto knihy!."

Nebuď tak oklamať. Ak ste počuli, že Kristus prichádza k určitému dátumu, musíte vedieť, že je to v rozpore s bibliou - Jeho slovo. Satan, ktorý chce napodobniť Kristov príchod a mätú ľudstvo bude uvádzať údaje svojho príchodu a ľudia sú nadšení, ale blaho. Vieš, čo im bráni ešte? Možno sa zdajú byť, pretože v danom okamihu. Tajomstvo tohto zla, ale funguje to, len čakajú, až zmizne prekážky.

Niekoľko príkladov identifikačné údaje na svete:

- 21. októbra 2011 má v kempe Boh okamžite zabil tri percentá ľudí, teda približne 200 miliónov ľudí. Kemp tvrdí, že Biblia skrýva skrytý kalendár, z ktorého vypočítava presný dátum súdneho dňa. Jeden neúspešný pokus určiť súdneho dňa, nie kempovanie v tomto roku a mal v 21. mája 2011. Na obrázkoch vidíte, ako to šialené akciu sprevádzané.

- 21. decembra 2012-To Mayovia predpovedali koniec. Svet, ako ho poznáme, prestane existovať podľa nich tri dni pred Štedrým dňom. Úderom polnoci kalendár preskočí prvýkrát za 5000 rokov späť na nulu.

- Ronald Weinland Američan, ktorý tvrdí, že Boh nazval ju prorok predpovedá, že svet skončí budúci rok v tejto dobe 27.května 2012

- U obce v strednom Rusku Nikolskoe murované podzemné tri desiatky príslušníkov nové náboženské sekty. Chcú tam zostať najmenej do budúceho mája, kedy očakáva koniec sveta. www.idnes.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

- Tzv. Kristus, Maitreya, sa už viac ako 30 rokov, pracuje na svete ešte neznáme, vo fyzickom tele na Zemi. Správa o jeho príchode slúži Creme, britského umelca a Ezoterika. Ale tzv Krista nielen v kontakte s ním, vyzeral, že má mnoho ľudí, aby im pomohla, uviedol nádeje, odvahy a povzbudenie v ťažkých chvíľach, alebo potvrdiť a posilniť ich vieru. Takéto prípady sa dejú po celom svete, v Česká republika. V súčasnej dobe je vo svete značne rozšíril nádej a pocit očakávania, že ak si to dosť ľudí, pre Krista a začať hovoriť verejne o jeho zrejmé poslanie. Tento významný deň, ako predpokladaný termín deklarácia, sa rýchlo blíži a je dôležité, že je pripravená čo najviac ľudí, ako je to možné. Jej úlohou je ukázať ľudstvu cestu súčasný neuspokojivý stav a stanoviť vek Vodnára - tzv Zlatý vek.

Tieto verše jasne varovať pred týmto zlý, kto predstiera, že je Boh a určiť presný čas verejného chce dostať von a jazdiť ľudstvo od biblie a od jediného pravého Boha.

2. Solúnčanom 2,1-7 - A teraz o príchode nášho Pána Ježiša Krista a nášho zhromaždenia k nemu. Bratia, prosím, nie je tak jednoduché, aby sa o rozsahu a znepokojený, či sa proroctvo, kázanie, alebo listom (údajne od nás), povedal, že Pánov deň prichádza. Žiadna iná v žiadnom prípade. Do tej doby príde, musí prísť od Boha odvrátiť. Musí odhaliť zlé prekliatie, a ktorí sa postavia na odpor a povýši sa nado všetko, čo hovorí a čo je Boh uctievaný. Usadiť sa dokonca v chráme Božom a bude vydávať Bohu! Vari si nevzpomínáš, ako som vám povedal, keď som bol ešte s vami? Vieš, čo im bráni ešte - musí sa objaviť v ktoromkoľvek okamihu. Tajomstvo tohto zla, ale funguje to, len čakajú, až zmizne prekážky.

Niekoľko cituje E. Whiteová:

Ako blízko druhý príchod nášho Pána Ježiša Krista, sú v pohybe sily, satanské z nižšie. Satan ukáže nielen ako človek, ale bude vydávať za Ježiša Krista. Svet, ktorý odmietol pravdu, prijať to ako Pán pánov a Kráľ kráľov. (5BC 1105,1106)

Ako vrcholné zákona vo veľkej dráma klamu sám Satan bude vydávať za Krista. Cirkev dlho tvrdila, že hľadá k Spasiteľovi príde ako vrchol svojej nádeje. arch podvodník teraz spôsobí, že sa bude zdať, že Kristus prišiel. V rôznych častiach krajiny, aby Satan sám sa objaví medzi ľuďmi, ako majestátne je oslňujúci lesk, podobný popis Božieho Syna, ako John opisuje v knihe Zjavenia. Zjavenie 1,13-15.

Sláva, ktorá ho obklopuje, nemôže byť prekonaná čokoľvek, čo smrteľné oko videl doteraz. Vzduch nesie víťazný krik: "Kristus prišiel Kristus prišiel!" Ľudia pred ním padajú na tvár v hlbokej úcte, keď zdvihne ruky a prednesie požehnanie nad nimi, ako Kristus žehnal svojim učeníkom, keď žil na krajine. Jeho hlas je mäkký a podmanivý, ale melodický. Milý, priateľský, súcitný tón učia niektoré z týchto ušľachtilých nebeské pravdy, ktoré predniesol Spasiteľ.

Lieči ochorenia ľudí a potom predstieral, že v jeho povahe Krista, hovorí, že zmenil soboty na nedeľu, a prikazuje všetkým svätý deň, ktorý požehnal. To prehlasuje, že tí, ktorí budú aj naďalej pretrvávajú v dodržiavaní siedmeho dňa, aby sa rúhali jeho meno tým, že odmietol poslúchnuť jeho anjelmi, ktorí boli poslaní do nich svetla a pravdy. To je silný, takmer neodolateľným klam. Rovnako ako samaritáni, ktorí boli podvedení Šimon veľké, budú davy ľudí, od najmenších po najväčšie, aby tieto kúzelníctvo je toľko, že toto "je veľká Božia moc." (Skutky 8:10)

Boží ľud nebude zvedený. Učenie tohto falošného Krista, nie sú v súlade s Písmom svätým. "(GC 623 až 625)

Žiaci potom sa spýtal: "Povedzte nám, kedy to nastane a aké bude znamenie tvojho príchodu a konca sveta?" Pán Ježiš predstavil znamenie a povedal:

Matthew 24,3.33 - ". Keď vidíte tieto veci, vedzte, že čas je blízko, predo dvermi"

Aj keď nikto nepozná deň a hodinu Kristovho príchodu, Pán nás učí a povzbudzuje nás, aby sme vedeli, kedy stanovený čas blíži. Biblia tiež učí, že Kristus je varovanie brať vážne a odmietajú alebo ignorujú blížiace sa dobe jeho príchodu, pre nás to bola len tragický, ako to bolo tragické pre súčasníkov Noeho, nevedeli, kde povodeň nastane.

Podobenstvo, ktoré porovnáva verný a neverný sluha, hovorí, ako je ten, kto hovorí, že vo svojom srdci: "Môj pán nie je dlhá." To ukazuje, ako Ježiš Kristus bude súdiť a odmeňovať tých, ktorí sú bdelí a vyznávajú jeho príchode, a tí, ktorí popierajú. "Bdejte teda!" povedal. "Blahoslavený sluha, ktorého pán, až príde, zistíte, že tak robia." (Matúš 24,42.46) "Budeš sa pozerať, keď prídem ako zlodej, a nebudeš vedieť, v ktorú hodinu prídem na teba." (Zjavenie 3:3)

Apoštol Pavol hovorí o ľudí, pre ktorých príchod Pána Ježiša prichádza nečakane. "Deň Pána príde ako zlodej v noci. Keď sa hovorí" je v miestnosti v bezpečí, "je náhle prepadne a uniknúť zničenie ...." Pre tých, ktorí berú vážne Kristovo varovanie, dodáva: "Vy však, bratia, nie ste vo tme, aby vás ten deň mohol prekvapiť ako zlodej Vy všetci ste synovia svetla a synovia dňa Nepatríme noci ani tme ..." (1. Te 5,2-5) ukázal, že Písmo neospravedlňuje ľudskú nevedomosť, že príchod Pána Ježiša je blízko.

Ježiš Kristus s neuveriteľnou trpezlivosťou čakal na vás a ja budem pripravený. Konečne pochopili, čo to znamená žiť s Kristom každý deň, majú srdce znovuzrodená, sväté právo v našich srdciach. Anjeli stále drží štyri vetry Rush, Rush zla, ktoré pohltí nás v ešte väčšej hrôzy, a ktorého výsledky v príchod nášho Spasiteľa. Ježiš čaká na vás! Stavebné príliš drahé Zostávajúci čas!

2. Peter 3,9 - Pán neotáľa splniť svoje zasľúbenia, ako niektorí interpretujú, ale má s nami trpezlivosť, pretože nechce, aby niekto zahynul, ale aby všetci dospeli k pokániu.

Ezechiel 33,11 - Povedz im: Akože som živý, hovorí Pán, Jahve, nechcem umrieť bezbožného, ??ale aby sa odvrátili od cesty svoje a živ. Odvráti, odvráti sa od svojich zlých ciest! Prečo by ste mali zomrieť, dom Izraela? "

Pripravte sa, pretože spĺňa znaky hovoria, že čas je krátky!


2.
označiť príspevok

Princess žena
   27. 10. 2011, 12:12 avatar
nedávno som sa dozvedela, že Ježiš len kopíroval mesiáša šimona, ktorý žil ešte dávno pred ním
Súhlasí Boris_I.


5.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 10. 2011, 12:23 avatar
A Simon dalsich pred nim
Súhlasí Princess


3.
označiť príspevok

Princess žena
   27. 10. 2011, 12:13 avatar
Šimona


4.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 10. 2011, 12:22 avatar
2032! uvidime.


6.
označiť príspevok

enemy unknown
   27. 10. 2011, 12:30 avatar
Boris, nebolo tých rokov už dosť? Dokedy takto chcú ojebávať ľudí s proroctvami a mesiášom?


7.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 10. 2011, 12:35 avatar
To je moj vlastny odhad, alebo pocit enemy.
Apokalypsa je neodvratitelna a vobec nema nic spolocne s nejakym biblickym pribehom. Je to pravidelny jav a ma spolocne s nasou planetou a nie nejakym bohom. Taktiez neznamena znicenie nasej planety, ale koniec ludskej civilizacie (nie zanik naseho druhu).
Súhlasí Princess


8.
označiť príspevok

enemy unknown
   27. 10. 2011, 12:37 avatar
chápem, ale odhadovať, kedy sem približne jebne meteorit je pre mňa nepraktické, ak ho nevieme odvrátiť od dráhy letu.


9.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 10. 2011, 12:39 avatar
Ziadny meteorit To ten divny organizmus na tejto planete zvany clovek. Musi prejst dalsim evolucnym vyvojom.
Súhlasí Princess, Laxy Lamorsky


10.
označiť príspevok

Princess žena
   27. 10. 2011, 12:47 avatar
Boris obdivujem Tvoju múdrosť a racionalitu - vzor môjho ideálu


12.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 10. 2011, 12:56 avatar
Princeska, ale ja neviem, ci to tak je.. je to len nazor. Nic, co by sa dalo povazovat za pravdu
V kazdom pripade si dobre poznamenala, ze mesias tu bol uz pred kristom.. bolo ich viac .. kto vie kolko..Aj v starom egypte sa taky spomina.. presne ten isty pribeh, ako jezisov len mena su ine. S jeho prichodom sa diali vzdy velke zmeny.


11.
označiť príspevok

enemy unknown
   27. 10. 2011, 12:55 avatar
Boris, nezastávam ľavicovo-idealistické predstavy. Marx mal podobnú predstavu ako píšeš v príspevku 9.


13.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 10. 2011, 13:01 avatar
Zaujimave enemy. Necital som sice kapital, ale podla toho, co som cital v utrzkoch na nete pisal o pricinach a nasledkoch, ktore sa dnes ukazuju ako skutocne. Da sa inak ta kniha vobec niekde dostat?


14.
označiť príspevok

enemy unknown
   27. 10. 2011, 13:02 avatar
určite sa dá. Minimálne v univerzitnej knižnici.


15.
označiť príspevok

enemy unknown
   27. 10. 2011, 13:09 avatar
Marx tam spomínal, že svet je vlastne boj jednotlivých tried. A ľudia musia prejsť vývojom až k svetu bez tried. Ľudia by sa nemali deliť na rôzne subkultúry a skupiny (chcel v prvom rade vyrovnať priepasť medzi robotníkmi a vysokou vrstvou), ale všetci by si mali byť rovní. Treba za každú cenu zmazať sociálne rozdieli, ak to nešlo po dobrom, kľudne aj a vraždiť trestať boháčov a mocných, len treba dosiahnuť ideálny stav spoločnosti. Samozrejme podľa neho najideálnejšie evolučné obdobie by mal byť komunizmus. Z tejto jeho idei dosť čerpá hnutie New Age a hnutie Zeitgeist.
Súhlasí Boris_I.


16.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   27. 10. 2011, 13:11 avatar
Juchuuuu moj clovek  
A nasiel som ho v PDFku po nemecky.. tak to bude podla vsetkeho pasija
ia700605.us.archive.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí enemy unknown


18.
označiť príspevok

enemy unknown
   27. 10. 2011, 13:17 avatar
no veď ja viem, že je to tvoj človek. Práve preto som ho spomenul.
Nerobím caviky okolo toho, kto k čomu inklinuje. Snažím sa to iba čo najobjektívnejšie popísať a spomenúť medzi ľuďmi, ktorí by o to mohli mať záujem, aj keď sám k tomu neinklinujem. Žiaľ, veľa ľudí si to neváži a útočí na mňa. Tak som rád, keď pomôžem a dotyčný sa do mňa neobuje (ako viď blueevil).
Súhlasí Boris_I.


17.
označiť príspevok

Otilia
   27. 10. 2011, 13:11 avatar
Princess času dosť aj na vlastný život aj na apokalypsu. Celé stáročia ľudia sú presvedčení, že v práve v ich dobe, počas ich žitia príde koniec sveta. Nie nepríde. Koniec sveta je strašidlo pre bežných ľudí, aby nevideli vlastný život. Život na Zemi sa mení a zmení, ale koniec sveta v zmysle, že neostane kameň na kameni alebo, že neostane ani človiečik je nezmysel. Ži a dýchaj spokojne - ja to tak robím a jak mi fajňe. 
Súhlasí Princess, Anastasija


19.
označiť príspevok

Laxy Lamorsky
   27. 10. 2011, 13:26 avatar
Kto je online?


20.
označiť príspevok

pupuš muž
   27. 10. 2011, 13:29 avatar
...ja...  ...koľko potrebuješ...?


21.
označiť príspevok

Laxy Lamorsky
   27. 10. 2011, 13:32 avatar
o čom ste sa bavili?
Teraz pred malou chvíľkou som sa pripojil.
Bol som v práci.


22.
označiť príspevok

Ranexill muž
   27. 10. 2011, 13:33 avatar
Nevies citat?


23.
označiť príspevok

Laxy Lamorsky
   27. 10. 2011, 13:36 avatar
Stačí  


24.
označiť príspevok

Krištof
   27. 10. 2011, 15:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.25.
označiť príspevok

enemy unknown
   27. 10. 2011, 15:55 avatar
no tá eschatológia už nie je kolektívna ako za ranej a stredovekej cirkvi, ale je skôr individuálna, každý má Krista zachytiť v srdci. Nečaká sa na nejakého reálneho Mesiáša. Nie každá denominácia to tak vníma.
Lebo normálne tam bol až dvakrát súd. Najprv po smrti kresťana išiel do neba alebo do pekla (prípadne v katolicizme do očistca ešte) a potom ešte na konci sveta budú všetci vzkriesení (aj nekresťania) a budú súdení už finálne, na večné veky


26.
označiť príspevok

rains
   27. 10. 2011, 16:05 avatar
"druhý príchod Krista sa už deje priebežne individuálne" - suhlasim....najviac badatene je to na 24.12. kazdym rokom..nie vsade pride jezisko v tu istu hodinu.


27.
označiť príspevok

Krištof
   27. 10. 2011, 16:58

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:16,  kntsz keď neuznávaš právo na protinázor čo tu vlastne chceš diskutovať? Ostatne to je...
dnes, 22:12,  Nevidím dôvod, prečo by som ti mal fajnovo v rukavičkách vypisovať, že píšeš koboliny....
dnes, 21:59,  Názor dobrý, len ako ho zrealizovať sa nedozvedáme. Pripadá mi to ako trestne stíhať...
dnes, 21:49,  No a to je to, čo som napísal v "30" - do niekoho duch vstúpil a do niekoho nie *21
dnes, 21:46,  čo máš problém s chápaním písaného textu ? Vyjadruj sa koľko len chceš, ale nemáš...
dnes, 20:05,  V úvode je: V podstate sa jedná o pretrvávajúci spor medzi ateistami a teistami. Takže...
dnes, 11:45,  kntsz ty nepotrebuješ žiaden materiálny základ, tebe švihá len tak bez rozmyslu a na...
dnes, 10:02,  13- Duch nepotrebuje rozum a už vôbec nie na to, aby ho používal. Duch je tvorca, nie...
dnes, 09:55,  Už dávno by sme asi mali prebytkový rozpočet štátu, keby sme zaviedli daň z pohodlnosti....
včera, 23:11,  Ale áno, máme ľudia s prasaťmi veľa spoločného. Akurát si namýšľaš, že máš ducha,...
včera, 22:29,  Mám tomu rozumieť tak havrane, že keď ti šibe, tak ti vlastne nešibe, lebo to nemá...
včera, 22:05,  To ty nemáš šancu ako redukovaný len na prírodné vedy, pochopiť Lemmy. Ja mám toho po...
včera, 21:59,  31- tak potom prečo píšeš, že sa duch odohrava v človeku ?
včera, 21:21,  Enfant Terrible lebo chápe , že dokazovať existenciu , alebo neexistenciu Boha nie je...
včera, 21:18,  Lemmy aj rastliny majú jednoduchý nervový systém, napríklad tzv mäsožravé raliny ,...
včera, 21:09,  ondrej61 si si istý , že to platí aj o tebe?*39
včera, 21:07,  ondrej61 ty držíš Boha za nohy a čerta za rohy. Mal by si o sebe porozmýšľať.
včera, 21:06,  Lemmy prečo by som mal riešiť to čo neexistuje? Pochop , že proti tejto náboženskej idei...
včera, 20:49,  Pokiaľ sa vedec, fyzik zaoberá vedou, tak svoje ateistické naturalistické presvedčenie...
včera, 20:29,  Enfant: Človek, napr. aj vedec - fyzik môže filozoficky a teologicky riešiť nielen...
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Svojich priateľov chváľ verejne, ale kritizuj medzi štyrmi očami.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(106 440 bytes in 0,339 seconds)