Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Budúci prezident SR Čarnogurský?

24
reakcií
1524
prečítaní
Tému 3. apríla 2013, 09:19 založil nabzlo.

podobné témy:1.
označiť príspevok

nabzlo muž
   3. 4. 2013, 09:19 avatar
Stálicou v krátkej histórii od začiatku 20. storočia sa stala rodinaČarnogurských,pôvodní židovskí privandrovalci z Poľska, ktorí pred usídlením vMalej Frankovej konvertovali na rímsko-katolícku vieru. Ich vývoj až dodnešných dní to jasne deklaruje.
Otec Pavol Čarnogurský sa politickyangažoval najmä za Slovenského štátu tak čitateľne, že keď bol na nátlakHitlera prijímaný v Slovenskom sneme Židovský kódex, náhle sa mu dostaviliurologické potiaže aby sa vyhol hlasovaniu. To bol jasný signál predeportovaných židov, ktorí mu masovo odovzdávali do doby predpokladanéhonávratu z nútených prác cennosti a majetky.Krátko po zamatovej revolúcii 17.11.1989,de facto majetkovom prevrate,predala rodina Čarnogurských jeden z bývalýchžidovských domov na Palisádach č. 56,Minerfinu, s.r.o., privatizérom J.Móderovi, T. C hrenekovi, Blaškovi,ktorí v čase Klausovej &sca r on;okovejterapie skorumpovali viacerých členov českej vlády(tak ako AndrejBabiš),vrátane bývalého českého premiéra Stanislava Grossa,prostredníctvom,ktorého sa zmocnili Třineckých železiarní a nedávno mu za todarovali druhú časť obchodného kontraktu privatizácie (províziu, akcie za 100mil. Kč).
Pavol Čarnogurský bol ako poslanecSlovenského snemu tak vyťažovaný deponovaním cenností a židovských majetkov, žeich rodinný priateľ Gustáv Husák (Čechmi vyhlásený za buržoázneho nacionalistua väznený za presadzovanie autonómie Slovenska) ho v neprítomnosti zastúpil vmanželských povinnostiach a k synom Ivanovi a Pavlovi mu splodil ich brataJána. Bolo iba elementárnou slušnosťou, že sa s nebohým otcom Ján Čarnogurskýrozlúčil na jeho poslednej ceste, veď toľko pre celú rodinu Čarnogurských ponormalizácii toho vykonal.

Zabezpečil, aby brat Jána a Ivana, Pavol mohol vycestovať do Kanady,kde užzostal a za ktorým boli vyvezené všetky cennosti po židoch, ktorí sa po vojneuž nevrátili na Slovensko,a ktoré boli pred deportáciami zverené ich otcoviPavlovi do dočasnej držby.Nepokladali za potrebné dohľadať príbuzných, aleboodovzdať zlato, platinu,diamanty, umelecké diela ŽNO, alebo Wiesenthalovmucentru pre vyhľadávanie vojnových zločincov vo Viedni.
Budú vyňaté dokumenty o rodineČarnogurských zo zverejnenia arizácie ÚPN ?

Gustav Husák zabezpečil kariéru nielen Jánovi, ale aj bratovi Ivanovi, ktorýdostal lukratívnu ponuku pracovať na stavbách v Iraku, čo bolo podmienenéposkytovaním informácií komunistickej strane. Synovi Jánovi umožnil vyštudovaťprávo v Prahe a zaangažoval ho do českej intelektuálnej komunistickejspoločnosti,českého židovského disentu a utajenej spolupráce s ŠtB.
Simuláciou takzvaného prenasledovania tesne pred novembrom 1989 (stratégiainternácie, spoluorganizovanie Sviečkovej manifestácie) ho pripravil nanebývalú kariéru okamžite po majetkovom prevrate.
Pražskou židovskou societou bol vymenovaný do funkcie podpredsedu vlády ČSFR,kde mal> (po dohode Havla s komunistami a ŠtB) trojjediné postavenieministra vnútra ČSFR spolu s Waltrom Komárkom a Marianom Čalfom. Druhou jehoosobnou záležitosťou okrem zmocnenia sa vedenia KDH (pôvodne to mal byť S.Krčméry) bolo získať všetku dokumentáciu ŠtB o bratovi agentovi Ivanovi, ktorýsa stal postupne riaditeľom Hydrostavu, poslancom FZ a podpredsedom SNR.

Keď Ján Čarnogurský zdvihol moc zo zeme a stal sa predsedom vlády naSlovensku,typicky pokračoval v deštrukčnom riadení hospodárskeho potenciáluSlovenska v súlade s federálnou utajenou doktrínou ŠtB. Súhlasil, aby sazastavili dve najväčšie federálne investičné akcie na Slovensku, ZÚŠP ( záväznéúlohy štátneho plánu) - výstavba metra v Bratislave a dokončenie VD Gabčíkovo.
Súhlasil, aby financovanie Gabčíkova prešlo z rozpočtu federácie nafinancovanie zo slovenského rozpočtu. Dokončenie diela si vyžiadalo 26 miliárdKčs a Sk, v dnešných cenových reláciách by to predstavovalo najmenej 260miliárd Sk.

Je mementom a pozoruhodné, akým spôsobom bolo sťažované dokončovanie Vodnéhodiela Gabčíkovo aj vládou V. Mečiara, ktorý sidnes robí zásluhy na jeho uvedení do prevádzky.
Odborne a kvalifikovane to je spracované v dokumente Júliusa Bindera "Bezmýtov,taká bola skutočnosť", z 23-24 októbra 2007, ktorý autor rozdalvšetkým účastníkom konferencie konanej v uvedených dňoch v Dunajskej Strede, naktorú nebol ani pozvaný.

Autor materiálu zrejme vedel prečo nemal byť prítomný na konferencii, lebonedostal ani možnosť vystúpiť k retrospektíve vybudovania VD. V predloženommateriáli podrobne definuje hlavných oponentov
dobudovania diela M. Hubu, P.Baca a Dominika Kocingera, splnomocnenca vlády zaKDH.
Dokument precizuje, že toto unikátne dielo, okrem zabezpečeniaenviromentalistiky a kvalitnej pitnej vody pre celý Žitný ostrov a ajBratislavu, a vyrobením 35 mld. KWh elektrickej energie vynieslo najmenej50 mld. Sk.

Napriek tomu žiadna vláda od roku 1990 nepokročila v otázke zmluvnéhodokončenia celého diela Gabčíkovo - Nagymaros obojstranne výhodného pre obaštáty.
Už začiatkom roku 1987 sa realizovala koncepcia centralizácie vplyvu KGB zpražského centra. Synovia vyšších dôstojníkov ŠtB Dospivu a Haščáka, bolivyslaní do GRU v Moskve, kde boli pripravovaní na majetkový prevrat v ČSFR.

Na Slovensku mali najvyššie funkčné zastúpenie v KGB predseda SNR ViliamŠalgovič a žid Vladimír Lexa, ktorý bol v tom čase presunutý z funkcienámestníka ministra priemyslu SR za námestníka FMTIR ČSFR, k ministroviJaromírovi Obzinovi, funkčne najvyššiemu zástupcovi KGB v Čechách.

Po Gorbačovovej perestrojke sa chopila ŠtB zorganizovaním majetkového prevratunafingovaním potlačenia študentov v Prahe. Okamžite prešiel Vladimír Lexa dovlády Milana Čiča ako prvý podpredseda a predseda Slovenskej komisie preplánovanie a VTR, najvýznamnejšieho centrálneho orgánu.
Na zakrytie zraku Slovákom boli so súhlasom židovského jadra VPN pojatí dovlády ambiciózni a poslušní J. Kučerák, V. Ondruš, L. Snopko, M. Kováč,M.Porubjak, L. Pittner...
Ján Čarnogurský uchopením moci z ulice na Slovensku bol "In",raketovo nastúpil cestu otvorenia sa svetovému kapitálu, podobne ako Jeľcin vRusku. Zrušil najvýznamnejší prierezový ústredný orgán centrálneho riadenia,Slovenskú komisiu pre plánovanie a VTR.

Bol novátorom, iniciátorom a vzorom pre netransparentnú privatizáciu majetkuštátu (národného majetku),keď ako prvý použil formu predaja národného majetkuvopred určenému záujemcovi.
Takto predal majoritnú časť VHJ Slovenského tabaku nemeckej firme Remtsma bezsúťaže (dnešný SIT).
Len “úplnou náhodou” sa stal agent ŠtB Jozef Banáš manažérom v SIT Slovakia.
..
MK


2.
označiť príspevok

majomajo muž
   3. 4. 2013, 09:40 avatar
Čarnogurského nikdy, to radšej úplne hocikoho........
Súhlasí dorota


3.
označiť príspevok

Vladko muž
   3. 4. 2013, 10:26 avatar
Budúci prezident JÁN SLOTA
Tak si zvolili déefkári v dvojdňovej voľbe
Prezidentom Slovenskej republiky sa stal Ján Slota


4.
označiť príspevok

Vlado muž
   3. 4. 2013, 10:34 avatar
Ty si trápny. Veď získal len 3 hlasy, menovite od 3 hlasy: Lea, ty a Romanov. 


16.
označiť príspevok

Linda žena
   3. 4. 2013, 11:00 avatar
DF nie je celé Slovensko... 


23.
označiť príspevok

Vlado muž
   3. 4. 2013, 16:17 avatar
Ján Slota čelí súdu, ohrozil existenciu národniarov

Predsedníctvo SNS schválilo začatie disciplinárneho konania proti bývalému predsedovi Jánovi Slotovi za nehospodárne nakladanie s majetkom strany a tým ohrozenie jej existencie.

www.webnoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


5.
označiť príspevok

Linda žena
   3. 4. 2013, 10:38 avatar
si počkám na kandidáta SMER-u 


7.
označiť príspevok

Vladko muž
   3. 4. 2013, 10:40 avatar
5

Čaplovič :-))))


8.
označiť príspevok

Linda žena
   3. 4. 2013, 10:44 avatar
a čo keď Monika F. 


9.
označiť príspevok

Vladko muž
   3. 4. 2013, 10:46 avatar
8
A ty dievča nevieš, že Mona je už dávno v Smere v nemilosti aj s jej záhradným trpaslíkom Fedorom?


10.
označiť príspevok

Linda žena
   3. 4. 2013, 10:49 avatar
však práve preto ju "odložili" za euro poslankyňu  


12.
označiť príspevok

Vladko muž
   3. 4. 2013, 10:53 avatar
10
Tak, kde potom vidíš logiku, aby nechcenú navrhli za kandidátku na prezidenta?


25.
označiť príspevok

Vladko muž
   4. 4. 2013, 14:39 avatar
8
No vidíš Mona nebude žiadna kandidátka na prezidenta. Mal som pravdu.
bratislava.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

Vladko muž
   3. 4. 2013, 10:39 avatar
4
Tupec komunistický Vlado 213-108-124-184.minet.sk, to by chcelo si prečítať viac na uvedenej stránke. Len nato treba mať dôvtip a rozum. Nevzdelanec, predávač pizze :-))))))))))))))


15.
označiť príspevok

Vlado muž
   3. 4. 2013, 10:57 avatar
Vidím, že sa ti ťažko dýcha. Trepeš nezmysly. Ešte dobre, že nie si humanista, len by si im hanbu robil.  

Neviem, s kým si si ma pomýlil, ale už sa s tým klamstvom o mne trápne opakuješ ako papagáj. 


20.
označiť príspevok

Vladko muž
   3. 4. 2013, 14:59 avatar
15
FAUX PAS HUMANISTU VLADA :-))))

Tu sú tvoje nezmysly ty idiot nevzdelanec s učňovským listom :-))))
Vedci objavili skutočný pôvod starých Slovákov
SME si urobilo z idiotov takých ako VLADO prvý apríl a ten sprosták to zverejnil na DF ako vedecký objav :-)))))))
Choď kydať hnoj ty nepodarený komunistický pizziar. Zmätok otcových vajec. :-))))


22.
označiť príspevok

Vlado muž
   3. 4. 2013, 15:28 avatar
Ty si naozaj hlupák, veď ty nevieš ani rozpoznať, kedy je 1. apríl. Z teba majú doma radosť. 


17.
označiť príspevok

Vlado muž
   3. 4. 2013, 11:06 avatar
Inak, Vladko, ty si taký hlúpučký, že si dal aj súhlas na tie drísty od Romanovova.  

FAUX PAS na webe HUMANISTI.SK

On sa od hanby prepadol pod zem, keď si prečítal odpoveď.  Lieči sa doteraz. A ešte dlho sa z toho omylu bude liečiť. 


11.
označiť príspevok

Linda žena
   3. 4. 2013, 10:53 avatar
tipujem, Róbertko kandidát SMER-u a Róbert, predseda SMER-u  


13.
označiť príspevok

Vladko muž
   3. 4. 2013, 10:54 avatar
11
Žiadna výhra pre Slovensko.


14.
označiť príspevok

Linda žena
   3. 4. 2013, 10:56 avatar
doteraz aká výhra bola pre Slovensko?... 


18.
označiť príspevok

zarra muž
   3. 4. 2013, 11:12 avatar
Linda, nehubuj stale  
Súhlasí Linda, Vladko


19.
označiť príspevok

zarra muž
   3. 4. 2013, 12:07 avatar
sorry za ten vyraz. malo byt "neryp stale", sorry


21.
označiť príspevok

majomajo muž
   3. 4. 2013, 15:06 avatar
Výhra je to zrejme iba pre dotyčnú osobu ktorá sa stane prezidentom a tak naplní svoje ambície. U nás prezident nemá takmer žiaden vplyv na spoločnosť........


24.
označiť príspevok

polojasno
   4. 4. 2013, 09:30 avatar
Čo tak,mať za prezidenta Konštantína Balicapatého? Viem,nik ho nepozná,úplne neznámy človek,ale aj Jára Cimrnman v čechách bol sprvu úplne neznámy a dnes ? Kľudne by mohol prezidentovať,nie ? Jasné,akurát tak na divadelných doskách, ale čo sú politici? Tiež len herci,stále niečo na nás hrajú, nie ? Mne osobne je úplne jedno,kto je naším prezidentom,naozaj .Je mi jedno,kto ním bude,Je mi úplne ale naozaj úplne jedno,kto je premiérm,či sedí v ministerskom kresle. dajte si ruku na srdce a s čistým svedomím skúste povedať, ako dlho by ste vydržali s predsavzatiami na podobných vysokých postoch, keby vás na každom kroku neprenasledovali ľudia s obálkami a záujmami. Dlho by ste neodolávali alebo ak aj,cesta na odstránenie by sa určite našla. Vymyslieť kauzu,či fyzicky odstrániť dnes nie je problém...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:22,  nikomu neverte, v rozhlase hlásili, dostavte sa na úrad a tvoj blížny povie nikam nechoď ,...
dnes, 23:22,  Iba tak a nikdy inak. Tu máš zhruba trasu....
dnes, 23:20,  A Harabin to dnes tajil odkial má tých 30 % *13*13*13*13*13*13*13*13 Dnes mu to uplne už...
dnes, 23:18,  Samozrejme Miloš je starosta a ja zástupca
dnes, 23:17,  Majú skvelé pesničky.*04 Iba sa musíte prelúskať cez ich diskografiu....
dnes, 23:17,  Na základe toho čo máš v duši ;)
dnes, 23:15,  Ono aj tvorí vysielanie ;)
dnes, 23:15,  Denník N je slovenský denník a internetové médium. Redakcia sa venuje investigatívnym,...
dnes, 23:15,  Pešo ? *06*06
dnes, 23:13,  1/ Stare ako Praha...:)))
dnes, 23:12,  Dnes som dal taký okruh- Hurbanová- Košiarny briežok, Bikšová lúka - Čingov - Sovia...
dnes, 23:11,  Nie len pozoruje ;)
dnes, 23:10,  42/ Mysel je len televizor vedomie ho pozoruje...:)))
dnes, 23:10,  Myslíš na hownocuc 2?*13*13*13*13
dnes, 23:09,  Plne súhlasím s názormi prezidentky. Správna prezidentka, hrdosť Slovenska. Správna Slovenka.
dnes, 23:09,  Ta ňe. *04
dnes, 23:08,  To je jasné, ale ináč som neskutočný nervák. Minulý víkend som bol na Hrebienku,...
dnes, 23:08,  Apoštol Pavol predpovedal presne takú situáciu: 'Všetko, čo bolo napísané predtým, bolo...
dnes, 23:08,  Ale fekálna žumpa tzv. Denník Neznámeho vojína už narieka. O čo ide Filipovi...
dnes, 23:07,  Duch je zároveň činiteľom i pozorovateľom ;)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Život je ako pohár a je iba na tebe čím si ho naplníš. Aj tak si to nakoniec vypiješ sám.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(94 044 bytes in 0,583 seconds)