Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Bruselský kandidát Maroš Šefčovič

21
reakcií
682
prečítaní
Tému 5. februára 2019, 23:01 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
27. 06. 2019
30
22. 03. 2019
203
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 2. 2019, 23:01 avatar
BRUSELSKÝ KANDIDÁT Maroš Šefčovič,
Bruno Čanády
Nedeľa, 3. 2. 2019 o 18: 35
www.suverenisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Nový slovenský prezident musí byť ústavným ochrancom slovenskej suverenity a suverénnych práv slovenských občanov. To by malo  byť v základnom popise práce každého slovenského prezidenta. Preto musíme skúmať jednotlivých prezidentských kandidátov hlavne z tohto uhla pohľadu. Otvorme pomyselnú Pandorinu skrinku prezidentských kandidátov. Uveďme jedného z nich. Bude budúci prezident Slovenskej republiky zodpovedným ochrancom ústavou chránenej zvrchovanosti (suverenity) a bude skutočným národným prezidentom alebo len styčným zástupcom zahraničných záujmov na Slovensku.

V súčasnosti treba jasne uviesť, že kandidát na prezidenta Slovenskej republiky p. Maroš Šefčovič je bruselským kandidátom na Slovensku. Asi aj trojským koňom liberalizmu, globalizácie a bruselskej mainstreamovej moci na Slovensku. Ak hovoríme, že najvyšším národným záujmom Slovenskej republiky je slovenská suverenita, tak z kariérnej histórie p. Šefčoviča vyplýva, že uvedený kandidát nebude bojovať za slovenskú suverenitu, ale za delenú suverenitu, tak ako tom pred časom verejne informoval doterajší predseda EK a to iste so súhlasom EK, vrátane jej podpredsedu M. Šefčoviča. Bruselskí eurobyrokrati v EK, ktorej členom je aj p. Šefčovič nechcú podporovať národné štáty v EÚ. Skôr chcú urvať posledné kusy národnej štátnej suverenity v prospech EÚ. Nechceme, aby p. M. Šefčovič v rámci svojho profesionálneho eurohujerstva sa stal jedným z hrobárov slovenskej suverenity. Možno je dobrým kandidátom pre Brusel (možno aj pre Berlín s Parížom), ale zlým kandidátom pre zatiaľ formálne suverénnu Slovenskú republiku a jej občanov.
Nepochybne je najvyšším národným záujmom Slovenskej republiky ochrana a upevnenie suverenity Slovenskej republiky. Slovenský prezident nesmie slúžiť eurobyrokratom, oligarchom, ale plne slovenskému národu a jeho štátu. M. Šefčovič sa dlhodobo (dve funkčné obdobia) reálne podieľal na protinárodnej (a protisuverenistickej) bruselskej politike a snažil sa o permanentné oslabovanie suverenity štátov EÚ, teda i zvrchovanosti Slovenskej republiky. Zatiaľ je Slovenská republika podľa platnej ústavy zvrchovaný (suverénny) štát. Čo by pre ochranu suverenity p. prezidentský kandidát urobil? Možno sa nazdávať, že ako budúci prezident by plne podporoval realizáciu plánovaného odovzdávanie ďalších právomoci do Bruselu, a nepriamo v prospech Berlína a Paríža, vrátane podpory deklarovanej účasti SR v tzv. „jadre“ EÚ a s tým spojenú federalizáciu EÚ. Nehovoriac o podstatnom rozšírení väčšinového (kvalifikovaného) hlasovania v európskej rade zástupcov členských štátov EÚ a v posilnení právomoci europarlamentu, kde malé Slovensko bude len ešte väčším štatistom. Takého slovenského prezidenta nepotrebujeme a národní voliči by ho nemali podporiť. Možno povedať, že by to bol „nebezpečný“ prezident pre slovenskú suverenitu.

Slovensko musí byť u zodpovedných politikov vždy na prvom mieste. U p. Šefčoviča by iste bol reálne na prvom mieste Brusel s Berlínom. Akú by sme mali my slovenskí občania záruku, že Slovensko nepostúpi s pomocou takéhoto zvoleného prezidenta SR voči EÚ a Eurozóne ďalšie právomoci a pomôže odstrániť posledné pozostatky jednohlasného rozhodovania členských štátov EÚ.
Eurohujer M. Šefčovič ako kandidát na prezidenta by iste nepožadoval aby sa časť pôvodných národných kompetencii vrátila z EÚ naspäť do Slovenskej republiky. To by bolo možno už z ríše fantázie. Dnešná realita, ktorú p. Šefčovič dôverne pozná sú daňové raje na západe EÚ (napr. Holandsko, Luxembursko) a snahy, aby zo západu na východ EÚ išli povinné migrantské kvóty, nekvalitné potraviny a podobne a z východu na západ EÚ dividendy. To je žiaľ dnešná vizitka Bruselu, EK a nepriamo i p. kandidáta na prezidenta. Okolnosti slovenských kandidátov na funkciu generálneho tajomníka OSN, predsedu Eurozóny a boj o sídlo liekovej agentúry potvrdzuje diskrimináciu východnej časti EÚ a osobitne Slovenskej republiky zo strany aj EK, ktorej je i p. Šefčovič podpredsedom. Čo k tomu verejne povie kandidát p. Šefčovič. A nech verejne uvedie pred voličom ako sa k tomu konkrétne zachoval. K náhlemu rozhodnutiu p. Šefčoviča uchádzať sa o prezidentský úrad sa ponúka jedná možno špekulatívna ale vcelku logická hypotéza. Zdá sa, že p. Šefčovič ako dvojnásobný člen EK EÚ zistil, že v rámci predpokladaných zmien po voľbách do EP v roku 2019 nemá už šancu. (Naopak p. Lajčák možno šancu v novej EK bude mať, i keď tiež nejde o kus nepopísaného papiera). Ako eurokomisár pre energetku EK však p. Šefčovič asi viac reálne hájil záujmy Nemecka ako Slovenska pri podpore Nordstreamu 2. Avšak Nordstream 2 neobchádza len Ukrajinu, ale tiež Slovensko a významne zníži slovenské príjmy a výrazne oslabuje jeho strategickú dôležitosť.
Po Nordstreamu 2 bude Slovensko kupovať hlavne ruský plyn v Nemecku, ktorý sa stane jeho celoeurópskym distribútorom. Navyše p. Šefčovič bude podporovať nepochybne ako doteraz „jadrárske“ návrhy na federalizáciu EÚ a protislovenské väčšinové hlasovanie v EÚ. Páni Šefčovič ako prezident a Fico ako ústavný sudca (možno i budúci predseda ÚS SR) sú pre Slovensko, žiaľ zlou „zárukou“, že stratí posledné ostatky suverenity národného štátu. V mene ich spoločného a dlhoročného „jadrárskeho sna“. M. Šefčovič ako súčasť možnej budúcej prezidentskej výkonnej moci bude za posun slovenskej suverenity do Bruselu a p. Fico ako možný člen (dokonca predseda) ústavného súdu možno skonštatuje, že je všetko ústavne a právne v poriadku. Obaja sa dlhodobo netaja o mieste SR v budúcom tvrdom integračnom jadre EÚ, kde podľa nich nemôžeme chýbať. To sú pre slovenskú verejnosť veľké riziká.

Za dve funkčné obdobia nášho podpredsedu EK nie je Slovenská republika sídlom žiadnej agentúry EÚ, čo je európskou raritou, aj v rámci V4. Napríklad Česi majú v Prahe centrálu európskeho Galilea (Agentúra GSA) a pýtajú si ďalšie agentúry EÚ. Navyše p. Šefčovič vždy podporoval centralizáciu a integráciu EÚ a bude nepochybne presadzovať, tak ako doteraz „jadrárske“ návrhy na federalizáciu EÚ, väčšinové hlasovanie v EÚ a presadzovanie vplyvu Nemecka a Francúzska v strednej Európe, čo môže skončiť faktickým rozpadom V4. Eurohujerstvo na Slovensku spolu s bruselskými eurobyrokratmi bude takto spokojné. Čo o ochrane slovenských národných záujmov nemožno povedať. Ako sa k tomu postavia slovenskí občania – voliči.

V rámci aktuálneho kontextu celkovej situácie v EÚ možno sa zastaviť pri nemecko-francúzskej zmluve o spolupráci a integrácii podpísanej v nemeckom Aachene (v bývalom sídle Frankov, Franskej ríše a Karola Veľkého) z januára tohto roka (2019). Žltými vestami oslabený francúzsky prezident a politicky oslabená končiaca nemecká kancelárka sa dohodli na užšej nemecko-francúzskej integrácii a to ešte hlbšej ako samotná integrácia v EÚ, čo sa blíži nejakému budúcemu superštátu. Okrem iného zriaďujú nemecko-francúzsku radu obrany a bezpečnosti. Niekto to už nazval Frankonemeckom, či obnovením novej Franskej ríše. Z hľadiska Nemecka pôjde o akúsi „Štvrtú ríšu“. Možno sú to (niekto hovorí, že nereálne, možno v budúcnosti), ale reálne Macronove plány na založenie novej Európy za nemecké peniaze. Vybrali si však obdobie s Brexitom a pri všeobecnom oslabovaní súdržnosti v EÚ a v NATO. Táto nová Elyzejská zmluva vychádza z názorov t. č. dnešných mocných v EÚ. Určite s tichým súhlasom dnešnej EK EÚ spolu s jej podpredsedom M. Šefčovičom. Nakoniec však nemusí mať zamýšľaný efekt. Možno to skončí len spoločnou zbrojnou spoluprácou, pričom zbrane budú chcieť výhodne predávať svojim východoeurópskym „partnerom“. Akési heslo zbrojením k domnelému mieru, čo však niečo bude stáť. Ale je tu mnoho ďalších významných „ale“. Je tu v zmluve z Aachena uvádzaná dokonca spoločná nemecko-francúzska vláda, ale je tu dosť nebezpečná obsahová téza o boji s vnútorným nepriateľom v EÚ (nebude to náhodou aj V4…). Tiež v nemecko-francúzskej dohode (v Aachenskej zmluve) uzatvorenej v Aachene sa zdôrazňuje harmonizácia ekonomík Nemecka a Francúzska pod heslom spoločného francúzsko-nemeckého hospodárskeho priestoru a veľavravného hesla „viacej Európy“ a deklarovania myšlienky „znovuzaloženia Európy“. Odkazom pre ďalšie národné štáty v EÚ je toto nemecko-francúzske superjadro EÚ akoby pokusom o nastolenia ich európskej hegemónie v EÚ a mimo nej (navyše po odchode V. Británie z EÚ). Je potvrdením, že EÚ bude asi úniou viacerých rýchlostí. Pre Slovensko je tu jasný (pre niekoho drsný) odkaz, že pri dnešnej centralizácii EÚ sa pripravuje jej ďalšia supercentralizácia, a niekto ako Fico alebo Šefčovič to nazývajú „jadrom“ EÚ (Eurozóny). Možno v budúcnosti to budú obaja nazývať novým „superjadrom“ EÚ, alebo toho čo po nej raz zostane. Aachenskou zmluvou z nemeckých Cách sa takpovediac „dnešná domnelá politická matka a otec EÚ“ s posvätením nemeckej a francúzskej vlády, pokúšajú o doslova „znovuzaloženie“ zúženej super únie (EÚ) ako európskeho superštátu a zároveň zbrane proti národnej suverenite. A to spolu s ideologickým kladivom na zástancov myšlienky, že EÚ má byť len úniou suverénnych národných štátov. Niekto, ktorý je viac realisticky orientovaný povie, že je to strata posledných pozostatkov suverenity národných štátov v EÚ (a doslova koniec samotnej podstaty štátu), ako aj samotnej EÚ v dnešnej podobe.

Treba dúfať, že prezidentský kandidát p. M. Šefčovič sa k týmto otázkam jasne a verejne pred občanmi (voličmi) vyjadrí a vyjasní svoj osobný postoj – kandidáta na prezidenta SR a to hlavne k suverenite (zvrchovanosti) Slovenskej republiky, ktorá je zakotvená v ešte a stále platnej Ústave Slovenskej republiky.


4.
označiť príspevok

humanitárny bombardér muž
   6. 2. 2019, 11:12 avatar
Sefcovic to zle rozbehol, dnes som videl bilbord - Vsetko pre Slovensko, ci nejak tak. Take lacne hesla, to uz prekliaty slnieckar Mistrik ma lepsie bilbordy...
Ak bude nahodou druhe kolo Sefcovic - Mistrik, tak dam Sefcovica, ale mal by si dat serioznejsie hesla.


19.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 2. 2019, 00:38 avatar
Akokolvek to budu rozbiehat ostatny kandidati na prezidenta SR je jedno kolko penazi investuju do reklami robia to zbytocne . Novy prezident SR je uz teraz Judr.Stefan Harabin. to povazujte za holy fakt.


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 2. 2019, 23:07 avatar
výborne volím Šefčoviča


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 2. 2019, 07:45 avatar
Panákova brilantná úvaha k voľbám.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Prekvapenie z žien Mislenie a všeličo od súdruha , ktorý sa nám pomaličky už prerodil na fašistu ako 99% súdruhov .

Okrem mnoho bludov chytila súdruha naziho i Venustrafóbia či Caligynefóbia .


5.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   6. 2. 2019, 12:49 avatar
1/ To je ten Fickov konik????))


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 2. 2019, 14:40 avatar
ševčoviš je hlavne osobnosť ale je mi jedno či vyhrá Ševčovič alebo Mistrík


9.
označiť príspevok

Osvietene muž
   6. 2. 2019, 14:45 avatar
hlavne šefčovič aj mistrík sú naši, verní služobníci bruselu a našich Amerických bratov
Súhlasí Kasafran


10.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2019, 23:47 avatar
(9) Ožiarený,
exaktnejšie si to už skutočne definovať nemohol, a preto odporúčam, aby ktorýkoľvek Slovák nevolil ani jedného z nich...!


11.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2019, 11:04 avatar
Skvelé! Vynikajúci diskusný výkon. Kasafran už aj nového diskutujúceho s prezývkou Osvietene počastoval hanlivým výrazom: Ožiarený.     

Ono je to dané tým, že Kasafran je povrchný. Nečíta poriadne, a nevie rozlišovať mená diskutujúcich. 


12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2019, 11:38 avatar
Osvietený, všimol si si, ako si ťa Kasafran pletie s iným diskutujúcim?


6.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   6. 2. 2019, 14:11 avatar
1/ Kasafran vies co je volebny hlas? Kvapka v mori...))


7.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2019, 14:22 avatar
Grofik šrobik,
ja viem aj to, že aj more sa skladá z kvapiek vody - Ty nie...?


13.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 2. 2019, 14:36 avatar
(10) Ožiarený,
ospravedlňujem sa Ti za svoj omyl, že som sa na Teba pozrel a že som Ťa konečne vnímal "Osvietene"...


14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2019, 16:34 avatar
Vidíš, že sa vieš ospravedlňovať. Prečo tak nekonáš v prípade ohovárania Wericha?


15.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 2. 2019, 21:43 avatar
Lemmy,
nehraj sa už až tak dlho na zábudlivého papagája - opýtaj sa jedného z adminov tohto DF, prečo vymazal moju tému
"Myšlienky Jana Wericha o antisemitisme", kde bol dôkaz o jeho príslušnosti k židovskému národu...!


16.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 2. 2019, 23:36 avatar
Krysafran, klameš, ako zvyčajne, lebo tam si nepodal dôkaz, len to, že sa vyjadroval o antisemitizme. Lenže to nie je dôkaz toho, že je židovského pôvodu. Takže nie ja, ale ty tu hraješ zábudlivého papagája. Ja len ťa žiadam o dôkaz, že je židovského pôvodu. Na to nestačí argumentovať tým, že on sa o židoch nejako vyjadril.


17.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 2. 2019, 00:01 avatar
antisemitov treba tvrdo trestať
Súhlasí Kasafran


22.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 2. 2019, 10:34 avatar
(17) Hokejis,
máš pravdu, no neviem, či si uvedomuješ, že všetci antisemiti sú vlastne sionisti, ktorí kdekoľvek, akokoľvek a kedykoľvek prenasledujú a hubia predovšetkým svojich bratov Arabov...!
Vedz, že tí, ktorí sa aj Teba pokúšajú zachrániť z ich spárov sa volajú ANTISIONISTI...!
Ak si pochopil, potom sa vyjadri trošku inak...


18.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 2. 2019, 00:27 avatar
Antisemitsky zakon na Slovensku mna slobodneho obcana zaujima jak hada nohy je mi ukradnuty na Slovensku budeme veci pomenuvat pravymi menami a takisto sa to bude tykat zidov. To kde sme aby kvoli nejakemu zidovi jeho vlastnych cinov ktore pravdivo pomenujeme aby nas niekto prenasledoval no neexistuje. Na Slovensku sa bude pravda hovorit vzdy vsade kazdemu o vsetkom nech je pravda akakolvek


20.
označiť príspevok

mamaki
   8. 2. 2019, 02:49 avatar
Kúpiť originálnu licenciu pre vodičov, certifikáty Passport, certifikáty, Whatsapp ---- +237683785078
 Preukaz totožnosti, IELTS, víza, rodné listy, školské diplomy, sobášny list, US green card (((mark10jane1@gmail.com))) a mnoho ďalších dokumentov.
 Kontaktujte nás: (((mark10jane1@gmail.com)))
Webové stránky ......... .https: //globalconsultis.com/
Požiadať o skutočné registráciu pasov, víz, vodičských preukazov, ID CARDS, sobášnych certifikátov, diplomov a pod. Pas, občianstvo, preukazy totožnosti, vodičský preukaz, diplomy, diplomy, diplomy, certifikáty. Turistické a podnikateľské vízové ??služby dostupné obyvateľom všetkých 50 štátov a všetkých národností na celom svete. Sme jedinečnými výrobcami pasov s autentickými vysoko kvalitnými pasy, registrovanými a neregistrovanými skutočnými databázami a inými dokumentmi o občianstve. Môžeme vám zaručiť novú identitu od nového čistého pôvodného rodného listu, občianskeho preukazu, vodičského preukazu, pasov, karty sociálneho zabezpečenia s SSN, kreditnými súbormi a kreditnými kartami, školskými diplomami, školskými titulmi úplne novým menom vydaným a zaregistrovaným vo vládnom databázovom systéme. Používame vysokokvalitné zariadenia a materiály na výrobu autentických a falošných dokumentov.Všetky tajné funkcie skutočných pasov sú starostlivo duplikované pre naše Registrované a neregistrované dokumenty. Sme jedinečným výrobcom kvalitných falošných a reálnych dokumentov.Ponúkame iba originálne kvalitné registrované a neregistrované pasy, vodičské preukazy, preukazy totožnosti, známky, víza, školské diplomy a ďalšie produkty pre množstvo krajín ako USA, Austrália , Belgicku, Brazílii, Kanade, Taliansku, Fínsku, Francúzsku, Nemecku, Izraeli, Mexiku, Holandsku, Južnej Afrike, Španielsku, Veľkej Británii atď.
KONTAKT NAŠI PODPORA
Podpora ------------------ (((mark10jane1@gmail.com)))
Whatsapp ----------------- +237683785078
Skype ------------------------- markdocu10
Webové stránky .............................. ..https: //globalconsultis.com/

Registrovaný a neregistrovaný cestovný pas všetkých krajín. Víza, biometrický pas, diplomy, vodičské preukazy, preukazy totožnosti.Pracovné certifikáty M GCSE, A-úrovne, certifikáty stredoškolských diplomov, certifikáty GMAT, MCAT a LSAT, certifikáty o novorodenom, manželstve a smrti Novosti pasy a nové identifikačné balíky, Replikované, skutočné tituly / diplomy z väčšiny vysokoškolských inštitúcií z celého sveta (máme viac ako 3000 šablón v súbore), ktoré sú navrhnuté tak, aby vyzerali 100% identické s originálmi. Custom Printing (ak ešte nemáme šablónu v súbore - jednoducho pošlite nám kópiu a môžeme vykonať akékoľvek úpravy / úpravy podľa vašich pokynov). Druhé, občianstvo, identita, identifikácia, doklady, diplomatické, štátna príslušnosť, ako, kde získať, získať, kúpiť, kúpiť, pas, id britský, Honduras, Veľká Británia, USA, nás Kanada, kanadský, zahraničné, víza, švajčiarska, karta, doklady, doklad

KÚPIŤ REÁLNE DOKUMENTY
naše kontakty zahŕňajú bývalých súkromných vyšetrovateľov, konzulátov, vysokokvalifikovaných vládnych pracovníkov a skúsených skúsených odborníkov, máme pevné spojenie s vyššími zamestnancami vo všetkých oblastiach skutočných registrov a zmena pasov v týchto krajinách, ktoré sú spojené s pasovou agentúrou v každej z týchto krajín a s pomocou svojich spojení všetci naši klienti požadujúci akýkoľvek doklad o občianstve alebo cestovný pas z ktorejkoľvek krajiny sú 100% istí, ako aj zaručené prijímanie veľmi kvalitných reálnych originálnych dokumentov, ktoré nikdy nemožno označiť za falošné! Dokonca ani skúsenosti s vlastným úradníkom alebo strojom niekedy diktovať dokument ako falošný, pretože dokument sa nijako nelíši od skutočného vládneho vydania! Všetky naše skutočné skutočné databázy registrované občianske dokumenty majú vaše osobné údaje registrované v systéme databázy a 100% čitateľné strojom. Neváhajte a získajte ďalšie podrobné informácie o našich službách. S pozdravom dúfam, že nájdem spôsob, ako s vami spolupracovať. Ak Vás niektorý z týchto produktov zaujíma, neváhajte nás kontaktovať. Dáme vám našu najlepšiu cenu po obdržaní vášho podrobného prieskumu.
Podpora ------------------ (((mark10jane1@gmail.com)))
Whatsapp ----------------- +237683785078
Skype ------------------------- markdocu10
Webové stránky ........................ .https: //globalconsultis.com/


21.
označiť príspevok

mamaki
   8. 2. 2019, 02:51 avatar
Kúpiť originálnu licenciu pre vodičov, certifikáty Passport, certifikáty, Whatsapp ---- +237683785078
 Preukaz totožnosti, IELTS, víza, rodné listy, školské diplomy, sobášny list, US green card (((mark10jane1@gmail.com))) a mnoho ďalších dokumentov.
 Kontaktujte nás: (((mark10jane1@gmail.com)))
Webové stránky ......... .https: //globalconsultis.com/
Požiadať o skutočné registráciu pasov, víz, vodičských preukazov, ID CARDS, sobášnych certifikátov, diplomov a pod. Pas, občianstvo, preukazy totožnosti, vodičský preukaz, diplomy, diplomy, diplomy, certifikáty. Turistické a podnikateľské vízové ??služby dostupné obyvateľom všetkých 50 štátov a všetkých národností na celom svete. Sme jedinečnými výrobcami pasov s autentickými vysoko kvalitnými pasy, registrovanými a neregistrovanými skutočnými databázami a inými dokumentmi o občianstve. Môžeme vám zaručiť novú identitu od nového čistého pôvodného rodného listu, občianskeho preukazu, vodičského preukazu, pasov, karty sociálneho zabezpečenia s SSN, kreditnými súbormi a kreditnými kartami, školskými diplomami, školskými titulmi úplne novým menom vydaným a zaregistrovaným vo vládnom databázovom systéme. Používame vysokokvalitné zariadenia a materiály na výrobu autentických a falošných dokumentov.Všetky tajné funkcie skutočných pasov sú starostlivo duplikované pre naše Registrované a neregistrované dokumenty. Sme jedinečným výrobcom kvalitných falošných a reálnych dokumentov.Ponúkame iba originálne kvalitné registrované a neregistrované pasy, vodičské preukazy, preukazy totožnosti, známky, víza, školské diplomy a ďalšie produkty pre množstvo krajín ako USA, Austrália , Belgicku, Brazílii, Kanade, Taliansku, Fínsku, Francúzsku, Nemecku, Izraeli, Mexiku, Holandsku, Južnej Afrike, Španielsku, Veľkej Británii atď.
KONTAKT NAŠI PODPORA
Podpora ------------------ (((mark10jane1@gmail.com)))
Whatsapp ----------------- +237683785078
Skype ------------------------- markdocu10
Webové stránky .............................. ..https: //globalconsultis.com/

Registrovaný a neregistrovaný cestovný pas všetkých krajín. Víza, biometrický pas, diplomy, vodičské preukazy, preukazy totožnosti.Pracovné certifikáty M GCSE, A-úrovne, certifikáty stredoškolských diplomov, certifikáty GMAT, MCAT a LSAT, certifikáty o novorodenom, manželstve a smrti Novosti pasy a nové identifikačné balíky, Replikované, skutočné tituly / diplomy z väčšiny vysokoškolských inštitúcií z celého sveta (máme viac ako 3000 šablón v súbore), ktoré sú navrhnuté tak, aby vyzerali 100% identické s originálmi. Custom Printing (ak ešte nemáme šablónu v súbore - jednoducho pošlite nám kópiu a môžeme vykonať akékoľvek úpravy / úpravy podľa vašich pokynov). Druhé, občianstvo, identita, identifikácia, doklady, diplomatické, štátna príslušnosť, ako, kde získať, získať, kúpiť, kúpiť, pas, id britský, Honduras, Veľká Británia, USA, nás Kanada, kanadský, zahraničné, víza, švajčiarska, karta, doklady, doklad

KÚPIŤ REÁLNE DOKUMENTY
naše kontakty zahŕňajú bývalých súkromných vyšetrovateľov, konzulátov, vysokokvalifikovaných vládnych pracovníkov a skúsených skúsených odborníkov, máme pevné spojenie s vyššími zamestnancami vo všetkých oblastiach skutočných registrov a zmena pasov v týchto krajinách, ktoré sú spojené s pasovou agentúrou v každej z týchto krajín a s pomocou svojich spojení všetci naši klienti požadujúci akýkoľvek doklad o občianstve alebo cestovný pas z ktorejkoľvek krajiny sú 100% istí, ako aj zaručené prijímanie veľmi kvalitných reálnych originálnych dokumentov, ktoré nikdy nemožno označiť za falošné! Dokonca ani skúsenosti s vlastným úradníkom alebo strojom niekedy diktovať dokument ako falošný, pretože dokument sa nijako nelíši od skutočného vládneho vydania! Všetky naše skutočné skutočné databázy registrované občianske dokumenty majú vaše osobné údaje registrované v systéme databázy a 100% čitateľné strojom. Neváhajte a získajte ďalšie podrobné informácie o našich službách. S pozdravom dúfam, že nájdem spôsob, ako s vami spolupracovať. Ak Vás niektorý z týchto produktov zaujíma, neváhajte nás kontaktovať. Dáme vám našu najlepšiu cenu po obdržaní vášho podrobného prieskumu.
Podpora ------------------ (((mark10jane1@gmail.com)))
Whatsapp ----------------- +237683785078
Skype ------------------------- markdocu10
Webové stránky ........................ .https: //globalconsultis.com/
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:19,  Je to pasca - nedaj sa chytiť... https://www.youtube.com/watch?v=pLtTb6TLqS4&authuser=0
dnes, 11:17,  hokejis, realita je taká, že mnohí z demonštrujúcich všeobecne , nielen v tomto prípade,...
dnes, 11:12,  Chlapci revolúcie sa nedajú vyvážať, na to musia byť objektívne spoločenskoekonomické...
dnes, 11:08,  mufiku,putinov otroku, ak by rusi mali take slobody v nosení zbrani ako američania, tak by sa s...
dnes, 10:51,  samozrejme že je to multikulturny narod mufik, kde su aj problemy.......neni tam božie...
dnes, 10:22,  hokejis, priplietli?... len tak nevinne? www.youtube.com/watch?v=RJZNcJOC_6s /pozri 1:23/...
dnes, 10:13,  EnaXnaY, len tak sám od seba? Neverím. Za tým iste bude nejaký Rus *13
dnes, 09:53,  Amerika je fajn. Rovnako ako každý iný kút sveta aj ona má svoj potenciál prispieť k...
dnes, 09:51,  Nuž, ale keď každý si myslí, že práve on nie je bez rozumu, že to len tí ostatní...
dnes, 09:17,  45/ Nasa milovana Amerika...:)))
dnes, 08:16,  nebudte bez rozumu ako kon a mulica, ktorych silu treba krotit uzdou a zubadlom, inak ich neovladnes
dnes, 08:15,  1 Bijox, chlapci moji zlatí,netušíte, čo všetko sa okolo nás deje. Základným princípom...
dnes, 06:17,  jehovista hovori katolikovi, ze nepozna pismo.....jehovisti urobili toaletny papier z Biblie,...
dnes, 06:13,  89, Biblia pise, zeny maju nosit satky, nosia ich jehovistky? tu uz preco nedodrzujete Bibliu...
dnes, 03:10,  USA multirasovy raj :)
dnes, 02:32,  Americký bordel treba realizovať aj na Slovensku :)
dnes, 01:59,  83, .... tak povedz ako chápeš príkaz apoštolov a príkaz ducha svätého zo Skutkov 15...
dnes, 01:54,  41, ..... a čítal si ty niekedy Augustínové spisy? Tam to máš čierne na bielom! Tomáš,...
dnes, 01:30,  myslím ze psychiater sa najskor pozrie na toho "exhorcistu"*19
dnes, 01:28,  Medzinárodný tím pod vedením Fyzikálneho ústavu Slovenskej akadémie vied (SAV) publikoval...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Staroba je smutná, ale je to zatiaľ jediná známa možnosť, ako sa dožiť vysokého veku.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(112 803 bytes in 0,517 seconds)