hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Bookface 7.

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 28.2.2012 12:52
posledná zmena 28.2.2012 12:52
1
28.02.2012, 12:52
Augustin Sokol.
bookface 7.
Úsek bookface 7 je pokračovaním predchádzajúceho úseku bookface 6.
Vypínam rádio a zhasínam náladovú lam****u na nočnom stolíku. Cela izba sa ponára do tmy. Veruša tíško zaspáva. Najprv iba spokojne spinká. Potom sa jej ale asi začína niečo snívať. V posteli sa nespokojne otáča zo strany na stranu. Odhaľuje sa spod paplónu. Úplne celá. Pri tých prudkých otáčkach sa jej pritom postupne rozopínajú gombíky na košieľke.
Z košieľky jej náhle zvedavo vykuknú obe prsia. Sú veľké, okrúhle a pevné. Veruša totižto nikdy nenosí podprsenku.
Až neskôr sa dozvedám, že ak by nosila podprsenku, tak by to bola podprsenka číslo štyri.
Je to vskutku veľmi vzrušujúci pohľad. Ale ešte omnoho vzrušujúcejší pohľad je na tie rúžové stopy. Má ich na stehnách. Ešte stále jej tam ostávajú po tých štrumpangliach.
Takému pokušeniu sa jednoducho nedá odolať. Ocitol som sa teda znenazdajky v tom najsprávnejšom priestoročase:
Na správnom mieste a v pravý čas!
Oboma rukami jemne hladkám tie jej nádherné prsia. Zdá sa mi, že akoby Verušino srdiečko začínalo silnejšie biť. Akoby sa aj jej dych zrýchľoval.
Pritom moje hladkajúce prsty, palce a dlane sa nežne dotýkajú a obtierajú aj o jej prsné bradavky. Bradavky sa vztyčujú a tvrdnú. Sú už skoro tak veľké, ako celý prvý článok na mojom malíčku. Pokračujem v hladkaní jej prsníkov. Ale už iba s mojou ľavou rukou. Striedavo jej hladkám obe prsníky.
Pravou rukou jej hladkám pravé kolienko. Ako v tej pesničke:
„Nechytaj ma za kolienko,
tam je samá kosť.
Radšej ma chyť za stehienko,
tam je mäska dosť!“
Beriem si teda z pesničky poučenie. Hladkám jej pravé stehienko. Najmä tú rúžovú stopu po štrumpangli. Je na stehienku úplne hore. Skoro až pri okraji nohavičiek. Ohnem svoj palec. Pri hladkaní sa preto hánka na mojom palci obtiera práve tam:
O jej nohavičky medzi nôžkami.
Vlastne som si to zo začiatku ani plne neuvedomoval. Bolo to skôr akési podvedome vytušené vzrušenie. Ale vtom zrazu len pociťujem vlhkosť na hánku môjho ohnutého palca.
Pozriem sa lepšie. Vidím, že nohavičky medzi nôžkami jej premokajú. Sú totiž úplne navlhnuté.
Zbystrím svoj sluch. Počujem, že jej srdiečko začína silnejšie biť. Jej dych sa taktiež zrýchľuje. Začína vzdychať. Najprv len tíško. Potom hlasnejšie. Ešte hlasnejšie. Nakoniec sa tá moja prebudená nádhera prebúdza z hlasným výkrikom.
Veruša: Óch! Ój! Bože môj!
Síce už nikdy v živote nechcem Honzu ani vidieť. Ale to milovanie s ním mi predsa len veľmi chýba. Strašne by som sa milovala. Hneď teraz. Počkaj chvíľku.
Chór: Veruša zapína lam****u na nočnom stolíku. Vybieha do svojej izbičky.
O chvíľku sa vracia. V ruke má malú pum****u.
Neskôr sa dozvedám o jej pum****e viac:
Aj tú pum****u si vyrobila. Pomáhal jej ale pritom starší brat. Pum****a je z dreva. Je vysústružená a následne na hladko vyleštená, namorená a nalakovaná. Je to dutý valec o dĺžke dvadsaťdva centimetrov a o priemere dva centimetre. V dutine valca je natesno zasunutý drevený piest. Má taktiež tvar valca.
Neskôr mi Veruša aj predvedie, že ako sa táto pum****a naplní:
V starostlivo uzavretej fľaši na zaváranie je hustá a tekutá rôsolovitá hmota s perleťovou farbou. Vyrobila ju jej mama z rôznych byliniek a aj z ďalších prísad. Veruša vezme dočista umyté baranie črievko. Také, čo sa používa na výrobu tenkých klobások alebo párkov. Lyžičkou naplní črievko s tou hmotou. Črievko sa s pomocou krúžku z gumy upevní k ústiu pum****y. Aj ten gumený krúžok si Veruša vyrobila sama. Potom s rukou pomaly stláča črievko. Obsah črievka sa tak dostane do pum****y. Piest sa pritom z pum****y vysunie až do svojej hornej krajnej polohy. {

ženská antikoncepce

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

„Chemické antikoncepčné prostriedky sa skladajú zo základne hmoty, ktorá tvorí fyzikálnu bariéru spermiám, a účinnej, takzvanej spermicidnej látky, ktorá znehybňuje alebo priamo zabíja spermie.
Prednosti: jednoduché používanie, nie je nutná lekárska kontrola, nebývajú vedľajšie účinky. Spermicidné látky sa z pošvy nevstrebávajú a nemajú celkové vedľajšie účinky. Nepôsobia dráždivo a neovplyvňujú negatívne rast Döderleinovho laktobacila.
Nedostatky: nutnosť manipulácie tesne pred pohlavným stykom, nižšia účinnosť.
Poznámky: Spermicidné látky zvyšujú kyslosť v pošve. Takouto látkou je aj Nonoxynol – 9. Tieto látky sú na trhu vo viacerých liečivých prípravkoch a prevedeniach. Ako peny, krémy a želé sú dodávané s takzvanými dávkovačmi alebo s aplikátormi, pre zvádzanie čo najhlbšie do pošvy pred pohlavným stykom. Všetky v tuzemsku dostupné prípravky obsahujú ako účinnú látku benzalkonium chlorid.“
} Veruša sa to všetko naučila od svojej staršej vydatej sestry. A sestru to zase naučila jej mama.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 83 933 B vygenerované za : 0.084 s unikátne zobrazenia tém : 36 427 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Pretože si v mojich očiach vzácny a cenný a pretože ťa milujem .... Iz 43,4 Súhlasíte so mnou, že viac kresťanov dnes pozná Desatoro ako novú zmluvu o nezaslúženej Božej milosti? Keby ste sa prešli po Times Square v New Yorku, alebo pod Manderlou a...

citát dňa :

Deti nie sú zlé, ani neslušné. Deti sú iba odrazom spoločnosti, v ktorej vyrastajú.