Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Australia (7 fotiek)

9
reakcií
770
prečítaní
Tému 7. júna 2015, 15:59 založil huranato.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
05. 04. 2009
63
17. 04. 2019
9
17. 05. 2018
9

1.
označiť príspevok

huranato muž
   7. 6. 2015, 15:59 avatar
Neviem, ci som to uz nahodou nedaval sem. Keby nie, tak tu su: postimg.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

postimg.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Najkrajsia je asi ta posledna. Uplne upokojujuci pohlad.

2.
označiť príspevok

Fialka3 žena
   7. 6. 2015, 16:29 avatar
pozrela som si tieto fotky, možno sa niekomu páčia, no mne nie....sú na môj vkus veľmi " poupravované " teda strašne umelé
Súhlasí dorota

3.
označiť príspevok

Krištof
   7. 6. 2015, 16:34 avatar
Neviem, každopádne mňa pozitívne zaujala táto:

4.
označiť príspevok

dorota
   7. 6. 2015, 16:37 avatar
boze. sami z tolkej roviny vyguluju oci.
Súhlasí huranato

6.
označiť príspevok

Fialka3 žena
   7. 6. 2015, 16:41 avatar
nebola som nikdy v Austrálii, no keď sa kamarátka vrátila a ukázala nejaké fotky, tak to bola nádhera :-)

7.
označiť príspevok

Krištof
   7. 6. 2015, 16:45 avatar
čo chceš, šíri priestor, pláne, sloboda... a klokany :-)
Súhlasí huranato

8.
označiť príspevok

Krištof
   7. 6. 2015, 16:47 avatar
*šíry

9.
označiť príspevok

Fialka3 žena
   7. 6. 2015, 16:49 avatar
nuž klokany....dokážu narobiť paseku, farmári ich až tak nemusia :-)

10.
označiť príspevok

Krištof
   7. 6. 2015, 16:59 avatar
To je možné ale v rámci romantických predstáv vedlajšie :-) Aj keď keby som mal ísť dlhšie takou rozlahlou rovinou, po pár hodinách by som zmenil názor... únava a pod. :-)
Súhlasí Fialka3

5.
označiť príspevok

Fialka3 žena
   7. 6. 2015, 16:40 avatar
tak na tu sa ešte ako tak dalo pozrieť
Súhlasí Krištof
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:58,  špiny ruske ho budu chraniť?.....do kedy?
dnes, 01:52,  Kiska sa dnes priznal k pokusu o štátny prevrat https://youtu.be/MIkg44uzJYg Kto stojí...
dnes, 01:49,  https://youtu.be/MIkg44uzJYg Slova byvalich S.I.S karov sa potvrdili Kto stojí za vraždou...
dnes, 01:46,  stejne si myslím že vlastní odstránia toho despotu Kima.....to je podla mna jedina možnosť...
dnes, 01:37,  mas pravdu, je to tam zapeklité....ja to tak trochu zľahčujem.....a dufam, že sa to tam...
dnes, 01:36,  Ak nemate nic k tomuto tak odchod PREČO TOM NICHOLSON MLČÍ O GORILE II. Konkurzná mafia...
dnes, 01:34,  O tom nebudem s tebou diskutovat a daj si odchod tvoje kralovanie aj vasou liberalnou partickou...
dnes, 01:33,  To by boli fukoty *11 skartovacky by bezali na 3 smeny
dnes, 01:32,  98. jediny kto mi tu chodi za zadkom a vypisuje tu o mne regulerne kokotiny si ty . prestan ma...
dnes, 01:32,  USA nezasahuje, pretože tie prasata maju jadrovu zbraň...a o tom to je....inač Kim už visí...
dnes, 01:30,  Ze zrovna ty to hovoris co dokazete aj vasou partickou lemmy a osvieteny foton zneuctit a ponizit...
dnes, 01:24,  poprosím fotona nech ta vyhodi z jeho fóra , ty si fakt chory človek
dnes, 01:22,  osvieteny, teraz budem trochu drzá. ale zaujímalo by ma prečo USA nezasiahne. tak ako do inych...
dnes, 01:22,  Zanedlho príde a šeckých zachráni pred hordami imigrantov! Len teraz chvíľu nemôže...
dnes, 01:20,  7. vlastni ho nevytahaju za nič. ti uz od školky dostávaju tazky brainwashing, a ked ani to...
dnes, 01:01,  To tazko Lubos pomenuva veci naozaj pravymi menami neverte progresivcom neverte Caputovej ma...
dnes, 00:46,  ale mam dobru spravu....ardzuni a ftaci jarabaci raz vykapu.......
dnes, 00:43,  a ludia este aj na Slovensku budu obhajovať totalitu ........tento svet sa načisto...
dnes, 00:39,  je toto vôbec normálne?.....to neni sila zničiť tie prasatá v Severnej Korei?.......tisice...
dnes, 00:31,  Vravel som ti zlatko, že to nebude ľahké ;)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Elegantné šaty plnia u ženy rovnakú funkciu ako plot na záhrade. Musia ju chrániť, ale netieniť ju.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(79 500 bytes in 0,525 seconds)