hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Biocom 2000

príspevkov
16
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 10.12.2008 12:44
posledná zmena 21.2.2009 11:36
1
10.12.2008, 12:44
Zdravim.Chcel by som sa opytat,ci ma niekto skusenost s pristrojom biocom 2000 v ramci odvykania od cigariet.Vraj za 23 minut zlikviduje dlhodobo pocit chute na cigaretu... pracuje na baze nejakej bioenergie alebo nieco take.. Ja sam nefajcim,ale rad by som v tomto pomohol priatelke pretoze mi na nej zalezi. Tato reklama je na stranke odkaz a maju zastupenie aj v Bratislave.Dakujem za postrehy. Peter
none
3

1. 10.12.2008, 12:44

Zdravim.Chcel by som sa opytat,ci ma niekto skusenost s pristrojom biocom 2000 v ramci odvykania od cigariet.Vraj za 23 minut zlikviduje dlhodobo pocit chute na cigaretu... pracuje na baze nejakej bioenergie alebo nieco take.. Ja sam nefajcim,ale rad by som v tomto pomohol priatelke pretoze mi na nej zalezi. Tato reklama je na stranke www.nekourit.cz a maju zastupenie aj v Bratislave.Dakujem za postrehy. Peter

10.12.2008, 12:50
Takymto taraninam by som neveril ... sme mali vsakovakych 'bioenergii' uz hadam vsade.
V prvom rade musi chciet prestat ona. Myslim, ze vacsina 'prpravkov' na odvykanie funguje momentalne na principe, ze sa presvedcis, ze ti to pomaha a ze cigarety nepotrebujes, cize to vlastne dosiahnes ty sam. Ludia si len nahovaraju, ze nemaju tu silu skoncit.

Cigarety su z velkej casti psychicka zavislost 😉 aspon podla mna ... a zatial to mam vcelku potvrdene fajciarmi v mojom okolo
none
16

3. 10.12.2008, 12:50

Takymto taraninam by som neveril ... sme mali vsakovakych 'bioenergii' uz hadam vsade.
V prvom rade musi chciet prestat ona. Myslim, ze vacsina 'prpravkov' na odvykanie funguje momentalne na principe, ze sa presvedcis, ze ti to pomaha a ze cigarety nepotrebujes, cize to vlastne dosiahnes ty sam. Ludia si len nahovaraju, ze nemaju tu silu skoncit.

Cigarety su z velkej casti psychicka zavislost 😉 aspon podla mna ... a zatial to mam vcelku potvrdene fajciarmi v mojom okolo

21.02.2009, 11:36
No je vidiet ze ty si naozajstny "kanon" ... Vyjadrujes sa negativne o niecom, o com aj podla vlastnych slov nemas ani sajnu.. tak sa pytam preco? .... Podla toho co pises, nie si fajciar...tym padom nemas najmensiu sancu pochopit ako sa fajciar citi a co citi...

Aby som presiel k veci - osobne som tuto antinikotinovu kuru podstupil 2x .-... bol som velmi silny fajciar -denne cca 40 cigariet....Jasne, ze su fajciari, ktori su schopni prestat zo dna na den, bez pomoci... No tych je mizive promile z promile....Pre mna osobne, ak by tato terapia stala aj 5000, malo by to vyznam... Dnes je tomu takmer rok, co nefajcim... predtym som vyskusal viacero dostupnych metod, pricom som vydrzal nefajcit maximalne mesiac aj to so sebazapieranim...

Navrhol by som tebe, Kanon, dostat sa do skutocnej zavislosti od nikotinu a potom skusit prestat sam, ked si myslis ze je to take jednoduche a ze fajciari vlastne ani nechcu prestat,.... N emusis mi verit, ale moj odhad je ze minimalne 50 % fajciarov chce prestat, no nevie ako to spravit, "bezbolestne".-.-
none
2
10.12.2008, 12:47
Cau,
momentalne nemam vela casu na forum, ale uz z par slov sa mi rozsvietil alarm v hlave. Voci vsetkemu co znie rozpravkovo a obsahuje slovicko bioenergia (v hociakom pade) treba byt nanajvys skepticky.
P.S. Zaujimave ze sme nemali na SPS merania bioenergetickych pristrojov.
none
7

2. 10.12.2008, 12:47

Cau,
momentalne nemam vela casu na forum, ale uz z par slov sa mi rozsvietil alarm v hlave. Voci vsetkemu co znie rozpravkovo a obsahuje slovicko bioenergia (v hociakom pade) treba byt nanajvys skepticky.
P.S. Zaujimave ze sme nemali na SPS merania bioenergetickych pristrojov.

10.12.2008, 13:23
aha aha, to pise vlastnik keltskeho ziarica pozitivnej energie?
none
11

7. dorota 10.12.2008, 13:23

aha aha, to pise vlastnik keltskeho ziarica pozitivnej energie?

10.12.2008, 18:08
To si si pomylila dve veci:
- To co mam je masazna pomocka hlavy, ktora ma pozityvny efekt na moju auru (to Y v slove pozitivny je zamerne - kedze na obale vyrobku je taka ista gramaticka chyba).
- Tou druhou vecou je keltska spirala.
none
12

7. dorota 10.12.2008, 13:23

aha aha, to pise vlastnik keltskeho ziarica pozitivnej energie?

10.12.2008, 18:11
To si si pomylila dve veci:
- To co mam je masazna pomocka hlavy, ktora ma vraj pozityvny efekt na moju auru (to Y v slove pozitivny je zamerne - kedze na obale vyrobku je taka ista gramaticka chyba).
- Tou druhou vecou je keltska spirala na odrusenie mobilov.
Jedno vacsia blbost nez druhe, ale dala si mi tip: Idem guglit ci nieco ako keltsky ziaric neexistuje.
none
14

12. 10.12.2008, 18:11

To si si pomylila dve veci:
- To co mam je masazna pomocka hlavy, ktora ma vraj pozityvny efekt na moju auru (to Y v slove pozitivny je zamerne - kedze na obale vyrobku je taka ista gramaticka chyba).
- Tou druhou vecou je keltska spirala na odrusenie mobilov.
Jedno vacsia blbost nez druhe, ale dala si mi tip: Idem guglit ci nieco ako keltsky ziaric neexistuje.

10.12.2008, 21:56
?? medzi tym je nejaky rozdiel? masaz aury alebo ziaric energie...
none
4
10.12.2008, 12:51
No aj pre mna je to take vseliake... neviem co si mysliet.Na tej stranke je pisane ze jednotlivec plati 1000 korun ale ked pridu dvaja tak je to zadarmo... A do 30 dni mozes prist na "duplu" ak by to nahodou nevyslo...
none
8

4. 10.12.2008, 12:51

No aj pre mna je to take vseliake... neviem co si mysliet.Na tej stranke je pisane ze jednotlivec plati 1000 korun ale ked pridu dvaja tak je to zadarmo... A do 30 dni mozes prist na "duplu" ak by to nahodou nevyslo...

10.12.2008, 13:28
to mi pripomina film : Cats eye ... tam bola tiez firma ktr ludi zarucene odnaucila fajcit tym,ze ak ich nachytali fajcit tak im uniesli manzelku, mucili ju, ...a tak sa to stupnovalo nasilim na najblizsich a skoncilo to odtatym malickom ...
none
9

8. dorota 10.12.2008, 13:28

to mi pripomina film : Cats eye ... tam bola tiez firma ktr ludi zarucene odnaucila fajcit tym,ze ak ich nachytali fajcit tak im uniesli manzelku, mucili ju, ...a tak sa to stupnovalo nasilim na najblizsich a skoncilo to odtatym malickom ...

10.12.2008, 13:37
Efektivna metoda ... kazda ciga = dalsi odtaty prst ...

Nevyhoda, ze to trocha boli, ale po 10 cigach uz sa nemas coho bat 🙂
none
13

8. dorota 10.12.2008, 13:28

to mi pripomina film : Cats eye ... tam bola tiez firma ktr ludi zarucene odnaucila fajcit tym,ze ak ich nachytali fajcit tak im uniesli manzelku, mucili ju, ...a tak sa to stupnovalo nasilim na najblizsich a skoncilo to odtatym malickom ...

10.12.2008, 18:12
Je to mozne ze uniest manzelku zdaleka nestacilo, kedze vela ludi by bolo unoscom vdacnych - teda aspon podla ich reci.
none
5
10.12.2008, 13:02
23 minút? hehe...možno skúsia averzívnu metódu a človeka za tú dobu tak nadopujú nikotínom až bude zvracať ale asi skôr nie...to bude jeden z tých prístrojov, ktoré sa objavujú v teleshoppingu a využívajú placebo
none
6
10.12.2008, 13:13
If it sounds too good to be true ... it probably isn't 🙂
none
10

6. 10.12.2008, 13:13

If it sounds too good to be true ... it probably isn't 🙂

10.12.2008, 14:35
u never know 😉
none
15
22.12.2008, 09:23
Takže vysúšala som to na vlastnej koži. Nefajčím už 3 mesiace a je nás tu v mojom okolí viac. Má to niečo do seba ale samozrejme aj vôľu treba. Nemáš síce chuť na cigu ale tie návyky že nevieš čo z rukami alebo celkovo sám so sebou. Zo začiatku su to skoro absťaky. ale dá sa to samozrejme treba aj chcieť. Neviem či by som to bez toho dokázala skúšala som to už veľa krát ale stale som začala od znova. Uvdíme ako dlho to vydrží tentokrát. Držím priateľke prsty ak sa rozhodne.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 115 120 B vygenerované za : 0.085 s unikátne zobrazenia tém : 36 430 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Je lepšie rozsvietiť sviečku, ako zaoberať sa tmou.