Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Blaha opäť vyhral

13
reakcií
151
prečítaní
Tému 24. septembra 2020, 17:59 založil humanitárny bombardér.

podobné témy:1.
označiť príspevok

humanitárny bombardér muž
   24. 9. 2020, 17:59 avatar
Malá cigánočka neuspela. Sloboda nateraz zachovaná.

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 9. 2020, 18:05 avatar
Rasové praslavianske okienko            

Cigaňom je tak Blaha a dokazeteľným .

teraz sa už len obhajiť v desiatkach ďalších trestných oznamení podaných na tohoto šovinistu , rasistu a extremistu .

A to ich desiatky už extremista prehral

Blaha musí zmazať statusy o firme Eset. Nariadil mu to súd

Poslanec za Smer Ľuboš Blaha musí zmazať svoje tvrdenia na Facebooku o firme Eset, v ktorých naznačoval, že má ovplyvňovať voľby.

Súd vydal neodkladné opatrenie voči Ľ. Blahovi vo veci tvrdení súvisiacich s údajným ovplyvňovaním volieb spoločnosťou Eset. Informuje o tom portál Webnoviny.

Poslanec Smeru je tak povinný zdržať sa akýchkoľvek klamlivých tvrdení súvisiacich s údajným ovplyvňovaním volieb spoločnosťou Eset, informuje agentúra SITA s tým, že musí aj zmazať svoje nepravdivé statusy týkajúce sa tejto témy.

„Neodkladné opatrenie je prvým súdnym rozhodnutím v spore s poslancom Ľubošom Blahom, v ktorom sa spoločnosť Eset súdnou cestou domáha ochrany svojej dobrej povesti. Žalobu na celý rad klamlivých tvrdení podala spoločnosť Eset začiatkom júla 2019,“ tvrdí hovorca Esetu Peter Blažečka.

Ľ. Blaha v reakcii pre TASR tvrdí, že rozhodnutie súdu ešte nedostal, preto ho komentovať nechce. Dodal, že ak podľa súdu spoločnosť z niečoho obvinil a má to vo svojich statusoch, tieto slová vymaže. „Pokiaľ by náhodou súd mal pocit, že je tam tvrdenie, ktoré nesedí so skutočnosťou, tak, samozrejme, rád to dám preč a uvediem na pravú mieru,“ povedal.

Ľ. Blaha pripomenul, že jeho status bol reakciou na to, že sa ho ľudia pýtajú na obavy, či je antivírus firmy ESET inštalovaný v počítačoch Štatistického úradu SR, ktorý spracúva výsledky volieb. ESET podľa Ľ. Blahu financoval viacerých kandidátov v uplynulých voľbách.

Poslanec Smeru sa podľa svojich slov len chce na tieto obavy pýtať. Žalobu v tejto súvislosti podala spoločnosť ESET začiatkom júla 2019, v spore s poslancom sa spoločnosť domáha ochrany svojej dobrej povesti. Ľ. Blaha kandiduje vo voľbách do NR SR za stranu Smer-SD z 11. miesta kandidátky.

www.trend.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 9. 2020, 18:07 avatar
Zase za chuja

Milí priatelia, rád by som sa ospravedlnil Karolíne Farskej zo Slušného Slovenska, že som dnes ráno zľahčoval útok, ktorý na ňu podnikol Joker na zástavke v Bratislave.

Na sieti sa objavilo kompletné video z tohto útoku a priznám sa, ešte teraz sa trasiem z tej brutality, ktorú som videl. Nič strašnejšieho som v živote neuzrel.

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Mučenie, ktoré páchala americká armáda na väzňoch v Guantanáme, je v porovnaní s týmto humanitný čin roka. Neviem, či dnes vôbec zaspím, som hlboko otrasený. Ak máte slabšie žalúdky, radšej to ani nepozerajte.

Áno, Farská si zaslúži solidaritu nás všetkých, takéto nekonečné násilie nesmieme tolerovať.

No a ako inak, Denník N mal pravdu, že za tento krutý a surový útok na úbohu Karolínku môže Robert Fico, to video to jasne dokazuje.

Joker tento strašný útok celkom zjavne zosnoval spolu s Ficom a Putinom priamo v Kremli, zlé jazyky hovoria, že prítomný bol aj Batman.

Myslím, že by o tejto strašnej udalosti moderných slovenských dejín mala Monika Tódová napísať nejaké ďalšie vedecké veldielo, za ktoré dostane prinajmenšom profesúru.

Prosím, dávajte si pozor na Jokera v uliciach Bratislavy, toto naozaj nikomu neprajem zažiť - ach, čisté peklo.

Je suis Karolína!


4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 9. 2020, 18:12 avatar
  ja proste milujem Lubosov humor.


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 9. 2020, 18:16 avatar
PartOFgod sa ti nečuduje mentalne ste na tom obaja totiž rovnako                


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 9. 2020, 18:21 avatar
Prečo sú milovníci Putina na smiech?

Na prvý pohľad je verejná diskusia medzi podporovateľmi a odporcami Vladimíra Putina štandardným diskurzom, ako napr. odporcovia vs. zástancovia referenda či jednoducho pravica vs. ľavica. Lenže v niečom je to predsa len iné.

O kvalite spoločenskej diskusie na internete asi nikto nemá vysokú mienku. Avšak internet sa začína stávať dominantným mienkotvorným médiom a preto tamojšie vnímanie reality nemôžeme brať na ľahkú váhu.

Uplynulý rok asi nehýbala virtuálnou diskusiou iná téma viac ako to, či je niekto proruský,alebo proamerický a či má pravdu Putin, alebo Západ. (Dokonca aj problematika utečencov patrí do tejto množiny). Každý má právo na svoje politické presvedčenie a svetonázor. Avšak sú vzácne chvíle, keď ste jednoznačne presvedčený, že protistrana sa mýli, ba je priam mimo. Tak to je aj s obdivovateľmi Vladimíra Putina, ktorí sú doslova na smiech. Prečo?

Na základe opakujúcich sa symptómov som zostavil svoj skromný zoznam prejavov, vďaka ktorým milovníci Putina pôsobia komicky:

Majú zlý pravopis

V roku 2009 pred druhým kolom prezidentských volieb sme disponovali prieskumom, podľa ktorého voliči Radičovej sú v priemere vzdelanejší ako voliči Gašparoviča. Keď som sa pýtal svojho kamaráta národniara, voliča Gašparoviča (inak inteligentný, vysokoškolsky vzdelaný človek), že ako si vysvetľuje tento fakt, povedal: „Lebo Gašparovič je taký ľudový“. Prieskum týkajúci sa vzdelanosti odporcov a podporovateľov Putina na Slovensku asi v rámci politickej korektnosti vykonaný nebude, ale ten pocit je jednoznačný, už len z prejavu oboch strán. Podporovatelia Putina majú oveľa horší pravopis, o vetnej skladbe ani nehovoriac. Je to paradoxné, lebo oni sami seba považujú za pravých vlastencov a odporcov za vlastizradcov a zapredancov národa.

Nie sú dôveryhodní, zdieľajú konšpirácie a hoaxy

Správny milovník Putina vie, že VŠETKY mainstreamové média ovládajú Židia a Američania, ktorí sa tak snažia prepasírovať vlastnú pravdu. Milovník Putina preto vyhľadáva alternatívne zdroje informácii na internete, často z absurdných webov. Milovník Putina preto vie, že 11. september si Američania zosnovali sami, že sa nás snažia ovládnuť cez Chemtrails a počasie ovládajú zemetrasivou zbraňou (HAARP). Aktivista Juraj Smatana za uplynulý rok zostavil zoznam 42 konšpiračných webov, o ktorom sa čo to popísalo. Dnes už asi málokto spochybňuje prítomnosť ruskej propagandy v našom virtuálnom priestore. Jej cieľom je nie pretlačiť vlastnú pravdu, ale vytvoriť pocit, že klamú všetci a pravda teda neexistuje (resp. ako sa zvykne vravieť: „Pravda je niekde uprostred). Preto aj tá armáda platených internetových trollov, na ktorej vlne sa vezú bohužiaľ aj nezištní (neplatení) užitoční idioti.

Zdieľajú správy, ktoré vyvrátil čas

Niektoré konšpiračné teórie naozaj nie sú tak jednoznačné, veď aj o 11. septembri by sa dalo diskutovať hodiny a hodiny. Avšak milovníci Putina sú schopní zdieľať nezmysly a poplašné správy, ktoré sa naozaj vyvrátia do pár týždňov. Takou je aj projekt „Dvojhlavý orol“. Má ísť o Putinov projekt, prostredníctvom ktorého má byť zavedený zlatý štandard a americký dolár tak ďalej nebude rezervnou menou. Projekt má položiť ekonomiku EÚ a USA do dvoch týždňov! Táto správa bola zdieľaná v apríli roku 2014, avšak dolár doteraz nepadol a západné ekonomiky stále držia. Proruské konšpiračné weby (napr. Panobcan.sk) však tento nezmysel aj po bezmála dvoch rokoch stále nevymazali a nadšení putinofili ho na internete ďalej veselo zdieľajú.

Celý svet je podľa nich o spore USA vs. Rusko

Asi najvtipnejší prejav milovníkov Putina a rusofilov. Akúkoľvek výčitku voči pomerom v Rusku a jeho politike (úroveň demokracie, vojenské intervencie, likvidácia opozície) berú ako útok na ich vodcu a reagujú „Ale v Amerike je to ešte horšie!“). Spomínanú mentalitu výstižne vystihuje tento internetový vtip. Ich slepý obdiv k Rusku ako k vzoru morálnej čistoty a tradičných kresťanských hodnôt a Putinovi ako spasiteľovi je pre nich štandardom a myslia si, že tak uvažuje aj protistrana. Samozrejme, ako je Rusko po všetkých stránkach dokonalé, Amerika je zlá a vinná za všetko. Pritom odporcovia Putina takto čiernobielo rozhodne nepremýšľajú, ba pre mnohých z nich nie sú USA vysnívanou krajinou (na ktorej politiku pozerajú kriticky) a Obama už vôbec nie je ich vysnívaným lídrom. Taktiež odporca Putina väčšinou nie je posadnutý nenávisťou voči Rusku, lež práve naopak prízvukuje, ako obdivuje ruskú literatúru, umenie či hokejistov. Odporcom Putin naozaj vadí len Putin a jeho politika a nie Rusko ako také.

Nemajú zmysel pre humor

Slovenský internet je plný kvalitnej satiry, ktorá je za posledný rok výdatne živená skutočnými absurdnosťami. Reč je o Cynickej oblude, Moral banal či facebokoovým stránkam Prečo ľudom hrabe? A Slobodný vysierač. Najmä posledné dve menované veľmi trefne ironizujú produkty ľudskej hlúposti ako rôzne alternatívne liečiteľstvo, hnutia proti očkovaniu, rasizmus či práve proruskú propagandu. Protistrana však nechce zostať pozadu a založila si stránku Prečo amerikanofilom hrabe?. Jej hlavnou náplňou je však to, že zoberú všetok materiál, ktorý si robí srandu z Ruska a Putina a snažia sa ho preonačiť na protistranu. Aj snaha o vlastný humor dopadá pomerne trápne. Niekedy proste nestačí napísať do bubliniek k ústam politických oponentov nezmysly. O tom Cynická obluda a ani humor ako taký naozaj nie je. Ukážka humoru level slizoun.

Sú označkovaní

Ako už bolo vyššie povedané, zástancovia západných hodnôt si nepotrpia na nejakom výstrednom prejavovaní svojho názoru. No s rusofilmi to je už iná káva. Ruská vlajka ako profilovka na Facebooku je priam povinnosťou. Taktiež aj meno napísane v azbuke má demonštrovať všemocné veľkoslovanstvo. No pri internete to nekončí, správny milovník Putina si kúpi tričko, šál či aspoň hrnček s Jeho podobizňou. Neviem si pritom predstaviť, že by niekto nosil na tričku fotku niektorého zo západných politikov, je to jednoducho nonsens. Pritom nejde len o slovenských putinoflov, každý návštevník Moskvy dá za pravdu, že celé hlavné mesto Ruska je posiate tričkami s jeho tvárou, Putin je jednoducho ako rocková hviezda. Otázne je, či to sú normálne pomery.

Veria propagande a kultu Putinovej osobnosti

Milovníci Putina proruskú propagandu nielen (chtiac-nechtiac) šíria, ale je aj slepo veria. Taktiež naplno podliehajú Putinovmu kultu osobnosti. Putina vidia ako všestranného chlapáka, hotové zosobnenie ideálov kalokagatie (rovnováha tela aj ducha). Putin sa ide len tak potápať, keď pritom náhodou vyloví starožitné amfory. Taktiež sa neváha vyzliecť do pol pása, ukázať svetu svoju vypracovanú hruď a jazdiť na medveďovi. Legendárne sú jeho športové výkony. Keď sa v uplynulom roku Putin zúčastnil exhibičného hokejového zápasu v Soči, kde skóroval sedem gólov, nadšené dvadsaťtisícové publikum bolo vo vytržení. Za normálnych okolnosti by to bol komický obrázok – ledva sa plaziaci šesťdesiatnik Putin (pred pár rokmi nevedel vôbec korčuľovať) dáva jeden gól za druhým hráčom, ktorí sa hokejom živili celý život. Nadšený dav – či už ten Soči, alebo za slovenskými klávesnicami - to však berie vážne.

Démonizujú oponentov

To je dôkaz, že rusofili nie sú schopní viesť normálny dialóg. Každý ich odporca je zapredanec Západu, bez vlastného názoru. Extrémom sú politickí oponenti Putinovho režimu. Ukrajinský prezident Porošenko je v ich očiach fašista a taktiež agent Západu. Len preto, že si si nenechal odtrhnúť polovicu svojej krajiny. V podstate celá ukrajinská garnitúra je fašistická, hoci sami rusofili sú plní antisemitských výrokov. Podľa ich predstáv teda Ukrajine vládnu fašisti, ktorých financujú Židia. Fašistom je však aj slovenský prezident Kiska, ak sa odváži čo i len trošku oponovať ruskej zahraničnej politike. Ak sa však zastane utečencov, zrazu je z neho slniečkár.

Vnímajú Rusko ako záchrancu prosperity a morálnych hodnôt

Na záver tiež jedná diskusná absurdita. Podľa putinofilov sa Západ rúti do záhuby ako morálne, tak aj ekonomicky, kým Rusko je v tomto ohľade vnímané ako záchranca Európy. Život v Rusku je obdivovaný, pričom táto argumentácia pláva na vode. Rusko zaostáva za Západom vo všetkých relevantných kategóriach – v životnej úrovni, úrovni korupcie, osobných slobodách, slobode tlače, úrovni demokracie, atď. Život v Rusku pri tomto pohľade nielenže nie je lepší ako život v Spojených štátoch, ale ani ako na Slovensku! Približovanie sa k ruským štandardom by tak pre Slovensko znamenalo paradoxne krok vzad. Apropo záchrana morálnych hodnôt. Rusofil vníma západ ako skazený, keď ustupuje LGBT loby. Hrdý Putin má zachrániť Európu pred dúhovou skazou, veď v Rusku aj propagáciu homosexuality zakázal. Nie je to však tak dávno, čo v Rusku hviezdilo spevácke duo Tatu, ktoré si zakladalo na lesbickom imidži. Vtedy sa ani Putinovi nehnusilo pozvať si ich na oslavu narodenín, a aj ten najväčší priaznivec Putina vtedy vlhol v rozkroku pri sledovaní lesbickej show. To bolo však v období, keď chcel byť Putin chrumkavý a so Západom sa chcel kamarátiť.

V intelektuálnych kruhoch sa takéto zovšeobecňujúce články veľmi nenosia, avšak keď vás niečo otravuje už dlhý čas, nemôžete si pomôcť.


10.
označiť príspevok

havran
   24. 9. 2020, 20:44 avatar
Osvitený namáhaš sa a nedokážeš nič normálneho zoseba vypotiť, alebo nikde si to skopíroval? Tak si zober Trumpa nie je vždy lepšie , keď ti niekto vyvolá úsmev na tvári? No ten druhý rozsieva po celom svete plač. Samozrejme, tebe "kovanému liberálovi" j to jedno a ani 200 milionov mŕtvych , ktorí lemujú históriu kapitálu za posledné 2 storočia ti nič nehovorí, lebo nemáš normálne sociálne cítenie, teba serie len tá slanina, ktorú ste museli odvádzať ako kkontigent pre to, aby robotníci po vojne pri obnove priemyslu mali čo jesť. Ty však hovno vieš ako to bolo, lebo si len nakazený cuciak od starého kulaka. Ja som to zažíval a viem ako musel otec pracovať a čo za to dostal. Nenadával a nepľul na vlasť, pracoval s nadšením, aj keď občas nebolo čo do úst, nepriali sme pomoc USA , ktorá bola otrávená ich podmienkami.
Súhlasí Kasafran


11.
označiť príspevok

humanitárny bombardér muž
   24. 9. 2020, 21:23 avatar
havran je to troll, s ním chceš zbytočne debatiť
Súhlasí Kasafran


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 9. 2020, 01:22 avatar
havran pomoc UNRRA sme dostali a velmi radi prijali . Nemala žiadne podmienky .

zurnal.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Prijali sme i marshalov plan a s radostou

Ale zistili sme že o nas už rozhoduje Kremel a ten rozhodol že nesmieme


14.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 9. 2020, 06:56 avatar
"že o nas už rozhoduje Kremel ..."

Ako sa len také čosi mohlo stať???  
images.wsj.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran


7.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 9. 2020, 19:37 avatar
o 10 hodine večer budem strážiť celý dvor


8.
označiť príspevok

humanitárny bombardér muž
   24. 9. 2020, 20:13 avatar
skor tu budes stále spamovať


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 9. 2020, 01:30 avatar
humanitárny bombardér aby sme pochopili tvoju debatku

najnovšie príspevky od tohto účastníka

havran je to troll, s ním chceš zbytočne debatiť (pred 4 hod.)
Ľudia idú do pekla skrze nádej, ako aj skrze zúfalstvo; skrze domnelú nádej počas života a skrze ... (pred 4 hod.)
skor tu budes stále spamovať (pred 5 hod.)
Pri Putinovi narazili (pred 6 hod.)
trolli a spammeri na df (pred 6 hod.)
Rusko nebude brať do úvahy agresívne ... (pred 6 hod.)
Tak v Sýrii Vladimír Putin zabezpečil krásne mier. (pred 7 hod.)


9.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 9. 2020, 20:26 avatar
máš nešťastie, už je neskoro, nezablokoval som Ti diskusné fórum osobne ja !!!
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:26,  33, ........ môžeme aj duby váľať. Dnes sa nezakazuje nikomu pracovať, ani v sobotu a ani v...
dnes, 03:12,  Pribudli... *51*52*53*54*39
dnes, 02:08,  Zvierata Boh sudiť nebude, to je taký pud, alebo čo. Človek vie dobre čo robí a ma aj...
dnes, 02:00,  Ale sranda je že pobludili aj zvieratká...
dnes, 01:57,  Edo veru, celý svet je už pomaly Sodoma a Gomora........Boh ľudí takto nestvoril....Oni...
dnes, 01:49,  Ondro veď to píšem keď ich boh chce trestať a súdiť ja mu nebránim , keď ich takých...
dnes, 01:46,  https://scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/122361244_4371754562851019_5951690858296958742_n....
dnes, 01:42,  Edo, ani ja ich nesúdim, Božie Slovo ich súdi. Oni samozrejme nemusia eriť v Boha, ale je...
dnes, 01:42,  Z domova Veľa práce s náhodami „Najprv ťa ignorujú, potom sa ti smejú, potom s...
dnes, 01:35,  No to čo si to ten pápež zase dovolil??? Je on vôbec katolík?*13*13*13 Chromík už je...
dnes, 01:33,  Príde Krištof a zase bude o kus pápežskejší *13
dnes, 01:32,  Osobne neviem posúdiť či treba lesbičku či geya trestať upáliť alebo vyvrhnuť na okraj...
dnes, 01:25,  Ondrej ja nepíšem či je to správne ani či je to proti bohu alebo biblii. Iba som odcitoval...
dnes, 01:20,  To je proti Bohu. Je ine to tým ludom tolerovať, nech si doma robia čo chcú....Tí ľudia by...
dnes, 01:19,  Americké úrady začínajú vyšetrovať nedávno zverejnené e-maily ohľadom obchodných...
dnes, 01:09,  Hoaxy a podvody - Polícia SR HOAX: POLÍCIA NIE JE OPRÁVNENÁ POKUTOVAŤ NENOSENIE...
dnes, 01:03,  “Sú božími deťmi a majú právo na rodinu”, citujú pápeža svetové médiá. Podporu...
dnes, 00:59,  (všimol si aj na Slovensku trpiaci ruský emigrant Jevgenij Paľcev). Donald sa po zhliadnutí...
dnes, 00:57,  Papež by mal čitať Božie Slovo.... Božiu pravdu zamenili za lož a korili sa a slúžili...
dnes, 00:57,  Reku starý kolchozník Lukašenko sa vzorne stará o bieloruské sady!!!! No a potom sa naši...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Život je ako diamant - tvrdý, ale krásny.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(113 001 bytes in 0,437 seconds)